Rodzina Ward

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Siostry Ward

Postautor: Galcia » 22 maja 2015, 8:02

Właśnie dowiedziałam się, że mój były chłopak jest ojcem mojej siostry!
soft9 Moda na sukces.
- Okej, nic się nie stało i tak miałam z nim zerwać! Właśnie co z tobą jest?
- A nic takiego.. to znaczy jestem chora na dość poważną chorobę.. ale nie martw się tylko trochę mi ubędzie włosów, ale podobnież fryzury na Miley Cyrus są w modzie!
Rozumiem, że Skylar była gotowa prędzej wybaczyć siostrze romans ze swoim facetem, bo Kathy jest chora itd., ale jakoś tak... za spokojna ta rozmowa. Za mało w niej emocji. :P
Odnoszę coraz silniejsze wrażenie, że mama dziewczyn jest schizofreniczką. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: Siostry Ward

Postautor: PoProstuAnia » 23 maja 2015, 18:05

Czy ze Skylar wszystko w porządku? Szybka analiza:
Nakrywa chłopaka i siostrę na przytulaniu, robi awanturę i wyzywa ich od najgorszych,
Roztrzepuje włosy i idzie się upić
Mówi to: "mój były chłopak jest ojcem mojej siostry!" (wtf?)
Zmienia stylówę na poważną i wszystko jest okej.

Troszku mi tu schizofrenią zalatuje :D ale jej mama wszystko ratuje, jest boska :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Siostry Ward

Postautor: Bart » 24 maja 2015, 12:09

No to się porobiło :P
Ale mam nadzieje, że koniec końców wszyscy się pogodzą i historia zakończy się szczęśliwie ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Siostry Ward

Postautor: bluekuba » 26 maja 2015, 17:53

Relacja XI - Światło Reflektorów
W Zatoczce nastało wieczne lato! Co zwiastuję zwycięski pokaz Skylar! Pora też na odwiedziny!
Obrazek

- Hello Sky! Masz dla mnie bjutiful sukienkę na pokaz?
- A jakże!
Obrazek

Młoda projektantka dorobiła się swojego mini-biura! Kij że w piwnicy!
Obrazek

- A więc przedstawiam ci Anju dress! Najnowszy z najnowszej kolekcji o najnowszej nazwie "Luxury&Style Summer 2015" B)
Obrazek

- Jaka faktura! Jaki stajl! Oł maj gad to najbjutifulniejszy ubiór, jaki widziałam! Z miłą chęcią założe na twój ranałej!
- Oł jaki zaszczyt! :)
Obrazek

Jako że umowa na stary dom się skończyła, Sky za hajs za program kupiła nowy dom, z galerii ;)
Obrazek

Nie zabrakło też Anji, która na czas pokazu wprowadziła się do Wardów, polubiła malutką Mia'e, ale czy nie chciałaby ona już dziecka? :C
Obrazek

- Córcia! Słyszałam od Ilonki, że w tym sąsiedztwie mieszka Don Lothario! Muszę go czym prędzej wyrwać!
- Mamo, jesteś okropna..
Obrazek

Fachowy GPS Carrie (bo tak ma na imię soft9) doprowadził ją właśnie tu!
Obrazek

Ciekawość kobiety nie zna granic! A może Don jest właśnie w tej grocie?!
Obrazek

Straszno tu!
Obrazek

- Na święte plumboby.. Zapomniałam wziąć tych tabletek.. Doon! Jesteś tu?!
Obrazek

Wieczorem rozpoczął się pierwszy, historyczny pokaz kolekcji letniej Skylar Ward! No czyż ona nie wygląda zjawiskowo! :wub:
Obrazek

Proszę państwa a o to Anja Rubik w najnowszej kolekcji Skylar Ward! Ten róż i dres się świetnie komponują! Hit sezonu!
Obrazek

Afterparty trwało i trwało! Goście bardzo różnorodni! +10 do stylu dla pani w afro B)
Obrazek

- Słuchaj Skylar muszę ci coś wyznać..!
Obrazek


A ja dziękuję Wam za wszystkie komentarze i odwiedziny mojej relacji! To nie jest jeszcze koniec, oj nie, mam jeszcze wiele pomysłów na moją fotorelację i naprawdę miłoby mi było jakbyście dawali mi jakieś rady dotyczące tego co mogę zmienić.
Pozdrawiam ^^
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 18:38 przez bluekuba, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Siostry Ward

Postautor: Galcia » 28 maja 2015, 14:23

Fajna... sukienka. :D Widzę, że Skylar celuje w styl Juicy Couture. :yes: Mam nadzieję, że mama dziewczyn nie umrze w tej jaskini. :wat: Przed śmiercią musi jeszcze przecież poderwać Dona Lotario. :D
Jeśli chodzi o uwagi do relacji, to fajnie by było, gdyby pojawiło się więcej "długich" scen z bardziej rozbudowanymi dialogami, akcja nie będzie wtedy tak pędzić do przodu. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Siostry Ward

Postautor: Lenna » 29 maja 2015, 18:12

Anja znów mnie rozwaliła xDDD No i jeszcze ta mama dziewczyn XD Powodzenia w wyrywaniu Dona :D Oby tylko nic jej się nie stało w tej grocie :wat:
Pani w afro XDDDDD
Obrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: Siostry Ward

Postautor: PoProstuAnia » 29 maja 2015, 20:18

[spoiler]Obrazek

Obrazek[/spoiler]

Ahm, czyli pani w afro najpierw wywala Skylar z domu na zbity pysk, a później bawi się na jej imprezie? A to dopiero bezczelne babsko :P
Szykuje nam się nowy romansik, no no :)
A Rubikowa Rubikową, Carrie i tak rządzi :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Siostry Ward

Postautor: Bart » 31 maja 2015, 16:08

Wyprawa do jaskini chyba źle się skończy dla mamuśki :P
Fajny pokaz, ciekawe o co mu chodzi.. ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Siostry Ward

Postautor: bluekuba » 08 cze 2015, 14:25

Relacja XII - Niech mówią, że to nie jest miłość!
- Słuchaj Sky.. od czasów kiedy wprowadziłaś się do nas, zauroczyłaś mnie..
- Zaraz, zaraz czy ty chcesz powiedzieć to co ja myślę?!
Obrazek

- Och Jay! Ja też cię lubię, nawet bardzo..
- No więc właśnie! No to co, dasz się wyciągnąć na jakieś spotkanie?
- To znaczy randka?
Obrazek

Afterparty trwało i trwało! Wydawałoby się że ta noc zostanie zapamiętana przez wszystkich!
Obrazek

Anja dość niemrawie wygląda!
- Kochani! Jestem w pregnant! Będę have małe baby! Nikt mnie nie listen?
Obrazek

Poranki po imprezach nie są zbyt łatwe, ale Carrie chyba się troszku zdenerwowała.
- Blurb, blurb, ehhh
Obrazek

- Mame jak ja się cieszę, że ciebie nie było na moim pokazie! No i jak poderwałaś Dona? B)
- Dziecko drogie! Co ja przeżyłam! Trafiłam do jakiejś jaskinii i porwali mnie kosmici, blurb.
Obrazek

Piękna pogoda nieprawdaż? Musi to coś zwiastować ofc!
Obrazek

Kathy w związku z chorobą musiała iść do doktora Kaliente!
- No doktorze jak to ze mną jest?
- Panno Ward, musi pani zachować zdrowy rozsądek i nie jeść ogórków.
Obrazek

- Żarty jakieś? Ile będę żyła, gadaj pan!
- No dobrze, dobrze! Niezbyt długo, stadium choroby rozwinęło się na tyle, że nie ma pani zbyt dużo czasu
- Ale.. ale ja mam dziecko! I rodzinę, tak z dnia na dzień mam zejść z tego świata?!
- Przykro mi.. ale niech pani pamięta nie może pani jeść ogórków!
Obrazek

Czas przygotowań do randki zawsze jest trudny! Sky jest bardzo podekscytowana, ale czyż ta sukienka nie jest za krótka.. co powie Carrie?!
Obrazek

Biedna Anja nie jest chyba gotowa do macierzyństwa, co dopiero czytać się nauczyła, a już musi studiować książki o dzieciach!
Obrazek

Po południu czas na wielkie wydarzenie w życiu naszych simów! Randkaa!
Obrazek

Młodzi wstąpili do klubu w Oazie Zdrój, legenda głosi że nazywa się on Anakonda, bo była w nim Nicki Minaj!
Obrazek

- Jesteś piękna Sky, zawsze mi się podobałaś.. Byłem trochę wstydliwy, ale starałem się dla was, zrobię dla ciebie wszystko!
- Wiesz co nie wiem czy po związku z Anthonym jestem gotowa na jakąkolwiek relację..
Obrazek

Będzie dobrze! nie powiedziałbym
Obrazek

Dostrzegacie zmiany w relacji? :)
Bądźcie gotowi na coś zupełnie nowego!
Pozdrawiam ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Siostry Ward

Postautor: Galcia » 08 cze 2015, 17:39

Mam nadzieję, że Carrie nie porzuci marzeń i jeszcze kiedyś poderwie Dona Lotario. :P
Anja bez makijażu wygląda... strasznie. :wat:
W pierwszym momencie pomyślałam, że na randce Skylar zapomniała dolnej części stroju. :D
Ja widzę zmiany. ^^ Relacja tak nie pędzi, na jedną scenę przypada kilka zdjęć, super. :yes:
Obrazek

Venstey
Posty: 39
Rejestracja: 29 gru 2013, 12:15

Re: Siostry Ward

Postautor: Venstey » 09 cze 2015, 16:36

Uwielbiam twoją rodzinę! :D Nie lubię Kathy i uważam, że dobrze się stało, że zachorowała, szkoda mi jedynie małej Mii. I na miejscu Skylar nie wybaczyłbym tego co zrobiła Kathy. Carrie <3 Typiarka w afro <3 Natalie z Prodżekt Ranłej <3
proszę wstawić mniejszą sygnaturę/ Indra

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: Siostry Ward

Postautor: PoProstuAnia » 10 cze 2015, 22:36

Patrzenie na Anję boli. Boję się zobaczyć, jak będzie wyglądało jej dziecko.
Po południu czas na wielkie wydarzenie w życiu naszych simów! Randkaa!
Sorry, ale rozbawiło mnie to :D Kathy umiera na jakąś nieznaną chorobę ogórkowstrętną, ale wielkie wydarzenie - randka :D czy nikt się tą biedną Simką nie przejmuje? Czy wszyscy uznali, że powinna umrzeć, za zdradzenie siostry, czy co? :P
Doktorek taki sexy, może jego miłość uzdrowi pacjentkę? :dotatusia:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Siostry Ward

Postautor: Bart » 11 cze 2015, 13:27

Anja Rubik to zdecydowanie moja ulubiona postać w Twojej relacji :D W ogóle to szkoda mi Kathy, liczę, że wyjdzie z tego cało. Sky na randce wyglądała zupełnie jak nie ona.. :wat:
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Siostry Ward

Postautor: Lenna » 13 cze 2015, 19:49

Relacja świetna jak zwykle :D
Anja Rubik w ciąży? Współczuje jej dziecku...
Obrazek

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Siostry Ward

Postautor: bluekuba » 13 cze 2015, 21:51

Relacja XIII - Sekret Smutku
Oczywiście po randce trzeba podzielić się swoimi wrażeniami.. ze swoją niezrównoważoną matką też można!
Obrazek

- No wiesz.. Było kilka niewinnych pocałunków.. A co ja gadam! Zostałam jego dziewczyną!
- Moja mała dziewczynka już ma chłopaka! Jak ty szybko rośniesz!
Obrazek

Anja podczas ciąży oprócz tego, że wcale nie rośnie jej brzuch, ma też wiele zachcianek! Codziennie sprawdza pogode, by się upewnić jaki dzień jest dobry na urodzenie dziecka!
Obrazek

- No Anka! Jak Cię będzie parło to wrzeszcz i zjedz jakiegoś pomidora! Mi to pomogło, chyba..
- O thanks!
Obrazek

Późnym wieczorem zaczęło się piekło.. Kathy poczuła się trochę gorzej..
Obrazek

- Siostra! Chodź szybko na kanape.. Trzymaj się mnie..!
- Sky..
Obrazek

- Skylar.. ja umieram.. to się po prostu czuje..
- Nie, Kath! Nie możesz! Mamo! Przynieś wody..!
- Nie.. słuchaj Mia.. ona nie jest dzieckiem Anthonego.. to córka Jaya!
- Co prosze?!
- Taak.. posłuchaj.. bardzo Cię kocham i zapewnij Mii dobry dom i dopilnuj by była szczęśliwa..
Obrazek

Dla Skylar dość niezrozumiałą rzeczą była śmierć siostry..
Obrazek

:C
Obrazek

Obrazek

- Kosiarz! Proszę uchroń moją siostre!
- No co ty! Biorę ją, żeby mi najlepsze imprezki rozkręcała! Pff!
Obrazek

Pogrzeb dziewczyny był dość skromny.. Najbardziej na nim cierpiała Skylar, a Carrie stwierdziła że napisze maila z pożegnaniem.. Kto tam ją wie!
Obrazek

Natłok emocji spowodował jeszcze jeden wielki fakt! Anja zaczyna rodzić! No i co że ma brzuch jak na początku ciąży!
Obrazek

Modelka postanowiła, że po co jej jakaś taksówka, poszła sama do szpitala!
Obrazek

Jedne dzieci się rodzą, drugie mają urodziny! Czas nastał też na Mi'e! W sumie jej urodziny były bardzo niespodziewane, bo planowałem je trochę później i nastały teraz!
Obrazek

Od samego początku dziewczynka zaczęła się dogadywać z babcią! Wątpie, aby wyszło jej to na dobre!
Obrazek

Na tą rozmowę musiał nadejść czas!
- Jay! Dlaczego mi o tym nie powiedziałeś? Przecież ja bym to uszanowała, kocham Mi'e tak samo jak ty!
- Przepraszam.. ale to Kathy, ona prosiła mnie abym nie mówił o tym tobie!
Obrazek

- Jest mi bardzo przykro Sky.. Nie możemy się kłócić w takim czasie.. Mia, ona potrzebuje domu, który mamy jej zapewnić! Musisz mi pomóc i stać się jej nową matką!
- Jay.. Wiesz, że to trudne..
Obrazek

Rozmowy pary trwały całą noc, wiele spraw zostało obgadanych i nastało pewne zwieńczenie - oświadczyny (które nie zostały uchwycone .-.) :wub:
Obrazek

Koniec Części Pierwszej!


Jak możecie zauważyć pewien etap w życiu mojej rodzinki został zakończony. Wiele wzlotów i upadków oraz poczucie humoru. Wpadłem także na pewien pomysł. Cała relacja będzie podzielona na części, pierwsza już się skończyła. Z pewnością druga część relacji przyniesie jeszcze więcej humoru, celebrytów i fabuły niczym z Mody na Sukces! Jedna część będzie trwała około 13 relacji, a części będzie tyle na ile będę miał pomysł i powodzenie relacji :) Mam nadzieję, że uszanujecie moją decyzję o podzieleniu relacji na części. Od jakiegoś czasu stopniowo wprowadzam zmiany w mojej fotorelacji, teraz relacje mają nazwy i staram się tak nie pędzić. W oczekiwaniu na kolejne relacje możecie się podzielić co się podoba wam najbardziej, z jakim bohaterem się utożsamiacie itp. A więc pozdrawiam ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Siostry Ward

Postautor: Galcia » 13 cze 2015, 23:52

Nie wiedziałam, że rozmiar ciążowego brzucha jest proporcjonalny do grubości simek. :wat:
- Nie.. słuchaj Mia.. ona nie jest dzieckiem Anthonego.. to córka Jaya!
Ok, chyba się pogubiłam. :P To w końcu a) Mia jest córką Jaya, b) Mia jest córką Anthony'ego, ale Kathy powiedziała Skylar, że Mia jest córką Jaya, żeby wychowali ją jako para, czy c) Kathy tak naprawdę nie wie, z kim zaszła w ciążę? :D

Podział na części jest w porządku. Czy będą między nimi jakieś przerwy w emisji?
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Rodzina Ward

Postautor: Lenna » 18 cze 2015, 18:57

Z tym dzieckiem to ja też się już pogubiłam XD Proszę o wyjaśnienie :P
A właściwie, to kto jest ojcem dziecka Anji Rubik? XD No chyba wiatropylna to ona nie jest :D
Biedna Kathy... :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Rodzina Ward

Postautor: Bart » 19 cze 2015, 17:51

Fajny pomysł z tymi częściami. Btw przed początkiem drugiej wrzuć jakiejś podsumowanie pierwszej :P

Szkoda Kathy, polubiłem ją. Skylar, Jay i Mia muszą się szybko pozbierać, mam nadzieje, że poradzą sobie z zaistniałą sytuacją.
Anja jak zawsze wymiatała, ciekawie jak będzie wyglądało jej dziecko soft9

Czekam na początek części drugiej!
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Rodzina Ward

Postautor: bluekuba » 22 cze 2015, 18:41

Podsumowanie części pierwszej

A więc, na prośbę Aleksa wstawiam podsumowanie pierwszych trzynastu relacji, czyli po prostu części pierwszej. Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim osobom, które komentowały fotorelację i dawali konstruktywne opinie na temat relacji.
Przy okazji chcę też wyjaśnić, jak to jest z Mi'ą. Mia Ward to bez dwóch zdań dziecko Jaya i Kathy. Jednak, wszystko rozjaśni się w części drugiej.
Co do następnej części mam wiele pomysłów na temat jej. Jednak nie chcę zdradzać wam wszystkiego, jaki miałoby to sens? :P Mogę wam zdradzić, że nie zabraknie poczucia humoru, akcji niczym z Mody na Sukces i uwaga! nowych celebrytów! Jestem bardzo ciekawy jak zareagujecie na niektóre wątki i rzeczy. Premiera części drugiej, czyli nowa relacja tym razem XIV pojawi się jeśli wszystko pójdzie dobrze z planem za około tydzień. Uwierzcie, że miała być dziś, ale po prostu nie miałem zbyt czasu. Póki co relacja uzbierała 1854 odsłon. Wow! To bardzo dużo! Liczę, że na następnym podsumowaniu będzie dwa razy tyle.
Na ten moment zachęcam Was do napisania jakie były Wasze ulubione momenty pierwszej części i na co liczycie w tej drugiej. No to widzimy się za tydzień! Pozdrawiam ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Rodzina Ward

Postautor: Bart » 24 cze 2015, 14:01

Czekam i chcę więcej Anji! ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość