Rodzina Nowinicz

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rodzina Nowinicz

Postautor: Levkoni » 20 gru 2014, 14:24

Lenna, w TS2 Mirosław to nie jest ten sam Malcolm, który pojawia się w TS3 i TS4 :) Zostawiłem mu imię Malkolm (po prostu zamiast "c" wpisałem "k"). Mirosław z TS2 w oryginalnej wersji również nazywa się Malcolm, ale to jest inna odnoga rodu Landgraabów :) Zrobię o nich oddzielny wpis i wszystko tam wyjaśnię :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Rodzina Nowinicz

Postautor: Lenna » 20 gru 2014, 20:27

Ja o tym doskonale wiem, ale chodziło mi o to po prostu że w TS2 wszyscy Malcolmi (XD) zostali przetłumaczeni na Mirosławów. Czyli imię Malcolm = Mirosław xD A TS3 i TS3 to wiadomo, tłumacze wszystko pokręcili XD (np. Lada zamiast Langerak)
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Relacja 08

Postautor: Levkoni » 30 gru 2014, 16:15

Lenna zgadza się, tłumacze okropnie pokręcili te wszystkie imiona. W Landgraabach to już w ogóle ciężko się połapać bo przez całą serię The Sims było ich tylu, że nie wiadomo już kto jest kto :D Jednak ten Malcolm z TS3 i TS4 to ta sama postać. Wystąpił on również w TS3 na konsole, mieszkał tam w Moonlight Bay. Był już dorosły i miał żonę i syna. Był również głównym antagonistą w The Sims na konsole, gdzie miał dwójkę dzieci i był rozwiedziony z ich macochą. Co do tej opcji ostatniej nie jest to potwierdzone oficjalne, że to ten sam Malcolm, ale prawdopodobnie tak.

Relacja 8
Kliknij, aby rozwinąć.
[spoiler]Na początek kilka fotek Celiny z dzieciakami. Jest dobrą matką, raczej wyrozumiałą :P

Obrazek
Obrazek

Celina wysłała swoje CV do pewnej firmy, przyjęli ją bez większego problemu na stanowisko gońca w karierze biznesowej. Celina się ucieszyła, wszak rodzina się powiększyła, a konto świeci pustkami...

Obrazek

Potem wpadła Krystyna na herbatkę, okazało się, że jest w ciąży...

Obrazek

Celina spotkała w parku Sylwestra Maksymiliana Bermonta, tego którego widziała wcześniej u Landgraabów. Postanowili razem przejść się po okolicznych terenach...

Obrazek

Wiele ich łączyło i mimo, że Bermont wywodzi się z potężnej rodziny, znalazł wspólny język z prostą Celiną, w końcu Celina nie wytrzymała...

Obrazek

A potem zemdlała z nadmiaru wrażeń... Sylwester uznał, że nie będzie jej cucił... wszak co może jej się stać, leżącej wieczorem w parku, w takiej pozycji... xD

Obrazek

Tymczasem w domu jak to w domu... Wiesiek łazi w piżamie i się obija, a Bernard zrobił sobie ucztę ze swoją... lalką?

Obrazek

Postanowił również odwiedzić nową sąsiadkę, z którą razem chodzi do szkoły. Poznajecie tych Państwa? To ta parka z wczesnych zdjęć z TS4, pobrałem ją z Galerii, uczyniłem małżeństwem i dałem córkę ;p Oczywiście spolszczyłem ich imiona. Laska nazywa się Elżbieta, a jej mąż to Jeremiasz Skoczek. Córka nazywa się Sylwia :P

Obrazek

Kilka dni później Sylwester wyciągnął Celinę do klubu na randkę... Dali się porwać pasjonującej rozmowie o inwestycjach Sylwestra, o których Celina pojęcia bladego nie miała, ale udawała, że się zna...

Obrazek

Marlena: Daaalej Selina, jesiesz z tym kohssseem...
Celina: Marlena jesteś pijana i robisz mi siarę...
Marlena: Jaaa pihana? Ty chyba żeś nie wisiała pyjanej Małrleny...
Celina: Wybacz Sylwestrze, nie wiem co to za baba.


Obrazek

Sylwester: Oh Celina! Czuję, jakbyś była pestkami w moim orzechu, drugą połówką jabłka, nóżką w moim stoliku, kredką w moim piórniku, połówką mojego wykresu kołowego, dolarem w moim portfelu...

Obrazek

Celina: Milcz głupcze!

Obrazek[/spoiler]
Ostatnio zmieniony 31 gru 2014, 0:54 przez Levkoni, łącznie zmieniany 1 raz.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Rodzina Nowinicz

Postautor: Bart » 30 gru 2014, 16:26

Lepiej żeby Celina nie szła teraz z Sylwestrem do łóżka.. czwarte dziecko mogło by ją wykończyć finansowo. :P Młody dobrze wie z jakim towarzystwem się zadawać. ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Rodzina Nowinicz

Postautor: Lenna » 30 gru 2014, 18:39

Ojoj, kolejny romans się szykuje... ta Celina musi przyhamować trochę, bo jeszcze dziecko z tego będzie XD Chociaż, czemu nie, Celina dobrą matką jest, tylko pieniędzy brak... xD Ale gdyby ożeniła się z takim Sylwestrem to by o pieniądze nie musiałaby się martwić :dotatusia:
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Relacja 9

Postautor: Levkoni » 31 gru 2014, 1:11

Oj, oj, moi drodzy... z tymi dziećmi to u Celiny dość niefortunna sprawa, no ale sami się z czasem przekonacie :D

W ogóle ja mam wciąż aktualne drzewko swojej rodziny, ale nie mogę go zamieścić, bo historia u mnie jest sporo do przodu w stosunku do tego co Wam wstawiam :P No i trudno mi na tym drzewku zmieścić wszystkich partnerów Celiny, czy ktoś ma pomysł, jak dobrze zrobić gałęzie odchodzące od niej do jej 3 partnerów? :D

Relacja 9
Kliknij, aby rozwinąć.
[spoiler]Po ostatnich męczących wydarzeniach, porodach i randkach, Celina zmęczona postanawia pójść odespać...

Obrazek

Bliźniaki trochę podrosły. Przypominam, że chłopiec to Herkules (xD) a dziewczynka Elmira. Czyż nie są uroczy?

Obrazek
Obrazek

Elmira jest ciekawska, wyrwała się w nocy z domy aby poszukać żab:

Obrazek

A młody poszedł w kimę, trzeba było dostawić duże łóżko. Fajnie, że na dużym łóżku może teraz spać dwóch simów niezależnie od tego, czy z jednej strony jest ściana. Wystarczy kazać simowi spać po odpowiedniej stronie, a sam się dosunie do ściany :D

Obrazek
Obrazek

Bernard to urwis, jak widać przyprawił Elmirę o łzy przy porannym śniadaniu. Poza tym jak niektórzy zapewne zauważyli, Celina zrobiła mały remont w domu :P

Obrazek

A tu urocze zdjęcie rodzinne :D

Obrazek

Dzieciaki zagoniły Wieśka do naprawy domku dla lalek:
- Ojciec, napraw ten dom skoro żeś go rozwalił bo dostajemy smutną emocję za każdym razem, jak widzimy ten obraz rozpaczy!


Obrazek

No i bliźniaki mogą się w końcu pobawić! To ulubiona zabawka Elmiry, ponieważ jak sama napisała w szkolnej pracy, uwielbia bawić się w rodzinne tragedie i uśmiercać swoje... lalki.

Obrazek

Ojciec Elmiry i Herkulesa przychodzi raz na jakiś czas w odwiedziny do dzieciaków. Przypomnę, że bliźniaki są owocem przelotnego romansu Celiny i Sylwestra, mistrza gitary :D

Obrazek
Obrazek

Celina postanowiła poczytać bajki swemu synkowi:

Obrazek

A wieczorem spotkała się z Sylwestrem Bermontem. Przyszedł, aby wyznać jej smutną prawdę o pobycie u Landgraabów. Firma Bermonta była na skraju upadku. Sylwester przyjechał do Oasis Spring aby negocjować z Landgraabami wykupienie jego firmy. Niestety w międzyczasie wyszły na jaw szwindle dyrektorów firmy Bermonta, przez co akcje spółki poszły tak bardzo nisko, że chytry Malkolm Landgraab wykupił większość udziałów za bezcen! Bermont był zmuszony odsprzedać swoją część za marne grosze. Wszystko to poszło na spłatę długów, również rodzinna willa i pozostały majątek został przejęty przez banki na pokrycie długów. Celina była w szoku, jednak tym samym zrozumiała, jak bardzo kocha Bermonta bez względu na jego status! Zaproponowała więc mu wprowadzenie się do niej, po czym oboje wyznali sobie miłość (ah tak, romantico! xD)

Obrazek[/spoiler]
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Rodzina Nowinicz

Postautor: Lenna » 31 gru 2014, 17:58

Bliźnięta takie słodkie ^^ Tylko ten kolor włosów... XD
Och, a więc na pieniądze Sylwestra nie ma co liczyć... XD No ale dobrze, że przynajmniej miłość jest, to najważniejsze. Tylko jak oni sobie teraz poradzą? Coraz więcej osób w domu, a pieniądze się nie rodzą...
Dobrze, że ojciec bliźniąt interesuje się trochę nimi i ich odwiedza.
Czekam na ciąg dalszy! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rodzina Nowinicz

Postautor: Levkoni » 02 sty 2015, 2:43

Mam małą informację. Prawdopodobnie zakończę relację losów rodziny Nowinicz i Bermont. Powód jest taki, że Celina dorobiła się za dużo dzieci, których nie planowałem i nie ogarniam tej rodziny xD Do tego moja gra aktualna jest sporo do przodu w stosunku do relacji i zaczynają mi się mylić wydarzenia przy wstawianiu zdjęć, wolałbym na bieżąco wszystko wrzucać. Dlatego myślę nad inną rodziną. Jeszcze muszę to przemyśleć, w każdym razie jeśli stworzę nową rodzinę, to być może Celina wróci kiedyś jako sąsiadka ich :) Jeśli zdecyduję się na nową relację, to Nowiniczów również będę kończył wrzucając zdjęcia, które dotychczas mam z gry.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rodzina Nowinicz

Postautor: Shattered » 10 sty 2015, 12:13

Ale pokręciłeś życie tej Celinie, matko święta :O
Ja chyba bym już się utopiła w oceanie...
Tyle dzieci, tyle facetów
Ale ona wciąż te same ciuchy ma :D
Zaproponowała wprowadzenie do niej? ? ? ? :O To gdzie oni u licha będą mieszkać?
Remont zrobiła, ale w chacie i tak jakoś pusto się wydaje :P
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rodzina Nowinicz

Postautor: Levkoni » 14 sty 2015, 20:15

Shattered pusto w chacie bo gram bez kodów i nie stać mnie na porządne wyposażenie haha

Za to już wiem, dlaczego miałem Celiną tyle bachorów. Okazuje się, że po przedostatniej aktualizacji był błąd, że simki ciągle rodziły bliźniaki, u mnie potem ona jeszcze rodziła bliźniaki (tego w relacjach jeszcze nie ma). Ostatnia aktualka to naprawiła :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości