[+18] Lisie Piekło - Bez ograniczeń

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - Zjazd rodzinny

Postautor: rgx97 » 06 lut 2015, 0:58

Levkoni pisze:Tak z ciekawości zapytam, czy rodzice Pauliny faktycznie są jej rodzicami czy tak naprawdę w grze nie masz ich połączonych pokrewieństwem?
Relację zacząłem od samej Pauliny, dlatego wszyscy następni członkowie jej rodziny byli ze sobą spokrewnieni na niby. Nawet Halina z Idą były tylko współlokatorkami. Na potrzeby najnowszej relacji chciałem dodać wątek krewnych Pauliny, więc stworzyłem ich oddzielnie. I tak żyli sobie teoretycznie niespokrewnieni, lecz wirtualne drzewko mogło zaistnieć. :D
Aktualizacja z drzewami genealogicznymi sprawiła, że musiałem coś z tą sytuacją zrobić. Prawdopodobieństwo, że Simowie puszczeni wolno zaszaleją i Paulina wyląduje z ojcem w łóżku było zbyt wysokie. soft9 Wpisałem odpowiednie kody, włączyłem CAS i wszystkich prawidłowo połączyłem (chociaż bałem się, że przez to gra wybuchnie). Na szczęście poszło pomyślnie i Lisie Piekło jest już biologiczną rodziną. Także drzewko, które niedawno wstawiłem, oddaje teraz w stu procentach rzeczywisty stan z gry. ^^
Kapitan Indra pisze:Drzewko ładne i przejrzyste, widzę, że synkowie Zuzi też już podrośli i też kolorkiem włosów poszli w tatusia.
Dziękuję. A ten fakt z włosami nieco mnie zirytował, bo pokładłem nadzieję, że potomstwo Zuzanny przeniesie dalej kolor włosów Pauliny w świat. Poza tym wolę już nie próbować z nowymi dzieciakami, bo tych dwóch bliźniaczych ciążach (co słusznie, jak zauważył Levkoni, było błędem, który naprawiła aktualizacja) mam już dosyć zapładniania Simów. Swoją drogą Dorota i Kamil też będą mieli okazję do prokreacji... ale wszystko w swoim czasie.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Lisie Piekło - Zjazd rodzinny

Postautor: Levkoni » 06 lut 2015, 10:10

rgx97 a to świetnie, chciałem włśśnie w razie czego zaproponować stworzenie między nimi więzi genealogicznych kodem ;p To dobrze, że zakulisowo wszyscy są na prawdę rodziną ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Lisie Piekło - Zjazd rodzinny

Postautor: Shattered » 06 lut 2015, 10:53

O matko, zawsze zaglądam ale nigdy nie komentuję, Ale teraz muszę :aww: Ten obiad jest taki zachęcający do gry, że aż zachciało mi się zagrać, ładnie nakryte do stołu. Każdy ma drinka. Pewnie musiałeś się sporo napracować, aby wszyscy grzecznie siedli.
Sliczną masz grafikę, ładnie widać rysy simów..

A ja polubiłam matkę Pauliny :) Ojciec przypomina mi homoseksualistę w ukryciu. Natomiast Dorotka jest strasznie niesympatyczna.

Kamil to niezłe ciacho. Pasują do siebie z Dorotą, ta mimo tego, że jest niesympatyczna, wygląda dostojnie. Jak dama z dworu królewskiego..

Uwielbiam ten widok za oknem :aww:

Ładne drzewko, duże portrety :)

Szkoda tylko, że nie ma małych dzieci :(
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - Zjazd rodzinny

Postautor: rgx97 » 06 lut 2015, 17:38

Shattered pisze:Pewnie musiałeś się sporo napracować, aby wszyscy grzecznie siedli.
Niestety, trochę przy tym roboty było. Ida przygotowała drinki (każdy osobno, bo nie da się zrobić kilku na raz na jakiejś tacy) a Paulina gotowała. Potem kazałem Paulinie wyjmować pojedyncze porcje z tacy i kładem je na stół. Dostawiałem napoje. Postawiłem kilka tac z jedzeniem, aby było ładnie. I na szczęście się udało. :D Natomiast kiedy robię zwykłe obiady na co dzień, to wystarczy, że ktoś przygotuje dużą porcję, położę to na środek stołu, a potem każdemu dam polecenie wzięcia porcji. Wszystko idzie pięknie, szybko i gładko. O wiele lepiej niż w Trójce, gdzie zanim ostatnia osoba wzięłaby talerz, to reszta skończyłaby jeść. soft9
Shattered pisze:Ojciec przypomina mi homoseksualistę w ukryciu.
:D
W sumie wszystko jest możliwe. Może tak naprawdę udawał heteronormatywne życie, aby uciec od swojej prawdziwej orientacji, lecz pewnego dnia zda sobie sprawę, że oszukiwanie siebie było wielkim błędem?
Shattered pisze:Natomiast Dorotka jest strasznie niesympatyczna.
Bałem się, że tak wyjdzie. Ona tak naprawdę jest miła, pokażę to w następnej relacji. Nasza teaplease. jest spoko, a to właśnie ona jest pierwowzorem Doroty Herbaty-Lis. ^^

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Lisie Piekło - Zjazd rodzinny

Postautor: Levkoni » 06 lut 2015, 17:45

Mi tam Dorotka wydała się właśnie sympatyczna z lekkim brakiem poczucia swojej szczerości (?) :D To mamuśka ją adoruje, przez co ona traci ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Lisie Piekło - Zjazd rodzinny

Postautor: Lenna » 06 lut 2015, 22:59

Relacja świetna jak zwykle, rodzinka Pauliny udana jak ona sama :D
Nawet polubiłam matkę Pauliny, ale Paulina chyba ma już dosyć jej pouczeń... xD
Tatuś za to dumny z córeczki XD
A ten Kamil, taki faworyzowany przez mamę ;-;
rgx97 pisze: - Haha, moja krew! Urszulo, nasza córka zamordowała swojego pierwszego faceta!
Hmm czyżby tata Pauliny też był mordercą? xD
Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Lisie Piekło - Zjazd rodzinny

Postautor: aesthetea » 06 lut 2015, 23:50

Jakiś kanarek przyleciał i powiedział mi, że coś tutaj jakieś mojej postaci inspiracje się pojawiają. :cojapacze:

Nie wiem gdzie widzicie żeby Dorotka była niemiła. Rodzinne rozmowy przy stole to zawsze się pojawia jakieś napięcie. Oby mieli pomyślny rejs, a rodzina jakoś doszła do porozumienia.
:p
Obrazek


Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - SPISEK

Postautor: rgx97 » 07 lut 2015, 17:23

Relacja dwudziesta druga:

Paulina wzięła kuzynkę oraz nową bratową do knajpy.
Obrazek

- Paulino, twoja matka rzeczywiście przesadza. Trzeba z nią coś zrobić.
Obrazek

- Wiem, tylko nie mam pojęcia co zrobić. A Dorotki wolę się nie pytać, bo ona pewnie kocha mamuśkę, co nie?!
Obrazek

- Teściowa mnie denerwuje. Ida ma rację - trzeba coś z tym zrobić.
Obrazek

- Nienawidzę Urszuli. Wtyka nos w nieswoje sprawy. Ciągle traktuje Kamila jak małego bobaska a mnie rozkazuje przyjąć rolę jego niańki. Kocham Kamila, ale jeśli teściowa będzie nadal taka natarczywa, to przysięgam, że odejdę.
Obrazek

- Także proponuję zgłosić sprawę do telewizji, co o tym sądzicie?
- Doroto, a myślałam, że okażesz się dla Pauliny wrogiem.
- Och, Ido, skądże znowu. Uwielbiam Paulinę i chętnie pomogę jej w konflikcie z matką.
Obrazek

W ten sposób Paulina zyskała sojuszniczkę. Obydwie mają interes w rozprawieniu się z matulą.
Obrazek

Tymczasem nasze Młode Lisy dobudowały poddasze do swojego domu. Teraz Tadeusz i Jakub będą mieli swój pokój.
Obrazek

Chłopcy podrośli, więc potrzebowali więcej przestrzeni dla siebie.
Obrazek

Natomiast Lucyna i Dagmara sprawiły sobie remont sypialni.
Obrazek

Życie Zuzanny i Mikołaja układało się pomyślnie.
Obrazek

Istna sielanka w porównaniu do napiętej sytuacji w starszym pokoleniu.
Obrazek

Pomysł Doroty ze zgłoszeniem sprawy Urszuli do telewizji spodobał się Paulinie. Rodzina wzięła udział w talk show.
Obrazek

- Dobry wieczór! Nazywam się Kazimiera Szczuka, a to jest program Fabryka Odlotów. Dzisiaj z moimi gośćmi porozmawiam o tym, jak jedna kobieta wpływa na los swojej córki i synowej. Parafrazując pewien cytat: kobieta kobiecie zgotowała ten los.
Obrazek

- Według listu od Doroty i Pauliny wynika, że Urszula uprzykrza im życie swoim konserwatyzmem, nadopiekuńczością i wysokimi wymaganiami.
Obrazek

- Paulino, jak jest u ciebie?
Obrazek

- Moja matka od zawsze oczekiwała ode mnie więcej. Nigdy nie cieszyła się z moich sukcesów, za to podkreślała porażki. W dodatku nie spełniłam wymaganego przez nią konserwatywnego i tradycyjnego modelu rodziny, przez co spotęgowałam jej gniew. Mam dosyć tego, że mnie poniża. Myślałam, że po ucieczce z rodzinnego domu zmieni podejście, lecz po ostatniej wizycie po latach moja nadzieja okazała się złudna...
Obrazek

- A już nie wspomnę o tym, że mojego brata traktuje jak Boga! Jest dla niej wszystkim! Nawet kiedy stłukł wazę z prochami prababci, matka go głaskała po główce! To pogłębia moją frustrację.
Obrazek

- Nie wiem Paulinko dlaczego tak skarżysz się na mamusię. Ona jest kochana, nie skrzywdziłaby nawet muchy. Kocham ją całym serduszkiem, jest taka dobra. I Dorotka też ją uwielbia ze wzajemnością.
Obrazek

- Haha, wcale nie przepadam za Urszulą. Ona ciągle chce mnie wepchnąć w schemat stereotypowej kury domowej. Według niej kobieta stworzona jest do usługiwania mężowi. To okropne! Ja wyznaję zasadę równości w dzieleniu się obowiązkami domowymi przez partnerów, a nie dziewiętnastowieczny patriarchat...
Obrazek

- Ojej, moje młode skarbeńki przesadzają.
Obrazek

- Ale to przez panią są nieszczęśliwe.
Obrazek

- BO TO NIEWDZIĘCZNE urwipołcie!
Obrazek

- I to jest właśnie prawdziwe oblicze mojej matki. Biada tym, co myśleli, że to miła starsza pani.
Obrazek

Grzegorz Lis postanowił zwrócić na siebie uwagę.
Obrazek

- Moja żona zawsze przesadzała. Kocham moje dzieciaki bez względu na ich poglądy, zachowanie i inne takie. Każdy jest wyjątkowy. Urszulko, opanuj emocje i daj żyć innym.
Obrazek

- Grzegorzu, ale jak można akceptować takie dewiacje?
Obrazek

- Może jakieś morderstwo pomoże? Co ty na to mamusiu?
- Proszę państwa, bez gróźb!
Obrazek

- Paulino, kochanie, nie byłabyś w stanie zabić własnej matki.
Obrazek

- To tylko małe morderstwo. Sprawa jest poważna, dlatego potrzebujemy wspólnika.
Obrazek

- Postanowiłyśmy zwrócić się do ciebie po pomoc. Wiemy, że zawsze potrafisz doradzić w potrzebie.
Obrazek

- Ciocia Indra zawsze pomoże!
Obrazek

- Mam już nawet pewien plan! Posłuchajcie...
Obrazek

Spisek pod osłoną nocy.
Obrazek

- W tym stroju nikt mnie nie rozpozna.
Obrazek

- Mamy stroje... ale co dalej?
Obrazek

- Spokojnie, Dorotko, wasza Ciocia już wszystko przygotowała.
Obrazek

- I dlatego wtedy tak krzyknęłam. To był całkowity brak szacunku do poczciwej seniorki.
Obrazek

- Urszulo, kiedyś byłaś zupełnie inna...
Obrazek

- Może kupię ci xanax?
Obrazek

- Przepraszam, czy słyszałam xanax? Ktoś ma tu problemy?
Obrazek

- Pani babciu, proszę się nie martwić! Mam rozwiązanie na wszystkie państwa bolączki! Oferują darmowy wyjazd do Ciechocinka!
Obrazek

- Darmowy wyjazd do Ciechocinka? Brzmi kusząco...
Obrazek

- No to zapraszam do naszego biura podróży!
Obrazek

Profesjonalne biuro podróży zachęca swoim wyglądam potencjalnych klientów.
Obrazek

- Proszę wejść! W środku zajmie się państwem nasza konsultantka.
Obrazek

- Oto ona! Proszę, to z nią omówią państwo szczegóły wyjazdu.
Obrazek

- Także wyjazd do Ciechocinka za darmo na tydzień. Pokój z jacuzzi, ol inkluziw, wycieczki rekreacyjne. Dyskoteka co noc. Biorą państwo?
Obrazek

- Głupie pytanie! Jasne, że bierzemy! Uwielbiam Ciechocinek!
Obrazek

- Świetnie! Teraz muszą państwo podpisać umowę w biurze obok.
Obrazek

- Zaprowadzi tam państwa nasza druga konsultantka.
Obrazek

- Zapraszam, proszę śmiało. Zaraz do państwa dołączę z umową.
Obrazek

- Ciociu, Doroto, pomóżcie przesunąć półkę na drzwi!
Obrazek

- Plan wypalił! Teraz musimy poczekać, aż umrą z głodu.
Obrazek

- To chyba nie jest biuro...
Obrazek

- Urszulo, nie da się wyjść... Utknęliśmy.
Obrazek

- Wiedziałam! To jest PORWANIE! To przez ciebie! Jak mogłeś tak beztrosko zaufać tej kobiecie?!
Obrazek

- Skoro czeka nas nieuchronna śmierć, to chciałbym coś ci wyznać...
Obrazek

- Tak naprawdę udawałem heteronormatywne życie, aby uciec od swojej prawdziwej orientacji, lecz teraz zdałem sobie sprawę, że oszukiwanie siebie było wielkim błędem.
Obrazek

- I teraz mi to mówisz?! Urodziłam dwójkę dzieci ukrytemu gejowi?! No świetnie!
Obrazek

To nie jest szczęśliwy dzień dla Urszuli Lis.
Obrazek

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Lisie Piekło - SPISEK

Postautor: Verion » 07 lut 2015, 17:58

- Tak naprawdę udawałem heteronormatywne życie, aby uciec od swojej prawdziwej orientacji, lecz teraz zdałem sobie sprawę, że oszukiwanie siebie było wielkim błędem.
Skąd ja wiedziałem, że użyjesz tego twojego tekstu xD? No po prostu wiedziałem xD! Ale nie przypuszczałem że w takiej chwili on jej to powie xD.
Paulina w swoich działaniach jest trochę nieobliczalna. Bo rozumiem, że chciała zabić matkę, ale dlaczego i ojca :O? Trochę mi go szkoda, jej matki już nie ;). Do tego Indra im pomogła :O! Nie przypuszczałem że potrafi "pobrudzić sobie ręcę" ;D.

Mi też się wydawało na początku że Dorota jest trochę "dziuniowata", ale widać że kryje się w niej wewnętrzna Paulina :cwaniak: . A Kamil taki synek mamusi, że nie widzi jej wad itp.
Do tego Zuzia taka nieświadoma życia towarzyskiego matki i żyje "normalnym" życiem soft9 . Z jednej strony to i dobrze. Ale wciąż nie wiem co miała na myśli o tej "strzelnicy" dwie relacje temu ;o,

Aż jestem ciekawy co się wydarzy następnie - czy rzeczywiście zamorduje swoich rodziców, czy jednak któreś z nich ocaleje... albo coś jeszcze ciekawszego się wydarzy :O!
Obrazek

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - SPISEK

Postautor: rgx97 » 07 lut 2015, 18:23

Verion pisze:Do tego Zuzia taka nieświadoma życia towarzyskiego matki i żyje "normalnym" życiem soft9 . Z jednej strony to i dobrze. Ale wciąż nie wiem co miała na myśli o tej "strzelnicy" dwie relacje temu ;o,
Strzelnica to synonim do bara-bara. Zuzia powiedziała, że mogła uważać na strzelnicy, czyli dopilnować, aby znowu nie zajść w ciążę, gdyż Mikołaj dobrze strzelał. soft9

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Lisie Piekło - SPISEK

Postautor: Verion » 07 lut 2015, 18:26

Ja rozumiem aluzje, ale dlaczego powiedziała to pod koniec relacji? Czy oznaczało to, że znowu jest w ciąży czy "skomentowała" to że ma czwórkę dzieci dzięki strzelaniu jej męża xD?

Skomentowała, ponieważ nie była z tego faktu zadowolona. :P ~rgx97
Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Lisie Piekło - SPISEK

Postautor: aesthetea » 07 lut 2015, 19:01

A tego się nie spodziewałam. soft9

Możemy się nie zgadzać ze staruszkami, ale jednak życzę im żeby się wydostali. Morderstwo to chyba o jeden krok za dużo wydaje mi się.
:doge:
Obrazek


Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Lisie Piekło - SPISEK

Postautor: Levkoni » 08 lut 2015, 0:08

Jak zwykle świetna relacja, przy której można się pośmiać :D Ale rodziców Pauliny również będzie mi szkoda, jeśli umrą :< Liczę na to, że po wyznaniach swych dzieci i męża, babunia wyzwoli się z okowów ślepego konserwatyzmu i stanie się wyzwoloną i pełną seksapilu kobietą! ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Lisie Piekło - SPISEK

Postautor: Kapitan Indra » 08 lut 2015, 0:54

Haha, ojciec Pauliny jest gejem :) To wychodzi na to, że w tej rodzinie to standard - Paulina jest córką geja, ma dziecko z gejem, a jej dziecko ma dzieci z... no dobra, biseksualistą :D
No i Dorotka pokazała swoje prawdziwe oblicze, pasuje do tej rodziny, a Indra znowu w akcji :P Taak, Ciocia zawsze pomoże.
Fajny talk show :)
Doskonały plan, szkoda tylko, ze się państwo Lis nie przyjrzeli lepiej paniom z biura podróży :)
OK, zabić matkę, w porządku, ale czemu Paulina użyła starego sposobu z półką na drzwi i skazała na śmierć także ojca, który nic nie jest winien? :wat:
No, ale jak zwykle nieźle się uśmiałam :D
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - SPISEK

Postautor: rgx97 » 08 lut 2015, 2:31

Kapitan Indra pisze:Haha, ojciec Pauliny jest gejem :) To wychodzi na to, że w tej rodzinie to standard - Paulina jest córką geja, ma dziecko z gejem, a jej dziecko ma dzieci z... no dobra, biseksualistą :D
Dopiero dzięki Tobie zauważyłem ten rodzinny standard Pauliny. :D Wszędzie otoczona przez homoseksualistów. :doge:
Kapitan Indra pisze:Doskonały plan, szkoda tylko, ze się państwo Lis nie przyjrzeli lepiej paniom z biura podróży :)
Ciocia Indra stworzyła tak świetne przebrania, że staruszkowie nigdy by nie odkryli prawdziwiej tożsamości konsultantek. :doge:
teaplease. pisze:Morderstwo to chyba o jeden krok za dużo wydaje mi się.
W Lisim Piekle to jedna ze skutecznych metod rozwiązywania konfliktów. Dorota musi przywyknąć do tej rodzinnej tradycji. :D


Ankieta!
Zdecydujcie co powinno spotkać Urszulę i Grzegorza uwięzionych w toalecie fałszywego biura podróży. Oddajcie głos w ankiecie! ^^

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Lisie Piekło - SPISEK [ankieta]

Postautor: Shattered » 08 lut 2015, 12:26

Wg mnie najlepsza czwórkowa relacja na forum :wub:
Ostatnimi czasy poprawiła się jakość twoich zdjęć. Czy się mylę?

Ponownie pytanie. Jak zrobiłeś, że wszystkie piją drinka? Czyżbyś kierował nimi 3. ? :cwaniak:
http://pictap.pl/di-CA862HT5.png

Dorotka tutaj wygląda świetnie :sweet:
http://pictap.pl/di-HJHAN4MU.png

Jak rodzinnie :aww: Jeszcze tylko małych dzieci brakuje soft9
http://pictap.pl/di-UMVLB67T.png

O jeju, oni wyglądają razem idealne :aww: :aww: :aww:
http://pictap.pl/di-XR7U20LF.png

O jejku, i te tajemne spotkanie z Indrą. Świetnie to wszystko obmyśliłeś :P

Miejmy nadzieję, że nikt ich nie słyszał :cwaniak:
http://pictap.pl/di-YTWGHO8W.png

I teraz mi to mówisz?! Urodziłam dwójkę dzieci ukrytemu gejowi?! No świetnie!
:haha:

Mam nadzieję, że Ula zemrze :cwaniak:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - SPISEK [ankieta]

Postautor: rgx97 » 08 lut 2015, 14:14

Shattered pisze:Wg mnie najlepsza czwórkowa relacja na forum :wub:
Dziękuję. <3
Shattered pisze:Ostatnimi czasy poprawiła się jakość twoich zdjęć. Czy się mylę?
Zależy co masz na myśli mówiąc jakość. :) Ostatnio udało mi się tak ustawić grafikę, że gra działa sprawnie i wygląda w miarę dobrze (przede wszystkim wyeliminowałem efekt świecenia się Simów i obiektów).
Shattered pisze:Ponownie pytanie. Jak zrobiłeś, że wszystkie piją drinka? Czyżbyś kierował nimi 3. ? :cwaniak:
Tak, kierowałem nimi. Na razie wszystkie mieszkają w jednym domu. Ułatwiłem sobie życie i zanim dziewczyny pojechały do knajpy, Ida zrobiła trzy drinki w domu. Potem włożyłem po jednym do wyposażenia Pauliny, Idy oraz Doroty. Kiedy dojechały na miejsce, dałem im polecenie wypicia drinków ze swojego plecaczka. Dzięki temu sytuacja wyglądała bardziej estetycznie i miałem pewność, że scena się uda. ^^
Shattered pisze:Miejmy nadzieję, że nikt ich nie słyszał :cwaniak:
Wszystko jest możliwe. :doge:

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Lisie Piekło - SPISEK [ankieta]

Postautor: Kasim Hazim » 08 lut 2015, 20:27

Obejrzałem wszystkie relacje. Boże, one są boskie! xDDD Uśmiałem się jak nigdy, zresztą do tej pory się śmieję z tej patologii. ;) Żałuję, że wcześniej tu nie zaglądałem. Przebrania Cioci, Dorotki i Pauliny mnie rozwaliły. :haha:
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - SPISEK [ankieta]

Postautor: rgx97 » 08 lut 2015, 20:39

Kasim Hazim pisze:Uśmiałem się jak nigdy, zresztą do tej pory się śmieję z tej patologii. ;)
Tutaj nie ma żadnej patologii. To jest po prostu inny rodzaj rodziny. :doge:

Wyniki ankiety:
Co powinno się wydarzyć?
Umrzeć powinna tylko Urszula, a Grzegorz zostać cudem ocalony - 60%
Oboje powinni przeżyć, lecz zacząć życie na nowo - 30%
Oboje powinni przeżyć i pozostać sobą - 10%
Urszula oraz Grzegorz powinni umrzeć w czeluściach fałszywego biura podróży - 0%
Umrzeć powinien Grzegorz, a Urszula przejść przemianę światopoglądową i przeżyć - 0%

I tak się stanie.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Lisie Piekło - SPISEK [ankieta]

Postautor: Levkoni » 08 lut 2015, 20:41

Nieeeee! Ludzie jak mogliście uśmiercić Ulcię, mam nadzieję, że poczucie winy nie da Wam dziś spać! ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości