[+18] Lisie Piekło - Bez ograniczeń

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Lisie Piekło - Bez ograniczeń

Postautor: Guuki » 25 gru 2015, 17:40

Jako osoba odpowiedzialna za forum muszę stanowczo upomnieć autora opowiadań za przedstawiane w tym temacie treści. 'Penis', 'wagina', 'masturbacja', do tego prześmiewcza postać Jezusa, co można podciągnąć pod obrazę uczuć religijnych, i teksty typu "mój harcerz już stawia namiot". Żałosne i niedopuszczalne.
Chcę zwrócić uwagę, że forum Centrum Simów ma być miejscem wolnym od wulgaryzmów i wszelkich treści nieodpowiednich dla osób poniżej 18. roku życia.
Nakładam znacznik [+18] do tytułu tematu i oczekuję, że następne relacje nie będą naruszać regulaminu forum.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: [+18] Lisie Piekło - Bez ograniczeń

Postautor: Kapitan Indra » 25 gru 2015, 19:40

Relacja jak zwykle zabawna, ale... troszkę w tym momencie przesadziłeś, no nie poznaję kolegi, mógłbyś darować sobie w opisie do drugiego obrazka to, co wymienia Wiesia, jakoś to uogólnić.
No niemożliwe, co z tym Kazimierzem...
A Remigiusz i Mikołaj znowu kręcą ze sobą - stara miłość nie rdzewieje... :P
Ciotka Indra i oglądanie dzieci Dorotki :haha:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
chloe
Posty: 35
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:01

Re: [+18] Lisie Piekło - Bez ograniczeń

Postautor: chloe » 25 gru 2015, 23:56

ta rodzina zryła mi banię XD
genialna historia, i te teksty XD
jakie szczęście że mam już to 18 :D

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: [+18] Lisie Piekło - Bez ograniczeń

Postautor: Dodo » 26 gru 2015, 20:44

No niemożliwe, jakie te Lisy zrobiły się niegrzeczne :) Aż zasłużyły na administratorski gniew i znacznik +18 :wat:

Remigiusz i Mikołaj znowu się spiknęli. A Zuzia na to okazuje stoicki spokój, po czym figluje z Kazimierzem Hazimierzem :D
Ciotka Indra widzę, że cały czas związana jest z rodziną, bliższą i dalszą :)
- Mój mąż staje się coraz głupszy. Dałam mu książkę na urodziny, a ten pytał, gdzie ma włącznik i przycisk do przewracania stron.
Cała prawda, ludzie teraz głupieją i leniwieją od tych tabletów i internetów.
Jezus Chrystus :haha: Poprzednie relacje tez przeczytałam - reklama kościoła, szatańscy klucznicy, mefedron...
Jaki spokój okazali Klemens i Grzegorz na wieść, że Wieśka jednak nie urodziła im dziecka :)
A tak w ogóle to rzeczywiście, Wiesia i Ida znalazły się, dwie normalne, żeby zaraz oceniać resztę rodziny i się wyprowadzać. Z Jagustynką pod pachą...
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: [+18] Lisie Piekło - Bez ograniczeń

Postautor: Lenna » 27 gru 2015, 14:16

Aż dziwne, że Remigiusz i Mikołaj przyjęli wiadomość o braku dziecka ze stoickim spokojem :P Haha, pewnie ich Jezus Chrystus rozproszył xDDDDD
Remigiusz i Mikołaj znowu razem, ciągle ciągnie ich coś do siebie... :curious:
Kazimierz Hazimierz xDDDD Zuzia i Mikołaj to jest dopiero pokręcone małżeństwo, oboje się zdradzają soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: [+18] Lisie Piekło - Bez ograniczeń

Postautor: Galcia » 28 gru 2015, 20:19

Hm, nie wiedziałam, że Zuzia wie, że Mikołaj zdradza ją z Remigiuszem. :| Wiedziała i nic z tym nie zrobiła? W ogóle świetny wzór dla dzieci, mówić im otwarcie, że skoro tatuś ma kochanka, to mamusia też sobie jakiegoś znajdzie. :D Na pewno będą miały w przyszłości zdrowe związki.
Dorotka jest świetną matką, "idźcie już sobie!". :haha:
Majtki Kazimierza. soft9

Jeśli chodzi o wulgarność, po części muszę zgodzić się z Administracją (bądźmy szczerzy, tej relacji już od dawna należał się znacznik +18 :D ), ale z drugiej strony nie bądźmy hipokrytami: w co drugiej historii na forum pojawiają się okrutne morderstwa i inne patologie i jakoś nikt się tego nie czepia, a coś tak naturalnego i zdrowego jak prokreacja wywołuje oburzenie. :P Poza tym słowa wypowiadane przez Wiesię na początku odcinka to najzwyklejsze terminy biologiczne, takie same jak "tchawica" albo "mięsień sercowy". Szczerze mówiąc najbardziej zszokowało mnie zdjęcie przedstawiające pośladki Kazimierza Hazimierza. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: [+18] Lisie Piekło - Bez ograniczeń

Postautor: Lunon » 06 lut 2016, 19:24

Sodomy i gomory ciąg dalszy.
W sumie zastanawiam się, czy przypadkiem nie została przekroczona granica dobrego smaku :doge:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości