[+18] Lisie Piekło - Bez ograniczeń

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - Rozpusta, głowa pusta

Postautor: rgx97 » 23 paź 2014, 22:46

Haha, Twój pomysł jest naprawdę ciekawy. :D Na pewno go wykorzystam! Najwyższa pora, aby ktoś w tym domu zrobił porządek.

A tymczasem wstawiam drzewko relacji pomiędzy bohaterami Lisiego Piekła. Jest to swego rodzaju podsumowanie dotychczasowych wydarzeń.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Lisie Piekło - Rozpusta, głowa pusta

Postautor: Kapitan Indra » 24 paź 2014, 1:04

Uwierz - mieszkałam z taką babcią - no, może nie była zbyt religijna, ale wszystko inne z tego, co wypisałam, to i owszem. W dodatku planowała dla nas w swojej wyobraźni kompletnie nierealną przyszłość, próbowała nam narzucać, w co się mamy ubierać, uwielbiała jeść, przez to wyglądała jak beczka i miała bardzo kiepski wzrok, stąd nosiła okulary jak denka od butelek. Plotkować lubiła, za to nienawidziła lekarzy. Mógłbyś jakoś to spożytkować do stworzenia babuni czy tam ciotuni. Wtedy w Lisiej Norce zapanowałoby prawdziwe Piekło ;)

Bardzo ładnie Ci wyszło to zestawienie, czytelne jest i widać, kto z kim itd.
To zdjęcie Zuzi <3
Czekam na dalsze relacje.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
doo152
Posty: 53
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:51

Re: Lisie Piekło - Rozpusta, głowa pusta

Postautor: doo152 » 24 paź 2014, 16:27

Uwielbiam Twoją relację :D Najlepsza jest Paulina, kombinatorka, jakich mało. I te jej miny, gdy coś nie wyjdzie... A próba zabicia chłopaków taka simsowa :doge:
jeszcze nie wiem, co sądzić o siostrach i Idzie, ale mam nadzieję, że też się rozkręcą, a ich obecność uczyni z tegbo domostwa prawdziwy dom wariatów (to jest bardziej, niż teraz :))
No i zgadzam się z Indrą, jakaś babulka by się przydała, coby się wtrącać i wszyskich ustawiać.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Lisie Piekło - Rozpusta, głowa pusta

Postautor: Lenna » 25 paź 2014, 14:04

Mam dokładnie te samo zdanie co Indra :D Niesamowita rodzina, prawdziwe piekło :doge: Wszystko się pokręciło i w domu jest niezłe szaleństwo xD Czy Remigiusz się aby nie zapomniał? Biedny Sławek, nie może na to patrzeć. Może Sławek powinien dołączyć do rodziny (świata żywych)? Byli taką piękną parą :doge:
A Ida może powinna kogoś dla siebie znaleźć?
Z Pauliną za to coś jest nie tak soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - Babcia...

Postautor: rgx97 » 27 paź 2014, 14:27

Relacja dziesiąta:

Ktoś dobija się do Idy. Kto śmie zakłócać jej święty spokój?
Obrazek

Halo? ... Ale dlaczego? ... Dzisiaj?!
Obrazek

No po prostu świetnie... - pomyślała Ida. Co się stało? Kto do niej zadzwonił?
Obrazek

Słońce zaczęło znikać z horyzontu - zbliża się ulubiona pora wszystkich wysłanników Piekła.
Obrazek

Och, któż to? Czyżby to była... matka Idy?!
Obrazek

Zatem to tutaj... Cóż, trochę tu namieszam.
Obrazek

Pani Halina Sierpowicz bez ogródek weszła do środka Lisiej Norki.
Obrazek

Jaki wielki dom, można się pogubić.
Obrazek

Ale tu brzydko... Za bardzo po babcinemu urządzone...
Obrazek

- Afrodyto, mogłabyś zdjąć w końcu ten stój starszej pani?
- Słucham...?
- Och, nie wczuwaj się tak w tę rolę i idź już.
Obrazek

Halina znalazła pokój swojej córki. Jak to zrobiła? Pewnie użyła swojego instynktu macierzyńskiego.
Obrazek

- A ty tylko śpisz i śpisz. Obudź się i zobacz swoją matkę, która przyjechała do ciebie.
Obrazek

- Nie wiem skąd ten głupi pomysł twojej wizyty. Skąd ty w ogóle wiesz, gdzie mieszkam?!
Obrazek

- Przecież niedawno zamknęli cię w więzieniu! Uciekłaś?! Zaraz zadzwonię po policję!
Obrazek

- Już ty nie bądź taka hop do przodu. Nadal mam dowody na to, że handlowałaś kokainą w liceum, więc nic nie możesz mi zrobić. Zróbmy taki deal - ja tu pobędę jakiś czas, a ty mi na to pozwolisz, ok?
Obrazek

- Och... no dobrze... Ale... proszę, nie wydaj mnie...
Obrazek

Halina Sierpowicz nie wygląda na szczęśliwą.
Obrazek

- A więc mówisz, że wczoraj nie widziałam Afrodyty, lecz twoją matkę? No nieźle...
Obrazek

- Hurra, ciocia przyjechała! Poznam ciocię! - Zuzia była bardzo podekscytowana.
Obrazek

- Zuziu, lepiej się tak nie ciesz... Nie słuchaj cioci, nie bierz od niej cukierków, dobrze?
Obrazek

Nasza patchworkowa rodzina spędza wspólnie czas przed telewizorem. Mało ambitne... Nie popieramy!
Obrazek

- Dzień dobry, moi drodzy! Ciocia Halinka przyjechała! Jestem mamą Idy!
Obrazek

- Och, Paulina! Moja Ty siostrzenico kochana! Ale ty gruba jesteś... po matce swojej...
Obrazek

- Nie jestem gruba! Och, ty zawsze mówiłaś, że jestem gruba! Jak byłaś przy moich narodzinach to pierwsze co powiedziałaś to: Cholera, ale to dziecko grube!
Obrazek

- A to dziecko czyje?
Obrazek

- A to jest moja córeczka Zuzia. Moja i Remigiusza. Bo to Remigiusz jest ojcem. To on mnie zapłodnił, nikt inny. Żaden Sławek, tylko Remigiusz.
Obrazek

- A ten cały Rezigiusz to twój mąż?
- Yyy... nie, nie jesteśmy razem. Żyjemy w wolnym związku. Tzn. nie jesteśmy parą.
Obrazek

- BEZ ŚLUBU CYWILNEGO?! DZIECKO ZE ZWIĄZKU BEZ ZWIĄZKU?! NIECHAJ TO DZIECIĘ PRZEKLĘTE BĘDZIE NA WIEKI! A GDZIE TEN AMORALNY ZAPŁADNIACZ?!
- Yyy... On tam siedzi...
Obrazek

- Wynoś się stąd i nie wracaj! Wynocha!
Obrazek

Remigiusz przestraszył się Haliny i uciekł. Nieprędko wróci. Biedny.
Obrazek

- Jesteście jacyś nienormalni!
Obrazek

Halina Sierpowicz postanowiła zadbać o ogródek.
Obrazek

- Ida, czemu pozwoliłaś na to, aby ta stara dewotka u nas zamieszkała?!
Obrazek

- To nie moja wina! I nie obrażaj mojej matki! Coś jej odwaliło, nie zawsze taka była!
Obrazek

- Czego chcesz, skarbeńku niemoralny? Żeby ten Romulus wrócił, hę?
Obrazek

- Ja za nim nie tęsknię, ale Zuzia już tak. Płacze za swoim tatą. Pozwól mu wrócić!
Obrazek

- Nic z tego. Żaden Reminiusz nie będzie mi tu uprawiać patologii, a to twoje dziecię przeklęte niech płacze i żałuje, że takie się urodziło.
Obrazek

Żeby tę starą cholerę przejechał samochód! - uważaj Zuziu, bo życzenia się spełniają.
Obrazek

Tymczasem Afrodyta postanowiła sprawdzić pokój Haliny. Może znajdzie coś ciekawego?
Obrazek

Ojej... Tego się nie spodziewałam...
Obrazek

Torba z hajsem... Jakieś gadżety, mapy... O co chodzi?
Obrazek

Co z tą babcią jest nie tak?!
Obrazek

:O
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Lisie Piekło - Babcia...

Postautor: Kapitan Indra » 27 paź 2014, 16:09

Nie no, bombastrasznie fajnie rozwinąłeś ten mój pomysł. Świetna staruszka, już zaczyna wszystkich po kątach rozstawiać :) A jaka "praworządna", pogoniła biednemu Remusiowi kota...
Halinka lewe interesy prowadzi, co? Albo jakimś szpiegiem jest :D Ładne ma "biuro" w pokoju...
Swoją drogą ta Afrodyta taka ciekawska... uuu, Halinka ją przyłapała, niewesoło będzie...
I te teksty:" Życie w związku bez związku?" :D
Rozwaliła mnie Zuzia i jej życzenia wobec nowej cioci. Wychodzi już z niej krew mamuni, oj wychodzi... :P
A Paulina... haha :D Nie ma co, pewnie niedługo pióra polecą, skoro obie z ciotunią mają podobne charakterki. I albo ciocię spotka "wypadek", albo Paulince się "małe kuku" przydarzy... I jeszcze to jej zapewnianie, że to Remik jest ojcem Zuzi, a nie Sławek ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Lisie Piekło - Babcia...

Postautor: Lenna » 27 paź 2014, 21:15

BABCIA <3
Ale się wesoło zrobiło :P Babcia robi porządek xDD Boję się o Afrodytę, babcia ją przyłapała i nie wiadomo co jej do głowy strzeli :doge: I te jej mylenie imienia Remigiusza <3
rgx97 pisze:- Nie jestem gruba! Och, ty zawsze mówiłaś, że jestem gruba! Jak byłaś przy moich narodzinach to pierwsze co powiedziałaś to: Cholera, ale to dziecko grube!
:haha: I jeszcze to zdjęcie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - APOKALIPSA

Postautor: rgx97 » 02 lis 2014, 1:11

Relacja jedenasta:

- Cóż, odkryłaś mój mały sekrecik. Nie jestem zwykłą babcią. Wiesz zbyt wiele...
Obrazek

- Jesteś nienormalna! Wypuść mnie stąd!
Obrazek

- Ale zaraz... wiem zbyt wiele? Cholera, to zdanie zawsze oznacza, że ktoś chce kogoś załatwić...
Obrazek

- Haha, masz rację. Bystra jesteś, złociutka. Widzisz tę porcelanową świnkę? Niech cię nie zwiedzie jest ucieszny ryjek. To bomba. I to nie tylko jedna...
Obrazek

- Umieściłam je w całym domu. Wybuchną, kiedy zejdziesz z fotela. Także mogę mieć pewność, że donikąd mi nie uciekniesz. Muszę załatwić kilka sprawunków i uciec stąd w podskokach... a ciebie załatwię po drodze.
Obrazek

Aż mi ciarki przeszły po plecach... Co wyprawia Halina Sierpowicz?! To się w głowie nie mieści! Czy widzicie świnkę w pokoju Zuzi? Biedne dziecko!
Obrazek

Kolejna...
Obrazek

Nawet w salonie... Litości, pani Halino!
Obrazek

Ida, kto cię urodził?!
Obrazek

Sławku, widzisz i nie grzmisz...
Obrazek

- Pani Halino, czy widziała pani Afrodytę? Wszędzie jej szukam.
- Nie, skądże.
Obrazek

- Och, czy to nie był głos Ateny? Tak, to ona! Ona mnie uratuje! Ateno!
Obrazek

- Ateno, już idę do ciebie! Uratuj mnie!
Obrazek

- Zaraz, stop! Nie mogę wstawać z tego fotela! Szlag!
Obrazek

To nie wygląda dobrze...
Obrazek

BUM!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Lisie Piekło - APOKALIPSA

Postautor: Kapitan Indra » 02 lis 2014, 14:31

Haha, bomby w świnkach :) Świnia tu, świnia tam... ojojoj... :wacko: Dziwne tylko, że się nikt nie zdziwił, że wcześniej tych prosiątek nie było, a teraz nagle są...
Ależ ta Halinka pomysłowa... i straszna...
Ajajaj, no i po jakiego grzyba ta Afrodyta wstawała z fotela? soft2
Wybuchło? Oj, nie sądzę, żeby się komuś stała wielka krzywda, ta rodzina przetrwa wszystko... zwłaszcza Sławek, który i tak nie żyje, więc zginąć drugi raz już nie może :P Gorzej z domem.
No i zawsze został Remigiusz, wypędzony przez Halinkę, on na pewno ocalał ^^
Obśmiałam się jak zwykle, czytając relację :D
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Lisie Piekło - APOKALIPSA

Postautor: Lenna » 02 lis 2014, 20:29

Nie no, ta relacja jest bombastyczna :haha: Dawno się tak nie uśmiałam.
Świnka nawet przy grobie Sławka :haha:
Oby przeżyli :doge: Muszą żyć ;_;
Obrazek

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - Skok w przyszłość

Postautor: rgx97 » 15 lis 2014, 14:42

Relacja dwunasta:

Fragment wiadomości kilka dni po wybuchu Lisiej Norki

- Kilka dni temu w Wierzbowej Zatoczce wybuchł dom. Przyczyną tragedii były porcelanowe świnki wypełnione materiałem wybuchowym. Śledczy ustalili, że podłożyła je Halina Sierpowicz - znana policjantom płatna morderczyni, która uciekła z więzienia.
Obrazek

- Pod maską staruszki zabijała swoje ofiary i nieźle na tym wychodziła. Po ucieczce ukryła się w domu swojej córki, jednak coś spowodowało, że chciała wprowadzić tam nieco bardziej bombową atmosferę.
Obrazek

- Cała chałupa rozsypała się w drobny mak! Mnóstwo ofiar, łez i krwi! A o ofiarach porozmawiamy z naszym gościem Lucyferem Nieboskim, czyli dyrektorem miejscowego szpitala.
Obrazek

- Niestety nie udało nam się wszystkich ocalić. Zginęły trzy osoby.
Obrazek

- Tylko trzy? Ale proszę pana, tam mieszkało aż siedem osób! Gdzie reszta trupów?
Obrazek

- Reszta trupów?! To cud, że udało nam się tylko trójce z nich wlepić bezpowrotne bilety do Styksu! Co to za media, w których liczą się tylko trupy?! Jesteście beznadziejni!
Obrazek

- O nie, tego panu nie wybaczę!
Obrazek

W ten sposób serwis informacyjny się skończył. Ech, uwierzcie mi, bywało gorzej.
Obrazek

Kilkanaście lat później

Tak wygląda aktualny cmentarzyk. W tych grobach są po kolei: Sławek Krupnik (zamordowany dawno temu przez Paulinę), Halina Sierpowicz (biedna, nie zdążyła uciec i sama wybuchła od własnej bomby), Atena Orfeusz (była zbyt blisko Haliny) oraz Afrodyta Orfeusz (sama uruchomiła bomby z powodu własnej głupoty).
Obrazek

A co się stało z resztą rodziny? Cóż, Lisia Norka obróciła się w popiół, więc trzeba było zmienić lokum. Przez pierwsze lata wszyscy mieszkali w kartonach, aż kilku dobroczyńców nie postanowiło pomóc tej biednej rodzinie (m.in. Ilona Indrowicz oraz Lena Lennowska - obydwie argumentowały swoją decyzję wsparcia finansowego tym, że po prostu polubiły tę rodzinkę). Dzięki tym pieniądzom Lisie Piekło stać było na wybudowanie dla siebie nowego domu w Oazie Zdroju.
Obrazek

Zuzia Lis-Wafelek dorastała. Po ukończeniu liceum udała się na studia socjologiczne, a następnie na podyplomowe gender studies. Nie pracuje (bo nie musi, reszta rodziny dobrze zarabia), ale jest działaczką społeczną w takich organizacjach jak Fundacja Feminoteka czy Kampania Przeciw Homofobii. Jak widać wyrosła na dobrego człowieka.
Obrazek

Matka Zuzi, Paulina Lis, nieco zmieniła swój charakter. Przede wszystkim nie już psychopatyczną morderczynią. Pracuje wykonując skecze komediowe. Często w swoich występach wykorzystuje aluzje do swoich poprzednich dziwactw (a widzowie myślą, że zmyśla, hihi).
Obrazek

Ida Sierpowicz pogodziła się ze śmiercią swojej matki Haliny. Nawet poczuła ulgę, bo już na pewno nikt nie dowie się, że handlowała kokainą w liceum. Obecnie realizuje się jako wybitna pisarka, a jej powieść pt.: Porcelanowe świnki otrzymała literacką nagrodę Nike.
Obrazek

A co u Remigiusza, spytacie? Cóż, kiedy wrócił po tym, jak Halina Sierpowicz go wygoniła, zastał swój dom w gruzach. Zemdlał i upadając uderzył głową w hydrant. Po dwóch latach śpiączki wybudzono go. Zamieszkał z Idą, Pauliną i Zuzią, choć tak naprawdę nie należy do rodziny. Zuzia jednak nadal jest przekonana, że Remigiusz to jej prawdziwy ojciec i bardzo go kocha. Kiedy to kłamstwo wyjdzie na jaw?
Obrazek

Co należy zrobić z prawdziwym pochodzeniem Zuzi? Weź udział w ankiecie na samej górze strony.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Lisie Piekło - Skok w przyszłość

Postautor: Kapitan Indra » 15 lis 2014, 23:42

Zagłosowałam :)
Haha, wiadomości świetne. Choć myślałam, że jakimś cudem wszyscy przeżyją. Swoją drogą babunia zasłużyła na śmierć. Zginęła od własnej broni, co za ironia losu.
Mogę zapytać, skąd ten przeskok czasowy? XD
Aha, czyli zostałam sponsorem nowego domu Lisiego Piekła :) Fajna chałupka.
Paulina chyba się wcale nie starzeje. I jaka zmiana charakteru. Za to Remigiuszowi się spoważniało tak jakby z tą brodą i w ogóle... a Zuzia jaka dorosła się zrobiła :)
Czy ja dobrze zgaduję, że planujesz jakąś akcję z duchami? Babcia Halinka jako duch byłaby okropna... no i mógłby się Sławek pojawić.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - Skok w przyszłość

Postautor: rgx97 » 15 lis 2014, 23:54

Przeskok czasowy był wygodnym rozwiązaniem, by nie pokazywać niedoli głównych bohaterów po katastrofie. :D
Zostałaś fundatorką nowego domu, ponieważ najczęściej komentujesz moją relację za co bardzo dziękuję. <3
A jeśli chodzi o akcję z duchami, to takowej nie planowałem, ale podsunęłaś ciekawy pomysł.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Lisie Piekło - Skok w przyszłość

Postautor: Kapitan Indra » 16 lis 2014, 0:30

I do tego te pomysły z nazwiskami. Lucyfer Nieboski - obśmiałam się do łez :)
Ogólnie lubię takie historie, że kupa znajomych związanych różnymi więzami pokrewieństwa, przyjaźni, wrogości i innych tego typu uczuć mieszka razem i wynikają z tego rozmaite zabawne historie. Na przykład książki pani Chmielewskiej (Wszystko czerwone, Byczki w pomidorach i Kocie worki są w podobnym stylu, tylko że tam jeszcze wchodzi w grę morderstwo, ale we Wszystkim czerwonym morderca jest nieudolny i tylko jedna z jego przypadkowych ofiar ginie, pozostałe są w mniejszym lub większym stopniu uszkodzone i kupa śmiechu z tego). Dlatego spodobała mnie się twoja historyjka od pierwszego kopa :)
Najlepsze jest to, że Remigiusz też nie wyszedł z tego cało, chociaż nie było go w domu podczas świńskiego wybuchu. Dwa lata w śpiączce - czyli przespał najgorsze, kiedy rodzina musiała podnosić się z ruiny, w dosłownym tego zwrotu znaczeniu...
I pytanie: Zuzia jest nastolatką, czy już młodą dorosłą? Bo ja tych grup w TS4 nie rozróżniam...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Lisie Piekło - Skok w przyszłość

Postautor: Lenna » 16 lis 2014, 15:25

Ja także zagłosowałam.
Lena Lennowska :dotatusia: Fajnie, że ja też sponsoruję nowy domek xD
Trochę szkoda, że tej zwariowanej babci już nie ma, ale po tym co zrobiła, należało jej się xD Kto by pomyślał, że ta zwykła staruszka to płatna morderczyni :dotatusia: Uśmiałam się za wszystkie czasy :haha:
Co do akcji z duchami, jestem za. Przede wszystkim Sławek powinien wrócić, w tej czy innej formie :doge:
Jako że jestem słaba w komentowaniu, to napiszę tylko, że uwierz mi, twoja relacja należy do moich ulubionych i niesamowicie podoba mi się ta rodzina :D

IndraEDIT: Ortografia! :P
Obrazek

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - Miłość z Internetu?

Postautor: rgx97 » 16 lis 2014, 17:23

Kapitan Indra pisze:Zuzia jest nastolatką, czy już młodą dorosłą?
Młodą dorosłą. Ma już za sobą okres nastoletni, choć nadal rodzice mają na nią silny wpływ.
Lenna pisze:Jako że jestem słaba w komentowaniu, to napiszę tylko, że uwież mi, twoja relacja należy do moich ulubionych i niesamowicie podoba mi się ta rodzina :D
Każdy komentarz jest dla mnie cenny. Bardzo dziękuję. ^^

Wyniki ankiety:
Co należy zrobić z prawdziwym pochodzeniem Zuzi?
Paulina powinna wyjawić córce prawdę. - 40%
Ida powinna dać Zuzi pewne wskazówki, że z jej pochodzeniem coś jest nie tak, ale nie powiedzieć niczego wprost. - 40%
To Remigiusz powinien poważnie porozmawiać z przyszywaną córką. - 20%
Nadal zachować w tajemnicy za wszelką cenę. - 0%

Wedle waszej woli przedstawiam kolejną relację. ^^

Relacja trzynasta:

Zuzia postanowiła zarejestrować się w serwisie randkowym. Czasami chciałaby mieć kogoś do pogadania... Udało jej się kogoś poznać!
Obrazek

Przyjrzyjmy się ich korespondencji.
Obrazek

Najwidoczniej Zuzia ma jutro spotkanie w parku! Czy przyniesie ono jakieś efekty? Dziewczyna jest tym faktem podekscytowana.
Obrazek

Czekała w parku przez jakiś czas. Uświadomiła sobie jednak, że park to nie jedna ławka, więc zaczęła rozglądać się po okolicy.
Obrazek

Odnalazła go!
Obrazek

- Cześć! To ty jesteś Sexy_Miki69?
- Zgadza się. Miło mi. A ty to Wafel_Pożądania?
- Tak! Nareszcie udało nam się spotkać.
Obrazek

Ojej, Zuzia się nieco skrępowała.
Obrazek

Hmm... Obydwoje się wstydzą. Ale po chwili ich rozmowa rozkwitła i odkryli w sobie wiele wspólnego.
Obrazek

Po kilku godzinach żywych pogawędek nadszedł czas powiedzenia sobie pa pa.
Obrazek

- Dziękuję za ten uroczy wieczór. Czuję, że poznałam bratnią duszę.
- To ja dziękuję. Nigdy nie miałem do czynienia z taką świetną osobą jak ty.
Obrazek

Tymczasem Paulina rozmawiała z Idą.
- Zuzia już jest dorosła... Czuję, że czas powiedzieć jej prawdę o tym, że Remigiusz nie jest jej ojcem...
Obrazek

- Uważam, że w końcu by wypadało. A jaką wersję jej dotychczas przekazałaś?
Obrazek

- Że Remigiusz to jej ojciec, że był on moim mężem, ale wzięliśmy rozwód przed jej narodzinami. Że Sławek zakopany w ogrodzie to jej wujek, czyli brat Remigiusza.
Obrazek

- No to życzę powodzenia w wyjaśnieniu jej, że tak naprawdę jej ojcem jest Sławek, który zapłodnił cię dlatego, aby mieć dziecko ze swoim mężem Remigiuszem. Zatem Zuzia dowie się, że jej przyszywany ojciec jest gejem, a jej prawdziwy także nim był i... jej własna matka go zamordowała.
Obrazek

- Dzisiaj spotkałam się z chłopakiem z Internetu! Ma na imię Mikołaj!
Obrazek

- Jest naprawdę miły i sympatyczny! Czuję, że to ten jedyny... Lubi grać na gitarze, więc na pewno byś go polubił, tato!
Obrazek

- No to na co czekasz? Zaproś go jutro na obiad! Chętnie go poznam!
Obrazek

- To świetny pomysł! Mama też go pozna i zaliczymy spotkanie z rodzicami! Och, tatuśku, jak ja się cieszę!
Obrazek

Ida spędza czas przed snem w sypialni Zuzi.
Obrazek

- Czuję, że coś jest na rzeczy. Poznałaś kogoś?
Obrazek

- Och, tak! Ciociu, ma na imię Mikołaj! Jutro zaproszę go na obiad. Ciągle o nim myślę!
Obrazek

- To miło, cieszę się... Ale błagam, uważaj. Bo może się zdarzyć, że dowiesz się o czymś, co... A zresztą, na razie ciesz się tym Mikołajem.
- O czym się dowiem?
- nieważne... Nic nie mówiłam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Lisie Piekło - Miłość z Internetu?

Postautor: Kapitan Indra » 16 lis 2014, 20:20

Nowa relacja? Jak szybko :)
Oj, czuję, że będzie zabawnie :P
Jak tak z bliska przyjrzeć się Zuzi, to z twarzy prawie skóra zdjęta z mamuni. Tylko chyba kolor oczu po Sławku.
Fajnego kolesia poznała... ciekawe tylko, co on skrywa za sekrety... bo na pewno ma jakieś odchylenia, coby do reszty ferajny pasować :P
No tak, Ida znowu chce namieszać...
Fajna była rozmowa Idy z Pauliną.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Lisie Piekło - Obiady Wieczorne

Postautor: rgx97 » 17 lis 2014, 19:12

Relacja czternasta:

Obiady Wieczorne
Dramat rodzinno-miłosny w trzech aktach.

Występują:
Zuzia - córka Pauliny i Sławka
Mikołaj - oblubieniec Zuzi
Paulina - matka Zuzi
Remigiusz - przybrany ojciec Zuzi
Ida - ciotka Zuzi
Sławek - ojciec Zuzi
Atena - przyjaciółka Idy
Chór - komentuje akty


Akt I

Scena I
Jadalnia w domu Lisiego Piekła. Do środka przybywa oblubieniec Zuzi.

Obrazek

Zuzia:
Dziękuję, że przybyłeś do mego domu!
Swe serce dam nie byle komu!

Mikołaj:
To ja dzięki ci składam
I nadzieje w tobie pokładam!
Obrazek

Chór:
Wtem goście zaszli do stołu,
Każdy dostał po łososiu.
Pożegnajmy dziady,
Czas zacząć obiady!
Obrazek

Paulina:
Dla ciebie nasz kochany
Cały stół zasłany.
Powiedzże mój drogi młodzieńcze,
Czymże trudzisz się, szaleńcze?
Obrazek

Paulina:
Bo urok twój jest ładny,
Ale czy charakter dokładny?
Obrazek

Mikołaj:
Moja pani, trudem mym inwencja!
Wierszy mnoga interwencja!
Na gitarze sobie gram,
Wyłamuję ze wszelkich ram.
Obrazek

Remigiusz:
Zaimponowałeś mi chłopcze,
Podobne talenty tłoczę!
Dla mej córki taki skarb
To jak od niebios dar!
Obrazek

Mikołaj:
Rad jestem, żeśmy podobni!
Nie będzie między nami monotonii!
Obrazek

Zuzia:
(dyskretnie do Mikołaja)

Zważ na rodziców miny,
Uśmiech ich nie bez winy.
Może to szaleństwo,
Ale otrzymasz błogosławieństwo.
Obrazek

Ida:
Dobra, dobra,
Zupa z bobra!
Kończmy teraz to gadanie,
Bo jedzenie mam na stanie!
Obrazek

Paulina:
Mej kuzynki słuszna racja,
Teraz łososia separacja
Od na talerzu ości
W imię waszej miłości!
Obrazek

Chór:
Widelce, noże poszły w ruch!
Czy nie będzie żadnych skuch?
Obrazek

Zuzia:
Cyknę zdjęcie mej potrawie
I oprawię w pięknej ramie!
Obrazek

Ida:
(na stronie)

Coś nie tak jest z tym chłopem,
Czy nie wytrzeć go mopem?
Coś skrywa pod maską,
Czy nie wytarmosić go laską?
Obrazek

Mikołaj:
Teściu mój niedoszły!
Komplementy już doszły!
Piękną dziewoję pan posiada,
Taką śliczną, że mucha nie siada!
Geny dobre są po tacie,
Dobrego mężczyznę macie!
Obrazek

Chór:
Atmosfera lekka i przyjemna.
Czy pozytywnie pojemna?
Obrazek

Scena II
Kuchnia. Ida zmywa naczynia. Przyłącza się Zuzia.

Obrazek

Ida:
Słuchaj członku rodziny uważnie,
Ten chłopak nie wygląda poważnie!
Czuję jakieś konsternacje...
Stara ciotka ma rację!
Obrazek

Chór:
Zuzia nie zważa na ciotki gadkę,
Na chłopaka ma teraz chrapkę!
Oczy zasłania,
Uczuciu się kłania.
Obrazek

Akt II

Scena I
Przyjęcie przeniosło się do salonu. Przy barze są Ida i Paulina.

Obrazek

Ida:
Kuzynko, podejmij decyzję dyskretnie.
Wyjaw córce prawdziwe pochodzenie.
Żyć nie może ciągle w kłamstwie,
Lecz w praworządnym państwie.
Obrazek

Paulina:
Decyzję już podjęłam,
Informacją się zajęłam.
Lecz teraz nie chcę psuć chwili,
Oni razem są tacy mili!
Poczekam na dzień następny.
Nie będzie mi los podstępny.
Obrazek

Chór:
Butelka z rąk wypadła,
To sprawa diabła!
Matka dzisiaj się przeliczy,
Szczęście jej ktoś policzy.
Obrazek

Scena II
Na kanapie siedzą kochankowie.


Mikołaj:
Oczy masz wielkie
Jak dwie patelnie.
Kocham w tobie wiele,
Uczucie swe powielę.

Zuzia:
Twe bujne włosy
Jak zboża są kłosy.
Urocze masz oblicze,
Na palcach nie zliczę.
Obrazek

Scena III
Z powrotem przy barze.


Ida:
Po co ci alkoholi kilka?
Taka pijana ma być chwilka?

Paulina:
Rozluźnić się bardziej.
Będzie mi raźniej.
Obrazek

Ida:
Czy to oczy me popsute,
Że widzę osoby puste?
Kuzynko zobacz,
I ducha obacz!

Paulina:
Dla mnie duchy
To ciepłe kluchy.
Obrazek

Atena:
Twa odwaga śmiała
Na próbę wystawiana.
Zwiastuję tragedię,
Na pewno nie komedię.
Nie zważaj na mą postać.
Kto inny ma dziś powstać.
Obrazek

Scena IV
Z powrotem na kanapie.


Zuzia:
Czy czujesz mego noska,
Co tyka twego włoska?
Szepczę tobie słówka czule.
Czuję w sercu twoje kule.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mikołaj:
Kocham ciebie.
Jestem jak w niebie!
Bądź proszę mą miłością,
Z tobą podzielę się kością!
Obrazek

Chór:
Pocałunek dziewiczy
Wyłania się z dziczy.
Uczucie zwieńczone
Całusem zakończone.
Obrazek

Zuzia:
Na chwilę mój drogi cię przeproszę,
Nosek przypudrować teraz muszę.
Czekaj na mnie minut kilka.
Tylko jedna chwilka.
Obrazek

Akt III

Scena I
Kuchnia. Paulina zastaje ducha Sławka. Nagle przybywa Zuzia.

Obrazek

Zuzia:
Sławku, mój zmarły wujaszku!
Na grobie winien być wianuszku!
Chodź, przy stole pogadamy.
Miło sobie powspominamy!
Obrazek

Scena II
Przy stole.


Sławek:
Moja piękna córka!
Przybyłem z podwórka!
Wyrosłaś na mądrą kobietę!
Szkoda, że popadłem w biedę...
Obrazek

Zuzia:
Chyba zaszkodził ci zgon.
Bije w głowie tobie dzwon?
Ja córką brata twego,
Remigiusza brodatego.
Obrazek

Paulina:
Ty trupie!
Przygłupie!
Obrazek

Zuzia:
Matko, czy to jakieś dochodzenie?
Czy on słusznie wątpi w me pochodzenie?
Obrazek

Paulina:
Córko, skarbie moje!
Tajemnicy pełne zwoje!
Sławek to twój ojciec prawowity.
Wszakże przeze mnie pobity...
Na zgon go wysłałam
I seksualne wykorzystałam.
Remigiusz bratem nie jego,
Lecz kochankiem dla niego.
Oboje chcieli dziecię,
Więc zrobiłam co wiecie.
Bo to geje obaj byli.
W tym się nie pomylili.
Twój sztuczny ojciec rudy,
Woli raczej męskie tłumy.
Poszłam z nim na zmowę,
Że ojcem jest w umowę.
Bardzo cię kochał,
Nie swoje wychował.
Przebacz proszę moja miła!
Zbawienia tylko jedna chwila!
Obrazek

KONIEC

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Lisie Piekło - Obiady Wieczorne

Postautor: Kapitan Indra » 17 lis 2014, 20:15

Hahahaha! Z prozy przeszedłeś w dramat wierszowany :) I doskonale ci to wyszło.
Widzę, że się niezła aferka szykuje. Wszystko pięknie i ładnie, a tu o , Atena, Sławek... Swoją drogą fajne to zdjęcie z Ateną za Pauliną.
Oczywiście Sławek, jak już wylazł z grobu, musiał wszystko popsuć :)
Ida:
Dobra, dobra,
Zupa z bobra!
Paulina:
Ty trupie!
Przygłupie!
Popłakałam się ze śmiechu :D
I oczywiście urwane to wszystko w najciekawszym momencie. Ciekawe, jak zareaguje Zuzia, czy znienawidzi mamuśkę? Nie sądzę, ale pewnie focha zarzuci na parę dni...
Narzucasz niezłe tempo :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Lisie Piekło - Obiady Wieczorne

Postautor: Lenna » 18 lis 2014, 11:11

Hahahaha, nie no, pierwszy raz widzę taką relację, dramat :D Najpierw głosowania w ankiecie, teraz relacja w postaci dramatu, łamiesz wszystkie zasady! :D Podoba mi się to. No i "sztuka" napisana super, rewelacja :D
Coś czuję że będzie się działo... ciekawe, jak zareaguje Zuzia.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości