Świat Według Beaty

Czyli Beatka Bzdet podbija Willow Creek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 29 kwie 2016, 23:53

Obsługa testu ciążowego najwyraźniej przekracza kompetencje Marioli. :D
- Ja cię zrobiłem, to i ja cię zabiję!
:haha: Brzmi rozsądnie, jak się nad tym zastanowić.
Dlaczego syn miałby być akurat Stefkiem? Moim zdaniem do Brajanka bardziej pasuje Dżastinek. :D
Ach, o wilku mowa... Brajanek widzę odziedziczył inteligencję i skłonność do romansów z niewłaściwymi osobami po mamusi. soft1
Benio po tylu latach upokorzeń wreszcie zebrał się na odwagę, żeby powiedzieć mamie prawdę, a ona co? Mogła chociaż sprawdzić, czy Berenika rzeczywiście poszła na imprezę, w końcu łażenie po klubach i śledzenie dzieci ma opanowane do perfekcji. :cwaniak:
Czekam na dzień, kiedy Rysiek naprawdę dostanie zawału. :D
Rysiek sikający na krzaczki, w których gżą się Mariola z Emilem... To jest CHORE. Chcę więcej. soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 30 kwie 2016, 22:16

Relacja 88 - Magia Miłości
Emil miał dość życia z Mariolką na kocią łapę i postanowił z nią szczerze porozmawiać. soft9
- Mariola, ja mam dość, kochamy się, jesteśmy razem... Chcę byś się rozwiodła z moim ojcem!
- Co, ale ja dopiero brałam z nim ślub... Ale w sumie spadek zmienił, więc może i faktycznie nie ma co siedzieć w tym małżeństwie... Pomyślę o tym jak wrócę od kosmetyczki.

Obrazek
Beatka i Błażejek wybrali się razem na spacer. :wub:
- Tak dawno razem nie wychodziliśmy, kruszynko...
- Ostatni raz chyba miesiąc temu, na mszę za moją matkę, ale wiesz, chodźmy coś zjeść najpierw, jestem mega głodna.

Obrazek
- Wiesz Becia, ja ci rzadko to mówię, ale cieszę się, że spotkałem cię na mojej drodze, jesteś dla mnie jak zasada dynamiki dla Newtona!
Obrazek
- Oh Błażejek, pupleciku, bo się zarumienię! Też się cieszę, że mnie spotkałeś i że jestem sobą, a nie kimś innym, bo taką drugą mnie nigdzie się nie znajdzie... O JEZU!
Obrazek
I nagle romantyczną chwilę zepsuła Beatka, która sobie o czymś przypomniała. soft1
- Beata, stój, gdzie tak pędzisz, mieliśmy iść na spacer!!! NIE PĘDŹ TAK PROSZĘ DAJ ODPOCZĄĆ!
Obrazek
- SORY BŁAŻEJ! ZAPOMNIAŁAM, ŻE ZOSTAWIŁAM PIECZEŃ W PIEKARNIKU!
Obrazek
Benia odwiedziła Gaja. Ich przywitanie było... nietypowe. soft1
- Benio, dlaczego zawsze na powitanie całujesz mnie w szyję, a nie jak każdy normalny facet w usta?
- Bo na ustach jest pełno zarazków, a ja nie mam w tej chwili płynu odkażającego przy sobie...

Obrazek
Parę w jadalni dopadła Berenika.
- Berenika, weź mi powiedz, dlaczego twój brat musi być taki figo fago na punkcie higieny?
- Bo to fajfus, boi się pewnie, że dostanie raka czy innego syfilis... Niestety, nie zdaje sobie sprawy, że nawet rakowi by się nie chciało jego atakować.
- Bera, ja tu jestem, możesz z łaski swojej mnie nie obrażać?
- Jasne, mogę... Jeśli odrobisz moje zadania z matematyki.

Obrazek
Mariola tego dnia przed domem spotkała nietypowego i niespodziewanego gościa... SEBIXA. :swelol:
- Na kolorowe paznokietki, Seba? A co ty tutaj robisz?
- Przechodziłem obok i zobaczyłem Ciebie z tym ziomeczkiem, pomyślałem kufa że wpadnę i się przywitam, no nie?
- A ja myślałam, że jak ci spitoliłam sprzed ołtarza to się już więcej nie zobaczymy...
- Ale ja widzę, że ty nie próżnowałaś lala i sobie dzieciaka zrobiłaś!
- No i nie wiem kto jest ojcem tego dzieciaka. Ale by było jakbyś to ty był ojcem! W gazetach by huczało!
- Mariola, ale my byliśmy ze sobą ponad rok temu, nie mogę być ojcem tego dzieciaka, kufa czy ty czasem używasz mózgu?

Obrazek
Ziomalem obok Mariolki na werandzie okazał się nikt inny jak Emil. Mariolka postanowiła przedstawić mu swojego ex.
- Emil, poznaj mojego ex - Sebę. Seba, to jest mój... pasierb i kochanek - Emil
- Mariolka kurde, co ty sobie za młokosa przyhulałaś co? Przecież to jakiś [CENZURA] w rurkach! Ty to powinnaś mieć prawdziwego faceta jak ja
- Ja sobie wypraszam takie słownictwo, ja przynajmniej nie wyglądam jak typowe JP na 50% bo się boję...
- GROZISZ MI?!
- Nie, nie, ależ skąd... Miło mi pana poznać, panie Sebastianie.

Obrazek
Benio dostał bardzo niespodziewanego sms'a od Gaji! :curious:
- O Gaja napisała sms'a "Tęsknię za tobą, nie mogę się doczekać kiedy znowu będziemy sam na sam... Bardzo cię kocham, twoja Gaja"
- Odpiszę jej "Jesteś moim o dwa" założę chyba kiedyś normalnie fanpage na fejsie z tekstami na podryw.

Obrazek
Mariola podjęła bardzo życiową decyzję i postanowiła poinformować o niej Rysia. :cwaniak:
- No bo wiesz Rysiek, życie jest jak rzeka, raz płynie w tą... raz w tamtą... raz w tą...raz w tamtą... O nie, od tego machania rękami aż tips mi odpadł...
- Mariola, co ty chcesz mi powiedzieć, mam wrażenie, że to coś strasznego, ja się zaczynam bać i chyba mam zawał.

Obrazek
- No ten tego no... Chcę się rozwieść.
- Coo? Jak to rozwieść, nawet pierwszej rocznicy ślubu nie było! Ja chyba mam zawał...
- Oj Rysiek, od dawna sypiasz na kanapie bo jesteś zły za romans z Emilem, od początku nie pasowaliśmy do siebie, a skoro nawet już spadek zmieniłeś to po co dłużej się oszukiwać!

Obrazek
- Ale...ale...Ja cię tak kocham! Jak możesz tak mnie ranić! Jak dostanę zawału, to będzie twoja wina! Jesteś największym błędem mojego życia!
- Oj no weź się już tak nie denerwuj, jeszcze zmarszczki ci powyskakują...

Obrazek
Beatka postanowiła porozmawiać z Bereniką przy jedzeniu o kolejnym liście ze szkoly na temat jej zachowania.
- Berenisiu, na likier z pączka, dostałam dzisiaj list od twojej wychowawczyni, pani Zdzisławy Parówy, pisze, że nie pierwszy już raz pobiłaś jakiegoś chłopaka. Z nerwów po przeczytaniu tego listy zjadłam dzisiaj z dwadzieścia kanapek normalnie.
- Co, ja go tylko popchałam bo nazwał grubasem, nic wielkiego, a że spadł przy okazji ze schodów to już jego problem, moja wina, że ma krzywe kulasy? A ta cała Parówa robi wielkie halo o nic
- Wiedziałam, że to jakaś pomyłka, przecież ty jesteś aniołkiem i muchy byś nie skrzywdziła... A teraz jedz, jedz, bo jeszcze schudniesz lub choroby jakiejś złapiesz.

Wierz córce, Beatko, wierz, ale jeszcze się kiedyś przekonasz, że urodziłaś damskiego diabła. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 30 kwie 2016, 23:10

Beatka to umie zepsuć romantyczny nastrój. :D
Pojawienie się Seby nie wróży niczego dobrego. Czyżby stara miłość nie zardzewiała? :curious:
Nie no, lubię ścisłe żarciki, ale to "o dwa" mógłby sobie Benio darować. soft1
Pytanie: jak długo Mariola była żoną Rysia? Pół roku? :P
No żesz kiedy ta Berenika się wreszcie doigra?! <_< Przełożyłabym ją przez kolano i sprała porządnie po tyłku za takie zachowanie, gdyby tylko nie była taka tłusta. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 30 kwie 2016, 23:32

Bałbym się na miejscu tamtej pani robiącej pompki na chodniku, nigdy nie wiadomo kogo zdepcze biegnąca Beatka :D
To już nawet Sebix jest bardziej rozumny od Mariolki :facepalm:
Benio znowu zmiótł mnie z nóg swoimi tekstami na podryw :haha:
A myślałem, że Rysiu w końcu dostanie zawału i spotka się z Mroczną Kosiarką na chodniku :P
Swoją drogą, mógłby ubrać się bardziej, yyyy, stosownie do swojego wieku
No żesz kiedy ta Berenika się wreszcie doigra?! [2]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 01 maja 2016, 0:01

Mariolce odpadają tipsy :)
Niemożliwe: Seba? :wat: Myślałam, że już dawno zapomniał o tej plastikowej lali.
No, tylko żeby naprawdę Rysio nie dostał tego długo zapowiadanego zawału.
Benio i jego tekściki. No i nietypowe przywitania z Gają.
Jak romantycznie - Beatka i Błażej na spacerze.
Ciekawa tylko jestem, kiedy się Beata otrząśnie, ze jej córka nie jest takim ideałem, za jakiego ona go uważa...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 01 maja 2016, 12:28

Mariolka i ciąża, wiedziałam, że tak będzie soft9
Kasim Hazim pisze:- Spoko, Emil, trzymaj książkę... A nie czekaj, nie ta, to moja lekka dziewięcet stronowa lektura uzupełniająca z fizyki... O to! Masz, poradnik rodzica napisany przez Mamę Lenny, jak myślałem, że Gaja jest w ciąży to to przeczytałem, polecam!
:haha:

Berenika coraz starsza, a nic się nie zmieniła. Dobrze, że Benio wreszcie postanowił powiedzieć rodzicom prawdę, szkoda tylko, że Beatka jest taka zapatrzona w Berenisię jak w aniołka... :facepalm:
Podlewanie krzaczków, w których baraszkują Emil i Mariolka XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :haha:
Ooo, jaka romantyczna randka :wub: Szkoda tylko, że Bećka wszystko potrafi zepsuć soft9
Sebix <3 Ciekawie by było, gdyby Mariola znowu zaczęła z nim romansować soft9
Czekam na dzień, kiedy Rysiek naprawdę dostanie zawału. :D [2]
Obrazek

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Dodo » 01 maja 2016, 16:37

Też się zastanawiam, kiedy w końcu Rysiek będzie miał prawdziwy zawał. I nikt na niego nie zareaguje, bo za duzo razy już o tym zawale uprzedzał :P
Berenika, to mam wrażenie, wdała się z wyglądem w babcię Apolonię (świętej pamięci)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 02 maja 2016, 22:15

Relacja 89 - Wagarowicze

Mariola i Emil wybrali się na romantyczny spacer. W końcu jest znowu wolna i może spotyać się z kim chce. :swelol:
Obrazek
Emil jest dalej przekonany, że to on jest ojcem dziecka, a nie jego ojciec. soft9
- Jak rośnie ten twój brzuszek... Wiesz już jaka to płeć?
- Wydaje mi się, że dziewczynka, bo jak ząb boli, to się będzie miało córeczkę... Czytałam tak na pudelku.

Obrazek
Mariolka się nie spodziewala, ale Emil przygotował dla niej niespodziankę - postanowił się jej oświadczyć. :wub:
- Emil, co ty odpierniczasz, czemu klękasz, kolano cię boli czy jakie licho?
- Mariola, ja długo o tym myślałem, kocham cię i jestem pewny, że to dziecko jest moje, a nie mojego ojca... WYJDZIESZ ZA MNIE?

Obrazek
Niestety, Mariolka nie doceniła starań Emila. :( XD
- A weź się z tym pierścionkiem, totalnie ci odbiło? Kupujesz pierścionki, oświadczasz mi się, po jaką cholerę! Ja się dopiero co rozwiodłam, nie mam zamiaru wpierniczać się w kolejne małżeństwa!
Obrazek
- I wstawaj z tej podłogi, ludzie się gapią, heloł, jeszcze zniszczysz mi opinię!
- Ale...ale..ale ja myślałem, że ty mnie kochasz i chcesz być ze mną...
- To lepiej nie myśl i pozwól, że ja w tym związku będę myśleć. A teraz chodź do domu, zaraz zacznie się mój serial "Na Durnej"

Obrazek
Tymczasem Rysio postanowił podzielić się z Beniem życiowymi radami. ;)
- Nie zakochuj się nigdy, Benio, i nigdy się nie żeń...
- Co, ale dlaczego, przecież małżeństwo to podstawowa komórka społeczna
- Bo kobiety są zdradzieckie, łamią serce, a potem to już tylko krok do zawału

Obrazek
Następnego dnia Berenika postanowiła po raz kolejny namówić starszego brata do złego, tudzież na wagary. soft9
- Berenika chodź, bo nam autobus do szkoły ucieknie...
- Daj spokój, jakiej szkoły, nie idziemy do szkoły
- Nie? Ale jak to?
- Idziemy na wagary, wszystko zorganizowane
- Co, ale ja mam sprawdzian z matematyki z trygonometrii nie mogę nie iść! Ty też nie możesz wagarować, jak się rodzice dowiedzą, to będzie źle
- Idziesz, albo wstawię do neta twój wiersz miłosny do Gaji... Jak to szło... "Na górze kiwaty, na dole rowery, ja ciebie kocham, jak nowoczesne komputery"
- Eh, chyba muszę zacząć zamykać swój pokój na klucz...

Obrazek
Beata kolejny raz pokazała, że nosi spodnie w swoim małżeństwie. B)
- Dobra Błażejek, idziesz na zakupy dzisiaj, ja muszę zrobić obiad
- Ale byłem na zakupach wczoraj i przedwczoraj i trzy dni temu i...
- Na tysiąc baleronów, weź mi tu nawet nie pyskuj, ja nie jestem kurą domową by latać na zakupy, równouprawnienie jest, zresztą ktoś musi zrobić obiad!
- Który w całości sama zjesz
- Jak się kiedyś rozwiedziemy, to będzie wyłącznie twoja wina! A teraz luzuj pieroga i szoruj po te zakupy!

Obrazek
Berenika nie tylko namówiła na wagary Benia - namówiła do tego także Jasia, Gaję i Adama, który chodzi z nią do jednej klasy.
- Bera, ty mi tylko nie mów, że resztę też zaszantażowałaś, by nie poszli do szkoły, tylko na wagary z tobą...
Obrazek
Niestety, obawy Benia były właściwe. soft9
- Berenika, mamy właśnie sprawdzian z biologii, powinniśmy być bo dostaniemy jedynki, moja mama mówi, że nie wolno wagarować...
- Daj spokój, nikt się nie dowie, napiszę ci usprawiedliwienie, mam wprawę, sobie wiecznie piszę sama
- Alle moja mama twierdzi, że podrabianie podpisów jest nielegalne...
- Boże, Jasiek, weź wyluzuj, albo tu siedzisz, albo tak jak ci mówiłam - powiem twojej mamie, że trzymasz brzydkie gazety pod łóżkiem...

Obrazek
Adamowi, koledze z klasy Bereniki i Jasia, wpadła w oko Gaja. Czyżby szykował się miłosny trójkąt? :dotatusia:
- Ej mała! Chyba zadzwonię po policję, bo właśnie skradłaś mi serce!
- Co ty pieprzysz człowieku?
- Twój tata chyba jest saperem, bo masz bobową figurę!
- A weź spadaj na drzewo, ja mam chłopaka, czy ja wyglądam na jakąś puszczalską?

Obrazek
Podryw Adasia ostro zdenerwował Benia. :/
- Ja mu tam sapera i policję jak mu zaraz tak wypierwiastkuję, że zęby poza nawias mu wylecą
Obrazek
Berenika jako wodzirej wagarów wpadła na pomysł, by rozpalić ognisko. B)
- Ej Beniek, co ty taki posępny, weź się baw jak wszyscy, zresztą nazbierałbyś kijów na ognisko...
- Berenika, ty mi lepiej powiedz, skąd ty wytrzasnęłaś tego el pakero całego, bo się do mojej Gaji dowala polip jeden...
- Adaś? To kolega z mojej klasy, on jest taki supe... znaczy co, jak to się do Gaji dowala?! Ja z nim zaraz pogadam, zresztą mógłbyś zawalczyć o dziewczynę, a nie młodszej siostrze skarżysz. Eh, co z ciebie za niemota...

Obrazek
Berenika tak jak obiecała tak zrobiła - od razu poszła porozmawiać z Adamem.
- Adaś, Beniek się skarży, że podrywasz jego Gaję...
- Coo? To ta laska to dziewczyna twojego brachola? Co ona w nim widzi, zresztą co z niego za facet, że młodszą siostrę nasyła na rywali...
- Ej! Nie przeginaj batona, to mój brat, tylko ja mogę się nad nim znęcać! Zresztą, co ty widzisz w Gaji, taka wychudzona, wytapetowana, nie to co ja, idealna figura, sto procent naturalności...

Obrazek
Gaja nie zwracała za bardzo uwagi na Adama, co więcej, jedyną osobą która ją interesowała był Benio, z którym spędzała bardzo romantyczne chwile pod ogniskiem. :wub:
Obrazek
- Wiesz Gaja, bardzo cię kocham, jak zapalniczka ogień... jak sucha studnia wodę...
- Beniek, weź ty mi tutaj nie cytuj Perfectu
- A myślałem, że pomyślisz, że sam wymyśliłem te porównania i wyjdę na romantyka
- Oj, i tak cię kocham! Jesteś moim prywatnym nerdzikiem i nie zamieniłabym cię na żadnego innego

Obrazek
W Beniu obudziła się dusza piromana. soft1
Obrazek
Okazało się, że nie tylko Benio nie polubił Adasia, a także sympatią do niego nie pałał Jasiu. <_<
- Bera, weź ty mi powiedz czemu ty się zadajesz z tym rudym maminsynkiem co
- A no bo wiesz, on mi daje zadania domowe, mogę na niego zgonić winę w szkole, a on za to może się bujać z taką fajną mną...
- Może jestem maminsynkiem, ale przynajmniej mam większy mózg, niż muskuły, mama mówi, ze to najważniejsze
- Ale pojechałeś temu polipowi, Jasiek!

Obrazek
Ale chwila, dlaczego Jasiu tak na prawdę nie lubi Adama? soft1
- Jasiek, ale czemu ty nie lubisz tego Adama. Bo ja to wiadomo, bo chce mi poderwać ukochaną, ale ty?
- No bo ten no... Berenika go bardzo lubi... A ja bardzo lubię twoją siostrę
- Jasiu, czy ty się rumienisz?

Obrazek
Ognisko wagarowe nabrało napięcia, gdy pojawiła się niespodziewanie... mama Jasia. :curious:
- Przepraszam dziewuszko, czy ty znasz może mojego syna Jana Rydza? Byłam w szkole zanieść mu drugie śniadanie, a okazało się, że nie ma go w szkole, a jakaś dziewcznka z połamaną ręką mi powiedziała, że Berenika Kiwak coś mówiła o wagarach w tym miejscu. A to taka miła dziewczynka, przyjaźni się z moim Jasiem.
- Yyyy... Ja żadnego Jaśka nie znam, ja tu jestem na... wycieczce szkolnej! Na pewno tu nie ma żadnych wagarów i nielegalnego ogniska! Musiała pani coś się pomylić!

Obrazek
Berenika to dusza towarzystwa. B)
- Dawajcie! Walniemy sobie selfiaka na simbooka! NA TRZY ROBIMY DZIUBKI!
Rób selfie, Bereniko, rób, ale nawet nie wiesz, jakie zwierzę wyjdzie jutro z Twojego brata. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 02 maja 2016, 22:35

Oezu! Mariola pierwszy raz odrzuciła zaręczyny? Szkoda mi Emila, fajny z niego chłopak :(. Co on widzi w tej pustej trąbie? :angry:
Zmieniłbym trochę fryzurę Berenice, może jakoś młodzieżowo :curious:.
Adam zarywa do Gai? :O W sumie Gaja naprawdę jest wyjątkowa. Powiedzmy szczerze, ile dziewczyn wolałoby Benia od Adama? :P
Jasiu i Berenika??? :O Czy ten kretyn ma mózg? Podoba mu się baba, która go szantażuje? :facepalm: Kolejny nienormalny
Mama Jasia i Gaja :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 03 maja 2016, 13:22

Mariola odrzuciła zaręczyny? Nie wierzę! :O Aaa, no tak, zapomniałam, kasę już ma po Ryśku (przynajmniej tak jej się wydaje ;) ), więc kolejny mąż (zwłaszcza taki niezbyt majętny) już jej niepotrzebny... :P
- Nie zakochuj się nigdy, Benio, i nigdy się nie żeń...
- Co, ale dlaczego, przecież małżeństwo to podstawowa komórka społeczna
- Bo kobiety są zdradzieckie, łamią serce, a potem to już tylko krok do zawału
:haha: Mogę to sobie dodać do ulubionych cytatów na Facebooku? :D
Bera rządzi na dzielni. :cwaniak: Czemu te pantofle się nie wezmą i nie zorganizują, by obalić jej okrutne rządy? :D
Czyżby Berenika durzyła się w Adasiu? :dotatusia:
- Wiesz Gaja, bardzo cię kocham, jak zapalniczka ogień... jak sucha studnia wodę...
- Beniek, weź ty mi tutaj nie cytuj Perfectu
:haha:
Ja też nie wiem, jakie zwierzę wyjdzie z Benia i nawet nie chcę o tym myśleć. :D
Simwood chyba każda (poza Mariolką i jej podobnymi :D ) wolałaby Benia. :P A Jasio i Berenika to moim zdaniem typowy syndrom Sztokholmski. :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 03 maja 2016, 22:52

Tymczasem Verion zrobił świetne zdjęcia rodziny i osób z nią połączonych. ^^ Nie ukrywam, że Verion także często pomaga mi w wymyślaniu losów Beatki i jej rodziny! B)

Obrazek
Obrazek

Jak Wam się podoba? ^^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 03 maja 2016, 23:31

Fajne grupowe fotki :)
Ach ta Mariolka - kolejnemu facetowi złamie serce, mało jej, że zostawiła Rysia?
Berenika to wyprowadzi wszystkich na manowce - wagary :facepalm:
No no, Berenika ma wielbiciela :gwizd:
Ale jak co do czego, to broni brata.
Zastanawiam się, co tym razem urodzi Mariolka i jak genialnie tego dzieciaka nazwie ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 04 maja 2016, 21:09

Jakoś nie zdziwiło mnie, że Mariolka odrzuciła zaręczyny xD W końcu po co jej Emil, skoro ma już kasę jego ojca? soft9
Gaja taka dobra, na żadne podrywy się nie nabierze <3 Benio dobrze trafił, inna laska to by zdecydowanie wolała Adama od niego soft9
http://i.imgur.com/5mwHSOw.jpg - w pierwszej chwili zobaczyłam na tym zdjęciu coś innego, WTFFF soft9
Jasiek to wariat, żeby zakochać się w swojej prześladowczyni? XD Czy to nie jakieś zaburzenie psychiczne?
Super grupowe zdjęcie <3 Czyżby Błażejek i Beatka byli już u ciebie emerytami? :O
Obrazek

Awatar użytkownika
MalaMi95
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 221
Rejestracja: 20 paź 2015, 20:19

Re: Świat Według Beaty

Postautor: MalaMi95 » 04 maja 2016, 22:06

Nie wszystko komentuję, ale cały czas czytam na bieżąco ;)

Co do ostatniego rozdziału:
Ciekawe kogo w końcu okaże się dziecko Mariolki, nie zdziwiłabym się, gdyby ostatecznie było to dziecko Rysia xD

Biedny Emil, ale tak to jest jak się podrywa cudzą żonę i w dodatku Mariolkę. Mógłby sobie znaleźć jakąś fajniejszą dziewczynę, życzę mu tego ^^

Berenika i jej plany :D
To Benio dalej się nie nauczył żeby zamykać drzwi?! Na jego miejscu zrobiłabym to jak jeszcze Benisia była mała, zwłaszcza, że już wtedy miała skłonności do szantażowania innych ;)

Jasio jest zakochany w Berenice?! :wat:
No cóż, panie czuwaj nad jego duszą, chłopak nie będzie miał z nią lekko w życiu xD

Gaja była naprawdę słodka. Cieszę się, że nie poleciała na Adama, widać, że faktycznie coś czuję do Benia :)

Jak to się stało, że mama Jasia nie zauważyła tego tłumu nastolatków na wagarach, ani ogniska? xD

Czekam na kolejne :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 07 maja 2016, 1:28

Taaak, Beatka i Błażej u mnie w grze już są emerytami i czekają na pierwszego wunka. :curious: Ale do tego jeszcze trochę relacji. :P

Relacja 90 - Bitwa O Gaję

Między Beniem a Adasiem doszło do ostrej wymiany zdań.
- Słuchaj koksiku od siedmiu boleści, albo się odwalisz od Gaji, albo spuszczę ci taki łomot, że matka własna cię nie pozna
- A co ty mi możesz zrobić? Chudy, ślepy, co najwyżej walnąć encyklopedią. Co ta Gaja w tobie widzi

Obrazek
Beniek się wkurzył - wylał Adasiowi na stopę sok. :)
- A masz ty glucie, zaraz ci zniszczę te twoje wypucowane buciki!
Obrazek
- Co ty wyprawiasz, porąbało cię? To nowe buty!
Obrazek
Niestety, z Benia wyszedł samiec alfa czy tam inny zwierz i wojna z Adasiem skończyła się czynami fizycznymi. soft9
- A masz, jak ci zaraz przywalę... NIE W SZCZEPIONKĘ PASOŻYCIE!
- Zaraz ci z ryjca zrobię galaretę!

Obrazek
Walkę Benia z Adasiem widziała Gaja, która nie ukrywała, że Benio jej zainponował. :wub:
- Wiesz, jeszcze żaden facet się o mnie nie bił... To takie romantyczne i przy okazji urocze!
- Oj no weź przestań, bo się zarumienię

Obrazek
Gaja postanowiła dać Beniowi za walkę o nią nagrodę... w krzaczkach. soft9 Niestety pech chciał, że przyłapała ich na gorącym uczynku mama Jasia. :/
- O Boże Najświętszy! A cóż to się wyprawia za niemoralne swawole! Przecież to... Benio! Brat tej przyjaciółki Jana, Bereniki... Przecież to patologia, kto to widział, takie rzeczy, w tym wieku, publicznie! Muszę jak najszybciej odnaleźć Jana bo przecież jeszcze go ściągną na ścieżkę zła! To diabeł ich zesłał by kusili mojego syna!
Obrazek
Niestety, Jasiu został znaleziony przez matkę i nie mając wyjścia, musiał opuścić ruiny i wrócić do domu. :/
- Wiesz synu, zawiodłeś mnie. Wagary, jeszcze z tym towarzystwem! Masz zakaz spotykania się z nimi, to patologia a nie towarzystwo dla mego syna. Od dziś po szkole od razu cię widzę w domu, oprócz czwartków, bo masz pianino. Kto to widział, zabawianie się w krzakach, bijatyki, papierosy... Moje serce po prostu krwawi!
- Oj mamo... nic złego nie robiliśmy... No ale okej, tylko powiem Berenice, że mam zakaz spotkań z nią. W końcu mamy trzeba słuchać.

Obrazek
Tak jak powiedział, tak i Jasiu zrobił. Od razu poszedł do Bereniki by się z nią pożegnać. ;( Niestety, Jaś i jego mama są zbyt porządni dla naszej bandy popaprańców... (Chociaż trochę hipokryzja, mama Jaśka jest samotną matką XD)
- Berenika muszą ci coś powiedzieć
- No to szybko, bo Adaś kiełbasy zaczyna smażyć...
- ZRYWAM Z TOBĄ!
- Cooo? Jak to ze mną zrywasz?
- Normalnie, nie możemy dłużej się spotykać, moja mama twierdzi, że ty i twoja rodzina to patologia
- Ale Jasiu, my nie byliśmy razem, nie możesz ze mną zerwać...
- Berenika, ja wiem, że rozstania są ciężkie, nie przedłużajmy tego! TO K-O-N-I-E-C
- Aha, okej, a teraz mogę iść zjeść kiełbasę?

Obrazek
Benio miał życiowe rozkminy przed ogniskiem. B)
- Hmm, jeśli Borys to męskie imię, to damskie od Borysa będzie... Boryna? A imię męskie od Gaji to.... Gej?
Obrazek
Niespodziewanie życiowe rozkminy Beńka przerwała mu... Grażynka. soft1
- Benio! A co ty tutaj robisz... Berenikę i Gaję też widzę! Co to za zgromadzenie, kot wam zdechł?
- Ciocia Grażynka, a co ciocia tu robi?
- A wybrałam się na spacer z Beatem, ale dorwał się do butki z hot-dogami, a ogólnie to jest na diecie i ogranicza trzydzieści hot-dogów do dwudziestu ośmiu, więc szybko powinien się pojawić... A czy wy nie powinniście byś w szkole, robaczki?
- No... wolne mamy jakieś tam...
- A no tak! Przecież dzisiaj tłusty czwartek, zapomniałam, że to święto narodowe. Z twoją matką zawsze z tej okazji kupowałyśmy pączki ze wszystkich sklepów i oglądałyśmy Big Mummy! To były czasy, jeszcze wtedy mężulka nie miałam

Obrazek
Adam postanowił mimo wszystko pojednać się z Beniem. ;)
- Ej lamusie, sory, że ci trochę połamałem te okularki, trochę za mocno uderzyłem...
- Ty mnie przepraszasz? Znasz takie słowo?
- Daj spokój, już nie podoba mi się twoja Gaja, chyba bardziej podoba mi się twoja siostra
- O panie! Mimo że cię nie lubię to mi cię szkoda, ze chcesz się uganiać za potworem zwanym moją siostrą... Ciężkie twe życie będzie.

Obrazek
No cóż, Adam widocznie lubi skakać z kwiatka na kwiatek, bo po rozmowie z Beniem postanowił poflirtować z Bereniką.
- Ej Bera! Czy twój tata jest saperem? Bo masz bombową figurę! Chyba bolą cię nogi, bo cały dzień łaziłaś po mojej głowie!
- Co ty pieprzysz?
- A czy ty nosisz majtki w gwiazdki? Bo masz pupę nie z tej ziemi!
- Za dużo Brdgeport Shore się naoglądałeś, bo strzelasz tekstami na poziomie uczestników tego programu! Tak to ty żadnej nie wyrwiesz, Adaś.

Obrazek
Ale chyba jednak coś wyrwał, bo pod koniec dnia, Berenika była zauroczona Adamem. :wub:
- Adam, chyba mam coś ze swoją komórką bo nie mam numeru do ciebie... Podasz mi, to umówimy się jutro na jakieś piwo, czy zioło...
-Berenika dzikusie! ZAPISUJ!

Obrazek
- Dobra, ja się zbieram, bo stara będzie krzyczeć, że znowu przychodzę późno.
- Oh, szkoda, ale dzięki, że przyszedłeś i do zobaczenia!

Bądź miła, Bereniko, bądź, ale zobaczymy jak długo taka będziesz. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 07 maja 2016, 7:11

Kasim! Znowu spojlerujesz tytułami! :D
Benio się bił :O. To już naprawdę robi się dziwne :P
To wejście mamy Jasia - genialne! I ten uśmiech, podczas mówienia "zawiodłeś mnie" :haha:
Przecież dzisiaj tłusty czwartek, zapomniałam, że to święto narodowe
No tak, któż by zaprzeczał :curious:
Ale Adam wydaje się w porządku simem, przecież przeprosił :). I mocno mu współczuje, jeśli ma zamiar się spotykać z Bereniką :facepalm:
Czemu dzisiaj tak krótko? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
MalaMi95
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 221
Rejestracja: 20 paź 2015, 20:19

Re: Świat Według Beaty

Postautor: MalaMi95 » 08 maja 2016, 21:47

Benio szaleje! xD
Kto by pomyślał, że odważy się walczyć z Adasiem. Ja wiem, że chodziło o Gaję, ale jednak wymagało to odwagi :)

To ta mama Jasia dalej tam jest? xD
Nie ma co, ta to ma dopiero wyczucie czasu! :D

Dla Jasia to chyba nawet lepiej, że nie będzie się spotykać z Bereniką. Może się odkocha i wtedy będzie mieć szansę na normalne życie (lub nie :P)
A no tak! Przecież dzisiaj tłusty czwartek, zapomniałam, że to święto narodowe
:haha:

Jak dla mnie Adaś nawet pasuje do Bereniki :)
Choć jakoś nie wydaje mi się, żeby to miała być miłość do końca życia. Raczej dopóki się Berenice nie znudzi :D

Czekam na kolejne :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 09 maja 2016, 21:03

Zła wiadomość dla fanów Mariolki. Dzisiaj jest ostatnia relacja, gdzie ta postać występuje jako główny bohater. Mariola się pojawi, ale jedynie gościnnie, nie będzie w każdym nowym odcinku Beatki jak dotychczas. Dlaczego? Nie miałem już pomysłu na jej postać, tym bardziej potrzebne mi miejsce w rodzinie, żeby wprowadzać nowe postacie, a z Mariolą, Emilem, ich dzieckiem tych osób mam już za dużo. ;/

Relacja 91 - Dziecko Jedno - Ojców Dwóch

Poród Mariolki zbliżał się wielkimi krokami. Im było bliżej, tym Mariola coraz bardziej wpadała w panikę i stawiała na nogi cały dom. :curious:
- BEATA!
- COOO?!
- RODZĘ!
- CO, ALE TERAZ? NA SCHAB Z KOŚCIĄ CO JA MAM ROBIĆ?!
- A nie, luzuj stanik, to tylko fałszywy alarm, czasem nie odróżniam czy dziecko kopie, czy się pcha na świat
- Mariola, to już osiemnasty fałszywy alarm dzisiaj, weź zjedz coś, to przestaniesz gwiazdorzyć, bo mam po rurki z kremem tych twoich fałszywych porodów!
Obrazek
Mariola nie tylko nie odróżniała porodu, od kopniaków dziecka, ale także wyręczała się innymi w obowiązkach domowych. soft9
- Mariola, czemu ja mam myć podłogę, skoro dzisiaj twoja kolej, ja powinnam dzisiaj się odprężyć, siedzieć przed telewizorem, oglądać talkshow Cioci Indry i wżerać burgery, przecież ciąża to nie choroba.
- Oj nie narzekaj, ja jestem w ciąży, jeszcze moja córka zostanie sprzątaczką, bo to chyba tak działa nie? Bo moja matka w czasie ciąży nic nie robiła i patrz, jestem bezrobotna!
- Masz się czym chwalić... W ogóle na tysiąc krokietów, skąd ty wiesz, że będziesz miała córkę.
- Ząb mnie bolał, a jak ząb kobietę w ciąży boli, to będzie córka. Moja psiapsióła Dżesika mi tak powiedziała
- Jak Ciebie słucham, to nic tylko robię się głodna przez słuchanie głupot

Obrazek
Bećka faktycznie zgłodniała, bo od razu po wymyciu podłogi postanowiła zrobić sobie coś do jedzenia. :3
- To weź Betty zrób trochę więcej dla mnie, też bym coś zjadła... Tylko najlepiej jak zrobisz coś wege, bo wegetarianizm teraz jest w modzie
- A turlaj klopsa, jak jesteś głodna to sama sobie coś zrób, ja na dzisiaj to mam cię dość, zresztą co ja jestem, twoja matka?

Obrazek
No cóż, nienakarmiona Mariola postanowiła udać się na samotny spacer.
- Ta Betty to jakaś taka spięta... Błażejkowi nie daje czy co, masakra! Poszłaby do kosmetyczki, od razu by jej było lepiej, a nie się sadzi jak ziemniak, aż jej zmarszczki wyskakują. Ale co się dziwić, jej matka to była czupakabra to i z córki zrobiła swoją kopię. Ale ja swoją córcię wychowam superowo, będzie chodziła do kosmetyczki, załatwię jej karierę modelki i nazwę Wanessa lub Karyna. Na pierwsze urodzinki kupię jej zestaw kosmetyków i czerwoną szminkę.
Obrazek
Mariola nie wiedziała, że swoją potencjalną córkę zobaczy szybciej niż myśli - bo właśnie tak sobie spacerując i dumając nad macierzyństwem zaczęła rodzić - tym razem na serio. soft1
- Dżisas, co ty tak kopiesz Karyna, pewnie już byś chciała by cię mama szminką umalowała... O jeny, czy ja się zesikałam... Zaraz, pamiętam, że podobne siki wyciekły jak rodziłam Brajana... O MATKO JA RODZĘ!
Obrazek
Mariola jak najszybciej przyleciała do domu i spotkała przed nim Błażejka, który w najlepsze dumał sobie na werandzie. ^^
- Błażej! Bierz samochód i wieź mnie do szpitala JA RODZĘ! O kurde, jeszcze obcas złamałam, pięknie!
- Mariola, ja mam złe przeczucia, że to znowu fałszywy alarm, tak jak dzisiaj rano gdy wracaliśmy ze sklepu a ty stanęłaś nad kałużą i uznałaś, że wody ci uciekły...
- Ale teraz pełna powaga Błażej! Bierz auto, ja szybko zmienię ten złamany obcas, przecież nie urodzę dziecka w byle jakich butach!

Obrazek
Krzyki Mariolki w mieszkaniu usłyszał Emil, który od razu wyleciał by być gotowym pomóc Mariolce w porodzie jak typowy facet siać panikę. soft1
- O JEZUS.... O MARIA... O JÓZEF... O ŚW.PIOTR....O ŚW. TERESO Z KALKUTY.... O BRAKŁO MI ŚWIĘTYCH... MARIOLA, TY RODZISZ, CO JA MAM ROBIĆ, ZEMDLEJĘ, NIECH KTOŚ WEZWIE LEKARZA!
Obrazek
- Emil, bądź ty facet! Jedziemy do szpitala, tam urodzi się moja córka... i twoja może, ale to pokażą testy na ojcostwo... Tylko weź wyprawkę dla dziecka... I moją kosmetyczkę... I walizkę z moimi ciuchami... I trzy pary butów! W końcu muszę jakoś w szpitalu wyglądać!
Obrazek
Emil zawiózł Mariolkę do szpitala, gdzie opiekę nad nią przejęła pani położna. :curious:
- Przepraszam panią... Ale czy kobieta w ciąży, może odbierać poród innej ciężarnej kobiecie? Czy to higieniczne?
- Humanitarne jak już. I co pani wygaduje, przecież ja nie jestem w ciąży!
- Jak to nie? To ten brzuch to nie ciąża? Kochana, powinnaś iść na siłownię i go zgubić, bo wyglądasz jak gruba berta, mam namiary na jedną fajną, pracuje tam taki fajny przystojniak...
- Ale pani tu chyba przyszła rodzić, a nie reklamę siłowni robić prawda?
- O jeju, chciałam tylko pomóc, ale pani spięta! Dosłownie jak moja szwagierka!

Obrazek
No to zaczęła się akcja porodowa. Przypominam, że to debiut Mariolki na porodówce, bo pierwszy poród odbierała Berenika, będąca wtedy dzieckiem. soft1
- Ale superowa maszyna! Czy służy ona także jako solarium, albo ma funkcję robienia makijażu?
Obrazek
- Boże jedyny, kto takim siksą pozwala się rozmnażać
Obrazek
Emil znalazł dobre miejsce parkingowe i od razu poleciał na porodówkę do Mariolki.
- MARIOLA JESTE..... Oj, przepraszam, myślałem, że to porodówka, a nie sala do sekcji zwłok...
Obrazek
#Życiowe #Rozkminy #Na #Porodówce
- Hmm, Emil powiedział, że kupuje nowe BMW, całe 200 koni, ciekawe gdzie on te konie chce trzymać, stadninę wybuduje? I po co mu to BMW, jak będzie miał tyle koni.
Obrazek
Tymczasem Emil na poważnie przeżywał poród swojej ukochanej. soft9
- Niech pani prze!
- Dobra, dobra, już pre!!!
- Pana partnerka, a nie pan! Boże, co za rodzina umysłowych ameb.

Obrazek
Pani doktór chyba jest ślepa, co prawda miała coś wyjąć z ciała Mariolki, ale z tego co mi wiadomo, miało być to dziecko, a nie serce. soft1
- Ups, przypał...
Obrazek
Emilowi się to nie spodobało.
- Czy pani zwariowała, miała pani poród przyjąć, dziecko na świat, a nie wyjmować serce mojej partnerce, może pani pracuje na czarnym rynku i chciała je sprzedać?!
- Kurde, przyłapał mnie, koniec Jadźka z czarnymi interesami...

Obrazek
(Tutaj gra mi się zbugowała, nazwałem dziecko i bum, wszyscy byli w domu soft9)
Niestety, Dżesika okłamała Mariolkę - ból zęba w ciąży nie oznacza, że będzie miało się córeczkę. Mariola urodziła drugiego synka - Stefka. Miał być Dżastinek, ale Emil zaprotestował ostro w tej sprawie. xD
Obrazek
Mariola zrobiła testy na ojcostwo, by przekonać się kto jest ojcem jej syna. Wyniki były jednoznaczne - ojcem Stefka był Emil. No cóż, Mariola zrozumiała, że czas leci, a zegar biologiczny tyka, dlatego ostatecznie zgodziła się zostać żoną Emila. Ba! Sama mu się oświadczyła! :dotatusia:
Obrazek
Niedługo po ślubie, Mariola, Emil i mały Stefek wyprowadzili się od Beatki i Błażeja, by rozpocząć wspólne życie. Ciekawe tylko jak długo Mariola wytrzyma jako żona i matka. :swelol:
Obrazek
W domu Bećki i Błażejka ponownie zapanował spokój. Beatka mogła rozkoszować się wolnym domem, brakiem Mariolki i jej facetów. Ale nie martw się Beatko, nie martw, już wkrótce Twoja córeczka wywinie Ci niezły numer. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 10 maja 2016, 19:30

No no, nie wiedziałam, że z Benia taki dzik. soft9
Co ta Berenika w sobie ma, że każdy na nią leci? Niespecjalnie urodziwa, figury modelki też nie ma, a do tego charakter paskudny. :D
A czy ty nosisz majtki w gwiazdki? Bo masz pupę nie z tej ziemi!
O rany, bardziej żałosnego tekstu na podryw nie słyszałam. :facepalm:
Bera jest dla Adasia podejrzanie miła... Hmm, wykorzystać i porzucić? A może... ona... ma uczucia? :unsure: Nieee, to niemożliwe.
Nie wierzę własnym oczom, Mariola zagoniła Beatkę do roboty? BEATKĘ? I Beatka nie zwaliła tego na Błażejka? Niewiarygodne. :D
a nie się sadzi jak ziemniak
Hahaha! :haha:
Kwalifikacje lekarzy w tej grze jak zwykle wprawiają w osłupienie. ;)
Nieee, jak to nie Dżastinek? ;( Zawiodłam się na tobie, Mariola.
Hmm... Hmm... Na początku napisałeś, że Beatka i Błażejek oczekują pierwszego wnuka, a na końcu, że Berenika wywinie im jakiś numer. Jeśli dodać dwa do dwóch, wychodzi na to, że Berenika... zajdzie w ciążę? 8D Dla mnie bomba, byle nie z Adasiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 12 maja 2016, 18:17

Dziękuję za nieliczne komentarze. XD Mam nadzieję, że wraz z liczbą komentarzy, liczba czytelników nie ulega zmianą. xD

Relacja 92 - Jaka Babcia Taka Wnuczka

Berenika zaczęła coraz częściej spotykać się z Adasiem. Nie ukrywajmy - ona urodzony szatan, on do grzecznych nie należy, para idealna! ^^
- Wiesz Berenika, jeszcze nigdy nie piłem z żadną dziewczyną piwa w przebieralni w H&M, jesteś zupełnie inna niż wszystkie moje byłe. Swoją drogą, masz mapę? Bo zgubiłem się w twoich oczach!
- Oj daj spokój, to dopiero pierwsza randka, zobaczysz co na drugiej będzie się działo! I skończ z tymi tekstami na podryw, bo żenada normalnie.

Obrazek
Siostrę z Adamem przyłapał Benio, który jak wiadomo, nie przepada za bardzo za tym osobnikiem. :/
- BERENIKA?! A co ty robisz z tym kaszalotem? Przecież to...to... Cap, jełop, pantoflarz i gnój! Nie myślałem, że upadniesz aż tak nisko, by spotykać się z takim kimś. Żal.pl normalnie.
Obrazek
Berenika pożegnała się z Adasiem i w domu postanowiła porozmawiać sobie z bratem o jego zachowaniu przy Adasiu.
- Beniek, to moja sprawa z kim się spotykam, a z kim nie i weź się ode mnie odczep! Bo ci zaraz takie gonga sasadzę, że wylądujesz na ostrym dużurze!
- Ale jak możesz spotykać się z takim tępakiem, który nie wie ile to dwa dodać dwa, jedyne co on ma, to mięśnie, a nie mózg!
Obrazek
- Przynajmniej nie jest wychudzonym nerdem jak Ty! Zresztą, narobiłeś mi siary przed Adasiem, ale ja się zemszczę, jutro cała szkoła się dowie, że śpisz z misiem!

Obrazek
Benio załamany zachowaniem siostry, postanowił od razu pożalić się swojej ukochanej - Gaji.
- Nie uwierzysz, ja dzisiaj wychodzę śmieci wyrzucić, a tu przed domem Bera z tym co cię podrywał, Adasiem, w najlepsze sobie filtrują! Tyle facetów w szkole, a ta wybiera ze wszystkich jego!
- No i co z tego, Berenika mi już kilka dni temu powiedziała, że Adaś jej się podoba i bardzo go lubi... Chyba dobrze, że twoja siostra jest szczęśliwa, powinieneś ją wspierać, a nie.
- Coooo, lubi? ONA NIE LUBI NIKOGO POZA SOBĄ! Zresztą niech sobie będzie szczęśliwa, byle nie z tym el pakero! Jasiu taki ułożony, nie mogła sobie go wziąć, przecież się w niej kochał!
- Wiesz Benio, ja mogłam wybrać Adama, wybrałam Ciebie... Miłość jest nieprzewidywalna po prostu.

Obrazek
Tego dnia rodzinę odwiedził niespodziewany gość - inspektor policji. Czyżby ktoś z członków rodziny coś zmalował? soft9
- Nazywam się Filemon Parówa i jestem z wydziału przestępczości nieletnich...
- Becia słyszałaś?! On ma na imię Filemon, jak ten kot z dobranocki! Ale beka!
- Błażej, bądź poważny, ile ty masz lat? Patrz zresztą jakie ma świetne nazwisko, aż się głodna przez nie robię...
- ... I przybywam do państwa gdyż mam nakaz aresztowania Bereniki Beaty Kiwak pod zarzutem nielegalnego handlu słodyczami w szkole.
- Cooo? To musi być pomyłka, nasza córka to aniolek, zaraz wszystko się wyjaśni. Na farsz z pierogów, wołaj Błażej Berenikę.

Obrazek
Berenika nie wiedząc, że zaraz zostanie aresztowana i trafi za kratki, przyszła do pokoju na zawołanie ojca.
- Co się stało? Kim jest ten pan, coś się stało? Ha! Pewnie to kolejny facet cioci Marioli, co, wujek Emil już jej się znudził? !
Obrazek
- Berenika, to nie jest nowy facet Mariolki, to inspektor Parówa, ma nakaz aresztowania ciebie za handel słodyczami w szkole. Powiedz, że jesteś niewinna, bo przecież gdzie taki aniołek by prawo łamał, nie ma szans, ty byś muchy nie skrzywdziła.
Obrazek
Co, jaki handel słodyczami... ktoś mnie musiał wsypać, jak się dowiem kto to z dupy nogi powyrywam... Tzn. ktoś mnie wrabia! To nie ja! BEZ ADWOKATA NIE ROZMAWIAM!
Obrazek
Niestety, próba udawania niewinnej nie udała się Berenice i inspektor Parówa w kajdankach wyniósł ją z mieszkania i zawiózł prosto na komendę, gdzie została przesłuchana. :curious:
- Radzę ci mówić prawdę, jeśli się przyznasz, wpłynie to na twój wyrok i może jeszcze dzisiaj wyjdziesz z więzienia. Także, to ty nielegalnie sprzedawałaś słodycze w szkole po wyjściu zakazu o sprzedażu niezdrowej żywności w szkołach?
- Nie wiem o czym pan mówi! Zresztą znam swoje prawa, mogę odmówić zeznań, nie będę zeznawać bez adwokata, już powiedziałam!

Obrazek
- Ale ty jesteś uparta. Mamy dowody, świadka, który twierdzi, że sam dostarczał ci słodyczy na sprzedać! Zresztą wszystko jest na szkolnym monitoringu!
Obrazek
- Boże, czyli to Jasiek mnie wydał, ja wiedziałam, że ta jego matka wszystko po tych wagarach z niego wyciągnie! Niech ja go dorwę, to mu ryja do klopa wsadzę! A pan niech się wypcha sianem, do niczego się przyznawać nie będę!
Obrazek
No cóż, chcąc nie chcąc - Berenika została zamknięta w więzieniu. W końcu nie ukrywajmy - wcześniej czy później i tak by ją zamknęli. xD
Obrazek
- Morelowe morele, co to za kraj, człowiek chce zarobić, a tu jeszcze cię zapuszkują! Ale ja jeszcze im pokażę, z Bereniką Kiwak się nie zadziera! Że też Jasiek musiał się wygadać, spalę mu dom, psa, kota, świnkę morską, chomika.... JESZCZE ZOBACZY!
Obrazek
Wnerwioną Bereniką uspokoić postanowiła jej współwięźniarka.
- Spokojnie moja droga, ja tu siedzę już wiele lat, da się przyzwyczaić! Swoją drogą, kogoś strasznie mi przypominasz...
Obrazek
Berenika nie mając wyjścia, postanowiła lepiej poznać się ze współlokatorką z celi i rozpoczęła dyskusję ze staruszką. :cwaniak:
- A tak ogólnie to jestem Leokadia, ale w więźniowie znają mnie jako "Mordercza Babuszka"
- A ja jestem Berenika... Za co pani siedzi? Do kościoła pani w niedzielę nie poszła?
- Czy ja ci młoda wyglądam na mohera? Aresztowali mnie bo próbowałam zabić moją synową, jej matkę i narzeczonego jej matki, gdyż z tym narzeczonym to ojciec mojego syna!
- Ej, to całkiem podobne do historii którą opowiadała mi mama, że moja babcia od strony taty próbowała zabić ją, moją babcię i jej męża w dzień ślubu! Nie było mnie wtedy na świecie, ale znam to z opowieści...
- A jak się moja droga nazywają twoi rodzice? Mam nadzieję, że nie...
- Błażej i Beata... Nazwisko Kiwak, ale ta podobizna historii to pewnie przypadek!
- Cooo?! Przecież Błażej Kiwak to mój syn! Ja jestem Leokadia Kiwak... Nie wiedziałam, że oprócz Benia, ta grubaska, moja synowa, urodziła jeszcze córkę! Czyli... ty jesteś moją wnuczką?!
- Coooo?! TO PANI JEST MOJĄ BABCIĄ?! Boże, jaki świat jest mały...

Obrazek
No cóż, jak babcia taka wnuczka - i w tym przypadku to się idealnie potwierdza. Kto by przypuszczał, że te dwie spotkają się kiedyś w jednej celi! soft9 Ale dalsze rozmowy babci z wnuczką przerwała Beata, która przyszła na widzenie z córką.
- Berenisia! Dziecko Ty moje! Wyciągnę cię stąd, z ojcem zrobimy wszystko! Przecież wiadomo, że jesteś niewinna, ktoś cię wrabia, przecież ty jesteś aniołkiem! Swoją drogą, dobrze cię tu karmią? Bo płakać mi się chce, jak pomyślę, że musisz jeść to więzienne jedzenie...
- Mamo, spokojnie, nie musisz się martwić o jedzenie, choć dają małe ilości... Ale muszę ci coś powiedzieć, to bardzo ważne i niesamowite!

Obrazek
- Nie uwierzysz mamo z kim trafiłam do jednej celi! Z babcią Leokadią! Do tej pory znałam ją tylko z opowieści, ale ten świat jest mały! Wiesz ile mi historii opowiedziała?! Jej!
Obrazek
- Na schab ze śliwką, a ja myślałam, że ta kobieta dawno sobie umarła i mamy spokój od niej na całe życie! Berenika, ta baba to kryminalistka, nie rozmawiaj z nią, bo jeszcze ty zostaniesz zwyrodnialcem, a przecież z ciebie takie dobre i kochane dziecko!
Wierz w niewinność córki, Beatko, wierz, ale nawet nie wiesz, ile Twoją córkę łączy z Twoją teściową. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości