Świat Według Beaty

Czyli Beatka Bzdet podbija Willow Creek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 21 sty 2016, 21:49

Haha, nieźle się ubawiłam, dzieci Beatki na wagarach, powrót Adriana i ten grubas, którego matka jest chyba tak samo powalona na punkcie jedzenia jak Beatka, chociaż z figury na to nie wygląda :)
No, była niańka Benia... już się boję, co bedzie, jak poleci do Beatki z pyskiem, że jej dzieci na wagarach...
Nie usuwaj Mariolki z relacji, może ją wyprowadź, ale niech co jakiś czas nawiedza rodzinkę, będzie ciekawie, jak bedzie kontrolować rozwój swojego-nieswojego dziecka ;)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Świat Według Beaty

Postautor: adasdelrey » 21 sty 2016, 22:00

Zacząłem czytać tą relację jakoś po świętach (nawet pół nocy zarwałem by nadrobić wszystko! :P) i teraz przyszedł czas by to skomentować, a raczej rzucić jednym wielkim komplementem XD To jest po prostu świetne! :D :D Nie było chyba żadnej części tej relacji, żebym nie sikał pod siebie :P Teksty wszystkich bohaterów to aż wręcz życie <3 A Berenika najbardziej rozwala system, jakaś taka diabelska wersja Apolonii :P Poza tym Mariolka powinna zostać do końca! Taka barbie zawsze spoko w takiej relacji :) Pozdrawiam i czekam na dalsze części ;)

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lion » 22 sty 2016, 11:00

Berenika wyrasta na mistrzynię zła, no po prostu ją uwielbiam :D! Współczuję tylko Beniowi, pewnie do końca życia będzie robić za jej sługusa.
Adrian i jego polisz-inglisz soft9 Skoro Apolonia odeszła, to może od czasu do czasu odwiedzi rodzinę swojej kuzynki :cwaniak: Niemniej zdecydowanie wolę Mariolkę i w pełni zgadzam się z Indrą - jeśli nie dołączy do obsady na stałe, byłoby fajnie, jakbyś zapewnił jej chociaż epizodyczne "występy" ;)

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 22 sty 2016, 14:30

Oczywiście u Bzdetów nic nie może być normalne - zawsze ktoś się wtrąci (Adrianek, Klementyna)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 23 sty 2016, 9:56

Beatka byłaby idealnym kucharzem XDDD
Berenika jest boska soft9
Hahaha fajna akcja na placu zabaw XD
Adrianek <3 Brakowało mi go soft9
Oho, pani Klementyna wkracza...
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 23 sty 2016, 18:57

- Błażejek, pulpeciku, jeśli pomyliłam cukier z solą to coś się stanie? A jak zamiast mleka dałam śmietanę? Bo wiesz, to białe i to białe, to chyba żadna różnica nie?
Dziwne, takiej indolencji spodziewałabym się raczej po Błażeju, ale na pewno nie po Beatce. :unsure: Przecież jedzenie jest całym jej życiem, jak mogła pomylić śmietanę z mlekiem? :D
Benio zaliczył niezłą wpadkę podczas swojego pierwszego podrywu. :P Ach, ten dżender...
Słyszałem that aunt Apolonia umarła! W końcu... tzn. that horible!
:haha: Stęskniłam się za Adriankiem. <3 Za to za Klementyną już niekoniecznie. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 24 sty 2016, 2:39

Relacja 62 - Wagary cz.2
Akcja niczym z filmu akcji! B) Benio, który doskonale pamięta panią Klementynę za czasów jej tyranii w domu, którą obaliła jego mama, od razu kazał siostrze wiać! Niestety, pani Klementyna nie dała za wygraną i ruszyła w dziki pościg za wagarowiczami!
- STAĆ! JA WAS ZARAZ DORWĘ WY MAŁE SZCZYLE!
- Berenika, ja już nie mogę, zmęczyłem się...
- Beniek ty weź nie rób jaj, przebiegłeś dopiero 20 metrów! Co z ciebie za facet?!

Obrazek
Niestety, Beniek wymiękł i pani Klementyna dorwała go w swoje szpony!
- Mam cię ty mały bambaryło!
- Niech mnie pani zostawi! Bo zaraz zadzwonię na policję.... Dobra, ja nawet telefonu nie mam, zapomniałem... Jaki przypał, że też na tyle ludzi musieliśmy trafić na panią!

Obrazek
- Chyba I could im pomóc... Ah, nie my sprawa, niech się learn radzić w hazardous sytuacjach.
Obrazek
- No to teraz się policzymy! Natychmiast dzwonię do twojej matki, jak ona cię wychowuje, żeby na wagary chodzić! Ja wiedziałam, że ty i twoja rodzina to patologia, ja was to opieki społecznej podam i skończy się dzień dziecka!
- Czy pani nie ma życia, że łapie pani obce dzieci i im grozi domem dziecka? Niech pani sobie hobby znajdzie, nie wiem, szydełkowanie czy inne zbieranie grzybów!

Obrazek
Berenice na szczęście udało się uciec, no ale żeby zostawić tak własnego brata na pastwę nienormalnej opiekunki? ;/
- Boże, ten jełop dał się złapać tej wariatce! Ja wiedziałam, że to czarna owca w rodzinie...
Obrazek
Berenika postanowiła zainterweniować i pomóc bratu, jak na rodzeństwo przystało. B)
- Ty durna stara babo, zostaw mojego brata, tylko ja mogę go szarpać, wyzywać i poniewierać NIKT INNY! Jeśli pani go w tej chwili nie zostawi to jak samą siebie kocham spalę pani dom i pani koty! TAK, DOBRZE SŁYSZYSZ BŹDZIĄGWO - SPALĘ CI DOM I KOTY!
Obrazek
- Jej! TO MOJA SIOSTRA, MOJA SIOSTRA! Pokaż jej Bera kto tu rządzi!
Obrazek
- Ty niewychowana gówniaro, nie dość, że wagarujesz to jeszcze grozisz starej kobiecie?! SKANDAL! Ja w tej chwili idę zgłosić do to prokuratury! Jeszcze grozisz moim kotom TO JUŻ GRUBA PRZESADA!
Obrazek
Pani Klementyna natychmiast odeszła, a dzieciaki znowu mogły poczuć się wolne i bezpieczne. B)
- Bera, dziękuję, jesteś najlepszą siostrą na świecie!
- Nie przyzwyczajaj się pajacu, będziesz za to odrabiać moją pracę domową przez miesiąc...

Obrazek
Adrian postanowił dowiedzieć się więcej o ostatnich wydarzeniach w rodzinie i przekonać, czy Apolonia nie ma w planach zmartwychwstać by dalej zwalczać grzeszną naturę rodziny. :cwaniak:
- ... No i mama wtedy urodziła Berenikę, a kilka dni później babcia umarła w drodze na spowiedź! Na pogrzebie pojawiła się ciocia Mariola, która zaszła w ciąże ze swoim narzeczonym, który jest gejem i związał się z dziadkiem Wieśkiem...
- Geez! Nie mogę believe, że uncle Wiesław jest gay like me! Aunt Apolonia to pewnie w grobie się przewraca z tego all! A tak ogólnie, to where is Berenika?

Obrazek
No cóż, Berenikę to trochę poniósł melanż... :bunny:
- YEAH! I takie wagary to ciocia Berenisia rozumie!
Obrazek
Okazało się, że Adrianek nie zabrał dzieciaków do zwykłem knajpy... On je zabrał do knajpy ze striptizem. soft9
Obrazek
- Wujku, ja nie chce być niemiły, ale mi i Berenice chyba nie wolno być w takim miejscu, mama i tato nie będą zadowoleni...
Obrazek
- Oh, daj spokój! Twoja mother nic się nie dowie, czego eyes nie widzą, tego soul nie żal!
- Wujek ma rację, nie bądź taki pisor, Benio!
Obrazek
Berenika bawiła się o wiele lepiej niż Benio w miejscu, w które zabrał ich wujek Adrian. soft1
- BARMAN! DRINKA PROSZĘ!
Obrazek
- A czy ty dziecinko aby na pewno masz osiemnaście lat?
Obrazek
- SKANDAL! To przechodzi ludzkie pojęcie! Kto to widział dziecko w takim miejscu!
- Dokładnie, Jolu, ja się pytam, gdzie są rodzice?!
- Ja bym to od razu do prokuratury zgłosiła, Halinko, i do mediów, niech ludzie wiedzą do jakich rzeczy to dochodzi w tych czasach!

Obrazek
- Sorry, to dziecko jest with me! Berenika, honey, chyba cię trochę ponosi!
Obrazek
- O! Cześć wujku! Ja wcale nie zamawiam niczego dla dorosłych... żadnego drinka, skąd... Ja zamawiam sok pomarańczowy, w końcu jestem niewinnym dzieckiem!
Obrazek
- Patrz Jolu! Nic dziwnego, że to dziecko jakieś niewychowane, skoro wychowuje ją gej! Kto to widział, takim odmieńcom dzieci dawać pod opiekę!
- Nie o taki kraj moi przodkowie walczyli! Halina, tak nie może być! To dziecko nie ma skąd przykładu brać!

Obrazek
- Piją panie drinka? To piją i zatykają dziub, a nie obgadują! Jak nie skończycie to zaraz podejdę i strzelę wam gonga to zobaczymy, kto będzie się śmiał!
Obrazek
Dzieci w klubie ze striptizem, zamawianie drinka przez nieletnią, kłótnia z starszymi kobietami - tego było za wiele! Ochrona postanowiła natychmiast wywalić Benia, Berenikę i Adrianka z klubu! <_<
- Przynajmniej pozwolili take jedzenie which zamówiłem! Swoją way, Berenika, co ci strzeliło aby argument z tymi kobietami?
Obrazek
- A co miałam zrobić, skoro te pudernice wyzywały na mnie, na ciebie, na rodziców?! Muszę bronić honoru rodziny nie?
Obrazek
Adrianek odprowadził Benia i Berenikę pod dom, po czym postanowił wrócić do domu by przygotować obiad swojemu mężowi. ^^
- Dobra, Beniek, jakby matka pytała, to byliśmy w szkole, a potem poszliśmy do Marcelinki bawić się na jej ogródku jasne?!
- Ale kłamanie to grzech, babcia mi tak mówiła...
- Beniek, czy ty choć raz możesz użyć mózgu i mieć swoje zdanie? Z tobą gorzej niż z dzieckiem...

Obrazek
Beatka niestety była już zdenerwowana na swoje pociechy. :/
- Teraz to przegięliście pałę! Ja rozumiem wszystko, WSZYSTKO, ale żeby robić takie coś?! ILE WY MACIE LAT BY TAKIE RZECZY WYPRAWIAĆ CO?! Jak mogliście spóźnić się na obiad, wiecie jak się martwiłam, że głodni jesteście?! Ja wam gotuje, żebyście wrócili i ciepłe zjedli a wy co, spóźniacie się i nic nie mówicie! Macie szlaban! A teraz do środka, zimne będziecie wżerać!
Karaj swoje dzieci, Beatko, karaj, bo jutro na świat przyjdzie nowy członek rodziny. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 24 sty 2016, 12:04

Może Benio nie ma jaj, ale za to Berenika ma ich za dwoje. :D Nawet nie chcę myśleć, co ona będzie wyczyniać jako nastolatka. soft1
Ja zawsze wiedziałam, że mieszkańcy Wierzbowej Zatoczki są społecznie zacofani, w simsach od tylu lat geje mogą wychowywać dzieci, a ci tutaj jeszcze się do tego nie przyzwyczaili. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 24 sty 2016, 16:46

Berenika obrończyni brata :haha: Ale oczywiście coś za coś.
W ogóle Berenika tą swoją zadziornością przypomina Beatkę.
Benio wygląda jak Harry Potter :)
No, w piękne miejsce ich zabrał wujcio Adrianek. Ale czego się po nim spodziewać innego? :D
Berenika na parkiecie i wołająca o drinka :haha:
Beatka niestety była już zdenerwowana na swoje pociechy. :/
- Teraz to przegięliście pałę! Ja rozumiem wszystko, WSZYSTKO, ale żeby robić takie coś?! ILE WY MACIE LAT BY TAKIE RZECZY WYPRAWIAĆ CO?! Jak mogliście spóźnić się na obiad, wiecie jak się martwiłam, że głodni jesteście?! Ja wam gotuje, żebyście wrócili i ciepłe zjedli a wy co, spóźniacie się i nic nie mówicie! Macie szlaban! A teraz do środka, zimne będziecie wżerać!
No tak. Beatka się zdenerwowała, ale tylko dlatego, że obiadu ciepłego nie zjedli. Tego się mogłam spodziewać :D Pewnie jakby się prawdy dowiedziała, toby się tym tak nie przejęła jak faktem, że nie zdążyli na ciepły obiad.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Dodo » 24 sty 2016, 19:28

Cała relacja jest super, kocham wręcz tę rodzinkę, a niektóre teksty po prostu zwalają z nóg i sprawiają, że nie raz i nie dwa oplułam monitor ze szczerego śmiechu :D
Apolonia moher, Beata żarłok, Mariolka plastik o pustym łbie, Adrian i Wiesław geje, podrabiany Hiszpan Enrique, zahukany przez żonę szkielet Błażej, Berenika diablica i Benio, który nie chciał siostry po prostu wymiatają :) Już mnie ciekawi, jakie będzie to dziecko Mariolki ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lion » 26 sty 2016, 17:57

Może Benio nie ma jaj, ale za to Berenika ma ich za dwoje. [2] Oj tak, młoda nie da sobie w kaszę dmuchać, ta to na pewno się w życiu ustawi :D
Podejrzewam, że gdyby w barze ze striptizem dawali ciepłe posiłki, Beata byłaby wręcz zadowolona, że w ramach wagarów dzieciaki właśnie tam trafiły z wujkiem Adrianem :haha:

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 28 sty 2016, 0:39

Niestety, nie mam w planach pokazania dziecka Mariolki. Wiesław i Enrique zaraz po porodzie Marioli wyjadą razem z dzieckiem. Nie mam pomysłów na te dwie postacie... ;/

Relacja 62 - Porodowe Komplikacje
Beatka specjalistka od ciąż. :curious:
- Wiesz, śliczny masz ten brzuszek, ale wydaje mi się, że jakiś mały... Może ty za mało jesz co? W ciąży to powinno się jeść więcej, ja na przykład zamiast dziesięciu kanapek jadłam trzydzieści...
Obrazek
Tymczasem Berenika postanowiła kolejny raz pokazać bratu, kto rządzi w tym rodzeństwie. xD
- Wiesz, dostaliśmy szlaban za wczoraj, ale nie mam zamiaru się tym przejmować, bo zrobisz wszystko za mnie... Inaczej powiem mamie, że wyciągnąłeś mnie na wagary
- Ale... ale... ale przecież to ty...
- Ale wiadome, ze uwierzą mi, grzecznej córeczce, a nie tobie

Obrazek
Scena łóżkowa, +18, tylko dla widzów dorosłych!
- Wiesiu, wiesz, że przez tą łysotę jesteś jeszcze bardziej męski?
- Enrique! Bo się zarumienię, dzikusie!

Obrazek
Beata postanowiła pobawić się w barmankę. Próba pierwsza: Robi to źle.
Obrazek
Próba druga: Robi to jeszcze gorzej.
Obrazek
Następnego dnia, Bećka i Wiesiek postanowili odwiedzić grób Apolonii. Daleko nie mieli, w końcu zakopano ją zaraz przed domem. soft9
Obrazek
- Wiesz, czasem sobie uświadamiam jak jest tu cicho bez Apolci...
- Co, przecież trzy dni temu tu była i narobiła awantury!
- A no tak, ale wiesz, brakuje mi jej...
- Dlatego kilka dni po śmierci znalazłeś sobie faceta?
- Beata, próbuje powiedzieć coś żałobnego jak to nad grobem wypada!
- Oj daj spokój, przecież ona i tak zdążyła się w grobie przekręcić z tysiąc razy, nie słyszy nas nawet. Idę jeść, zgłodniałam.

Obrazek
Mariolka miała życiową rozkimnę i koniecznie postanowiła poradzić się brata w tej sprawie.
- Błażej, ty weź mi powiedz bo dziwna sprawa, miałam rodzić wczoraj, a nie urodziłam... Czy dziecko się nie przeterminuje w takim razie?
- Wiesz, na pewno nie przeterminuje się tak, jak twój mózg, siostra...

Obrazek
Benio i Berenika tymczasem musieli odbębnić swoją karę. Oczywiście Benio zrobił wszystko, a Berenika jedynie się zlitowała nad szantażowanym bratem i pomogła mu wynosząc śmieci. :*
Obrazek
- Ah, zmęczyłam się tym wynoszeniem śmieci... Dobrze, że Beniek to łajza i daje się z łatwością szantażować!
Obrazek
Mariolka VS Komputer. B)
- Beniek, weź pomóż ciotce bo mam problem. Ekran mi zgasł i jest czarny, co ja mam zrobić, zepsułam chyba, a nawet nie ruszałam! Zadzwoniła moja psiapsióła, Dżesika, to taka krejzolka, ostatnio jak jechałyśmy autem to jechała za nami parada, bo świeciły się niebieskie światła... Ale wracając! No i wracam i masakra, ekran czarny.
- Niech ciocia ruszy myszką, włączył się wygaszacz ekranu...
- FATYCZNIE! Ty to Benio jednak mądra głowa jesteś!

Obrazek
Tego samego dnia, Mariolka, zaczęła w końcu rodzić! B)
- Ałć, brzuch coś boli... EJ DZIECKO SIĘ CHYBA ZESIKAŁO W BRZUCHU BO MORKO MI...
- Mariolka, na budyń czekoladowy, dziecko się nie zsikało, tylko ty rodzisz, wody ci odeszły!!!
- CO?! WODY?! BOŻE, BEATA ZRÓB COŚ, JA NIE CHCĘ WYSCHNĄĆ!

Obrazek
- Enrisiu, słyszysz mój misiaczku-pysiaczku?! Mariola rodzi, będziemy zaraz mieli dziecko!
Obrazek
- JEZUS MARIA! ONA RODZI, ONA RODZI, WIESIEK, CO JA MAM ROBIĆ, MATKO, BĘDZIEMY OJCAMI, CHYBA ZARAZ ZEMDLEJE!
Obrazek
Beata postanowiła zapanować nad sytuacją.
- ENRIQUE NA JAJECZNICĘ Z BOCZKIEM USPOKÓJ SIĘ! Co z ciebie za facet, nawet nie umiesz się zachować jak kobieta rodzi!
Obrazek
- Eh, masz rację, Beatko, po prostu nigdy nie zostawałem ojcem!
- Spoko, spoko, mój Błażejek to przy każdym porodzie panikował jak moja matka, gdy myślała, że Maryja jej się objawiła...

- Coś ty?! Błażejek, a on mi się taki męski wydawał...
- No powaga, sama musiałam nawet sobie jedzenie szykować, by nie rodzić z pustym brzuchem...
- Nie no co wy, nie przejmujcie się mną... Ja tylko rodzę, nic wielkiego...

Obrazek
- Zapomnieli o mnie i co teraz? Przecież ja nie umiem rodzić, jak to dziecko wyjdzie i kiedy? Może mi powie, że wychodzi...
Obrazek
Tymczasem w salonie...
- ... No i ja mu na to "masz dużego"
- No coś ty?! Enrique, nie wiedziałam, że ty tak od razu do konkretów przechodzisz...
- Enriś, bo będę zazdrosny!
- No ale słuchajcie, ten szczupak którego złowił serio był duży, większy od mojego...
- Aż narobiłeś mi ochoty na rybę!

Obrazek
Mariolka niestety była zdana tylko na siebie w tej ciężkiej chwili. :cwaniak:
- Dobra, Mariolcia, spokój... Zrób to jak w tej grze, simsy, oni tam dotykali się za brzuch i dziecko pojawiało się w kołysce, to nie jest trudne... BOŻE, DZIECIAKU, WEŹ TAK NIE KOP CO!!!
Obrazek
- Ja cioci pomogę! Ale oczywiście tak za darmo nie wypada... Da ciocia dwie dychy i powiem cioci co i jak z tym porodem...
Obrazek
Berenika wytłumaczyła cioci jak rodzi się dziecko i w ten sposób chwilę później na świat przyszedł mały Brajanek. :wub:
- Wiesz maluszku, ja do tej pory myślałam, że bociek cię przyniesie, a ty wychodzisz takimi tunelami...
Obrazek
- W sumie to trochę bladziutki jesteś... chyba zapiszę cię na solarium, przy okazji zabrałabym cię do sklepu po jakąś perukę bo łysina jest niemodna... I jakieś ciuchy, bo wyglądasz jak wieśniak, body wyszły z mody 20 lat temu...
Obrazek
Chwilę później reszta rodziny przypomniała sobie o Mariolce, ale gdy weszli do pokoju, Brajanek był już na świecie. Wiesław i Enrique od razu ucieszyli się na widok wnuko-syna! :wub:
- Wiesiu, patrz, ma nosek po tobie!
- Enrique, przestań, przecież to wykapany ty! Po mnie ma co najwyżej fryzurkę.

Obrazek
Mariolka po porodzie mogła znowu wyjechać do Simwood (pozdrowienia dla forumowego Simwood :wub: ) i kontynuować swoją karierę w show biznesie! Czy czeka ją tam powodzenie?
Obrazek
Wiesław, Enrique wraz z małym Brajankiem, którego Mariolka im oddała tak jak byli umówieni, postanowili wynająć mieszkanie i zamieszkać razem, jak na rodzinę przystało.
Obrazek
Tymczasem Beatka mogła odetchnąć z ulgą, że znowu ma dom tylko dla siebie i swojej rodziny. Ciesz się, Beatko, ciesz, ale spokoju w twoim życiu nie będzie jeszcze długo... ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 28 sty 2016, 0:59

Haha, Beata specjalistka od ciąż :yes:
Berenika szantażystka...
Scena łóżkowa jest super :D
Beata i jej barmańskie próby - no po prostu prychnęłam w monitor :D
No patrzcie, jakie rozmowy przeprowadza się nad grobem Apolonii.
Przeterminowane dziecko... no po prostu Mariolka jest genialna.
No rzeczywiście, bardzo się Berenika napracowała, wynosząc te śmieci. Biedny Benio, nie dość, że niewinny, to jeszcze siostra go wciąga w swoje gierki. Ciekawa jestem tylko, kiedy rodzina się połapie, że Berenika takim aniołkiem wcale nie jest, a wręcz przeciwnie.
Mariolka i komputer... :D
Najbardziej mnie ubawiły teksty przy porodzie - dziecko się zesikało i może powie, że wychodzi :yes:
Berenika specjalistka od porodów. Skąd takie dziecko ma taką wiedzę? :wat:
- W sumie to trochę bladziutki jesteś... chyba zapiszę cię na solarium, przy okazji zabrałabym cię do sklepu po jakąś perukę bo łysina jest niemodna... I jakieś ciuchy, bo wyglądasz jak wieśniak, body wyszły z mody 20 lat temu...
No ta jak zwykle :facepalm:
- Wiesiu, patrz, ma nosek po tobie!
- Enrique, przestań, przecież to wykapany ty! Po mnie ma co najwyżej fryzurkę.
Kolejny super tekst :yes: Wiesław ma refleks.
Brajanek. Biedne dziecko... będzie chowało się z dwoma czubkami. A matkę ma jeszcze bardziej czubniętą.
Gdybyś teraz miał rysować drzewo genealogiczne tej rodziny, toby niezły galimatias wyszedł.
Szoda tylko, że Mariolka oraz panowie z dzieckiem się wyprowadzą. Ale może kiedyś, jak Brajan podrośnie, pojawi się w relacji?
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Argonek
Posty: 99
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:03

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Argonek » 28 sty 2016, 15:04

Kolejna świetna relacja, jednak szkoda, że Mariolka, Enrique, Wiesław i Brajanek się wyprowadzają :(
and he's blueeee

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 01 lut 2016, 11:00

Berenika jest boska XD Biedny Benio, co on z nią ma :P
Uśmiałam się z zabawy Beatki w barmankę XD
Ta rozmowa nad grobem XDDDDDDD
Mariolka i przeterminowanie się dziecka :haha:
Haha, ten poród :haha:
Skąd ta Berenika ma taką wiedzę na takie tematy? :unsure:
Szkoda, że już odchodzą :( Bardzo bym chciała zobaczyć jeszcze Wieśka i Enrique z ich dzieckiem...
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 02 lut 2016, 18:08

Dziecko w brzuchu Mariolki może się nie przeterminuje, ale może zmienić się w plastik. soft1
Te dwuznaczne rozmowy, te pełne erotyzmu sceny sypialniane... :D
Brajanek! :haha: Imię 10/10. Jestem jak najbardziej za tym, żeby powrócił kiedyś do relacji razem ze swoimi ojcami. :aww:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 02 lut 2016, 19:08

Dziecko w brzuchu Mariolki może się nie przeterminuje, ale może zmienić się w plastik.
Chyba nie dorówna głupocie matki... no, ewentualnie może stać się drugim różowowłosym Adriankiem, który też inteligencją nie grzeszy... sama nie wiem, co gorsze ;)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 02 lut 2016, 19:39

A może dla odmiany będzie normalne?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 05 lut 2016, 0:27

W nowych relacjach na pewno nie pojawi się Wiesław i Enrique. Dziecka Mariolki też nie mam zamiaru wprowadzać do relacji, po prostu brak mi na nich pomysłu.

Relacja 63 - Babski Wieczór
- Beata! To będzie idealny babski wieczór! Jak za starych, dobrych czasów! Normalnie z podniecenia aż się doczekać nie mogę! O widzisz, chyba nawet okresu dostałam... a nie, to tylko nadzienie z pączka.
- Grażyna, weź ty się opanuj co?! Jak się tak podniecasz tym wyjściem do klubu to weź zjedz coś, tylko nie z mojej lodówki, bo zanim dojdziemy to padniesz mi plackiem na ziemię... O właśnie, po drodze możemy skoczyć to plackarni!

Beatka i jej wierna psiapsióła Grażynka (po raz pierwszy w relacji!) postanowiły wybrać się do klubu na babski wieczór, by odpocząć od męczącej codzienności.
Obrazek
Błażejek oczywiście nie był do końca pewny, czy wypad żony i Grażynki to dobry pomysł.
- Ja się zgodziłem byście poszły pobalować, ale ja się boję, że będą tam napaleni faceci i was będą podrywać, szczególnie moją kruszynkę, przecież to lep na facetów... Powinienem iść z wami i was pilnować, na wszelki wypadek.
Obrazek
- Oj Błażejek, weź się, to babski wypad z okazji moich urodzin! Zresztą ktoś musi zostać z Beniem i Bereniką, bo ostatnia opiekunka zwolniła się po dwóch dniach twierdząc, że Berenika wrzuciła jej żabę do stanika. Też nie miała co wymyślić... Dobra, Grażka, idziemy, bo się głodna robię...
Obrazek
Parę widoczków :wub:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Po długiej drodze i wizycie w plackarni, Bećka i Grażka dotarły do klubu.
- Dobra Gracha, rozkręcamy tą imprezę!
- Pokażmy im Betty co to znaczy zawojować parkietem!

Obrazek
Oczywiście by się bardziej wkręcić w atmosferę imprezy, dziewczyny uznały, że muszą napić się drinka... Tzn. Grażynka tak uznała, bo Beatka uznała, że droga od plackarni była zbyt długa i musi coś jeszcze zjeść, bo gdzież to tak tańczyć z pustym brzuchem! ;/
- Beata, przecież ta plackarnia była 20m stąd, jakim spsobem zgłodniałaś?
- Normalnie, nawet nie wiesz ile kroków człowiek robi przez 20 metrów... Zresztą sama zjadłaś przed wyjściem dziesięć pączków, a potem dwanaście placków w plackarni, więc się mnie nie czepiaj!

Obrazek
Najedzona Beatka postanowiła pokazać kto rządzi na tej imprezie! :bunny:
Obrazek
Obrazek
Do Beatki natychmiast dołączyła Grażynka i... Mariolka! soft9 Tylko pytanie, skąd na tysiąc pierników wzięła się tu Mariolka, która miała robić karierę modelki w Simwood? :o
Obrazek
Aseerejeee, ahaaa, aheee! :bunny:
Obrazek
Obrazek
- Ale siara... Ze stresu, że wszyscy się gapią pierdłam...
Obrazek
- Mariolka, na lane kluski, co ty tutaj robisz?! Przecież po urodzeniu Brajanka wyjechałaś do Simwood robić karierę modelki!
Obrazek
- No ale nie miałam na bilet na samolot i jedyne co mogłam to pójść do Sim Model... Ale powiedzieli mi, że jestem za gruba i obecnie startuje w plebiscycie "Matka Roku Według CKM"... A rak ogólnie Beata, to ta twoja różowa sukienka wyszła z mody jakieś kilka dekad temu, zresztą dalej nie zmieniłaś fryzury, masz tą samą od komunii...
Obrazek
Tymczasem Grażynka w najlepsze zagadywała księdza Edwarda! W sumie to exksiędza, w końcu rzucił służbę panu dla homoseksualnego związku z Adriankiem. :dotatusia:
- No i wie pan, dlatego uważam, że homoseksualizm jest trochę nie fajny, bo jest mniej facetów dla mnie przez to, a i tak już żaden mnie nie chce...
Obrazek
Impreza nie spełniała oczekiwań Mariolci. :/
- Ta impreza to jakaś totalna wiocha, chyba muszę ją rozkręcić!
Obrazek
Grażynka to kocur. B)
- Cześć kociaczku, gdybyś był kebabem, brałabym cię na ostro!
Obrazek
Mariolkę też ktoś próbował poderwać, ale to jednak nie był jej typ faceta. :/
- Ej, blodni, bolało jak spadłaś z nieba?
- A weź facet, jesteś rudy, mów do ręki!

Obrazek
Mariolka tak jak zaplanowała tak zrobiła - rozkręciła imprezę! Tzn. próbowała. soft9
- ROZKRĘCAMY IMPREZĘ W STYLU SIMWOOD! MARIOLKA SIĘ BAWI!
Obrazek
Bećka pierw chciała udać, że nie zna Mariolki. :curious:
- Ja nie znam tej lambadziary!
Obrazek
Jednak postanowiła zareagować na zachowanie szwagierki. ;/
- MARIOLKA, CZY TY ŚNIADANIA NIE JADŁAŚ, NATYCHMIAST SIĘ UBIERAJ, TO NIE KLUB ZE STRIPTIZEM, WSTYD ROBISZ TYLKO! NO JUŻ, BO JAK SIĘ ZARAZ NIE UBIERZESZ TO CI TE WSZYSTKIE BLOND WŁOSY POWYRYWAM!
Obrazek
- Oj Beatka, wyluzuj, teraz wszystkie gwiazdy tak robią by mieć sławę! Na cyckach i goliźnie robi się najlepszą karierę!
Obrazek
Grażynka znalazła tego dnia czarnego konia. :dotatusia: Kto by przypuszczał, że z niej taki dziukusek!
Obrazek
- Ała przytrzasnąłeś mi palce drzwiami, pajacu!
Obrazek
- Ała! Nie mieszczę się tutaj... Ała! Walnąłeś mnie drzwiami w plecy!
Obrazek
Beata idąc do szatni po swoją kurtkę od razu usłyszała dziwne odgłosy z jednej z szaf. :cwaniak:
- To już się woła o schabowe do nieba! Kto to widział uprawiać seks w takim miejscu, jeszcze w szafie!
Obrazek
- No hej Beatka...eee... to nie tak jak myślisz, my tylko sprawdzaliśmy czy ten no, z kurtek nic nie zginęło, prawda?
- Tak, dokładnie tak jak mówi Basia!
- Ale ja mam Grażyna na imię...

Obrazek
- Wiesz co Grażka, ja nie spodziewałam się po tobie takich rzeczy, aż z wrażenia zgłodniałam...
Obrazek
- Oj, daj spokój Betty, czasem trzeba zaszaleć inaczej, niż wyjadając orzeszki ze snickersów tak jak my to najczęściej robimy.
Obrazek
No cóż, impreza w końcu dobiegła końca i dziewczyny postanowiły wrócić do domu. Niestety, w pewnym momencie zgubiły się i same nie wiedziały już, gdzie są.
- Kurde, to są jakieś jajka na bekonie, wpisują w google maps adres i nic! A wyraźnie napisałam "McDonald Simowa". Co za złom z tego tableta...
Obrazek
Grażyna nie wytrzeźwiała. :/
- Beata, patrz, umiem piruet!
Obrazek
Zdecydowanie nie wytrzeźwiała, bo właśnie zaliczyła zgona...
Obrazek
- Beata, patrz co ta twoja koleżaneczka robi, chyba oszalała! Przecież wiadomo, że nie usłyszy w taki sposób odgłosów z piekła... Tępaczka!
- Mariolka, ty się lepiej skup, bo jestem spóźniona dwie godziny do domu, a Błażejek mnie zabije!

Obrazek
Z pomocą dziewczyną przyszedł typowy Sebek. :)
- No elo foczki, Seba jestem kufa, może mogę w czymś pomóc?
Obrazek
- No w sumie szukamy naszego mieszkania... Tzn. Beatki mieszkania, ale ona nie wie, że też tam będę mieszkać bo nie mam gdzie. Wiesz może gdzie to jest?
Obrazek
Tymczasem Beatka i Grażynka oglądąły sobie na telefonie zdjęcia z imprezy. :curious:
- Haha! Beata, patrz jak tu Mariolka wyszła, normalnie przypał na maxa! A tu za nią ta baba, haha, jaka żenada!
- Grażyna, ta baba za Mariolką to ja...

Obrazek
- To jak, wie pan gdzie ten dom jest? Zależy mi na czasie, bo za godzinę mam wizytę na solarium...
- Tak, tak kufa... A mówił już ktoś pani, że ma pani fajne balony, kufa?

Obrazek
- BEATA! WRESZCIE, JUŻ MIAŁEM WYCHODZIĆ I WAS SZUKAĆ!
Obrazek
- Bećka, ale beka, stałyśmy cały czas przed twoim domem! Ah, to był melanż życia jak nic, a teraz suwaj zadek Błażej, muszę się porządnie umyć, skorzystam z waszej wanny, dzięki...
Obrazek
- A skąd miałam wiedzieć, że stoję przed swoim domem, głodna nie myślę... Idę coś zjeść!
Idź zjeść coś, Beatko, idź, ale jutro czeka Cię kolejny dzień pełen przygód. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Świat Według Beaty

Postautor: adasdelrey » 05 lut 2016, 10:15

Czasami się zastanawiam czy Beata czasem z natury nie jest blondynką XD


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości