Gniazdko Mysikrólików

Awatar użytkownika
MalaMi95
Scenarzysta
Scenarzysta

Gniazdko Mysikrólików

Postautor: MalaMi95 » 11 wrz 2019, 19:40

"MalaMi przypominam Tobie i wszystkim, którym żal teraz Marzanny, że laska ma na sumieniu PODWÓJNE MORDERSTWO."
Ćśśś!!! xD
Było dawno i nieprawda xD
A tak na serio żartuję ;)
Ale musisz przyznać, ze mam powody by rozpaczać za Wiktorem ;_;
Na miłość nie poradzisz! xD

A teraz już wracam do odcinka :3
Czas skomentować!

Otóż zaskoczyłaś mnie jeśli chodzi o zachowanie Gerarda. Myślałam, że słysząc o pobiciu i o tym w jakim stanie jest Bartek nagle się przejmie i dojdzie albo do wybaczania, albo chociaż pójdzie odwiedzić syna czy coś.
Jednak widzę, że Szczygieł się nie złamał!
Nie wiem czy to dobrze, ale zobaczymy.
„- Żebyśmy po tylu latach służby musieli nadal włóczyć się bez sensu po ulicach jak zwykli szeregowcy. Naprawdę sądziłem, że ten ostatni awans coś zmieni.”
„- Wygląda jak... samochodzik...”
Strasznie podoba mi się ten fragment xD
Dwóch ciapowatych policjantów włóczy się po okolicy i nagle znajduje dowód przestępstwa! xD

W ogóle nie jest to podejrzane xD

Ale tak swoją drogą od porwania Emdżeja minęło kilka dni, tak?
To mógł być jakkolwiek samochodzik! xD Skąd pomysł, że akurat Emdżeja? xD

Wyobrażam sobie jak całe wojsko już jedzie, bo… Znaleźli samochodzik! xD
„Enrique przyjżał się jej uważnie, przeglądając na szybko w głowie katalog swoich byłych dziewczyn i próbując dopasować twarz do imienia.”
Nie z tego samego powodu, ale dokładnie wiem jak to jest widzieć czyjąś twarz i wiedzieć, że się ją zna, ale za Chiny nie móc dopasować imienia, czasu i sytuacji xD
Więc w pewien sposób współczuję Rico x3
„- Nie żebym się tym interesowała, po prostu mama czyta czasem kolorowe czasopisma i wspomni o tym czy owym... - dziewczyna poczerwieniała na twarzy.”
Oho. W tłumaczeniu „Czytam wszystko o tobie co wpadnie mi w ręce” x3
„- Co za niesamowity zbieg okoliczności, najpierw ty pojawiasz się ni z gruchy, ni z pietruchy, a teraz napisała do mnie Paulina Burak.”
Trochę się zastanawiam co Paulina napisała do Penny?
"- Naprawdę? W takim razie wiesz więcej niż ja. Po zakończeniu szkoły spotkałyśmy się jeszcze raz czy dwa, ale przecież wiesz, że nigdy się jakoś szczególnie nie przyjaźniłyśmy.”
Z jednej strony rozumiem, że Penny się nie interesowała, ale… Enryczek wpadł na dwa dni do Zatoczki, a Penny mieszka tu 5 lat i nigdy nie wpadła na Burak w sklepie z dzieckiem, albo jak jeszcze była w ciąży? x33
„Doktor Szczygieł odprowadził żonę na bok.- Nie powinnaś była tu przychodzić.- Chyba żartujesz, zdaję sobie sprawę, że Bartek zbłądził, ale wciąż jest naszym synem i potrzebuje naszego wsparcia - twarz Gerarda wykrzywił grymas wściekłości. - Powiedzieli mi, że nie będziesz przeprowadzał operacji.”
Hmm… Trochę rozumiem dlaczego Gerard się zachowuje jak się zachowuje, ale moim zdaniem nie powinien zatajać przed żona stanu Bartka. To jednak matka i jeśli chce utrzymywać z nim kontakt, to nie mąż powinien o tym decydować :/
„- Obyś nie popełnił błędu, którego będziesz potem żałował.”
Mam wrażenie, że Bartkowi coś się stanie podczas operacji i Gerard faktycznie pożałuje x)

Adriana jest okropna xD I tyle mam do powiedzenia w sprawie jej przesłuchania przez policję xD
„- Paweł, mamy podsłuch na tej linii?
- Nie wiem, już dzwonię do technicznych.”
Wspaniała i przygotowana akcja policji xDD
„- Zadzwonię do ciebie trzy godziny po przekazaniu gotówki i podam lokalizację chłopca. Do usłyszenia. Ach, byłbym zapomniał, pozdrów ode mnie Wiktora.”
Czyżby, czyżby porywacz Emdżeja był mi znany? :333
„Otarła twarz z łez i ruszyła naprzód, zostawiając młodego Lotario osłupiałego na środku chodnika.”
No, no, Enryczek ojcem!

I znowu kolejne wątki do mnie! Dlaczego?! xD

Ogólnie odcinek bardzo mi się podobał i oceniam go na 10 Enryczków! :h: :h: :h:

Obrazek

Mam nadzieję, że będzie go jeszcze więcej następnym razem! :D

Czekam na kolejne! :D
Obrazek