Jones & Middleton

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale

Postautor: bluekuba » 11 cze 2015, 19:18

Świetny pomysł z taką relacją o mieszkańcach SimCity :P
Aż przypomniały mi się początki relacji, jak oboje zaczynaliśmy relacje o rodzinach z takim samym nazwiskiem :D
Uwielbiam śluby w parku, są takie klimatyczne i fajne.
Ma się rozumieć, że Jonesowie zamieszkają w Newcrest? XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale

Postautor: Galcia » 11 cze 2015, 19:20

Ojej. :P Nigdy bym się nie domyśliła, że to Mandy! Rzeczywiście, niezła telenowela, przeczytałam relację dwa razy i muszę chyba przeczytać kolejne dwa, żeby wszystko sobie poukładać. :D
Tak na marginesie, zapewniam, że Nina po dodaniu kilku kilogramów nie wygląda tak dobrze. :swelol: Wygląda raczej jak spasione prosię. :D
Tommy Woods jednak okazał się być gejem! Gratulacje dla panów młodych. <3
Właśnie dzisiaj rozmnażałam Pancakesów, ale u mnie urodziły się bliźniaczki, Amelia i Tiana. ^^

Jestem bardzo ciekawa, w jakim domu tym razem zamieszkają Duncan i Laura i mam nadzieję, że nie będą znów musieli się z niego wyprowadzić przez brak funduszy. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale

Postautor: Mint » 11 cze 2015, 19:28

Telenowela to chyba za ostre słowo. Ale no nic, bardzo ciekawa relacja, tylko im więcej bohaterów tym bardziej się człowiek gubi. Gdybyś mógł i gdyby nowe postacie pojawiały się w kolejnych relacjach, to chciałbym, żeby przy ich imionach od czasu do czasu pojawiał się mały skrót, kim ta osoba jest, żeby łatwiej można było zapamiętać. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale

Postautor: Levkoni » 12 cze 2015, 17:42

Mandy i Travisa kojarzę ;p Wszyscy się hajtają, ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie bo zapewne nie bez przyczyny robisz relację o nich ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale

Postautor: PoProstuAnia » 12 cze 2015, 22:48

Dawno nie czytałam relacji tak wolno i uważnie, żeby się nie pogubić :D pozwolę sobie obwinić późną godzinę :D
Bardzo mnie cieszy, że postanowiłeś zająć się historiami miastowych. Duncan i Laura, mimo iż mieli przyjaciół, wydawali się trochę osamotnieni w tym mieście :P a propos - mam pytanie. Czy granie w wielu domostwach nie spowolniło wydajności Twojej gry?
No telenowela wyszła świetna, a najlepsze, że w jej centrum Duncan jako młody Bóg, uwielbiany i niedostępny :D

P.S.: Wiesz, że z każdą relacją kończy Ci się czas na bezdzietne życie Jonesów? ;> domagamy się dzieciaczków!
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale

Postautor: Bart » 13 cze 2015, 9:46

bluekuba - Tak, podstawowe otoczenia mi się już znudziły, a skoro nadarzyła się okazja na zmianę to od razu z niej korzystam. Pamiętam jak czasami dwa tematy "Jonesów" były obok siebie w dziale. :P
Galcia - Nie lubię grać w willach, więc Jonesowie raczej zawsze będą pomieszkiwać w średniej wielkości domkach. ^^
Mint - Okej, gdy będzie się pojawiał ktoś nowy będę dawał Wam małą ściągawkę. Dzięki za pomysł! ;)
Levkoni - Kto by nie kojarzył Mandy! Wspomniałem już, że relacje robiłem, żeby pokazać jak potoczyły się losy niektórych bohaterów pojawiających się w relacjach. Chociaż w sumie co do jednej postaci mam ciekawe plany. :cwaniak:
PoProstuAnia - Dla mnie gra przed tym i teraz jest bez różnicy. Wydaje mi się, że ingerowanie z życie "miastowych" nie ma takich skutków jak w TS3 i po prostu gra się przez to nie tnie. :) Tak, wiem! Musze kupić dodatek, chcę żeby Laura urodziła w szpitalu. :P
-------------------------------------------------
#52

Jak już wspominałem Jonesowie postanowili przeprowadzić się do Newcrest! Zamieszkali w tej dzielnicy szeregowo ułożonych domów. Wraz z nimi do nowego miasta wyjechali Middletonowie.

Obrazek

Obrazek

Domek pobrałem z Galerii, ale urządziłem go we własnym stylu. Wydaje mi się, że dla dwójki simów nie potrzeba obecnie większego metrażu.

Obrazek

Pierwszym posiłkiem jaki Laura i Duncan spożyli w nowym gniazdku była pizza. Komu po ciężkiej przeprowadzce chciałoby się gotować? :wat: :D Później Duncy zajął się zmywaniem naczyń, a Laura przygotowaniem drinków.

Obrazek

Obrazek

Wraz z Jonesami do nowego domu zawitał też krowo-kwiat. Chyba muszę mu wymyślić jakiejś imię. :D

Obrazek

Późnym wieczorem małżeństwo opijało przeprowadzkę do nowego domu. Niewiele wystarczyło do tego, aby akcja przeniosła się do sypialni.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Duncan chciał, ona też i Jonesowie w ten sposób ochrzcili nowe łóżko w nowej sypialni. ^^

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PS. Ostatnie zdjęcie w tej relacji jest zdjęciem nr 666, czy to jakiś znak? :P

Pozdrawiam, Aleks ;)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2015, 14:00 przez Bart, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale

Postautor: Galcia » 13 cze 2015, 14:43

Ja też nie przepadam za graniem w wielkich domach, nie za bardzo wtedy ogarniam, gdzie znajdują się poszczególni simowie. :P A już najgorsze w czwórce są przyjęcia - wszyscy goście od razu wchodzą na górne piętra i zostają tam do końca imprezy. soft2
Poprzednie domy Duncana i Laury według mnie były ładniejsze, ale ten też może być. ^^ Podoba mi się, że zastosowałeś spójny styl w całej dzielnicy. Wygląda trochę jak w Kalifornii. :P
Za to Newcrest nawet na Twoich ślicznych zdjęciach wygląda strasznie łyso. ;/

PS. Czy ja dobrze widzę? Planujesz dzieci? soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale

Postautor: bluekuba » 14 cze 2015, 10:04

Newcrest jest takie klimatyczne :)
Moi wszyscy simowie od razu się tam przeprowadzili.
666? To na pewno musi coś znaczyć :D
Obrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale

Postautor: PoProstuAnia » 14 cze 2015, 17:43

Haha, wiedziałam, że pojawienie się Newcrest da Ci kolejny powód do przeprowadzki, po prostu wiedziałam :D bardzo ładnie urządziłeś okolicę, zrób mi też, no jak mi się nie chce za to zabrać to nie mam słów ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale

Postautor: Bart » 20 cze 2015, 16:16

Galcia - Fakt faktem, że Newcrest w ogóle mi się nie podoba, jest takie.. puste? :wat: Tak planuje, ale najpierw muszę zakupić w końcu dodatek :P
bluekuba - Zobaczymy, zobaczymy. Na razie nic nie mogę zdradzić co będzie się działo w kolejnych relacjach :D
PoprostuAnia - Jak jest okazja to trzeba z niej korzystać. Urządzenie miasta to nie była żadna sztuka - kilka domów z Galerii i już ^^
-------------------------------------------------
#53

Nastał kolejny dzień w Newcrest! Małżeństwo wstało o tym samym czasie - Duncan zajął się śniadaniem, zaś Laura nakarmiła krowo-kwiata. Jak widzicie Laurze nieco pogorszył się wzrok i od czasu do czasu musi ubierać okulary.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Para nie miała jakiś specjalnych planów na ten dzień, dlatego po wspólnym śniadaniu zajęli się rozwijaniem swojego hobby - ogrodnictwa i zielarstwa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gdzieś późnym popołudniem Duncan rozpoczął organizowanie jutrzejszej parapetówki. W tym samym czasie Laura postanowiła odwiedzić "nową-starą" sąsiadkę - Caroline Middleton. Przyjaciółki miały dużo tematów do plotek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wieczorem wybrały się do miejscowego zagajnika by pooglądać gwiazdy. Tym razem rozmawiały o swoich mężach. Szkoda, że nie wiedziały o tym, iż kilka metrów dalej właśnie oni rozmawiają o walorach nowej sąsiadki :D

Obrazek

Obrazek

Później na miejscu zostali już tylko Duncan i Laura oraz otaczająca ich przyroda.

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam, Aleks ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale-Jones

Postautor: bluekuba » 29 cze 2015, 23:00

Okolice w TS4 jednak mają ten swój klimat ^^
Duncan i Laura (Dunura? :P) są naprawdę miłą parką, ale kurcze.. dziecko potrzebne!
No nic pozostaje tylko czekać ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale-Jones

Postautor: Galcia » 30 cze 2015, 0:28

Jak mogłam jeszcze nie skomentować! :O
Pierwsze zdjęcie jest boskie. <3
Laura w okularach i zarośnięty Duncan wyglądają, jakby strasznie się postarzeli. Za to ich miłość jest wiecznie młoda! :wub:

PS. Też się czaję na dodatek, brak lekarzy i policjantów czasem przeszkadza w prowadzeniu relacji. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale-Jones

Postautor: Bart » 30 cze 2015, 23:53

bluekuba - Ale Newcrest jest paskudne! W sumie to cały czas szukam pretekstu żeby wyprowadzić stamtąd moich simów. Za to Zatoczka, Oaza, Kaskady są piękne! ^^
Galcia - Patrząc na bieg czasu w simsach to oboje zbliżają się już do 30-stki. Najgorsze jest to, że miałbym już dodatek, gdyby nie jakaś "miła Pani", która pożyczyła sobie pomysł mój i mojej siostry na zdjęcie w konkursie organizowanym przez Origin. Zebrała więcej lajków i to ona się może cieszyć dodatkiem od wczoraj.. <_< A, tak już szykowałem się na wspólną cukiernie Jonesów i Middletonów :P

Tak btw. szukałem dodatku na allegro/olx i jestem zażenowany. Myślałem, że skoro mamy kilka miesięcy po premierze to załapię się na jakiejś obniżki, a tu nic! Do tego, aż roi się od ludzi którzy sprzedają buble (kod już wykorzystany, więc na nic mi taka gra); opakowania z płytą, ale bez kodu, ale już najgorsze z tego są multikonta, których jest multum. Serio, nikt się nie potrafi tym zająć? :wat:
-------------------------------------------------
#54
Niebo w TS4 takie puste.. :doge:

Obrazek

Nadszedł dzień kolejnej parapetówki u Jonesów (oni już chyba jakiś rekord pobili :D). Tuż przed imprezą Laura bardzo chciała przeprowadzić pewną rozmowę z mężem.
- Wiesz, że Middletonowie starają się o dziecko?
- To tak można? I to w ogóle jest legalne?
- Tak, prawo zabrania tylko posiadania małych dzieci. Niemowlaki są w 100% legalne! soft1

Obrazek

- Skoro nalegasz, tylko kiedy? Chyba teraz przy gościach to tak trochę nie bardzo..
- W nocy, po przyjęciu! Rany, jestem taka podekscytowana! ^^

Obrazek

A, więc Jonesowie umówili się na powiększanie rodziny później. Chwilę po rozmowie ich dom był już pełny przyjaciół i znajomych. Małżeństwo jak zawsze pokazywało swoją wielką miłość!

Obrazek

Obrazek

Zabawa szybko się rozkręciła, ale oczywiście z racji, że imprezy u Jonesów są zawsze mocno zakrapianie nie mogło zabraknąć wynajętego barmana!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A, ta to skąd się tu wzięła? :wat: Wiedzcie, że jej pojawienie się nie zwiastuje nic dobrego..

Obrazek

- I rozumiesz? Jest idealnie, po co jej bachor?!
- Ty chociaż możesz temu jeszcze zapobiec, a nie zostaniesz postawiony przed faktem jak ja.. :P

Obrazek

Wzrok Marka Middletona mnie rozwalił na tym zdjęciu.. soft9

Obrazek

- Coś czuje, że następnym razem spotkamy się w takim składzie na baby shower Laury.
Marii Scott ewidentnie nie spodobały się te słowa i..

Obrazek

..momentalnie znalazła się przy pijanym Duncanie! O, nie.. nie podoba mi się to! :|

Obrazek

Obrazek

Na szczęście Laura wtedy była zajęta czym innym..

Obrazek

Gdy goście się rozeszli, a Jonesowie zostali sami..

Obrazek

Obrazek

...zajęli się tworzeniem małego Jonesa lub Jonesówny! ^^

Obrazek


Pozdrawiam, Bart! ;)
Ostatnio zmieniony 01 lip 2015, 20:58 przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale-Jones

Postautor: Galcia » 01 lip 2015, 1:36

Konkurs? Był jakiś konkurs? :wat: I ja nic o nim nie wiedziałam? Nie może być. :P Strasznie nie lubię głosowania lajkami - niby demokratyczne bla bla bla, ale prawda jest taka, że większość głosów to żebrolajki od znajomych - kto ma więcej przyjaciół na danym portalu, ten wygrywa (że o kupowaniu głosów już nie wspomnę).
Brak promocji mnie również dobija. :( Nawet ostatnio, kiedy na Originie była obniżka na gry z serii the Sims 4, nie dotyczyła dodatku (serio, EA?).

Przechodząc do relacji... Nielegalne dzieci mnie rozbroiły. :D
Absolutny brak tyłka. :wat:
Widzę, że panowie niezbyt się palą do zostania tatusiami. :P Jakoś im się nie dziwię. Ale ileż można żyć w takiej sielance? Przyda się trochę nieprzespanych nocy i problemów wychowawczych. :curious:
Czy na tym zdjęciu Duncan trzyma łuk? :D Jaka to interakcja?
Baaardzo mi się podoba zdjęcie, na którym Laura ma tylko bieliznę i rajstopy, a obok leżą ich ubrania - jest takie... realistyczne. ^^ Ty to potrafisz zadbać o szczegóły!

PS. Trzy słowa: tapeta. W. Sypialni. Jest boska! <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale-Jones

Postautor: Lenna » 01 lip 2015, 12:07

Nareszcie! Czas już na dzieci :P
Ciekawe jak Duncan i Laura poradzą sobie w roli rodziców ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale-Jones

Postautor: bluekuba » 01 lip 2015, 12:11

Dzieci, dzieci dzieciaczki! <3
Kurcze Duncan przekonaj się do pociech czym prędzej!
Ciekawi mnie czy nowy członek rodziny skłoni Jonesów do przeprowadzki do większego mieszkanka ^^
Świetna relacja :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale-Jones

Postautor: Shattered » 02 lip 2015, 23:16

Ach te Twoje widoki :wub:

Przepiekne miejsce na slub. Wygladali cudnie pod tym lukiem.
Oczywiscie niektorzy goscie zamiast usiasc to sobie stali i pewnie sie rozgladali za muchami <_<

Wielka szkoda, ze nie doczekales sie malych dzieci. Ale coz, pewnie nie predko ich sie doczekamy.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale-Jones

Postautor: Bart » 07 lip 2015, 10:22

Galcia - Tak też tego nie lubię. Po za tym wczoraj dobiło mnie to, że od piątku na Originie było 50% obniżki na dodatek, a ja się dowiedziałem już po.. <_<
Lena - Szczerze to ja sam sobie nie wyobrażam ich w tej roli :wat: :P Dobrze, że w grze Laura jest dopiero brzuchata :D
bluekuba - Mogę powiedzieć tylko tyle, że za 5 relacji Jonesowie się znowu przeprowadzą i w ich nowym domu będzie bardzo "tłoczno" ^^
Shattered - Wciąż liczę na to, że EA zapowie dodatek w momencie gdy bobasek będzie jeszcze niemowlakiem. Wtedy przerwałbym relacje i czekał aż wyjdzie rozszerzenie. A, co do gości weselnych, to uwierz mi, że i tak się strasznie namęczyłem, żeby chociaż tę grupkę jako-tako ustawić :P

Dodali już do czwórki to co było w poprzednich generacjach, że jabłka-chłopak i arbuzy-dziewczynka? Bo jeżeli tak to oświećcie to mnie ^^

-------------------------------------------------
#55

Jonesowie po mocno zakrapianej imprezie obudzili się dopiero koło południa. Laura próbując dojść do siebie wzięła długą, relaksującą kąpiel.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Później małżeństwo przygotowało i wspólnie zjadło śniadanie, które miało za zadanie postawić ich na nogi. A, co jest najlepsze na kaca? Dalsze picie! :D (tak, wiem, że najpierw się je, a później myje zęby... :P)

Obrazek

Obrazek

We wczesne popołudnie para postanowiła się zrelaksować w basenie. Później każde poszło w swoją stronę..

Obrazek

Laura wybrała się na bieganie z Caroline Middleton.

Obrazek

- I co są już jakiejś efekty?
- No właśnie nie, a u Ciebie?
- Też nic. :(

Obrazek

- Podobno obłożenie się w kapuście zwiększa szanse.
- Serio? Muszę wypróbować, mam nadzieje, że Mark nie będzie się na mnie patrzył jak na kretynkę. :P

Obrazek

Zaś w tym samym czasie Duncan igrał z ogniem!

Obrazek

I niestety nie skończyło to się dobrze..

Obrazek

Obrazek

Na szczęście Laura wiedziała kiedy zadzwonić i sprowadzić męża do domu..

Obrazek

Siedziała i czekała na niego w salonie, a gdy przyszedł przeszła do realizacji planu.

Obrazek

Obrazek

- Nie! Ostatnio tylko cały czas o tym dziecku! Mam wrażenie jakbym był Ci już tylko do tego potrzebny!
I tak oto miała miejsce pierwsza poważna kłótnia w małżeństwie Jonesów...

Obrazek

Tę noc Duncan spędził samotnie na kanapie..

Obrazek

Pozdrawiam, Bart ;)
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale-Jones

Postautor: Gunia » 07 lip 2015, 11:02

O kurczę, nie wiedziałam, że w czwórce można robić takie fajne relacje! Grałam sobie krótko po wydaniu, a teraz wróciłam do trójki.
Krótko mówiąc- jestem zachwycona Twoimi simami i Twoją rozgrywką :)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Duncan Jones & Laura Pertingale-Jones

Postautor: diamond5 » 10 lip 2015, 11:19

Widzę, że dużo mnie ominęło...ale na spokojnie sobie teraz nadrobię :)

Edit: Przeczytałam całą relacje od początku i na wstępie muszę to napisać, no muszę! PRZEPIĘKNE ZDJĘCIA Z WIDOKAMI!! :sweet:

Wiele się działo w życiu Duncana. Dobrze, że rozstał się z Mandy! Co to za baba była!? <_<

Żal mi się zrobiło Laury :(
Widać, że jest szczęśliwa w małżeństwie i jedyne, czego jej brakuje to dziecko.
Niestety Duncan nie bardzo cieszy się z tego powodu...
Zachciało mu się zdrady! No, co za mąż z niego <_<

Spodobała mi się Twoja relacja i od teraz będę zaglądać :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości