Jones & Middleton

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta

Jones & Middleton

Postautor: Lion » 03 mar 2018, 11:53

Aż trudno uwierzyć, że kiedyś ta relacja opierała się na życiu samego Duncana. Teraz jest w niej tylu bohaterów, wątków i zażyłości, że niedługo ciężko się będzie w tym połapać. :D
Dobrze, że, mimo zakazu rodziców, Frank stara się być dobrym ojcem i gdy tylko może, wspomaga Scarlett w wychowaniu ich córeczki. Świetnie oddałeś na ich przykładzie fakt, że mimo starań, nastolatkowie nie są dość dojrzali, aby stworzyć w pełni odpowiedzialną rodzinę. Jeszcze to drugie dziecko, masakra! soft9
Jestem ciekawy, czy jakimś dziwnym trafem Laura pozna jeszcze kiedyś swojego biologicznego ojca. Choć w jej sercu pewnie na zawsze pozostanie nim Viktor i dobrze. ;)
Miranda zaszalała, czego jak czego, morderstwa się po niej nie spodziewałem! soft9 Ciekawe, co z tego wyniknie, choć już widać, że sprawa trafi do sądu.
Bardzo ucieszyłem się z faktu, że tytułowi bohaterowie się pogodzili ^^

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta

Jones & Middleton

Postautor: Gunia » 01 kwie 2018, 23:37

Wow, tyle się dzieje że szok.
Babcia Trisha jak zwykle w żywiole. Tu podpowiada zaręczyny, tam organizuje wesele ;D z jednej strony fajnie, że zaproponowała młodym wprowadzenie się, z drugiej, cóż... Wychodzi na to, że Scarlett i Frank dążą do 500+ :D ogólnie chyba nie są zbyt udaną parą, skoro jedno drugiego nie słucha, nie umieją się zabezpieczyć, a Scarlett chętnie zapomniałaby o narzeczonym i córce i poszła w tany...
Dobrze, że Jonesowie i Middletonowie się pogodzili :) Fajnie, że Caroline i Mark chcieli poznać swoją wnuczkę. Czuję, że Caroline będzie super babcią!
Ale że Miranda była zdolna do takiej zbrodni? Tego się nie spodziewałam.
Za to po spojlerach nie mogę się doczekać nowego odcinka! :)
Zapraszam na relację! :)

Obrazek