Renardowie

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Renardowie

Postautor: Stara-Raszpla » 15 wrz 2019, 22:09

Witam,
Postanowilam zrobic 12094783732 podejscie do Legacy Challange. Rodzina Renard zapoczątkowana przez Louisa Renarda.

Raczej nie znajdziecie tu tak wspanialych relacji jak u Mysikrolikow, gdyz Renardami ja przede wszystkim gram. Wiec temat ten bedzie jedynie czesciowo opisany, a czesciowo beda to luzne zdjecia z ich zycia. Wszystkie sa robione jako odpowiedz na akcje ktore sie u nich wydarzyly.

Renardami rozpoczelam gre zaraz po wyjsciu dodatku Stranger ville, potem mialam chwilowa przerwe. Zdjecia zaczelam dokumentowac w temacie The sims 4 zdjeica, jednakze ostatnimi czasy zaczelam snuc opowiesci o nich i postanowilam przeniesc relacje do osobnego tematu. Jako ciekawostke dodam ze "relacji" przygotowanych pod temat ze zdjeciami napisanych zostalo 56... a to jeszcze nie wszystko.

Tutaj w dziale im poswieconym, zdjecia zostana nieco inaczej podzielone, wiec wyjdzie tego mniej.... mniej jednak mam nadzieje szybko nadgonic stan obecny. A wasze komentarze bardzo mi w tym pomoga. Takze licze na wasza aktywnosc w temacie.

Mam nadzieje ze polubicie Renardow tak samo jak ja.

----
Kilka zasad jakimi się kieruję w grze :
- Gre rozpoczyna sim bez korzeni, wychowanek domu dziecka ktory otrzymal kredyt lokacyjny na start
- Kredyt nalezy splacic, oprocentowanie kredytu to 50%
- Podatki w panstwie ustawione na poziom 500% :D
- W kraju SimLand 4 panuje patriarchat. Zona dziedziczy ZAWSZE nazwisko meza
- Dziedzicem rodu moze zostac zatem jedynie MESKI potomek, jednakze nie koniecznie pierworodny. O lini sukcesji decyduje aktualny spdkobierca, moze kierowac sie cechami fizycznymi jak i wyksztalceniem i wynikami osiaganymi przez pretendentow.
- Córki opuszczaja dom rodziców po slubie, synowie po slubie lub wczesniej, jednakze senior rodu jest zawsze zobowiazany zapewnic dzieciom pieniadze na start w wysokosci NIE MNIEJSZEJ niz 20 tys simoelonow. W szczegolnych przypadkach wiano nie jest pobierane.
- Dozwolony jest kredyt na wiano. Oprocentowanie kredytu wynosi 100%
- Nie mozna uzywac kodow ( dozwolony jest kod na zmniejszenie ilosci funduszy, gdy te generowane sa przez przypadkowo znajdowane obiekty w zbyt duzej ilosci)
- Nie mozna ingerowac w rysy twarzy ZADNEGO SIMA, niezaleznie od jego spowinowacenia z rodem. Jedyna dopuszczalna modyfikacja to zmiana fryzur, stroju oraz brwi.
- Do swiata mozna wprowadzac Simowi z galeri, jednakze nie moga byc oni spowinowaceni w 1 pokoleniu. Dopiero potomek tych simow ma prawo dolaczyc do rodziny. ( Wyjatek stanowia zwiazki stworzone przez BogaMCC, na ktore SimBog nie ma wplywu, ale z tego wzgledu preferowane jest aby synowie i cory Renardow opuszczali dom rodzinny po zawarciu zwiazku malzenskiego)
- [CZASOWO] nie dopuszcza sie zwiazkow homoseksualnych. Wynika to z faktu, ze MCC w przypadku malzenstwa 2 simow tej samej plci ( np Leia i Oliana Ngata), doprowadzi do poczecia dziecka z takiego polaczenia, co jest sprzeczne z zasadami natury. Dopoki blad ten nie zostanie naprawiony, zwiazki jednoplciowe sa zakazane
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2019, 12:34 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 6 razy.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
Apple MacBook Pro 15" Retina. i7 2.5GHz/16GB/512GB/AMD Radeon R9 M370X w/2GB
oraz
MSI GS65 15"" i7-8750H (6 core) 2.2 / 32GB / 512GB / Nvidia GTX 1070 Max-q - 8GB

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Renardowie

Postautor: Stara-Raszpla » 16 wrz 2019, 0:29

RENARD

Relacja 1

Opieka społeczna regularnie składała wizyty w sierocińcu w SimLand 4. Niestety nie z powodów towarzyskich. Zaniedbywane dzieci, oddawano pod opiekę wlasnie tam. Mogłoby się to wydawać przykre, jak wielu simów, nie zajmuje się swoimi dziećmi... Niestety czasem mimo wezwania opiekunki, po powrocie z festiwalu, okazywało się, że po dziecko już przyszła Pani w czarnym uniformie. Prawo w tej kwestii było nieubłagane, a decyzja o odebraniu dziecka nie podlegała prawu odwołania.

Jednak tego dnia, gdy rozległ się dźwięk dzwonka, nie stała tam Pani z opieki.. nie było nikogo tylko mały różowy pakunek w koszyczku. Mały chłopczyk spał smacznie.... NIe było przy nim metryki urodzenia, ani jakiejkolwiek kartki... Bezimienny...

Dyrektor sierocińca ostatnimi czasy lubowała się w oglądaniu seriali kostiumowych. Na okrągło oglądała przygody królów, dam dworu i służby. Downton Abbey, Dynastia Tudorów, Maria Stuard czy Gra o tron nie schodziły z ekranu. Lubiła czytać rownież Francuskie stare bajki. Jej ulubioną była bajka o Renardzie.
W związku, z tym że mały chłopiec nie miał imienia.. a jakoś przecież nazywać się musiał... Dyrektorka pod wpływem ukochanych seriali ( chociaż chodziły plotki, że również może po czymś głębszym) i bajki o Renardzie, nadała bezimiennemu tożsamosć : Louis Renard .... I w sumie to miał chłopak szczęscie, bo gdyby trafił pod ten dach kilka miesięcy wcześniej z pewnościa nazwyałby się Sulejman Pasza.....

I tak dorastał sobie Louis Renard w sierocincu. Coś co go wyróżniało wśród innych dzieci, to fakt, że to miejsce go nie złamało. Był chłopcem stosunkowo ambitnym z pięknymi planami, o zostaniu weterynarzem, policjantem czy lekarzem.. w zależności od pory dnia. Marzenia tak pochłonęły małego Louisa, że nie pokazywał na zewnątrz jak bardzo cierpi.. cierpi z powodu braku rodziców. A w tym miejscu nikt nie głaskał po głowne, nikt nie pocieszał. Wychowawcy byli bardzo surowi i bezpośredni. « Jestes tu bo mama Cie nie chciała », bez ogródek…

Obrazek

Sim bez przeszlosci. Wychowanek Simowego Domu Dziecka. Jako, ze przez 18 lat panstwo lozylo w edukacje tego mlodego czlowieka, zapewnialo mu dach nad glowa, odzienie i strawe. Zgodnie z Simowym prawem, Sim wychowany przez panstwo, powinien w doroslym zyciu sluzyc spoleczenstwu jako policjant, strazak juz zolnierz. Louis zostal przuydzielony do sluzby wojskowej. Otrzymal takze kredyt 20 000 simoelonow na start za ktory mogl kupic sobie maly domek w Brindleton Bay.
Obrazek

Sluzba nie druzba... Pogoda nie jest zadnym usprawiedliwieniem
Obrazek

Jako swoja pierwsza misje Louis zostal oddelegowany do jednostki w Stranger Ville aby zbadac osobliwe zjawisko szalenstwa wsrod simow.
Obrazek

Obrazek
Nieznana: Agu.. Ay..Aii... OUBLA OUBLA....
L: Ktos tu chyba niezle przycpal

Sweet Focia z miejsca pracy...
Obrazek

Obrazek

W wojsku trzeba duzo cwiczyc ;) masa rzezba itd :) W koncu trzeba sie w mundurze dobrze prezentowac
Obrazek
Jako, że podobno za mundurem Panny sznurem. Louis postanowil zapytac experta na festivalu milosci jak mundur wplywa na jego status.
Niestety Imam czy jaka tam ten dziadzio ma tam fuche.. wywrozyl mu ze predzej pieklo zamarznie, niz ktoras go zechce
Obrazek
ze nawet suka go nie zechce ...
Obrazek

Juz tak nawet rozmyslal zeby sie utopic czy co ...
Obrazek

Gdy zadzwonil do niego dowodca i zagrozil, ze tak mu du.... skopie jak nie wezmie sie zaraz za robote, ze az polecial do pracy w dzien wolny... badac zagadke Stranger Ville
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mój sprzęt:
oraz
MSI GS65 15"" i7-8750H (6 core) 2.2 / 32GB / 512GB / Nvidia GTX 1070 Max-q - 8GB

Awatar użytkownika
Ururu

Renardowie

Postautor: Ururu » 16 wrz 2019, 11:17

O, czyli relacja podobna do mojej. Bardzo chętnie taką poczytam :D

Sulejman Pasza to piękne imię. Aż kusi mnie przerobić Oazę Zdrój na jakąś arabską lokację i ustanowić tam takiego władcę 8D

Biedny Louis, w takie przeklęte miejsce go wysłali :c Ale w pracy to popyla sobie w dość luksusowym stroju XD

O rety, męski ekspert na festynie miłości O: Zawsze trafiałam na kobitki.

Pod koniec znowu chciałoby się napisać "biedny Louis", ale no! Może gdzieś w tajemniczych zakamarkach StrangerVille znajdzie przypadkowo swoją panią życia ;)
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Renardowie

Postautor: Stara-Raszpla » 16 wrz 2019, 11:36

@Ururu musze nadrobic zaleglosci w Twojej relacji :)
Oaza zdroj ciezko byloby przerobic bo makiet w tle jest czysto modernistyczna. Ewentualnie ta bogada dzielnica ;)
Biedny Louis, w takie przeklęte miejsce go wysłali :c Ale w pracy to popyla sobie w dość luksusowym stroju XD
Szmatex maja calkiem dobrze wyposazony.
O rety, męski ekspert na festynie miłości O: Zawsze trafiałam na kobitki.
Serio ?? Ja mam zawsze starszych facetow

Uaktualnilam pierwszy post o Zasady jakimi kieruje sie w grze.
----

Relacja 2

Louisowi udaje sie zlamac kod i wchodzi do tajemniczego laboratorium
Obrazek

Obrazek

Proba wejscia to zakazonego korytarza spowodowala ze go pokrecilo :
Obrazek
L: OUAGUUGUGUAA... OBUGUGUGA>.. Y..A..Y...A..Y..Y..A

Jednakze odczucie tej dziwnej choroby na wlasnej skorze dalo Louisowi podstawe do badan i pracy nad antidotum
Obrazek

Obrazek

Potrzeba tylko ochotnikow... no moze nie do konca dobrowolnych :)
Obrazek

Obrazek

Przygotowanie szczepionki wymagalo kilku prob i bledow, ale w koncu udalo sie osiagnac sukces. Zaopatrzony w odpowiednia ilosc ruszyl Louis na pokonanie zrodla tego problemu.
Dla bezpieczenstwa jednak w gustownym wdzianku.
Obrazek

Wyglada bardzo tajemniczo
Obrazek

O o ku... le bele...
Obrazek

Obrazek

No chodz tu zdziro !
Obrazek

Pierwsza misja zakonczona sukcesem. Localsi, którzy ruszyli mu z pomoca, okazali się całkiem użteczni. Chociaż było troche strat w simach, to było jednak co świętować...
Obrazek

Obrazek

Wszystko wydaje sie tak szybkie ... a w rzeczywistosci zajelo to Louisowi wiekszosc jego mlodzienczego zycia....
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Renardowie

Postautor: Kapitan Indra » 17 wrz 2019, 0:48

O, super, ze zdecydowałaś się założyć nowy temat z relacją :)
Niezłe ma facet przeżycia... od razu go z całego kopa do StrangerVille... ale dobrze, że się z "Mamuśką" nie pieścił i że udało mu się ją pokonać.
Tumb-Indr ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
ObrazekObrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019

:indra:

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Renardowie

Postautor: Stara-Raszpla » 17 wrz 2019, 0:53

Ja mysle ze to byl swoisty rodzaj kocenia...
Louis byl wychowankiem z domu dziecka, nie mial sie za nim kto wstawic... Podatki w SimLandzie to 500%, miedzy innymi dlatego, aby porzadnie takie dzieci wychowac. Panstwo duzo pieniedzy wklada w edukacje mlodych simow.Moze dlatego dowodca czul potrzebe aby Louis udowodnil swoja wartosc i splacil dlug wobec panstwa... A moze po prostu byl wredny z natury... .nie bez powodu mowili o nim szmaciarz kurdupel :D

-----

Relacja 3

Wieśc o sukcesie w Stranger Ville opisywały wszystkie gazety Sim Landu a Louis stał się bardziej rozpoznawalny. Mógłby byc nawet bohaterem, gdyby nie ten szmaciarz, kurdupel ... yyy... dowódca, który zgarnął cały sukces dla siebie. Niemniej jednak, poczta pantoflowa rozeszlo się, kto naprawde wyzwolil miasto i Louis stał się takim nieoficjalnym bohaterem...
A Bycie bohaterem, nawet tym nieoficjalnym ma swoje plusy...
Kobitki chetniej sie do ciebie odzywaja..
Obrazek

Obrazek

I rozbieraja...
Obrazek

I nawet daja buziaczka… ( A bo jest chyba Sophia Bjergsen :D)
Obrazek..

Nawet psica juz nie warczy i pozwolila sie zaadoptowac
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z festiwalu :
Oohoo komus chyba pryszcz wyskoczyl :) Albo pani ma urode 4 torbowa :)
Obrazek

Nadchodzacej zimy, tuz po wydarzeniach ze Stranger Ville, gdy Louis spacerowal po osniezonym Windenburgu, zatrzyłama go pewna dziwna i nieco postrzelona Simka. Louis myslal nawet przez chwile, ze tajemnicza choroba znalazla nowe epicentrum... Ale nie.. to nie bylo to.. To tylko Catarina Lynx. Znana wszystkim szalona i wkurzajaca kocia mama.
Louis słyszał „co nieco” o Catarinie... gdy tylko zorientowal sie ze go dostrzegła, próbował się ewakulowac na druga strone ulicy... ale Franca byla szybsza :D Nie chcac wyjsc na grubianina, postanowil zaprosic ja do pobilskiej restauracji ( bardziej po to aby ludzie nie widzieli go z NIA na ulicy).... to taki obciach… ona jest taka skrzeczaca. Lepiej by się na nich cala knajpa ogladala, niż cala ulica…

Obrazek

Planowal spedzic z nia jakeis 5 min po czym szybko sie ulotnic udajac, ze otrzymał PILNE wezwanie do jednostki... Jednakze, te 5 min wystarczyło, aby Catarina zaintrygowała go swoja osoba... z 5 min zrobiło się 10... potem 15 potem 4 godziny.... i w zasadzie Louis odkrył że już dawno z nikim nie rozmawiało mu sie tak swobodnie. Catarina była miła, rzeczowa, no może troche zabardzo gadatliwa, ale naprawde otwarta. I .. na swoj sposob nawet ladna.
Nawet nie zauwazyl kiedy po 5h w restauracji opuscili ja i wciaz rozmawiajac udali sie na spacer...
Louis wiedział ze zegar tyka.. a coraz mlodszy sie nie robi. Kariera pochlonela niemal cały okres mlodzienczy ... i zanim się zorientował co robi... Stało się TO !

Obrazek

Louis naprawdę polubil Catarine. Dlatego tez, zaprosił ją na swoje urodziny, ktore organizował w jednej z bardzziej eleganckich restauracji (darmowe kupony dla weteranow mieli). Poczatkowo goscie obawiali sie szalonej Catariny... ale tak naprawde, kazdy z nich znal ja tylko z plotek. Nikt nigdy z nia nie gadal.. bo po co gadac walnieta Catarina ?
Jakze oni wszyscy sie mylili....

Obrazek

Obrazek
Podczas tej uroczystości wszyscy popularni Simowie mogli sami się przekonać ze plotki o Catarinie są bardzo na wyrost. Oczywiście, ma fioła na punkcie kotow, i wszystkim pokazala zdjęcia swoich futrzastych dzieci… ale ktoz nie ma fizia na punkcie czegos ??
Lothario prezentowal wszystkim zdjęcia swoich muskułów…
[Lothario] to jest Perswazja, to jest Strach… moje ogromniutkie .. cmok cmok cmok.. tatuś was kocha…
Gothowie chwalili się osiągnieciami swoich dzieci…. Oraz rezydencji.. tak najwięcej było zdjęć ich mrocznej rezydencji
Natomiast Eliza Pancakes pokazywała zdjęcia swojego meza w roznych dziwnych pozach… niekompletnie ubranego.
Dina Caliente i jej siostra Nina pokazywały swoje zdjęcia w skąpych ciuszkach lub wyszukane fotki dziwnych pozycji seksualnych… Obie były niewyżyte… no cóż… rozwiązłość jej matki w mlodośc była powszechnie znana. Jednak żadna z nich nie cierpiała z powodu ostracyzmu tak jak Catarina.
A sama Catarina Lynx wcale swoim dziwactwem nie odbiegala od reszty towarzystwa…

Sto lat ! Sto lat !

Obrazek

A zwienczeniem wieczoru bylo:
Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Renardowie

Postautor: Kapitan Indra » 17 wrz 2019, 1:27

Miło, że Louis kogoś sobie znalazł, ale... poszło szybko, jeden post, a tu już, poznali się i oświadczyny ;)
Lothario prezentowal wszystkim zdjęcia swoich muskułów…
[Lothario] to jest Perswazja, to jest Strach… moje ogromniutkie .. cmok cmok cmok.. tatuś was kocha…
No po prostu nie mogę ze zdjęć muskułów Dona Lotario :D Miałaś wyśmienity pomysł :yes:
Tumb-Indr ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
ObrazekObrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019

:indra:

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Renardowie

Postautor: Stara-Raszpla » 17 wrz 2019, 7:52

@Indra, bo ja jakos tak wlasnie zawsze sobie wyobrazalam Dona... Zakochany w sobie Macho... ktory caly czas spedza w silowni na rzezbieniu swojego ciala. Zreszta Don wystepuje bardzo czesto jako trener w silowni, a czasem dorabia sprzedajac ostre potrawy. Zawsze tabuny dziewczyn stoja przy jego straganie... Cały Don.
Spoiler:
Za to Caliente, wszystkie 3, zawsze kojarzyly mi sie z rozwiazłoscia.
Spoiler:
Katrina natomiastt poslubila Pierre Mullera ( to chyba wspolny sim wszystkich zapisow... ale moge sie mylic). Pokaze kiedys ich drzewa.

Co do szybkosci.. .to w gruncie rzeczy to wcale tak szybko nie bylo... ale co tu sie wiele rozpisywac, poza tym, Louis byl juz naprawde o krok od wejscia w doroslosc. Poza tym losy Renardów nie beda sie toczyly w nieskonczonosc. NIe dokumentujemy kazdego ich dnia i kazdej rozmowy, tylko pewien przekroj wydarzen z ich zycia ;)
Spoiler:

------

Relacja 4

Od zareczyn minelo juz troche czasu... Nastała kolejna zima, a wiec i swieta i prezenty... Louis nie szczedził podarków swojej oblubienicy :)
Obrazek

A ta raczyła go wysmietymi potrawami.
Obrazek

Dla jasnosci Katarina pracuje jako kuchta :)

Swieta to tez czas z przyjaciolmi. Siersciuch na stole to ukochany kotek Catariny. No coz... troche walnieta na ich punkcie nadal jest.... w koncu te plotki mialy jednak ziarnko prawdy 😉
Obrazek

Zimowa sceneria moze byc romantyczna dla kogo lubiacego chlod jak Louis. Dlatego tez slub odbyl sie wlasnie w zimie. Chociaz skromny, byl bardzo romantyczny...

Catarina to musi kochac Louisa... zeby w taki chłod sie w taka kiecke oblec...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I konsumpcja ;)
Obrazek

Kotek: A jakby mu tak nasrac do butow...
Obrazek

Noc poslubna byla jak widac baaardzo owocna :
Obrazek

Rok sie konczy, impreza trwa w najlepsze :
Obrazek

Chociaz ta prawdziwa impreza, dopiero sie zacznie... za kilka miesiecy 😊
Tymczasem Junior Rosnie ;)
Obrazek

W prezencie noworocznych Louis otrzymal pieska :

Obrazek
Zastanawiacie sie pewnie gdzie jego poprzedni towarzysz? Ten ze Stranger Ville ? No cóz.. okazało isę, że tamten pies miał swoją rodzinę, która chwilowo nie mogła się nim zając przez to, ze wszyscy zachorowali na szalenstwo gdy zlo wyleglo z piekiel. Gdy Louis uratował miasto, rodzina szukała swojego towarzysza i chociaz Louis bardzo pragnął go zatrzymać, wiedział że musi postąpić słusznie.
(a tak naprawdę miałam buga….)
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Ururu

Renardowie

Postautor: Ururu » 17 wrz 2019, 11:16

Zasady: kredyt 100/10 XD A te podatki to jak działają?
I ogólnie śmiechłam z ostaniego punktu XD

Oh tak, cała ta rozgrywka z rośliną ciągnie się i ciągnie... A jak to robiłam to jeszcze stwierdziłam, że dobrym pomysłem będzie robienie to na dwa simy XDD Nigdy więcej.
Louis bohater \o/
A panią-rycerza bym brała.

Catarina Lynx... Rety, raz miałam z nią do czynienia i zdążyła mnie nieźle rozdrażnić. A własciwie jedyne co robiła to przychodziła codziennie do mojej kliniki weterynaryjnej XD
Oooo, stała się częścią społeczeństwa! Słodko <3 Ha, wiedziałam, że się jej oświadczy na tej imprezce :D
(Don 100/10)

Sierściuch jaki groźny <3 I jego myśli XD Catarina ma jeszcze jakieś kotki poza nim?

Bugi tworzą największe zwroty akcji.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Renardowie

Postautor: Stara-Raszpla » 17 wrz 2019, 11:43

@Ururu ja uzywam MC Command center jako jedynego moda jaki akcpetuje.. No jeszcze Neia names mam. Ale generalnei MC Command center jest uzyteczny do Story Progression i tam wlasnie mozna ustawic wysokosc oplat i skille.

Takze oplaty mam na 500% bo inaczej podatki sa zbyt niskie w stosunku do dochodow i simy staja sie milionerami zbyt szybko. A ja lubie miec challenge. Dlatego tez np mieszkanie najtansze, ktore normalnie kosztuje 600 tygodniowo, u mnie kosztuje 3600

Skille mam ustawione na chyba -3 czyli jest 30% trudniej jest zdobywac. Co chyba zmienie, bo nawet przy obecnych dlugosciach zycia, ktore mam dosc dlugie, wiekszosc czasu pochlaniaja skille. A zauwazylam ze baaardzo malo moje simy udzielaja sie towarzysko. Z drugiej storny... ja robie im bardzo duzo aspiracji skoro mozna je zmieniac, no ale w tej odslonie tak to jest stworzone, aby skakac miedzy aspiracjami.

Dlugosci zycia u mnie to
baby 7
toodler 14
child 17
teen 20
Young Adult . 45
Adult 50
Senior 35

Troche sie to zmienialo w ciagu gry, bo zauwazylam ze dzieciecy wiek doroslych jest zbyt krotki i w zasadzie zdobycie wnukow bylo nie mozliwe. Takze obecnie taki dosc dlugi cykl.
A rtak tylko nadmienie, ze w relacji 19 bedzie nieco wiecej o systemie podatkowym :) W w sumie jestesmy 30 relacji do tylu w stosunku do stanu faktycznego

---------

Relacja 5

I nadszedł ten dzien :
Obrazek

Tata jak zawsze opanowany :
Obrazek

A na swiat przyszedl ETIENNE RENDARD.

I male pepkowe :
Obrazek

I jeszcze porcja slodkosci :
Obrazek

I wietrzymy gwizdek :)
Obrazek

O jaki smrodziuszek...
Obrazek

Maly Etienne jako niemowlak Ciagle tylko Jadls, sral i spal... i tak w kolo Macieju... Co go przewineli to ten znow narobil w pieluchy. Mlodzi rodzice mieli z nim 100 swiatow.. .a wlasciwie Catarina glownie, bo Louis duzo pracował. Miał wiele miesji do wykonania, mimo ze prosił dowódce o nieco lzejsze i krotrze misje ze wzgledu na sprawy rodzinne, to ten szmaciaz kurdupel był nieublagany.
I tak praktycznie caly wiek niemowlecy pozostal niezauwazony. A dzis, Etienne staje sie pampersiakiem.

Obrazek

Ocho.. ktos chyba zostanie krytykiem kulinarnym. Niedaleko pada jablko od jabloni 😊 W koncu jego mama stala sie dosc rozpoznawana Kuchta w miescie. Tak.. wlasnie ta... Catarina szalona 😊

Obrazek

Catarina, była naprawde ciepla i kochajaca matka. Gdy maz wyjezdzal na misje, ona musiała dzielic czas pomiedzy domem a praca. Nie przelewało im sie a podatki w Simlandzie sa naprawde wysokie.

Obrazek

Jednak gdy tylko Louis był na miejscu, bardzo starał się aby mogli z zona czasem wyjsc i sie rozerwac. Zabierał ją na romantyczne kolacje i spotkania z przyjaciółmi.
W sumie tak patrzac na dzisiejsze realia, toRenardowie powinni byli byc do Mopsu zgloszeni ;D Nie dosc ze pija ciepla kawe, to jeszcze na takie cos sobie smia pozwolic :D
Obrazek

Obrazek

Ooooo .. Psysedl panecek po kotecek :(
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2019, 23:07 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta

Renardowie

Postautor: Galcia » 21 wrz 2019, 22:49

TAK! Miałam nadzieję, że w końcu zabierzesz się za relację! :D Zaczęłam właśnie swoje pierwsze legacy challenge, więc będziesz dla mnie motywacją. ;)
Sulejman Pasza. xD SZKODA, że nie pojawił się wcześniej.
W tym miejscu muszę przyklasnąć powiedzeniu, że za mundurem panny sznurem, ponieważ Louis "po wojskowemu" wygląda świetnie. :D
Bardzo podoba mi się to konfetti, które sypie mu się na głowę po złamaniu kodu do drzwi laboratorium. :haha: Jak w teleturnieju.
Pani w hełmie to ma chyba twarz tak zwaną radiową. :D A zamiast czterech toreb wystarczy jedna... plastikowa. ;)
To takie miłe, że Louis dał szansę Catarinie i dostrzegł w niej nie tylko wariatkę i kocią mamę, ale też kobietę. :love: Swoją drogą nie rozumiem, czemu kocie mamy są uważane za nieatrakcyjne, a Catwoman to co? <pisze głaszcząc swoje dwa koty, które nazwała Kocisyn i Kociacórka>
Muskuły Dona! xD Idealnie oddałaś jego charakter.
Niech się Louis cieszy, że koty narzeczonej go zaakceptowały, bo słyszałam już o przypadku, kiedy kobita musiała się rozstać ze swoim facetem, bo piesek go nie akceptował i... wymiotował za każdym razem jak dochodziło do czegoś więcej. :D
Teraz są taką idealną, kochającą się rodziną, a jak sobie przypomnę ostatnie "relacje" z wątku ze zdjęciami, aż ciężko uwierzyć, że tak się zmienili. Czekam na kontynuację! :love:
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Renardowie

Postautor: Stara-Raszpla » 21 wrz 2019, 23:08

@Galcia czy ja wiem czy sie zmienili... oni zawsze byli kochajaca rodzina w zasadzie. Nigdy nie przypominam sobie aby Louis zle potraktowal Catarine. Jedyne co to moze mniej czulosci pokazywalam :D

Relacja 6

Z zycia Pampersiaka ; )
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I zabawa z tata, ktory wspina sie po szczeblach kariery. Ale dla pierworodnego zawsze znajdzie czas.
A teraz bedzie miał go wiecej, bo szmaciarz kurdupel stał sie jego podwładnym 😊
Obrazek

Obrazek

I na amory :)
Obrazek

Czas bardzo szybko leci i Etienne jest juz dzieckiem..
Obrazek

A jeszcze tak niedawno uczyl sie liczyc
Obrazek

Teraz tez bedzie.. ale calek, rozniczek, sinusow cosinosow ....
A do Nauki potrzebne jest odpowiednie miejsce ... wiec Tata musial sypnac groszem na nowy pokoik...
Obrazek

Ogolnie tata przyklada duza wage do nauki...
Obrazek

Obrazek

Czasem Etienne’owi udaje sie uciec spod ojcowskiego wojskowego rygoru...
Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Ururu

Renardowie

Postautor: Ururu » 22 wrz 2019, 10:18

Faktycznie, jest tam taka opcja. To już wszystko wiem c:
Co do bycia milionerem... Cóż, u mnie właśnie nawet przy dwóch simach pracujących na najwyższym sstopniu kariery szło to meeega wolno i musiałam wspomóc się malującymi niewolnikami X'D Za to zalęgła mi się gdzieś rodzina, 4 dorosłych i 6 dzieci, którzy na koncie mają milion, a pracuje tylko jeden Sim @@

Sierściuch na zdjęciu z Etienne wygląda cudownie XD
I jak to już umarł ;;;;

Ooo, te zdjęcia z zabawy w samolot kojarzę :D Bardzo je lubię.

Etienne ma piękny kolor oczu *-* Ehhh, tak dawno u mnie nikt nie miał zielonego. Jak teraz myślę to same złote, brązy, niebieskie i te takie niezidentyfikowane, co lubię je nazywać "miodowymi". Skąd mu w ogóle takie imię znalazłaś? :D

Pokoik jest słodziaśny ;; Aż mi czasem szkoda, że sama nie dopieszczam pokoi mojej rodziny, tylko łóżka zmieniam z ekwipunku rodziny XD Ale cóż, jak się miało średnio czwórkę dzieci non stop to się trochę odechciało w to bawić XD
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Renardowie

Postautor: Stara-Raszpla » 23 wrz 2019, 14:34

A u mnie znowu.. wszyscy maja zielone... w pozniejszym pokoleniu .. moge zaspolerowac ze tez.
Ja troche staram sie meblowac te pokoiki ale slabo mi . wychodzi.. pamietam jak sie tutaj napracowalam aby potem pomiescic wszystkich. Zawsze najgorzej jest mi rozszerzac bryle, by nie wygladala jak kloc.

Relacja 7

Na dzien plonow Etienne czekal z niecierpliwoscia...
[Etienne] Tatko tatko.. teraz ja... teraz ja chce nakarmic trolla...
[Louis] To nie sa zabawy dla dzieci
[Etienne] Tatko.. ale ja juz jestem prawie dorosly... UMIEM.. Jestem rpawdziwym mezczyzna !!
[Louis] No dobra… ale wiesz.. musisz spojze...
[Etienne] UMIEM SAM !!!.... PATRZ !!
Obrazek

Tak sie konczy jak gowniarz chce byc najmadrzejszy... Louis jako wojskowy nigdy nie chuchal i nie dmuchal na pierworodnego
[Louis] Twardy synek trzeba byc.. nie miętki
Ojciec pozwalam mu na bledy i na czerpanie nauk z tych bledow...

Obrazek

Louis był dubmny gdy jego syn postanowił zostac skautem:
Obrazek

Dumny tata paraduje po miescie w mundurze i szuka ofiar, ktore beda sluchac jego wojennych opowiesci :D
Obrazek

Zimowe zabawy z synem :D
Obrazek

Obrazek

I znow swiatecznie 😊

Obrazek

Catarina nie bylaby soba gdyby zas nie przywlokla do domu jakiegos kota :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I jak widac na zalaczonym obrazku.. Mikolaj tego roku przyniosl nie tylko prezenty ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I to nawet Podwójne ! Urodzily sie blizniaki :
Julien Renard
Josephine Renard

Urodzinki Etienne :
Obrazek

Nastolatek dorobil sie chomika :
Obrazek

Generalne jest bardzo odpowiedzialny.
Obrazek

To juz jest też ten czas, gdy Etienne zaczyna interesować się Simkami ;)
Obrazek

I przeżywa pierwsze milostki.. cos czuje ze bedzie z niego łamacz serc. Ta urocza simka, to Amandine Guerrin
Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Ururu

Renardowie

Postautor: Ururu » 24 wrz 2019, 16:43

Biedny Eti ;;; Mi jeszcze żadnego dzieciaka nie trafili piorunem chyba ;;;
Ooo, bliźnięta <3 Najlepiej.
Poważne urodzinki, skoro obsługa kuchni zamówiona ;D
Ile zwierzątek jest w rodzince? Trochę się zgubiłam :D
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Renardowie

Postautor: Stara-Raszpla » 24 wrz 2019, 17:53

Obecnie tylko ten z ktorym Etienne byl u lekarza.. ale nie na dlugo.. Kotki poumieraly. Jeden pies musial byc usuniety bo mial buga... znaczy.. ee wrocil do rodziny ze stranger ville :D

Relacja 8

Urocze malenstwa szybko wyrastaja z pieluch
Obrazek

Obrazek

[julien] Dźopine... Dźopine... PAĆ>>> PAĆ cio mama ...

No co mama... mama i tata robia wlasnie patologie... maja juz 3 bahorow, i dalej baraszkuja....

Obrazek

I nic by w tym nie bylo, gdyby nie to, ze ledwo dom sa w stanie utrzymac a maja juz 3 bachorow... Jak jeszcze raz sie trafi...

Jedynie Etienne taki porzadny... Zostal druhem i zdobyl wszystkie odznaki :
Obrazek

Poczytaj mi Tato :
Obrazek

Generalnie niedzielne poranki Renardowie spedzaja bardzo rodzinnie :
Obrazek

Obrazek

A dzisiejszy byl szczegolny... :)
Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Ururu

Renardowie

Postautor: Ururu » 25 wrz 2019, 19:18

Louisowi już nie do śmiechu przy zabawie w samolot XD
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Renardowie

Postautor: Stara-Raszpla » 25 wrz 2019, 23:43

@Ururu.. starosc nie radosc jak to mowia :D

Relacja 9

Etienne staje sie znow romantyczny z Amandine Guerin
Obrazek

Generalnie ma powodzenie chlopak:
Obrazek

Az mamie wlosy posiwialy od tych tabunow dziewczyn pod jego drzwiami ;
Obrazek

Stara ale jara :
No .. teraz to moga.. przynajmniej nie ma ryzyka ze kolejny bombel sie pojawi
Obrazek

Rodzice sie zabawiaja A dzidzia z obsrana pielucha lata... yy.. lub bez
Obrazek

Fajnie jest miec tate wojskowego... zapraszasz do domu znajomych a on ich rozstawia po kontach :D tutaj goscie sprzataja :)
Ten blondyn to Quentin Munch.
Obrazek

Etienne ma nowego towarzysza ;
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Renardowie

Postautor: Stara-Raszpla » 08 paź 2019, 19:34

Nikt nie komentuje to hcyba ja musze.. :(

Wrzuce 10tke, moze ktos cos napisze : )

Relacja 10

W Etiennie bardzo interesuje sie historia i wykopaliskami. Pies mial mu towarzyszyc w wyprawach. Gdy tylko troche podrosl wyruszli odbyc swoja pierwsza przygode
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oh jak tu pieknie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[Julien] Ciekawe... bardzo ciekawe... yym... yhym

Obrazek

[Etienne] Co sie stanie jak wcisne ten knefel... aha.. Pan trup sie obudzi..
Pan trup ktory wyszedl zza grobu mial do Etienna mnostwo pytan... A przede wszyskim...
[Kostek] .. Emm.. no... bo widzisz... bo ja za mlodu to sie nigdy nie calowalem... i.. i no bardzo chcialbym zobaczyc jak to jest...

No coz.. .Etienne jest bardzo otwartym simem ;D

Obrazek

Ale Kostus uchachany.. chyba Etienne faktycznie dobrze caluje
Obrazek

Obrazek

A potem blah blah blah
Obrazek

Jednak nie wrzystkie Kostusie ulegly urokowi Etienne’a.. tamte to chyba maja w sobie cos z tesciowej...
Yyy a nie... to jest zakochana od wiekow w poprzednim Kostku... niedoszla narzeczona... ktora wlasnie zobacyzla jak Etienne caluje JEJ FACETA
Obrazek

Obrazek

Oj.. to balolalo
Obrazek

Po jakze ekscytujacej wyprawie Etienne w pocie czola bada zdobyte skarby :
Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Ururu

Renardowie

Postautor: Ururu » 12 paź 2019, 17:35

Mam wrażenie, że w czwórce młode zwierzaki są wyjątkowo małe. Czasami trudno mi je dostrzec, jak sobie chociaż trochę oddalę mapę.

Buzi buzi ze szkieletem mnie rozwaliło XD

Na ostatnim zdjęciu... nie powinno się trzymać tej miarki odwrotnie?
ObrazekObrazekObrazek