Zdjęcia z The Sims 4

NIE WSTAWIAMY ZDJĘĆ W ZAŁĄCZNIKACH!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

The Sims 4 - zdjęcia z gry

Postautor: Kapitan Indra » 19 sie 2019, 0:07

Raszpla - biedaczysko i biedna rodzina... on umarł na te plamy?

U mnie dalej fotki z Sulani.
Lepimy z piasku... krowo-kwiat? :wat:
Obrazek
Taki sobie widoczek z Simem w tle.
Obrazek
Grupka Simów niekoniecznie plażowo ubranych. Że im tak nie gorąco.
Obrazek
Krowo-kwiatek stworzony przez Indrę.
Obrazek
I znowu widoczek z Simem w tle.
Obrazek
W centrum koślawe, kanciaste mewy, po prawej tubylcze dziecko.
Obrazek
Simka ze świetną miną. Jakby zobaczyła co najmniej krakena w morzu.
Obrazek
Tumb-Indr ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
ObrazekObrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019

:indra:

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 19 sie 2019, 11:58

@Indra.. tak na plamy.. te plamy pojawily sie od zatrutej strzalki widocznej na jednym zdejc z koscidlami

Rodzina dlugo nie mogla sie pozbierac po smierci Etienne.. ale z czasem ich zycie sie unormowalo i postanowili wyciagnac z niego ile sie da...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Znani i lubiani razem wspominaja mlodosc :

Obrazek

I mala metamorfoza domu :

Obrazek

Obrazek
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
Apple MacBook Pro 15" Retina. i7 2.5GHz/16GB/512GB/AMD Radeon R9 M370X w/2GB
oraz
MSI GS65 15"" i7-8750H (6 core) 2.2 / 32GB / 512GB / Nvidia GTX 1070 Max-q - 8GB

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 20 sie 2019, 2:56

Raszpla - wiem, że te plamy są po postrzale zatrutą strzałką, bo moja Indra raz już je miała, tylko kupiła i wypiła antidotum. Ciekawa tylko byłam, czy to śmiertelne...
Ładny domek :yes:

Po powrocie do domu. Ładnie opalona Indra, wciąż w kostiumie kąpielowym, używa syreniej muszli do zmiany pogody.
Obrazek
Ale ma zaciesz :)
Obrazek
Tu już ubrała się w codzienne ciuszki.
Obrazek
Kąpiel z... ogonem.
Obrazek
Czegoś wściekły Łukasz.
Obrazek
No i tu dopiero zaczynają się zdjęcia z sierpnia. Oto córka Hansa i Marguerite, prawnuczka Indry, malutka Greta.
Obrazek
Matka i córka.
Obrazek
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 20 sie 2019, 11:19

@Indra.. no to juz wiesz ze smiertelna :D Tez bylam ciekawa. A w zasadzie to nawet myslalam zeby go uleczyc. Ale nie zdazylam :D A teraz lipa.. bo jak widzialam jak wyglada Julien... to tesknie za Etiennem.. Etienne byl ladny przynajmniej :D Moze szczypior troche ale sie prezentowal....
Ten ogon jest mega !... czy syreny sie starzeja ?? Bo moze tez sobie syrenke sprawie ?

Julien przechodzi nedzwiedzia faze :
Obrazek

Tutaj podstarzala mama zabawia kolegow dzieci rozmowa...
Obrazek

Plucha nam nie straszna
Obrazek

Wspolna nauka :
Obrazek

Tutaj 2 dziewczynki z grupy Josephine juz jao nastolatki. Jedna z nich bedzie kiedys zona Juliena. Ta zolta to Prune Landgraab, a ta druga to Maud Hubert. Maud i jej ojciec sa wygenerowani przez gre, w logach nie widze zadnej wzmianki o nich.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mialam juz wczesniej takie sytuacje ze znalazlam fajna simke i miala byc ona zona mojego sima, a simka nijak go nie chciala.
Mój sprzęt:
oraz
MSI GS65 15"" i7-8750H (6 core) 2.2 / 32GB / 512GB / Nvidia GTX 1070 Max-q - 8GB

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 21 sie 2019, 19:48

Raszpla, nie wiem, czy syreny się starzeją (ale pewnie tak), bo gram z wyłączonym starzeniem od pewnego czasu :)
Miśki fajnie wyglądają na kanapie, kolorowe prawie jak misie Haribo :P Co do Prune, to zobaczyłam zdjęcie zanim przeczytałam opis do niego i od razu wiedziałam, że to Landgraabówna, bo podobna jest do urodzonych w grze Galciowych córek Landgraabów :)

Marguerite z Gretą.
Obrazek
Greta po urodzinach - kolory oczu, włosów i skóry po mamusi, ciekawe, czy z twarzy też będzie podobna. W ogóle genetyka w czwórce jest zjechana, bo dziecko po ciemnoskórym ojcu jest jasne... :facepalm:
Obrazek
Greta z prababcią Indrą...
Obrazek
... która doskonale wie, jak się dzieckiem zająć (w końcu wychowała najpierw wychowała pięcioro dzieci i wnuka, a potem, po katastrofie czasoprzestrzennej, troje dzieci i dwóch wnuków) i kiedy jest czas na naukę...
Obrazek
... a kiedy na zabawę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 21 sie 2019, 21:41

Z tego co widze to Greta jedst przynajmniej o 2 tony ciemniejsza niz matka. Takze genetyka nie dziala tak calkiem zle :) I bardzo dobrze w sumie ze tak jest :P

Dzieci urzadzaja rodzicom koncert. Juz w nowym domu

Obrazek

Obrazek

Projekty szkolne :
Obrazek

Ulepimy dzis balwana ....
Obrazek

Swiateczny czas
Obrazek

Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Galcia » 22 sie 2019, 0:55

Tak, po Prune od razu widać, że jest córką Malcolma! :D On ma jakieś takie parszywe geny, które sprawiają, że jego dzieciom źle z oczu patrzy.
Indra Greta owszem, wciąż pozostaje blada, ale i tak jest dużo ciemniejsza od matki, która jest TRUPIO blada. :P
Raszpla na ostatnim zdjęciu atak klonów? :D

Wjeżdżają zdjęcia Judki i Belli z wycieczki na Sulani.
wspólne budowanie piaskowego gnoma.

Obrazek

Opalanko-plażowanko. Bella wygląda tutaj prawie jak kobieta luksusowa. ;)

Obrazek

Leżenie plackiem na leżaku szybko je znudziło i poszły popływać. Judka zasuwa ostrym kraulem jak na byłą tajną agentkę przystało:

Obrazek

A w tym czasie Bella niechętnie dzieli się z delfinem swoim drugim śniadaniem xD

Obrazek

Później rozjechała go skuterem wodnym <muzyczka z Bonda>

Obrazek

Zaś Judka poszła szukać kapsli... to znaczy muszelek.

Obrazek

Wieczorem panie wybrały się do lokalnego baru, gdzie nawiązały kilka nowych znajomości. Bella oczywiście żre. :P

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 22 sie 2019, 2:39

Raszpla - pani w kocim wdzianku wymiata :yes:
O Galci mowa, Galcia tu! :D Stęskniłam się za widokiem Belli i Judki, widzę, że Belli już trochę włosy odrosły, do twarzy jej w tej fryzurce :)
Galcia pisze:Indra Greta owszem, wciąż pozostaje blada, ale i tak jest dużo ciemniejsza od matki, która jest TRUPIO blada. :P
Reklamacje i pretensje co do karnacji Marguerite proszę kierować do Raszpli, bo to jej Simka :) Nie ingerowałam w jej wygląd poza urządzeniem jej urodzin ^^

- Do zobaczenia, wnusiu kochany.
- Pa, babciu, zaglądaj częściej.
Obrazek
Indra chciała odwiedzić sąsiada wnuczka, ale go nie zastała, bo pukała i pukała a tu nikt nie reagował...
Obrazek
I przed blokiem.
Obrazek
A ten co tu robi? Przecież powinien być w domu, na służbie... dobrze, że Indra zajęta, nie widziała go...
Obrazek
A zajęta Indra tworzy mural.
Obrazek
I znowu mój tatuś, wersja Simowa.
Obrazek
Nocne niebo i rakieta.
Obrazek
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 22 sie 2019, 9:40

@Galcia no geny ma silne skubaniec :) To samo ze Straudem... po nim simowie sa zawsze strasznie brzydcy. Przy czym np po Alexandrze simowie wychodza calkiem calkiem. Jak pamietam to Penny byla sliczna :)
Ten atak klonow to dlatego ze dzieci maja zalozony klub. Dziewczynki sa w klubie Ladies, a Chlopcy w Klubie Masters.
Fajnie ze Bella i Judyta odpoczely w koncu od rodziny :) Przy takiej rodzinie wrogowie nawet niepotrzebni.

@Indra Pani w kocim to Catarina Lynx :) No teraz juz Rendard :D

A u mnie ostatnia porcja zdjec, i doszlam do stanu faktycznego gry.

Zdjecie jeszcze ze swiat chyba gdzie Maud i Prune sa dziecmi :

Obrazek

Druga szczocho- wlosa dziewczyna to Soline Rocca - takze nie Landgraabowna jakby mozna bylo oczekiwac. Matka dziewczynki jest Dina Caliente obecnie Rocca

Na nowy Rok u Renardow znow zebrala sie halastra :

Obrazek

Obrazek

NIedlugo po nowym roku, urodzinki swietowali Josephine i Julien :

Obrazek

(Nie wiem co zrobic z ta figura.... Jest jakis eliksir na operacje plastyczna ?? )
Obrazek

Josephine to kluseczka :)
Obrazek

I zdjecie z projektu.. tylu mam simow wpisanych jak na razie :

Obrazek
Przy czym Renardow samych jest tylko 5. To raczej status bardziej z miasta, ale tylko tych simow, ktorzy tworza jakies zwiazki. Pustych simow nie wpisywalam
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 22 sie 2019, 19:09

Raszpla, faktycznie, figurę to on ma tragiczną. Daleko mu jednak do mojego Felixa, który zanim nie zainterweniowałam, miał wielki brzuch i chude ramionka oraz zapadniętą klatkę piersiową.

Indra w zmienionym kolorze włosów (skoro ja mogłam się przemalować na czarno, to ona tym bardziej ;) ).
Obrazek
Obrazek
Zmieniłam jej też kilka strojów...
...sportowy...
Obrazek
... do spania (tak, tak, mam Moschino :P )...
Obrazek
... kąpielowy - choć z niego nie będzie pewnie korzystać zbyt często, w wodzie automatycznie stanie się syreną...
Obrazek
...i letni.
Obrazek
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 22 sie 2019, 19:52

@Indra postanowilam sie trohce nad Toba popastwic i wybralam kilka fryzur w ktorych moim zdaniem wygladasz najlepiej ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 22 sie 2019, 20:28

Raszpla - wszystkie odpadają, bo raz, nie cierpię długich włosów, a dwa, moja Simka odwzorowuje mniej więcej mój wizerunek w świecie realnym, tam mam krótkie włosy i przefarbowane na dawny naturalny kolor, czyli czarny :) Poza tym prawdziwa Indra, czyli ja, w długich włosach wygląda koszmarnie. Że już nie wspomnę o tym, iż te fryzury w TS4 kompletnie mnie się nie podobają.

Ostatnie fotki z tego, co ugrałam.
Cecylia z duchem Gieni, która wstała sobie z grobu i łazi po parceli.
Obrazek
Obrazek
Nasza gwiazda też postanowiła przebrać się w ciuszki od Moschino.
Obrazek
Obrazek
Po czym zaprosiła sobie ekipę z pracy i ćwiczyła z nimi sceny akcji, czyli pozorowane bójki. Na środku salonu :facepalm:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przy okazji można zobaczyć, jak pięknie gra wystylizowała filmowców... strach i zgroza :wall:
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 22 sie 2019, 21:37

@Indra.. ja mam na odwrot :) Tylko ldugie wlosy, doslownie kilka simek stylizowalam z krotkimi wlosam :) Chociaz Indra jako Gessler style chodzi mi po glowie :D
Simka to prawie klon Indry :D

Ta ramka na zdjecia to jest mod jakis czy w grze to jest ?? ?

Odchudzamy boczki... ale dupsko to ona ma :)

Obrazek

Nastoletni Julien uczy sie majsterkowania, co kazdy mezcyzzna powinien znac :

Obrazek

Josephine postanowila zajac sie sprzataniem... Jest tak sumienna ze wyciera mokre plamy w deszczu :) Inteligencja to chyba po mamusi :D

Obrazek

Ktos chyba nie docenil jej staran :D

Obrazek

Catarina jest slynna kucharka. Josephine rowniez postanowila swych sil .. Przeciez co w tym trudnego.. obczaja wlasnie przepis na jakies smakolyki...

Obrazek

No... talentu chyba nie odziedziczyla

Obrazek

Do stolu podano !

Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Galcia » 23 sie 2019, 21:37

Indra to osobny save, na którym testuję nowe rzeczy, więc w relacji fryzury zostają takie jakie były. Ale w przyszłości kto wie... ;) Simowej Indrze nowy kolor włosów ładnie podkreśla opaleniznę, choć tak się przyzwyczaiłam do czerwonego, że dziwnie widzieć ją tak odmienioną. :D Tak jak Raszpla należę do teamu "długie włosy", pewnie dlatego, bo w krótkich wyglądam idiotycznie. x)

Raszpla chyba bardzo nie lubisz tego żółtego blondu w czwórce. :D Przyznaję, że jest mało naturalny, ale i tak go uwielbiam. A Juliena możesz tak bardzo bardzo utuczyć żeby stał się figurą doskonałą, czyli kulą. xD Aż żal patrzeć jak się męczy z tym zlewem. I widzę, że program się rozwija. :) Wygląda już naprawdę dobrze.

Druga i póki co ostatnia porcja zdjęć z Sulani. Następnego dnia dziewczyny postanowiły zakosztować kąpieli słonecznej... nago. :D

Obrazek

O ile Bella (pewnie z racji swej ciemnej karnacji) opaliła się na apetyczną czekoladkę... (przy okazji mamy tu błąd: mimo opalania nago wyraźnie widać bledszą skórę w miejscu tego różowego stanika, w który są ubrane wszystkie simki jak się je rozbierze w CAS)

Obrazek

... o tyle nasz blady rudzielec szybko pożałował tej decyzji. xD Nie pomógł fakt, że Bella wycięła przyjaciółce chamskiego psikusa.

Obrazek

Jak mawiają, niech się wstydzi ten kto widzi - Judka nie pozwoliłaby, żeby taka drobnostka zepsuła jej wyjazd. Tutaj uprawia nagi snorkeling.

Obrazek

Wieczorem razem z Bellą wzięły udział w ognisku z lokalsami.

Obrazek

Judyta musiała oczywiście poszpanować w towarzystwie. Tak samo jak u Indry już przy pierwszej próbie okazała się być koksem, więc może to zależeć od poziomu kondycji, choć podczas tańca rozwijała umiejętność tańczenia (którą ma chyba na 1 poziomie).

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 23 sie 2019, 23:11

@Galcia Wiesz co.. to jest w sumie druga wersja projektu. Pierwsza, gdzie juz nawet rysowanie drzewa mam zrobione, lezy odlogiem bo mialam tam 2 powazne problemy, a ze chcialam przesiasc sie na nowa technologie, to postanowilam przepisac to ponownie i zmienic algorytm rysujacy. Niestety, projekt raczej nie ujrzy swiatla dziennego, bo okazuje sie, ze tak duzego obrazu jak ja chce wygenerowac sie po prostu nie da ( ograniczenia sprzetowo - graficzne). Moze uda sie to troche uproscic... ale to nie bedzie to samo i przy ktoryms pokoleniu, to i tak sie rozsypie. Wiec jestem w rozterce... bo nie wiem czy mam sile szukac innej platformy i po raz 4 w sumie refactorowac caly projekt. A tym razem o wiele gorzej. Bo poki pisalam z Javy, to moglam uzywac starego kodu i szlo w miare sprawnie. Natomiast przeisanie na C# to juz wiecej zabawy...
A tak w ogole to zaniedbujesz czytelnikow.. wiesz ze ja od wczoraj czytam Mysikrolikow OD POCZATKU ?? Poniewaz zapomnialam juz co nieco... i oczekuje ze zaczniesz bardziej regularnie wstawiac relacje.

O degustacje został poproszony najpierw Senior Rodu ...
L: Hmmmm serniczek...... Cudowny zapach przepoconych 3 tygodniowych wojskowych skarpetek...tak to na pewno serniczek ... no czuje sie ponownie jak na misji w 19.....

Obrazek

L: O ja simole....

Obrazek

L: (mysli) no... albo ktos podmienil mi corke i to agent obcego wywiadu.. albo rodzina liczy na przedwczesny spadek...

Ojciec zbesztal Josephine wzrokiem

Obrazek

Nastepnym krolikiem doswiadczalnym byl Julien :

J: Za co .... :(

Obrazek

Ojciec moze nigdy nie był tyranem, natomiast w wychowywaniu dzieci.. i dzieci innych simow stosowal czasem wojskowe zasady... Josephine musiala sama zjesc to co napiekla...

Obrazek

Tego dnia bardzo skrupulatnie nadzorowal nauke dzieci :

Obrazek

Moze ta"kara" wydaje sie okrutna a ojciec tyranem... jednakze te lata w wojsku bardzo go rozwinely rowniez jako ojca. Jest z dziemi bardzo zwiazany. Dzieci dobrze sie czuja w jego towarzystwie, nawet gdy pitoli te swoje historie o wojnie w Al Simhara...

Do tego stopnia sa ze soba zrzyci, ze Jul w ogole sie nie krepowal przed wyznaniem swoich uczuc w obecnosci ojca

Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Frosnese

Postautor: Frosnese » 24 sie 2019, 15:45

Ode mnie kilka migawek z San Myshuno. :)

Obrazek
Obrazek

Targ Smaków wygląda świetnie podczas jesieni i zimy. To moja ulubiona dzielnica San Myshuno.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 24 sie 2019, 16:00

@Frosnese oo widze nowa twarz na forum :) Witamy Witamy i zapraszamy do aktywnosci :)

A u Renardow nadeszly walentynki :) Mlodziezy powstanowila spedzic je na rajskich wyspach :)

Obrazek

Obrazek

Josephine wpadla w oko Munchowi....
Sim ten jest Nicolas Munch. Syn Morgan Munch (Fyres) i Lucasa Muncha

Obrazek

Obrazek

Obrazek

NIe tylko simowie poczuly zew milosci

Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Galcia » 25 sie 2019, 15:31

Raszpla wiem, PRZEPRASZAM! ;( Ale kolejny odcinek już jest prawie napisany, tylko zrobić zdjęcia i gotowe. Mam wreszcie urlop (taki prawdziwy, dwutygodniowy :D ), więc na pewno wkrótce coś wrzucę. A co do drzewa, sądziłam, że prędzej będzie problem z rysowaniem grafów w pogmatwanych rodzinach a la Moda na Sukces gdzie siostra z bratem szwagra syna kuzynki matki i tak dalej, a nie z rozmiarem grafiki. :O
Sernik Josephine nawet z wyglądu nie przypomina sernika. Dlaczego u diabła jest zielony? :D I te mewy! xD xD xD
Frosnese robisz śliczne zdjęcia. :love: Bardzo ładnie dobierasz ujęcia.

Ja tym razem wzięłam na warsztat Enryczka z piesełem i... Dorotką :D żebyś, Raszplo, wiedziała, co ich kiedyś łączyło. :dotatusia:
Na jednej z plaż urządziłam mini tor przeszkód dla piesosów.

Obrazek

Aportowanie trochę mnie rozczarowało, miałam nadzieję, że pies będzie mógł wskakiwać do wody za piłką, a tymczasem nie jest w stanie nawet wziąć jej z płycizny.

Obrazek

Podczas gdy gołąbeczki bawiły się na huśtawce...

Obrazek

... niewychowana bestia straszyła Plumbobowi ducha winne mewy. :P

Obrazek

"Geronimoooo!"

Obrazek

Enrique uwiecznia swoje boskie ciało na Simstagramie. ;)

Obrazek

I romantyczny zachód słońca. :love:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 26 sie 2019, 1:50

@Galcia co do grafow to mam nowy algorytm ktory rysuje po prostu kilka drzew obok siebie i daje odnosniki.. niestety przy baaardzo duzym sue wykrzacza...
Co do Mysikrolikow, to w sumie myslalam ze jest to bardziej spontaniczne :D A swoja droga.. wez kiedys pokaz kulisy powstania... Ustawienia itd :)
Enryczek jak widze lubi starsze :)

A u mnie kolejne z rajskiej plazy
Obrazek

Wieczorem gdy na plazy zostali tylko Prune i Julien... doszlo do niezrecznej sytuacji...
Prune nie chciała flirtowac z Julienem, ze wzgledu na swoja przyjaciolke Maud. Dla Juliena to równiez było niezreczne... nie planował tego...

Obrazek

Obrazek

Przyjaciele spedzaja ze soba sporo czasu :)

Obrazek

Obrazek

Julien czeka na swoja pierwsza randke

Obrazek

Hmm.. Randka chyba sie udała

Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 02 wrz 2019, 0:56

No OK, trochę pograłam, ale fotek zrobiłam niewiele, w sam raz na jeden post.
Raszpla - ramka - jeśli Ci chodzi o tę wielką jak telewizor z aktualnym portretem rodziny to żaden mod, tylko została dodana w którejś aktualizacji, chyba z okazji urodzin serii The Sims czy coś w tym guście, powinnaś mieć ją w grze, poszukaj chyba w ozdobach ścian :conf:

Felix odblokował aspirację smażonego sera i teraz bez przerwy żre te tosty i gada o serze z kim popadnie... :facepalm:
Obrazek
Obrazek
Uduchowiony Daniel postanowił tym razem odwiedzić brata. Widać, jak się za sobą stęsknili.
Obrazek
Indra gra na gitarze Mrocznego.
Obrazek
Czas na "drynia".
Obrazek
A po "dryniu"... syrenia drzemka.
Obrazek
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek