Zdjęcia z The Sims 4

NIE WSTAWIAMY ZDJĘĆ W ZAŁĄCZNIKACH!

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 21 gru 2021, 16:44

Raszpla oczywiście, że zabrali Sukina ze sobą, więcej łazienek = więcej kibli do odtykania. :D
Ale bym sobie pohodowała warzywka w ogródku... albo truskaweczki... Przez Alexandre'a mam jakiś przypływ inspiracji do grzebania w ziemi! Domyślam się, że Cas była wniebowzięta imprezą pod prawdziwym dachem, w domu z murowanymi ścianami i kominkiem zamiast gołego ogniska. xD

Jackie w rzadkich wolnych chwilach między pracą a kolejną serią ćwiczeń troskliwie opiekował się córeczką.

Obrazek

A gdy akurat nikt z dorosłych nie miał czasu (albo ochoty), obowiązek pilnowania maluchów spadał oczywiście na Sukina. ;) Chłopaczyna nawet nie miał już czasu na odrabianie lekcji i opuścił się w nauce. Chyba może zapomnieć o pójściu na wymarzone studia i uwolnieniu się od parszywej rodzinki...

Obrazek

Czasem, kiedy kończył wcześniej lekcje i był przez chwilę sam w domu, udawało mu się dorwać na pół godzinki do konsoli.

Obrazek

W nocy budzą się upiory...

Obrazek

Biedna Kumiko mogła jedynie biernie przyglądać się, jak krewniacy niszczą jej dziecku życie.

Obrazek

Z kolei Cat jako jedyna wyczuła, że z Krystyną jest coś nie halo i wcale nie chodziło o fakt, że była kosmitką. Niestety nikt z żywych nie zawracał sobie głowy jej gniewnym syczeniem.

Obrazek

Ginny i Jackie z dziećmi.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Stara-Raszpla » 27 gru 2021, 7:14

@Galcia Dla Cass to jest tez przygoda. Wbrew pozorom, dziewczyna ktora miala cale zycie wszystko, chce poczuc czym jest zycie. Chce zarobic od 0 na swoj majatek a nie tylko dziedziczyc fortune.

Sukin jak kopciuszek ;)

Jeszcze z urodzin. Malt Marvolo uczy sie chodzic. (Albo Marvolo albo Mortimer.. nie wiem teraz)

Obrazek

A tu zona Alexandre'a Gotha - Ayaka Goth

Obrazek

Powrot do rodzinnego obozowiska i trudy zycia codziennego.
Alexandre'a zjadaja robaki :D
Obrazek

Cass zdaje sie miec dosc gotowania w sstarym kanistrze :
Obrazek

Bellatrix najgrozniejszy krytyk kulinarny rpzydziela 5 gwiazdek ;)
Obrazek

A Cass przygrywa do kotleta ;)
Obrazek
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 04 sty 2022, 17:35

Stara-Raszpla niezła laska się Alexandre'owi (Gothowi) trafiła. ;) Mmm gotowanie w starym kanistrze... ten niepowtarzalny smak starej benzyny... :D

Dziewczynki świetnie się dogadują. Bawcie się, bawcie, póki możecie. Zaraz przyjdzie babcia Alex i znowu rozwali domek w drzazgi.

Obrazek

Widok na okolicę. Są tylko dwa rodzaje ludzi, którzy mieszkają w środku lasu - ci bardzo biedni i ci bardzo bogaci. :P

Obrazek

Jackie był ostatnio bardzo posłuszny, więc należy mu się nagroda od żony. :D

Obrazek

Alex nie ustaje w staraniach o szczupłą sylwetkę. Codziennie wstaje o wschodzie słońca na kilkugodzinną sesję jogi i medytacji.

Obrazek
Obrazek

Żeby nie było, że biedny Sukin kompletnie nic od życia nie ma, rodzina pozwala mu czasami pobawić się teleskopem. W końcu rzadkie wydruki gwiazd same się nie znajdą, a Marcin musi czymś przyozdobić gabinet. ;)

Obrazek

Babka Pamela tak Jackiemu przygadała, że aż się biedaczyna zestarzał. :P Jak zwykle ktoś obwinia go o całe zło tego świata.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 02 lip 2022, 21:04

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 10 lip 2022, 21:56

Shattered - poza na pierwszej fotce super :D No i świetna kuchnia na drugim :)

Ta gra mnie rozwala. Ustawiłam jej w salonie to pudło z przyborami do haftowania z Wiejskiej sielanki, po czym kazałam wziąć się za haft. Wstała i wylazła z salonu, po czym obeszła dom i... nie wiem, może jej wygodniej haftować w kostiumie kąpielowym na brzegu basenu, ale w salonie ma dwie kanapy, fotel bujany i pufy! :wall:
Obrazek
Krowa nawet realnie ubrudzona... ale za szybko się taka obora i kurnik brudzi.
Obrazek
Tak wyglądała pierwsza próba ostrzyżenia lamy. Leon (można nadawać lamom, krowom i kurom własne imiona, u mnie jest Leon) wyrwał Indrze maszynkę pyskiem i odrzucił. Strzyżenie tylko dla zaprzyjaźnionych! :D
Obrazek
Leon w towarzystwie kur. W tle Indra czyści krowę Rogalę.
Obrazek
Łukasz próbuje zaprzyjaźnić się z Leonem. Przerażona nieco mina mówi wszystko.
Obrazek
Indra (ciągle w tym kostiumie kąpielowym, a mamy już jesień), przy różnych interakcjach z krową o imieniu Rogala.
Obrazek
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 12 lip 2022, 13:56

Indra, no z tym siadaniem gdzie nietrzeba to masakra jest


Moja rodzinka przeprowadziła się do nowego domu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 12 lip 2022, 21:26

Shattered - piesek super :) Jaki czujny!

Dojenie też jest dla zaprzyjaźnionych!
Obrazek
Indra wybrała się do Henford-on-Bagley. Najpierw wyspa.
Obrazek
To jest dość ciekawe miejsce. Wygląda jak skorupa ślimaka, w środku której znajduje się...
Obrazek
... pomnik ślimaczycy Zofii.
Obrazek
Indra zrobiła sobie z nią fotkę.
Obrazek
Tradycją w HOB (skrót od Henford-on-Bagley) są poszukiwania pod posągiem Zofii. I jeśli coś znajdziesz, zostaw coś w zamian dla innych. Indra tak własnie zrobiła.
Obrazek
Panorama z wodospadem. U mnie jest jesień, stąd kolory takie, a nie inne. Wiosną i latem musi tu być pięknie. Na brzegu widać pieniek z kryjówką królików.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 14 lip 2022, 11:11

Indra, a dla mnie jakieś brzydkie to Henford-on-Bagley :doge:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 16 lip 2022, 19:40

Shattered stęskniłam się za Twoją rodziną. :love: Uwielbiam tego psiaka, jest bardzo realistyczny. Ten wysoki płot obok ich nowego domu wydaje mi się bardzo "dwójkowy". :D Klimatyczny!
Indra po tylu latach mogli by wreszcie naprawić to siadanie, ostatnio postawiłam jedzenie na stole i kazałam wszystkim wziąć po porcji. Wzięli talerze i rozeszli się po całym domu... soft2

Dla Fisherów rutyna zawsze była bardzo ważna. W tygodniu wszyscy mają być w łóżkach przed północą, a weekendy są od spędzania czasu z rodziną.

Obrazek

Zestaw małego doktora jest ulubioną zabawką Flo... Czyżby miała zostać pierwszym w rodzinie lekarzem?

Obrazek

Flo i Lena szybko zostały najlepszymi przyjaciółkami i były niemal nierozłączne.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tymczasem małżeństwo Ginny i Marcina Landgraabów miało się coraz gorzej... Do tego stopnia, że Marcin nie chciał już nawet spać z żoną w jednym łóżku. :(

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 18 lip 2022, 20:04

Galcia, miło mi <3 Przed północą? To do późna siedzą :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 18 lip 2022, 22:56

Shattered mają drogie łóżka, nie potrzebują 8 godzin snu! :D Piękne są te zimowe widoki za oknem. :love: :love: :love:

Kolejny weekend, kolejny wspólny posiłek. Alex jako (nieśmiertelna) głowa rodu pilnuje, by rodzinne tradycje były zachowane.

Obrazek

Po południu Fisherowie wybrali się wspólnie na Zlot Zapaleńców.

Obrazek

Marcin bez trudu wygrał Hackaton... Mimo tego, że był ewidentnie rozkojarzony towarzystwem młodych cosplayerek.

Obrazek

Tymczasem w domu pan pokojówka, któremu płacę za sprzątanie, zajmował się robieniem bałaganu. -_- Facet ewidentnie nienawidzi tej roboty (albo tylko tej rodziny, która co chwilę przeprowadza się do coraz większych domów xD).

Obrazek

Wieczorem Marcin gadał do siebie w swoim leżu programisty...

Obrazek

...a tymczasem spoczywająca w niepokoju Cat wyjadała komuś tort urodzinowy. :D

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 19 lip 2022, 0:49

Galcia - super te dziewczynki :aww:
Shattered - ładny widoczek :)
Indra wabi króliki, ale olewają ją, pewnie się boją albo już zapadły w sen zimowy :P
Obrazek
Jedno z pustych gospodarstw gotowych do zamieszkania.
Obrazek
Taki sobie widoczek.
Obrazek
Pierwsze spotkanie z miejscowymi na rynku w HOB. Ta po prawej to właścicielka pubu U Gnoma, przed którym Indra stoi.
Obrazek
Rynek. Miasteczko jest śliczne :aww: Tylko że te sklepy to atrapy, i większość budynków też, zakupów mozna dokonać jedynie w tych straganach przed sklepami.
Obrazek
Stragan ogrodniczy, prowadzony przez Agatę Zadecką. Nie, to nie jest ta Zadecka. To chyba jej kuzynka...
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 19 lip 2022, 20:50

Indra HOB jest bardzo klimatyczne (przypomina mi trochę Valadilene z pierwszej Syberii), ale strasznie depresyjne. Przynajmniej w deszczu. :D Super zdjęcie opuszczonej farmy!

Jackie nie czuł się ostatnio najlepiej. Często zastanawiał się, dlaczego w zasadzie ożenił się z Krystyną, przecież praktycznie się nie znali. I co to w ogóle był za pomysł żeby mieć dziecko, przecież on nigdy nie chciał mieć dzieci! Te myśli dręczyły go do tego stopnia, że podjął nieudaną próbę utopienia się w wannie.

Obrazek

Krystyna zauważyła zmianę w jego zachowaniu i szybko zahipnotyzowała go ponownie. :D

Obrazek

Jakie znów stał się idealnym mężem, gospodarzem domowym i ojcem.

Obrazek
Obrazek

Niestety nie trwało to długo, bo kopnęło mu się w kalendarz. ;/

Obrazek

Mroczny postanowił skorzystać z okazji i pogadać z Marcinem o inwestycji w kryptowaluty. :D

Obrazek

A tu udało mi się ładnie uchwycić co się dzieje we "wnętrzu" ducha sima, który zginął od porażenia prądem.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 20 lip 2022, 18:14

Galcia, wspólny posiłek ale dziewczynki lekcje odrabiały zamiast jeść :P Biedny Jackie, młodziutko wyglądał.
Indra, ale dziwne kolory mają drzewa w tej mieścince.

Zima w pełni więc rodzeństwo udekorowało choinkę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Emma i Mick nie są ze sobą zbyt blisko, siostra postanowiła więc poświęcać bratu więcej uwagi bo planuje niedługo wybrać się na studia

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 20 lip 2022, 21:10

wspólny posiłek ale dziewczynki lekcje odrabiały zamiast jeść
Ćśśśś... :P Dostaną jedzenie jak lekcje będą odrobione!
Emma jest bardzo dobrą siostrą. Na jej miejscu pewnie bym odliczała dni do pójścia na studia i uwolnienia się od rodzinki. x)

Dzieciństwo dziewczynek minęło w mgnieniu oka...

Obrazek

Flo była nieco starsza od kuzynki, ale nawet przez ten krótki czas, gdy były w różnych grupach wiekowych, nie odstępowały się na krok.

Obrazek

Lena wkrótce ją dogoniła i razem rozpoczęły okres życia pełen dzikich imprez i równie dzikiego manicure'u. :D

Obrazek

Na jednej z imprez poznały Derumka, młodego kawalera o ładnej twarzy i grubym portfelu. ;) Nowy "kolega" był częstym gościem w domu Fisherów.

Obrazek

Płynący nieubłaganie czas zebrał swe żniwo na gładkiej i jędrnej niegdyś twarzy Krystyny. Biedaczka próbowała to zatuszować ostrym makijażem, ale efekt częściej był przerażający niż zachwycający. soft9

Obrazek

Na szczęście nie cierpiała długo i wkrótce jej fikuśny nagrobek ubogacił rodzinny cmentarz.

Obrazek

A co u Sukina, zapytacie. Sukin w dalszym ciągu robił za sługusa, każdego dnia rozmyślając, czy czeka go taki sam los jak jego ojca (który zginął od porażenia prądem próbując naprawić komputer :P ).

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 21 lip 2022, 2:51

Galcia pisze:Indra HOB jest bardzo klimatyczne (przypomina mi trochę Valadilene z pierwszej Syberii), ale strasznie depresyjne. Przynajmniej w deszczu. :D Super zdjęcie opuszczonej farmy!
Może dlatego, że kiedy kupiłam dodatek, u moich Simów była jesień... bo w lecie zupełnie inaczej to wygląda.
Galciu, super zdjęcie z topienia się w wannie :haha:
Shattered pisze:Indra, ale dziwne kolory mają drzewa w tej mieścince.
Jak wyżej. Była jesień. W lecie, kiedy wszystko jest zielone, miasto jest super :)
Shattered, fajny zimowy widoczek :yes:

Widoczki z HOB:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 21 lip 2022, 16:51

Indra, szkoda że tak pustawo ;/
Galcia, ale jaki fajny kubrak ma Flo, to z gry czy CC?


Otwieranko prezentów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Następnego dnia Paula miała kolejną niespodziankę

Obrazek

Obrazek

Tymczasem Emma nie może się zdecydować którego sima woli, więc postanowiła spróbować każdego

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 21 lip 2022, 23:05

Indra dopiero teraz, widząc czerwoną budkę telefoniczną, zorientowałam się, że to ma być Wielka Brytania! Zmyliły mnie te szerokie uliczki, kompletnie nierealistyczne. :D Tylko właśnie, gdzie się podziali simowie?
Shattered kubrak, podobnie jak 99% mojego CC, jest od Madlen. Dziewczyna robi genialne buty, a i część ubrań jest całkiem, całkiem. Mnie z kolei ciekawią te płytki kuchenne ze słoneczkami (kwiatkami?) u Twoich simów. ;) Szkoda że nie udało się ogłosić ciąży na Gwiazdkę, to by dopiero był prezent!

Marcin nie miał ochoty spędzać w domu więcej czasu, niż było to absolutnie konieczne, więc wieczorami często wybywał na drinka albo pięć do pobliskiego baru.

Obrazek

Pewnego wieczoru jego uwagę przykuła egzotycznej urody brunetka. ;)

Obrazek

Marcin postawił jej kilka drinków, po czym zaprosił ją do domu pod pozorem wykonania niewinnego masażu stóp.

Obrazek

Oczywiście na masażu się nie skończyło... :curious:

Obrazek

Następnego dnia Marcin stwierdził, że dłużej tak żyć nie może i oznajmił Ginny, że chce rozwodu.

Obrazek

Kilka dni później było już po wszystkim. Marcin nie raczył nawet poinformować o niczym ich córki, więc to na Ginny spoczął obowiązek przeprowadzenia trudnej rozmowy z dziewczynkami.

Obrazek

Aby poradzić sobie ze stresem, Flo postanowiła spróbować medytacji.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 21 lip 2022, 23:55

Shattered pisze:Indra, szkoda że tak pustawo ;/
Galcia pisze:Tylko właśnie, gdzie się podziali simowie?
Kiedy robię widoczki, staram się kadrować tak, by nie było na nich Simów. I wybieram porę np. rano, kiedy jeszcze nie szwenda się ich wielu po mieście.
Shattered - jakie super święta :)
Galciu - masaż stópek zawsze spoko. Mnie by się przydał po prawie całym tygodniu biegania po sklepie z towarem.

Jeszcze trochę z Henford-on-Bagley.
Obrazek
Kawałek wnętrza pubu U Gnoma. W tle Indra.
Obrazek
A oto i ona. Agnieszka Zadecka w całej swej Zadeckiej okazałości ^^
Obrazek
Ostrożne zapoznanie Indry z tą legendarną już staruszką.
Obrazek
Dzierganie - Indra musiała ją nauczyć, bo jak to, Pani Zadecka bez swojej robótki? ;)
Obrazek
A tego gostka to ja sama stworzyłam. Początkowo miał być lokajem Indry, ale wygenerował się Derek, którego tylko trochę zmodyfikowałam, i on już z rodziną Indry został. A ten pan nazywa się Alfredo Całuśny i jest stworzony na podstawie rodzinnego żartu mojego i mojej siostry ^^
Obrazek
Stragan spożywczy i jego właścicielka, ta sama, którą Zadecka kazała Indrze opi... zganić.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 22 lip 2022, 13:12

Indra czyli to Indra nauczyła Zadecką robić na drutach! Uzupełniasz lore simsów. :D Alfredo jest cudowny, wygląda jak idealny lokaj. Da się jakoś podmienić wygenerowanego lokaja na własnego sima? Trafiła mi się nieśmiertelna kobita i nie wiem jak się jej pozbyć. :P

Marcin nie był już młody, więc na ślub nie trzeba było długo czekać. Monika Fujita stała się Panią Moniką Landgraab.

Obrazek

Ginny tak się tym zdenerwowała, że aż umarła. soft1

Obrazek

Monika nie była zadowolona z obecności mrocznego gościa na jej weselu, złożyła więc skargę do Działu Obsługi Klienta w Zaświatach.

Obrazek

Jak pewnie zauważyliście, szybkiemu ślubowi towarzyszyła szybka ciąża. :P A jak ciąża, to i zachcianki...

Obrazek

...które musiał spełniać biedny Sukin.

Obrazek

Dziewczynki miały dość rodzinnych dram i zamiast na wesele, poszły na imprezę do Derumka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości