The Sims 4 - zdjęcia z gry

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lenna » 03 gru 2017, 17:02

Lion, szkoda, że sprzedał szczeniaczki. Z drugiej strony szkoda że Rory jest półrobotem, to by mógł założyć hodowlę i mieć stały dochód soft9 soft9
Nie wiem, kim jest zielona pani, ale już mi się podoba i ich shipuję xD

Dzięki swojej wytrwałej pracy Laura uzyskała kolejny awans i postanowiła świętować go ze znajomymi w klubie.
Obrazek

Obrazek

Postanowiła wypić drinka, pomimo że ostatnio nie skończyło się to dobrze. O dziwo pojawił się tam też wąsaty hipster hipochondryk soft9 Laura ma nadzieję, że jutro nie spotka go w pracy PONOWNIE.
Laura (w myślach):
- Boże, weź człowieku nie pij już, nie będę ci jutro leczyć raka wątroby czy co tam znowu wymyślisz
Obrazek

Później słuchali występu jakiegoś recytującego gościa, który najwyraźniej bardzo się wczuł, ale chyba nikt nie czaił, o co mu chodzi.
Obrazek

- Sixam, ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie...
Obrazek

Występ był tak... porywający, że Laura aż zezgonowała. A może to skutki alkoholu?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lion » 04 gru 2017, 17:59

Lenna, widzę, że Laura żyje beztrosko - pewnie dopiero opłaciła zaległe rachunki i już biega po jakichś wypasionych klubach :D

Ziemowit i Lenora umówili się na randkę...
Zapomniałem wyłączyć kryształki, ale strasznie podobają mi się ich miny na tym zdjęciu.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści

Postautor: Rai » 11 gru 2017, 18:22

@Lion, od początku śledziłam zdjęcia z losami Ziemowita i jego metalowej suczki. xD Zielona Lenora ma wspaniały nos. Bardzo twarzowy... xD Mam nadzieję, że Ziemowit nie postanowi na niej jakoś zarobić. x_X
@Lenna, super wyglądają te zdjęcia bez światła itd. :D Widzę, że Laura średnio się przejmuje. Ale w pracy się stara. Jak to jest, że jej nie starcza na opłaty. :D Spoko, że po tym jak dostała awans wolała iść do klubu wydawać forsę, niż zapłacić za światło, ale co ja tam wiem. XD A może wąsaty hipster na nią leci i to nie są zbiegi okoliczności...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lion » 15 gru 2017, 16:32

Rai, nos Lenory jest "twarzowy", bo z założenia miała być to brzydka simka. :D Miło znowu widzieć zdjęcia z twojej rozgrywki, super rodzinka i świetne psiaki! ;)

Lenora i Ziemowit zaczęli regularnie się spotykać. Okazało się, że simka była wychowywana tylko przez matkę, nigdy nie poznała swego ojca i nie wiedziała nic na jego temat. Oczywistym jednak było, iż to dzięki jego genom ma tak oryginalny wygląd - jej rodzicielka była zwyczajną simką. Ziemowita urzekała jej nietypowość, nie potrafił się oprzeć swej wybrance.
Obrazek

Z czasem postanowił jej się oświadczyć. Poprosił ją pomoc w sprzątnięciu szopy, a gdy ta przybyła, nagle uklęknął przed nią i zadał to magiczne pytanie...
W końcu sprzątanie szopy jest takie romantyczne. :D
Obrazek

Został przyjęty.
Obrazek

Postanowił od razu podzielić się radosną nowiną ze swoim najlepszym przyjacielem, Omarem Gherdą, który był dla niego jak brat. Poznali się po przyjeździe Ziemka na farmę - Omar mieszka w malutkim domu nieopodal. Generalnie jest simem wygenerowanym przez grę, ma syna w wieku szkolnym, Hakima. Młody ma ciemną karnację, co tłumaczę tym, iż musiał wdać się w matkę. Wymyśliłem historię, iż była to pierwsza miłość Omara, jeszcze za czasów szkolnych. Zakończyła się ciążą, niestety rodzice dziewczyny nie zamierzali się z tym pogodzić, nakazali swej córce zerwać wszelkie kontakty z Omarem i oddać pod jego opiekę urodzonego "bękarta". Tym sposobem sim stał się samotnym ojcem, który poświęcił wszystko dla swego dziecka.
Obrazek

A na koniec zbliżenie na Rory. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lenna » 16 gru 2017, 10:43

Lion, padłam przy tych oświadczynach w szopie xDDDDD I ten martwy krowokwiat soft9
Rai, ten psiak jest taki słodki :love:
Lion pisze:Lenna, widzę, że Laura żyje beztrosko - pewnie dopiero opłaciła zaległe rachunki i już biega po jakichś wypasionych klubach :D
Rai pisze:Spoko, że po tym jak dostała awans wolała iść do klubu wydawać forsę, niż zapłacić za światło, ale co ja tam wiem. XD
A jakże, światło dopiero co zapłacone xD Resztę wypłaty trzeba było przeszaleć

Po wczorajszych zabawach w klubie, Laura była trochę skacowana zmęczona i spóźniła się do pracy. Pech chciał, że szpital ma nowego doktora przed którym musiała się tłumaczyć, niejakiego Sebastiana, którego nazwiska nie pamiętam.
Obrazek

Doszła także nowa sanitariuszka, nareszcie będzie komu sprzątać!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Personel inny, ale pacjenci w kółko ci sami. Danuta Landgraab podobnie jak wąsaty hipster przyłaziła do lekarza codziennie, pewnie też jest hipochondryczką soft1
- Biegaj szybciej babo, nie mam całego dnia
Obrazek

A tutaj korzystamy z uroków nareszcie opłaconych rachunków:
Obrazek
Laura wydaje się niezbyt szczęśliwa. Może martwi się o następne? xD

Postanowiła założyć też sobie mały ogródek.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści

Postautor: Rai » 20 gru 2017, 11:27

@Lion,
Oświadczyny w szopie! soft9 To takie romantyczne! xD Choć w sumie do nich pasuje... Czekam na ich pierwszego szalonego potomka. :D
Fajnie wymyśliłeś historię Omara.

@Lenna,
Super to zdjęcie w szpitalu przed komputerem w tle z nową sanitariuszką. Fajny kadr. To światło wpadające przez okno pomiędzy żaluzjami. :aww:
Danuta to wygląda na taką, co uważa służbę zdrowia za słabą, bo przecież jest chora, a oni nic nie widzą! xD

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I do not like the cone of shame.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lenna » 20 gru 2017, 12:35

Rai, pies pijący z kibelka wygrywa soft9

Niestety Laura przez pracę ma coraz mniej czasu na spotkania z przyjaciółmi i wypady na miasto. Stwierdziła, że czas to nadrobić któregoś wolnego dnia.
Obrazek

Nadia namówiła ją, żeby wybrać się do windenburskiego baru na wieczór singli. Najwyższa pora kogoś sobie znaleźć!
Obrazek

Niestety bar okazał się prawie pusty, a potencjalni kandydaci nie byli, hm, tymi których oczekiwały...
Obrazek

Obrazek

Na szczęście pojawił się choć jeden towar godny uwagi, Johnny Zest. Laura postanowiła do niego zagadać. Okazał się miłym, sympatycznym gościem i bardzo dobrze im się rozmawiało.
Obrazek

Nadia:
- Psst, ale ci się ciacho trafiło, dobrze ci idzie!! Nie, wcale nie [CENZURA]
Obrazek

W końcu musieli się pożegnać i powoli zbierać się do domu. Ku zaskoczeniu Nadii, Laura stwierdziła, że to nie jest jeszcze to i pomimo że Johnny to bardzo fajny gość, szuka czegoś innego. Nie wiedzieć czemu czuła, że jej związek to musi być coś wyjątkowego.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lion » 20 gru 2017, 20:03

Rai, biedny piesek z kołnierzem wstydu. :D Swoją drogą, uwielbiam "Sekretne życie zwierzaków domowych". ^^
Lenna, trochę szkoda, że Laura tak szybko zrezygnowała z Zesta, no ale domyślam się, kto tak naprawdę jest tej simce pisany. ;)

Ziemowit i Lenora nie zwlekali ze ślubem. Wynajęli klub w Brindleton Bay.
Obrazek

Oficjalna część ceremonii odbyła się pod łukiem weselnym na zewnątrz. Nie było wielu gości, w zasadzie przyszli tylko przyjaciele Ziemka - Omar z synem oraz Morgan i Wolfgang z Windenburga. Sam nie wiem, kiedy się z nimi zaprzyjaźnił, ale gra twierdzi, że to jego dobrzy przyjaciele. soft9
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po powiedzeniu sobie sakramentalnego "tak" zaczęła się impreza na miarę eleganckiego klubu, czyli... Cóż, dość nuda. :P
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści

Postautor: aesthetea » 25 gru 2017, 23:27

W końcu miałam czas odpalić grę.

Obrazek

Obrazek

Trzeba być całkiem odważnym żeby w pierwszym dniu na siłowni zgrywać cwaniaka przy stałych bywalcach
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aszerka Top Modelka
Obrazek

Bonus: Jakiś dziwny wynik kręcenia tabem i niewyświetlania się sufitu

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lenna » 26 gru 2017, 11:45

Lion, Morgan i Wolfgang pewnie tylko chcieli wkręcić się na imprezę, tacy z nich przyjaciele xD Piękny ślub, super razem wyglądają :love:
aesthetea, ładna Simka :doge:

- Hm, dziwne, nic nie słyszę...
- Czy to znaczy, że nie żyję?!
- Nie, raczej, że sprzęt się zepsuł.
Obrazek

Z czasem Laura była coraz bardziej biegła w tych wszystkich badaniach, próbkach i rentgenach.
Obrazek

Obrazek

Nie mogło oczywiście zabraknąć wąsatego hipstera.
- Proszę pana, po raz kolejny serdecznie pana informuję, że jest pan zdrów jak ryba. Proszę wrócić do domu i przestać zadręczać mi życie.
Obrazek

Ku zaskoczeniu Laury, dostała pilne wezwanie do zemdlałej w recepcji Danuty Landgraab. Do tej pory nie wykryła u niej żadnej choroby i cały czas wierzyła, że tylko udaje :O
Obrazek

Obrazek

- Noo młóówiłąm pani, że nałprawddę jestem chołra
- Ale wtopa...
Obrazek
Spoiler:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 27 gru 2017, 17:01

Trochę mnie nie było, bo nie miałam czasu grać...
Shattered - super, uwielbiam Twoją rodzinkę.
Lenna - świetnie sobie Laura radzi. Dobrze, że opłaciła rachunki. Facet hipochondryk bije wszystkich na głowę.
Lion - Ziemowit, jego robo-pies i zielonoskóra małżonka - zdrowo się pośmiałam :yes:
Rai - świetny piesek, najlepsze fotki z kołnierzem wstydu i z piciem z kibelka.
Tea - najlepsze ostatnie.
Smisiu - tak, rozumiem, chociaż nie mam kota, a tylko od czasu do czasu przebywam w kocim towarzystwie. To jest ten koncert na całe gardziołko nad pustą miską? :P No i imponująca kolekcja błędów :yes:

Klinika...
Obrazek
Nawet Przemo z Dolarem przyszedł. A pracownicą, co tak gorliwie wyciera podłogę, jest Zuzanna Lis z relacji rgxa97, Lisie Piekło.
Obrazek

Indra pracuje z Anią na zmianę w klinice.
- No, malutki, tylko mnie nie użryj...
Obrazek
- Jadła ciasto, prawda? Czuję to w jej oddechu. A nie powinna...
Obrazek
- No, jeszcze tylko chwila... posłuchaj pisku piłeczki! Dobra psinka!
Obrazek
- A teraz taka mikstura...
Obrazek
- Śliczny kotek! Dobry kotek! Nie bój się, mrusia!
Obrazek

Awatar użytkownika
Sachiko

Postautor: Sachiko » 28 gru 2017, 13:30

Lenna, wąsaty hipochondryk zdobył moje serce. XD Laurze przynajmniej nie nudzi się w pracy z nim!
Indra, Rudzia jest przeurocza. ♥
Lion, Ziemowit jest świetny! Super pomysł na historię. c:
Studia to żart, nie miałam na nic czasu. ;w; Dopiero teraz odpaliłam simsy, pierwszy raz od listopada...

Camilla Smith, aspirująca pani detektyw i jej psinka imieniem Miri. ♥
Obrazek
Obrazek
Pierwszy dzień w pracy. Nie dość, że Camilla zaspała i nie zdążyła zjeść śniadania, to jeszcze każdy komputer był zajęty wtedy, kiedy potrzebowała jednego, no jak tak można.
Obrazek
"Złaź z tego krzesła, omujborze, odmawiam pracowania w takich warunkach, gdzie jest komendant"
Obrazek
Tutaj z nowo poznaną sąsiadką, Felicity i jej kotką, Pearl.
Obrazek
Obrazek

Mam nadzieję teraz trochę więcej nią pograć, bo dużo dla niej zaplanowałam. Ale przerwa świąteczna jest krótka, a sesja coraz bliżej... ;-;
blackpink in your area

Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 28 gru 2017, 15:47

Sachiko - ten kotek i piesek są super :love:
Sachiko pisze:Indra, Rudzia jest przeurocza. ♥
Dziękuję, a tu jej dorosła postać :) Prawdziwa kocica :P
Tu dla porównania jest zdjęcie prawdziwej Rudzi, siedemnastoletniej kociej staruszki, która, niestety, odeszła w październiku.

Obrazek
Po powrocie do domu. Przytulanki ze średnią córką zawsze spoko.
Obrazek
Magda coś tworzy przy swoim stoliku.
Obrazek
Moje zdjęcia z listopada i początku grudnia.
Rudzia jest mądrym kotkiem, nauczyła się już, że pewne sprawy załatwia się w kuwecie a nie na podłodze czy w łóżkach państwa.
Obrazek
Indra w nowych ciuszkach.
Obrazek
Rudzia jako kociątko.
Obrazek
Indra w klinice, dalej bawi się w weterynarza. Całkiem nieźle jej to idzie.
Obrazek
Takie tam sobie zdjęcie, niezwiązane z moją rodzinką.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lion » 28 gru 2017, 20:59

Lenna, widzę, że Laura zdobyła zaufanie Landgraabów, oboje nachodzą ją w pracy. :D
Sachiko, bardzo fajna simka, jestem ciekawy, co jeszcze dla niej wymyśliłaś. ;)
Indra, Rudzia to naprawdę piękny kot!

Ciąg dalszy zdjęć ze ślubu Lenory i Ziemowita:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po ceremonii nowożeńcy wyjechali w podróż poślubną. Omar zgodził się w tym czasie doglądać ich farmy, co nie skończyło się dla niego najlepiej...
Obrazek

Obrazek

Tymczasem Ziemek, Lenora i Rory dotarli do Granitowych Kaskad.
Nowy wygląd Ziemowita jest tymczasowy.
Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści

Postautor: aesthetea » 30 gru 2017, 23:24

Przeprowadzka
(tak wiem mam dziwne ramki, to przez frapsa ale chwilowo jestem zbyt leniwa żeby je usunąć ups)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 31 gru 2017, 17:58

Wciąż żyję :P
Czekam na pralki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści

Postautor: aesthetea » 01 sty 2018, 16:00

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Netflix and chill
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf

Postautor: Smustle » 08 sty 2018, 21:22

To ja Minnie .^. Jestem psem a to moja pani, która jest człowieką. To bardzo dziwny gatunek, noszą ubrania i ciągle się myją, ja rozumiem raz w roku żeby pcheł nie mieć, ale tak codziennie? :huh:
Obrazek

No ale w sumie człowieki są fajne bawią się, dają jeść drapią po brzuszku i idą z tobą na spacer ;)
Obrazek

W końcu jakoś normalnie pachniesz, masz tu prezencior :doge:
Obrazek

A i jeszcze bonusik, zapomniałabym
Obrazek

I znowu się myje, nie ogarniam tych człowieków
Obrazek

Jak oni to robią że się nie przewracają na dwóch łapkach :conf:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 09 sty 2018, 10:56

Smustle, urocze to :aww:

No i cholery można dostać. Nie dość, że wstają żeby się przywitać, to jeszcze potrafią jak rok temu wstać aby zmienić krzesło podczas rozmowy.. O kryste

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści

Postautor: Rai » 10 sty 2018, 13:55

Super, Shattered, że i Twoje rodzinne fotki się pojawiły! :aww:
Smustle, urocza historyjka!
aesthetea, jestem ciekawa, jak dzidziuś będzie wyglądał. ^^
Super ślub, Lion. Czy Omar ponownie zostanie ojcem? xD
Fajne fotki, Indruś. Śliczna kicia. I Bella jako wampir, wow!

Super są te skrzynki:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek