Architektura i dekoracja wnętrz

NIE WSTAWIAMY ZDJĘĆ W ZAŁĄCZNIKACH!

Awatar użytkownika
milklegblossoming
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2015, 12:24

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: milklegblossoming » 23 cze 2015, 20:51

zapowiada się całkiem ciekawie Lubiś , jest modernistycznie , ale jest i dusza w tej zapowiedzi :D :D

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Sasha » 19 sie 2015, 13:50

taki tam modern.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

rzuty:
[spoiler]parter:
Obrazek
piętro:
Obrazek
piwnica:
Obrazek[/spoiler]

hall na piętrze oraz ogródek są jeszcze do poprawki, ale chwilowo nie mam pomysłów.

Tonetti
Posty: 10
Rejestracja: 20 sie 2015, 22:13

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Tonetti » 20 sie 2015, 22:24

Sasha - całkiem fajnie, tylko ten żywopłot na dachu psuje całość, bardziej pasowalaby tam niska polscianka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dom udostępniłem w galerii, jeśli ktoś powie mi jak dać do tego link (?) to wrzucę tutaj. co sądzicie?

Awatar użytkownika
Vogue
Posty: 350
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:51

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Vogue » 20 sie 2015, 22:40

Nie przepadam za takim stylem, co nie oznacza, że ten dom jest przecudny! Wszystko fajnie ze sobą współpracuje, jedyne, co bym zmienił, to łuki, nie podchodzi mi jakoś ta biel na zewnątrz ;_; a z drugiej strony dopasowanie ich koloru do okien to zapewne wyglądałoby zbyt monotonnie. Generalnie duży plus, bo widać, że poświęciłeś na budowę tego domu sporo czasu.

Dodatkowy plus za zachowanie symetrii - ja bym nie dał rady :swelol:
av by jackob

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Sanageyama » 23 sie 2015, 23:44

Od kilku dni miałam ochotę pobawić się w Boba Budowniczego, więc odpaliłam czwórkę po raz pierwszy od bodajże pół roku i stworzyłam tego oto stwora poniżej :swelol:
Jeszcze nie skończyłam, ale chciałam się pochwalić, bo patrząc na moje klocki domy z trójki to wyszło całkiem ładnie :*
Dach pewnie jeszcze poprawię, bo nie jestem z niego do końca zadowolona, a na tą werandę nie mam jeszcze za bardzo pomysłu. Zostawiłabym ją tak, jak jest, ale jak na mój gust to jest tam za pusto ;/
Przepraszam, że zdjęcie jest trochę, hm, kijowe, ale nie mam myszki i bez niej to trochę trudno ;___;

Obrazek
Obrazek

Tonetti
Posty: 10
Rejestracja: 20 sie 2015, 22:13

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Tonetti » 24 sie 2015, 18:53

Electricity - dach wygląda źle, poporacowałbym nad nim, i myslę ze taki duzy taras bardziej pasowalby na tyl domu, no i te wysunięte schody wyglądają kiepsko

Stare miasto w Newcrest, dwa budynki są z galerii, trzeci (na ostatnich zdjęciach) zbudowałem sam w podobnym stylu żeby wpasował się do reszty, jeszcze niewykończony i nieumeblowany.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
__________
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Neonka » 25 sie 2015, 0:57

Tonetti, ślicznie to wygląda!

taki tam starterek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Cain » 25 sie 2015, 1:30

Tonetti, bardzo piękny ten pierwszy budynek a'la jakiś pałac :o A wnętrza również ładne, w innym domku byłyby dla mnie niezbyt ciekawe, no ale w takim wielkim dworze nieźle się wpasowują. Wielki plus za bibliotekę, uwielbiam takie pomieszczenia w tego typu parcelach.
Co do drugiego, odstąpiłeś od tych budynków z Galerii i po prostu dałeś taki zaokrąglony dach, no niezbyt mi się to podoba :swelol: Nie zmienia to faktu, że budynek jest śliczny. Fajny pomysł z bramą z żywopłotu!

Electricity, faktycznie z dachem jest coś nie tak, nie prezentuje się najlepiej w tym domku. Weranda za duża, zmniejszyłbym ją poprzez powiększenie części domu z drzwiami. :P Potem nad nią jakiś mały dach jednospadowy i byłoby w porządku. I te wystające schody dziwnie wyglądają. Lepiej byłoby, gdyby był wcięte.

Neonka, przede wszystkim bryła jest zbyt prosta, ale nie jest najgorsza, lepiej nie kombinować, żeby potem się bardziej nie ubrudzić :swelol: Oszklone drzwi zajmujące dwie kratki wyglądają dziwnie na ścianie, która również ma dwie kratki. Byłoby OK, gdyby reszta okien była większa, od sufitu do samego dołu ściany (bardziej oszklony dom, a nie takie małe kwadratowe okna). No i barierka nie ta - jakaś biała + prosta biała kolumna na jej końcu. Zamiast barierki mogłabyś też pokombinować ze ścianą na jedną kratkę na końcu, a lukę między ścianą a krawędzią przy drzwiach zapełnić jakąś barierką. :P Choć nie wiem, jak prezentowałby się efekt końcowy.
Co do wnętrz, jeśli w kuchni masz czerwone szafki + czerwoną ceglaną ścianę (lub bordową, hu kers) to zdecyduj się na jedno - albo ściana w tym kolorze, albo szafki, bo co za dużo to niezdrowo. Może białe szafki z czarnym blatem, o ile jest taki wariant. A jak nie, to nie wiem w jakim kolorze ściana. XD Krzesła przy stole powinny się jakoś odciąć od tej czerwieni, możesz pokombinować z kolorami. Ale mogłyby zostać, jeśli zmieniłabyś kolor dywanika - w pewnym momencie nie warto postępować z takimi schematami, żywe kolory są fajne, ale bardziej jako akcenty, nie wtedy, gdy rzucają się nam z każdego kąta. Czarne drzwi byłyby OK, a sofa mogłaby przerwać tą ciągłą czerwień. :doge: Za to sypialnia nie jest przesadzona, bardzo gustowna. No a łazienka taka bardzo agresywna. W ogóle w całym domu postawiłbym na czerwone akcenty, jeśli tak bardzo chcesz czerwony, ale zdecydowanie nie równoważyłbym ich z resztą w propocji 50:50.
Ogólnie nie jest źle, te uwagi na temat koloru to takie czepialstwo trochę, ale gdybym ja meblował ten dom - raczej tak bym postępował.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Neonka » 25 sie 2015, 22:46

Może rzeczywiście ciutkę przegięłam z tym czerwonym, ale zastosowałm się do rad i poprawiłam. :)

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 06 wrz 2015, 21:19

Na FB znalazłem takie fajne zdjęcie kontenera, które zainspirowało mnie do zbudowania tego <3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niestety, łazienka za mała żeby robić w niej zdjęcia. :D "Dom" jest grywalny, no CC. Wszystkie dodatki i akcesoria. Do pobrania na priv ^^

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: ollie » 06 wrz 2015, 21:55

Wybacz, ale bryła niezbyt mi się podoba :/

Wnętrza za to są ok, tylko proszę ciebie wstaw drzwi do łazienki bo simowe zboki czyhają :/ xD

Ogród fajny :)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Levkoni » 14 wrz 2015, 16:46

A mi się bardzo podoba i bryła i wnętrza. Śliczny, nowoczesny starter. Jedynie brak drzwi do łazienki jest niefunkcjonalny, bo w razie gości simowie będą wychodzić za każdym razem z domu, jak ktoś będzie chciał zrobić siusiu :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Jackob » 20 wrz 2015, 16:22

Lubie, Dom-kontener jest świetny! Idealny dla jedno/dwu osobowej rodziny, która lubi nowoczesny styl. ^^
_________________

Małe domostwo Betsy Peony ^^

Obrazek

W ogrodzie nie mogło zabraknąć miejsca na skrzynie w warzywami i stół stolarski.

Obrazek

Przestrzeń mała, wnętrza skromne..

Obrazek

Obrazek

Układ pomieszczeń z lotu ptaka:

Obrazek

Przybliżenie na łazienkę, która jest za mała na zrobienie dobrego zdjęcia.

Obrazek

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Wafl Koons » 22 wrz 2015, 0:32

Jackob, Super chatka. Ciepła, lekko retro z miłymi musztardowymi akcentami. Jedynie chyba bluszcz zza telewizora to bym wyrzucił. Ogród jest fajny przez to, że nie jest tak bardzo zagospodarowany. Idealnie gdzieś na przedmieścia

Lubie, super wygląda z zewnątrz, jeszcze to zimne światło słoneczne dodaje mu uroku. Środek wąski, więc nie pokombinujesz. Ale jak na taką przestrzeń to ustawny.

Moja oaza już w Galerii, jeszcze tylko tutaj do działu pozostaje wrzucić ;D malutki sneakpeak
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Guuki » 07 paź 2015, 22:15

Nigdy nie byłem dobry w urządzaniu ogrodów, ale dziś się odważyłem zmienić tył domu moich Simów i powstało coś takiego:

Obrazek

Obrazek

[spoiler]A tak przebudowa wygląda z góry:

przed

Obrazek

po

Obrazek[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Wafl Koons » 12 paź 2015, 12:00

Lepiej jest Guuki. W poprzednim wydaniu, basen zajął całą przestrzeń a i tak swobodnie w nim plwać się nie dało. Schludnie wyznaczone strefy dają największy urok.
Ja bym tylko tam gdzie masz kwiatki przy płocie, dał też kilka krzewów.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Shattered » 19 paź 2015, 18:00

Sklep moich simów
______

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Wafl Koons » 05 lis 2015, 1:44

Shattered, sklep się pięknie wpasowuje w zabudowę Zatoczki bądź Promenady Magnolii. Ja niestety nie potrafię nic wybudować w tym stylu, także podziwiam.

Ja dokończyłem właśnie trzeci już domek inspirowany Sims 2. Chodzi dokładnie o Chaty Sióstr Kaliente i Dona. Tutaj zdjęcie ogrodu na dachu
Obrazek

Zostaje mi jeszcze jedna wolna działka i wtedy już będę miał cała dzielnicę w takim właśnie stylu :D

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Levkoni » 05 lis 2015, 17:55

Bardzo mi się podoba pomysł postawienia tych domów w Newcrest! Fajnie tam pasują i chyba w swoim otoczeniu również ten obszar miasta zabuduję modernistycznymi bryłami :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: Architektura i dekoracja wnętrz

Postautor: Charlie » 14 gru 2015, 12:50

Wafl genialny pomysł :D Rzeczywiście można poczuć się jak w 2 :3

Wstawiam kilka zdjęć wnętrz nowego domu w Windenburgu, który możecie oglądnąć w dziale zdjęcia ze Spotkajmy się :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości