Przedstaw nam swoich Simów

NIE WSTAWIAMY ZDJĘĆ W ZAŁĄCZNIKACH!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Shattered » 06 maja 2017, 19:39

Arthur Sheperd
__

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kapitan Indra » 09 maja 2017, 22:12

Shattered - cóż za przystojniak :)

Zrobiłam ostatnio urodziny dzieciom moich Simek, Indry i Ani. Cała trójka, po starszeństwie:
Cecylia - z nastolatki stała się młodą dorosłą. Dalej podobna do Indry, tylko kolor oczu i podbródek ma po Ani.
Obrazek
Obrazek
Daniel. Ten z rozkosznego, szczerbatego dzieciaka stał się... no cóż, grubym, niezdarnym, staro wyglądającym nastolatkiem. Zbrzydł i nie udał się matkom za bardzo. :facepalm: I do tego preferuje hmm... mało twarzowy styl ubierania.
Obrazek
Obrazek
Magda. Była pierwszym małym dzieckiem w mojej grze. Teraz stała się małą łobuziarą, co uwielbia kolor niebieski. Barwa oczu i włosów po Indrze, z twarzy chyba bardziej w Anię poszła.
Obrazek
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kat » 09 maja 2017, 23:15

Rozumiem Cecylia gotowa do zamążpójścia :) Ładnie wyszła, ale grube, czarne brwi nie pasują jej :(

Daniel o fuuu! Rzeczywiście wyszedł okropnie. Weź coś z nim zrób, jakąś metamorfozę.

Madzia wyszła na ładną dziewczynkę. Poza tym nosi moje ulubione kobiecie imię :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kapitan Indra » 23 cze 2017, 23:45

Najnowsze dziecko moich Simek (wyprzedzam fakty, bo w temacie z fotkami jeszcze nie zdążyłam umieścić, ale to jest to dziecko z obecnego brzuszka Ani), i zarazem drugie małe dziecko w mojej grze, Alicja. Tylko proszę nie mówić do niej Ala. Cechę charakteru ma Aniołek, i jest wampirem, bo w CAS ma ten obrazek z wampirem nad obrazkiem cechy... ale na razie wampirzego dziedzictwa po niej nie widać i nie ma mrocznej formy ani mrocznych potrzeb, pewnie wszystko pojawi się po urodzinach. Na pewno jest wampirem przez fakt, iż obie matki są wampirzycami, no i została urodzona, kiedy Ania była w swojej mrocznej postaci.
Kolorami przypomina tak, jak jej starszy brat, Daniel, z włosów Anię, z oczu Indrę. Słodkie maleństwo, śliczniejsza od Magdy, gdy ta była bobasem.
Obrazek
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Shattered » 16 paź 2017, 20:13

Molly Sheperd

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Rai » 11 gru 2017, 18:26

Gabriela Wilk, Simka urodzona u mnie w grze. Obecnie jest nastolatką. Jest tak ślicznusia, że muszę się nią pochwalić.

Obrazek

Obrazek

A tu zdjęcie z gry. Zwykle Simowie po wyjściu z CAS'u nie są już tak idealni, ale Gabryśka wygląda nadal świetnie moim zdaniem. :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kapitan Indra » 24 lut 2018, 0:56

Rai - jaka ona śliczna :aww: chociaż jako dzieciak wyglądała przeciętnie ;)

Hans, wnuk Indry i Ani, syn Felixa, ich pierwszego, adoptowanego dziecka oraz Krystal Weedon. Typ komputerowca. Tutaj w urodzinowej koszulce serii The Sims, choć na codzień nosi raczej tę koszulę we flamingi :) Przykładny małżonek niejakiej Zafiry, przedstawionej również w tym temacie, dziecko w drodze. Mieszkają w San Myshuno.
Obrazek
To jest jego właściwy strój.
Obrazek

A to Lisa Saturday. Pomysłu na nazwisko nie miałam, więc nazwałam ją od dnia, w którym powstała, czyli od soboty (dziś). Muszę zmienić ją w wampira.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Shattered » 14 cze 2018, 1:26

Arthur Sheperd już emerytem

Obrazek
Sky Fits Heaven

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Rai » 24 cze 2018, 11:28

Indra, bardzo podoba mi się Hans. Super go wystilizowałaś.

Shatt, częst widzę Arthura w temacie ze zdjęciami.

Ja chciałam pokazać wyjątkowe bliźniaki, które mi się urodziły. Są... Piękni. xD To dzieci Gabrieli Wilk (z poprzedniego postu) i Vladislausa Strauda. Są niesamowici. soft9

Maria
Obrazek
Obrazek

Henryk
Obrazek
Obrazek

Teraz dodałam mu wąsiki
Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: aesthetea » 24 cze 2018, 19:57

Ośródka. Zrobiona na przetestowanie CPR, ale zostanę może przy niej dłużej.

Obrazek

Obrazek
Obrazek


Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Rai » 28 cze 2018, 21:01

aesthetea, ciekawa pani policjant. ;)

Ogólnie to Henryk doczekał się syna i wnuka i obaj są dalej łudząco podobni do Vlada. Normalnie geny idą po tej linii jak nie wiem co. xD

Syn Henryka (czyli wnuk Vlada) i Lilith Vatore - Wincent Straud - jako młody dorosły
Obrazek

Wincent wziął ślub z praprawnuczką Belli i Mortimera Ćwirów, prawnuczką Aleksandra Ćwira i mają syna Erazma Strauda. Przystojniak po ojcu, dziadku i pradziadku :doge:
Obrazek

Naprawdę mega silne geny. Nigdy mi się nie zdarzyło, aby tyle pokoleń było tak do siebie podobnych...

Ale żeby nie było, w grze czasem rodzą mi się też całkiem ładni (przynajmniej według mnie soft9)

Niczego sobie Nasturcja Bażant - siostrzenica Gabrieli :) i prawnuczka Landgraabów
Obrazek

Moi ukochani bracia Bażant, którzy wywodzą się z Fyresów, Munchów, Ćwirów i Kaliente soft9

Mniej ładny moim zdaniem Gustaw
Obrazek

I cudny Szymon
Obrazek

Oraz moja totalnie przekochana, urodzona w grze, Greta Żubr
Obrazek

Awatar użytkownika
DeathValley
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2018, 13:28

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: DeathValley » 28 wrz 2018, 23:54

Obrazek

Tą simkę stworzyłam jako młodą dorosłą. Ma na imię Stella, jest na 10 poziomie w karierze botanika i niedługo przechodzi na emeryturę. Jakiś czas temu zmarł jej mąż Luke. Poznali się gdy on był już prawie dorosły, a ona była młodziutką (i głupiutką) dorosłą. Byli w sobie szaleńczo zakochani przez te wszystkie lata i dlatego po jego stracie Stella cierpiała przez wiele dni. Na szczęście wciąż ma swoje ukochane dzieci.

Obrazek

Summer jest już prawie młodą dorosłą. Jest zapaloną tancerką i brzdąka też na gitarze. Udało jej się zdobyć wszystkie harcerskie odznaki. Po mamie odziedziczyła zapał do nauki więc w przyszłości planuje karierę astronauty. Stella ma także chłopaka, który niedługo planuje jej się oświadczyć. Jaxon jest młodym dorosłym dlatego jej mama jest bardzo ostrożna jeśli chodzi o ich związek, w końcu nie chcemy żadnej nieplanowanej ciąży :p

Obrazek

Tristan za chwilę stanie się nastolatkiem. Jest bardzo kreatywny i cały dom jest obwieszony rysunkami i ozdobami wykonanymi przez niego. Jak jego starsza siostra jest harcerzem i również stara się zdobyć wszystkie odznaki. Był bardzo młody gdy zmarł ich tata ale ma z nim mnóstwo ciepłych wspomnień. W przyszłości Tristan będzie podążał za natchnieniem i zostanie malarzem. Tristan miał okazję poznać Rodzeństwo Jaxona i musi przyznać, że jego młodszy brat jest naprawdę uroczy :3

To właśnie rodzinka, którą gram od jakiegoś czasu. Planuję zrobić wielkie drzewo genealogiczne ale zobaczymy jak mi się to uda :D

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kapitan Indra » 25 cze 2019, 21:56

Tak teraz wygląda Hans, po cofnięciu się historii rodu, urodzony na nowo, obecnie nastolatek i przeraźliwy kujon.
Obrazek
A tak wygląda obecnie Daniel, drugi syn Indry i Ani, ten, co w poprzedniej wersji gry był dość ładnym piwnookim blondynkiem, a potem stał się grubym, paskudnym nastolatkiem. Teraz jest rudowłosy i błękitnooki, i do tego to wampir. Nie wygląda źle, ale boję się, że kiedy zostanie nastolatkiem, może znowu stać się brzydki.
Obrazek
Kosmiczny syn mojego Felixa, przyrodni brat Hansa, drugi wnuczek Indry. Nazywa się Gerd. Ma cechę Niezależny.
Obrazek
Tak wygląda jego ziemskie przebranie. Istna kopia tatusia.
Obrazek
Obawiam się, że to dziecko będzie miało tę dziwną grubą figurę, jaką miał Felix w dzieciństwie, zanim go przerobiłam...
Obrazek
A to mój nowy Sim, Łukasz. Ma cechy Schludny, Towarzyski oraz Wesoły, i aspirację Popularność.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: blakhart » 09 lip 2019, 11:41

Oto Maya Fisher, którą zaczęłam grać aby wypróbować Wyspiarskie Życie ale jakoś się do niej przywiązałam. Już dawno powinna być dorosłą, jak nie emerytką, ale ciągle ją odmładzam :) Jej cechy to snobka, dziecię oceanu i ambitna.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Plus jej nastoletnia córka Khamira, która urodziła się jako ruda więc najwidoczniej odziedziczyła włosy po mamie. Jej ojcem jest Makoa Kaeloha (sim z Sulani). Jej cechy to: dziecię wysp i wrażliwa.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kapitan Indra » 09 lip 2019, 15:49

Daniel jako nastolatek. Nie jest za piękny, ale na pewno wygląda lepiej niż jego pierwsza wersja, ta sprzed "katastrofy czasoprzestrzennej". Chociaż też jest gruby, ale mniej niż tamten. Nie ma takiej dziwnej sylwetki, jak gruszka, no i długo gruby nie pobędzie, bo ćwiczy.
Obrazek
Obrazek
W wampirzej postaci.
Obrazek
Obrazek
Wersja: nastoletni harcerzyk :P
Obrazek
Nie mówiłam, że ćwiczy?
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Ururu » 10 lip 2019, 20:08

blakhart
Maya ma cudowny wygląd jako syrena. Głównie samo sięgnięcie po biel na ciele i ogonie daje jak dla mnie niesamowity efekt.

aesthetea
Ta Simka jest przecudowna *-* Masz jakieś zmodyfikowane kolory ciała czy to tylko tak wygląda?



Przedstawiam Janużka Żula, który powstał totalnie przypadkowo podczas tworzenia jakiejś rodzinki. Niemal w całości jest taki, jaki się wygenerował.
Obrazek

Ostatnio spotkałam niesamowitego chłopaczka, który wygląda jakby ubrał i uczesał go jakiś stylista bogaczy. Jakże zdziwiłam się, kiedy okazało się, że jest to syn Janużka.
Obrazek

Niestety chłopiec wyrósł na przychlasta.
Obrazek

Dzisiaj stworzyłam postać do mojej relacji z rodziny królewskiej na podstawie postaci pewnej użytkowniczki z Instagramu.
Oto Kenneth Morgan Williams, nowy policjant w królestwie. Jak zobaczyłam tę postać to TOTALNIE musiałam ją zrobić w Simsach. Spójrzcie tylko na te patyczkowe nóżki.
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Stara-Raszpla » 13 lip 2019, 22:24

Rebeca Bjergsen - corka Bjergsenow siotra Elsy iii .. nie pamietam jak sie ta druga nazywala:

Obrazek

A tutaj jedna z blizniaczek Pascale. tym razem Corka Elsy :

Obrazek

I jeszcze syn Vlada :

Obrazek
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Kapitan Indra » 18 lip 2019, 0:00

Moja nowa Simka, pierwsza stworzona po aktualizacji za pomocą nowych opcji. Oto Albina Martin.
Jak widać na obrazku, jest porywczą i ambitną materialistką, która chce być archeologiem z zamiłowania, pracuje zaś w polityce i ma od razu rozwiniętą trochę logikę oraz ogrodnictwo.
Obrazek
Obrazek
Hans jako młody dorosły:
Obrazek
Obrazek
Gerd jako dziecko. Jego prawdziwa, kosmiczna postać:
Obrazek
A to przebranie:
Obrazek
Moja Indra jako syrena.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: blakhart » 13 wrz 2019, 18:10

Oto Zahara Moon, simka którą stworzyłam na potrzeby wypróbowania nowego pakietu, jest więc świeżo upieczoną czarownicą ;)
Cechy: kreatywna, znawczyni sztuki, wrażliwa, kolekcjonerka

Obrazek

Przerobiłam trochę Innę Cents, wampirzycę z traileru pakietu. Jej mrocznej formy praktycznie nie ruszyłam, w rysy twarzy też nie ingerowałam.
Cechy: wesoła, niezdarna, dobra, urocza

Obrazek

Obrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Przedstaw nam swoich Simów

Postautor: Rai » 18 wrz 2019, 18:01

blakhart, fajnie przerobiłaś Innę. Ale czarownica też niczego sobie. :D Raszpla, no Jean-Claude straszny haha! Ale chłopaki Landgraabów niczego sobie... A jak na Landgraabów to naprawdę przystojni! Indra, Greta jest słodka. Co Ty od niej chcesz. :)

Skoro wreszcie wyszedł pakiet o czarodziejach, mogłam powołaś Lily i Jamesa :wub: do życia.

Lily
Obrazek

James
Obrazek

Lily i James zaszli naturalnie w ciążę, ale zobaczyłam w MCC, że ma być dziewczynka... Zmieniłam płeć na chłopca. ;) I urodził się Harry, w ogóle niepodobny do książkowego.Książkowy miał brązowe włosy po ojcu i zielone oczy po matce... Mój ma rude włosy po Lily i brązowe oczy po Jamesie...
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość