The Sims 4 - zdjęcia z gry

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lenna » 15 lis 2017, 17:38

Indra, ta kicia wygląda jak taki mały szczurek xD Przypomina mi kota, którego kiedyś miałam.

W domu i tak nie było prądu, więc Laura postanowiła z niego wybyć i w wolnym czasie wybrała się do muzeum z przyjaciółmi.
Obrazek

Jako że nie bardzo jest co robić w muzeum, pobawili się w malowanie.
- I co? Jak wyszłam?
- Wspaniale, hehe
Obrazek

Nadia nie była zbyt zadowolona z żartu :/ W związku z tym zakończyli zabawę, i udali się do domu Nadii która zaprosiła ich do siebie na kawę a Laura tak naprawdę chciała tylko skorzystać z działającego prysznica, ponieważ odcięli jej też wodę
Obrazek
Te książki na podłodze [*]

Obrazek

Laurze bardzo spodobało się bazgranie na płótnie za free, więc później pozwiedzała też inne muzeum.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 15 lis 2017, 19:44

Lenna - najlepsze chyba to pierwsze z mazania w muzeum ^^

Indra w swoim sklepie, zmodernizowanym i rozbudowanym, coby i asortyment dla zwierząt się tam zmieścił.
Obrazek
A Ania zainwestowała w klinikę weterynaryjną i leczy zwierzaki...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nawet Przemo z Dolarem przyszedł. A pracownicą, co tak gorliwie wyciera podłogę, jest Zuzanna Lis z relacji rgxa97, Lisie Piekło.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lenna » 15 lis 2017, 20:25

Indra, widzę że w sklepie Indry nawet kosmici chcą kupować xD

Po krótkiej przerwie wracamy do pracy. Prądu brak, wody brak, trzeba zakasać rękawy i jakoś zarobić.
Obrazek

Wąsaty hipster znowu przyszedł do szpitala.
- Proszę pana, przebadam jeszcze próbki, ale wszystko wskazuje na to, że nic panu nie jest.
- Jak to nic?! A ten ból brzucha? To na pewno jakaś śmiertelna choroba, JA UMIERAM!!
Obrazek

- Spokojnie, zrobię tylko mały zastrzyk. To nie będzie bolało.
- Ała!!!
- Żartowałam :)
Obrazek

Z nieznanych przyczyn po awansie Laury szpital nie zatrudnił nowego sanitariusza i musiała wszystkim zająć się sama.
Obrazek

Dostała za to możliwość robienia rentgenu pacjentom.
Obrazek

- Mhm, mhm... Tak, dobrze... Mhm...
- Co pani widzi?
- Sorry, nic z tego nie rozumiem xD
Obrazek

Niestety ale większość przypadków musiała przekazywać drugiej doktor, przed nią jeszcze dużo nauki...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 16 lis 2017, 20:42

Alfred - szczeniaczek Molly i jej narzeczonego

Obrazek

Obrazek

Kotka którą Arthur kupił swojej córce - Emily

Obrazek

Obrazek

Nowy nabytek w rodzinie - Benny. Pies najbardziej lubi Jasona

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 19 lis 2017, 19:06

Lenna - super idzie Laurze :)
Shattered - fajny ten szczeniaczek.

Indra pracuje z Anią na zmianę w klinice.
- No, malutki, tylko mnie nie użryj...
Obrazek
- Jadła ciasto, prawda? Czuję to w jej oddechu. A nie powinna...
Obrazek
- No, jeszcze tylko chwila... posłuchaj pisku piłeczki! Dobra psinka!
Obrazek
- A teraz taka mikstura...
Obrazek
- Śliczny kotek! Dobry kotek! Nie bój się, mrusia!
Obrazek
Po powrocie do domu. Przytulanki ze średnią córką zawsze spoko.
Obrazek
Na koniec Magda coś tworzy przy swoim stoliku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 22 lis 2017, 19:09

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lion » 23 lis 2017, 7:47

Nowy dodatek zachęcił mnie do rozpoczęcia nowej rozgrywki. Pobawiłem się trochę w CAS, tym sposobem powstał Ziemowit Szelf.
Obrazek

Obrazek

Sim do niedawna żył jak król. Zajmował się nie do końca legalnymi interesami, współpracując z simami, z którymi lepiej nie wchodzić w głębsze zażyłości. Pozwoliło mu to zbić fortunę i cieszyć się luksusami, jakich nie doświadczali inni. Dzięki temu gdy Rory, jego psina, poważanie zachorowała, ten bez mrugnięcie okiem zapewnił jej nielegalny, eksperymentalny zabieg, po którym stała się pół-robotem.
Obrazek

Zadziałał wbrew naturze, wówczas się tym jednak nie przejmował – liczyło się to, co dobre dla niego. Niestety simowie, z którymi współpracował, z czasem się od niego odwrócili i zostawili z niczym... Na szczęście Ziemek był w posiadaniu starej, zniszczonej farmy, którą dawno temu odziedziczył od jednego ze swoich przodków. Nie mając wyjścia, postanowił się tam osiedlić i zacząć wszystko od nowa.
Obrazek
Farma nie jest mojego autorstwa, została pobrana z Galerii i lekko przeze mnie przerobiona.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lenna » 23 lis 2017, 17:03

Lion, ten pies-robot :love:

U Laury nadal wszystko po staremu, czyli rachunki się piętrzą a pieniędzy brak xD
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jakby tego było mało, co chwila wypadały jakieś dni wolne i nie da się zarobić, chcesz pracować a nie można, jak żyć.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lion » 03 gru 2017, 16:05

Ziemowit postanowił nie użalać się nad swoim losem i szybko stanął na nogi. Szukał sposobu na ponowne zarobienie dużych pieniędzy. Uznał, że spróbuje się wkręcić w politykę.
Obrazek

Dbał przy tym o swoją farmę, licząc, że z czasem zacznie przynosić mu zyski.
Obrazek

Ponadto Rory zapewniła mu dodatkowy dochód. Urodziła dwa szczeniaczki, Alfę i Figę, które szybko udało się sprzedać za niezłą kasę. Niemniej Ziemek nie dopuści, aby jego psina ponownie zaszła w ciążę - tym razem obyło się bez komplikacji, ale zważywszy na fakt bycia pół-robotem, Rory nie powinna kolejny raz zostawać mamą.
Obrazek

Przyznam, że te małe psiaki skradły moje serce!
Obrazek

Gdy jeszcze mieszkały z Ziemowitem, co noc kłady się z mamą przy jego łóżku :aww:
Obrazek

Ostatnio Ziemowit opuścił Oazę Zdrój i wybrał się na najbardziej znany w simowym świecie pchli targ. Spotkał tam bardzo oryginalną handlarkę...
Obrazek

Kim jest? Skąd pochodzi? Czemu zawdzięcza swój oryginalny wygląd? Ziemek uznał, że musi się o tym wszystkim dowiedzieć!
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lenna » 03 gru 2017, 17:02

Lion, szkoda, że sprzedał szczeniaczki. Z drugiej strony szkoda że Rory jest półrobotem, to by mógł założyć hodowlę i mieć stały dochód soft9 soft9
Nie wiem, kim jest zielona pani, ale już mi się podoba i ich shipuję xD

Dzięki swojej wytrwałej pracy Laura uzyskała kolejny awans i postanowiła świętować go ze znajomymi w klubie.
Obrazek

Obrazek

Postanowiła wypić drinka, pomimo że ostatnio nie skończyło się to dobrze. O dziwo pojawił się tam też wąsaty hipster hipochondryk soft9 Laura ma nadzieję, że jutro nie spotka go w pracy PONOWNIE.
Laura (w myślach):
- Boże, weź człowieku nie pij już, nie będę ci jutro leczyć raka wątroby czy co tam znowu wymyślisz
Obrazek

Później słuchali występu jakiegoś recytującego gościa, który najwyraźniej bardzo się wczuł, ale chyba nikt nie czaił, o co mu chodzi.
Obrazek

- Sixam, ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie...
Obrazek

Występ był tak... porywający, że Laura aż zezgonowała. A może to skutki alkoholu?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lion » 04 gru 2017, 17:59

Lenna, widzę, że Laura żyje beztrosko - pewnie dopiero opłaciła zaległe rachunki i już biega po jakichś wypasionych klubach :D

Ziemowit i Lenora umówili się na randkę...
Zapomniałem wyłączyć kryształki, ale strasznie podobają mi się ich miny na tym zdjęciu.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści

Postautor: Rai » 11 gru 2017, 18:22

@Lion, od początku śledziłam zdjęcia z losami Ziemowita i jego metalowej suczki. xD Zielona Lenora ma wspaniały nos. Bardzo twarzowy... xD Mam nadzieję, że Ziemowit nie postanowi na niej jakoś zarobić. x_X
@Lenna, super wyglądają te zdjęcia bez światła itd. :D Widzę, że Laura średnio się przejmuje. Ale w pracy się stara. Jak to jest, że jej nie starcza na opłaty. :D Spoko, że po tym jak dostała awans wolała iść do klubu wydawać forsę, niż zapłacić za światło, ale co ja tam wiem. XD A może wąsaty hipster na nią leci i to nie są zbiegi okoliczności...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lion » dzisiaj, 16:32

Rai, nos Lenory jest "twarzowy", bo z założenia miała być to brzydka simka. :D Miło znowu widzieć zdjęcia z twojej rozgrywki, super rodzinka i świetne psiaki! ;)

Lenora i Ziemowit zaczęli regularnie się spotykać. Okazało się, że simka była wychowywana tylko przez matkę, nigdy nie poznała swego ojca i nie wiedziała nic na jego temat. Oczywistym jednak było, iż to dzięki jego genom ma tak oryginalny wygląd - jej rodzicielka była zwyczajną simką. Ziemowita urzekała jej nietypowość, nie potrafił się oprzeć swej wybrance.
Obrazek

Z czasem postanowił jej się oświadczyć. Poprosił ją pomoc w sprzątnięciu szopy, a gdy ta przybyła, nagle uklęknął przed nią i zadał to magiczne pytanie...
W końcu sprzątanie szopy jest takie romantyczne. :D
Obrazek

Został przyjęty.
Obrazek

Postanowił od razu podzielić się radosną nowiną ze swoim najlepszym przyjacielem, Omarem Gherdą, który był dla niego jak brat. Poznali się po przyjeździe Ziemka na farmę - Omar mieszka w malutkim domu nieopodal. Generalnie jest simem wygenerowanym przez grę, ma syna w wieku szkolnym, Hakima. Młody ma ciemną karnację, co tłumaczę tym, iż musiał wdać się w matkę. Wymyśliłem historię, iż była to pierwsza miłość Omara, jeszcze za czasów szkolnych. Zakończyła się ciążą, niestety rodzice dziewczyny nie zamierzali się z tym pogodzić, nakazali swej córce zerwać wszelkie kontakty z Omarem i oddać pod jego opiekę urodzonego "bękarta". Tym sposobem sim stał się samotnym ojcem, który poświęcił wszystko dla swego dziecka.
Obrazek

A na koniec zbliżenie na Rory. :P
Obrazek