Ciekawe i pożyteczne mody

Poszukujesz konkretnego dodatku? A może różnych danego typu lub stylu? Tutaj możesz poprosić innych Użytkowników o pomoc!
Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Spis CC do The Sims 4

Postautor: Pappy » 07 kwie 2015, 15:51

When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spis CC do The Sims 4

Postautor: Levkoni » 08 lip 2015, 10:15

Mod na wysokość simów:

http://modthesims.info/download.php?t=559329

Dodaje on dwa fajne elementy: możliwość regulowania wysokości sima w CAS oraz obniża wzrost nastolatków! O ile bawienie się wzrostem simów mnie nie jara, zapewne będą błędy animacji przy zbyt wysokich to już niżsi nastolatkowie może być super! Mod, po wgraniu, automatycznie obniży wzrost wszystkich nastolatków w grze.

Mod na automatyczne używanie jacuzzi przez simów na parcelach oznaczonych jako SPA:

http://modthesims.info/download.php?t=560163

Normalnie simowie ingorują jacuzzi będąc w SPA. Jako że jacuzzi doszło w innym pakiecie, nie jest wzięte pod uwagę jako obiekt charakterystyczny dla tego typu parcel. Ten mod to zmienia dzięki czemu simowie będą korzystali z jacuzzi w SPA tak samo jak z masażów czy jogi.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Shattered » 02 sie 2015, 21:51

Czy ktoś może wie czy istnieje mod, który usuwa te znaczniki życia znad głów pacjentów? :unsure:
Sky Fits Heaven


Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Levkoni » 08 sie 2015, 10:51

Column15, to są dobre mody, poprawiają fajnie rozgrywkę, nie ułatwiając jej przy tym ani nie odbiegając od wytycznych producentów, lubię takie. Osobiście korzystałem z tego na zachowania simów w zależności od emocji - mod ten polega na tym, że niekontrolowani przez nas simowie częściej wykonują interakcje związane z ich emocjami zamiast zwykłych pogaduszek etc.

Tylko ten mod na skupianiu się na innych emocjach - trochę dziwny bo co ma brak głodu i energii do stanu "oszołomiony" :P "Oszołomiony dostają simowie np. po walce albo po porażeniu prądem i to lepiej pasuje :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Column15 » 08 sie 2015, 11:21

Levkoni, rzeczywiście oszołomienie nie pasuje do głodu i zmęczenia, ale jest wersja modyfikacji, gdzie wszystkie emocje są w osobnych plikach .package i można dostosować do siebie :)

Znalazłem jeszcze taki zbiór.

---

Zmywarka nie wystaje poza blat, gdy jest tuż przy ścianie
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Jackob » 12 sie 2015, 22:51



dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: dzejan » 30 sie 2015, 16:09

Może nie jest jakiś ważny, ale fajny i dopracowany, szczególnie polecam osobom którzy zajmują się videostory i relacjami z gry ;)

Siedzenie na schodach - http://lumialoversims.tumblr.com/post/1 ... -it-allows - takie same opcje jak np. przy basenie albo na ławce, czytanie książek, rozmawianie, łaskotanie itp. Trzeba tylko za pomocą bb.moveobjects wstawić i włala :)

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Column15 » 30 sie 2015, 16:43

dzejan, używając tego moda, kodu bb.moveobjects oraz klawiszów 9 i 0, można sprawić, że Sim usiądzie dosłownie wszędzie - w powietrzu, na blacie, stole, regale czy dachu - próbowałem. :D
Obrazek
av by teaplease.

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: dzejan » 30 sie 2015, 17:32

Tak, wiem :D

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Neonka » 06 paź 2015, 18:58

politics mod pack - dodaje (aktywną) karierę polityka

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Shattered » 16 lis 2015, 18:12

Szukam tego moda, ktoś zapodawał link ale nie mogę znalezć, aby simowie z miasta nie znikali.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Levkoni » 21 lis 2015, 22:17

We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Hirooo » 06 sty 2016, 18:24

Czy jest mod pozwalający na umieszczenie płotu na krawędzi parceli? Mega mnie denerwuje to, że mogę postawić dopiero jedną kratkę od krawędzi :/

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Jackob » 08 lut 2016, 12:00

Napisane: 22 sty 2016
Każda potrawa jest za ostra? Koniec z tym: http://linna.modthesims.info/download.php?t=570271

Napisane: 08 lut 2016
W temacie [url=http://centrum-simow.com/viewtopic.php?p=83536#p83536]The Sims 4 - Błędy[/url], [url=http://centrum-simow.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=151]Levkoni[/url] pisze: (...) Dodatkowo okropnie mnie wkurzyło oznakowanie zawartości zmodyfikowanej. Teraz na zdjęciu obiektu w katalogu obiektów widnieje symbol klucza majstra. I okej spoko. Ale po jakiego grzyba walnęli takim kluczem jeszcze na każdym, dosłownie każdym kwadracie z wyborem wariantu kolorystycznego takiego obiektu? Po pierwsze zasłania to kompletnie kolor i w sumie nie widać do końca co się wybiera, a po drugie przecież widać ikonkę klucza na głównym zdjęciu to po co jeszcze dodatkowo oznaczać warianty?! o_O
Ponieważ do niektórych obiektów można pobrać recolory cc. ;)
Polecam modyfikację, która całą zmianę nieco upiększa:

Obrazek

http://linna.modthesims.info/download.php?t=571988

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Levkoni » 11 lut 2016, 21:36

Jacob, dzięki :D

Jeśli uważacie, że macie za mało simów na poszczególnych parcelach, to ten moda zwiększa ich ilość: http://modthesims.info/download.php?t=558764

Mod składa się z kilku modułów. Na początek należy pobrać moduł pierwszy czyli DISTRICT LIMIT. Pozwala on na zwiększenie limitu simów, którzy mogą przebywać w konkretnej dzielnicy miasta. Domyślnie jest to 20 simów na dzielnicę. Oznacza to tyle, że jeśli na Waszej parceli aktualnie znajduje się 20 simów, to nie pojawią się już nowi simowie chodzący po chodnikach. Moduł jest w wariantach od 30 simów do 300 simów w dzielnicy.

Kolejne moduły odpowiadają za zwiększenie ilości simów na konkretnych rodzajach parcel np. w klubie, kawiarni, w parku, na basenie itd. Każdy moduł jest w dwóch wersjach: 2 razy więcej simów oraz 5 razy więcej simów. Można wgrać dowolną ilość modułów, ale każdy tylko w jednym wariancie 2 lub 5. Pamiętajcie, że nie zauważycie różnicy jeśli nie wgracie DISTRICT LIMIT.

Pamiętajcie, żeby nie przesadzać. Jak nie macie mocnego kompa to za duże limity spowolnią grę.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Halpuria
Posty: 37
Rejestracja: 08 lis 2015, 21:04

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Halpuria » 27 lut 2016, 23:50

Kiedyś czytałam, że jest mod na nastoletnią ciąże. Teraz by mi się przydał. Jakby ktoś miał linka to z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Ciekawe i pożyteczne mody

Postautor: Shattered » 20 kwie 2016, 19:38

Mod poprawiający działanie światła we wnętrzach

Wg mnie działa świetnie.. Zdjęcia podczas dnia, światło jedynie dostaje się przez okna.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości