Poszukiwanie różnych dodatków

Poszukujesz konkretnego dodatku? A może różnych danego typu lub stylu? Tutaj możesz poprosić innych Użytkowników o pomoc!
Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Joan » 18 lis 2017, 11:18

Istnieje mód dzięki któremu mogłabym włączyć story progression ale tylko w jednej rodzinie? Plis Help
Obrazek

Awatar użytkownika
freaky
Posty: 36
Rejestracja: 15 gru 2013, 17:55

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: freaky » 12 lut 2018, 23:57

Czy powstały już jakieś zamienniki pralki i suszarki ??
:)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Lenna » 13 lut 2018, 10:49

Obrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: PoProstuAnia » 15 mar 2018, 22:15

Witam. Dwa słowa: dywanik - miasteczko.

Obrazek

Ubzdurało mi się i szukałam już na różne możliwe sposoby... Udało mi się znaleźć coś takiego: http://pqsim4.blogspot.com/2017/05/kids ... ntent.html
ale takie trochę... meeh ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Jhud » 16 mar 2018, 5:13

Dywan to w sumie nie jest trudno zrobić samemu. To tylko płaska tekstura na podłodze. Na dobrą sprawę ten obrazek co dałaś można wkleić jako teksturę na istniejący dywan w grze i tada! :P Żeby nie było że się przemądrzam to może sam to zrobię jak znajdę czas.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: PoProstuAnia » 16 mar 2018, 21:49

Jhud, o kurczę, mógłbyś? :) ja się na tym totalnie nie znam, ale byłabym mega wdzięczna :love:

Tylko tak teraz patrzę, że na tej grafice wyżej ten dywan jest jakby pod kątem, to chyba lepiej byłoby dać coś takiego? : http://www.nigeriaoc.org/wp-content/upl ... ar-rug.jpg
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Jhud » 17 mar 2018, 5:24

Ta grafika jest lepsza. Jasne, nic trudnego. Może jutro się tym zajmę jak nie zapomnę, wtedy ci wyślę na PW.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Levkoni » 09 maja 2018, 14:19

Czy jest obecnie jakiś działający mod, który poprawia oświetlenie pomieszczeń? Chodzi mi o więcej światła wpadającego przez okna, obecnie w domach moich simów jest okropnie ciemno, a trudno żeby każdy fragment ściany obłożyć oknami.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Shattered » 09 maja 2018, 21:27

Szukalam swego czasu tez, ale wszystkie byly niekompatybilne.
Rowniez Noblu Lumii juz chyba nie jest kompatybilny.
Szkoda, ze tworcy tak przestaja updateowac mody
Sky Fits Heaven

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Rai » 23 lut 2019, 21:20

Szukam jakiegoś moda, który zrobi mi z TS4 TS2. Tzn. szukam moda, który zatrzyma starzenie się Simów w rodzinach, którymi aktualnie nie gram. Tak, aby starzenie się i wiek Simów leciał tylko w aktualnie grającej rodzinie, a w reszcie był zatrzymany.
Czy ktoś słyszał o czymś takim?

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Galcia » 24 lut 2019, 12:03

Rai możesz zrobić to ręcznie w grze bez żadnych modów, choc trochę to upierdliwe. :P W ustawieniach masz dwie opcje: automatyczne starzenie: "grani" simowie - tę zaznacz - oraz automatyczne starzenie "niegrani" simowie - tę wyłącz. Przy każdej zmianie rodziny, którą grasz, oznacz wszystkie rodziny jako "niegrane". Wtedy "grana" będzie tylko aktualna rodzina i tylko oni będą się starzeć.
Z modem na pewno byłoby prościej :D ale dopóki jakiegoś nie znajdziesz możesz kombinować.
Obrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Rai » 24 lut 2019, 18:36

Hm... Nie pomyślałam o tym. Dziękuję, Galciu. :wub: Strasznie się tylko boję, że gra może mi skasować jakąś rodzinę, jeśli oznaczę ją jako niegraną. :/ Czy to możliwe?

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Lenna » 24 lut 2019, 19:25

Nie trzeba oznaczać jako niegrane. Wystarczy użyć opcji "Aktywna rodzina", wtedy starzeje się tylko ta którą gramy. Ja robię tak, że gdy włączam pierwszą rodzinę, oznaczam automatyczne starzenie aktywnej rodziny i starzenie niegranych. Gram np. 5 dni, starzeją się miastowi i aktywna rodzina, reszta moich granych rodzin pozostaje nienaruszona. Potem gdy przechodzę do drugiej rodziny i każdej kolejnej, wyłączam starzenie niegranych (oni już mają zaliczone swoje 5 dni) i nadal mam włączone aktywnej rodziny, gram po 5 dni każdą i wszystko się nadrabia. Zataczam pętlę po otoczeniu i wracam do pierwszej rodziny, wtedy znowu włączam starzenie niegranych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Galcia » 25 lut 2019, 23:08

Ooo właśnie, Lenna ma rację, tak dawno nie grałam, że kompletnie zapomniałam o tej opcji. :D W każdym razie żadne mody nie są potrzebne.
Obrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Rai » 27 lut 2019, 16:06

Rany, nawet nie wiem, o czym mówicie. XD Coś takiego gdzieś w opcjach nawet widziałam, ale nie sądziłam, że to tak właśnie super będzie działać! Wow, normalnie jestem w szoku. :D Będę szukać, dzięki!

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Poszukiwanie różnych dodatków

Postautor: Ururu » 12 maja 2019, 10:40

Szukam ścian/okien/drzwi/wszystkiego do robienia domków w tym stylu:
Obrazek
Zależy mi głównie na oknach z takimi ozdobnymi i szerokimi ramami i tymi "trójkątami" nad i na ścianach takich jak u dołu tego budynku.
Byłabym też wdzięczna za wskazówki jak poszukać akcesoriów w tym stylu.

Z tymi "trójkątami" znalazłam takie: https://www.thesimsresource.com/downloa ... d/1386950/ ale wolałabym jednak coś z szerszymi ramami.



______________

Edit:
Kupka popiołu/śmieci/cokolwiek. Chodzi mi o ten stosik sypkiej materii, który się pojawia czasem po podniesieniu śmieci z podłogi, czasem po talerzu na stole, czasem ot tak. Absolutnie nie mogę nic znaleźć w Internecie o tym, a jest to dla mnie niesamowicie drażniące, bo Simowie sami z siebie tego nie sprzątają a jeśli już to oczywiście trzeba czekać pięcet lat jak ze sprzątaniem czegokolwiek.

Są jakieś mody na usunięcie tego dziadostwa z gry? Albo chociażby wie ktoś jak to się nazywa, najlepiej po angielsku, żebym mogła poszukać czegoś na to??
ObrazekObrazekObrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość