Spolszczenie do gry

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Spolszczenie do gry

Postautor: Kasim Hazim » 01 lis 2014, 18:26

Mi też tu coś nie gra, wydaje mi się, że język gry powinien się sam zainstalować jako polski, nie jako angielski. A wiem, że na wersje pirackie instalują się po angielsku, więc nie jestem pewny czy możemy pomóc, bo piractwo na forum jest zabronione...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Spolszczenie do gry

Postautor: Jhud » 01 lis 2014, 19:05

Czy ja wiem? Może to zależy od lokalizacji komputera? Mi się po japońsku zainstalowały na jednym komputerze w którym gram w visual novele...
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spolszczenie do gry

Postautor: Stara-Raszpla » 04 lis 2014, 18:56

najprosciej to zadzwonic do EA polska, przedstawic sytuacje..

Druga sprawa.. u mnie dziala.
Wywal sciagnieta gre. Zmien origin na polski i przeloguj origina, i pobierz gre jeszcze raz, nie instaluj z plyty.
Rav pisze: Poszperałem w googlach i sprawa wygląda tak: legalnie skopiować możesz tylko własną płytę dla siebie, pobranie/udostępnianie lub skopiowanie czyjejś nie jest legalne, nawet jeśli posiadasz na to licencję.
Sprawa praw autorskich jest dosc skomplikowana. Podstawa legalnosci oprogramowania jest posiadanie unikatowego klucza licencyjnego. Wiec jezeli nie masz nosnika bo (np zjadl ci pies czy cokolwiek... typu kupiles wersje digital) to skopiowanie takiego nosnika jest legalne. Bo rownie dobrze moglbys skopiowac pobrane pliki. Nie ma to znaczenia, dopoty nosnik, ktory zamierzasz skopiowac zawiera taka sama wersje danego oprogramowania.

W tej sytuacji majac wersje standard nie moglbys skopiowac nosnika z wersja deluxe... ale wersje standard to i owszem.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości