The Sims 4 Origin

Masz problem z jakąś grą z serii The Sims 4? Tutaj możesz poszukać pomocy.
MarikaaSWK

The Sims 4 Origin

Postautor: MarikaaSWK » 18 lis 2017, 15:42

Hejka moje pytanie brzmi, czy jak pobiorę na nowo the sims 4 na origin razem z dodatkami to stracę dotychczasowe rodziny? :(
Nie wiem dlaczego ale po kupnie dodatku Psy i koty origin każe mi pobrać całą grę i dodatki na nowo...

Awatar użytkownika
Bart

The Sims 4 Origin

Postautor: Bart » 18 lis 2017, 16:15

A kiedy to Ci się wyświetla? Próbowałaś uruchomić grę? Mnie od jakiegoś czasu pojawia się jakiś błąd i czasem niektóre dodatki, pakiety czy akcesoria widnieją jako niezainstalowane, a gdy włączę grę to normalnie w niej są.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

The Sims 4 Origin

Postautor: Lenna » 18 lis 2017, 16:23

Nie powinno się nic skasować, ale na wszelki wypadek możesz skopiować zapisy rodzin z Dokumentów. Wchodzisz w Electronic Arts i kopiujesz folder The Sims 4 w bezpieczne miejsce, np. na pulpit (możesz też sam folder Saves i Tray).
Tak poza tym to nie wiem co u Ciebie ten Origin wyczynia, ale nie powinien kazać pobierać gry na nowo, gdy jest już zainstalowana... Przy pobieraniu nowego pakietu/dodatku sprawdza tylko pliki gry, może o to chodzi?
EDIT: Chyba problem jest głębszy bo mi właśnie gra uruchomiła się bez wszystkich dodatków x.x Żeby było fajniej naprawdę ich w grze nie było, bo w bibliotece Simom poznikały ciuchy i w ogóle wszystko. Jak wyłączyłam i sprawdziłam w Origin to po kliknięciu na grę był tylko tytuł i nic więcej, zniknął czas w grze, ostatnio grane, a zakładki Znajomi, którzy grają i Zawartość dodatkowa były puste. Dopiero po kilkakrotnym odświeżaniu pojawiło się normalnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

The Sims 4 Origin

Postautor: Stara-Raszpla » 20 lis 2017, 21:07

Tez tak kiedys mialam.. przy cyzm w efekcie origin dociagnal sobie tylko pare plikow ... takze origin tylko tak straszy. A stracic nie stracisz. Bo Usuniecie gry nie kasuje moich dokumentow
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój komputer:
Procesor: Intel Core i5-3570 3,4 GHz
Grafika: ASUS GF GTX660 2048MB 192bit
RAM : 24GB
oraz
Apple MacBook Pro 15" Retina. i7 2.5GHz/16GB/512GB/AMD Radeon R9 M370X w/2GB