(Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

(Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: brightmoon » 09 maja 2016, 23:07

Witam w temacie! Jakiś czas temu zaczęłam grę maxisową simką Stellą Terrano i postanowiłam wrzucać zdjęcia z gry. W początkowych relacjach wydarzenia biegną szybko, bo wtedy nie myślałam jeszcze nad wrzucaniem zdjęć.

Aktualne drzewo genealogiczne

Zapraszam! :)

_____________________________________________________________________________________

1.

Stella Terrano, studentka z kosmicznej wymiany z Sixam, zamieszkała w akademiku na Uniwersytecie Simowym, położonym niedaleko Zatoki Pokrzyku.

Obrazek

Jako, że Stella była sympatyczną simką szybko znalazła sobie przyjaciół. Wśród nich znaleźli się niejaka Beatka oraz Wadim Przybysz.

Obrazek

Obrazek

Między Stellą a Wadimem szybko zaiskrzyło. Mimo, że Wadim był typem podrywacza ich związek trwał aż do czwartego roku studiów.

Obrazek

Obrazek

Pewnego dnia Stellę zaczęły dręczyć nudności. Szybko odkryła, że jest w ciąży! Jednakże Wadim wyrzekł się dziecka i wyjechał z Uniwersytetu unikając wszelkich obowiązków z bycia ojcem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Stella została sama, ale mogła liczyć na wsparcie przyjaciół.

Obrazek

Obrazek

Było ciężko, ale udało jej się ukończyć studia i w zaawansowanej ciąży wyjechała do Zatoki Pokrzyku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W nowym mieszkaniu Stella urodziłą syna - Keith Terrano

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 maja 2016, 21:47 przez brightmoon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Dolce_Lamiya » 10 maja 2016, 6:13

Nowa relacja! :D
Nigdy jeszcze nie grałem Stella. Może dlatego, że nie gram simami stworzonymi przez maxisa :D
U mnie Wadim ma na imię Gustaw i jest przykładnym ojcem. Wierzę, że Stella da radę i będzie miała szczęśliwe życie :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Simwood » 10 maja 2016, 6:17

Stella jest naprawdę bardzo ładna <3
Wadim się nie popisał. Zostawił dziewczynę z dzieckiem a sam wyjechał? :facepalm:
Ale ważne, że Stella znalazła sobie mieszkanie (mogłabyś pokazać je na jakimś zdjęciu?) i urodziła :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Galcia » 10 maja 2016, 20:23

Wadim zasłużył na solidny prawy sierpowy od Stelli. <_< Pewnie alimentów też nie chciał płacić?
Budynek, w którym zamieszkała Stella, wygląda nieco... skromnie. soft1 Ale widzę, że w środku urządziła się już nieco lepiej.
Czekam na ciąg dalszy, bo drzewo genealogiczne bardzo mnie zaintrygowało (zwłaszcza lesbijski związek półkosmitki z robotem :D ).
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Lion » 11 maja 2016, 20:50

Stella zawsze była moją ulubioną maxisowską studentką ;) Po drzewku widzę, że nawet jako emerytka jest bardzo ładna.
Wadim nawet pasuje do roli stereotypowego drania. Całe szczęście, że kosmitka szybko się podniosła po rozstaniu z tym simem!

Czekam na więcej! Mnie również zaintrygowała para Xenovia & Keira :D

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Rai » 12 maja 2016, 8:34

Jak poprzedników mnie też intryguje para Xenovia i Keira. :D U siebie w grze mam za to mężczyznę związanego z męskim SimBotem. Razem adoptowali dwójkę dzieci. :D Trochę zaapoilerowalas historię tym drzewkiem. W sumie trochę szkoda. ;)
I też lubię Stelle. Nie dość, że śliczna, to jeszcze kosmita. ^^ A u Ciebie wygląda naprawdę przeuroczo.

Ten Wadim to głupi sandał, ale czego spodziewać się po podrywaczu... Stella na pewno sama lepiej wychować syna niż z idiotą, który nie chciał własnego dziecka i ja porzucił. Zuch z tej dziewczyny, że się nie poddała. :)
Czekam na dalszy ciąg!

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: brightmoon » 14 maja 2016, 11:57

Dziękuje za komentarze! :)
Będę wstawiać luźne fotki z gry, jako takich zwrotów akcji się nie spodziewajcie :P
Zdjęć mieszkania nie wrzucę, bo nie mam, aktualnie rodzina już tam nie mieszka.

_____________________________________________________________________________________

2.
Mały Keith rósł jak na drożdżach. Całe szczęście odziedziczył kosmiczną urodę mamy :)

Obrazek

Obrazek

Stella znalazła pracę w wymarzonej karierze edukacji. Pracowała jako nauczycielka w podstawówce. Pod jej nieobecność prosiła sąsiadkę o opiekę nad synem.

Obrazek

Mimo iż Stella była kosmitką była bardzo lubiana w bloku.

Obrazek

Keith miał kolejne urodziny, czas tak szybko leciał i był już dzieckiem :) (mieszkanie jeszcze nie do końca było umeblowane)

Obrazek

Keith bardzo polubił grę na skrzypcach, które dostał na urodziny.

Obrazek

Stella dostała kilka dni urlopu i postanowiła wyjechać z Beatką, przyjaciółką ze studiów, na wyspę Twikki. Keith zgodził się zostać na ten czas z sąsiadką.

Obrazek

Obrazek

Stellę zaczepił tubylec, którego bardzo zainteresował niezwykły wygląd panny Terrano. Na wyspie Twikki rzadko widywano kosmitów. Przedstawił się jako Enrique (choć wy możecie znać go jako Jerzy Rękawek)
Obrazek

Stella i Beatka często wybierały się na plażę.

Obrazek

Biedna kosmitka zapomniała kremu z filtrem i spaliła się na raka :P

Obrazek

Często spotkała na plaży Enrique i zawsze ucinali sobie pogawędkę. SIma z wyspy bardzo interesowało jak wygląda życie w Zatoce Pokrzyku.

Obrazek

Obrazek

Ach te wakacyjne romanse :curious: Stella bardzo polubiła polubiła Enrique, może nawet poczuła coś więcej, ale czas wakacji dobiegł końca i trzeba było wracać do domu.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Lion » 15 maja 2016, 10:33

Też się cieszę, że Keith odziedziczył kosmiczne cechy wyglądu Stelli ;)
Stella mogła zabrać ze sobą i przyjaciółkę, i synka, mały by się trochę pobawił. Z drugiej strony widzę, że w czasie urlopu poznała swoją drugą połówkę, więc można jej wybaczyć zostawienie młodego :)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Lenna » 15 maja 2016, 12:55

Uwielbiam Stellę Terrano i bardzo cieszę się, że przedstawiasz jej losy :P
A ten Wadim, co za typek :angry: Pamiętam że u mnie w grze na którymś zapisie nazywał się Urban Wredota (nazwisko bardzo do niego pasuje) i zdradzał moją Simkę, po czym ją zostawił xD
Keith jaki uroczy <3
Kolejny Enrique? Coś dużo ich ostatnio w relacjach soft9
Ta spieczona skóra kosmitów :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Galcia » 17 maja 2016, 19:24

Uwielbiam dwójkową opcje proszenia sąsiadów o opiekę nad dziećmi. <3 Największa zaleta mieszkania w bloku. :D
Keith wyrósł na niezłego przystojniaka. Imponująca grzywa. ;)
Keith zgodził się zostać na ten czas z sąsiadką.
Jaki łaskawy! :D
Przedstawił się jako Enrique (choć wy możecie znać go jako Jerzy Rękawek)
:haha: Strasznie mnie to rozbawiło, jak przypomniałam sobie innych forumowych Enrique. :D To chyba najpopularniejsze simowe imię na forum. xD
Nie wierzę, że Stella tak łatwo zapomni o wakacyjnym romansie. ;) Mam nadzieję, że Jerzy/Enrique odnajdzie ją i wyzna jej miłość. :aww:
Obrazek

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: brightmoon » 20 maja 2016, 13:06

Jedynego Enrique z relacji jakiego kojarzę to ten u Galcii... Ale ja nie jestem na bieżąca o i przeglądam tylko wybrane tematy :P

_____________________________________________________________________________________

3.

Do rodziny Terrano dołączył nowy członek - kot Artemis <3

Obrazek

Obrazek

Stella musiała czymś się zatruć na wakacjach...

Obrazek

Keith był bardzo inteligentnym dzieckiem i odstawał dobre oceny w szkole.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To nie choroba! Stella okazał się znów być w ciąży.

Obrazek

Keith bardzo się cieszył, że będzie miał rodzeństwo. Stella natomiast się martwiła. A jeśli ojciec jej dziecka znowu się go wyprze? Jednak postanowiła powiadomić Enrique.

Obrazek

Obrazek

Enrique okazał się jednak porządnym simem. Postanowił zaopiekować się Stellą i jej dziećmi. Zakochał się w zieloonoskórej simce i postanowił się oświadczyć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tak Enrique zamieszkał w Zatoce Pokrzyku. Sim królował w kuchni. Nawet polubili się z Keithem - mały sim bardzo chciał mieć tatę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Simwood » 20 maja 2016, 13:19

Przedstawił się jako Enrique (choć wy możecie znać go jako Jerzy Rękawek)
Po prostu :haha:. Ale momencik, Stella nie mogła wziąć syna na wakacje ze sobą? Ach nie, bo przecież zobaczyłby gorące pocałunki z tubylcem :dotatusia:.
Artemis jest uroczy :wub:. Też chcę mieć kota u siebie w domu :P
BUCH! Znowu Stella zaciążyła? :D Miło, że Enrique przyjechał do niej i się oświadczył, ale mógłby się ... dostosować do sytuacji i założyć normalne ciuchy :P Albo dobra, całkiem nieźle wygląda. Bardzo mi się podoba, że Keith dogadał się z ojczymem. Taka rodzinna sielanka się zrobiła. A kiedy ślub? :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Lenna » 20 maja 2016, 18:08

Enrique był u Galcii, chloe i Kasima, jeśli nie jeszcze gdzieś indziej. W każdym razie to już chyba 4 Enrique w relacjach soft9
Artemis jest przeeeuroczy <3
Stella jaka puszczalska, dzieci sobie robi a potem zmartwienia, czy ojciec dziecka go przyjmie :doge: No, ale w gruncie rzeczy tym razem dobrze trafiła.
Enryczek po zmianie wygląda całkiem nieźle :yes:
Keith z tymi swoimi oczami wygląda jak mały Chińczyk xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Galcia » 22 maja 2016, 15:26

Jaki śliczny kot! <3 Uwielbiam dwukolorowe oczy u zwierząt. ^^
Ale ekstra, kolejne półkosmiczne dziecko! :aww: Enrique zachował się w porządku (wiedziałam, że nie odpuści sobie Stelli tak łatwo ;) ), a po zmianie wyglądu wygląda super. Napisałabym, że ciekawi mnie, jak będzie wyglądać ich potomek, ale popatrzyłam już na drzewo genealogiczne. :D
Obrazek

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: brightmoon » 22 maja 2016, 20:41

Simwood pisze:Taka rodzinna sielanka się zrobiła. A kiedy ślub?
Lubię rodzinne sielanki, większych dramatów się u mnie nie spodziewajcie :P
Niedługo ^^
Lenna pisze:Stella jaka puszczalska, dzieci sobie robi a potem zmartwienia, czy ojciec dziecka go przyjmie
No cóż, bywa... xD
Galcia pisze:Uwielbiam dwukolorowe oczy u zwierząt.
Heterochromia <3 Może jestem dziwna, ale podoba mi się też u ludzi :)
Lenna pisze:Enrique był u Galcii, chloe i Kasima, jeśli nie jeszcze gdzieś indziej. W każdym razie to już chyba 4 Enrique w relacjach
To wiele wyjaśnia, bo z wyżej wymienionych czytam tylko Mysikrólików Galcii ;)

Chwilowo mam trochę czasu to powstawiam to co już nagrałam :)
_____________________________________________________________________________________

4.

Pewnego popołudnia Stella zaczęła rodzić :P

Obrazek

- Matko simowa, Enrique zrób coś!
- Ale co, tego nas na wyspie nie uczyli... (ale jak robić dzieci wie, hmmm...)

Obrazek

Obrazek

- Matuchno, mam zawał

Obrazek

I tak oto urodziła się Xenovia. (Witaj maleńka! Mam nadzieję, że nie zabraknie nam pieluszek)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Poród porodem, ale życie toczy się dalej xD

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Keith znalazł sobie brzydką koleżankę.

Obrazek

Xenovia miała urodziny (wiem szybko, ale wtedy nie robiłam dużo zdjęć)

Obrazek

Obrazek

Czas na skromny ślub Stelli i Enrique w ich własnym mieszkaniu, w towarzyskie Beatki (która swoją drogą cały wypad na wyspę twikki próbowała ją poderwać) i sąsiadów.
<3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czo oni tak przy gościach... :curious:

Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Simwood » 22 maja 2016, 23:11

większych dramatów się u mnie nie spodziewajcie
Jak to :(? Może chociaż jedno małe morderstwo, jedna mała zdradka? :)
Ale trochę dziwne imię dla małej, Xenovia, takie kosmiczne :P
Faktycznie brzydka ta koleżanka Keitha :D
Ładny ślub : yes: . Stella i Enrique ładnie ze sobą wyglądają
która swoją drogą cały wypad na wyspę twikki próbowała ją poderwać
Zaraz, zaraz, kogo Beatka próbowała poderwać? Stellę? :O
Czekam na więcej :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Lion » 23 maja 2016, 10:57

Artemis jest pięknym kotem ^^
Dobrze, że Enrique stanął na wysokości zadania, gdy Stella zaszła w ciążę. Musiał w końcu wywrócić całe swoje życie do góry nogami ;)

Xenovia wygląda uroczo jako raczkujący berbeć! Młoda para też świetnie się prezentuje. Ogólnie bardzo miło patrzy się na tę sielankę :)

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Galcia » 25 maja 2016, 7:15

W pierwszej chwili po spojrzeniu na Xenovię pomyślałam, że jest naga. :D Roda kosmitka! <3 Wygląda przeuroczo.
Czo oni tak przy gościach... :curious:
Może tak to się odbywa na Wyspie Twikki. :haha: Pokładziny i te sprawy.

PS. Mimo Twoich zapewnień o sielance itd. ja i tak czekam na chociaż jeden mały dramacik. :P
Obrazek

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: brightmoon » 25 maja 2016, 16:05

Dziękuje za komentarze! :)
odpowiedzi:
[spoiler]
Galcia pisze:Może tak to się odbywa na Wyspie Twikki. :haha: Pokładziny i te sprawy.
Kto wie xD
Galcia pisze: PS. Mimo Twoich zapewnień o sielance itd. ja i tak czekam na chociaż jeden mały dramacik. :P
Simwood pisze:Może chociaż jedno małe morderstwo, jedna mała zdradka? :)
W sumie mały dramacik będzie :P

Simwood pisze:Ale trochę dziwne imię dla małej, Xenovia, takie kosmiczne :P
Wzięte od takiej jednej kosmitki z anime :)
Simwood pisze:araz, zaraz, kogo Beatka próbowała poderwać? Stellę? :O
Tak, cały pobyt na Wyspie Twikki chodziła za Stellą i miała ten dymek z jej podobizną i serduszkami... i kilka razy próbowała flirtować xD[/spoiler]

_____________________________________________________________________________________
5.

W wolnych chwilach Enrique rozwijał swoją kreatywność, która pomagała mu w karierze kulinarnej. Często malował domy, bo owy budynek był marzeniem całej rodziny. Ich mieszkanie zrobiło się za małe.

Obrazek

Keith miał urodziny i stał się nastolatkiem. Często pomagał w opiece nad przyrodnią siostrą. (wystąpił u mnie błąd z oczami, niestety naprawi się dopiero, gdy Keith pójdzie na studia)

Obrazek

Obrazek

Dzięki kolejnym awansom Stelli rodzina mogła przeniesc się do większego domu. (Niestety nie mam jego zdjęć z zewnątrz.)
Stella, która miała dryg do majsterkowania w wolnych chwilach tworzyła coś w swojej przydomowej szopie.

Obrazek

Xenovia także miała urodziny <3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po wielu godzinach spędzonych w szopie Stelli udało się skonstruować sługusa! Nowa członkini rodziny otrzymała imię Keira i szybko zaprzyjaźniła się ze wszystkimi, zwłaszcza z małą Xenovią.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

<3

Obrazek

Enrique polubił pracę w ogrodzie. Od ciągłego spryskiwania roślin stał się nawet simoroślą, ale wywar od Cygańskiej Swatki szybko przywrócił go do normalności.

Obrazek

Obrazek

Partyjka szachów :)

Obrazek

Bonus: Kupujcie nasze hod-dogi! Polecam - sprzedawca Enrique :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: (Kosmiczna) Zatoka Pokrzyku

Postautor: Galcia » 25 maja 2016, 17:09

Szkoda, że Keithowi zrzedła czupryna, wcześniej miał takie fajne afro. :P
Plakat w pokoju Xenovii tłumaczy jej późniejsze preferencje. :D
Czyli to stąd się wzięła Keira... Ale żeby tak z opiekunką? ;) Nie dość, że niezgodność gatunkowa, to jeszcze do tego różnica wieku. :D
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości