Bluszczykowo!

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Bluszczykowo!

Postautor: adasdelrey » 07 gru 2015, 0:44

Na wstępie informuję - nie będzie to relacja z kilku rodzin jednocześnie. Relacja z rodziny przedstawionej poniżej będzie trwała tak długo dopóki mi się nie znudzi lub nie będę miał pomysłu. Oczywiście w takim wypadku będę prowadził relację z innej rodziny.


BLUSZCZYKOWO

*w tym miejscu kiedyś będzie jakieś zdjęcie*

Mortimer Ćwir zaraz po tym jak dowiedział się, że reszta miasta, w którym się wychowywał, zbankrutowała od razu postanowił ją wykupić, zmienić nazwę i odnowić. W bardzo szybkim tempie zaczęły się zbierać rodziny, które szukały tego, co Sunset Valley kiedyś (bo tak się nazywało) oferowało - ciszę, spokój, relaks... Ale czy na pewno? Kto wie...


PROLOG


RODZINA GŁEBKOJACH

Dwie przyjaciółki - Pryncypałka i Bucia. Znają się od przedszkola. Co je połączyło? Na pewno takie same nazwisko. Ale oprócz tego dzieliły je te same zainteresowania, upodobania i robiły wszystko razem. Aż w końcu robienie wszystko razem wyszło dosyć... nietypowo. Mając 17 lat, dziewczyny poszły do klubu na koncert swojego ulubionego zespołu z Afryki - RAE. Wychodząc, mocno upite, nie mając pojęcia o tym co się dzieje podeszły do autobusu zespołu. Zatrzymał je ochroniarz i zaczęły mówić do niego różne sprośne rzeczy. Ochroniarz nazwał je prostytutkami i kazał im odejść. Jednak po odejściu ochroniarz zawołał przyjaciółki. Kazał im wejść, rozebrać się do naga, zostawić wszystkie rzeczy... I się działo! Były całe poobijane, pełno siniaków. Z początku był to dla nich powód do dumy i niezła zabawa, ale po kilku miesiącach bam bum i dzidziuś :p Obydwie urodziły w tym samym termie. Pryncypałka urodziła słodką, czarno-skórą dziewczynę o imieniu Więdolina, a Bucia chłopca o imieniu Alekajak.


A teraz przedstawię wam postacie:
Obrazek
Bucia

Obrazek
Alekajak

Obrazek
Pryncypałka

Obrazek
Więdolina

+ mały bonusik
Obrazek
Ich początkowy dom.

Mam nadzieję, że póki co się to podoba i że historia jak i simowie się Wam podobają :) Jak co to mogą być jakieś błędy czy coś, ale jest późno i nie ogarniam :unsure:

Jutro będzie pierwsza relacja :P

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Bluszczykowo!

Postautor: Galcia » 07 gru 2015, 9:41

OMG. :D Na początku pomyślałam "Bluszczykowo? Pewnie jakaś sielankowa historyjka o rodzinie nuklearnej, mieszkającej w małym, białym domku z ogródkiem". Gdy zauważyłam imię Mortimera, pomyślałam "Będzie jakaś mroczna historia". A potem przeczytałam, że główne bohaterki zostały groupies i jedna z nich nazwała dziecko Alekajak. :haha: Kompletnie nie wiem, czego się spodziewać po Twojej relacji, ale zapowiada się nieźle. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Bluszczykowo!

Postautor: adasdelrey » 07 gru 2015, 20:42

OMG. :D Na początku pomyślałam "Bluszczykowo? Pewnie jakaś sielankowa historyjka o rodzinie nuklearnej, mieszkającej w małym, białym domku z ogródkiem". Gdy zauważyłam imię Mortimera, pomyślałam "Będzie jakaś mroczna historia". A potem przeczytałam, że główne bohaterki zostały groupies i jedna z nich nazwała dziecko Alekajak. :haha: Kompletnie nie wiem, czego się spodziewać po Twojej relacji, ale zapowiada się nieźle. :D
W sumie to sam nie wiem czego można się spodziewać, ale w sumie wszystkiego po trochu: tajemnic, rodzinnej sielanki lub różne dziwne patologie. I głównie będzie tutaj przedstawiona luźna rozgrywka. Na początku będzie nudno, bo zdjęcia poniżej robiłem wczoraj i mało się działo (wiadomo jak zawsze na początku) a dzisiaj mi się pewnie już nie będzie chciało, ale jeszcze zobaczę :P Pomysł na pewno jakiś jest, ale zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Z góry mówię - nie przycinam zdjęć teraz, żeby nie było widać chmurek z zadaniami i innych dziwnych rzeczy, bo nadzwyczajnie mi się nie chce a chcę już coś zacząć :P

#1
Obrazek
O co chodzi? :o

Obrazek
Pierwsi goście! I Atomówek przyszedł <3

Obrazek
Pryncypałkę zainteresował różowy pan... :wub: :wub:

Obrazek
A Bucia już zainteresowała się miejscowym łamaczem serc :P Co prawda jest brzydki, ale musi być jakiś "casanova". Mogłaby się troszkę ogarnąć po tej sytuacji w wieku 17 lat po imprezie...

Obrazek
Nie wcale nie przeszkadzają.

Obrazek
Ale za to tym razem jej nie wyszło! :P

Obrazek
FOCH!

Obrazek
Alekajak zaczyna odkrywać w sobie artystyczną duszę!

Obrazek
I standard każdego pierwszego dnia (a różowy nadal tutaj :huh:)

Obrazek
Obrazek
Dom twój tam gdzie syf twój.

-------------------------------------------------------------------
Wiem, wiem, nuda totaaalna. Ale obiecuję, następnym razem będzie lepiej :P

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Bluszczykowo!

Postautor: Lenna » 07 gru 2015, 21:09

Z początku myślałam że historia będzie o Mortimerze, a tu proszę :P
Jak zobaczyłam imię Alekajak, mało nie oplułam monitora XDDDDDDDD Imiona mówią same za siebie - to musi być patologia, podoba mi się soft9
Opisy pod zdjęciami są trochę niewygodne, lepsze byłyby nad nimi.
Co do samej relacji - początek, jak początek, od czegoś trzeba zacząć :P
Co to za różowy gościu? :haha:
"Casanova" nie jest taki brzydki, ale skoro to taki łamacz serc, to czemu ją odrzucił? :unsure:
Pierwszy dzień i już pożar XDD
Czekam na więcej :P
Obrazek

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Bluszczykowo!

Postautor: adasdelrey » 07 gru 2015, 23:55

Z początku myślałam że historia będzie o Mortimerze, a tu proszę :P
Jak zobaczyłam imię Alekajak, mało nie oplułam monitora XDDDDDDDD Imiona mówią same za siebie - to musi być patologia, podoba mi się soft9
Opisy pod zdjęciami są trochę niewygodne, lepsze byłyby nad nimi.
Co do samej relacji - początek, jak początek, od czegoś trzeba zacząć :P
Co to za różowy gościu? :haha:
"Casanova" nie jest taki brzydki, ale skoro to taki łamacz serc, to czemu ją odrzucił? :unsure:
Pierwszy dzień i już pożar XDD
Czekam na więcej :P
No odrzucił ją, bo to łamacz serc, a ona w sumie już go kocha XD

Znowu nie chce mi się obcinać zdjęć >.< I znowu za ciekawie nie będzie i jakieś wielkiej patoli nie ma, ale to z czasem :P

#2

Pierwszy dzień w pracy obiboka dla Buci!
Obrazek

Ten nadal tutaj? o.O
Obrazek

Wolę nie wiedzieć co on robił w tym pokoju!
Obrazek

Pryncypałka oczywiście też miała swój pierwszy dzień w pracy prawnika :)
Obrazek

Więdolina przyprowadziła przyjaciółkę. Więc lekcje w kąt i jazda. Więdolina nie ma jakiś ambicji co do nauki. Alekajak już za to ma :)
Obrazek
Obrazek

W ogóle ona jakieś robale mi do domu przynosi :wacko:
Obrazek

Ruda baaardzo zainteresowała się Atomówkiem :wub: :wub: (romanse w łazience XD) Ale póki co nic poważnego nie ma :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kolejny dzień.

Więdolina tym razem sobie kolegę przyprowadziła :P Ale nie nie, mam dla niej innego wybranka ;) Może ktoś się już zorientował :D :D
Obrazek
Obrazek

Bucia wiedziała, że ten dzień należy do niej, więc zadzwoniła po casanovę, który tak naprawdę zwie się Wieseł XD (podpowiem, że później będzie on miał wielkie znaczenie w tej historii :P)
Obrazek

No więc ten... miała rację XD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ruda się chyba też zainteresowała casanovą. Albo on ją :P
Obrazek

Kolejny dzień.

Bucia jako jedyna miała dzień wolny, więc poświęciła go na naukę gotowania, by rodzina mogła w końcu normalnie się najeść :P
Obrazek

I potem przez cały dzień była zmęczona.
Obrazek

Srumtumtumtum! Chyba był jeszcze inny pomysł jej zmęczenia!
Obrazek

Koniec drugiej części relacji.

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: Bluszczykowo!

Postautor: Joan » 08 gru 2015, 19:57

O matko! Ciąża? Już? xD
Ja chce tylko napisać, że Atomówek jest świetny i koniecznie musisz mi podesłać link do tego stroju! Imiona są genialne, simowie też. Będę wpadać :D

Btw, masz coś wspólnego z Bluszczem z FTSa? :O
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Bluszczykowo!

Postautor: Galcia » 09 gru 2015, 17:34

Atomówek jest całkiem bombowy (a raczej atomowy, ha ha ha <suchar>). Brałabym. :dotatusia:
Dopiero po przeczytaniu komentarzy zauważyłam, że Casanova odpycha Bucię, wcześniej myślałam, że złapał ją za biust. :D
Może Atomówek to anioł stróż rodziny Głebkojachów? soft9
Wieseł Pieseł. :doge:
Ja wiedziałam, że to się skończy ciążą. :haha: Teraz czekam jeszcze na dziecko Pryncypałki i Atomówka.
Obrazek

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Bluszczykowo!

Postautor: adasdelrey » 09 gru 2015, 17:51

O matko! Ciąża? Już? xD
Ja chce tylko napisać, że Atomówek jest świetny i koniecznie musisz mi podesłać link do tego stroju! Imiona są genialne, simowie też. Będę wpadać :D

Btw, masz coś wspólnego z Bluszczem z FTSa? :O
http://keoni-chan.tumblr.com/post/13414 ... e-you-want Atomówek jest tutaj :P
I nie, nie mam nic z nim wspólnego. A na FTS nazywam się scavo ;)
Atomówek jest całkiem bombowy (a raczej atomowy, ha ha ha <suchar>). Brałabym. :dotatusia:
Dopiero po przeczytaniu komentarzy zauważyłam, że Casanova odpycha Bucię, wcześniej myślałam, że złapał ją za biust. :D
Może Atomówek to anioł stróż rodziny Głebkojachów? soft9
Wieseł Pieseł. :doge:
Ja wiedziałam, że to się skończy ciążą. :haha: Teraz czekam jeszcze na dziecko Pryncypałki i Atomówka.
Dzięki temu komentarzowi wpadłem na pewien pomysł :D :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Bluszczykowo!

Postautor: Lenna » 09 gru 2015, 19:51

adasdelrey pisze:No odrzucił ją, bo to łamacz serc, a ona w sumie już go kocha XD
Chyba byłam jakaś rozkojarzona, bo nie ogarnęłam o co chodzi soft9
Nie mogę z tego Atomówka XDDDD Liczę, że Pryncypałka urodzi mu ciekawe dzieci :cwaniak:
Obrotny ten Wieseł soft9 Coś czuję ża naprodukuje dużo dzieci XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Bluszczykowo!

Postautor: Lion » 16 gru 2015, 10:17

Jak fajnie poczytać tak luźno pisaną relację :D! Już sam wstęp był... intrygujący soft9
Cała czwórka głównych bohaterów wygląda super! Idealne geny do rozmnażania :cwaniak: No i proszę, kolejny członek rodziny już w drodze ;) Ale koniecznie rozmnóż też Atomówka, koleś rządzi!

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Bluszczykowo!

Postautor: Lunon » 08 sty 2016, 15:16

Co to za patologia? :doge:
Przeczytałem opis i się uśmiechałem pod nosem. Dobry pomysł.
Ten sim, co go Więdolina przyprowadziła wygląda jak neandertalczyk ;_;
Co to za brzydkie sceny? I już ciąża?
Nieładnie!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości