"Od-nowa" - tajemnice z żółtego gniazdka

Czy Teresa i Tymek powinni mieć wspólne dziecko?

Tak
9
82%
Nie
2
18%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: "Od-nowa" - historia rodziny Bokser & Podarek

Postautor: Bart » 14 lip 2015, 12:25

O kurcze! Taka fajna relacja, a ja tutaj nigdy nie zaglądnąłem. Wszystko nadrobiłem i jestem zachwycony! Relacja jest świetna i czekam już na kolejną! :P

W ankiecie zagłosowałem na tak, ponieważ uważam, że Tymek i Teresa powinni mieć teraz dziecko, bo za niedługo po prostu będzie już na to za późno..
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: "Od-nowa" - tajemnice z żółtego gniazdka

Postautor: Galcia » 17 lip 2015, 13:17

Jaki śliczny dom! <3 Zadłużanie się chyba nie było najlepszym pomysłem, można było urządzić dom ciut skromniej, a potem stopniowo go upiększać, ale kto by tam myślał racjonalnie, spełniając swe marzenia. :P

Coś mi się nie podoba w tej całej Teresie, za dużo sekretów, za dużo kombinowania. <_< Jeśli naprawdę kocha Tymka, powinna być z nim szczera. Wtedy też miałaby logiczne argumenty przeciw posiadaniu kolejnego dziecka, a teraz musi kombinować jak koń pod górkę. :P
Zagłosowałam za tym, żeby postarali się o wspólne potomstwo. Po pierwsze, to już ostatni dzwonek, a po drugie, może Teresa wreszcie się ogarnie i przestanie kręcić za plecami Tymka. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: "Od-nowa" - tajemnice z żółtego gniazdka

Postautor: Lion » 18 lip 2015, 21:33

Wspólny dzieciak - czekałem na niego od początku relacji, mój głos był więc adekwatny do oczekiwań :P
Widać, że para nie będzie mieć sielankowego życia i bardzo mi się to podoba! Jestem ciekawy, czy ich związek przetrwa wszystkie próby, które zechcemy im zgotować...

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: "Od-nowa" - tajemnice z żółtego gniazdka

Postautor: Lunon » 09 sty 2016, 9:26

Przeczytałem całą relację.
Pięknie urządzony dom, sypialnia rodziców skradła moje serducho ^^
Tak czułem, że Teresa zrezygnuje z pracy w szpitalu na rzecz fitnessu.
Czekamy na pełnowartościowe posiłki glutenfree, mąki pełnoziarnistej i tak dalej xD
Dziecko? Mówię tak, mówię, mówię... :doge:

P.S mam nadzieje, że relacja kiedyś powróci do żywych.

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: "Od-nowa" - tajemnice z żółtego gniazdka

Postautor: Joan » 18 lip 2016, 19:54

Wspaniała historia! Na mnie jednak o wiele większe wrażenie robi to jak zmieniłaś całe miasteczko :wub: Podziwiam Cię za cierpliwość i kreatywność, ja też kiedyś tego próbowałam ale szybko się poddałam i właściwie nie miałam pomysłu. U Ciebie wszystko wygląda super! A wnętrza w starym mieszkaniu Podarków są genialne, nie wiem jak Ci się to udało. :) Czekam na więcej.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość