Rodzinki Śliwki

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Rodzinki Śliwki

Postautor: Śliwka » 05 maja 2014, 16:41

Witajcie! Po kilku latach przerwy postanowiłam odstawić trójkę, która już powoli zaczęła mnie irytować ciągłymi błędami i przymusowymi reinstalacjami, więc wróciłam sobie do dwójki. A że weszło mi w nawyk fotografowanie simów to postanowiłam założyć temat. Będę tu umieszczała fotki simów swoich jak i losy tych maxisowskich. Na pierwszy ogień pójdzie...

Rodzina Ashel


Młoda Maria postanowiła wyrwać się z domu i w końcu oderwać się od spódnicy nadopiekuńczej matki. Nie było lepszego sposób niż pójście na studia i tak oto Maria znalazła się w jednym z akademików Akademii Klasycznej położonej niedaleko jej rodzinnej Doliny Niezbędnej. Taka trochę zwyklasta jest, ale taka się urodziła i taką ją lubię :> Swój pobyt zaczęła od wybrania kierunku studiów. Wybrała filozofię, bo ta nawiązuje do kariery kulinarnej o której młoda simka marzy (a tak serio nie wiem, co ma piernik do wiatraka, ale...)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To tyle jeśli chodzi o początek. Przepraszam za ten rozmiar zdjęć.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2014, 20:46 przez Śliwka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Rodzinki Śliwki

Postautor: msreckless » 05 maja 2014, 17:21

eh, kierunki studiów i powiązane do nich kariery są nieźle poryte, np. ekonomia i kariera muzyczna XD Maria jest słodka. :D kocham tą sukienkę i jej recolory. faktycznie, niezły bajzel ma w pokoju xD czekam na dalszą częsc. :>

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Rodzinki Śliwki

Postautor: Śliwka » 06 maja 2014, 11:30

Dziękuje za komentarz msreckless :)

Z życia Marii część druga. Jest już na drugim roku studiów :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Rodzinki Śliwki

Postautor: Śliwka » 09 maja 2014, 20:53

Rodzina Przyjemniak


Marysia miała okropny dzień. Wylali ją z pracy. Po powrocie do domu zastała swojego męża zdradzającego ją z pokojówką. Tego było za wiele. Z samego rana oświadczyła ich skała pozew o rozwód, a Daniel ma wynosić się z domu. Liliana i Andżelika w obliczu takiej sytuacji pogodziły się. natomiast Daniel postanowił zerwać z Kasią i spróbować odbudować rodzinę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rodzinki Śliwki

Postautor: Shattered » 16 cze 2014, 17:29

Maria ma bardzo ładny strój i twarz, ale ta fryzura jest okropna. Biedna Marysia, powinna trzepnąć tą pokojówkę po dziobie
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości