Kroniki Rodzinne {Chronologicznie}

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Kroniki Rodzinne {Chronologicznie}

Postautor: simunia » 18 wrz 2016, 6:52

Fajna historia widać wystrój wnętrza jak by to była rodzina z rodowodem. Ładnych masz simów.

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: Kroniki Rodzinne {Chronologicznie}

Postautor: Column15 » 19 wrz 2016, 17:17

Podoba mi się pomysł z całymi tymi latami '50-tymi i postępem historii. Podziwiam włożoną pracę w znalezienie wszelkich CC i wystylizowaniu Simów i domu na tę dekadę. Czekam na kolejne relacje ^^
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Kroniki Rodzinne {Chronologicznie}

Postautor: Lenna » 22 wrz 2016, 18:07

Wow! Świetny pomysł, bardzo podoba mi się styl lat 50'. Simowie też sympatyczni, tylko Cynthia i Esther są... dziwne soft9 Ich wygląd conajmniej mnie przeraża. To samo tyczy się Winstona.
Dom to istna poezja! Wszystko takie dopracowane, naprawdę podziwiam. Jedyne co, to gryzie mnie kanapa wtapiająca się w firankę w jednej sypialni XD
Co do samej relacji, myślę, że opisywanie co każdy Sim robił o danej godzinie, jest trochę zbędne :P Mimo to myślę, że się rozkręci. Ciekawa jestem, co wyjdzie ze znajomości Esther z kolegą z klasy :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Kroniki Rodzinne {Chronologicznie}

Postautor: Galcia » 22 lis 2016, 19:32

Bardzo podoba mi się pomysł z realistycznym odwzorowaniem historii od lat 50. do współczesności! Sama chciałabym kiedyś zagrać w ten sposób, ale brak mi samozaparcia. :D Dom, dekoracje i stroje simów są rewelacyjnie dobrane, jestem pod wrażeniem. No i Cynthia... to chyba najpiękniejsza trójkowa simka, jaką widziałam. :aww: Oby miała mnóstwo równie pięknych dzieci. :D
Zaczęłam się wkręcać w historię młodego pokolenia, mam nadzieję, że dodasz wkrótce kolejny odcinek. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Kroniki Rodzinne {Chronologicznie}

Postautor: Lenna » 29 lis 2016, 12:33

Nightingale pisze:Po randce próbowała zabić czas czytając, ale cały czas nie mogła się skupić. Po cichu planowała ślub i wymyślała imiona dla swoich przyszłych dzieci. I psa. W końcu stanęło na Rogerze, Ruth i Hobbicie.
Fajne imię dla psa XD Bo mam nadzieję, że to imię dla psa.
Dobry pomysł z biwakiem, ale widzę że dziewczyny wolały zabawę w klubie xD
Przekonałam się do Cynthii, wydaje mi się ładniejsza niż wcześniej :O
Arthur i jego wypad na cmentarz soft9
Cudne zdjęcie <3
Czekam na kolejne!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Kroniki Rodzinne {Chronologicznie}

Postautor: Kat » 17 lip 2017, 0:08

Uwielbiam czytać historie i cieszę się, że wybrałaś TS3, nie TS4. Od patrzenia na cukierkowatą grafikę na poziomie przedszkola, karykaturalne zachowania postaci w TS4 i ich idiotyczne szczerzenie zębów non-stop, mam ochotę się zrzygać. Na błędy nie ma co zwracać uwagi, byle były polskie znaki.

Również uważam, że to dziwne, że nic się nie zmienia, ale sądzę, że trudne byłoby ze strony technicznej do wykonania, a wiadomo, że nawet jeśli, to każdego się nie zadowoli.

To jest rodzina z polskimi korzeniami, rozumiem? Ojciec Polak, a matka pewnie innej narodowości? Rodzinka prezentuje się bardzo ciekawie, widać, że każdy na inny charakter, co czyni ich interesującymi postaciami. Dom i jego wnętrze idealnie odwzorowane. Od razu czuć ten klimat lat pięćdziesiątych. Ile tam detali i wszystko ze sobą współgra. Założę się, że mnóstwo czasu zajęło dopracowanie tego. Esther jest ładna, ale ma jakiś dziwny róż, jakby czarny. Wygląda to niezbyt ciekawie, chociaż przysiągłbym, że na innych zdjęciach tego nie widać. A ta Spellman będzie kokietować męża i to przez telefon, małpa jedna! Virginia rzeczywiście pięknisia, ale nie można tego powiedzieć o Winstonie. Mimo bitew o łazienkę, mam wrażenie, że życie toczy się tam harmonijnie. Arthur na golasa na zewnątrz? Rety, w życiu bym tak nie zrobił, tym bardziej że to są lata pięćdziesiąte. Jestem ciekaw nowej sąsiadki Suzanne i jej historii. Arthur niczego nie zarobił? Simy to snery okropne. Nawet nie przyjdą posłuchać, a co dopiero napiwki dawać. Jeśli Esther to taka flirciara, to myślę, że bez przeszkód uda jej się "wyrwać" chłopa. Pytanie tylko, czy takie zauroczenie nie minie szybko. W latach pięćdziesiątych raczej nie było telefonów bezprzewodowych, o ile się nie mylę. Słuchaj się młoda damo swojej mamy, dobrze na tym wyjdziesz moja droga. Dobrze, że każdy z członków rodziny zaaklimatyzował się na swój sposób i rozwija swoje zainteresowania. Przyjaźnie widzę też się rozwijają. No, tak jak myślałem, że Wayne i Esther nie zostaną parą. I jeszcze ją wystawił, co za typ. Fajnie, że wyjechali poza miasto. Czas trochę odetchnąć od tych wszystkich obowiązków. Ech, nie dziwię się, że nic ciekawego nie znalazły w muzeum. Nie wiem po kiego grzyba EA wstawiało muzea w miasteczkach w TS3, skoro nic tam nie ma do roboty. Ja zawsze je przerabiałem na parcele mieszkalne lub inne publiczne. Wyjście do pubu fajna sprawa, szkoda tylko, że tak pusto. Dobrze, że w drugim klubie ciekawiej było. Pora nocna a ci do katakumb, na głowę upadli czy co? A ta łobuziara Esther, z jednym nie wyszło, to teraz kolejny. Dobrze, że Arthurowi i Virginii wyszło.

Myślę, że miasteczko Roaring Heights byłoby idealne dla Twoich simów, nawet jako miejsce do spędzenia wakacji. Jeśli chcesz, możesz wprowadzić mojego sima do swojej gry i go hajtnąć z którąś z panienek. Możesz zrobić z nim co chcesz, przerabiać do woli, byle nie miał długich włosów hehe. Sima możesz pobrać STĄD

Wyjeżdżam dziś na tydzień, także przez ten czas nie będę miał neta. Będę sledził i na bieżąco komentował Twoją relację. Na razie!
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Kroniki Rodzinne {Chronologicznie}

Postautor: simunia » 24 wrz 2017, 9:06

Historia super czekam na ciag dalszy.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości