Hermik - Dziedzictwo

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Ururu » 06 kwie 2018, 16:03

-Geneza-

Historia rodziny rozpoczęła się w Sims1, a dokładniej to Hermiczki, Henryka i Murcii. Przeniesieni zostali do Sims2, gdyż to tam później zaczęłam gierkać i już tam zostali. Moje granko opiera się na dążeniu do spełniania marzeń Simów. Staram się też nie zmieniać ich wyglądu. Bardzo lubię taką "bierną grę", gdyż dwójeczka zapewnia mi więcej atrakcji niż inne części, dlatego też większe kombinacje czynię w trójce B)
Skąd nazwisko? Od imienia mojego kota Henia, który wystąpi w relacjach z moich simsów w każdej części :> Jedną z kombinacji jest właśnie Hermik.
Obrazek


-Spis treści-
---

-1-
Początki rodu Hermik

Spoiler:
---
Pierwszy krótki rozdział jest tylko wprowadzeniem do burzliwego życia rodziny Hermik. Kolejne rozdziały już się piszą, jako że w grze powoli wchodzi już czwarte pokolenie.

Bonusy:
Spoiler:
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 21:20 przez Ururu, łącznie zmieniany 5 razy.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Smustle » 06 kwie 2018, 20:53

Ciekawie się zapowiada ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Galcia » 09 kwie 2018, 9:32

Laska utrzymuje się z kieszonkowego od kotów ( :rotfl: też bym tak chciała, pies, zasuwaj do roboty), ale chce adoptować dziecko? :curious: To ile ona zarobiła na tej giełdzie?
Myślę, że to był spisek i specjalnie przywieźli dziecko później, żeby Hermiczki nie było w domu i żeby mogli je odebrać. Pewnie od początku nie spodobała im się samotna kociara, ale nie mogli znaleźć żadnego pretekstu, aby odmówić jej adopcji.
Pan Idealny rzeczywiście był idealny - zrobił dzieciaka, odchował, a jak trzeba było zniknąć, to zniknął bez gadania. :D Biedne dziecko, zostało samo z matką-psychopatką. xD
Zapowiada się grubo. ;) Chętnie przeczytam ciąg dalszy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Ururu » 09 kwie 2018, 15:29

Smustle
Dziękuję i zapraszam na kolejną część :D

Galcia
No czasami nawet tysiak dziennie wpadał B) I kieszonkowe od zwierząt wzrosło XD
Spisek do dobry motyw.
Będzie grubo (y)

Z góry przepraszam za niepodcięte zdjęcia, ale coś imgur nie chce współpracować, a nie wpadłam na pomysł, żeby obciąć je w paintcie. Chcę również zaznaczyć, że większość zdjęć powstała nim pojawiłam się na forum i planowałam pisać cokolwiek, dlatego widać plumboby i zminimalizowane ściany.

-2-
Drugie pokolenie – czy nadejdzie zmiana na lepsze?
Spoiler:
Bonusy:
Spoiler:
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2018, 22:33 przez Ururu, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Galcia » 09 kwie 2018, 22:28

Zapomnieć imię kochanka po jednorazowej przygodzie to rozumiem, ale żeby nie pamiętać, jak nazywał się koleś, który przez kilka lat (ok, w simsach to były trzy dni xD) wychowywał jej dziecko? No nieźle. :D
Czy... czy to... młody Severus Snape? :aww:
Ciekawe, co się stało z psem Nowaków. :mysli: Pewnie go zjedli.
Wydawało mi się, że nazwisko Tylda Burke coś mi mówi, ale po wpisaniu w gugle wyskoczyło "Skazany za pedofilię ksiądz uciekł z Puszczykowa" xD Chyba jednak tylko mi się wydawało.
Kyloren. :love: To nawet lepsze niż Snape. Nie dziwię się, że wspólne picie herbaty skończyło się, jak się skończyło. ;) Ale jest postęp - Dżesika przynajmniej zapamiętała imię ojca swojego dziecka.
Poważnie się martwię, jakiż to mroczny plan powstał w głowie małej Rey Lei. :D Stawiam, że zamknie jakiegoś biednego sima w piwnicy, żeby nie zwiał i zmusi go do małżeństwa. Ale hej, nie będzie samotną matką! 8D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Dolce_Lamiya » 14 kwie 2018, 20:17

Cudowna historia i ten przeskok z The Sims 1 do The Sims 2! Bardzo pomysłowe. Czekam na więcej! ^^
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Ururu » 17 kwie 2018, 22:31

Galcia
Tylda ma dość losowe imię, zaś nazwisko pochodzi od mojej postaci z pewnego forum.
Co do planu Reyi... właściwie można uznać, że zgadłaś XD

Lepki
Dziękuję :) Pierwotnie chciałam ich przenieść od trzeciego pokolenia do trójki, ale jednak już mi się nie chciało (co nie oznacza, że Hermiczka nie zawita w TS3).

Zapraszam na kolejne dwie relacje. Zdjęcia wciąż średniawe, ale już w kolejnych będą bardziej dopracowane.

---
-3-
Mężczyźni w rodzie Hermik – do trzech razy sztuka
Spoiler:
-4-
Niepełny sukces
Spoiler:
I standardowo bonus:
Spoiler:
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Galcia » 18 kwie 2018, 21:19

Podoba mi się definicja bycia postępowym w tej relacji - posiadanie męża, który mieszka z tobą w jednym domu i nie zapominasz jego imienia po tym, jak odchowa ci dziecko i zniknie bez śladu. :D
No i super podejście, jestem z Lei Rei dumna! Bierze to, na co ma ochotę i nie czeka, aż samo do niej przyjdzie, podane na srebrnej tacy. ;) A profesorek też niezły, że się zgodził. Nawet jeśli miał aspirację romansowania, to na kij mu zaręczyny?
Nie rozumiem, czemu Adam narzeka na obecność pokojówki, w końcu z nią też można poromansować. :dotatusia: A jak się znudzi, zwolnić pod byle pretekstem.
Coś ta Alicja niezbyt podobna do mamusi... To znaczy jest tak samo brzydka xD ale te włosy...
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Ururu » 25 kwie 2018, 20:56

Galcia
Niestety geny rodu Hermik się bardzo zepsuły przez tego wstrętnego Kylorena XD

Gelu
Dziękuję za komplementy ^^

------

-5-
Rodzina jeszcze-nie-idealna

Spoiler:
Krótko, ale cóż.
Domek powiększył się, ale jeszcze nie mam zdjęć.
Co do relacji Hermiczki z Reją - musiałam je zapoznać u Dżesiki przed ślubem, żeby w ogóle się znały XD Motyw braku gości na weselu również prawdziwy - miałam zablokowane wejście, żeby klienci sklepu nie wchodzili mi do ogrodu i nie grali w szachy zamiast kupować. Dodatkowo ten szampan mnie bardzo zirytował, bo musiałam się nieźle nawygimnastykować, żeby rodzice byli przy Alicji, kiedy da dmuchała w świeczki, bo co chwila ktoś ich wzywał na toast (w każdym razie wesele oceniono najwyższą oceną XD).
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Galcia » 30 kwie 2018, 17:32

Ejże, Kyloren wcale nie jest wstrętny. :P
Co za wesele, co za organizacja! Ani jedzenia, ani napitków (no dobra, szamapan był, ale jedna butelka na tylu luda to barbarzyństwo xD), ani nawet krzeseł, a po przyjęciu kopert państwo młodzi zabarykadowują się w domu, zostawiając skonfundowanych gości w pustym ogrodzie. :D Na szczęście simowie nie mają zbyt wielkich wymagań, jak widać po ocenie przyjęcia. soft1 Aż dziw, że nie pojawiła się żadna kochanka Adama i nie zrobiła awantury.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Ururu » 15 maja 2018, 21:19

Galcia
Pojawiła się pokojówka, ale dzieliła ten szczęśliwy dzień z Adamem XD

Tym razem o dziwo więcej zdjęć niż tekstu.

-6-
Akcuptuje - nieplanowane pokolenie

Spoiler:
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Galcia » 16 maja 2018, 21:59

Zmarszczki? Nic a nic nie widać, ta gruba warstwa tapety wszystko skrzętnie zakrywa. :D
Nowy służbowy mundurek Kylorena kojarzy mi się z tym skeczem. :rotfl:
Rozumiem jego ból, mój pies też strasznie śmierdzi, a dopiero ją myłam. ;/
Baron Yolo! xD
Czadowe zdjęcie na tle podłogi, wygląda zupełnie jakby przemierzał przestrzeń kosmiczną. :D
O rety, nowe sąsiedztwo jest jeszcze dziwniejsze od poprzedniego. Ten statek przywodzi mi na myśl Bojacka Horsemana. :P
Matko święta jakie paskudne dziecko. soft1 Wygląda jak skrzyżowanie Michaela Jacksona z Voldemortem. xD
Taaak... to był zdecydowanie najciekawszy i najzabawniejszy odcinek. :haha: CZekam na ciąg dalszy (i wincyj Kylorena, to moja ulubiona postać :love: ).
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: simunia » 25 cze 2018, 23:45

Ta historia jest mega wciągająca i chyba, jutro opiszę historię swoich simów. Ja w swojej rodzince mam dwie kosmitki. Kosmici w 2 wyglądają okropnie. Jestem ciekawa jak dalej się potoczy ta historia.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: Lenna » 07 sie 2018, 13:19

Nadrobiłam całość i kisnę xD
Ta historia o adopcji dziecka to jakiś koszmar xDDDDD Prawdziwa esencja Simsów.
Ururu pisze:W dodatku jej skromne marzenie bycia porwaną przez kosmitów również wydawało się dość abstrakcyjne.
soft9
Ururu pisze:Sprzątał po sobie, bawił się z kotami i nie narzekał na pokój, w jakim dane mu było spać (dziecięcy z pościelą w kwiatki).
To robi się niezdrowe XD
No tak, Współlokator Dziecko Zastępcze jest już niepotrzebny, kiedy ma prawdziwe xD
W ogóle nazwać dziecko Dżesika i ubierać w różowe sukienki (y)
Janusz i jego familia soft9
Ururu pisze:Kyloren Akcuptuje
Ururu pisze:Reya Lei
Te imiona i nazwiska :love: Co następne, Luka Solo? XD
Ururu pisze:pomimo brzydkiej twarzy odziedziczonej po ojcu (Hermiczka płakała wiele nocy po zobaczeniu wnuczki)
soft9
Pies Kylorena wygrywa wszystko xDDDDDDD
Ururu pisze:Być może, lecz nie należy zapominać, że Reya od dawna planowała pewną rzecz...
...a mianowicie usidlenie mężczyzny. Nie chciała kontynuować rodzinnej tradycji bycia samotną matką. Ojcowie byli w jej rodzinie tematem tabu, co nie podobało się tej postępowej simce. Dlatego też cieszyła się, że spotkała sima, którego będzie mogła zabrać ze sobą po studiach do domu (i nie wypuszczać go przez najbliższe 20-30 lat)
Wyobraziłam sobie, jak łapie mężczyznę i zamyka go w piwnicy.
Ururu pisze:Nie wiedziała nawet, kiedy ten czas mijał, ale ledwo wyrabiała się z nauką na egzaminy końcowe. Bardzo jej pomogły w tym telefoniczne rozmowy z profesorem Adamem, który rozwiewał jej wszelkie wątpliwości.
Dlaczego przeczuwam romans xddd
O, i miałam rację soft9
Matko, co za patola XD Kocham.
Ururu pisze: Otóż Adam obrał za życiowy cel posiadanie jednocześnie dwudziestu pięciu relacji romantycznych.
A myślałam, że było już wystarczająco dziwnie soft9
Ururu pisze:— Janie, poradzę sobie z tymi ogórkami.
— Proszę wybaczyć, madame, lecz nie chcę, aby otarła sobie pani dłonie fakturą tych szlachetnych warzyw.
— Spadaj na drzewo.
:love:
Ururu pisze:Większy ruch zrobił się podczas zmiany branży na luksusowy sklep zoologiczny. Przybywały do niego rzesze simów, nawet nie posiadających zwierząt. Reya musiała aż ogrodzić ganek domu płotkiem, gdyż klienci zaczęli deptać grządki w celu szybszego dostania się do sklepu.
soft9 soft9 soft9
Super wesele (y) Goście musieli bawić się wybornie, nie mogąc w nim uczestniczyć xD
Alicja to dziecko tak bardzo brzydkie [*]
Kyloren wygląda jakby "awansował" z bogatego przedsiębiorcy na hydraulika soft9 Co to za praca?
https://i.imgur.com/UTlBMup.png Ta m i n a, płaczę
Ururu pisze:Stracił przytomność - zyskał macicę.
Co xDDDDDDD
Myślałam że nic mnie już w tej relacji nie zdziwi xD Ta akcja porodowa xDDDD
Ururu pisze:- Znowu się spotykamy... Techniku Zapylaczu 3207 — zaczął Piotrek, lecz nie skończył, bo Kyloren zaczął wyganiać wszystkich z mieszkania swoją lampą świetlną.
Mieczem świetlnym, chciałaś napisać :doge:
Czemu dziecko nie jest zielone :((((
Ururu pisze:Chociaż bardziej niepokoił go statek ustawiony przed domem sąsiadów.
Boże c o
Ale szybko Kyloren pozbył się Padme, gdyby tylko wszystkie dzieci tak rosły.
Jej twarz soft9 Oślepłam.
Ta relacja jest cudowna, piękna, olśniewająca i absolutnie mnie dusząca co 2 słowa, domagam się kontynuacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Hermik - Dziedzictwo

Postautor: simunia » 09 wrz 2018, 9:25

Bardzo fajna historia czekam na ciąg dalszy


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości