Kolejne już Miłowo

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Kolejne już Miłowo

Postautor: Lenna » 13 sty 2018, 16:46

Co za patologia xD Już mi się podoba.
Pomysł rozmnożenia Honoriusza poprzez bycie simoroślą jest tak abstrakcyjny, że bym na to nie wpadła soft9
Co chwilę ktoś ginie, fajnie (y)
Dlaczego śmieszy mnie, że Daniel zaraz po wprowadzeniu do nowego domu ze swoją ukochaną umiera próbując ugotować obiad xDD
Kasia jako lesbijka soft9 Ok robi się coraz ciekawiej
Ostatnie zdjęcie najlepsze :love:
Mam tylko małą uwagę - dodawaj opisy przed, a nie po zdjęciach. Lepiej się czyta.
No, to czekam na więcej :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Kolejne już Miłowo

Postautor: Galcia » 14 sty 2018, 0:34

Uważam to, że zarówno Daniel, jak i Marysia Przyjemniaczkowie zginęli w pożarze, za bardzo romantyczne. :D Podoba mi się też sposób, w jaki Kasia Langerak poradziła sobie ze stratą partnera. ;)
Młody Daniel wygląda jak dziewczyna. :curious: Nie krytykuję, ale chłopak wyróżnia się w tłumie. :D
Imiona adoptowanych dzieci w dwójce zawsze mnie rozwalały, jak nie Pafnucy (kiedyś moja simka adoptowała chłopca, rudego, niebieskookiego Murzynka o takim imieniu xD), to czarnoskóry ALBIN. :haha:
Iiii znowu pożar, i jeszcze jeden! :P Miasteczko piromanów.
Również jestem za tym, żeby opisy pojawiały się nad zdjęciami. :) Może to kwestia przyzwyczajenia, bo wszyscy tak piszą, ale dużo wygodniej się czyta. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Kolejne już Miłowo

Postautor: Kapitan Indra » 14 sty 2018, 22:32

Całkiem miła relacja - fajnie się czyta i dobrze, że zdecydowałaś się na sugerowane przeniesienie opisów nad zdjęcia, bo tak rzeczywiście jest łatwiej.
Nie za dużo tych pożarów? :P
Kasia Langerak - świetnie to rozwiązałaś.
W ogóle bardzo ładnie wyglądają Simowie z Miłowa po Twojej stylizacji.
Będę zaglądać - mam tylko nadzieję, że nie pomieszają mnie się relacje z Miłowa Lenny z relacjami z Miłowa Twoimi ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Kolejne już Miłowo

Postautor: Galcia » 15 sty 2018, 0:31

Ooo, Aleksandra, jakie ładne imię. :D I jaka szpetna fizjonomia. xD
Ciekawe, że córki obu bliźniaczek wyglądem wdały się w ojców - kropka w kropkę. ^^ Oby tylko charakterków nie odziedziczyły po matkach. soft9
Czekam na kolejne pożary! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Kolejne już Miłowo

Postautor: Kapitan Indra » 17 sty 2018, 2:52

Co do stylizacji, dziękuję. Nie lubię mieć gry przeładowanej cc, ale ileż można grać ciągle identycznymi simami? :P
No, jeśli chodzi o CC, to w TS3 nie lubię mieć niczego poza wzorami oraz rozsądną ilością fryzur, skinów nie trawię. Kiedy grałam w TS2, miałam tylko i wyłącznie jakieś rzeczy do CAS, bo tak jak i Ty nie znosiłam tam maxisowych Simów.

Jakie fajne psinki! :aww:
Co do Haków, to super, ze połączyłaś Lucynę z Aleksandrem Ćwirem. Filip zaś wydaje się być całkiem spoko.
Niezły bug :haha: Miałam podobnie z moim Donem Lotario w trójce, zdjęcie gdzieś się plącze po temacie z błędami w TS3.
W następnej relacji opisać dalsze życie pozostałych Biedaków, Marzycieli i Niny Kaliente czy zawirowania z Diną, Mortimerem, Donem i Kasandrą? ^^ Ah, dodam, iż później wątki fabularne będą też dużo bardziej rozwinięte. W pierwszych pokoleniach nie zwracałam na to aż tak uwagi, dopiero później.
Może daj po trochu - najpierw Dina, Mortimer, Don, potem Biedaki, Marzyciele i Nina? :D
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Kolejne już Miłowo

Postautor: Rai » 17 sty 2018, 21:11

Boże, jak ja kocham historie z Miłowa. Od początku śledzę Twój temat. Bardzo się cieszę, że tak często dodajesz nowe zdjęcia i opisy rodzin! Super rozwiązałeś historię Kasi Langerak - chyba nigdy nie wpadłam na takie rozwiązanie u siebie. Fajnie, że Hakowie doczekali się syna. Ciekawi mnie też, czy obie bliźniaczki przeżyją ze swoimi mężami długie lata, czy jednak nie...

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Kolejne już Miłowo

Postautor: Dodo » 23 sty 2018, 17:02

Całkiem przyjemną relacja, tylko serio - tych pożarów jest od groma i ciut ciut ;)
Całkiem pomysłowo załatwiłaś sprawę Kasi Langerak.
Fajnie też obrabiasz zdjęcia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Kolejne już Miłowo

Postautor: Kapitan Indra » 24 sty 2018, 20:37

O maminko, to z Donem zrobiłaś podobnie jak ja w swojej grze w TS3, gdzie Don stał się przykładnym mężem i ojcem, chociaż nie dla Kasandry i jej dzieci, bo obudził się dopiero w drugim małżeństwie, z Simką mojego autorstwa.
No nieźle, Dina Kaliente jako przykładna matka? -.-
Szkoda Mortimera.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Kolejne już Miłowo

Postautor: Rai » 25 sty 2018, 11:33

U mnie zawsze Don kończy z Niną Kalientę, a Kasandra z Dariuszem Marzycielem. :D A Dina rzeczywiście zawsze zostaje żoną Mortimera. Raz po śmierci Mortiego podebrała Dona Ninie, wprowadził się do willi Ćwirów i wziął ślub z Diną, a Nina została na lodzie. :D

Super jest patrzeć, jak losy ukochanych Simów potoczyły się u innych osób. Szkoda, że Sara nie ma nazwiska taty. ;)

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Kolejne już Miłowo

Postautor: Kapitan Indra » 14 lut 2018, 23:21

Patrząc na Gabriela myślę sobie... on na stówę musi być dzieckiem Dona, ma te same kolorki :D
Fajnie, że Balbina Biedak wyszła za Darka Marzyciela, ale szkoda, że tak szybko umarła.
Niezły ten cmentarzyk :yes:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Kolejne już Miłowo

Postautor: Lenna » 19 lut 2018, 11:14

Chryste, co to za hodowla psów xD Amelia powinna pomyśleć o zarabianiu na tym.
Ten bug z Filipem :love:

Jakoś nie wierzę, że Don się tak łatwo zmienił xD Zobaczymy, ile wytrzyma jako troskliwy tatuś.
Szkoda, że Dina nie zdążyła zdobyć majątku Ćwira :/ Mogła tak nie narzekać na ciążę tylko biec do ołtarza póki czas soft9

Historia Niny jest genialna :doge:
Niby Biedakowie tacy już nie biedni i szczęśliwi, a dzieci im padają z udaru słonecznego xD
Fajny cmentarz (y)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Kolejne już Miłowo

Postautor: Ururu » 17 kwie 2018, 23:06

"CZEMU TA KOBIETA DO MNIE MÓWI?! GDZIE JEST DROGA UCIECZKI, HALO, POMOCY!" <- XDDD Piękna focia w dodatku.

"- Jestem Łucja Lotario. W zasadzie nie jestem dziewczyną pani syna, ale...
- Nic nie szkodzi! Niedługo nią będziesz! Danielu, zabierz proszę koleżankę na górę do siebie, a ja przygotuję obiad!" <- parowanie Simów w pigułce XD

Fajniutka relacja, tylko niestety pogubiłam się kto jest kim XD Co powiesz na ulepienie drzewek genealogicznych? ;)
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Kolejne już Miłowo

Postautor: Ururu » 23 kwie 2018, 17:38

Dziękuję za opis ^^

Może to przyzwyczajenie z innych relacji, ale czuję, że to Damian jest ojcem Jakuba XDD A nawet jeśli nie, to czekam na rozwój dramy <3
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Kolejne już Miłowo

Postautor: Lenna » 07 sie 2018, 12:09

Nadrabiam:
Sara Kaliente - u mnie tak samo nazywała się córka Dona i Niny xD
Gelu pisze:"CZEMU TA KOBIETA DO MNIE MÓWI?! GDZIE JEST DROGA UCIECZKI, HALO, POMOCY!"
XDDDDDDDD
Gelu pisze:" - Jestem Łucja Lotario. W zasadzie nie jestem dziewczyną pani syna, ale...
- Nic nie szkodzi! Niedługo nią będziesz! Danielu, zabierz proszę koleżankę na górę do siebie, a ja przygotuję obiad!
Nie ma co, szybko ich zeswatała soft9
Daniel i Łucja podobają mi się razem (y)
Oho, niezłe dramy u Damiana i Andżeliki.
No tak, jeszcze zjedźcie razem obiad xD Damian w końcu coś zauważy, niech Andżelika w końcu go zostawi i spiknie się z Mateuszem.
Aha, on ma żonę soft9
Cooo, jeszcze w ciąże zaszła? Myślałam że się teraz rozejdą, dziecko wszystko komplikuje xD
Buu, gdzie nowe relacje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Kolejne już Miłowo

Postautor: Ururu » 04 wrz 2018, 12:58

Jak ładnie obrabiasz zdjęcia *-*
Szkoda, że zapis się zepsuł, ale życzę powodzenia z kolejną rozgrywką ^^
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Kolejne już Miłowo

Postautor: Galcia » 19 wrz 2018, 13:25

Liliana też widzę ciężarna. ;)
Jak to nie znamy dwóch osób ze screena, toż to Kaźmirz jest przecież ten rudy! :D
Kasandra wyszła za Dariusza, czy mi się wydaje? Jakoś nigdy nie uważałam, żeby do siebie pasowali, dlatego w żadnej z rozgrywek ich ze sobą nie spiknęłam. :P
Zosia faktycznie jest przepiękna. :love: Oby nie wyrósł z niej potem jakiś potwór. soft1 W simsach często można zaobserwować odwróconą wersję brzydkiego kaczątka...
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości