Rodzinki Simuni z 2

Awatar użytkownika
simunia

Re: Rodzinki Simuni z 2

Postautor: simunia » 08 lut 2017, 15:19

Gra niestety zmusiła mnie do usunięcia zapisów i reinstalacji gry, bo simka z tej rodziny stała się niewidzialna. Najprawdopodobniej zrobię nową rodzinkę w 2 nie wiem jeszcze jaką. Na pewno coś wymyśle. Szkoda mi tylko tej rodziny, bo miałam bardzo ciekawe pomysły na ich dalszą historię no ale, trudno w końcu to simsy. Tylko do tej pory miałam takie coś w 3 i 4 nigdy w 2.
Obrazek

Damon <3

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf

Postautor: Smustle » 08 lut 2017, 18:19

Szkoda byłam bardzo ciekawa co dalej się stanie :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood

Postautor: Simwood » 08 lut 2017, 18:26

simunia pisze:Simka z tej rodziny stała się niewidzialna
Wszystko jasne - matka Gerwazego jest wiedźmą i gdy dowiedziała się o tym, że Kasia chce się jej pozbyć, zmieniła ją w niewidzialną. Tak się kończą spiski na teściowej ;)
Liczę, że szybko pokażesz nam nową rodzinką
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia

Postautor: simunia » 15 kwie 2017, 18:44

Niedługo zapoznam was z nową rodzinką z 2, która to ma na nazwisko Wokulski. Oryginalnie czyż nie?
W sumie to myślałam żeby stworzyć Stanisława Wokulskiego, Robinsona Cruzoe i Ramzesa XII. Taki miałam plan jednak zmieniłam go i gram samym Stanisławem Wokulskim.
Obrazek

Damon <3

Awatar użytkownika
simunia

Rodzinki Simuni z 2

Postautor: simunia » 04 sty 2018, 17:19

Rodzinka Pierce czyli legancy challenge w moim wydaniu

Katarzyna Pierce kupiła największą działkę i się na nią wprowadziła. Na początku nie stać jej było na wybudowanie domu, więc zaopatrzyła się tylko w niezbędne rzeczy.
Obrazek
Obrazek
Po jakimś czasie poznała sima o imieniu Łucjan.
Obrazek
wkrótce potem Kasia i Łucjan wzięli skromny ślub i na świat przyszło pierwsze dziecko syn Adam
Czas szybko mijał i Adam stał się dzieckiem w wieku szkolnym.
Obrazek

Po Adamie na świat przyszły bliźniaki Tomek i Basia.
Dzieci w etapie szkolnym miały problemy z nauka w tym najstarszy syn Adam. Jednak udało im się jakoś podciągnąć i udali się na studia.
Adam jako najstarszy syn poszedł jako pierwszy gdzie poznał swoja pierwsza narzeczoną jednak do ślubu z nią nie doszło, bo podczas przyjęcia podyplomowego pocałowała, się na oczach Adama z maskotką uniwersytecką.
Obrazek
Obrazek

Adam jeszcze dwukrotnie się zaręczał. Za trzecim razem wziął ślub ze swoją najlepszą przyjaciółką.
Obrazek

Wyjechali w podróż poślubną na wyspę Twikki
Obrazek
CDN.
Obrazek

Damon <3

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Rodzinki Simuni z 2

Postautor: Lenna » 13 sty 2018, 16:50

Adam jako najstarszy syn poszedł jako pierwszy gdzie poznał swoja pierwsza narzeczoną jednak do ślubu z nią nie doszło, bo podczas przyjęcia podyplomowego pocałowała, się na oczach Adama z maskotką uniwersytecką.
Skąd ja to znam xD
Adam ma jakiegoś pecha w miłości soft9
Mam nadzieję ze ta relacja potrwa dłużej niż 1 odcinek xD
Obrazek

Awatar użytkownika
brtk
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca

Rodzinki Simuni z 2

Postautor: brtk » 17 lut 2018, 12:12

Świetna relacja. Podoba mi się skupienie się na każdym z bohaterów. Akcja mam nadzieje toczy się w Miłowie. Pozdrawiam.Bartek
kontrowersyjna sygnatura uu