Miłowo

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 21 wrz 2015, 23:17

Bartłomiej się nie cacka, urodziny, zaręczyny, ślub, dziecko i to pewnie wszystko w ciągu jednego tygodnia. :D
Halina powinna założyć rodzinny dom dziecka. :P Czekam, aż trafi jej się jakiś Pafnucy (ach, te losowe imiona u adoptowanych dzieci ;) ).
To jest Teodozja? :O W życiu bym jej nie poznała. W sygnaturze jest dużo ładniejsza.
Dramaty, dramaty, nie mogę się doczekać! :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 22 wrz 2015, 6:14

Też czekam na dramaty :D Ale odrobina sielanki nie zaszkodzi ;) Zwłaszcza, że wciąż liczę, iż któryś z Biedaków będzie miał udane życie. W przypadku Huberta nie mam już złudzeń, ale widzę, że u Bartłomieja to jak najbardziej możliwe.

Jestem ciekawy, jak Halina poradzi sobie z kolejnym dzieckiem. Eliza na pierwszy rzut oka jest sympatyczną i grzeczną dziewczynką, ale kto wie, może z drugim dzieckiem będą jakieś problemy :curious:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 22 wrz 2015, 17:35

Bart pisze: To chyba pierwsza adopcja u Ciebie w grze? Nie przypominam sobie innych..
Ależ to już łącznie piąta adopcja, wcześniej Kinga i Arnold adoptowali Ryszarda i Teresę, a później Teresa adoptowała Ludwika i Henryka :P

Nie chcę was zawieść, ale taka patola jak w pierwszych relacjach już się raczej nie powtórzy, oczywiście dramaty będą, i mam chore pomysły na nowe soft9, ale teraz robię dużo zdjęć i skupiam się bardziej, aby pokazać charakter moich Simów, ich życie (nie zawsze obfite w patologię XD) itd. ;)

#39
Spokojne życie Melodyjków ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Norbert, młody, przystojny detektyw, nieświadomie przyciąga wzrok wielu kobiet ;) Jedną z nich była Diana...
Obrazek
Obrazek

pomimo, że była w związku z Renato, wplątała się w romans z Norbertem...
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Maciek wziął się za naprawę telewizora XD Pracuje jako wynalazca, ma talent do takich rzeczy, ale jest on zbyt nieśmiały, i krótko mówiąc mało interesujący i atrakcyjny, aby kogoś sobie znaleźć...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Następnego dnia ;)
Obrazek
Obrazek

Do domu zawitał niespodziewany gość :unsure:
Obrazek

To stary Ryszard umierał :/
Obrazek
Obrazek

W innej części rodziny, Ludwik i Zofia wzorowo opiekują się dziećmi ;)
Obrazek
Obrazek

Nigdy by nie pomyśleli, że razem z Grzesiem stworzą taką udaną rodzinę. Małżeństwo pogodziło się i teraz oboje są szczęśliwi z decyzji o zatrzymaniu dziecka.
Obrazek

A dzieci Zbigniewa i Marty trochę podrosły ;)
Obrazek

Wiola bardzo cieszy się, że ma wnuki, aczkolwiek niektórzy dziwnie się na nią patrzą, ponieważ nie wygląda ona na babcię...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zbigniew z Judytką ^^
Obrazek

I z synkiem (w tle dorosła Jowita).
Obrazek

Wiola bardzo by chciała pozbyć się Marty :( Ciągle marzy o dniu, w którym jej się to uda... w ten czy inny sposób. Czy jej syn kiedykolwiek przestanie ślepo wierzyć w kłamstwa żony?
Obrazek

Podczas gdy oni opiekują się dziećmi...
Obrazek
Obrazek

...Marta romansuje <_<
Obrazek

Gdy Zbyszek pojechał coś załatwić (nie wnikajmy) i nie było go w domu, niewierna żona od razu wykorzystała okazję soft1
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dla Wioli tego było już za wiele...
Obrazek
Obrazek

Wiola wielozadaniowa chyba soft9
Obrazek

Pomaga przy uczeniu dzieci podstawowych umiejętności ;) Właściwie, to Marta nie poświęca dzieciom zbyt dużo uwagi, a Zbyszek jest ciągle w pracy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Później Marta jak gdyby nigdy nic flirtowała z mężem soft1
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Następna relacja będzie dopiero w weekend, ponieważ wyjeżdżam ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 22 wrz 2015, 18:17

Ale z tej Marty ścierka. <_< Jej obecność w domu to chyba dla Wioli karmiczna kara za zamordowanie tylu niewinnych mężów.
To zdjęcie, na którym Wiola jednocześnie czyta książkę i trzyma dziecko, jest ekstra! ^^
Cóż, pozostaje nam cierpliwie czekać na Twój powrót. ;) Udanego wyjazdu!
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Miłowo

Postautor: Smustle » 22 wrz 2015, 19:46

Znowu mnie ominęło parę relacji :smutnażaba.jpg:

Ale staram się być na bieżąco ;)

Ciekawe czy sekret Wioli się w końcu wyda :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 22 wrz 2015, 22:14

Diana mnie rozczarowała, nie sądziłem, że będzie skłonna zdradzać Renato :(

Dobrze, że Zofia i Ludwik są szczęśliwi, super że Grześ trafił właśnie do ich domu!

Wiola sama ma wiele za uszami, ale Marta wydaje mi się być bardziej perfidna... Liczę, że teściowa w końcu znajdzie jakiś sposób, żeby ją ustawić :P

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 26 wrz 2015, 15:32

Dziękuję i witam z nową relacją ^^ (niestety bardzo sielankową i nudną, ale trzeba się przez to przedrzeć xD)

#40
Dobromir, syn Wioli, postanowił razem ze swoją dziewczyną Teklą wybrać się na studia. Kupił im mały domek.
Obrazek
Obrazek

Studia upływały im głównie na nauce, ale znajdowali też czas dla siebie ;)
Obrazek

Tekla jest wielką miłośniczką natury, dlatego wybrała kierunek biologię ;)
Obrazek

Para jest w sobie zupełnie zakochana - wygląda na to, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W domu wybuchł mały pożar :unsure:
Obrazek

Na szczęście sytuacja opanowana ;)
Obrazek

Lecz śniadania już się nie dało uratować xD
Obrazek

Tekla dostała list miłosny, który wysłał... Dobromir soft1
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do domu wpadli nietypowi goście soft1
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kolejna randka ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I kolejny pożar soft1
Obrazek

A w nocy zakradł się złodziej...
Obrazek

...i ukradł im dywan... soft1
Obrazek

...oraz pół salonu soft1
Obrazek

Po tym przykrym wydarzeniu Dobromir zabrał Teklę do parku ^^
Obrazek
Obrazek

I tam się jej... oświadczył :)
Obrazek
Oczywiście odpowiedź była twierdząca ;)

Później dziewczyna łapała owady xD
Obrazek
Obrazek

No i zakończenie studiów ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Para po studiach nie bardzo miała gdzie zamieszkać. W ich domu było już dostatecznie ciasno, więc postanowili wprowadzić się do "krewnych", Norberta i Maćka Melodyjków, synów przyszywanego wujka Ryszarda. Mimo że tak naprawdę nie byli praktycznie rodziną (jak już to dalekimi krewnymi), to rodziny utrzymywały zawsze przyjazne stosunki.

Następnym razem chyba będę streszczać studia żeby nie przynudzać soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 26 wrz 2015, 17:17

Sielanką to ja bym tego nie nazwała: tu włamanie, tam pożar, kiedy indziej znów Nikczemny Szarlatan, kolejny pożar... :haha: Wbrew pozorom nawet nasi najnudniejsi simowie mają bardzo ciekawe życie. soft9
Ja bym się trochę wkurzyła, gdyby do domu wbili mi krowa i jakiś goły facet. :D I jeszcze sobie siedzą, jak gdyby nigdy nic. Bezczelni.
Pingwinek! <3 Mój ulubieniec. ^^ Zawsze zostawiałam dla niego surowe ryby koło domu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 26 wrz 2015, 23:08

Chociaż jedno dziecko Wioli dobrze ulokowało swoje uczucia, Tekla i Dobromir wyglądają na udaną parę ;)

Naprawdę nie rozumiem, czemu twórcy gry uznali, iż to taka norma u studentów, że ktoś zupełnie nagi wparowuje niezapowiedziany do czyjegoś domu i jeszcze się tam rozgaszcza jakby nigdy nic :D

No to teraz czekamy na ślub i malucha Tekli i Dobromira, bo liczę, że tej pary nie rozdzielisz :)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 27 wrz 2015, 14:41

Dziękuję za komentarze :D

#41
Jak wcześniej wspomniałam, Danuta wprowadziła się do Amara i Eustachego. Szybko się zadomowiła...
Obrazek

...nawet trochę za bardzo :cwaniak:
Obrazek

:dotatusia:
Obrazek

Danutka była osobą rozrywkową, na jednym romansie się nie skończyło...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Najlepsze było to, że żaden z nich nie wiedział, że romansują z tą samą kobietą. Byli najlepszymi przyjaciółmi, ale nie zwierzyli się sobie z tego... Dzięki czemu Danuta owinęła sobie ich wokół palca ;) Po co kończyć na jednym, skoro jest tylu przystojnych mężczyzn do zdobycia?
Obrazek
Obrazek

U Langeraków nadal sytuacja była ciężka. Lech nie mógł już tego wytrzymać, dlatego uciekał często z domu, ale zawsze przywoziła go z powrotem policja...
Obrazek

Joanna nigdy nie wydoroślała, do końca życia romansowała i imprezowała z kim popadnie, wreszcie jednak nadszedł jej czas...
Obrazek
(mam tylko takie zdjęcie, ponieważ miałam buga <_< )

Andrzej Bajarz swoje życie poświęcał zajmowaniu się ogrodem, to sprawiało mu radość. Jednak nie odnalazł prawdziwego szczęścia, ponieważ z nikim nie udało mu się związać i założyć rodziny...
Obrazek
Obrazek

Tadeuszowi wspaniale układało się z Oliwią. Miał nawet plany, aby wybrać się z nią na studia...
Obrazek

Sandra, córka Agnieszki i Piotra, miała głowę do interesów. Pomagała ojcu w przedsiębiorstwie, które trochę się rozwinęło i z „Bazarku” stało się „Bazarem” ;)
Obrazek

Rodzice załatwili jej szkołę prywatną.
Obrazek

Janina i Leszek podjęli decyzję o zaadoptowaniu kotka.
Obrazek

I tak w domu pojawiła się Gryzelda ;) (pamiętacie ją? to kotka, którą musiał oddać Piotr)
Obrazek

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z nowego zwierzaka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szczególnie Ula, która pokochała kotkę od razu ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I rodzinka w komplecie ;)
Obrazek
Obrazek

A tak prezentuje się rodzina Bertino:
Obrazek

W nocy do ich domu przybył włamywacz...
Obrazek

Na szczęście policja szybko się z nim rozprawiła.
Obrazek
Obrazek

Roman czasem późno wraca z pracy, ale zawsze witają go jego dzieci ;)
Obrazek

Odwiedza go też brat, Renato.
Obrazek

A w wolnym czasie Romek remontuje samochody ;)
Obrazek
Obrazek

Bernardo miał urodzinki ^^ Niestety nie mam zdjęcia nastolatka <_<
Obrazek

Igor znów odwiedził Dianę i popłakał się nad świetlikami soft1 Hm, może on też ma uczucia?
Obrazek
(jego strój to jakiś bug, ponieważ on pracuje w wojsku a Diana w gastronomii i nie wiedzieć czemu zawsze przywoziła go jako kolegę z pracy...)

Duch Misio i wilk ^^
Obrazek

Do Diany wprowadziła się jej nowa przyjaciółka - Danuta Tubylec (tak serio to Genowefa Tubylec, ale jedna Genowefa już spoczywa na cmentarzu Ćwirów, a chciałam tą Simkę, więc zmieniłam jej imię, a już dawno miałam zaplanowane, że będzie Danutą i nie lubię zmieniać planów, więc jak później pojawiła się ta druga, przyjaciółka Teodozji, to wyszły 2 Danuty xD)
Nikt nie wiedział, kim ona jest, skąd przybyła, nikt nie znał jej przeszłości. Tajemnicza Danuta nagle pojawiła się i miała najwyraźniej wielkie plany...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 27 wrz 2015, 22:32

Od początku zaznaczałaś, że Danuta mimo iż jest nico spokojniejsza od Teodozji, też lubi się zabawić, a mimo to zaskoczyły mnie jej poczynania z Amarem i Eustachym - czyżby szykowała nam się druga Marta Słomka :cwaniak:?

Strasznie mi szkoda Lecha! Igor to dla mnie monstrum i żadne łzy nad świetlikami mnie do niego nie przekonają :P

Fajnie, że Piotr i Sandra rozwinęli Bazar :) Dobrze też, że Gryzelda znalazła w końcu kochający dom!

Danuta Tybulec mnie zaintrygowała, jestem ciekawy, jakie akcje z jej udziałem planujesz :curious:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 28 wrz 2015, 10:37

Haha, od początku bardzo lubiłam Danutę, ale teraz wyrasta na moją ulubioną bohaterkę (zaraz po Woli oczywiście ;) ).
Biedny Lech. ;( Tak Bardzo mi go żal. Mam nadzieję, że nie zrobi niczego głupiego.
Jak to "rodzina w komplecie", a gdzie Gryzelda? :P Zwierzaki w dwójce są takie słodkie! <3
To nie jest Igor, tylko jakiś jego sobowtór czy coś. Igor nie ma uczuć. <_<
Do Diany znowu wprowadziła się jakaś tajemnicza simka o nieznanej przeszłości? :D Coś czuję, że skończy się tak samo, jak poprzednio (ma na sobie jedną z moich ulubionych sukienek <3 ).
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 28 wrz 2015, 19:18

Lion pisze:czyżby szykowała nam się druga Marta Słomka :cwaniak:?
O, aż tak to nie, Marta jest bardziej perfidna soft9 Za to ta druga Danuta będzie do Marty bardzo podobna :cwaniak:
Galcia pisze: Jak to "rodzina w komplecie", a gdzie Gryzelda? :P
Haha, no racja, Gryzelda to też członek rodziny :D

#42
Danuta Tubylec poznała samotnego Edwarda Ćwira. Staruszek z kasą... czego chcieć więcej? :cwaniak:
Obrazek

Prawda jest taka, że Danuta zrobiłaby wszystko dla pieniędzy. Początkowo Edward opierał się jej, wciąż myślał o swojej zmarłej żonie...
- Przestań, zamierzasz całe życie o niej myśleć? Ona już od dawna nie żyje, a trzeba cieszyć się i czerpać radość z życia, póki możesz!
Obrazek

Edward w końcu stwierdził, że Danuta może mieć rację i dał się jej omotać...
Obrazek

Teofil był w szoku, kiedy wszedł do domu i zastał ojca z młodą kobietą soft1
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Elwira przygotowała tort.
Obrazek

Gdy wszyscy zasiedli do stołu, Edward postanowił przedstawić gościa...
- Poznajcie Danutę, moją nową dziewczynę.
Obrazek

Elwira zakrztusiła się.
- Dziewczynę?!
Obrazek

Wszyscy szybko przejrzeli, że ta kobieta nie jest szczera i chodzi jej tylko o pieniądze. Jedynie Edward ślepo jej wierzył...
Zarówno Elwira, jak i Teofil nienawidzili Danuty...
Obrazek

Ale najwyraźniej ją to niewiele obchodziło soft1
Obrazek
Obrazek

Teofil nie wytrzymał...
Obrazek

- Spadaj, dzieciaku!
Obrazek
Obrazek

„Już jest mój!”
Obrazek

Gdy Elwira zobaczyła Danutę paradującą w bieliźnie po ich domu, "pękła żyłka" xD
- Wynoś się stąd! Myślisz, że możesz tak po prostu zgarnąć nasz majątek?!
Obrazek

- Tak, tak właśnie myślę. I zrobię, co będę chciała... tak łatwo mnie się nie pozbędziesz.
Obrazek

Odkąd Edward oszalał z miłości, w domu nie jest spokojnie...
Obrazek

Teofil wyjechał na studia, mógł uciec od znienawidzonej Danuty xD
Tam poznał Calistę Farciarz. Pamiętacie? Miała ona kiedyś krótki romans z Leonem.
Obrazek

Szybko odkryli, że łączy ich coś więcej... Często spotykali się razem.
Obrazek

No i stało się ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Teofil był wzorowym uczniem, ale lubił czasem oderwać się od nauki ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czasem przysiadały się do niego bardziej interesujące osobowości...
Obrazek

...a czasem mniej soft1
Obrazek

Publiczne toalety [*] i odrabianie w nich zadanej pracy soft1
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mały pożar w domu :wat:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A w nocy - włamywacz!
Obrazek

Policjant przegrał z nim <_<
Obrazek
Obrazek

Pewnego razu podczas burzy piorun strzelił w teleskop soft9
Obrazek

Teofil podjął ważną decyzję...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I jeszcze jeden pożar na koniec soft9
Obrazek

I zakończenie studiów ;) Teofil nie urządzał imprezy, nie lubi hucznych przyjęć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 28 wrz 2015, 21:13

Brawo Elwira! Nie daj się tej podstępnej jędzy w ładnej kiecce! I brawo Teofil! Ta mina jest genialna. :haha:
Koleś odrabiający pracę domową na podłodze w publicznej toalecie: :yes:
Ta lama lubi patrzeć, jak Świat płonie. soft9
Teofil ma strasznego pecha: pożar, psychopatyczna lama, włamywacz, piorun, jeszcze jeden pożar... Dobrze, że chociaż Calista mu nie odmówiła. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Miłowo

Postautor: Neonka » 29 wrz 2015, 19:54

no, nadrobiłam, przyznaję szczerze, że już trochę nie ogarniam kto jest kto, ale i tak się przyjemnie czyta :D ja tam nie mam nic przeciwko sielankom, ale drama zawsze mile widziana. Ale jak ci twoi simowie tak co chwile pożar wywołują no? :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 30 wrz 2015, 21:34

Dziękuję za komentarze i sorki, ale wczoraj mi się nie chciało wstawiać relacji xD

#43
Mariusz i Teodozja byli dobrą, ciekawą parą, lecz bardzo różnili się od siebie i pragnęli innych rzeczy.
Obrazek
Obrazek

Mariusz stwierdził, że już czas założyć rodzinę...
Obrazek

Lecz z pewnością nie spodziewał się reakcji Teodozji...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po tym wydarzeniu oboje bardzo się pokłócili.
- Jak nie teraz, to kiedy?! Jeśli mnie kochasz, ożeń się ze mną... a może nie? Jest ktoś inny?
Obrazek

- Nic nie rozumiesz! Kocham cię, ale nie chcę być kurą domową z gromadką dzieci, zrozum to... i ja po prostu nie jestem jeszcze gotowa na ślub... daj mi trochę czasu!
Obrazek

Od tej chwili relacje między nimi nie były najlepsze. Ale po jakimś czasie nie rozmawiania ze sobą i unikania siebie nawzajem, Mariusz miał dość i stwierdził, że mimo wszystko kocha ją, więc dostosuje się do niej i "zaczeka"...
Aby naprawić wszystko, zaprosił ją na randkę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Marta, Martyna i Weronika wywołały kolejny pożar xD (bez ofiar śmiertelnych)
Obrazek
Obrazek

Martyna jest mistrzynią wszystkiego, co związane z majsterkowaniem, w tym robotyki.
Obrazek

Renato również chciał już założyć rodzinę. Myślał, że uda mu się to z Dianą...
Obrazek

Niestety ale ona zawsze ostrzegała go, że nie zamierza brać ślubu i mieć dzieci.
Obrazek

Poza tym, dopiero co zdradziła go z Norbertem Melodyjką... To był koniec ich związku.
Obrazek

Obrazek

Stary Alberto Kaliente, ojciec Hektora, umarł...
Obrazek

To był wielki cios dla jego syna, który zawsze był z nim bardzo zżyty.
Obrazek

Ale to nie koniec, bo wkrótce odszedł także i Benito...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Leon i Gertruda początkowo dobrze się bawili w swoim małżeństwie, o ile można to tak nazwać...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

soft9
Obrazek
Obrazek

Gertruda jest miłośniczką natury. Poza tym, ma pracę jak obibok.
Obrazek
Obrazek

Monika Biedak w ostatnim czasie była bardzo wykończona, miała ciągłe nudności...
Obrazek
Obrazek

Ale do pracy iść trzeba - z zawodu jest policjantką.
Obrazek

Bogdan bardzo kocha swojego syna. Chciałby dla niego jak najlepiej, ale wie, że nie udało mu się stworzyć szczęśliwej rodziny wraz z Antoniną.
Obrazek

À propos Antoniny...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Bogdan bardzo opłakiwał swoją żonę, pomimo że ona go nie kochała.

Jedno życie odchodzi, drugie przychodzi. Okazało się, że powodem złego samopoczucia Moniki jest ciąża ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dorota Desperat w końcu pogodziła się z mężem. Wybaczyła mu wszystko, jednak nie udało jej się naprawić relacji z Hubertem, który najwyraźniej nie miał zamiaru się zmienić...
Obrazek
Obrazek

I tak po Dorotę przybyła śmierć...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Najbardziej opłakiwał ją Artur i Filip. Hubert zbytnio nie przejął się śmiercią matki... <_<
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 30 wrz 2015, 21:44

Muszę przyznać, że słowa "to moja nowa dziewczyna" brzmią dość dziwnie w ustach staruszka :D Ale co tam, niech sobie Edward poużywa, byleby nie przypisał Danucie majątku!
Już kiedyś była o tym mowa, ale Teofil to serio Aleksander nr 2 soft9
Calista pasuje do rodziny Ćwirów, fajnie, że przyjęła oświadczyny ;)


Według mnie Mariusz i Teodozja nigdy nie będą ze sobą w pełni szczęśliwi :(
Całe szczęście, że Diana nie była na tyle perfidna, żeby po zdradzie przyjąć oświadczyny Renato!

Widzę, że Mroczny miał u Ciebie niezła żniwa. Najbardziej mi szkoda, że Dorocie nie udało się przed śmiercią przemówić Hubertowi do rozumu, ale cóż poradzić, on najwyraźniej nie zamierza się zmienić...

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 01 paź 2015, 19:50

Dziękuję za komentarz ;)

#44
Teresa wraz z mężem Alojzym wybrali się do (Sekretnej) Kuchni Zuzi. Oboje bardzo lubią kulinarię.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cud!! Nie było pana od robali soft9
Obrazek
Obrazek

Wygrała Teresa :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tereska lubi także naturę, więc wybrali się jeszcze do parku ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po powrociu do domu, przybył nowy członek rodziny... adoptowana córeczka Haliny - Edyta!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Eliza dostała szóstkę w szkole ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Halinie tak bardzo spodobało się bycie mamą, że postanowiła zaadoptować jeszcze jedno dziecko ;)
Obrazek

Jak wcześniej wspomniałam, Dobromir i Tekla zamieszkali u Melodyjków. Postanowili szybko się pobrać.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

- Jestem dumna, że związałeś się z właściwą kobietą.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A Norbert nie zamierza się żenić, wystarczy mu spotykanie się z Dianą ;)
Obrazek

Ludwik i Zofia bardzo się kochają. Kryzys w małżeństwie najwyraźniej zupełnie zażegnany ;)
Obrazek

Dzieci też świetnie się dogadują.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Podwójne urodzinki ^^
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Teraz Anetka może gotować dla całej rodziny ;)
Obrazek
Obrazek

W nocy Grześ miał jakieś koszmary :unsure:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

+ Bonus
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 02 paź 2015, 12:16

Uuu ja wiedziałam, że Teodozja nie pasuje do Mariusza. :P Trzeba się było spiknąć z Danką.
Konkurs kulinarny bez Pana od Robali to już nie to samo. ;( Mam nadzieję, że się nie poddał i dalej gotuje robaczane płatki. ^^
Halina ma rozmach. soft9 Nie za dużo tych dzieci?
Na zdjęciu bonusowym widzimy przykład samochodu hybrydowego. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 02 paź 2015, 17:46

Galcia pisze: Na zdjęciu bonusowym widzimy przykład samochodu hybrydowego. :D
:haha:

#45
Ku przerażeniu Marty, okazało się, że jest w ciąży...
Obrazek

Zbigniew był bardzo szczęśliwy, że zostanie jeszcze raz ojcem. Nie mógł się doczekać narodzin kolejnego potomka...
Obrazek
Obrazek

Problem był jeden.
To nie było jego dziecko.
Ojcem tak naprawdę był Amar, ale Zbyszek przecież nie musiał o tym wiedzieć... Lecz Marta drżała ze strachu, że dziecko będzie podobne do Amara i wszystko się wyda.
Kolejny problem to Wiola, która od razu wiedziała, że dziecko na pewno nie jest Zbigniewa...
- Dosyć tego, przesadziłaś! To ci się nie uda, zobaczysz...
Obrazek
Obrazek

Wiola próbowała także przekonać syna, że Marta kłamie... jak zwykle bezskutecznie.
- To dziecko nie jest twoje, przejrzyj na oczy! Marta cię zdradziła...
Obrazek

- Co?! Mamo, jak możesz mówić takie rzeczy o mojej żonie?!
Obrazek

Wiola nie dała rady nic zrobić. Pozostało jej czekać na narodziny dziecka, aż sprawa sama się rozwiąże...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W międzyczasie Judyta i Jacenty mieli urodziny.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wiola także ;) I tak długo cieszyła się młodością...
Obrazek
Obrazek

Gdy wybrała się do sklepu po nowe ciuszki, zaczepił ją szarlatan :/
Obrazek

Marny był jego los, z Wiolą się nie zadziera xD
Obrazek
Obrazek

Tymczasem Marta nadal sprytnie ukrywa prawdę o dziecku...
Obrazek
Obrazek

Odważyła się nawet spotkać z Amarem, wciskając mu kit, że to dziecka jej męża. Stwierdziła, że lepiej, aby nie wiedział, że to on jest ojcem, ponieważ jeszcze by mu przyszło do głowy walczyć o opiekę nad dzieckiem czy coś w tym stylu, a to nie było jej na rękę, chciała wszystko zachować w tajemnicy.
Obrazek

Amarowi nie przeszkadzało, że jego kochanka jest w ciąży, od początku ich związek miał bardzo luźne relacje xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I nadeszła chwila prawdy...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Narodziła się dziewczynka o imieniu Justyna. Wyglądało na to, że zdrada Marty się nie wyda...
Obrazek

Tymczasem do Danuty, czyli drugiej kochanki Amara, wpadła Teodozja.
Obrazek

- Naprawdę?! Romansujesz z obydwoma naraz?! Nie sądzę, żeby to był dobry pomysł...
Obrazek

- Och, przynajmniej korzystam z życia... Nie to co ty i Mariusz.
Obrazek

- Przecież sama na początku chciałaś być z Mariuszem...
- Ale mi przeszło.
- No i dobrze.
Obrazek

Lech po raz kolejny ucieka z domu...
Obrazek
Obrazek

Lecz znów przywozi go policja... Tak bardzo chciałby wyrwać się stąd, ponieważ nie może już dłużej wytrzymać...
Obrazek

Matylda, córka Teodora i Elizy, ma urodziny.
Obrazek
Obrazek

Szybko poznała niejakiego Beniamina Wystrzał.
Obrazek

Śniadanie rodziny Bajarz-Sim.
Obrazek
Obrazek

I urodziny Piotra ;)
Obrazek
Obrazek

Z kolei u rodziny Siodełko-Uczeń również wszystko układa się pomyślnie. Ula ma świetne oceny w szkole ;)
Obrazek

A Czesław dorastał...
Obrazek
Obrazek

Roman po śmierci ojca, Benito, potrzebował pomocy specjalisty :/ Na szczęście mu przeszło.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bernardo zapoznał się z Anetą Melodyjką xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A romans Diany z Norbertem kwitnie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości