Miłowo

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 04 wrz 2015, 20:57

Fajnie, że przy wszystkich zgonach z przyczyn naturalnych przychodzi po Twoich simów Kosiarz w towarzystwie tancerek hula. ^^ Mnie dosyć rzadko się to udawało.
Pozbywanie się niechcianego męża za pomocą krowokwiatu zawsze na plus! :D
Gaweł rasista! <_< Dobrze mu tak, szkoda tylko, że Michalina musiała umrzeć wraz z nim. :(
"Ta pani w czarnej sukience z przedmieścia" u mnie nazywała się inaczej (ale wyglądała identycznie :P ) i została żoną Aleksandra Ćwira, który miał obsesję na punkcie wampirów, więc poprosił swojego przyjaciela-wompierza o ukąszenie jej (nie pytając jej przedtem o zdanie :D ).
Wiola jest genialna! :haha: A jej kolejni mężowie byli tak samo głupi, jak bogaci. soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 05 wrz 2015, 14:06

Galcia pisze:Fajnie, że przy wszystkich zgonach z przyczyn naturalnych przychodzi po Twoich simów Kosiarz w towarzystwie tancerek hula. ^^ Mnie dosyć rzadko się to udawało.
Nie zawsze - czasami jak mój Sim ma beznadziejne życie, depresję i w ogóle, no to umiera bez tego XD Ale jednak w większości przypadków jest platynowa aspiracja, tancerki hula i tak dalej ;) Wystarczy, że się wypełni maksymalnie ten drugi pasek aspiracji z Czasu Wolnego, a to mi przychodzi łatwo XD
Galcia pisze: "Ta pani w czarnej sukience z przedmieścia" u mnie nazywała się inaczej (ale wyglądała identycznie :P ) i została żoną Aleksandra Ćwira, który miał obsesję na punkcie wampirów, więc poprosił swojego przyjaciela-wompierza o ukąszenie jej (nie pytając jej przedtem o zdanie :D ).
Bo ta Simka w każdym otoczeniu się inaczej nazywa, u mnie też we własnym otoczeniu miała inne nazwisko i też zawsze lubiłam z niej wampirzycę robić :D Ale w Miłowie postanowiłam grać bez postaci nadnaturalnych (nad czym trochę ubolewam, ale już zdania nie zmienię), ponieważ to otoczenie mi się tak z podstawą dwójki kojarzy, a tam byli tylko kosmici :P

#22
Edward poślubił Amandę ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wkrótce okazało się, że zostaną rodzicami :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Syna nazwali Teofil.

Elwira wybrała się na studia!
W jej małym domku wynajęła lokaja - Dionizego Miodownik.
Obrazek

Szybko okazało się, że coś ich ciągnie ku sobie...
Obrazek
Obrazek
Ale Elwira wiedziała, że jej rodzina nie zaakceptuje zwykłego lokaja... Postanowiła zakończyć ten związek, zanim doszło do czegoś poważniejszego.

Do domu Elwiry wkradła się "Krowa" studencka, Celina Sprzedawczyk. Zaczęła panoszyć się po domu jak u siebie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

- No nie! Tego już za wiele!
Obrazek
Obrazek

- Co ta Krowa robi w moim łóżku?!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Okupowanie toalety
Obrazek
Obrazek
Obrazek

- Wynoś się z mojego domu!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A potem znalazła sobie nastepną ofiarę - lokaja.
Obrazek
Obrazek

Następnie nagle zaczęła z nim flirtować :wat:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Elwira w końcu zdała studia i mogła szczęśliwie wrócić do domu...
Obrazek
Obrazek

Paweł i Maria doczekali się dziecka.
Obrazek
(nie zwracajcie uwagi na wannę w tle XDDD)
Urodził im się Mariusz ;)

Martę, Martynę i Weronikę odwiedził Hektor i Alberto.
Ciekawe rozmowy przy stole :P
Obrazek

Marta bardzo fascynuje się takimi rzeczami. Hektor wydał jej się niezwykle interesujący i od razu zaczęła wypytować go o wszystko :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak widać powyżej, Alberto jest już staruszkiem. Także i Benito z Adeliną przeszli na emeryturę.

Ernesto zawsze dbał o swoją siostrę i pilnował, żeby jej się nic nie stało. Jednak nie wiedział, że od pewnego czasu Anita nadmiernie się odchudzała. Po dłuższym czasie skończyło się to tragicznie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ernesto chronił ją przed wszystkim, ale nie udało mu się jej uchronić przed samą sobą.
Dla Orlando to był szok. Pragnął dużej, szczęśliwej rodziny, starali się z Anitą o drugie dziecko. A teraz mały Leon nie ma matki...
Orlando popadł w depresję po jej śmierci. Miał pracę w wojsku, ale nie dawała mu szczęścia...

Teresa kochała i dbała o wszystkie swoje dzieci. Ludwik bardzo polubił młodsze rodzeństwo. Na zdjęciu z Cezarym.
Obrazek

Taka zabawna sytuacja - Cezary stał tak w miejscu :wat:
Obrazek

Kinga umarła...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(na zdjęciu Alojzy)

Obrazek
Obrazek
Kinga za życia była dobrą matką. Dała dom i miłość nie własnym dzieciom (zarówno adoptowanym Ryszardzie i Teresie, jak i Weronice i Wioli). Zapewne ta czwórka będzie się już zawsze traktować jak rodzeństwo, a ona sama zostanie zapamiętana...

Tymczasem Wiola znów urodziła...
Obrazek
Doczekała się syna - Dobromira. Teraz, gdy ma dom i bogactwo, może zapewnić swoim dzieciom dobrą przyszłość.

Igor i Lucjan Langerak dorośli. Igor pewnego dnia, gdy zmęczony po pracy (miał wreszcie upragnioną karierę w wojsku) zaszedł do pewnego baru, spotkał tam piękną kobietę. Nieznajoma wydawała się tak delikatna i urocza, że Igor nie mógł oderwać od niej wzroku. Kobieta zagadała do niego, w ten sposób poznał jej imię.
Lolita.
Od tego czasu Igor często spotykał się z Lolitą, ale mieli raczej przyjacielskie stosunki - Igor bał się wyznać swoje uczucia. Co ciekawe, w tym samym czasie Lolitę poznał Lucjan, który również zakochał się w niej na zabój. Bracia nie wiedzieli, że podoba im się ta sama kobieta.
Pewnego razu Igor dowiedział się, że Lolita szuka mieszkania. Zaoferował jej, że mogłaby zamieszkać u nich w domu.
W ten sposób Lolita pojawiła się u Langeraków.

Lucjan pierwszy odważył się powiedzieć Lolicie, co czuje...
Obrazek

Gdy okazało się, że ona odwzajemnia uczucia, Lucjan był najszczęśliwszym człowiekiem (Simem :P) na świecie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lucjan od zawsze miał zamiłowanie do książek. Teraz zaczął sam pisać poematy i powieści, a natchnieniem do nich była Lolita. Jego twórczość zdobyła uznanie i wkrótce stał się popularnym pisarzem.

A to Igor oraz Ignacy i Sabina, którzy zdążyli się zestarzeć ;)
Obrazek

Eliza Bajarz została mamą.
Obrazek
Narodziła się Matylda ;)

Niedługo później okazało się, że zostaną jeszcze raz rodzicami ;)
Obrazek

W związku z pojawieniem się nowego dziecka, Klaudia i Agnieszka, które zdążyły już dorosnąć, postanowiły wyprowadzić się i znaleźć własny dom.
A tu już w nowym miejscu - Agnieszka wykorzystała cygańską swatkę, aby znaleźć miłość :D
W ten sposób poznała Piotra Sima.
Obrazek

W nowym domu powitało ich parę osób. Na zdjęciu Piotr, Klaudia, Agnieszka, Amanda Ćwir (wtedy jeszcze w ciąży była), Marta Marzyciel.
Obrazek
Obrazek

Widać, że bliźniaczki :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(z przodu Gilda)

Klaudia jest bardzo rozrywkową Simką. Jedynie jej w głowie randki i imprezy... czerpie z życia co się da, nie przejmując się konsekwencjami. Cygańską swatkę często wykorzystuje, by znaleźć kolejnych kochanków ;)
Obrazek

Piotr i Agnieszka zbliżyli się do siebie i okazało się, że bardzo do siebie pasują. Dlatego nie namyślali się zbyt długo w kwestii ślubu :P
Obrazek
Obrazek

Agnieszka była żądna sławy i pieniędzy. Dlatego podjęła karierę w muzyce - muzyka była jej pasją.
Piotr z kolei był zapalonym ogrodnikiem XDD Uwielbiał zajmować się ogrodem i był członkiem Klubu Ogrodników.
Postanowił jakoś wykorzystać zebrane plony i założyć własne przedsiębiorstwo - Bazarek.
Na Bazarku początkowo sprzedawał drobne przedmioty oraz oczywiście owoce i warzywa z własnego ogrodu :P
Obrazek

Nawet tort ze ślubu można wykorzystać XDDD
Obrazek

Państwo Motacz-Siodełko dostali lampę.
Obrazek

Janina, córka Agaty i Kazimierza, była zupełnie przez nich nie kochana. Mało tego - rodzice poniżali ją na każdym kroku, ponieważ miała słabe oceny (nie była zbyt mądra). Jedyne poparcie miała w swojej cioci Alinie, która była dla niej lepsza niż własna matka...
Stanisław już jako nastolatek zaczął karierę polityczną. Zapragnął w przyszłości być burmistrzem, jak jego mama.
Obrazek

Hektor przyszedł na groby rodziców Arkadii. pomimo, że oni go nienawidzili, było mu przykro, że tak wyszło... mimo, że to nie była przecież jego wina.
Obrazek

Arka zawsze go pocieszy :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jarosław jak zwykle coś pichci ;) Jego córki go nawet nie znają i wygląda na to, że Jarek nie zamierza nigdy z nimi nawiązać kontaktu...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kajtek i Monika ;)
Obrazek
Kajetan powinien powiedzieć córce, że ma przyrodniego brata, ale on sam go praktycznie nie zna, wiadomość o tym wywróciła by ich życie do góry nogami... Dlatego postanowił, że to pozostanie tajemnicą i Diana się o tym nigdy nie dowie...

Diana zdążyła dorosnąć, kiedy Kajetan odszedł...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

+ Bonus
Zabawa dwóch wilków :D
Obrazek

Coraz dłuższe mi te relacje wychodzą :(
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 12:18 przez Lenna, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 05 wrz 2015, 16:08

Ale Elwira ma fajną chatę. :aww: Rozumiem, że krowa mieszkała z nią już do końca studiów? :D
Biedny Orlando. :( Fajnie, że nikt nie zauważył, że Anita została anorektyczką.
Wiedziałam, że Igor i Lucjan będą mieli ciekawą historię! :P Liczę na jakąś patologię dramat związany z tym miłosnym trójkątem. soft9
Piotr z kolei był zapalonym ogrodnikiem
Jak piszesz, że ktoś był "zapalony", przeczuwam najgorsze. :haha:
Ja tam lubię długie relacje. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 05 wrz 2015, 20:10

Nie miałem kiedy skomentować (choć czytałem na bieżąco) i już trzy "zaległe" relacje mi się zrobiły :D

Cieszę się, że Hektorowi i Arkadii jakoś się ułożyło (gradobicia dla miłości xD!), choć ten faktycznie wygląda dość cudacznie (chyba ten brak włosów wpływa na ten efekt).

Pani w czarnej sukience z Przedmieścia rzeczywiście bardzo pasuje do rodziny Ćwirów!

Trochę mi szkoda, że Jarosław nie ma dla kogo pichcić tych pyszności :(

Wiola to chyba najkonkretniejsza i najbardziej charakterna simka w tej relacji, krowokwiaty zawsze spoko! :D

Zawsze lubiłem włączać Piotra Sima do swoich rodzin ;)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 06 wrz 2015, 15:18

Galcia pisze:Ale Elwira ma fajną chatę. :aww: Rozumiem, że krowa mieszkała z nią już do końca studiów? :D
Oo tak soft9 Krowa była niezwykle natrętna. Ale teraz, przeglądając zdjęcia krowy, lokaja i Elwiry wpadłam na pewien pomysł, który chyba zrealizuję w swojej grze :doge:
Galcia pisze:Wiedziałam, że Igor i Lucjan będą mieli ciekawą historię! :P Liczę na jakąś patologię dramat związany z tym miłosnym trójkątem. soft9
Masz na co liczyć :doge: Bardzo lubię tę historię, aczkolwiek jest ona smutna :(
Galcia pisze: Jak piszesz, że ktoś był "zapalony", przeczuwam najgorsze. :haha:
:haha:
Lion pisze: Wiola to chyba najkonkretniejsza i najbardziej charakterna simka w tej relacji, krowokwiaty zawsze spoko! :D
Najlepsze jest to, że Wiola nadal żyje w mojej grze :D (i znowu namieszała)

Dzisiaj krótka relacja - głównie z życia Arkadii.

#23
Barbara Biedak zestarzała się. Także i Dorota oraz Artur Desperat nie są już młodzi. Ich dzieci są nastolatkami. Dopiero teraz zaczną się problemy...

Rodzina Melodyjków :)
Obrazek
Obrazek
Ten w środku to Norbert.

A to Maciej.
Obrazek
Obaj bracia interesują się sportem.

Elżbieta robi obiad dla rodzinki ;)
Obrazek
Niedługo potem Ryszard przeszedł na emeryturę.

Wiola nadal utrzymuje kontakt ze swoim przybranym rodzeństwem, ale nie jest z nimi do końca szczera... Głupio się czuła, kiedy "rodzeństwo" współczuło jej z powodu śmierci mężów. Ale niczego nie żałowała...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Igor postanowił zrobić wszystko, aby zdobyć Lolitę. Zapraszał ją na randki, dawał jej kwiaty, wszystko, aby tylko z nim była. Lolita w końcu mu uległa.
Obrazek
Obrazek
Byli zupełnie zakochani w sobie. Miłość do Lolity odmieniła Igora na lepsze. Stał się bardziej przyjazny i uśmiechnięty.
Ale Lucjan popadł w rozpacz, że brat odebrał mu dziewczynę. Postanowił zawalczyć o nią jeszcze raz i pocałował ją. Niestety Igor zauważył zdradę i był wściekły na brata. Ich relacje były gorsze niż kiedykolwiek...
Lolita nie chciała żeby to wszystko tak wyszło. Porozmawiała z Lucjanem, tłumacząc mu, że definitywnie odchodzi do Igora. Lucjan nie mógł wyobrazić sobie życia bez niej...
Igor wybaczył Lolicie, a wkrótce także oświadczył się jej.

Agnieszka zaszła w ciążę.
Obrazek
Musiała tymczasowo przerwać swoją karierę muzyczną.

Arkadię nawiedza duch Gawła :O
Obrazek

Odwiedziła ją Lolita. Dziewczyny nawet się zaprzyjaźniły.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Następnego dnia ;)
Obrazek

Arka lubi gotować, ale nie zawsze jej się to udaje...
Obrazek

Później wpadła do niej Agnieszka.
Obrazek
Obrazek

Poznała też Martę Słomkę.
Obrazek
Obrazek

Wspólne oglądanie TV :D
Obrazek
(na zdjęciu Lolita, Arkadia, Diana Dziecina, Agnieszka i Marta Słomka)

Obrazek
Kto by pomyślał, że to będą przyjaźnie na prawie całe życie ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do Diany zakradł się złodziej...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 06 wrz 2015, 16:22

Wiola pewnie uknuje jeszcze niejedną intrygę...

Igor i Lolita to bardzo ładna para, to zdjęcie wyszło super!
Oby tylko Lucjan znalazł sobie kogoś nowego!

Liczę, że Arkadia i Hektor doczekają się zielonych dzieci :D

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 07 wrz 2015, 10:34

Lolita to mała, parszywa, zdradliwa s... imka. :P Biedny Lucjan, mam nadzieję, że nie zrobi nic głupiego (np. nie wyjdzie na zewnątrz podczas gradobicia :curious: ).
Arkadia jest taka przyjacielska i sympatyczna. ^^ Życzę jej długiego, szczęśliwego życia z gromadką zielonych dzieci. :aww:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 07 wrz 2015, 20:13

Lion pisze:Oby tylko Lucjan znalazł sobie kogoś nowego!
Życie Lucjana niestety takie piękne nie będzie... :(
Galcia pisze:Arkadia jest taka przyjacielska i sympatyczna. ^^ Życzę jej długiego, szczęśliwego życia z gromadką zielonych dzieci. :aww:
Może gromadki to nie, ale coś tam będzie :D

Ciekawostka: Lucjan i Arkadia to Simowie z mojej sygnatury! Resztę jeszcze poznacie.

#24
Kolejny spokojny dzień u Ćwirów. Do czasu
Obrazek
Obrazek
Jak widać, Edwin i Gilda unikają nawet wspólnych posiłków...

Młody Teofil Ćwir jest kopią Aleksandra, gdy był mały :P
Obrazek

Amanda bardzo kocha swojego synka.
Obrazek
Obrazek

Życie Ćwirów stało się zbyt sielankowe. Jak wiadomo, w przeszłości ród Ćwirów często nawiedzały katastrofy w postaci pożarów (już za czasów Sunset Valley). Tu, w Miłowie, zadomowili się na dobre i w miarę im się powodziło.
Najwyraźniej los postanowił odpłacić im się za to podwójnie (albo potrójnie)...

Jak wygląda historia:
Gdy Amanda przygotowywała obiad, doszło do pożaru. Pech chciał, że ogień szybko się rozprzestrzenił, niszcząc rezydencję Ćwirów... Edwin i Gilda (szczególnie ta druga, która była łakoma na pieniądze) zaczęli próbować ratować co się da. Niestety, z tego powodu oboje wraz z Amandą zginęli w pożarze...
Na szczęście, Ćwirowie nie musieli się przeprowadzać. Dom udało się odratować, nie było większych szkód. Oczywiście nie można tego powiedzieć o bólu z powodu straty najbliższych...

A jak to wyglądało naprawdę:
Obrazek
Obrazek

Edward nie mógł się pozbierać po stracie ukochanej. Wielkim ciosem była dla niego śmierć rodziców, ale bez Amandy po prostu nie potrafił żyć. Od tej pory musiał sam wychowywać Teofila. Codziennie przychodził na grób zmarłej żony, by z nią "porozmawiać" i rozmyślać nad swoim życiem...

Elwira znalazła dobrze płatną pracę w szpitalu.

Młodzi Marzyciele, Mateusz i Mariola, to już nastolatkowie. Mariolka znalazła sobie nawet pracę dorywczą w biznesie.
Niestety ich życie szybko się zakończyło, zanim na dobre się zaczęło...
W Miłowie rozpętała się kolejna burza gradowa.
Szymon, Ludmiła i Mateusz byli w tym momencie na dworze...
Mariola, która była akurat w domu, zobaczyła przez okno, co się dzieje. Chciała natychmiast wybiec na podwórko, aby pomóc najbliższym, aby ich uratować...
Wiedziała, że już nie ma szans. Ale nie mogła... nie potrafiła ich zostawić.
W drzwiach zatrzymała ją Maria.
- Nie idź tam... To nie ma sensu, nie ryzykuj.
- To moja rodzina!! Oni nie mogą... - dziewczyna rozpłakała się, a następnie wybiegła na zewnątrz, gdzie z nieba sypały się kule gradu...
Tym sposobem zginęli wszyscy: Szymon, Ludmiła, Mateusz i Mariola.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(ten mały to Mariusz)
Przy okazji, Tomasz się zestarzał.

Roman Bertino, Hektor i Arkadia dorośli.
Obrazek
Obrazek

I takie tam - zabawa z przypadkowym psem :P
Obrazek

Roman zakochał się w listonoszce, Dagmarze Bertino (ciekawa jest zbieżność nazwisk, ale to nie rodzina :P). Niestety jego rodzice, Benito i Adelina, niezbyt dobrze przyjęli jego nową miłość - to była przecież zwykła listonoszka...
Obrazek

Jednak Roman był na tyle w niej zakochany, że postanowił z nią zamieszkać. Także Hektor i Arkadia pragnęli wspólnego domu, więc postanowili, że zrobią zamianę - Arkadia wprowadzi się do domu Kaliente, a Roman z Dagmarą zamieszkają w byłym domu Arki.
Dagmara po metamorfozie.
Obrazek
Obrazek

Hektor odważył się na ten ważny krok i oświadczył się Arkadii.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
(ten nastolatek to Renato)

Wkrótce przed ołtarzem przyrzekli sobie miłość i wierność.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kolejny ślub - tym razem Roman i Dagmara ;)
Obrazek
Obrazek
(goście bardzo ogarnięci...)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety w małżeństwie Bogdana i Antoniny Biedaków nie układało się najlepiej. Bartłomiej dorastał, a rodzice coraz częściej się kłócili. Zupełnie nie potrafili się z sobą dogadać...

Zbigniew, najstarszy syn Wioli, oraz Jowita, wyrośli na nastolatków.
Jowitę zaczepił Nikczemny szarlatan.
Obrazek

Nadszedł ten ważny dzień. Igor i Lolita stanęli przed ołtarzem...
Obrazek
Obrazek
To wydarzenie było największym koszmarem Lucjana. Dopóki ślub się nie odbył, nadal miał jakąś wiarę, że Lolita wróci do niego. Ale teraz już wszystko przepadło. Stracił ją. Mógł tylko patrzeć z boku na ich szczęście...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
O ile małżonkowie byli szczęśliwi razem, o tyle Lucjan cierpiał... Rodzice namawiali go, żeby znalazł sobie inną, ale dla niego nie było żadnej innej kobiety która mogłaby dorównać Lolicie. Życie nie miało dla niego sensu bez niej, nie potrafił o niej zapomnieć... Chciał nawet ze sobą skończyć, ale był zbyt wielkim tchórzem, żeby to zrobić.
Prawdą jest, że od tego czasu twórczość Lucjana znacznie się zmieniła. Niegdyś piękne i radosne wiersze, a także świetne powieści, przemieniły się w smutne opowieści o "utraconej miłości"... Cóż, przyniosło mu to jeszcze większą sławę.

Wkrótce Lolita zaszła w ciążę ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Igor bardzo cieszył się na dziecko. Mieli mieć teraz takie wspaniałe życie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(spokojnie, nikt nie utonął XDDD)

Józef Motacz przez całe życie wspierał Alinę, i mimo że nie mogli mieć własnych dzieci, byli szczęśliwi. Niestety, wszystko się kiedyś kończy...
Obrazek
Obrazek

Janina poznała chłopaka - Leszka Ucznia. Jej rodzice oczywiście nie byli zadowoleni z jej wyboru, ale Janka nie zamierzała zrezygnować z tego chłopaka.

I taka fotka Stanisława.
Obrazek

Teodorowi i Elizie Bajarz urodziło się drugie dziecko - Tadeusz (niestety jak zwykle brak zdjęć).
Eliza napiła się soku z buta (złowionego przez Andrzeja) i teraz nie potrafi się odnaleźć we własnym domu XDD
- Gdzie ja jestem?
Obrazek

Tymczasem Agnieszka zaczęła rodzić...
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na świat przyszła Sandra.

Obrazek

Elżbieta Melodyjka to już emerytka. Zaprzyjaźniła się z Jarosławem Ósemką.
Obrazek

Niestety życie Jarka się skończyło... :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Stary bogacz zabrał swój majątek do grobu...
Obrazek
Obrazek

Także po Monikę przybył Mroczny.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Diana została teraz praktycznie sama. Straciła rodziców, został jej tylko pies. Czuła się trochę samotna, więc znalazła sobie pracę w gastronomii.
Nawet duch Kajetana jest jakiś smutny :O
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 12:19 przez Lenna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 07 wrz 2015, 20:36

Pożar i gradobicie - naprawdę aż dziw bierze, że w tym odcinku pojawił się i basen w zupełnie neutralnej odsłonie ;)

Biedny Teofil - oby Edward poradził sobie z byciem samotnym rodzicem :(

Cieszę się, że Arkadia i Hektor wciąż są razem bez żadnych tragedii! Roman i Dagmara też tworzą fajną parę ;)

Szkoda, że Lucjan nie potrafi zapomnieć o Lolicie...

Stanisław to wprost urodzony polityk :D

To smutne, że Jarosław umarł nie mając żadnych bliskich przy boku :(

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 08 wrz 2015, 5:50

R.I.P. Pani w czarnej sukience z Przedmieścia. ;(
Siedem grobów i cztery trupy! :D Ładnie.
Biedny Lucjan. :( Przynajmniej dorobił się na swoim cierpieniu. ;)
Dobrze, że dopisałaś, że nikt nie utonął, bo już mi ciśnienie podskoczyło. :D
Stanisław to wprost urodzony polityk. [2]
A mnie się wydaje, że Jarosław był na starość szczęśliwy, po prostu wybrał taki styl życia. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Miłowo

Postautor: Smustle » 08 wrz 2015, 16:30

Wow, ale lecisz z tymi relacjami, jak burza :D
Tyle katastrof naraz :O a już zaczynało robić się spokojnie.
Czy ten grad powstaje sam, czy jest w tym twoja ingerencja?
Gaweł i Michalina, jaka zsynchronizowana śmierć soft9
Michalinę Muszkę też miałam w grze, romansowała z moim żonatym simem, później została ich współlokatorką w mieszkaniu xD I kazałam jej sprzątać w domu, naprawiać różne rzeczy, itp. Ale mi się zbugowała więc musiałam ją wyprowadzić :P
Fajne robisz ujęcia tych śmiesznych min xD
Dwóch simów z sygnatury już znam, ciekawią mnie pozostali i oczywiście simka z avka :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 08 wrz 2015, 20:04

Lion pisze: Cieszę się, że Arkadia i Hektor wciąż są razem bez żadnych tragedii! Roman i Dagmara też tworzą fajną parę ;)
Oni mają wyjątkowo sielankowe życie, ponieważ bardzo lubię tych Simów :D Taka mała odskocznia od tych wszystkich tragedii xD
Smustle pisze:Wow, ale lecisz z tymi relacjami, jak burza :D
Nom, niczym burze gradowe z Miłowa :doge:
Smustle pisze:Dwóch simów z sygnatury już znam, ciekawią mnie pozostali i oczywiście simka z avka :doge:
Simki z avatara niestety nie poznasz, bo to Simka spoza Miłowa, grałam nią gdzieś w 2011. I nie była zbyt ciekawa, a jednak zrobiła niezłą karierę na avku :doge:

#25
Duch Amandy :O
Obrazek
Obrazek

Mariusz Marzyciel jako nastolatek bardzo zainteresował się sztuką. Jak się okazało, miał wielki talent malarski...

Arkadia dostała mdłości :unsure:
Obrazek

Jak się okazało, to była ciąża :D
Obrazek
Obrazek

Oboje bardzo cieszyli się na potomka, jednak Hektora nękały pewne obawy. A co, jeśli ich dziecko będzie... zielone? Czy nie będzie miało problemów w szkole i w życiu? Hektor doskonale pamiętał, jak był szkolnym pośmiewiskiem... nie chciał, aby jego dziecko też przez to przechodziło.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Renato miał rodziny.
Obrazek

No i poród :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oto potomek Kaliente - Karlos.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szczęśliwi rodzice trochę zaszaleli... :dotatusia:
Obrazek

Duch Anity z ukochaną kotką Larą :(
Obrazek
Obrazek
Ernesto i Orlando po jej śmierci zupełnie zmienili swoje relacje. Ernesto dostrzegł, że Orlando naprawdę zależało na Anicie... przeprosił go za to, jak się zachowywał wobec niego, i nawet zostali przyjaciółmi.
Leon był wychowywany tylko przez ojca. Brak matki spowodował, że Leon wyrósł na dosyć niesfornego chłopaka... ogólnie mówiąc, nie słuchał się ojca, nie miał z nim dobrych kontaktów, lekceważył go i robił co chciał.
A Leon był naprawdę bardzo rozrywkowym Simem soft9
Zaczął podrywać Jowitę Obrót...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kupił nawet jakiś eliksir u swatki. Teraz żadna mu się nie oprze :doge:
Obrazek

Barbara Biedak nie osiągnęła swoich celów w życiu. Pragnęła być słynną kucharką, zarabiać krocie, a niestety, jej kariera dosięgła dna.
I tak umarła...
Obrazek
Obrazek

- Daj mi trochę czasu, błagam!!
Niestety, Mroczny był nieustępliwy...
Obrazek
Obrazek
(ten mały to Bartłomiej)

Bogdan się w końcu zestarzał. Niestety, jego relacje z żoną były coraz gorsze...
Obrazek
Obrazek

Najbardziej cierpiał na tym Bartek, który robił wszystko, by rodzice się pogodzili... bezskutecznie...
Obrazek

Antonina przez nieudany związek i życie powoli popadała w depresję...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Myszor, pies Desperatów, był już stary. Wkrótce zdechł...
Obrazek

Artur się doigrał. Na starość, kiedy przeszedł na emeryturę, nadal nie było mu zbyt mało problemów z prawem... Fałszował pieniądze. Policja go w końcu dorwała...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na szczęście skończyło się tylko na grzywnie.
Za to Dorota zrobiła mu niezłą awanturę. Miała tego dosyć. Jakby tego było mało, Artur zaczął uczyć kraść najstarszego syna - Huberta. Młody Hubert okazał się mieć smykałkę do tego i wkrótce Dorota miała z tym niemałe problemy. Artur wydawał się nic sobie z tego nie robić... "co w tym złego, przynajmniej na tym zarobi". Od tej pory relacje Doroty z Arturem i Hubertem bardzo się popsuły, a dom podzielił się na dwa "obozy": Dorota z Filipem (który był tym grzecznym synem, który się dobrze uczył i nie sprawiał nikomu problemów) oraz Artur z Hubertem.

Ludwik, najstarszy adoptowany syn Teresy, dorósł i postanowił wyprowadzić się do tego domku, gdzie niegdyś mieszkali Jakub i Irena z córkami.
Poznał swoją pierwszą miłość - Zofię.
Obrazek

Bara-bara w samochodzie :doge:
Obrazek

Ten romans zakończył się ślubem ;)
Obrazek

A wkrótce także ciążą...
Obrazek
Obrazek

Młodsze rodzeństwo Ludwika - Henryk, Cezary i Halina nie są już dziećmi, lecz nastolatkami.

U Melodyjków życie płynie wolno i spokojnie. Do Norberta i Maćka wpadli koledzy ze szkoły - Cezary Pacynka i Filip Desperat.
Obrazek

A ktoś to musi potem posprzątać <_<
Obrazek

Mały pożar...
Obrazek
Obrazek

Tak wygląda z bliska Jowita Obrót :doge:
Obrazek

Rodzinny posiłek :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wszystkie dzieci Wioli są niezwykle uzdolnione - mają świetne oceny, do tego dostali się do szkoły prywatnej. Dzięki pieniądzom byłych mężów, dzieci Wioli mają dobry byt.

Pewnego razu, gdy Jowitka próbowała napalić w kominku, doszło do pożaru :O
Obrazek

Całe szczęście, dzięki interwencji mamy, wyszła z tego cało. Jednak niewiele brakowało...
Obrazek

Zbigniew poznał pewną Martę Słomkę... Dziewczyna go zupełnie uwiodła... ach, gdyby wiedział, jak bardzo fałszywą jest ona osobą, i że zależy jej tylko na jego pieniądzach...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

U Langeraków - poród!
Obrazek
Obrazek
Na świat przyszedł mały skarb jego rodziców - Lech. Igor był bardzo dumny z powodu bycia ojcem, pokochał syna od razu...
(jak widać, Joanna to staruszka, ale wciąż postępuje tak samo - imprezy i romanse nigdy nie staną się dla niej nudne, mimo jej wieku)

Janina dorosła i zaręczyła się z Leszkiem - mam tylko takie zdjęcie soft1
Obrazek

A to już ze ślubu.
Obrazek
Obrazek

No i ciąża :D
Obrazek

Janka znalazła sobie także hobby - szycie.
Obrazek

Mały Tadeusz się popłakał, ponieważ rodzice się trochę pokłócili :( Na szczęście Teodor szybko załagodził sytuację ;)
Obrazek

Piotr przygarnął kotkę - Gryzeldę. Niestety, nie zapytał wcześniej żony o zdanie... Agnieszka okazała się być zupełnie przeciwna zwierzęciu w domu. Piotrek musiał oddać kotkę do schroniska :(
Obrazek
Obrazek

Dagmara jest w ciąży :D
Obrazek
Obrazek

Poznała pewną Simkę o imieniu Calista (w przyszłości będzie ona w relacji).
Obrazek

W odwiedziny wpadła rodzina Ćwirów ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Urodził im się syn - Bernardo.
Dagmara i Arkadia bardzo zaprzyjaźniły się ze sobą. Jak się okazało, dzieci urodziły im się tego samego dnia :D

Diana testuje laleczkę voodoo, którą zdobyła jak była mała...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miłowo

Postautor: simunia » 08 wrz 2015, 20:27

Tak fajnie to u cb wygląda, ze chyba przeniosę swoja rodzinkę z kwitnących wzgórz do Miłowa i tam namieszam trochę bo uwielbiam grać w Miłowie.

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 08 wrz 2015, 21:15

Hahaha, nałożyć grzywnę na kogoś, kto ma w domu maszynę do fałszowania pieniędzy - genialne! :haha:
Dwa pożary i nikt nie zginął? Nie wierzę. :P
Rozstanie z kotkiem jest takie smutne. ;( I to spojrzenie: "dlaczego mnie oddajesz?".
Wiele złego można powiedzieć o Wioli, ale o swoje dzieci to ona dba. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 09 wrz 2015, 11:19

W przeciwieństwie do Hektora, ja żałuję, że Arkadia nie urodziła zielonego potomka :P

Biedakom przydałoby się trochę sielanki, co jak co, ale tej rodziny nie oszczędzasz :D

Czuję, że Leon i Jowita zostaną parą! Ten pewnie będzie ją zdradzał, a Wiola się wkurzy, jak potraktował jej córkę i zapozna go z krowokwiatem :curious:

Wielka szkoda, że Piotr nie postawił twardo na swoim i nie zachował kotki...

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Miłowo

Postautor: Smustle » 09 wrz 2015, 12:52

Amanda :(
Szkoda że potomek Hektora i Arkadii nie jest zielony xD Ale coś mi się zdaje że kolejny już w drodze :cwaniak: Więc jest szansa soft9
Nie wiedziałam, że duchy simów mogą wykonywać interakcje z duchami zwierzaków :O
Myślę że Ernesto sporo namiesza :P Współczuje tylko Jowicie, dobrze jej z oczu patrzy.
Biedna Barbara ;( Za to Bartłomiej chyba niespecjalnie przejął się jej śmiercią soft1
Te "depresyjne" animacje są boskie :haha:
Myszor [*] (swoją drogą, świetne imię dla psa :D )
Oj ten Artur soft1 A grzywnę zapłacił podrobionymi pieniędzmi, czy jak? xD
Bara bara w samochodzie zawsze spoko :P Przynajmniej zaoszczędzą na ogrzewaniu w samochodzie soft9
A ktoś to musi potem posprzątać <_<
No coż... Dobrze że chociaż jest taki ktoś xD
Uch, pożar, już mi ciśnienie podskoczyło, myślałam że chcesz zabić Jowitę i jej mamę soft1
Marta Słomka już gdzieś się przewinęła wcześniej soft9
Lolita, przyyyyyj soft9 Ogólnie Loli jest chyba najładniejszą simką w tej relacji, przynajmniej moim zdaniem. Dlaczego dali dziecku imię Lech? :unsure: Czyżby w przyszłości miał zostać alkoholikiem albo prezydentem?
Ach ta Joanna soft9
Janina dorosła i zaręczyła się z Leszkiem - mam tylko takie zdjęcie soft1
:haha:
Ślub w krzakach, zacnie :doge:
Biedny kotek, szkoda że musieli go oddać :(
Calista taka mhrroczna i buntownicza, przynajmniej tak wygląda soft9
Mi jeszcze nigdy się nie udało zdobyć laleczki voodoo... Kolejna rzecz na mojej liście "do zrobienia" ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 09 wrz 2015, 21:21

Dziękuję za komentarze :sweet:
simunia pisze:Tak fajnie to u cb wygląda, ze chyba przeniosę swoja rodzinkę z kwitnących wzgórz do Miłowa i tam namieszam trochę bo uwielbiam grać w Miłowie.
Polecam Miłowo, nie dość że fajne rodziny (jest w czym "mieszać" :D) to jeszcze jest dużo ładnych domów do zamieszkania.
Galcia pisze: Wiele złego można powiedzieć o Wioli, ale o swoje dzieci to ona dba. ;)
O tak, czasem nawet trochę za bardzo... xD
Lion pisze: Czuję, że Leon i Jowita zostaną parą! Ten pewnie będzie ją zdradzał, a Wiola się wkurzy, jak potraktował jej córkę i zapozna go z krowokwiatem :curious:
soft9 Ty jasnowidzu jeden xD Aczkolwiek z tym Krowokwiatem to się okaże ;)
Smustle pisze:Myślę że Ernesto sporo namiesza :P Współczuje tylko Jowicie, dobrze jej z oczu patrzy.
Leon, nie Ernesto (Ernesto to wujek Leona), ale tak, masz rację, namiesza on i to bardzo... :dotatusia:
Smustle pisze: Marta Słomka już gdzieś się przewinęła wcześniej soft9
Tak, to jedna z przyjaciółek Arkadii ;) (a także Diany)
Smustle pisze: Ogólnie Loli jest chyba najładniejszą simką w tej relacji, przynajmniej moim zdaniem.
Jest ona stworzona przeze mnie (więc dzięki :D), ponieważ nie mogłam nigdzie znaleźć takiej Simki :/
Smustle pisze:Dlaczego dali dziecku imię Lech? :unsure: Czyżby w przyszłości miał zostać alkoholikiem albo prezydentem?
Ciekawe skojarzenia :haha: A serio to po prostu pomysły na imiona się wyczerpują soft9

#26
Teofil miał urodziny ;)
Obrazek

Małżeństwo Pawła i Marii Marzycielów krótko mówiąc zaczęło się walić. On miał bzika na punkcie fitnessu, ona uwielbiała gotować i nieźle utyła. Pawłowi nie podobał się styl życia żony, a Marii zdrowe odżywianie męża. Kłócili się praktycznie bez przerwy...

Kolejny dzień u Kaliente ;)
Obrazek
Obrazek

Hektor osiągnął sukces w karierze naukowca.
Obrazek

Arkadię dopadły mdłości :O
Obrazek
Obrazek

Wkrótce odkryła, co było ich przyczyną :D
Obrazek

Tutaj uczy synka chodzić ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Benito, mimo swojego wieku nadal lubi sport i dba o kondycję ;)
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

soft9
Obrazek
Obrazek

Alberto i Hektor są ze sobą bardzo zżyci.
Obrazek
Obrazek

I takie tam :D
Obrazek
Obrazek

No i poród ;)
Obrazek
Obrazek
Ku przerażeniu jego rodziców, ich syn, Wiktor, miał zieloną skórę :O

Obrazek
Obrazek
Obrazek

pomimo to, pokochali go od razu ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Leon i Jowita są tak jakby parą. Jednak dla Leona jedna kobieta to trochę za mało...
Obrazek

Zaczął podrywać Martę Słomkę soft9
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Między Bogdanem i Antoniną było odrobinę lepiej (jak widać, Antosia się postarzała). Lecz wątpliwe, aby ten stan utrzymał się na dłużej...
Obrazek

Hubert Desperat zaczął podrywać koleżankę z pracy, Gertrudę. Niestety, nie była ona nim zainteresowana. Skończyli na przyjaźni.
Obrazek

Nie ta, to znajdzie się inna. I tak trafił na Martę Słomkę, przeżywając krótkie zauroczenie...
Obrazek
Obrazek

Hubert pakował się w coraz większe kłopoty...
Obrazek

Jego relacje z mamą całkowicie się zepsuły...
- Co ty sobie wyobrażasz?!
Obrazek

- Kradniesz, imprezujesz, człowieku, opanuj się! A co ze szkołą?!
Obrazek
Obrazek

Hubert miał gdzieś pouczenia matki. Zresztą, wkrótce stał się pełnoletni...
Nowy image :D
Obrazek

Spróbował coś uczciwie zarobić... xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety niczego się na tym rapie nie dorobił...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zofia zaczęła rodzić ;)
Obrazek

Oto ich córeczka - Aneta.
Obrazek

Zosia jest otwartą kobietą soft9
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety odkąd została matką nie ma zbyt wielu czasu dla siebie, Lubi muzykę i imprezy, a tymczasem przyszło jej zostać zwykłą kurą domową. Ludwik znalazł sobie pracę jako nauczyciel. Teraz Zofia zostaje sama w domu z dzieckiem, i wciąż tylko gotowanie i sprzątanie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zosi chyba coś zaszkodziło :unsure:
Obrazek

Ale posprzątać po sobie trzeba xD
Obrazek
Obrazek

Okazało się, że to ciąża :unsure:
Obrazek
Czy Zofia poradzi sobie w byciu matką?

Norbert Melodyjka wydoroślał. Znalazł sobie nawet pracę jako detektyw.
Obrazek
Obrazek

Stara Sabina Langerak zmarła...
Obrazek

Jednak to nie koniec tragedii. Lolita zachorowała na zapalenie płuc. Póki jeszcze czuła się dobrze, zajmowała się synkiem, uczyła go mówić, chodzić i pokazywała świat, a jej mąż po powrocie z pracy zawsze zastawał ciepły obiad. Byli razem bardzo szczęśliwi.
Jednak, stan zdrowia Lolity okazał się być bardzo poważny. Teraz to Igor się nią zajmował i jej pomagał. Lolita długo walczyła z chorobą, ale niestety, przegrała tę walkę...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jej śmierć doprowadziła do katastrofy. Zarówno Igor, jak i Lucjan popadli w głęboką depresję...
Najgorsze było jednak to, że Igor znienawidził swojego syna, który przypominał mu o zmarłej matce...
Igor bardzo się zmienił. Teraz był bardzo impulsywny i agresywny. Swój smutek po śmierci Lolity objawiał wyżywając się na wszystkich wokół... szczególnie na swoim synu.
Postanowił, że Lech ma zostać wojskowym, tak jak on. Nie miało dla niego znaczenia, czy on tego chce czy nie. Zmuszał go do ciężkich ćwiczeń, dzieciak nie miał czasu na szkołę i naukę - w każdej wolnej chwili ojciec kazał mu trenować...
Obrazek
Obrazek
Gdy Lech sprzeciwiał się ojcu, Igor go bił...

Joanna jak zwykle kogoś podrywa soft1
Obrazek

Poród Janki ;)
Obrazek
Na świat przyszedł synek, Czesław.

Jednakże Janina znowu miała mieć dziecko :D
Obrazek

A to Czesław.
Obrazek

I pokoik.
Obrazek
Obrazek

Leszek poznał w pracy Hektora (tak, Leszek też był naukowcem). Później stali się najlepszymi przyjaciółmi ;)
Obrazek

Wkrótce na świecie pojawiło się drugie dziecko :D
Obrazek
Obrazek

Urszula :)
Obrazek

Stanisław, młodszy brat Janki, stał się dorosły i zrobił wielką karierę w polityce. Wkrótce został burmistrzem SimCity - Agata przeszła na emeryturę, by zwolnić mu miejsce ;)
Obrazek
Obrazek

Piotr ma coraz więcej klientów. Pomaga mu mała Sandra, która na razie sprzedaje lemoniadę xD
Obrazek
Obrazek

Klaudia znalazła sobie pracę jako obibok. Ogólnie, ona nie lubi się przepracowywać...
Obrazek

Dagmara jest w drugiej ciąży ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I tak urodziła się Karina :dotatusia:
Obrazek

A to mały Bernardo :P
Obrazek

Diana się trochę rozstyła xD Cóż, dziewczyna lubi dobre jedzenie i jest wspaniałą kucharką :D
Obrazek

Misio, jej wierny pies, był stary i zdechł. Niestety nie mam z tego zdjęć :/
Obrazek
Teraz Diana poczuła się naprawdę samotna... na szczęście miała dużo przyjaciół.
Jednym z nich był Renato. Jednak odkryła, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń... :curious:
Obrazek
Obrazek

+ Bonus
[spoiler]Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 10 wrz 2015, 12:31

Jeeej, zielone dziecko! :bunny:
Marta Słomka była dziewczyną wielu pokoleń moich simów. :P Jest bardzo ładna i zawsze strasznie podobał mi się jej strój.
Hubert nieźle teraz wygląda. soft9 Tylko on tak tego, z gołą klatą po mieście? Dałabyś mu chociaż jakąś koszulkę bez rękawów, zmarznie chłopak. :D
Zosi chyba coś zaszkodziło (...) Okazało się, że to ciąża
Też uważam, że ciąża to bardzo szkodliwe zjawisko. :haha:
Biedna Lolita. :| Albo nie, dobrze jej tak, to kara za złamanie serca Lucjanowi. <_<
Jaki Czesio i Urszulka mają uroczy pokoik! :sweet:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 10 wrz 2015, 17:01

Mam nadzieję, że Teofil przedłuży ród Ćwirów!

Bardzo się cieszę z narodzin zielonego dzieciaka :D

Marta Słomka jest jeszcze bardziej obrotna niż Leon :P

Szkoda mi Loloity, ale zdecydowanie bardziej żal mi Lecha! Ciekawe na kogo wyrośnie mając tak despotycznego ojca

No to Stanisław w końcu jest burmistrzem, nie umiałbym sobie go wyobrazić w innej roli ;)

Dobrze, że "bazarek" się rozwija :)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 10 wrz 2015, 19:29

Dziękuję za komentarze :P

#27
Sielanka u Kaliente :doge:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wiktor miał urodzinki ^^
Obrazek
Obrazek

Duch Dona z Larą ;)
Obrazek

Ernesto był zupełnie załamany psychicznie. Swoje życie poświęcił opiece nad siostrą, której teraz i tak nie ma. Wszystko straciło sens, a on sam nic nie osiągnął...
Obrazek
Obrazek

Orlando także jest w ciężkim stanie... soft1
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Starość wywołała u niego jeszcze większą depresję soft1
Obrazek
Obrazek

Hubert i Gertruda zostali najlepszymi przyjaciółmi.
Obrazek
Obrazek
Hubert rozstał się a może raczej rozszedł się z Martą, bo tak naprawdę nie byli razem. To było tylko chwilowe zauroczenie, zresztą Marta miała inne rzeczy na głowie...

Poznał też Klaudię Bajarz.
Obrazek

I znowu próbował trochę rapować...
Obrazek

Tym razem trochę lepiej mu wyszło.
Obrazek

Ludwik i Zofia uczą Anetkę chodzić, mówić i tak dalej ;)
Obrazek

A drugie dziecko już w drodze ;)
Obrazek

Urodził im się synek, Marian.
Obrazek

Henryk, młodszy brat Ludwika, interesował się sportem, ale jako dorosły zrobił karierę w Prawie.

Wiola, gdy odkryła romans Jowity z Leonem, była bardzo zła. Wiola potrafi przejrzeć każdego, i od razu odkryła, że Leon nie jest szczery... Próbowała przekonać córkę, by z nim zerwała, ale niestety, żadne argumenty nie działały. Wiola była na tyle wściekła, że nawet chciała wykorzystać na Leonie Krowokwiata :curious: , ale był on zbyt sprytny ;/

Kolejny problem to związek Zbigniewa z Martą. Wiola szybko ją przejrzała i wiedziała, że z tej dziewczyny jest niezła krętaczka. Niestety i tu Zbyszek nie wierzył w słowa matki...
Obrazek

Potomkowie Wioli byli niezwykle łatwowierni i ufni... prawdopodobnie odziedziczyli to po ich ojcach <_< Wiola ciągle monitorowała poczynania swoich dzieci i próbowała ich chronić na wszystkie sposoby, ale nie było to łatwe :/

Przynajmniej Dobromir nawiązał dobrą znajomość - Tekla Dalej była miłą i sympatyczną dziewczyną...
Obrazek

Zbigniew oraz Marta wybrali się wspólnie na studia. Zbyszek był na tyle bogaty, że kupił im własny domek. Marcie z kolei nie zależało na nauce, przecież nie zamierza w przyszłości pracować, Zbyszek jej wszystko zasponsoruje XD
Obrazek
Obrazek

Dołączyło do nich dwóch przyjaciół - Amar Moneta i Eustachy Sztylet. Ci panowie szukali domku, by móc razem studiować, więc dobrym pomysłem było przyłączenie się do Zbigniewa i Marty.
Obrazek

Marta uczy się tylko tyle, aby zdać xD
Obrazek

Amar i Eustachy także się nie wysilają. Oboje wybrali kierunek Sztuka.
Obrazek
Obrazek

Szybko przyjaciele przemienili się w najlepszych przyjaciół. Byli nierozłącznymi kumplami ;)
Obrazek
Obrazek

Zbyszek oświadczył się Marcie. Teraz ma ona go już w garści...
Obrazek

Marta zupełnie nie darzy narzeczonego miłością. Zależy jej tylko na bogactwie...
Obrazek
Obrazek

Ale odkąd nie jest już z Hubertem i Leonem (z tym drugim się rozstała przez różnicę wieku), zaczęło jej brakować jakiegoś romansu soft9 Dlatego jej nowym kochankiem został Amar...
Obrazek
Biedny Zbyszek, taki zakochany w narzeczonej, nie miał pojęcia, że zdradza go ona na prawo i lewo...

Złodziej się pochytrzył na ich kasę xD
Obrazek

No i imprezka na koniec studiów ;)
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Marta wprowadziła się do rodziny, mimo sprzeciwu Wioli...
Amar i Eustachy zamieszkali razem - kupili sobie mały dom w Miłowie.

Lolita :O
Obrazek
Obrazek

Agnieszka zrobiła wielką karierę. Została słynną piosenkarką, znaną jako "Agnes".
Obrazek

Roman bardzo lubił majsterkować i naprawiać różne urządzenia w domu. Gdy majstrował coś przy ugniataczu śmieci, kopnął go prąd...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na szczęście przeżył :P

Diana wybrała się na randkę z Renato.
Obrazek
Obrazek

soft1
Obrazek

Później wybrała się do kasyna, gdzie spotkała Zadecką xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A także Zbigniewa i Martę ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A to Scholastyka Grosik...
Obrazek

I fotka z jakiegoś innego klubu :P
Obrazek

Diana znowu natknęła się na Scholastykę...
Obrazek

Kobiety zaprzyjaźniły się ze sobą. Ale Diana dowiedziała się, że jej nowa przyjaciółka jest bezdomna...
Obrazek

Postanowiła jej pomóc i zaproponowała wspólne mieszkanie.
Obrazek
Obrazek

Cóż... soft1
Obrazek

Scholastyka szybko się zadomowiła. Ale nie była ona zbyt rozważną osobą...
Szybko zaczęła romansować z Eustachym Sztyletem.
Obrazek

Skończyli razem w łóżku...
Obrazek

+ Bonus
Fajny strój soft1
Obrazek

I absolutny hit muzeum w Przedmieściu - płonący kibel!! soft9
Obrazek
To się nazywa sztuka! (kocham pomysły Maxisa XDDD)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości