Miłowo

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Miłowo

Postautor: Dolce_Lamiya » 19 sie 2015, 20:40

Pominę to, że czytałem trochę historię z Miłowa na innym forum, ale tu mogę skomentować :)
Tyle dzieci osierocić :( Ja tak bym nie mógł. Pewnie Olga za opiekę na dziećmi jeszcze dom w spadku dostanie, albo dzieci coś jej zrobią. Nina i Dina i ich plan morderstwa :D Klara myśli o swojej zmarłej przybranej siostrze Andżelice :(
Czekam na więcej :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Miłowo

Postautor: msreckless » 19 sie 2015, 21:38

dodajesz relacje w takim tempie, że nie daję rady wszystkiego na bieżąco komentować, ale czytam tę patole regularnie i czekam co dalej, no i na polepszoną jakosc zdjęć przy okazji też czekam XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 19 sie 2015, 22:59

Naprawdę podziwiam Cię za tworzenie tych patologii :D Ciężko będzie zapamiętać imiona tych wszystkich dzieciaków, ale na pewno w końcu zacznę się w nich łapać :)

Kosmiczna historia była bardzo ciekawym pomysłem! A kara dla Dona bardzo surowa :D Miło też popatrzeć na sielankę u Haków, przynajmniej oni jedni wiodą spokojne życie ;) Ciekawe jak Marysia poradzi sobie z wychowaniem trójki dzieciaków, to będzie dla niej duże wyzwanie...

Czekam na ciąg dalszy!

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Miłowo

Postautor: Bart » 19 sie 2015, 23:46

Szkoda, że teraz go porwali. Jakby był już dorosłym to była kosmiczna ciąża.. soft9
Dina powinna się zająć uwodzeniem jakiejś wielkiej szychy, a nie zwykłego sprzątacza.
Czy to zdjęcie ma jakiś podtekst? :D
4 CIĄŻE :aww:
"Jak wygląda historia" i "Jak to wyglądało naprawdę" - genialne! :wub:
Tragedia goni tragedię... czyli przejdźmy do Biedaków
Trochę się obawiam zjechać niżej.. soft9
Serio? Nie musiałaś od razu uśmiercać obydwóch Przyjemniakównych.. <_<
Ta Olga zapewniła sobie fantastyczną przyszłość.. :P
Co te Kaliente mają do tych męskich pokojówek..
AHA soft1
Faktycznie coś za spokojnie u tych Haków. Pamiętam, że ja u siebie usunąłem drabinkę od basenu jak Jan w nim pływał.. :cwaniak:
E, tam chore pomysły. Dwójka była idealną grą do tworzenia patologii i grania wszystkimi simami w mieście ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 20 sie 2015, 0:04

Aaa, za szybko, nie nadążam z komentowaniem! :D
Pamiętam, że też wysłałam Damiana, Szczepana, Andżelikę i Lilianę razem na studia i u mnie Liliana też była najgorsza. :P Ale wszyscy zdali.
Marysia została sama w tej wielkiej chacie, a Andżelika będzie musiała się gnić u teściowej? [2] :wat:
Dobrze, że porwanie Aleksandra nie skończyło się nastoletnią kosmiczną ciążą. soft9 A skoro już o ciążach mowa - ile ciąż! :D
Hahaha te zdjęcia z pożaru! :haha: Jak dla mnie wyglądają ok, szafki kuchenne są, tylko jakaś tapeta i podłoga by się przydały. :D
Ja często w dwójce stawiałam miskę dla zwierząt w pokoju dziecka. Gdyby dziecko było głodne, a dorośli zajęci, lepiej, żeby zjadło psią karmę, niż zostało zabrane przez opiekę społeczną. :D A jak się postawi do tego posłanie dla kota, to dziecko już w ogóle jest samowystarczalne... :curious: Chyba byłabym kiepskim rodzicem.

Ogólnie poziom patologii w tej relacji oceniam na 5+. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 20 sie 2015, 12:24

Nieco lepsze zdjęcia od relacji nr 8 ale nadal trochę lipa bo robione przyciskiem C.. ;/
Co do sióstr, musiałam uśmiercić obie, bo jak już miały umierać, to dziwnie mi było jakby nie do pary, bo to bliźniaczki soft9 XDDDDD
A jeśli chodzi o Haków... :cwaniak: U nich też się będzie działo, ale to później.

#6
Aleksander Ćwir udał się na studia. Nareszcie mógł się uwolnić od znienawidzonej Diny i być samodzielny. Kupił sobie mały domek w gotyckim stylu :P, ale aby łatwiej było płacić rachunki, postanowił znaleźć współlokatora, którą została Cecylia (Simka stworzona przeze mnie)
Już pierwszego dnia coś między nimi zaiskrzyło :curious:
Obrazek
Obrazek
Podczas studiów bardzo zbliżyli się do siebie... Postanowili zostać parą i Aleksander oświadczył się jej :)

Pewnej nocy, do domu Ćwira zakradł się złodziej...
Obrazek

Na szczęście mieli zainstalowany alarm i pomoc szybko nadeszła :P Mimo to, złodziej ukradł im pianino <_<
Obrazek
Obrazek
Aleksander zdał fizykę z najwyższym wyróżnieniem, Cecylia też ale nie pamiętam co studiowała.

Zamieszkali wspólnie i wkrótce odbył się ślub :curious:
Obrazek

Parę fotek Cecylii:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dariusz Marzyciel bardzo przeżył śmierć swojego syna Szczepana, ale stara się być dobrym ojcem dla pozostałej dwójki dzieci ;) Poza tym, teraz już nie musi się martwić o pieniądze - sam zarabia malując obrazy, a Kasandra ma dobrze płatną pracę jako naukowiec ;)
Obrazek
Obrazek
(na zdjęciu Piotr, młodszy synek)

A tutaj Marek - w wolnym czasie gra w różne gry ze swoją nową koleżanką poznaną w szkole - Klementyną. Spędzał z nią mnóstwo czasu na zabawie, aż stała się jego najlepszą przyjaciółką.
Obrazek

Po ostatnich wydarzeniach oraz po powrocie Aleksandra ze studiów, Dina stwierdziła, że nie chce go dłużej znosić i nie będzie mu siedzieć na głowie, wzięła więc swoją część majątku i zdecydowała o wyprowadzce. Za te pieniądze postanowiła znaleźć sobie jakiś nowy, ładniejszy, bardziej nowoczesny dom. Wróciła tymczasowo do mieszkania, w którym mieszkała wcześniej (przed ślubem) i miała tu zostać, dopóki nie znajdzie sobie nowego. Z kolei Nina nie chciała dłużej mieszkać w domu, który jej przypominał o Donie. Tak więc również wróciła do starego miejsca zamieszkania.
Jednak okazało się, że Antoni i Rudolf, kochankowie sióstr, stracili pracę. Dowiedziano się o tym, że romansują ze swoimi klientkami soft9, i w ten sposób ich wylano. Nie mieli gdzie się podziać, więc o pomoc zwrócili się do Niny i Diny (przez które tak naprawdę byli w tej nieprzyjemnej sytuacji). Siostry zgodziły się, aby Antoni i Rudolf tymczasowo u nich zamieszkali, dopóki nie znajdą sobie czegoś lepszego.
I tak Nina z Sarą i Bruno, Dina z Krystyną, Antoni i Rudolf oraz kot Napoleon zamieszkali razem na kupie soft9
Obrazek
Obrazek

- A tak właściwie, to kim ty jesteś?
- Yy, jestem przyjacielem twojej mamy, Krystynko
Obrazek

Rudolf niedługo potem znalazł sobie dom niedaleko (jeden z tych białych), aby mieć blisko do Niny.
Niestety kilka dni później, gdy Nina i Dina korzystały z jacuzzi, zostały ni stąd ni zowąd porażone prądem!
Zginęły na miejscu...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Simowie powiadają, że los się zemścił na siostrach za ich liczne krętactwa... :curious:

Krystyna, Sara i Bruno stali się sierotami. Antoni, który bardzo Dinę kochał, postanowił że zajmie się dziećmi. Bardzo opłakiwał swoją ukochaną, ale po pewnym czasie spotkał nową kobietę - Genowefę Bertino. Jego nowa ukochana zamieszkała u nich (nie mam zdjęcia).

Napoleon :P
Obrazek

I duch Diny:
Obrazek

Jak wspomniałam, Rudolf wprowadził się do białego domku. Po śmierci Niny poznał prawdziwą miłość - Magdalenę Nietoperz :P
Obrazek
Obrazek
(ja nie wiem, czemu moi Simowie ciągle w piżamach łazili soft1)

Jakaś Simka chciała im chyba przeszkodzić <_<
Obrazek
Ciekawostka: Ruda Simka będzie w przyszłości ciekawym członkiem relacji :dotatusia:

Wkrótce Rudolf oświadczył się Magdalenie i w efekcie... tutaj ślub :D
Obrazek

Cecylia miała lepszy strój niż panna młoda XDD Ahh ta moja nieuwaga :/
Obrazek
Obrazek

I zbiorowe jedzenie tortu XD
Obrazek
Obrazek

Błażej Biedak początkowo miał dobre oceny w szkole i Balbina była z niego dumna, ale z czasem bardzo opuścił się w nauce i gdy stał się nastolatkiem, śladem swojego nieżyjącego już starszego brata, zaczął kraść... Balbina znowu miała problemy! Na szczęście, jej młodszy syn Marcin bardzo dobrze się uczył. Szkoda tylko, że Błażej niezbyt się się z nim dogadywał...
Balbinę często odwiedzały jej wnuki - Kinga i Jakub, którzy też już trochę podrośli.
Obrazek

Marysia Przyjemniaczek przeszła na emeryturę, aby sprostać wychowaniu jej wnuków - póki żyła, zajmowała się nimi, uczyła ich chodzić, mówić i korzystać z toalety (oczywiście brakuje mi zdjęć... :(). Opiekunka Olga bardzo jej pomagała i stała się także jej najlepszą przyjaciółką - Marysia wiedziała, że może jej zaufać. A że dzieci bardzo lubią Olgę i traktują ją niemal jak matkę, postanowiła wszystko przekazać w jej ręce - Marysia wiedziała, że niewiele czasu jej zostało, a dzieci muszą mieć opiekuna. Olga po śmierci Marysi miała dostać jej majątek oraz zajmować się dziećmi, dopóki nie dorosną.
Tak też się stało...
Obrazek
Obrazek
(na zdjęciu widać Olgę :P)

Nie tylko Marysia odeszła w tym czasie. Także Daniel zmarł...
Obrazek
Obrazek
Stało się to w dniu, w którym Karol i Klara mieli urodziny i stali się nastolatkami :(

Karol polubił sport, fitness oraz majsterkowanie, z kolei Klara rozwijała naukę, kulinarie i naturę.
Obrazek

Kasia po śmierci Daniela popadła w depresję. Niegdyś piękny i zawsze czysty dom, teraz zarastał brudem, ponieważ Kasia przestała tu sprzątać. Kompletnie załamana doprowadziła dom do takiego stanu, że...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Karol i Klara od tej pory musieli radzić sobie sami, aby nie trafić do sierocinca. W tym celu oboje znaleźli pracę - Karol w Sporcie, a Klara w Nauce. Klara świetnie czuła się w pracy jako laborantka, od zawsze tak jak jej mama lubiła czystość i porządek :P

Lucyna Hak bardzo zaprzyjaźniła się z Klarą.
Obrazek
Obrazek

Niedługo potem miała urodziny :P
Obrazek
Jako dorosła, kontynuowała swoją karierę tancerki.

Lucyna zapoznała się z niejakim Władysławem Bajarzem. Władek był młodym politykiem. Ten związek szybko przerodził się w coś więcej. Lucyna przedstawiła go rodzicom :P
Obrazek
(ten rudy to Władysław)

Także i Jan miał urodziny...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Miłowo

Postautor: msreckless » 20 sie 2015, 12:37

co to za kapelusz. soft1 oj tam pianino, gorzej jak lodówkę/kibel kradną. :doge: myślę, ze śmierć sióstr to nie jest zła karma, ale sposób na zwolnienie miejsca w domu. XD Cecylia pewnie chciała zabrać rolę panny młodej, nie ufam temu kapeluszowi. pokojówka z 10 punktami czystości umiera pożarta przez muchy bo nie sprzątała. (y) rude fałszywe, pewnie namiesza. :grumpy:

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Miłowo

Postautor: Bart » 20 sie 2015, 12:55

Taa, na pewno przypadkiem okazało się, że współlokatorką Aleksandra będzie simka i to jeszcze stworzona przez Ciebie :P
Dziwne, że od razu nie zaszła w ciąże.. :wat:
Siedem simów i kot w takim małym domku? Ale fajnie!.. soft9
To co się później wydarzyło.. :sweet: :aww:
Karol i Klara dostali najlepszy prezent jaki tylko mogli od swojego ojca..
To było na serio, czy pomogłaś sobie boolpropem? :dotatusia:
A, więc teraz czekam na jakąś dramę u Haków.. soft9
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Miłowo

Postautor: Dolce_Lamiya » 20 sie 2015, 13:15

O cho cho, kolejne śmierci :)

Wytłumacz mi proszę czemu Cecylia ma taki kapelusz i czemu była nawet w nim na swoim ślubie? XD
Czyżby z tyłu Lucyna Mazur? :D O nie Nina (bo jakoś Diny mi nie żal) Czemu ona? :( Ja również kiedyś swoich simów żeniłem lub wydawałem za mąż za sprzątaczki/sprzątaczy :D Niech Balbina nie bawi się z synem koło basenu, bo jeszcze utonie! Kurczę, ale Olga świetnie trafiła. Ma kasę do końca życia, za darmo dom . Żyć nie umierać (ale może dzieci się zbiorą i zabiją ją? Oby nie). Kasia pożarta przez muchy Obrazek U Haków jest zbyt sielankowo.
Czekam na następną relację :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Miłowo

Postautor: Darkling » 20 sie 2015, 20:03

Masz ciekawy styl grania: najpierw mnóstwo ciąż, a potem mnóstwo zgonów. xD Z tych oryginalnych Simów już prawie nikt nie został. xD Teraz tak jak inni czekam aż u Haków wydarzy się jakaś tragedia, bo zbyt dobrze mają w porównaniu do innych rodzin. :P

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 20 sie 2015, 20:07

Hahaha, ten cylinder! :D
Niestety kilka dni później, gdy Nina i Dina korzystały z jacuzzi, zostały ni stąd ni zowąd porażone prądem!
No ciekawe, jak to się mogło stać...? :curious:
Nigdy nie widziałam śmierci przez muchy - wygląda przerażająco! :O
Nie za bardzo wiem, co jeszcze mogłabym dodać, więc napiszę tylko, że podoba mi się ta patologia. To bardzo ładna patologia. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 20 sie 2015, 22:21

Według mnie ten cylinder pasuje do Celiny - nietypowe rozwiązanie, ale podkreśla jej osobowość ;)
Ogólnie to tworzą z Aleksandrem fajną parę, wydają się bardzo do siebie pasować.

Nie mam już żadnych wątpliwości, że nie masz litości dla swoich simów, ale dzięki temu tworzy się najlepsza na forum patologia :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 21 sie 2015, 10:59

Coście się tego kapelusza uczepili? :doge: Ja tam go bardzo lubiłam, poza tym dałam go jej bo to Simka stworzona na wzór Cecylii Ćwir z The Sims 3 Nintendo (klik)
msreckless pisze:myślę, ze śmierć sióstr to nie jest zła karma, ale sposób na zwolnienie miejsca w domu. XD
Dobrze myślisz XDDD
msreckless pisze: rude fałszywe, pewnie namiesza. :grumpy:
Ooo tak. Ale to naprawdę w bardzo dalekiej przyszłości, tzn. gram nią teraz.
Bart pisze: To było na serio, czy pomogłaś sobie boolpropem? :dotatusia:
Na początku miało być na serio, ale mi nie wychodziło, więc sobie pomogłam :curious:
LepkiePaluszki23 pisze: Czyżby z tyłu Lucyna Mazur? :D
Nie, to była Salomea Pozłotko, która na dodatek także pojawi się w relacji ale to jeszcze za hoho i jeszcze dalej...
LepkiePaluszki23 pisze: Niech Balbina nie bawi się z synem koło basenu, bo jeszcze utonie!
Akurat to był Jakub czyli jej wnuczek, bo jak napisałam Błażej był już nastolatkiem a Marcin ma czarne włosy :P Ale rozumiem że mogłeś pomylić bo tu wszystko jest strasznie pokręcone XDD
LepkiePaluszki23 pisze:Kurczę, ale Olga świetnie trafiła. Ma kasę do końca życia, za darmo dom . Żyć nie umierać (ale może dzieci się zbiorą i zabiją ją? Oby nie).
A tam dom, Olga będzie miała w przyszłości jeszcze lepiej :D I spokojnie, dzieci ją sobie cenią i nic takiego się nie stanie :P

I muszę was zasmucić, że teraz już w mojej grze aż takich patologii nie ma, niektóre rodziny żyją sobie wręcz sielankowo ;) (chociaż mam już parę ciekawych pomysłów na kolejne pokolenia :dotatusia: ). Nadal jest umieranie, ale na pewno nie w takiej ilości, jak w tych relacjach XD Ale nadal tworzę rozmaite historie i przynajmniej zdrad i romansów jest teraz u mnie od groma :dotatusia:
A u Haków wszystko w swoim czasie... I jakaś zbyt wielka drama to na razie nie będzie xd

#7
Aleksander i Cecylia byli bardzo dobrą parą. Oboje świetnie się dogadywali, ale na razie nie myśleli o powiększeniu rodziny ;) Skupili się na swoim zainteresowaniach - Aleksander znalazł pracę jako naukowiec, a Cecylia w domu zajmowała się grą na pianinie lub malowaniem. Z czasem jej obrazy zyskały na wartości i mogła na tym zarabiać.
Dom Ćwirów odwiedził duch Mortimera :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
XDDD
Cecylia utknęła między nagrobkami soft9 Nie wiem, jak tam wlazła
Obrazek

U Marzycielów kolejny spokojny dzień :)
Obrazek

Marek stał się nastolatkiem.
Obrazek

Kasandra także zmienia grupę wiekową!
Obrazek

Skupienie... XD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak będzie wyglądać jako staruszka:
Obrazek

Antoni Piechur stał się bardzo bliski swoim przyszywanym dzieciom. Sara, Krystyna i Bruno zaczęli traktować Antoniego i Genowefę niemal jak swoich rodziców ;)
W domu zepsuł się telewizor xd
Obrazek

Dziewczynki miały urodziny!
Obrazek

Wybrały się do sklepu kupić sobie nowe ciuszki :curious:
Krystyna
Obrazek

Sara
Obrazek

Kuzynki stały się najlepszymi przyjaciółkami! Z Bruno dogadywały się trochę gorzej, ale z nim też czasem spędzały czas.
Obrazek
Obrazek

Niestety, nauka nie szła im najlepiej... Szczególnie, jak się ma tonę nieodrobionej pracy xD
Obrazek

Magdalena Czarownik ciężko pracowała jako Stróż prawa, aż wreszcie stała się Superbohaterką! :doge:
Obrazek
Obrazek
(nie wiem, czemu tam nadal są rzeczy ze ślubu...)

Cóż... :curious:
Obrazek

Rudolf bardzo ucieszył się, że zostanie ojcem. Wspólnie oczekują narodzin swojego dziecka...
Obrazek
(słabe wyposażenie domu, wiem xd nie stać ich było)

U Biedaków Balbina miała urodziny...
Obrazek
Obrazek

...niedługo później, Błażej także :P
Obrazek
Obrazek

Kinga, Jakub i Wiktoria tak bardzo polubili swoją opiekunkę Olgę, że była ona dla nich jak matka. Ona sama pokochała te dzieci jak własne :P
Obrazek

Niestety, dzieci między sobą już tak dobrych relacji nie miały. O ile Kinga i Wiktorią stały się najlepszymi przyjaciółkami, to Kinga zupełnie nie mogła się dogadać ze swoim bratem...
Obrazek

Bliźnięta miały zupełnie odmienne charaktery. Kinga była wspaniałą uczennicą i bardzo grzeczną dziewczynką, a Kuba to mały rozrabiak, który miał w nosie szkołę soft1
Obrazek

Dzieci się wręcz nienawidziły...
Obrazek

Czasem nawet Olga nie potrafiła nic zrobić.
Obrazek

Karol Langerak poznał w pracy pewną dziewczynę - Jagodę.
Obrazek

Bardzo mu się ona spodobała i zbliżyli się do siebie, ale gdy spróbował ją pocałować... dała mu kosza :(
Obrazek

Władysław oświadczył się Lucynie :P
Obrazek

Wkrótce urządzono wesele :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(ten rowerek zostawny bez komentarza... soft9)

Obrazek
Obrazek

Władek miał wielkie ambicje i jego praca wiele dla niego znaczyła. Zamierzał zostać burmistrzem SimCity - ale przed nim jeszcze wiele roboty...
A Lucyna w między czasie zaszła w ciążę :curious:
Obrazek

Pewnego dnia pod ich dom zakradła się cyganka :unsure:
Obrazek

...i zostawiła interesujący prezent :P
Obrazek
Obrazek
Lucyna zostawiła sobie życzenia na później (jak by co, nie wietrzcie spisków, żadnej głębszej historii z tą lampą nie będzie xD).

A Esmeralda się zestarzała i przeszła na emeryturę ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Miłowo

Postautor: msreckless » 21 sie 2015, 11:13

Szok, że Mortimer nie wystraszył Aleksandra na śmierć. XD Kasandra z tymi kucykami dzidzia piernik. :doge: W kuchni tylko lodówka i najtańszy blat, ale za to łóżko z najwyższej półki. B| Co to za syf z tymi magazynami. XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 21 sie 2015, 12:01

Buu, jak to koniec patologii? :O Będę za nią tęsknić.
O taak, pamiętam te sterty pracy domowej. :D Potem trzeba było przysiąść i zrobić wszystko, żeby ocena się dalej nie obniżała. :P
Nawet jeśli nie będzie historii z lampą, chciałabym wiedzieć, jakie życzenia wybrała Lucyna. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 21 sie 2015, 13:00

Jak ten czas leci, najsłynniejsze kobiety Miłowa to już emerytki :)

Szkoda, że w The Sims 2 Aleksander nie może pogadać z duchem taty, a jedynie się go wystraszyć...

U twoich dzieciaków ciężko nie zauważyć, że płeć żeńska tworzy kliki, do których nie dopuszcza płci męskiej :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 22 sie 2015, 13:41

Dziękuję za komentarze :D

#8
Mroźny, zimowy wieczór...
Obrazek

:dotatusia:
Obrazek
Obrazek

Cecylii nagle zrobiło się niedobrze :unsure: Ciekawe czemu... :curious:
Obrazek
Obrazek

Tak! Dzisiaj u Ćwirów Boże Narodzenie :P
Obrazek

Cecylia przygotowała ciasteczka, dom przystrojony - tylko czekać na gościa... :P
Obrazek

W prezencie dostali wieżę stereo.
Obrazek

Niestety później Mikołaj zaczął okupować łazienkę <_<
Obrazek
Obrazek
Na przemian śmiał się i sikał soft1 Ćwirowie nie mogli się go pozbyć z łazienki przez parę dobrych godzin... XD

Później Mikołaj zjadł ciasteczka.
Obrazek

Pocałunek pod jemiołą :P
Obrazek

- Cecylio, czy nie myślałaś o dziecku? Jesteśmy już długo ze sobą, myślę, że powinniśmy mieć potomka.
- Szczerze mówiąc, to chciałam ci powiedzieć, że od jakiegoś czasu czuję się, jakby...
Obrazek

O wilku mowa! XD
Obrazek

Aleksander i Cecylia cieszą się, że wreszcie zostaną rodzicami :P
- Jak mu damy na imię? To bardzo ważna kwestia, jesteśmy szanowanym rodem... Nie chcę żadnego Kacpra czy Jasia.
- A skąd wiesz, że to nie dziewczynka?
- Mam nadzieję, że syn, bo będzie moim dziedzicem!
Obrazek

Święty Mikołaj wyniósł się dopiero nad ranem.
Obrazek

U Marzycielów Piotrek zmieniał grupę wiekową...
Obrazek

Piotr ma bzika na punkcie fitnessu i zdrowego odżywiania. Przyrządza dla rodziny potrawy z samych warzyw i owoców :P
Obrazek
Poza tym, poznał nową dziewczynę - Marcelinę. Była ona jego pierwszym zauroczeniem, nie był tylko pewien, czy ona odwzajemnia jego uczucia....

Magdalena Czarownik zaczęła rodzić!
Obrazek

Oto ich maleństwo - Dawid :)
Obrazek

Rudolf łapie motyle XD
Obrazek

I trochę z życia Kaliente:
Duchy znowu nawiedzają dom XD
Obrazek
Obrazek

Napoleon się zestarzał
Obrazek

Bruno jest już nastolatkiem.
Obrazek

I cała rodzinka w komplecie :P
Obrazek
Antoni oświadczył się Genowefie, ale ze ślubem postanowili zaczekać.

Błażej Biedak odkąd stał się dorosły, ku uciesze Balbiny rzucił pracę przestępcy na rzecz muzyki - jego nowej pasji.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Balbina poznaje nowych przyjaciół :P
Obrazek
Obrazek
Ciekawostka: Ta pani również będzie w dalekiej przyszłości członkiem relacji XD

Marcin Biedak stał się nastolatkiem i poznał niejaką Marcelinę, w której się zauroczył. Ona również wydawała się odwzajemniać uczucia... Problem w tym, że już wcześniej spodobała się Piotrowi Marzycielowi :(

Kinga, Jakub i Wiktoria zajadają się chińszczyzną XD
Obrazek

A tutaj... dzieciaki miały urodziny :P
Obrazek

Gdy pojechali do sklepu po nowe ubrania, Wiktorię zaczepił Nikczemny szarlatan...
Obrazek
(ta w różowym to Kinga)

Wiki nie dała się wykiwać. Rzuciła się na szarlatana z pięściami! XD
Obrazek

Niestety później przez to szarlatan przychodził pod dom i ich stalkował soft1
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak w ogóle Olga znalazła sobie hobby – szycie.

Karolowi Langerakowi, pomimo początkowemu niepowodzeniu, jednak udało się uwieść Jagodę i stała się jego dziewczyną :)

Jan Hak postanowił wykorzystać magiczną lampę :P
Obrazek
Obrazek

Poprosił dżina o wieczne szczęście :)
Obrazek
(pozostałych 2 życzeń chyba nie wykorzystałam do teraz... -.- )

Zaczął się poród Lucyny...
Obrazek

Narodziła się dziewczynka, Arleta Bajarz.
Obrazek
Niestety to Władysława niewiele obeszło <_< Ważniejsza była praca...

A Lucyna zaraz potem była znowu w ciąży soft9
Obrazek
Jej relacje z mężem się popsuły. Mimo, że mieli maleństwo w domu i jeszcze jedno w drodze, to Władek prawie się żoną i dziećmi nie zajmował... Lucyna zaczęła myśleć, czy jego w ogóle obchodzi rodzina?

+ Bonus
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 22 sie 2015, 14:55

Hahaha, ten Mikołaj już chyba odwiedził wcześniej parę domów i raczej nie częstowali go tam ciasteczkami. :haha: Zazdroszczę wieży stereo, moi simowie zawsze dostawali bryłkę węgla. <_< Widocznie byli niegrzeczni. :dotatusia:
Rudolf to tam chyba ćmy łapał. :P
To zdjęcie jest bardzo creepy. soft9
Nie bądźmy surowi wobec Władka, naprodukował dzieci, to teraz musi pracować, żeby je mieć z czego utrzymać. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 22 sie 2015, 14:56

Fajnie, że kolejny Ćwir jest w drodze :) Zwłaszcza, że szkoda tak wielkiego domu na bezdzietne małżeństwo :P
Coś czuję, że małżeństwo Lucyny nie przetrwa i sama będzie musiała wychować dzieci...

Jestem Ciekawy, czy córki sióstr Kaliente wdadzą się w swoje mamy :curious:

Zdjęcia z Nikczemnym Szarlatanem i Olgą mnie powaliły :haha:

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Miłowo

Postautor: Darkling » 22 sie 2015, 18:13

W końcu trochę większe zdjęcia się pojawiły. :D

Przerażajaca scena. xD I jeszcze ten grób w tle...

No i nareszcie pojawiły się jakieś problemy u Haków. xD


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości