Miłowo

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Miłowo

Postautor: Smustle » 29 sie 2015, 13:11

Matko, ile się dzieje w twoim Miłowie :D
Pogubiłam się kto jest kim :P
Fajne te zdjęcia bonusowe :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miłowo

Postautor: simunia » 29 sie 2015, 15:43

No no robi się ciekawie zainspirowały mnie te twoje simowe historie ;)

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 29 sie 2015, 21:52

Aaah, już pamiętam ten dom! Nigdy go nie użyłam, bo w skrzyni wydawał mi się brzydki, ale teraz widzę, że w otoczeniu wygląda super. :P
Kombinezon w panterkę, mrrau. :dotatusia:
Uwielbiam sposób, w jaki małe dzieci tulą do siebie zwierzęta. ^^ Co prawda biedne zwierzaki są gniecione i miętoszone niemiłosiernie i bardzo im współczuję, ale wygląda to uroczo. :D
Cyprian! ;( A taki był sympatyczny... Naprawdę chciałam, żeby ułożyło mu się z Arletą. Nie spodziewałam się też, że Lucyna jest AŻ TAKIM oszołomem. <_<
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 30 sie 2015, 11:14

Zacząłem łapać się na tym, że czytając swoją relację myślę sobie "a, no tak, to ten, zaczynam kojarzyć tych wszystkich simów", a potem uświadamiam sobie, że znam ich jako "dzieci Lucyny", "wnuki Balbiny" itp., a w ogóle nie zapamiętuje ich imion :D Muszę dokładnie prześledzić pierwszy post ;)

Myślałem, że Adelina wyroście na skromną i miłą simkę, a tu widzę, że charakterek Kaliente to jednak zbyt silne geny :P

Szkoda mi Arlety, teraz pewnie przeżyje traumę i z nikim nowym się nie zwiąże...

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 30 sie 2015, 13:28

Bardzo dziękuję za tyle komentarzy <3
Galcia pisze:Aaah, już pamiętam ten dom! Nigdy go nie użyłam, bo w skrzyni wydawał mi się brzydki, ale teraz widzę, że w otoczeniu wygląda super. :P
Ten dom nie jest ze skrzyni, tylko stoi od początku w Miłowie :P Tuż naprzeciwko domu Ćwirów.

#16
U Ćwirów urządzono ślub. Edwin i Gilda są oficjalnie małżeństwem...
Obrazek
Obrazek

Ledwo się pobrali, a już się zaczęli kłócić :haha:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cecylia namalowała taki obraz :P
Obrazek

Jakiś czas później Edwin i Gilda zostali rodzicami...
Obrazek
pomimo, że nawzajem się nie kochali, ich syn - Edward, stał się dla nich obojgu oczkiem w głowie.
Z kolei Aleksander i Cecylia wreszcie doczekali się upragnionego wnuka.

Pewnego razu odwiedziła ich cyganka.
Obrazek

Przynajmniej u Marzycielów miłość :D
Obrazek
(na podłodze jest chyba Szymon)
Tomasz i Paweł dorastają - ten pierwszy jest już nastolatkiem, a drugi dzieckiem w wieku szkolnym ;)

Marek i Klementyna zestarzeli się. Ich córki są jeszcze małe - cóż, późno się zabrali za założenie rodziny.
Obrazek
Obrazek

Krystyna nawiedza swoją córkę xd
Obrazek

A oto efekt włączonej wolnej woli - Adelina czyta do snu Alberto :D
Obrazek

Nie ma to jak wieszanie się na drzwiach od lodówki soft1
Obrazek

Ernesto Lotario to nastolatek, a Anita dziecko. Starszy brat często zajmuje się siostrą, którą bardzo kocha. Bruno zmienił pracę raz jeszcze - został dziennikarzem.
Pewnego dnia w Miłowie rozpętała się burza gradowa. Pech chciał, że Bruno i Rita byli w tym czasie na podwórku...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ernesto postanowił, że zrobi wszystko dla małej Anity. Wiedział, że bez niego trafi do sierocińca. Szukał różnych prac, byle tylko zarobić na chleb. Nie myślał o sobie, wszystko poświęcał swojej siostrzyczce... Pragnął też, żeby mała nigdy nie zapomniała, jak wspaniałymi osobami byli jej rodzice...

Czas Błażeja Biedaka się skończył.
Obrazek
Nikt za nim szczególnie nie płakał. Nie miał dobrych relacji z bratem ani rodziną. Brakowało mu także przyjaciół - takich prawdziwych...

Marcin i Marcelina to także staruszkowie. Oboje przeszli na emeryturę, by poświęcać czas rodzinie.

Dorota jest nastolatką.
Obrazek

Najmłodszy Bogdan poszedł do szkoły. Niestety nie idzie mu najlepiej, co przedstawia sterta nieodrobionej pracy domowej xd
Obrazek

Ryszard, Teresa i Weronika także nie są już dziećmi. Na zdjęciu Weronika.
Obrazek
Ryszard znalazł sobie miłość – Elżbietę Centymetr.

Wiola niezwykle zadowolona z siebie - dostała szóstkę w szkole ;)
Obrazek

Regina i Roksana, córki Kuby i Ireny, sprawiały im mnóstwo problemów. Miały beznadziejne oceny w szkole i groziła im opieka społeczna....

Karol, Klara i Jagoda zestarzeli się i przeszli na emeryturę.
Klara wolny czas wykorzystywała patrząc przez teleskop. Doprowadziło to do tego, że pewnego razu została porwana przez kosmitów :wat: Ale szczęśliwie wróciła do domu i teraz ma co opowiadać :D
Obrazek
Joanna sprawiała rodzicom niemało problemów - imprezowała, romansowała z kim się da, uciekała z domu... a mimo to rodzice i tak woleli ją niż syna Ignacego. Ignaś czuł się zupełnie odepchnięty :(
Żeby uwolnić się od swojej rodziny, poszedł na studia. Nie miał z tym żadnego problemu, ponieważ zawsze miał wzorowe oceny. Poznał tam dziewczynę - Sabinę. Była ona osobą, której mógł się zwierzyć, i która go zawsze wysłuchała. Opowiadał jej o swojej sytuacji w domu. Sabina nie mogła uwierzyć, że Ignacy jest synem sławnego sportowca i wojskowej, bo zupełnie tego po nim nie widać xD
Wkrótce Sabina stała się jego dziewczyną ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zaręczyli się. Ignacy ukończył studia z najwyższym wyróżnieniem, ale musiał zamieszkać z powrotem u rodziców, ponieważ jego samego nie stać było na własne mieszkanie...
Urządzono ślub - pomimo, że rodzicom Ignacego niezbyt podobała się jego wybranka...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do Bajarzów zawitał Mroczny...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Alina i Agata bardzo młodo straciły rodziców... jako nastolatki musiały same sobie poradzić. Agata znalazła pracę w polityce - pragnie tak jak ojciec w przyszłości zostać burmistrzem SimCity :P

Olga czasem straszy dziewczyny :unsure:
Obrazek

Alina w końcu dorosła i zaręczyła się z Józefem.
A tu już zdjęcia ze ślubu:
Obrazek
Obrazek
(Cecylia znowu się wystroiła...)

Obrazek

Jarosław stał się bardzo ważny dla Alicji, a Kajetan dla Emilii. Dziewczyny zaprosiły swoich chłopaków do domu...
Obrazek
...i wspólnie postanowili, że wprowadzą się oni do nich.
Lucynie po swoich przeżyciach z mężem wydawało się, że wszyscy faceci są źli... ale jak się okazało, w tych przypadkach miała trochę racji... Gdy dowiedziała się o romansach córek, była tak wściekła, że postanowiła się wyprowadzić. Razem z nią poszła jej córka - Laura, która jako jedyna się jej zawsze słuchała. Zamieszkały w jednym z tych białych domków.
Kajetan oświadczył się Emilii. Wkrótce miał być ślub, ale Kajetan nie był do końca pewny, czy to dobry pomysł. Pojechał na Przedmieście żeby to wszystko przemyśleć.
Poznał tam m.in. Scholastykę.
Obrazek
Obrazek

Ale to inna kobieta zawróciła mu w głowie - siedząc samotnie w kawiarni, przysiadła się do niego pewna dziewczyna. Nazywała się Monika Dziecina. Miała takie samo nazwisko jak on, szybko stało się to ich tematem rozmów. Po długich debatach stwierdzili, że mimo to nie są spokrewnieni ;) Rozmowa zeszła na inne tory. Kajetan opowiadał o życiu, o zbliżającym się ślubie, o tym, że nie jest pewny, czego chce...
Monika stała się dla niego kimś więcej. Kajetan zdradził Emilię...
Obrazek
Na dodatek nakryła ich Lucyna soft1
Obrazek
Obrazek

Alicja zaszła w nieplanowaną ciąże z Jarkiem.
Gdy ten się o tym dowiedział, wystraszył się nie na żarty xD Nie chciał mieć dzieci, nie był gotowy na to...
- Nie będę wychowywał twojego dzieciaka! To nie moja wina, chciałaś bachory to masz.
Obrazek

- Ty świnio! Jak tak możesz?!
Obrazek
Obrazek
Jarosław wyprowadził się. Uciekł od obowiązków i problemów... wolał zapomnieć o tym, że ma jakieś dzieci. Wprowadził się do tego najmniejszego z białych domków.

Emilia także okazała się być w ciąży...
Obrazek

Oraz nakryła Kajetana na zdradzie...
Obrazek

To był koniec - Emilia zerwała zaręczyny.
Obrazek
Obrazek
Kajetan wyprowadził się do domu, w którym kiedyś mieszkała rodzina Czarowników.

Gdy Lucyna dowiedziała się o kłopotach córek, postanowiła wrócić do domu i pomóc im - mimo wszystko kochała swoje córki i chyba przeczuwała że to się tak skończy :wat:

Obrazek
Obrazek
Alicja urodziła bliźniaczki - Klaudię i Agnieszkę.

Chwilę później Emilia także urodziła - synka, Andrzeja.
Obrazek

A to wszystkie dzieci w komplecie soft9
Obrazek

Jarosław nie zamierzał kontaktować się z rodziną. Odciął się od nich zupełnie. Miał pracę w gastronomii, na której się skupił. Pragnął pieniędzy i bogactwa. Nie szukał sobie nikogo, ponieważ bał się, że to znowu skończy się dziećmi... xd

Nowy dom Kajetana.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kajtek podjął pracę w dziennikarstwie.
Gdy dowiedział się o narodzinach syna, chciał się spotkać z Emilią. Niestety, ona zabroniła mu wszelkich kontaktów z nią i dzieckiem...
Kajetan oświadczył się i poślubił Monikę - tym razem był pewien swoich uczuć. Niestety nie mam z tego żadnych zdjęć :(
I jeszcze wściekły duch Pauliny (lub Natalii?)
Obrazek

Po tym jak Lucyna wróciła do córek, Laura nadal mieszkała w tym swoim domku. Żeby nie czuć się samotna, znalazła sobie współlokatorkę - Michalinę Muszkę. Stała się ona jej najlepszą przyjaciółką (to ta sama Simka, którą kiedyś poznała Balbina Biedak - przypominajka).

+ Bonus
[spoiler]Tak to jest, jak wodne duchy w domu soft1
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Teresa Melodyjka zjeżdża po poręczy.
Obrazek

- O Boże, zabiłem ją!
Obrazek
Obrazek

- Mnie tu nie było!
Obrazek
:haha: Jak by co, to nie ma nic do fabuły, tylko taki śmieszny błąd mi się zdarzył :D[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 30 sie 2015, 13:47

Mimo iż Edwin nie kocha Gildy, to podobnie jak jego rodzice, cieszę się, że nazwisko przetrwa :D

Jak to zrobiłaś, że Cecylia namalowała taki obraz :O? Tak po prostu? Mi się jeszcze coś takiego nie zdarzyło...

Mam nadzieję, że córka Włodzimierza zostanie burmistrzem, byłoby to fajne "przedłużenie" kariery politycznej ;)

Na Lucynie i jej córkach chyba ciąży jakieś fatum :( Ciekawe jak potoczą się losy najmłodszego pokolenia z tej rodziny...

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 30 sie 2015, 14:36

Ten dom nie jest ze skrzyni, tylko stoi od początku w Miłowie
Zawsze od razu wywalam puste domy do skrzyni i na ich miejsce wstawiam inne albo buduję własne, dlatego nie pamiętam, że on gdziekolwiek stał. :D
Dopiero teraz zauważyłam, jak ładna jest Gilda. ^^
Bruno i Rita? Oboje? ;( Jak zabijasz, to z rozmachem. :P
Zimowe stroje na weselu rządzą. :haha:
Niedoszli zięciowie to woda na młyn Lucyny. <_< Teraz już nigdy nie zmieni zdania o mężczyznach. Jeszcze bardziej żal mi Arlety, jako jedyna miała porządnego chłopaka i akurat on musiał zginąć. ;(
Błąd z radiowozem - genialny! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miłowo

Postautor: simunia » 30 sie 2015, 15:14

No twoje historie są ciekawe ja nie wiem jak się łapiesz w tym wszystkim i zapamiętujesz te imiona.Ja jak w 2 miałam większa rodzinkę i skakałam z domu do domu to nie byłam w stanie ich wszystkich zapamiętać. Teraz tego nie powtórzę chociaż, kto wie czy w losach mieszkańców kwitnących wzgórz nie namieszam.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 31 sie 2015, 10:51

Lion pisze:Jak to zrobiłaś, że Cecylia namalowała taki obraz :O? Tak po prostu? Mi się jeszcze coś takiego nie zdarzyło...
Trzeba kliknąć na sztaludze "Maluj własny obrazek" i tam będzie do wyboru to zdjęcie ;) Dochodzi chyba w Czasie Wolnym.
Lion pisze:Mam nadzieję, że córka Włodzimierza zostanie burmistrzem, byłoby to fajne "przedłużenie" kariery politycznej ;)
To będzie nawet cały ród burmistrzów :D PS. Władysława nie Włodzimierza ale rozumiem że możesz mylić :P
Galcia pisze: Zimowe stroje na weselu rządzą. :haha:
Zawsze coś na tych weselach musiało być nie tak soft9
simunia pisze:No twoje historie są ciekawe ja nie wiem jak się łapiesz w tym wszystkim i zapamiętujesz te imiona.Ja jak w 2 miałam większa rodzinkę i skakałam z domu do domu to nie byłam w stanie ich wszystkich zapamiętać.
Ja nie mam problemu z zapamiętywaniem, czasem mi się tylko mylą nazwiska (czasem też imiona) Simów NPC z którymi chajtam moich Simów ;)

#17
Gilda znów była w ciąży. Ćwirowie spodziewali się już drugiego dziecka. Edwin zastanawia się nad swoim życiem... jego dzieci to najlepsze co mu się przydarzyło, ale dlaczego zgodził się być z Gildą?
Obrazek
Obrazek

Cecylia nie doczekała narodzin drugiego wnuczęcia....
Obrazek
Obrazek

Śmierć przybyła także po Aleksandra... w dosyć nietypowym miejscu xd
Obrazek
Obrazek
Zaraz potem Edwinowi i Gildzie urodziła się dziewczynka - Elwira.

Marzycielowie dostali lampę dżina, ale nie zużyli życzeń.
Obrazek

Niedługo potem Piotr i Jolanta zestarzeli się.
Obrazek
Ich dzieci są już nastoletnie.

Marek i Klementyna zaprosili resztę rodziny do siebie. Na zdjęciu Klementyna, Jolanta (wtedy była jeszcze dorosła), nastoletni Tomasz oraz też już nastoletnie Marta i Martyna.
Obrazek
Obrazek

Marta uwielbiała naukę i znalazła sobie taką pracę dorywczą, a Martyna miała dosyć nietypowe zainteresowanie - majsterkowanie (została Architektem). Obie dziewczyny mają świetne oceny w szkole.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kolejną lampę dostali Benito, Adelina i Alberto.
Obrazek

Cała trójka jest już dorosła ;)
Obrazek

Benito oświadczył się Adelinie.
Obrazek

A tu już ślub.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Alberto tak zaciekle badał kosmos, że się doigrał... został porwany przez kosmitów podczas wesela soft9
Obrazek

Oho...
Obrazek
Obrazek

Adelina także jest w ciąży :D
Obrazek

Benito i Adelinie niezbyt podoba się ta cała sytuacja. Cieszą się ze swojego dziecka, ale kosmiczny potomek Alberto ich trochę przeraża. Czy ich dziecko będzie się musiało z nim wychowywać...?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Adelina odstawia jakieś tańce wygibańce XDDD To niezbyt dobry pomysł w ciąży.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kosmiczny poród!
Obrazek
Obrazek

Obrazek
(ja nie wiem, co tam robi pianino?? :wat: )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Chłopiec dostał na imię Hektor :)

No i poród Adeliny.
Obrazek

Tu także chłopczyk - Roman.
Obrazek

Obrazek

Kinga, Arnold i Wiktoria w końcu się starzeją. Przy okazji takie śmieszne błędy XD
Obrazek
(z tyłu nastoletnia Wiola)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tutaj Ryszard, Szymon Marzyciel, Teodor Bajarz (syn Arlety - tak, jest on już nastolatkiem) no i Marta (lub Martyna?).
Obrazek
Weronika i Wiola nienawidzą swojej prawdziwej matki. Nigdy nie dała im ona miłości... mimo że mieszkają razem, jest ona jak obca osoba.

Regina i Roksana wyrosły na nastolatki. Nadal robiły, co chciały, nikogo się nie słuchały, oceny w szkole miały marne, na dodatek uczyły się kraść jak ich ojciec.
Sami Kuba i Irena zostali w końcu staruszkami.
Obrazek
(z przodu Irena, z tyłu Jakub, a jeszcze po lewej widać Piotra i Marka Marzyciela oraz Klarę Langerak xd)

A to sterta nieodrobionej pracy domowej Joanny soft9
Obrazek

Ciężko będzie to nadrobić...
Obrazek

Joanna w końcu dorosła. I nic się nie zmieniła... sprowadza do domu kolejnych kochanków :D
Obrazek
Ignacemu i Sabinie urodziły się bliźnięta – Igor i Lucjan, z czego nie mam żadnych zdjęć :(

Agata poznała Kazimierza Siodełko - młodego polityka, kolegę z pracy. Bardzo dobrze się dogadywali, rozmawiając o pieniądzach i finansach :|
Obrazek

A skończyło to się tak:
Obrazek
Obrazek

Agata zaszła w ciążę. Strasznie ją to zdenerwowało - była o krok od awansu i zostania panią burmistrz SimCity, a nagle pojawiło się dziecko...
Obrazek
Alina miała inny problem - okazało się, że jest bezpłodna. Józef bardzo ją wspierał, ale ciężko jej było się pogodzić z tym, że nie może być matką...

Dzieciaki Alicji i Emilii - Andrzej, Klaudia i Agnieszka mają urodziny.
Obrazek
Obrazek

Michalina, współlokatorka i najlepsza przyjaciółka Laury, znalazła sobie miłość - Gawła Placka (XD). Jej związek z Gawłem stał się o tyle poważny, że wprowadził się on do domu.

Tutaj poraził go prąd przy naprawianiu telewizora XD Majsterkowanie to jego pasja, ale nie da się uniknąć małych wypadków :P
Obrazek
Obrazek

Michalina zaszła w ciążę. Mimo to, nie chciała brać ślubu - przecież to tylko formalność...
Obrazek
Obrazek
Na świat przyszła Arkadia, której z niewiadomych przyczyn zdjęć nie mam aż do wieku nastoletniego <_<

Monika Dziecina zaszła w ciążę z Kajtkiem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Urodziła im się dziewczynka, Diana.

+ Bonus
Piorun xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 31 sie 2015, 11:57

Spędzanie czasu ze (zmarłą) rodziną.. :D
A to jest takie urocze. :aww: Taniec ciężarnych też mi się podoba! :haha:
Kaźmirz Siodełko to jeden z moich ulubionych NPC. ^^
Znowu pojawiło się tyle dzieci, że nawet nie chcę myśleć o tym, jak ciężko będzie mi zapamiętać ich imiona. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miłowo

Postautor: simunia » 31 sie 2015, 11:59

Jak patrze na twoje zdjęcia to mi się przypominają moje dawne rozgrywki w 2 jeszcze przed powstaniem 3. Naprawdę twoje historie są tak klimatyczne. Fajnie y było jakby jeszcze jakaś rodzinka miała własne przedsiębiorstwo i np własny domek letniskowy. W 2 często ciekawsze historie są kiedy simy mają własne przedsiębiorstwa czy to domowe czy na parcelach publicznych.

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 31 sie 2015, 18:37

PS. Władysława nie Włodzimierza ale rozumiem że możesz mylić :P
O ja niedobry :D

Dzięki za odpowiedź z obrazem, też będę musiał sprawić sobie taki w grze!

Znowu pojawiło się tyle dzieci, że nawet nie chcę myśleć o tym, jak ciężko będzie mi zapamiętać ich imiona. :P [2]


Szkoda, że Cecylia i Aleksander zmarli, ale grunt, że nazwisko przetrwało!
Kosmiczne dziecko :sweet:

Fajnie będzie widzieć alternatywną wersję życia Kazimierza Siodełko (w sumie to u mnie za długo nie pożył...) :curious:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 01 wrz 2015, 15:06

simunia pisze:Fajnie y było jakby jeszcze jakaś rodzinka miała własne przedsiębiorstwo i np własny domek letniskowy. W 2 często ciekawsze historie są kiedy simy mają własne przedsiębiorstwa czy to domowe czy na parcelach publicznych.
Jedna z rodzin będzie miała przedsiębiorstwo ;) Ale nie jakieś rozbudowane tylko zwykły bazarek xd Chciałabym zrobić jakiś większy biznes ale w Miłowie nie ma za bardzo do tego warunków, a nie chcę przebudowywać zbytnio miasta ;/

#18
Gilda spędza czas ze swoją córeczką Elwirą.
Obrazek

Starzy państwo Marzyciel, mimo upływających lat, nadal się kochają ;)
Obrazek

Ich synowie wracają ze szkoły... mają nie najlepsze oceny, ale jakoś sobie radzą.
Szymon
Obrazek

Paweł
Obrazek

I najstarszy, Tomasz. Tomek ma nieco lepsze oceny, ale uwielbia sport i nie lubi tracić czasu na naukę :P
Obrazek
Obrazek

Marka i Klementynę odwiedziła Regina Biedak (lub Roksana? ciągle je mylę)
Obrazek

Martyna jak zwykle zajmuje się swoim hobby ;)
Obrazek

Adelina była znowu w ciąży.
Obrazek

Barbara i Dorota, najstarsze dzieci Marcina i Marceliny, są już dorosłe. Dorota postanowiła się wyprowadzić. Zamieszkała w tym małym domku zaraz obok.
Już pierwszego dnia poznała parę ciekawych osób...
Obrazek
Obrazek

Artur Desperat bardzo jej się spodobał... Wkrótce się zakochała.
Obrazek
Jednak nie wiedziała, że on coś przed nią ukrywa...

Dorota jest bardzo przyjacielska i chętnie zaprasza do siebie przyjaciół.
Obrazek

Bogdan, jej młodszy brat, jako nastolatek poznał dziewczynę - Antoninę. Początkowo ona go odrzucała, ale w końcu jakoś udało mu się ją zdobyć...

Na Uniwersytecie Simowym zaczęło studiować trzech młodych panów - Pafnucy Odgromnik, Agaton Obrót i Gwidon Nic. Szybko okazało się, że są bardzo utalentowani. Zostali najlepszymi przyjaciółmi i po ukończonych studiach zamieszkali razem. Dorobili się wielkiej fortuny - Pafnucy zrobił karierę w Prawie, Agaton w polityce, a Gwidon w show-biznesie. Ale o nich za jakiś czas...
Obrazek
(na zdjęciu Pafnucy)

Ryszard, najstarsze dziecko Kingi i Arnolda, wydoroślał i wyprowadził się do tego białego domu zaraz obok.
Weronika także miała urodziny.
Obrazek
Postanowiła się wyprowadzić, aby uwolnić się od swojej znienawidzonej matki Wiktorii. Chciała nawiązać kontakt z dalszymi krewnymi Marzycielami - Marek i Klementyna zgodzili się, aby ona zamieszkała u nich.

Wiktoria miała bardzo złe życie. Szybko umarła...
Obrazek
Obrazek
Jedynie Kinga za nią płakała. Dla całej reszty Wiki była wrogiem...

Teresa także wydoroślała. Dziewczyna ma tylko problem ze znalezieniem tego jedynego...
Obrazek

Ryszard postanowił oświadczyć się i poślubić swoją dziewczynę - Elżbietę Centymetr.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jakub ma w nocy koszmary. Wszystko w jego życiu idzie źle...
Obrazek
Obrazek

Ich nieszczęśliwie życie prowadziło do tego, że szybko zmarli...
Obrazek
Obrazek
Regina i Roksana zostały same jako nastolatki...

Ignacy Langerak znalazł pracę i zrobił karierę w Edukacji. Czytanie książek i nauka zawsze były jego pasją, więc teraz mógł nauczać innych :P
Niestety, jego synowie, Igor i Lucjan, zupełnie się nie dogadywali. Lucjan był dobrym, spokojnym chłopcem, który tak jak ojciec lubił czytać książki. Igor za to brał przykład ze swojego dziadka sportowca i tak jak babcia, chciał być w przyszłości wojskowym. Niezgodność charakterów prowadziła do tego, że... Igor często znęcał się i bił swojego brata.
Obrazek
(Igor to ten rudy)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jagoda zmarła.
Obrazek
Obrazek

Agata urodziła Janinę.
Obrazek
Ale zamiast się dzieckiem zająć, ważniejsza była praca...

Na jej nieszczęście, zaraz potem znowu zaszła w ciążę...
Obrazek

Mroczny przybył po Lucynę...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jej śmierć bardzo przybiła wszystkich. Kochały ją zarówno córki jak i wnuki. Dla swoich córek była mentorką i nauczycielką... fakt, bardzo surową, i zapewne popełniła wiele błędów, ale mimo wszystko zawsze chciała dla nich jak najlepiej.
Gdy Laura dowiedziała się o śmierci Lucyny, postanowiła wrócić do domu, aby wesprzeć swoje siostry. W jej domu zostali Michalina, Gaweł i ich córka Arkadia.

A to Agnieszka :P
Obrazek

Gdy ta trójka dzieci miała urodziny, wydarzyła się tragedia...
W Miłowie znów rozpętała się burza gradowa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nawet Lucyna jako duch obserwowała śmierć córek...
Obrazek
Obrazek
Nastolatkowie zostali sami.

Kajetan i Monika postanowili zaadoptować pieska dla swojej córeczki Diany. Nazwała go Misio.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 01 wrz 2015, 17:29

Już chciałam napisać, że po śmierci Lucyny jej córki nareszcie będą mogły ułożyć sobie życie, a tu umarły. :doge: Miłowo to jednak niezbyt bezpieczne miejsce. :P
Ciekawi mnie relacja Igora i Lucjana. Chętnie dowiem się, jak potoczyło się ich życie. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miłowo

Postautor: simunia » 01 wrz 2015, 19:11

Ciekawe te twoje relacje tylko za dużo tam śmierci chociaż sama obecnie nie jestem lepsza

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 02 wrz 2015, 17:11

Dziękuję za komentarze ^^

#19
Ludmiła była przyjaciółką z dzieciństwa Szymona Marzyciela. Teraz, gdy są starsi, stała się jego dziewczyną ;)
Obrazek

Najstarsi z braci Marzycieli, Tomasz i Paweł, są już dorośli. Tomek nie szuka miłości, dobrze się czuje samemu.
Z kolei Paweł poznał pewną Marię...
Obrazek
Maria była dosyć specyficzną osobą. Naprawdę ciężko ją było przekonać do siebie - początkowo w ogóle nie była Pawłem zainteresowana...

Martyna skończyła remontować auto dla swojej rodziny ;)
Obrazek
Weronika od pewnego czasu mieszka wraz z nimi. Szybko zaprzyjaźniła się ze wszystkimi domownikami ;)

Adelina urodziła...
Obrazek
...tym razem także syna, Renato.

Hektor i Roman poszli do szkoły. Hektor nie ma zbyt wielu przyjaciół - jest uważany za dziwadło i dzieci go nie lubią...
Obrazek

Kotka Lara odeszła...
Obrazek
Ernesto stał się pełnoletni. Anita wyrosła na piękną nastolatkę i poznała chłopaka - Orlando. Niestety, jej nadopiekuńczy starszy brat nie darzył go sympatią. Bał się o swoją "małą siostrzyczkę", chyba nie docierało do niego, że Anita nie jest już dzieckiem ;)

Dorota Biedak przygarnęła psa o imieniu Myszor xD
Obrazek
Obrazek

Jak się okazało, Artur był przestępcą... pracował jako przemytnik. Gdy Dorota się o tym dowiedziała, kochała go mimo to, ale jej rodzicom się to zupełnie nie podobało. Kolejny przestępca w rodzinie to już przesada.
Marcin cieszył się, że jego rodzina miała tak długo spokój z przestępczością - doskonale pamiętał, jak skończył jego brat Błażej... Tak w ogóle to Marcin był nauczycielem - on jeden miał spokojne życie. Dlatego gdy pojawił się Artur, nie chciał, żeby jego córka z nim była.
Niestety Dorota nie słuchała rodziców i postanowiła poślubić Artura.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szybko zaszła w ciążę...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Urodził im się Hubert.

Marcelina musiała odejść z tego świata.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bogdan wydoroślał, zaręczył się i poślubił Antoninę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mroczny ponownie odwiedził Biedaków...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przyszywane rodzeństwo - Ryszard, Teresa, Weronika i Wiola, mimo, że większość z nich jest już dorosła, nadal utrzymują ze sobą kontakt i są dla siebie jak rodzina...
Obrazek

Teresa miała pecha w miłości. Nie potrafiła nikogo sobie znaleźć...
W końcu stwierdziła, że nie będzie dłużej czekać. Sama będzie mamą! Postanowiła, że zaadoptuje dziecko, tak jak jej mama zaadoptowała ją. W ten sposób dołączył do nich Ludwik.
Obrazek
Dzień później dokonała adopcji kolejnego dziecka - Henryka, ale tego już zdjęcia nie mam.

Wiola w końcu dorosła. Dziewczyna od początku pragnęła przede wszystkim bogactwa i nie ugięła by się przed niczym, aby je zdobyć. Mimo, że była wychowywana przez Kingę i Arnolda, którzy chcieli aby dziewczyna wyrosła na dobrą i miłą osobę, to Wiola była taka, że zrobiłaby wszystko aby osiągnąć swój cel... a miała naprawdę szalone pomysły i spryt.
Na początek uwiodła bogacza - Pafnucego Odgromnika, który mieszkał ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi (również bogaczami) - Agatonem i Gwidonem. Pafnucy był dobrym, spokojnym Simem, ale nie był zbyt przystojny aby znaleźć sobie dziewczynę. Dlatego gdy pojawiła się Wiola, dał się łatwo omamić.
Oczarowała go na tyle, że oświadczył się jej. Ku jej uciesze szybko zorganizowano ślub i Wiola zamieszkała w pięknym i dużym domu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W domu tym znajdował się Krowokwiat - nikt nie wiedział skąd i jak, ale to nieistotne :curious: Ważne że był...

A to sterty pracy domowej Reginy i Roksany XD
Obrazek

Dziewczyny nie potrafiły sobie poradzić po śmierci rodziców. Nie miały pieniędzy, niczego nie umiały... w końcu zabrakło im jedzenia...
Obrazek
(nie zwracajcie uwagi na tą rudą XD)
Obrazek

Agata zaczęła rodzić ;)
Obrazek
Na świat przyszło ich drugie dziecko - Stanisław. Niestety, i tym dzieckiem rodzice nie opiekowali się jak należy. Myśleli, że wszystko można załatwić drogimi prezentami i zabawkami... podczas gdy ich dzieci potrzebowały miłości.

Rodzine śniadanie młodych Bajarzów.
Obrazek

Zabawa przy stole xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Klaudia :P
Obrazek

Elżbieta, żona Ryszarda, zaszła w ciążę.
W odwiedziny przyszli do nich rodzice Ryśka ;) (oraz Andrzej Bajarz)
Obrazek
Obrazek

- Cieszę się, że sobie jakoś radzicie.
Obrazek
Obrazek
Ryszard i Elżbieta zostali rodzicami Norberta ;)

Kajetan i Monika postanowili wraz ze swoją córeczką Dianą wybrać się na rodzinne wakacje!
Obrazek

:dotatusia:
Obrazek
Obrazek
Udało im się zdobyć laleczkę voodoo, którą dostała mała Diana :P, ale nie mam z tego zdjęć.

Po powrocie piesek Misio miał urodziny ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

+ Bonus
[spoiler]- Zabiję cię łyżeczką!
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 02 wrz 2015, 18:08

Szkoda, że zabiłaś wszystkie córki Lucyny, ale rozumiem, nowe pokolenie może już mieszkać same, to i w domu musi zrobić się luźniej :D
Młodzi Marzyciele zaczynają układać sobie życie, ciekawe jak im się wszystko poukłada :)

Szkoda mi Hektora, co za dyskryminacja kosmitów w tych simowych szkołach ;/

Rozumiem, czemu rodzice Doroty nie chcieli, aby wyszła za przestępcę, czuję że może jeszcze pożałować tej decyzji...

Misio jest super! :sweet:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 03 wrz 2015, 5:52

Ci Biedacy mają dziwne ciągoty do przestępczego światka. :P Również przeczuwam, że Dorota będzie tego żałować...
Wiola wyrosła na drugą Dinę Kaliente. soft9
Lubię to, jak bardzo małe szczeniaczki nie przypominają form dorosłych, w które się przeistaczają. :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 03 wrz 2015, 16:39

Lion pisze:Szkoda, że zabiłaś wszystkie córki Lucyny, ale rozumiem, nowe pokolenie może już mieszkać same, to i w domu musi zrobić się luźniej :D
Dokładnie :D
Galcia pisze: Wiola wyrosła na drugą Dinę Kaliente. soft9
A no, trochę tak :doge: Tak w ogóle, Wiola należy obecnie do moich ulubionych Simek :D

#20
Czas leci. Dzieci Edwina i Gildy, Edward i Elwira, wyrośli na nastolatków (nie mam żadnych zdjęć :().

Szymon dorósł i poślubił Ludmiłę.
Obrazek
(nie pytajcie mnie, co ona ma na sobie :wat: )

Obrazek
Obrazek

Paweł oświadczył się Marii, która pomimo początkowej niechęci, zgodziła się.
Szymon i Ludmiła będą mieli dziecko :D
Obrazek

W czasie gdy nowe pokolenie w drodze, stare odchodzi...
Obrazek
Obrazek

Paweł w końcu ożenił się z Marią.
Obrazek

Poród Ludmiły.
Obrazek
Narodziły się bliźnięta :O Mateusz i Mariola.

Anita dorosła i postanowiła wyjść za mąż za pana Orlando Grosik ;) Orlando zgodził się przyjąć nazwisko żony.
Obrazek
Obrazek

Wkrótce okazało się, że zostanie mamą :P
Obrazek

Dorota znów spodziewa się dziecka.
Obrazek
Obrazek
Tym razem znów chłopiec - Filip.

Teresa była dobrą matką dla swoich adoptowanych dzieci. Kinga nie wierzyła, że Teresa sobie poradzi. Dzieci rosły, a Teresa nagle kogoś spotkała... myślała, że to nigdy się nie zdarzy, ale zakochała się - jej wybranek nazywał się Alojzy Pacynka. Stał się on dla niej na tyle ważny, że zdecydowali się na ślub, i Alojzy od tej pory miał być przybranym ojcem dla jej dzieci (które zresztą i tak były adoptowane).
Obrazek
Obrazek

Marzenie Teresy spełniło się - miała mieć własne dzieci.
Obrazek
Jedynie Ludwik i Henryk mieli pewne obawy. Bali się, że gdy pojawią się "prawdziwe" dzieci Teresy, ona przestanie ich kochać, bo są adoptowani... :(

Stary Arnold odchodzi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(dziewczynka w niebieskim to Janina Siodełko, a ta na kanapie to Antonina Biedak)

Wiola zaszła w ciążę. Ale dzieci były w planie - Wiola chciała być matką, ale pragnęła je sama wychowywać... niekoniecznie potrzebny jej był do tego mąż :doge:
Obrazek

Pafnucy bardzo cieszył się na dziecko, które wkrótce miało mu się urodzić. Niestety, miał tego nie doczekać....
Połknął haczyk. "Zapoznał się" z niezwykłą roślinką Wioli...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wiola zgarnęła bogactwo i zyskała cenny sok młodości....
- Dobra krówka, dobra!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niedługo potem Wiola urodziła syna - Zbigniewa. Szybko obrała sobie kolejny cel - był nim przyjaciel jej już zmarłego męża, Agaton Obrót. Nietrudno było jej go uwieść. Agaton początkowo miał wyrzuty sumienia - Wiola była żoną jego najlepszego przyjaciela... ale nie potrafił jej się oprzeć.
Jak można się domyślić, skończyło się to ślubem i jeszcze większym bogactwem Wioli.
Obrazek

No i druga ciąża. Czas pozbyć się męża...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ryszard i Elżbieta doczekali się drugiego dziecka...
Obrazek
...synka, Macieja ;)

Klara Langerak zmarła.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przy okazji, jak widać, Igor i Lucjan zmienili grupę wiekową (Lucjan to ten w zielonym).
A to Igor:
Obrazek
Igor i Lucjan nadal nienawidzili się nawzajem. Wyglądało na to, że już nic nie poprawi ich relacji...
Klara za życia miała dobry kontakt ze swoim bratem, ale nie pochwalała tego, jak ignorował Ignacego - Ignacy był jej najlepszym przyjacielem. Także z jego synem Lucjanem dobrze się rozumiała. Dlatego to właśnie im zapisała w spadku trochę pieniędzy.

Karol niedługo pocieszył się majątkiem. On też był już stary...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Spadek zapisał Joannie i Igorowi.

I jeszcze fotka Joasi:
Obrazek

Hektor Kaliente podrósł i poznał w szkole Arkadię Muszkę, córkę Michaliny i Gawła. Arkadia jako jedyna go nie odrzucała, była wobec niego bardzo miła a wręcz zaprosiła go do domu...
Obrazek

To się przerodziło w coś więcej :curious:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety nie zauważyli, że są podglądani soft1
Obrazek
Gaweł wrócił wcześniej z pracy...

- Co ty wyprawiasz?! Dlaczego spotykasz się z tym dziwadłem?!
Obrazek

- Będę się spotykać z kim chcę! Dlaczego go nie tolerujesz?! To, że jest inny, nie znaczy, że gorszy!
Obrazek

- Ale dlaczego nie mogłaś sobie znaleźć n o r m a l n e g o chłopaka?! Nie ma mowy! Nie będziesz z kimś takim!
- Nie możesz mi zabronić!
Obrazek
Ale niestety, rodzice Arkadii dali jej szlaban i zabronili wszelkich kontaktów z Hektorem...
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2015, 13:53 przez Lenna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 04 wrz 2015, 19:51

#21
Zarówno Edwin jak i Gilda przeszli na emeryturę. Edward Ćwir postanowił wybrać się na studia (nadal nie ma żadnego jego zdjęcia soft9). Oczywiście zamieszkał w rodzinnym już studenckim domku i studiował ekonomię.
Poznał tę panią w czarnej sukience z Przedmieścia - Amandę Niejadek.
Obrazek
Obrazek
Ta elegancka kobieta bardzo mu się spodobała. Pasowali do siebie i wkrótce Edward się jej oświadczył XD
Po zdanych studiach wrócił do swojego domu.

Jolanta odeszła niedługo po swoim mężu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Paweł i Maria będą mieć swoje upragnione dziecko ;)
Obrazek
(na ziemi jest Mariola, córka Szymona i Ludmiły)
Maria przeszła na urlop macierzyński - ma pracę jako kucharka. Ona lubi dobre jedzenie, a jej mąż ma bzika na punkcie fitnessu i zgrabnej sylwetki (tak jak jego ojciec Piotr)... Miejmy nadzieję, że niezgodność charakterów nie wpłynie na ich małżeństwo...

Marta i Martyna są dorosłe. Obie razem z Weroniką są grupą najlepszych przyjaciółek.
Martyna jako pani architekt, ciagle coś rysuje, szkicuje i projektuje ;)
Obrazek
Obrazek

Ale niestety.. Mroczny przybył po Klementynę.
Obrazek
Obrazek

A niedługo potem po jej męża.
Obrazek
Obrazek

Ernesto nienawidził swojego szwagra Orlando. Ciągle bał się o Anitę jak o dziecko...
Tym bardziej nie wyobrażał sobie, że ma ona zostać matką...
Obrazek
Młodej parze urodził się syn - Leon :dotatusia:

Antonina, po tym jak poślubiła Bogdana, zaniedbała swoją pracę - miała karierę jako sportowiec i marzyła, żeby w przyszłości zostać kimś ważnym. Niestety, wylano ją. O wszystko zaczęła obwiniać swojego męża... Małżeństwo coraz częściej się kłóciło. O pieniądze, o brak pracy, o zepsutą umywalkę... każdy powód był dobry. Oboje długo starali się o dziecko, ale niestety, wyglądało na to, że potomek nie jest im pisany... to prowadziło do kolejnych kłótni między nimi.
W końcu stał się cud - Antonina zaszła w ciążę!
Obrazek
Obrazek
Narodził się Bartłomiej. Wspólne dziecko, którego tak bardzo pragnęli, zbliżyło ich do siebie. Chwilowo sytuacja ich małżeństwa poprawiła się...
Barbara także straciła pracę (pracowała wcześniej jako kucharka). Brak pracy i pieniędzy doprowadził ją do lekkiej depresji, ponieważ Basia zawsze marzyła żeby dorobić się niemałej fortuny. Jej marzenia prysły, a Biedakowie znowu byli bez grosza przy duszy...

Zaczął się poród Teresy!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pacynkowie dorobili się bliźniąt o imionach Halina i Cezary :D (Halina to ta "jaśniejsza" XD)
Adoptowane dzieci - Ludwik i Henryk (którzy zresztą nie są już tacy mali), bardzo się nawzajem lubią ;)
Obrazek

Elżbieta się nieco spiekła wróciwszy z pracy XD Znalazła sobie robotę jako lekarka, a jej mąż został politykiem.
Obrazek
Obrazek

Wiola także urodziła...
Obrazek
Dziewczynkę - Jowitę.

Wiola uwiodła trzeciego już bogacza - Gwidona Nic (najlepszego przyjaciela jej dwóch poprzednich mężów XD). Dla przypomnienia, Gwidon jest tym samym Simem, z którym kiedyś miała romans Sara Kaliente (powiedzmy, że użył eliksiru życia czy coś XD).
Gwidon dał się łatwo wkręcić...
Obrazek
Obrazek

No i kolejna ciąża...
Obrazek

Gwidon jako jedyny z trzech mężów Wioli ogarnął, że coś tu jest nie halo. W nocy nawiedzały go duchy jego zmarłych przyjaciół... jakby przepowiadając mu, żeby strzegł się Wioli. Ale Gwidon postanowił nie wierzyć w te zwidy, przecież to jakieś bzdury... jego Wiola jest dobrą osobą.
Jak bardzo się mylił... Szansa na ucieczkę przepadła...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Alina i jej mąż Józef zestarzeli się.
Alinę zaczepił Szarlatan, pewnie wiedział że to bogaczka ://
Obrazek

Agata i Kazimierz wspólnie jeżdżą do pracy, w końcu pracują w tej samej karierze ;) Agacie udało się zostać panią burmistrz.
Obrazek

Andrzej Bajarz miał niezwykłe zamiłowanie do natury. Urządził nawet własny ogródek i dostał się do klubu ogrodników :D Był na tyle dobry, że zdobył studnię życzeń...
Teodor postanowił skorzystać z tej studni i wypowiedział życzenie - poprosił o miłość. Trafiła mu się kobieta jego marzeń - Eliza. Zakochali się w sobie od razu i Teodor był pewien, że chce z nią być.
Andrzej był najlepszym przyjacielem Teodora i martwił się o to, że to nie jest prawdziwa miłość, a jedynia magia studni. Nie potrafił przetłumaczyć tego przyjacielowi...
Gdy Teodor wydoroślał, wbrew przeciwom przyjaciela, poślubił Elizę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Eliza zaraz po ślubie zaszła w ciążę.
Obrazek

Arkadia, mimo szlabanu, wymykała się z domu z Hektorem, byle z nim być... rodzice bardzo się z nią pokłócili o to.
Burza gradowa znowu nawiedziła Miłowo...
Obrazek
Obrazek
...ze skutkiem śmiertelnym.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Arkadia od tej pory mogła się spotykać z Hektorem do woli. Jednak teraz jej było bardzo żal rodziców i tego, że rozstała się z nimi w złości...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Alberto i jakiś przypadkowy pies xd
Obrazek

:dotatusia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(z tyłu widać Romana, lepszej foty nie mam)

Obrazek

- Yhmm, nie przeszkadzajcie sobie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(ten mały to Renato, młodszy syn Benito i Adeliny)

Obrazek

Do Jarosława Ósemki zakradł się złodziej. Bogacz mieszka w małym domku, ale za to dobrze wyposażonym.
Obrazek
Na szczęście, zamontowany był alarm.

Jarek zestarzał się i przeszedł na emeryturę. Teraz może gotować tylko dla siebie ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

U Kajetana i Moniki trochę się zmieniło. Oboje zostali staruszkami, a ich córka Diana wyrosła na piękną nastolatkę (której zdjęcia nie mam).

+ Bonus
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości