Miłowo

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 23 sie 2015, 12:43

Galcia pisze:Zazdroszczę wieży stereo, moi simowie zawsze dostawali bryłkę węgla. <_< Widocznie byli niegrzeczni. :dotatusia:
Żeby dostać prezent zamiast węgla, trzeba właśnie przygotować ciasteczka :P
Lion pisze:Jestem Ciekawy, czy córki sióstr Kaliente wdadzą się w swoje mamy :curious:
:dotatusia:
Darkling pisze: No i nareszcie pojawiły się jakieś problemy u Haków. xD
U Haków jeszcze będą problemy niejedne, ale na to już trzeba poczekać xd

Dzisiaj krótka relacja ;)

#9
Spokojny poranek u Ćwirów :)
Obrazek

Ale wieczorem Cecylia zaczęła rodzić! :curious:
Obrazek

Oto ich potomek - Edwin Ćwir.
Obrazek

A co u Marzycielów?
Obrazek

Gdy Piotr wyznał swoje uczucia Marcelinie, ta dała mu kosza, ponieważ zdążył spodobać jej się Marcin Biedak...
- Wolisz jego ode mnie?!
Obrazek
Od tej pory Piotr miał uraz do Marcina i Marceliny...

Później odwiedziła ich Krystyna Ćwir. Marek jako zapalony fan gier oczywiście gra, a Piotrek czyta czasopismo o fitnessie :P
Obrazek
Marek znalazł też pracę dorywczą jako Gracz.

Bruno Lotario znalazł sobie prace w Rozrywce, ale po jakimś czasie porzucił ją dla medycyny.

Dawid Czarownik jest już małym dzieckiem.
Obrazek

A jego rodzice spodziewają się już następnego dziecka :D
Obrazek

A u Biedaków...
- Znowu pada! Jak ja nienawidzę zimy.
Obrazek

Marcin stał się dorosły i oświadczył się Marcelinie.
Obrazek

Co ciekawe, Kinga Biedak podjęła pracę dorywczą w policji, a Jakub jako przestępca XD Większych przeciwieństw się chyba nie dało :P
Obrazek

W domu był nalot ogrodników soft1
Obrazek
Obrazek

Ogrodnicy jedzą, tańczą, grają, a ogród zarasta XD
Obrazek

Dom Langeraków nawiedza Kasia xd
Obrazek

Karol i Klara rozwijają swoje hobby.
Obrazek

Lucyna urodziła córeczkę - Laurę.
Ale niedługo później znowu spodziewała się dziecka XDD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tym razem na świat przyszły bliźniaczki - Alicja i Emilia.
Władysław praktycznie przestał się interesować rodziną. Najważniejsze było dla niego rozwijanie swojej kariery i zdobywanie kolejnych awansów.
Lucyna miała w końcu tego dość - nie mogła tak dłużej żyć z Władkiem, więc zdecydowała się na rozwód...
- Dosyć tego! Wynoś się z mojego domu, skoro masz być takim ojcem, jak teraz!
Obrazek
Obrazek
W ten sposób Lucyna została sama z czwórką dzieci...

I Miłowo nocą.
Obrazek

+ Bonus
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:haha:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 24 sie 2015, 9:23

Żeby dostać prezent zamiast węgla, trzeba właśnie przygotować ciasteczka.
Bez ciasteczek Mikołaj w ogóle nie przychodzi. :P Problem musi leżeć gdzie indziej. Może są różnice między wersjami dodatku świątecznego (ja miałam tę pierwszą). Albo moi simowie pieką niesmaczne ciastka. :<

Okeeej... teraz już kompletnie nie łapię się w dzieciach. :D Czeka mnie porządne studiowanie drzewka.

Lucyna mogła pomyśleć o rozwodzie zanim postarała się o kolejne bachorki. soft1 Ale coś czuję, że długo samotną matką nie będzie. :P

Co TO ma być?! :wat: :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Miłowo

Postautor: Bart » 24 sie 2015, 11:44

Szkoda, że już koniec patologi.. ;(
Ale z ilością ciąż nie schodzisz poniżej średniej.. soft9
Co TO ma być?! :wat: :haha: [2]
Niestety doszliśmy do takiego momentu, że powoli przestaje ogarniać kto jest kim.. :unsure:
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 24 sie 2015, 14:27

Co do Mikołaja, to nie wiem, ja mam UC ale wcześniej na Zestawie świątecznym też mi działało (zresztą chyba wielkiej różnicy nie ma, Zestaw świąteczny od Na święta różni się tylko tym, że tamto drugie ma więcej przedmiotów): trzeba podać ciastka i mieć choinkę. Ciasteczka nie mogą być przypalone czy stare.

No jak pisałam, teraz w mojej grze aż takich patologii nie ma, ale jednak to jeszcze nie zupełnie koniec :cwaniak:

Wiedziałam, że w końcu przestaniecie ogarniać XD Dlatego polecam drzewko (to drugie) i spis wszystkich Simów na pierwszej stronie ;)

#10
Ćwirowie wiodą na razie spokojne życie. Razem wychowują swojego synka i spędzają wspólnie czas.
Obrazek

Klementyna, przyjaciółka z dzieciństwa Marka, teraz stała się jego dziewczyną! :P
Obrazek

I wspólne granie xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Krystyna Ćwir poznała nowego chłopaka - Anatola Parzydełko.
Obrazek

Niestety, Anatol był nieco kochliwy... soft1 I również Sara nawiązała z nim romans soft9 Kuzynki romansowały z tym samym chłopakiem, nie wiedząc o tym xD
Sara w ogóle była bardzo rozrywkowa. Oprócz Anatola, miała też drugiego chłopaka - Gwidona Nic, z którym często wymykała się z domu w nocy.
A to zdjęcia z jednego z wypadów Sary na Przedmieście.
Obrazek

Co z tego, że alkohol nie dla nieletnich :doge:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Poród Magdaleny!
Obrazek
Obrazek
Urodziły się bliźniaczki - Paulina i Natalia.

A jakiś pies niszczy pracę domową Dawida <_< Tak, Dawid jest już dzieckiem w wieku szkolnym.
Obrazek

Kuba został porażony prądem, naprawiając komputer (przeżyl).
Obrazek

Olga poznała Władysława Bajarza, byłego męża Lucyny. Dobrze się dogadywali...
Obrazek

...bardzo dobrze...
Obrazek

Można przewidzieć ciąg dalszy :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niedługo potem okazało się, że Olga jest w ciąży z Władkiem! Teraz pomimo, że jest prawie jak matka dla Kingi, Kuby i Wiktorii, to jeszcze będzie miała własne dziecko - pomimo swojego wieku (Olga nie jest już młoda).
Obrazek
Władysław wreszcie stał się burmistrzem SimCity i teraz wzorowo zajmuje się rodziną. Bardzo dba o Olgę, jest świetnym mężem i wkrótce ojcem. Szkoda tylko, że swoimi czterema pierwszymi córkami nawet się nie interesuje...

Karol i Klara Langerak są już dorośli. Jagoda, dziewczyna Karola, wprowadziła się do nich...
Obrazek
Jagoda to silna i niezależna dziewczyna. Ma pracę w wojsku xD Oboje lubią sport i fitness.

Lucyna jest zawodową tancerką. Jej marzeniem jest stać się światową primabaleriną, ale oprócz tego marzy, aby jej córki także rozwijały się w tym kierunku. Córki bardzo ją kochają, ale Lucyna trochę przesadza i zmusza je do ćwiczeń... bez względu na to, czy taniec faktycznie je interesuje.
Tutaj Arleta
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A to Laura.
Obrazek

+ Bonus
Obrazek

W następnej relacji patologia zamieszanie :cwaniak:
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 24 sie 2015, 19:24

Ojeju, jeszcze więcej dzieci. :D
Władysław aż tak się zmienił? :wat: Co ta Olga z nim zrobiła, owinęła go sobie wokół palca. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 24 sie 2015, 20:25

Coraz bardziej Cię podziwiam, że rozwijasz i ogarniasz te WSZYSTKIE rodziny :O

Według mnie to nie Olga zmieniła Włodzimierza, a pełnienie funkcji publicznej :P Szkoda, że Lucyna zmusza córki do tańca, pewnie w przyszłości wywiną jej numer i pójdą zupełnie inną drogą.

Stwierdzam też, że córki Kaliente jednak mają charakterki po mamusiach :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 25 sie 2015, 12:00

W tej chwili gram 18 rodzinami naraz soft9 Ale nie jest to jakoś trudne, po prostu gram każdą rodziną po kolei po 2 dni. Tak się nie da nudzić :P
Sprawa Władka wyjaśniona w tej relacji (brawo Lion!) :P

#11
Aleksander upiekł tort :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Następnego dnia Ćwirowie załatwili młodemu Edwinowi szkołę prywatną :)
Obrazek

Marek Marzyciel miał urodziny i jest teraz dorosły. Niestety, w tym samym czasie stary Dariusz zmarł...
Obrazek

Marek oświadczył się Klementynie, która zamieszkała u Marzycielów.
Obrazek

Obrazek

Jakiś czas później Piotrek też zmienił grupę wiekową ;)
Obrazek

Sara i Krystyna również :D
Obrazek
Obrazek

Anatol, kochanek obydwu dziewczyn, okazał się być bez grosza przy duszy - poprosił o pomoc swoje kochanki, czy mógłby u nich zamieszkać. Wspólne mieszkanie okazało się bardzo trudne - Anatol musiał uważać, aby nie zostać przyłapanym na zdradzie XDD Dziewczyny nie zwierzyły się sobie, że z nim romansują, mówiły o nim jako przyjacielu i nawzajem nie wiedziały, że romansuje on z obiema jednocześnie XD

Anatol rozpanoszył się w domu jak u siebie soft9
Obrazek

Stary kotek Napoleon odszedł :(
Obrazek
Obrazek

Sara zakończyła znajomość z Gwidonem, ale za to zaczęła romansować z... Rudolfem Czarownikiem! :wat: Rudolf nie chciał zdradzać żony, ale Sara go zupełnie uwiodła, tak jak niegdyś jej matka Nina...
Poza tym, Sara znalazła sobie pracę jako Obibok.

Historia lubi się powtarzać... Kuzynki, na nieszczęście Anatola, dowiedziały się o jego zdradach... Totalnie na niego wściekłe, że tak się nimi zabawił, i jeszcze sobie pozwolił u nich zamieszkać, zamknęły go w kuchni (ok tam nie ma drzwi, więc powiedzmy że zabarykadowały XD) i ciąg dalszy można przewidzieć.... XDDDDD
Obrazek
Obrazek

I niestety, zanim to się wydarzyło Krystyna z Anatolem ten teges, i po udanym morderstwie, okazało się, że... :O
Obrazek

A żeby było jeszcze bardziej wesoło, Sara również... soft9
Obrazek
Tylko że w tym przypadku nie było pewności, kto jest ojcem dziecka soft1 Mógł być nim zarówno Anatol, jak i Rudolf...
Sara przeczuwała, że to dziecko Rudolfa, więc postanowiła z nim porozmawiać. Rudolf był w szoku gdy dowiedział się o ciąży, ale oboje postanowili, że zatrzymają to w sekrecie, i nikt się nie dowie, że ojcem dziecka może być on. Sara nie chciała rozwalić jego małżeństwa.
Poza tym, Sara z powodu ciąży miała lekkie wyrzuty sumienia z popełnionego morderstwa... Pamiętała ten dzień, kiedy jej matka zrobiło to samo ojcu xD Teraz jej dziecko również będzie się musiało, tak jak ona, wychowywać bez taty....

Jakby tego było mało, Genowefa zaszła w ciążę z Antonim :O
Obrazek

Przynajmniej oni jedni cieszyli się z dziecka...
Obrazek
Teoretycznie ich dziecko powinno być dla Sary, Krystyny i Bruno jak przyszywane rodzeństwo, ponieważ Antoni i Genowefa to dla tej trójki jakby przybrani rodzice, a mimo to dziecko Sary i Krysi będzie w tym samym wieku XDDDD

Bruno od tej pory nie chciał mieć nic wspólnego z siostrą, którą uważał za wariatkę po tym co zrobiła Anatolowi soft1
Obrazek

Duch Michała bawi się z Napoleonem :P
Obrazek

Rudolf ma wyrzuty sumienia z powodu zdrady żony... Nie chciał, aby tak wyszło, bo naprawdę kocha swoją rodzinę.
Obrazek

A u Biedaków wesele Marcina i Marceliny!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niedługo po ślubie Biedakowie spodziewali się dziecka :O
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Urodziła się Barbara.

Olga też urodziła córeczkę - Alinę.
Obrazek

Ale zaraz potem znowu była w ciąży XD
Obrazek

Tutaj uczy Alinę korzystać z toalety xD
Obrazek
Władysław też się przykładał do wychowania dziecka :) Teraz, gdy jest burmistrzem, musi dbać o swój wizerunek. Poza tym, osiągnął swój cel, nie musi już martwić się o awanse czy zdobywanie umiejętności, przez co ma więcej czasu dla rodziny. Nie naprawi już swoich relacji z pierwszymi córkami, ponieważ... nikt nawet nie wie, że Władek miał wcześniej jakąś rodzinę. Fakt o rozwodzie i dzieciach zostawionych przez niego, mógłby źle wpłynąć na jego karierę.
Poza tym, Olga była dla niego naprawdę ważna :)

Tymczasem zaczął się poród...
Obrazek
Tym razem także dziewczynka – Agata (w ten sposób Władysław nigdy nie dorobił się syna XD).
Kinga, Kuba i Wiktoria traktowali te dwie dziewczynki trochę jak młodsze rodzeństwo.

Wiktoria znalazła pracę jako Obibok, poza tym poznała w szkole Ruperta Eleganta, który stał się jej pierwszą miłością...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Również i Kinga odnalazła miłość - Arnolda Melodyjkę :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jagoda, dziewczyna Karola Langeraka, zaszła w ciążę :O
Obrazek

Z tego powodu Jagoda zgodziła się wyjść za Karola - wcześniej do kwestii ślubu podchodziła niechętnie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

- Wiesz, ja też wkrótce biorę ślub.
- Gratulacje, Klementyno!
Obrazek
Obrazek

Następnego dnia pod dom przybyła cyganka...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jagoda poprosiła o urodę :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Poród! :P
Obrazek
Synka nazwali Ignacy :)

A u Haków, dziewczynki ćwiczą...
Obrazek

Siostrzyczki są ze sobą bardzo zżyte.
Obrazek

Lucyna cały czas szkoli swoje córki.
Obrazek

Każe także się dziewczynkom uczyć - jest bardzo surowa w tej kwestii.
Obrazek
Obrazek
Lucyna po rozwodzie zupełnie straciła zaufanie do mężczyzn. Nie dość, że sama postanowiła, że już z nikim się nie zwiąże, to swoim córkom już od najmłodszych lat wpaja, że związki są przereklamowane...

A Jan jak zwykle zajmuje się swoim hobby.
Obrazek
Obrazek

+ Bonus
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Miłowo

Postautor: Bart » 25 sie 2015, 12:32

Jak Kasandra emocjonuje się rozgrywką :P
Zadecka w akcji! soft9
Mam nadzieje, że Olga urodzin dużo rudzielców.. :sweet:
Myślałem, że Aleks się podpali.. <_<
Bardzo dobrze, że nie ma już Anatola <3
PATOLOGIA :aww:
Biedakowie chyba mają wzmożoną płodność we krwi soft9
Po co Jagoda prosiła o urodę skoro już jest piękna? :wat:
Błędy w dwójce są świetne :D
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 25 sie 2015, 23:55

Czyli teraz chwila sielanki u Ćwirów ;)
Siostry Kaliente są jeszcze bardziej podobne do mam, niż sądziłem :P
Rudolf mógł się opamiętać i nie zdradzać żony...
Lucyna jest chyba trochę za surowa dla córek, ale z drugiej strony musi sama wychować aż cztery, to trochę ją tłumaczy.
Dzisiejszym hitem jest dla mnie ślub u Biedaków - mama pana młodego w pidżamie :haha:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Miłowo

Postautor: Lenna » 26 sie 2015, 16:39

Bart pisze:Mam nadzieje, że Olga urodzin dużo rudzielców.. :sweet:
Też miałam nadzieję na rudzielców, ale żadne z dzieci Władysława nie odziedziczyło jego włosów <_<
Lion pisze:Czyli teraz chwila sielanki u Ćwirów ;)
Tak, na razie trochę sielanki ;)
Lion pisze:Dzisiejszym hitem jest dla mnie ślub u Biedaków - mama pana młodego w pidżamie :haha:
Niestety ale wtedy nie zwracałam na to zbytnio uwagi i często takie rzeczy się zdarzały :haha: Teraz już bardziej uważam, a raczej wręcz wszystko musi idealnie do zdjęć ;)

#12
Edwina nawiedza duch Mortimera xd
Obrazek

Podobnie jak ojciec, mały Edwin interesuje się nauką.
Obrazek

Aleksander i Cecylia się w końcu zestarzeli, a Edwin wyrósł na nastolatka...
Obrazek

Kasandra umiera :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Piotr poznał nową miłość - Jolantę Kostur.
Obrazek
Niedługo później się jej oświadczył :P

Marek musiał poczekać ze ślubem, ponieważ stracił pracę i nie było funduszy...
Ale gdy wreszcie udało mu się zatrudnić (ponownie jako Gracz) urządzono podwójny ślub - Marka z Klementyną i Piotra z Jolantą :P (nie wiedzieć czemu nie mam zdjęcia tych pierwszych)
Obrazek

U Kaliente trzy ciężarne kobiety w jednym domu XD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A to już dziecko Krystyny - Adelina :)
Obrazek

Chwilę później był poród Sary XD
Obrazek
Tym razem chłopiec - Alberto. Miał on blond włosy, przez co Sara była prawie pewna, że to dziecko Anatola. Co dziwne, późniejsze badania genetyczne wykazały, że to naprawdę dziecko Rudolfa -.-

No i Genowefa
Obrazek
Tym razem także chłopiec - Benito Bertino :P

Bruno stał się dorosły i kontynuował karierę w medycynie.

Niestety, w domu było naprawdę krucho z kasą (pieniądze Diny Sara zaprzepaściła na zabawy i ciuchy XD), a pojawienie się dzieci jeszcze bardziej obciążyło budżet. Gdy w lodówce zaczęło brakować jedzenia, zrobiło się naprawdę niewesoło...
Antoni i Genowefa umarli z głodu! :unsure:
Obrazek
Obrazek

Benito stał się sierotą. Sara nie chciała kolejnego dziecka do opieki, ale Krystyna stwierdziła, że Antoni i Genowefa tak dużo dla nich zrobili, że są im to winne i postanowiła zająć się ich synkiem.
Dzieci rosły - Benito i Adelina szczególnie się polubili, już od najmłodszych lat...
Obrazek

Dziewczyny były regularnie nawiedzane przez wściekłego ducha Anatola -.-
Obrazek

Bruno miał dosyć tego wariatkowa. Wyprowadził się do domu swojego ojca, w którym kiedyś mieszkał. W tym miejscu także wydarzyły się przykre rzeczy, ale Bruno był zbyt mały, żeby to pamiętać ;)
Zamieszkał razem ze współlokatorką - Ritą...
Obrazek
Nietrudno się domyślić, że bardzo się sobie spodobali :curious:

Nocne podjadanie chipsów xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rita jest bardzo przyjacielską osobą.
Obrazek

Gdy Dawid Czarownik był już nastolatkiem, a Natalia i Paulina dziećmi w wieku szkolnym, w domu Czarowników zapaliła się kuchenka i w efekcie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
...cała rodzina zginęła w pożarze.
(nie zwracajcie uwagi na dodatkowe szafki XD)
Na koniec jeszcze Mroczny zaczął panikować :wat:
Obrazek

Mroczny zawitał także do Biedaków... :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Barbara była wtedy już dzieckiem w wieku szkolnym.
A Marcelina znowu w ciąży :O
Obrazek
Niedługo potem urodziła córeczkę – Dorotę.

Błażej osiągnął znaczne sukcesy w muzyce, ale to było dla niego za mało. Chciał zarabiać więcej. Dlatego porzucił tę pracę i znowu zaczął kraść...

Gdy Kinga, Jakub i Wiktoria mieli urodziny i stali się dorośli, w domu zaczęło brakować miejsca. Kinga chciała, aby jej chłopak Arnold zamieszkał z nimi, Wiktoria z kolei chciała, aby jej Rupert także się wprowadził. Kuba zdecydował się na wyprowadzkę - zamieszkał w tym domu, w którym kiedyś mieszkali państwo Próchno. Władysław z rodziną także postanowili poszukać nowego domu - skoro powyższa trójka jest już dorosła, Olga nie musi się nimi już opiekować. Władek jest teraz burmistrzem - dorobił się niemałej fortuny... na chwilę postanowili zamieszkać w tymczasowym domku, dopóki Władek nie znajdzie czegoś większego.
W tym czasie Alina stała się dzieckiem, Agata małym dzieckiem a Olga staruszką...
Obrazek
Zaraz potem Władysław zakupił wielką willę (ten drugi najdroższy dom w Miłowie), gdzie zamieszkał razem z rodziną.
Mieli tam nawet takie luksusy, jak sauna :)
Obrazek

Alina bawi się w swoim nowym pokoju.
Obrazek

Oraz Agata.
Obrazek

Wracając do Kingi - Arnold oświadczył się jej i zaraz potem był ślub ;)
Obrazek
Obrazek

A Wiki nieco zaszalała z Rupertem w budce fotograficznej soft9
Obrazek
(jak zwykle o czymś zapomniałam i Marcelina paraduje w sukni ślubnej :facepalm:)

Obrazek
Na zdjęciu Arnold, Klara Langerak, Marcin Biedak no i Kinga.

Obrazek
Obrazek

Niestety następnego dnia, gdy wszyscy poszli do pracy, Rupert został sam w domu i postanowił popływać w basenie... to nie był dobry pomysł, bo był zmęczony po nocnych przeżyciach z Wiktorią ślubie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rupert się utopił, a Wiktoria bardzo przeżyła jego śmierć :(

Jakby tego było mało, okazało się, że jest z nim w ciąży...
Obrazek
Tego było dla niej za wiele. Nie chciała dziecka, na dodatek takiego, które będzie jej przypominać o ukochanym... Popadła w depresję :(
Podczas gdy Wiki rozpaczała z powodu dziecka, Kinga dowiedziała się, że jest bezpłodna i nie może mieć z Arnoldem dziecka. To był dla niej wielki cios, ponieważ marzyła o szczęśliwej rodzinie, dzieciach i wnukach...

Jakub jako dorosły kontynuował karierę przestępcy i zamieszkał wraz ze współlokatorką, Ireną (której od początku nie polubiły duchy poprzednich mieszkańców XD).
Obrazek

Irena była bardzo rozrywkową Simką i sama zaczęła podrywać Kubę :curious: Jednak nie przewidziała tego, że Jakub potraktuje ich związek na tyle poważnie, że... oświadczy się jej.
Obrazek

Zupełnie nie była gotowa na ślub i nigdy nie myślała o stałym zwiazku - to nie było dla niej...
- Co jest? Nie podoba ci się? Przyrzekam ci, że nie jest z kradzieży. Sam go kupiłem.
Obrazek

Mimo wszystko, zgodziła się na ślub.
Obrazek
Obrazek

A tutaj opryskał ją skunks XD
Obrazek

Jagoda znowu w ciąży ;)
Obrazek
Obrazek

Ignacy wtopił się w łóżko XD
Obrazek

...i miał wreszcie urodziny :)
Obrazek
Ignacy nie miał łatwego życia. Jego ojciec był urodzonym sportowcem, a mama wojskową, podczas gdy on wolał naukę i czytanie książek. Rodzice chcieli aby ich dziecko także w przyszłości było sportowcem, a Ignacy był zwyczajnym ciamajdą w tej kwestii... Przez to nie miał dobrych relacji z rodzicami, którzy go nie doceniali.

„Na szczęście” miało urodzić im się drugie dziecko...
Obrazek
Obrazek

…ale była to niestety dziewczynka – Joanna.
Obrazek

A u Haków...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Odkąd Jan umarł, teraz to Lucyna zajmuje się ogródkiem...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 27 sie 2015, 9:56

Anatolowi należy się uznanie, że tak długo wytrzymał, podziwiam. :D Ale marnie skończył, oj marnie...
Władek, ty draniu. :angry: Jak można wymazać swoją rodzinę z życia?! Mam nadzieję, że chociaż alimenty płaci.
Lucyna na tym zdjęciu wygląda jak przedszkolanka. :P
Za dużo tych dzieci. A w następnej relacji jeszcze więcej dzieci! :haha: Chyba sobie wydrukuję drzewo genealogiczne, żeby mieć je pod ręką podczas czytania. :P
Urny na podłodze, luzik. :D Nic dziwnego, że dom jest nawiedzany przez wściekłe duchy.
Nieee, dlaczego zabiłaś WSZYSTKICH Czarowników? ;( To była jedna z moich ulubionych rodzin w tej relacji.
Co za sytuacja. :haha: Balbina chyba zeszła na zawał po tym, co zobaczyła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 27 sie 2015, 13:41

Galcia pisze: Urny na podłodze, luzik. :D Nic dziwnego, że dom jest nawiedzany przez wściekłe duchy.
Haha, no teraz już poprawiłam to ale jakiś czas faktycznie leżały na podłodze XDD
Galcia pisze:Nieee, dlaczego zabiłaś WSZYSTKICH Czarowników? ;( To była jedna z moich ulubionych rodzin w tej relacji.
Od początku założyłam, że jedyne połączenie Czarowników z resztą Miłowa będzie takie, że Rudolf będzie ojcem dziecka Sary, więc mogłam ich potem albo zabić albo by się zestarzeli i tyle, to by było nudne xD
Jestem Jan pisze:Po raz pierwszy komentuję u Ciebie relację i jest ona świetna ,ale już trochę nie ogarniam, możemy liczyć na jakieś drzewo genealogiczne? :)
Dziękuję za miłe słowa :D Co do drzewa genalogicznego, zajrzyj na pierwszą stronę tematu - znajdziesz tam 2 drzewa (wybierz to drugie, zresztą mogę dać od razu link: klik) oraz spis wszystkich rodzin i Simów ;)

#13
Cecylia i Edwin korzystają z teleskopu :P Cała rodzina Ćwirów jest zainteresowana nauką.
Obrazek
Obrazek

Cecylia trochę zmarzła xD
Obrazek

A Aleksandra znowu straszy duch Mortimera...
Obrazek

Jolanta jest w ciąży z Piotrem! :P
Obrazek
Obrazek
Para została szczęśliwymi rodzicami Tomasza.

Klementyna z Markiem także będą mieć dziecko ;)
Obrazek

Tomasz dorasta, a Jolanta znowu w ciąży...
Obrazek

Sara zapoznała się z Wiktorią Marzyciel.
Obrazek

Sara i Krystyna były nierozłącznymi przyjaciółkami :P
Obrazek

Ich dzieci oraz mały Benito dorastały i także bardzo się lubiły.
Obrazek
(na zdjęciu Benito i Adelina)
Benito interesował się sportem i w przyszłości chciał znaleźć sobie taką pracę. Alberto z kolei był bardzo uzdolniony umysłowo - miał najlepsze oceny i interesował się nauką.

Rita poznała kotkę - Larę, którą postanowiła przygarnąć.
Obrazek

Bruno i Rita postanowili wejść w stały związek ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Krystyna tańczy z Benito, a Sara z Alberto :P
Obrazek

Para pojechała na miesiąc miodowy na Wyspę Twikkii! :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Odkryli nawet tajną parcelę, ale nie zdobyli lalki, ponieważ pan Wiedźma cały czas spał <_<
Obrazek

No i czas wracać do domu...
Obrazek
Obrazek

Bruno po raz kolejny zmienił pracę - rzucił medycynę na rzecz sportu.
Poza tym, miesiąc miodowy okazał się owocny... :dotatusia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu już poród...
Obrazek
Lotario dorobili się syna - Ernesto ;)

Duch Balbiny straszy Barbarę <_<
Obrazek

A Marcelina jest już w trzeciej ciąży :wat:
Obrazek

Marcin ma nadzieję, że tym razem dorobi się syna.
Obrazek
Obrazek
Udało się! Urodził się Bogdan :P

Wiktoria Marzyciel z kolei...
Obrazek
...urodziła córeczkę, Weronikę.
Niestety, Wiki odmówiła opieki nad dzieckiem. Nadal była zupełnie załamana po śmierci Ruperta, nie chciała tego dziecka. Kinga, jej kuzynka a zarazem najlepsza przyjaciółka, postanowiła, że zajmie się Weroniką. Bardzo martwiła się stanem psychicznym Wiktorii...
Jako że Kinga i Arnold pragnęli też własnego dziecka, zaadoptowali Ryszarda :)
Obrazek

Ledwo dzień później zaadoptowaali drugie dziecko - Teresę.
Obrazek

A tu Kinga kupuje jakieś ubrania :P
Obrazek

A Wiktoria poznała w internecie młodszego od siebie mężczyznę - Konrada Kapsla, który był wtedy studentem. Wiki szybko się w nim zakochała, częściowo wychodząc z depresji. Konrad postanowił rzucić dla niej studia i wprowadzić się.
Obrazek
Obrazek

Ale duch byłego kochanka Wiktorii był bardzo niespokojny odkąd pojawił się Konrad. Natarczywie go straszył, aż doszło do tego, że...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
...wystraszył go na śmierć.

A Irenę wystraszył duch z indyka XDDDD
Obrazek
Obrazek
Na szczęście nie na śmierć xD

Jakub i Irena wzięli szybki ślub, bez zbędnych uroczystości.
Obrazek
Obrazek

Niestety przez to Irena popadła w depresję, ponieważ tak naprawdę nie chciała wychodzić za mąż -.- Małżeństwo ją przytłoczyło.
Obrazek

- Przykro mi, ale pani już nic nie pomoże. Trzeba było nie brać ślubu.
Obrazek

Na dodatek jeszcze w ciążę zaszła, a dzieci też nie chciała XD
Obrazek
Obrazek

U Władka i Olgi spokojniej...
Obrazek

Alina była bardzo uzdolniona muzycznie. Gdy Agatka podrosła, także odkryła swój talent - malarstwo. Rodzice postanowili zapisać córeczki do szkoły prywatnej.
Obrazek
Obrazek
Agata w odróżnieniu od Aliny była strasznie przemądrzałą dziewczynką. Uważała się za księżniczkę, ponieważ miała wielki dom i była bogata... Siostry się nie lubiły.

Joanna Langerak jest już dzieckiem. Lubi gry i zabawy. Jest ulubienicą rodziców, którzy bardzo ją kochają i wyróżniają...
Raz ich przyłapała... na czymś soft9
Obrazek

Ignacy jest już nastolatkiem. Nadal ma bardzo złe relacje z rodzicami. Jest traktowany przez nich jak powietrze...
Obrazek
Obrazek

Do Haków zawitał pewien niechciany gość... :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak widać na zdjęciach, córki Lucyny są już nastolatkami. Wszystkie cztery znalazły sobie pracę dorywczą w Tańcu. Sama Lucyna jest już staruszką...
Obrazek
Obrazek

Arleta poznaje nowych przyjaciół
Obrazek

Ostatni państwo z nazwiskiem Hak nawiedzają dom ;)
Obrazek

+Bonus
Dyrektor w jacuzzi
Obrazek

Dziecko w śniegu
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 27 sie 2015, 14:15

Jak oni szybko dorastają... :P Wreszcie kogoś było stać na porządną podróż poślubną. :D
Na początku pomyślałam, że Wiktoria oddała dziecko opiece społecznej, a Kinga je adoptowała. ^^ Ja tak czasem robiłam, korzystając z faktu, że ostatnie zabrane przez opiekę dziecko jest pierwsze w kolejce do adopcji (co odkryłam kiedyś przez przypadek i pamiętam, że byłam bardzo niezadowolona, bo nie chciałam tamtego dzieciaka :D ).
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 27 sie 2015, 23:16

Ależ niesforne te duchy :P
Coś czuję, że małżeństwo Kuby i Ireny nie przetrwa próby czasu...
Trochę szkoda rodziny Czarowników, mogłaś nie zakładać Rudolfowi tak dużej rodziny, skoro jego jedynym zadaniem było zapłodnienie Sary :D

Czyżby Benito i Adelina mieli skończyć jako para? ;)
Ostatnio zmieniony 28 sie 2015, 18:08 przez Lion, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 28 sie 2015, 12:16

Galcia pisze:Jak oni szybko dorastają... :P
Noo, ciężko żeby szybko nie dorastali skoro mam ledwo 3 zdjęcia na krzyż każdego Sima w wieku dziecięcym XDD Na dodatek jak widać brakuje większości niemowlaków :wat:
Galcia pisze:Wreszcie kogoś było stać na porządną podróż poślubną. :D
Przez ilość Simów i ślubów za dużo zachodu z podróżą XD Ale teraz staram się już częściej wysyłać ich na wakacje.
Galcia pisze: Na początku pomyślałam, że Wiktoria oddała dziecko opiece społecznej, a Kinga je adoptowała. ^^ Ja tak czasem robiłam, korzystając z faktu, że ostatnie zabrane przez opiekę dziecko jest pierwsze w kolejce do adopcji (co odkryłam kiedyś przez przypadek i pamiętam, że byłam bardzo niezadowolona, bo nie chciałam tamtego dzieciaka :D ).
Tak na początku chciałam zrobić, ale potem stwierdziłam, że lepiej będzie, jeśli dziecko zachowa swoje połączenia w drzewie genealogicznym ;)
Jestem Jan pisze:Kolejna świetna relacja
Dziękuję bardzo :)
Lion pisze: Trochę szkoda rodziny Czarowników, mogłaś nie zakładać Rudolfowi tak dużej rodziny, skoro jege jedynym zadaniem było zapłodnienie Sary :D
A tam, przynajmniej ciekawiej było :D
Lion pisze: Czyżby Benito i Adelina mieli skończyć jako para? ;)
:dotatusia:

#14
Aleksander napisał i wydał książkę, która stała się bestsellerem - „Morderstwo w Miłowie” ;)

Jolanta przygotowuje obiad.
Obrazek

...a Klementyna rodzi :curious:
Obrazek
Obrazek
Marzycielowie doczekali się bliźniaczek - Marty i Martyny. W domu zrobiło się trochę zbyt ciasno, dlatego Marek z rodziną postanowili się wyprowadzić. Zamieszkali w tym domu pomiędzy domem Ćwirów i Marzycielów.
Jolanta też urodziła...
Obrazek
...ale synka, Pawła.

Ale dzieci im chyba jeszcze za mało... :dotatusia:
Obrazek

Paweł dorastał...
Obrazek

Marek i Klementyna w nowym domu!
Obrazek

Klementyna rozwija umiejętności potrzebne do awansu (ma pracę jako sportowiec).
Obrazek

Ale mają też czas dla siebie ;)
Obrazek

Odwiedzili ich Landgraab i Lucyna XD
Obrazek

- Nie przeszkadzajcie sobie, wcale nie patrzę, co robicie...
Obrazek

Marek jest fanem gier każdego rodzaju :P
Obrazek

Goście przyszli obejrzeć dziewczynki...
Obrazek

- Śpij, malutka... Może zaśpiewam ci kołysankę?
Obrazek
Obrazek

Ale dzieci to też wiele problemów...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak upłynął im pierwszy dzień w nowym domu...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety, gdy w domu niemowlęta, nie ma chwili spokoju xD Marek z samego rana zajmuje się dziećmi...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Klementyna doznała szoku, jak zobaczyła syf w domu xD Dlatego podjęli decyzję o zatrudnieniu opiekunki - oboje mają pracę i nie zawsze mogą opiekować się dziećmi...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ciężka praca popłaca - Marek został projektantem gier.
Obrazek

Do domu zawitała nowa opiekunka - pani Sergiusz Desperat soft9
Obrazek

Niestety, nie okazała się kompetentna <_< Dzieci płaczą, a ona się tym wcale nie przejmuje...
Obrazek
Obrazek

Gdy w końcu raczyła się zająć dzieckiem...
Obrazek

...zaczęła wyjmować z lodówki kolejne butelki, mimo że dziecko dawno już najedzone :facepalm:
Obrazek
Obrazek

Najlepiej zostawić syf i odejść...
Obrazek

Klementyna po powrocie z pracy zastała płaczące dzieci i brud w kuchni...
- Dzień dobry pani! Dzieci nakarmione i śpią, a tu w kuchni to tak trochę bałagan, ale to nie moja sprawa, powinna pani posprzątać, kto się tak domem zajmuje!!
- Żarty sobie pani robi?
Obrazek

Niestety ale z opiekunki zrezygnować nie mogli...
Obrazek
Obrazek

Krystyna bardzo kocha swoją córeczkę ;)
Obrazek

Rodzinne śniadanie.
Obrazek
Obrazek
Tego dnia dzieci miały urodziny i stali się nastolatkami...
Ale też tego dnia wydarzyła się tragedia... Dziewczyny były cały czas prześladowane przez ducha Anatola. W końcu przez niego... umarły :(
Obrazek
Obrazek
Nastolatkowie od tej pory musieli radzić sobie sami...

A Bruno i Rita, mimo obowiązków z dzieckiem, zawsze znajdą dla siebie chwilę :dotatusia:
Obrazek
Obrazek

Rita z Ernesto
Obrazek

Okazało się, że Rita jest znowu w ciąży! :P
Obrazek
Obrazek

Błażej Biedak stał się najbardziej poszukiwanym przestępcą, dorobił się niemałej fortuny na swoim fachu... jednak mimo to, nie był szczęśliwy :(
Obrazek

W końcu stał się emerytem.
Obrazek

Niestety popadł w depresję... Zmarnował swoje życie, z nikim się nie związał, a pieniądze nie dały mu szczęścia...
Obrazek

Dzieci też już podrosły - Barbara jest nastolatką, Dorota dzieckiem a Bogdan małym dzieckiem.
Obrazek

Basia często zajmuje się młodszym rodzeństwem.
Obrazek
Obrazek
Oprócz tego ma świetne oceny i pracuje dorywczo jako kucharka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Marcelina ma pracę jako naukowiec.

Wiktoria Marzyciel okazała się być w ciąży ze zmarłych już Konradem... To ją totalnie dobiło. Przestała wierzyć, że może być jeszcze szczęśliwa, skoro każdy jej kochanek umierał xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wiktoria urodziła córkę - Wiolę.

Kinga i Arnold od tej pory opiekowali się czwórką dzieci - swoją dwójką adoptowanych (Ryszardem i Teresą) oraz dziećmi Wiktorii, Weroniką i Wiolą. Wiki nie chciała być matką, zamknęła się w swoim pokoju i rozpacza nad swoim losem...

Dzieci dorastały, Weronika czasem przychodzi na grób biologicznego ojca (teraz za swoich rodziców uważa Kingę i Arnolda, którzy ją wychowali). Zastanawia się, czy wszystko byłoby lepiej, gdyby żył? A może Rupert także nie nadawał się na ojca?
Obrazek

Duchy kochanków Wiktorii nawiedzają dom i straszą domowników xd
Obrazek
Obrazek

Duch z obrazu xDD
Obrazek

Wiktoria jest beznadziejną kucharką ;/
Obrazek

A Irena urodziła...
Obrazek
...bliźniaczki, Reginę i Roksanę.
Obrazek

Jakby tego było mało, jej związek z Kubą zaczął się walić. Kłótnie były na porządku dziennym...
Obrazek
Obrazek

Karol i Jagoda pielęgnowali swoją miłość :dotatusia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Klara spełniła swoje marzenia o zostaniu szalonym naukowcem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Alina Bajarz wyrosła na miłą i dobrą dziewczynę. Poznała nawet chłopaka - Józefa Motacz...
Obrazek
Obrazek
Alina znalazła też pracę dorywczą w muzyce.

Agata też jest już nastolatką.
Obrazek
Władysław z kolei się zestarzał, ale na emeryturę nie przeszedł.

Lecz charaktery to siostry miały zupełnie odmienne... Agata była nawet trochę wredna. To prowadziło do ciągłych kłótni miedzy nimi...
Obrazek
Obrazek

Córki Lucyny oczywiście się uczą :P
Obrazek
Obrazek

Arleta, najstarsza z córek, miała urodziny...
Obrazek
Obrazek

Szybko poznała mężczyznę - Cypriana Słomkę...
Obrazek
Jej mama zawsze ostrzegała ją, żeby z nikim się nie wiązać. Ale Arleta się zakochała... co poradzić?

+ Bonus
[spoiler]Obrazek
Obrazek

Arleta kradnie Ćwirom niewidzialną gazetę XD
Obrazek

Sergiusz kradnie dziecko
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Miłowo

Postautor: Darkling » 28 sie 2015, 15:58

Sergiusz xDDD
Znowu tyle patologii i śmierci. <3
Atak klonów soft9
Zaraz już chyba umrą wszyscy Simowie, którzy mieszkali w Miłowie na początku gry. xD

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 28 sie 2015, 17:15

No wiecie co, tak przy dziecku... soft1
Bardzo ładny ten nowy dom Klementyny i Marka. ^^
Sergiusz! :D Moja ulubiona opiekunka! Ileż to on(a) pokoleń moich simów odchował(a)... :curious: Zawsze się zastanawiałam, czy jej/jego imię to błąd, czy celowy zabieg, w końcu "Desperat". :D
Atak klonów! soft9 [2]
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 28 sie 2015, 18:08

Jeszcze nie widziałem tak rozrośniętego rodu Marzycieli :D

Dobrze, że Rita urodziła chłopca, nazwisko Lotario przetrwa!

Widać, że Krystyna była dobrą matą, szkoda że tak szybko ją zabiłaś :P

Szkoda mi też Błażeja, jego losy to totalne przeciwieństwo tego, jak ja zwykle układałem mu życie ;)

Coraz bardziej podejrzewam, że Irena i Jakub się rozstaną...

Arleta jest bardzo ciekawa, może w przeciwieństwie do matki, ta stworzy szczęśliwy związek.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 29 sie 2015, 12:04

Darkling pisze: Zaraz już chyba umrą wszyscy Simowie, którzy mieszkali w Miłowie na początku gry. xD
Noo zostali już tylko Aleksander, Lucyna i Błażej :D A oni też umrą za kilka relacji
Galcia pisze:Bardzo ładny ten nowy dom Klementyny i Marka. ^^
Dzięki ale domek jest maxisowy, ja tylko urządzałam ;)
Lion pisze:Dobrze, że Rita urodziła chłopca, nazwisko Lotario przetrwa!
A ja podpowiem, że to nie Ernesto poprowadzi ród dalej :curious: W rodzinie Kaliente i Lotario czasem robię takie wyjątki, że mężczyzna przyjmuje nazwisko.
Lion pisze:Arleta jest bardzo ciekawa, może w przeciwieństwie do matki, ta stworzy szczęśliwy związek.
Pewnie by tak było, gdyby nie to, że ja zawsze muszę namieszać ;( :cwaniak:

#15
Cecylia myje okna XD
Obrazek

Edwin zdecydował się iść na studia :)
Obrazek
Zamieszkał w tym samym domku, w którym studiował kiedyś Aleksander.

Już po paru dniach odwiedziła go cyganka soft9
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Studia upłynęły mu na pilnej nauce. Dzięki temu zdał ekonomię z wyróżnieniem.
Po powrocie do domu zaczął pracę w biznesie. Nie myślał o zakładaniu rodziny czy nawet szukaniu sobie kogoś - dobrze mu było samemu. Poza tym, nie był zbyt urodziwy i zwyczajnie żadna go nie chciała...
Aleksander zaczął martwić się o swojego syna i przyszłość. Razem z Cecylią bardzo chcieli wnuki, nie mogło być tak, że przez Edwina ród Ćwirów wymrze. Dlatego Aleksander wpadł na "genialny" pomysł - miał bliską przyjaciółkę, Gildę Poganiacz, młodą pannę z dobrego domu. Stwierdził, że to idealna kandydatka na żonę dla syna.
Przedstawił swój pomysł Gildzie. Dziewczynie bardzo spodobała się perspektywa ślubu z bogaczem. Z drugiej strony, chciała też szczęśliwej rodziny... musiała wybierać pomiędzy rodziną a pieniędzmi.
Gdy w końcu się zgodziła, Aleksander przedstawił ją Edwinowi. Niestety, od początku nie przypadli sobie do gustu...
Mimo to, Aleksander z Cecylią postanowili ich zeswatać.

- To niepoważne, aby Ćwirowie nie mieli potomka przez twoją głupotę. Gilda jest idealną partnerką dla ciebie!
Obrazek

- Nie zmusisz mnie! To moje życie i jestem dorosły, sam mogę o nim decydować!
Obrazek

- Albo ożenisz się z Gildą, albo cię wydziedziczę!
- Co takiego?!
Obrazek
I tak Edwin musiał w końcu ulec swojemu ojcu, ponieważ Aleksander naprawdę nie żartował. Wkrótce miał być ślub, z którego tak naprawdę zadowoleni mieli być tylko Aleksander i Cecylia...

Tomasz i Paweł Marzyciel rośli. Bracia bardzo się lubili...
Obrazek

Okazało się, że to nie koniec dzieci w tej rodzinie :P
Obrazek
Przywitali na świecie chłopca - Szymona. Kolejne dziecko nieco obciążyło domowy budżet, ale Jolanta miała pracę jako naukowiec i dawali jakoś radę. W tym związku to Jola pracowała, a Piotr zajmował się dziećmi :P

Adelina uwielbia podziwiać się w lustrach soft1
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Benito i Adelina znali się od dziecka. Byli dla siebie jak rodzeństwo... ale z czasem, gdy dorośli, ich relacje się zmieniły. Przyjaźń przemieniła się w miłość. Oboje nie byli pewni, w jaki sposób wyznać swoje uczucia... Czy nie zniszczą tym swojej przyjaźni? Może druga strona nie czuje tego samego?
Ale w końcu po prostu zbliżyli się do siebie... czułe gesty, nieśmiałe spojrzenia. I już wiedzieli, że są dla siebie stworzeni.
Obrazek
Obrazek

Zarówno Benito jak i Alberto dopadły pryszcze :/ Jedynie Adelina jakoś uniknęła tego problemu.
Obrazek
Obrazek

Od tej pory trójka przyjaciół nie była już tylko przyjaciółmi. Benito i Adelina to para. Alberto to oczywiście nadal ich najlepszy przyjaciel.
Obrazek
Benito pracuje dorywczo jako sportowiec, Adelina zatrudniła się jako obibok, ale potem z tego zrezygnowała dla biznesu. Alberto został naukowcem - bardzo zainteresował się faktem, że jego przodkowie są podobno kosmitami. Zbiera o tym informacje, prowadzi badania, wierzy że nie są na tym świecie sami, a kosmiczni krewni są prawdą...

Bruno zmienił pracę (znowu). Teraz jest detektywem. Dostał jakieś gadżety które postanowił wypróbować :P
Obrazek

A jego żona zaczęła rodzić...
Obrazek
Tym razem dziewczynka - Anita.
Stała się ona skarbem w głowie rodziców - urocza, delikatna... Nawet starszy brat polubił siostrzyczkę. Gdy stali się starsi, Ernesto często bawił się z Anitą.

Anita zajęła miejsce Larze soft9
Obrazek
Obrazek

Ernesto pije ze wszystkich puszek jednocześnie... hardkor soft9
Obrazek

Anita uwielbia kotkę Larę ;)
Obrazek

W domu często psuł się sprzęt. To chyba się nie zmieniło od czasów Dona soft9
Obrazek

Barbara Biedak odrabia lekcje :P
Obrazek

Rodzinna kolacja u Melodyjków-Marzycielów.
Obrazek
Przy stole Teresa, Ryszard, Weronika i Kinga.
Rodzice traktowali swoje adoptowane dzieci (a także Weronikę i Wiolę) jak własne. Dali im dom i otoczyli miłością...

U Biedaków (tych drugich) mały pożar ;/
Obrazek
Obrazek
Kuba cudem uszedł z życiem...

Irena jak zwykle rozpacza nad swoim życiem...
Obrazek

Kłótniom między małżonkami nie ma końca... Irena chciała nawet rozwodu, ale Kuba przekonał ją, że muszę być ze sobą ze względu na dzieci. Ale czy jest to dobra decyzja...?
Obrazek
Obrazek

Duch Honoriusza bawi się w aport z Maksem :wat:
Obrazek

Ignacy i Joanna Langerak odrabiają lekcje. Ignaś oczywiście wzorowe oceny, ale już Joanna leci na samym dwójach...
Obrazek

Joanna miała urodziny. Okazała się być bardzo kochliwa soft9 Szybko znalazła sobie pierwszego chłopaka - Cyryla Złotko.
Obrazek

Śmierć przybyła po Olgę...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Agata zdobywa nowe przyjaźnie.
Obrazek

Arleta zaręczyła się ze swoją nową miłością - Cyprianem. Na dodatek chciała, żeby u niej zamieszkał. W tym wypadku musiała niestety przedstawić go matce... która jak można się spodziewać, nie przyjęła tego dobrze :|
- Jak śmiesz?! Zaręczyny! Bez mojej wiedzy! Czy ta Arleta oszalała?! Nie skrzywdzisz mojej córki!
Obrazek

- Ale ja naprawdę ją kocham! Chcę dla niej dobrze! Proszę, niech pani pozwoli nam być szczęśliwymi...
Obrazek

- Wszyscy faceci są tacy sami! Zostawisz ją albo zdradzisz!
- To, że pani się w życiu nie ułożyło, nie znaczy, że ja taki jestem...
Obrazek
I tak kłócili się w nieskończoność i sytuacja w domu zrobiła się bardzo napięta. Lucyna była bardzo zła na Arletę...
Arleta mimo to nie zamierzała się rozstać z Cyprianem ;) A wręcz spędzili ze sobą upojną noc...
Obrazek

Następnego dnia rano Cyprian chciał przyrządzić śniadanie dla przyszłej żony. Niestety doszło do pożaru...
Obrazek
(znowu kuchnia nie taka jak powinna być xD)
Zanim ktokolwiek zorientował się, co się dzieje, było już po wszystkim. Cyprian zginął.
Obrazek

Arleta nie mogła się po tym pozbierać. Miała zostać jego żoną...
Obrazek
Lucyna stwierdziła, że tak jest lepiej. Przewidziała, że związek musiał się źle skończyć XDDD

Przynajmniej siostry Arlety mają spokojne życie. Na razie...
Obrazek

Laura miała urodziny i jest już pełnoletnia.
Obrazek

Arleta okazała się być w ciąży...
Obrazek

Lucyna, mimo wszystko, kochała swoją córkę (choć w ostatnich dniach ciężko to było stwierdzić...) i postanowiła że będzie jej pomagać z dzieckiem. Przynajmniej miała wsparcie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i poród...
Obrazek
Arleta została mamą chłopca - Teodora.

Alicja i Emilia także stały się dorosłe.
Obrazek
(niestety mam tylko takie zdjęcie XDD)

Dziewczyny także nie usłuchały się matki... Alicja poznała Jarosława Ósemkę, a Emilia Kajetana Dziecinę.
Obrazek
(na zdjęciu Jarosław Ósemka)

+ Bonus
[spoiler]- O niee, te naleśniki są takie smutne ;(
Obrazek

- Niee, dlaczego ja je zjadłam, dlaczego ja to zrobiłam?! Ich los jest taki przykry ;(
Obrazek

Obrazek[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Miłowo

Postautor: Stara-Raszpla » 29 sie 2015, 13:08

Cudnie wyglaaja przy drazku :)
A Arleta taka gorąca.. jak Carmelita :) az mi sie chce tanczyc Flamenco
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości