Miłowo

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Miłowo

Postautor: diamond5 » 06 lis 2015, 14:45

Dobry przyjaciel z Karlosa, ale czy na pewno dobrze zrobił? Nie wiem, boję się, że Salomea skrzywdzi jego uczucia…w sumie już to zrobiła.

Cieszę się jednak, że Barnardowi się układa :)

No i brawo za ukończone studia! :)

Biedna Diana :( Powinna jakiegoś emeryta sobie poszukać…

A Danuta, no niezła z niej „przyjaciółka” :wat:

Norbert nie chciał? Chciał, chciał, bo w końcu to zrobił ;/ Niech Diana go zostawi! <_<

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Miłowo

Postautor: Pacyfka » 06 lis 2015, 17:23

Żal mi Justynki. Na całej sytuacji najbardziej ona cierpi :(
Studia w dwójce niestety są dosyć nudne :D
Nie rozumiem zachowania Karlosa. Skoro on kocha Jolę, a ona jego, to powinien to powiedzieć swojemu przyjacielowi, a nie przekładać jego szczęście nad swoje :wat:
Biedna Diana, niczego nieświadoma, a po Danucie można się było tego spodziewać <_<

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Miłowo

Postautor: Lenna » 07 lis 2015, 13:40

Galcia, wow jaki długi komentarz :D
Galcia pisze: Amar jest głupi, po co żeni się z Martą, skoro nie chce mieć rodziny? I jeszcze ta mina: "co ja najlepszego zrobiłem?" :haha: I po co Marta się na to zgodziła?! Skoro planuje znaleźć jakiegoś kasiastego sima, rozsądnie byłoby nie brać ślubu, tylko pozostać w luźnym związku, żeby przy nadarzającej się okazji chajtnąć się z tym kasiastym. :swelol:
Zawsze można się rozwieść :swelol: A tymczasem można stworzyć pozory szczęśliwej rodziny dla Justynki soft1
Galcia pisze: Coś czuję, że Fernando padnie wkrótce łupem Marty. :D Chyba że Wiola by ją ubiegła - bardziej pasuje do niego wiekowo. ;)
Dobrze kombinujesz :D
Galcia pisze: Już chciałam napisać, że z Karlosa jest niezłe ciacho, ale zobaczyłam go z profilu i zmieniłam zdanie. :haha:
Też mi się z początku podobał... zanim obróciłam kamerę i zobaczyłam jego nos :facepalm: Naprawdę, zawsze w tych Simach musi być coś nie tak soft1 To samo tyczy się Bernardo, ten jego kulfon soft1
diamond5 pisze: Biedna Diana :( Powinna jakiegoś emeryta sobie poszukać…
Norbert sam zaraz będzie emerytem :P
Pacyfka pisze: Studia w dwójce niestety są dosyć nudne :D
E tam, ja się nigdy nie nudzę, sęk w tym, że niewiele się tam dzieje takiego, z czego by można opowiedzieć historię :P

Widzę że zbulwersował was Karlos :D Na jego usprawiedliwienie powiem, że nie był jakoś poważnie zakochany w Joli, to było tylko zauroczenie. Za to Bernardo naprawdę ją pokochał.

#65
Calista okazała się być w drugiej ciąży. Bardzo ją to zmartwiło - już teraz miała bardzo mało czasu dla siebie przez Wincentego i pracę. Także z Teofilem nie układało jej się jak dawniej - oboje byli ciągle zajęci. Kolejne dziecko mogło tylko pogorszyć sprawę.
Obrazek

Jednak jej mąż był bardzo zadowolony z powodu nowego potomka.
- To cudownie! Fakt, mamy dużo roboty z opieką nad Wincentym, ale nowe dziecko to zawsze wielkie szczęście!
Obrazek
Obrazek

À propos młodych członków rodziny - nadszedł czas ich urodzin!
Obrazek

Teodozja przestała wytrzymywać sytuację w domu. Coraz częściej dochodziło do kłótni - próbowała uświadomić Mariuszowi, że tak dalej być nie może... Ten jednak zawsze ją zbywał, tłumacząc że on ma pracę i zarabia na to, aby mieli z czego żyć.
Obrazek

Maria, matka Mariusza, wreszcie odeszła. Kochała swojego syna, ale rzadko mu to okazywała. Nie była zbyt lubiana i przez jej specyficzny charakter większość znajomych jej unikała.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Teośka wkrótce urodziła...
Obrazek

Jak się okazało, dorobili się córeczki. Dziewczynka otrzymała imię Marzena.
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pojawienie się nowego dziecka jeszcze bardziej pogorszyło relacje między małżonkami. Teosia znów musiała całymi dniami zmieniać pieluchy, a rozmowy z Mariuszem ograniczały się do minimum - po powrocie z pracy żądał obiadu, później zajmował się chwilę dziećmi, a jeśli miał jakiś wolny czas, to malował w swojej pracowni. Rzadko kiedy spędzali wspólnie czas, a o wypadach na Przedmieście, jak to Teodozja sobie marzyła przed ślubem, nie było nawet mowy.
Obrazek
Obrazek

Arkadia na starość znalazła nowe hobby - szycie. Teraz praktycznie każdy w rodzinie się czymś zajmował. Różne zajęcia wypełniały pustkę, która pozostała po wyprowadzce Karlosa.
Obrazek

Gertruda starała się być jak najlepszą matką. Wychowanie dzieci było dla niej priorytetem, ale myślała też o sobie i liczyła, że związek z Hubertem jest czymś poważniejszym...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mężczyzna często pojawiał się w ich domu. Ku jego niezadowoleniu, Filip także wielokrotnie był tutaj gościem...
Obrazek

Dzieci coraz bardziej nie przepadały za chłopakiem mamy...
- A czy to prawda, że jesteś złodziejem?
- Spadaj, mała...
Obrazek

Za to Filip był bardzo lubiany i dzieci chętnie z nim rozmawiały. Był tu zawsze mile widziany.
Obrazek

- Jesteś dużo fajniejszy od Huberta! Mama powinna wybrać ciebie a nie jego.
- Co ty mówisz?
- No, byłbyś dużo lepszym tatą!
Obrazek

Huberta jedynie denerwowały wizyty brata. Starał się wybić Gertrudzie to z głowy, ale ta zawsze wyjaśniała, że jest on jej przyjacielem i nic więcej.
Obrazek

Sami nie szczędzili sobie czułości...
Obrazek

A nawet mężczyzna przeżył z nią swój pierwszy raz.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Niestety, jego obecność w domu źle wpływała na dzieci...
Obrazek

Po dłuższym czasie mieszkanie samemu stało się dla Leona nieco trudne. Nie potrafił nic sobie ugotować, więc żył na samych chipsach i zamawianej pizzy... W domu też nie chciało mu się sprzątać.
Obrazek
Obrazek

Pewnego razu obsikał go skunks xD
Obrazek
Obrazek

Po czymś takim trzeba się wykąpać soft9
Obrazek
Obrazek

Tym bardziej, że wieczorem wpada Jowitka i trzeba dobrze wyglądać :dotatusia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety czas szybko mija na dobrej zabawie... :dotatusia:
Obrazek
Obrazek

Kolejny dzień lenistwa pełen przygód za sobą.
Obrazek

Miasto śpi...
Obrazek

Nastepnego dnia podstawowy problem - co na siebie włożyć?
Obrazek

Nie ma komu zrobić śniadania, więc pijemy sok soft1
Obrazek

Tak bardzo dorosły człowiek .-. Zabawa samolocikiem z papieru soft9
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Śnieg rozpadał się na dobre i okrył Miłowo białą pierzyną.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pogoda nie zachęca do wyjścia na zewnątrz. Leon, czyli jak spędzić dzień na nicnierobieniu soft9
Obrazek

Później wpadła do niego Matylda. Kobieta potrzebowała komuś się wygadać ze swoich problemów...
Obrazek

Leonowi wydała się ona nieco psychiczna, ale każda laska jest dobra... soft9 Na szczęście do niczego nie doszło.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 lis 2015, 10:52 przez Lenna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 07 lis 2015, 15:13

Według mnie twoi simowi studenci mają bardzo ciekawe życie :) Trochę zazdroszczę, bo sam zawsze przewijałem w simsach studia najszybciej jak się da, nie mając pomysłu na grę :P
Danuta jest strasznie perfidna! Mam nadzieję, że Diana tym razem dowie się o zdradzie Norberta i postanowi ich jakoś ukarać :cwaniak:

Może drugie dziecko paradoksalnie sprawi, że Calista i Teofil znajdą więcej czasu dla siebie i rodziny.
Wyczuwam, że Teodozja jest coraz bliższa wybuchu i zrobienia rewolucji soft9
Gertruda niech lepiej zwiąże się z Filipem. Nie mogę uwierzyć, że Hubert dopiero teraz przeżył swój pierwszy raz :wat:
Leon prowadzi tryb życia, o jakim skrycie marzę :D Może poza dziećmi, wobec których zachowuje się, jak kretyn... Ale cała reszta - żywienie się chipsami i pizzą, posiadanie domu dla siebie, a do tego sytuacji finansowa, która nie wymaga podejmowanie żadnej pracy, bajka! soft9

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 07 lis 2015, 22:50

Ja też się cieszę z nowego Ćwira. ^^
Kiedy Teodozja wreszcie zostawi Mariusza? Czekam i czekam. :P
Filip obrał bardzo dobrą drogę - przez dzieci do serca ich matki. :dotatusia: Trzymam za niego kciuki.
Pewnego razu obsikał go skunks xD
To jest karmiczny skunks, który obsikuje tylko złych simów. :haha: A tak w ogóle to Leon jest żałosny i wcale mi go nie żal. :P Uff, już myślałam, że pójdą do łóżka i Matylda w magiczny sposób zajdzie w upragnioną ciążę. soft9 Byłoby ciekawie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Miłowo

Postautor: Lenna » 08 lis 2015, 11:03

Lion pisze:Nie mogę uwierzyć, że Hubert dopiero teraz przeżył swój pierwszy raz :wat:
Jakoś tak wyszło :D Wcześniej nie spotkał odpowiedniej kobiety.
Galcia pisze: Kiedy Teodozja wreszcie zostawi Mariusza? Czekam i czekam. :P
Co wy tacy chętni rozbić tę parę? :doge:

#66
Honorata i Bożena, najstarsze córki Biedaków, bardzo się lubiły nawzajem i zostały najlepszymi przyjaciółkami.
Obrazek

Tymczasem Monika była już w kolejnej ciąży...
Obrazek

Mimo to trzeba zająć się resztą dzieci.
Obrazek

Nie ma to jak przeszkadzać w kąpieli tylko po to, żeby pochwalić się ocenami soft1
Obrazek
Obrazek

Katarzynka zmieniła grupę wiekową.
Obrazek

O ile jednym się układa, o tyle drugim wręcz przeciwnie. Czasami chwila nieuwagi może przesądzić o wszystkim. Filip próbował przyrządzić obiad, ale zadzwonił telefon i musiał przerwać. Zupełnie zapomniał o włączonej kuchence...
Obrazek

Wkrótce kuchenka stanęła w ogniu, a Filip i Hubert, desperacko próbując ugasić pożar, sami się podpalili.
Obrazek

Obaj zginęli tego dnia.
Obrazek
Obrazek

Halina wreszcie poznała nowego chłopaka córki - Borysa. Wydał jej się całkiem w porządku.
Obrazek

Kobieta zakłada do pracy taki uniform :P
Obrazek

Henryk zestarzał się.
Obrazek
Obrazek

Halinka przygotowując naleśniki flambirowane, niespodziewanie podpaliła się :O Na szczęście uszła z życiem.
Obrazek

Gdy łazienka zajęta, trzeba sobie radzić w każdy możliwy sposób soft9
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Eliza bardzo kochała Borysa i liczyła na to, że w przyszłości będą razem. Na razie nie mieli zbyt wiele czasu na spotkania.
Obrazek
Obrazek

pomimo różnicy wieku, Alojzy zawsze był dla Henryka jak ojciec.
Obrazek
Obrazek

Rodzina chętnie przyjmowała gości, szczególnie Ludwika i jego dzieci.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Alojzy umarł tego dnia, wśród rodziny.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

U państwa Nic czas mijał spokojnie, nie licząc Norberta i jego problemów...
Obrazek

Grzesiek dostał pryszczy.
Obrazek

Zarówno on jak i Marian bardzo lubili sport. Także Aneta chętnie się tym zajmowała.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zofia nigdy nie była zbyt dobra w kuchni, ale z czasem nauczyła się kilku ciekawych potraw.
Obrazek

Judyta okazała się być bardzo pomocną dziewczyną.
Obrazek

W wolnym czasie zaczęła trenować balet.
Obrazek
Obrazek

Gdy związek Marty z Amarem był tylko romansem, świetnie się razem bawili, to była taka mała przygoda. Teraz, gdy przyszło im żyć jako małżeństwo, to się zmieniło. Nie czuli się szczęśliwi w takim układzie, a ich miłość przestała być tak ciekawa i gorąca jak wcześniej.
Obrazek

Kobieta poznała bogatego Fernando, nowego mieszkańca Miłowa. Od razu przyszedł jej do głowy plan...
Obrazek

Gdy Amar był w pracy, zaczęła uwodzić staruszka... Samotny mężczyzna łatwo dawał jej się omamić.
Obrazek
Za to Justynka nie mogła uwierzyć w to, jak postępuje jej mama.

- Co taki mężczyzna jak pan robi sam?
- Och, nie jestem już młody, nie sądzę abym mógł kogoś zainteresować. Za to pani jest uroczą kobietą.
Obrazek

- Dziękuję, ale myślę że każdy ma szansę na miłość, bez względu na wiek. Pan zasługuje na coś więcej od życia.
Obrazek

Od słowa do słowa, przeszli do czynów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po pożegnaniu Fernando, kobieta postanowiła zaprosić do siebie drugiego kochanka. W ostatnich dniach była znudzona życiem, więc stwierdziła że kolejny romans będzie fajną odskocznią... Odnowiła kontakt z Leonem Lotario.
Obrazek
Obrazek

Mężczyzny nie trzeba bylo namawiać.
Obrazek
Obrazek

Jednak gdy mąż wrócił z pracy, Marta znów poczuła się jak zwykła kura domowa...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 08 lis 2015, 11:40

Dobrze, że dzieciarnia Biedaków się dogaduje, bo jakby w tym przepełnionym domu wybuchły sprzeczki, to wszyscy by oszaleli :D
Nie mogę uwierzyć, że zginęli i Huber, i Filip :wat: Spodziewałem się prawdziwej walki o Gertrudę... A może ta znajdzie lampę dżina i jednego z nich wskrzesi, byłoby ciekawie :curious:
Halinka wygląda na siostrę Elizy, ten uniform dodatkowo ją odmładza :D
Oby Marta sparzyła się na romansowaniu z Fernando! Ta simka nigdy się nie zmieni... Widzę, że nawet nie przegoniła Eustachego z jej sypialni małżeńskiej soft9

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Miłowo

Postautor: Pacyfka » 08 lis 2015, 13:09

:O Hubert i Filip zginęli :O Tego się nie spodziewałam. Ciekawe jak to przyjmie Gertruda i co z nią będzie dalej.

Cóż, Marta wie jak się ustawić :D Nawet jej nie wstyd uwodzić staruszka przy małej córce xD

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 08 lis 2015, 13:41

Cooo?! Huber spoko, ale Filip? I na czyim ramieniu wypłacze się teraz biedna Gertruda? ;(
Gdy Alojzy umierał, w domu było tylu simów, że wygląda to na dziką imprezę. :D
Marta. soft9 Przykładna matka, nie ma co. Chyba czas szykować papiery rozwodowe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 09 lis 2015, 14:01

Dziękuję za komentarze :P

#67
Lech był gotowy wkroczyć w nowy etap życia z Adrianną.
Obrazek
Obrazek

Dlatego zdecydował oświadczyć się jej. Odpowiedź była twierdząca.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Para nie czekała zbyt długo, szybko urządzili wesele, pomimo, że Igor wcale nie był zadowolony z wybranki syna.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
(tak, znowu zapomniałam zmienić suknię :facepalm:)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lucjan coraz częściej doprowadzał do pożarów, które z kolei wywoływały u niego depresję soft9
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nowożeńcy spędzili swoją pierwszą noc razem :dotatusia:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Także Bajarzowie często lądowali razem w łóżku... Wciąż starali się o potomka.
Obrazek
Obrazek

Za to małżeństwo Matyldy i Beniamina przeżywało prawdziwy kryzys. Coraz bardziej nie potrafili się dogadać...
Obrazek
Obrazek

Sandra nie szukała sobie nikogo. Dobrze jej było samej, związki uważała tylko za źródło problemów.
Obrazek

Ula Uczeń była bardzo dobrą pracownicą, szybko przychodziły jej awanse, miała też świetne oceny. Została prymuską.
Obrazek
Obrazek

Za to Czesław miał wreszcie urodziny, zaraz po powrocie z pracy.
Obrazek
Obrazek

Karlos pomagał w domu i nie chciał być dodatkowym ciężarem dla rodziny Bernardo.
Obrazek

Jola stała się mistrzynią garncarstwa i wkrótce zaczęła tworzyć coraz bardziej okazałe wyroby (przemilczmy rękę w ścianie soft9).
Obrazek

Narzeczeni zdecydowali się urządzić podwójny ślub.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Miłość i wierność pierwsi przyrzekli sobie Karlos i Salomea.
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Później nadeszła kolej na Bernardo i Jolantę ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na weselu wszyscy świetnie się bawili i imprezę można uznać za udaną.
Obrazek
Obrazek

Karlos cieszył się, że tak się wszystko ułożyło. Teraz zarówno on jak i Bernardo byli szczęśliwi w swoich związkach. Chłopak już zupełnie wybił sobie z głowy Jolę i życzył szczęścia przyjacielowi z nią.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Danuta trochę się zagalopowała w związku z Norbertem. Zapomniała o zdrowym rozsądku, o tym, że to chłopak jej najlepszej przyjaciółki...
Obrazek

Na szczęście to on opanował się pierwszy, i gdy próbowała go gorąco pocałować, odrzucił ją.
Obrazek

- Co się stało?
- Wybacz, ale ja tak nie mogę. Nie chcę skrzywdzić Diany i ty też nie powinnaś.
Obrazek

- Przemyślałem sobie wszystko. To trochę za daleko zaszło, pogubiłem się. Zakończmy to teraz.
Obrazek

- Ale dlaczego? Przecież bardzo pasujemy do siebie...
Obrazek
Obrazek

- Tak, ale tak naprawdę kocham Dianę i chcę być dla niej dobrym partnerem. A ty jesteś jej przyjaciółką... jak możesz robić jej coś takiego? Zapomnijmy o tym co się stało i bądźmy dla niej dobrzy, ponieważ nie zasługuje na to abyśmy tak wobec niej postępowali.
- Wiesz... masz rację. Nie chciałam żeby to tak wyszło. Od tej pory zamierzam być wierną przyjaciółką.
Obrazek

Fernando dzięki swojej fortunie mógł korzystać z życia jak tylko chciał. Miał dostęp do największych luksusów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Staruszek nie był także samotny - w końcu miał swoją Martę, kobietę która zupełnie owładnęła jego sercem...
Obrazek

Fernando był mężczyzną o doskonałych manierach, szarmancki i elegancki, lecz w tym także nieco staroświecki.
- Tak cudowna kobieta jak pani jest tu zawsze mile widziana.
- Och, proszę mi mówić po imieniu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Marta, niestety, potrafiła kłamać w żywe oczy i staruszek nie wiedział nic o jej mężu. Kobieta opowiedziała mu, że jest wdową i samotnie wychowuje córeczkę. Tak naprawdę w planach miała niedługo porzucić Amara.
- Jest mi niezmiernie przykro. Jesteś bardzo pokrzywdzona przez los... Najważniejsze, że jest z ciebie silna kobieta, nie ma co się zamartwiać przeszłością.
- Dziękuję, przy tobie od razu czuję się lepiej. Staram się jakoś radzić sobie.
Obrazek

Fernando potrafił być niestety bardzo naiwny i nawet przez myśl mu nie przeszło, że Marta mogłaby go okłamywać...
Obrazek
Obrazek

Następny dzień zaczął się jak zwykle spokojnie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mężczyzna ma dużo wolnego czasu, więc próbuje różnych zajęć. Najbardziej uwielbia muzykę i jest dobry w grze na instrumentach, ale potrafi też grać w różne gry jak na przykład mahjonga czy karty.
Obrazek
Obrazek

Później odwiedziła go Marta.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ich spotkanie zakończyło się niespodziewanym finałem... :dotatusia:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Miłowo

Postautor: Pacyfka » 09 lis 2015, 14:36

Lucjan chyba chce się zabić xD
Mam nadzieje że Lech się wyprowadzi z domu i uwolni w końcu od ojca ^^
Zaraz...a Norbert nie romansuje jeszcze z Martą? A nie to Leon xD
Oby Fernando się dowiedział co za ziółko z Marty, póki nie jest za późno :P

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Miłowo

Postautor: diamond5 » 09 lis 2015, 15:22

Niech Lech się nie przejmuje Igorem, w końcu to jego wybranka :)

Jednak doszło do ślubu Salomei z Karlosem ;)

A tak w ogóle, to ile ślubów ^^

No, Norbert! W końcu się opanowałeś! Ale ta cała Danuta wcale tak nie chciała zrezygnować z tego romansu i za to jej nie lubię <_<

Biedny Fernando… Co za wrrr z tej całej Marty! :/ Ciekawe czy nie zaszła w ciążę? Do fortuny się chce dopchać i pewnie teraz w ciąża byłaby jej na rękę?

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 10 lis 2015, 11:20

Bardzo dobrze, że Lech i Adrianna wzięli ślub, teraz powinni jeszcze się wyprowadzić i żyć z dala od Igora ;)
Na miejscu Beniamina chyba bym nie wytrzymał z Matyldą :P Może niech pomyślą o adopcji?
Czuję, że Jola i Bernardo będą razem szczęśliwi, ale coś mi się wydaje, że u Karlosa i Salomei pojawią się komplikacje :dotatusia:
Jakoś nie umiem darować Norbertowi jego zdrad, jego skrucha to trochę za mało. Zobaczymy, jak teraz się będzie prowadzić...
Pamiętam, że Fernando zdążył już poznać Wiolę. Liczę, że dzięki niej pozna prawdę i kto wie, może razem z nią wymyśli jakąś karę dla Marty soft9

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 10 lis 2015, 12:01

Dziękuję za komentarze :D

#68
Zarówno Edward jak i Teofil starali się jak najlepiej wychować swoich synów, pomagali im w nauce i liczyli, że wyrosną na mądrych i odpowiedzialnych Ćwirów.
Obrazek
Obrazek

Calista wkrótce po raz drugi została matką...
Obrazek

Obrazek

Na świat przyszła Oktawia.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rodzina postanowiła zapisać Wincentego i Cypriana do szkoły prywatnej.
Obrazek

Wszystko szybko poszło, dyrektor był zadowolony i zgodził się przyjąć dzieci ;)
Obrazek

Teodozja i Mariusz już praktycznie nie rozmawiali ze sobą. Jeśli już zaczęli, dochodziło do kłótni...
Obrazek

Mężczyzna bardzo kochał swoją małą córeczkę i starał się poświęcać jej więcej czasu, ale to nie pomagało w poprawie relacji z żoną.
Obrazek
Obrazek

Wykończona Teośka czasem miała wszystkiego dość i odcinała się od świata grając w gry.
Obrazek

Dominik zauważał ciężkie nastroje w domu i brak porozumienia między rodzicami. Był jeszcze zbyt mały, żeby to rozumieć, ale czuł, że nie jest najlepiej.
Obrazek

Mama jednak zawsze uspokajała go.
- Nie martw się, wszystko będzie dobrze. To tylko sprawy dorosłych. Kocham cię i to jest najważniejsze.
Obrazek

Tak, Teodozja mimo tego wszystkiego trudu, i tego, że nigdy nie chciała mieć dzieci, kochała je i były dla niej bardzo ważne.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chłopak miał kilkoro przyjaciół ze szkoły, do których często telefonował. Jak widać, już od najmłodszych lat myśli o poważniejszych rzeczach soft9
Obrazek
Obrazek

Mała Marzenka trochę podrosła ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Renato miał bardzo niewielu przyjaciół, dlatego raczej utrzymywał kontakt ze swoją rodziną, bratem Romanem i jego dziećmi.
Obrazek
Obrazek

Arkadia tworzyła w kuchni coraz ciekawsze specjały ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gertruda po śmierci Huberta początkowo bardzo się załamała. Straciła swojego ukochanego, na dodatek także przyjaciela, Filipa. Jednak szybko wzięła się w garść i pozbierała po tym. Najważniejsze były dla niej dzieci i dla nich musiała się starać i być silna. Niestety przestała za to wierzyć w miłość, bo każdy kolejny związek kończył się tragicznie. Nie chciała już więcej cierpieć z tego powodu i zamierzała oddać się całkowicie dzieciom, skupić się tylko na nich.
Obrazek

Jej najmłodsza córka Daria była już na tyle duża, że mogła iść do szkoły. To wiele mogło ułatwić.
Obrazek

Matylda coraz częściej przesiadywała u Leona, wyżalając się z nieudanego związku z mężem. Tak naprawdę kochała swojego Beniamina, lecz to on nie mógł już jej znieść. Kobieta chciała naprawić te małżeństwo i zrobić wszystko aby on od niej nie odszedł, ale nie wiedziała jak i powoli zaczęła się gubić w tym wszystkim.
Obrazek

Jej pocieszyciel z pewnością w tym nie pomagał soft9 Za to skomplikował sprawę jeszcze bardziej wdając się z Matyldą w romans...
Obrazek

Kobieta nie planowała i nie chciała tego, ale zmęczona kłótniami z mężem łatwo dała się ponieść namiętności.
Obrazek

Nieszczęśliwe mężatki okazały się niestety bardzo łatwym łupem dla Leona soft9
Jakiś czas temu poznał on Teodozję, która wydała mu się bardzo atrakcyjna. Kobieta zwierzyła mu się ze swoich problemów, a Leon już dobrze wiedział, jak ją pocieszyć...
- Och, taka kobieta jak ty nie zasługuje na takie życie. Naprawdę chcesz to ciągnąć? W stałym związku nigdy nie będziesz naprawdę szczęśliwa. Spójrz, życie jest tylko jedno, nie marnuj go, możesz robić co chcesz i Mariusz nie musi cię ograniczać.
Obrazek

- Dziękuję... jesteś wspaniały...
Obrazek

- To ty jesteś wspaniałą kobietą. I bardzo uroczą. Naprawdę...
Obrazek
Obrazek

Niestety na tym się nie skończyło, Teosia łatwo dała się porwać jego zalotom...
Obrazek
Obrazek

Leon skakał od jednej, do drugiej. Szczególnie lubił Martę...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

„Wow, jaki tyłek!” XD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Następny dzień za to spędził z Matyldą...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miłowo

Postautor: Levkoni » 10 lis 2015, 13:38

A ta Gertruda to z kim ma te dzieci, bo już nie pamiętam? :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Miłowo

Postautor: Pacyfka » 10 lis 2015, 13:51

Levkoni pisze:A ta Gertruda to z kim ma te dzieci, bo już nie pamiętam? :D
Z Leonem xD Zaraz będzie miał trójkę dodatkowych dzieci xD

Ależ ten Leon rozpustny, a tamte też nie lepsze <_<

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 10 lis 2015, 16:39

Widzę, że sytuacja w domu Ćwirów nieco się uspokoiła. Oktawia to świetne imię ;)
Spodziewałem się wybuchu Teodozji, ale nie sądziłem, że wda się w romans z Leonem :O Zachowanie Lotario bardzo adekwatne do nazwiska, cztery simki na raz... Jestem strasznie ciekawy, jak dalej się to potoczy!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 11 lis 2015, 12:40

Pacyfka pisze:
Levkoni pisze:A ta Gertruda to z kim ma te dzieci, bo już nie pamiętam? :D
Z Leonem xD Zaraz będzie miał trójkę dodatkowych dzieci xD
Zgadza się :P A co do następnych dzieci to zobaczymy :D
Lion pisze:Zachowanie Lotario bardzo adekwatne do nazwiska, cztery simki na raz...
Leon to taki drugi Don Lotario :D

Dzisiaj bardzo gorąca relacja... :cwaniak: (niestety w dosłownym sensie)

#69
Monika Biedak urodziła kolejne dziecko.
Obrazek

Tym razem również był to chłopczyk - Sebastian.
Obrazek
Obrazek

Para jednak nie próżnowała :cwaniak: Oby nie skończyło się to kolejnym dzieckiem...
Obrazek

Kobieta mogła wreszcie wrócić do pracy.
Obrazek

Wieczorem przydarzył im się mały pożar, ale dzielna Monika opanowała sytuację xD
Obrazek

Kolacja również była gorąca soft9
Obrazek

Igraszki małżeństwa jednak nie obyły się bez efektów...
Obrazek
Obrazek
(ten mały to Mikołaj soft9)

Obrazek

Za to Honorata dorastała i była już nastolatką.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Patrycja Pacynka, córka Haliny, była bardzo wesołą i radosną dziewczynką. Wszyscy w rodzinie ją uwielbiali.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jednak wreszcie miała swoje urodziny i wyrosła na równie wesołą, ale nieco rozrywkową nastolatkę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Norbert po wszystkim, co zrobił Dianie, chciał się wynagrodzić. Mimo że ona nic o jego zdradach nie wiedziała, zaprosił ją na „przeprosinową” randkę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przy restauracji spotkał Sandrę, której nie wiedzieć czemu nie podobały się flirty Norberta z Dianą... Może wiedziała o jego zdradach?
Obrazek
Obrazek

Leokadia Nic była bardzo grzeczną dziewczynką i dobrą uczennicą. Nie sprawiała rodzicom większych problemów.
Obrazek

Teraz, gdy córka jest już duża, Tekla pomyślała o podjęciu pracy. Znalazła dobrą ofertę w karierze badacza natury.
Obrazek

Norbert zestarzał się.
Obrazek
Obrazek

W sklepie spotkał Nikczemnego szarlatana. Na szczęście nie był taki głupi i nie dał się okraść. Szarlatan od lat był obserwowany przez współpracującą z nimi policję. Norbert był teraz szefem agencji wywiadowczej SimCity.
Obrazek

On i Dobromir szczególnie dobrze się dogadywali i zostali najlepszymi przyjaciółmi.
Obrazek
Obrazek

Mimo, że mężczyznę dopadła starość, nie zdecydował się na emeryturę. Miał teraz przecież bardzo wysoką pozycję, osiągnął wielki sukces.
Obrazek

U rodziny Ludwika również przydarzył się pożar, na szczęście nieszkodliwy.
Obrazek
Obrazek

Aneta zmieniła grupę wiekową.
Obrazek
Obrazek

Ludwik i Zofia mimo lat i wielu kryzysów w małżeństwie, nadal się kochali... A teraz ich własne dzieci stawały się dorosłe.
Obrazek

To był bardzo gorący tydzień w Miłowie soft9 U Odgromników najpierw zapaliła się kuchenka...
Obrazek

A później przez rozpalony kominek, pokój zajął się ogniem. Na nieszczęście był w nim akurat Jacenty...
„Och, jak przyjemnie, tak ciepło”
Obrazek
Obrazek

Jowita zauważając to, natychmiast zaczęła próbować ugasić pożar. Niestety, przez swoją głupotę wskoczyła w ogień niechcący sama się zapaliła...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Finał tego był tragiczny. Jowita cudem uniknęła śmierci, ale za to Jacenty próbując wstać z kanapy nagle zapłonął chociaż wcześniej mu nic nie było spłonął w pożarze.
Obrazek

Zbigniew nie mógł się pogodzić z jego odejściem. Tak bardzo go przecież kochał... Jacenty był taki młody, miał jeszcze tyle do przeżycia... Zaczął prosić Mrocznego Kosiarza o życie syna.
Obrazek

Kosiarz zlitował się nad nim i dał mu tylko jedną szansę. Jego wybór mógł przesądzić o wszystkim...
Obrazek
Obrazek

Zbyszek wygrał!
Obrazek

Mroczny niezadowolony :D
Obrazek

Jacenty został przywrócony do świata żywych :P
Obrazek
Obrazek

Trudno opisać radość, kiedy Zbigniew znów mógł uściskać ukochanego syna. Mógł go przecież stracić na zawsze, ale los dał mu drugą szansę.
Obrazek

+ Bonus
[spoiler]Obrazek

Spanie nad łóżkiem... Czyli śpimy na stojąco, chociaż łóżko jest tuż obok soft9
Obrazek[/spoiler]
Ostatnio zmieniony 11 lis 2015, 13:24 przez Lenna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 11 lis 2015, 13:08

Skoro sytuacja rodzinna Biedaków i tak wygląda jak wygląda, to głęboko liczę, że tym razem będą bliźniaki soft9
Dobrze, że Norbert chce wynagrodzić Dianie swoje zdrady. Szkoda, że ta niedługo umrze, w sumie to lubię ich jako parę...
Chyba dawno nie było tylu pożarów na raz. Zdecydowanie ostatni był najbardziej efektowny!
„Och, jak przyjemnie, tak ciepło”
Jacenty próbując wstać z kanapy nagle zapłonął chociaż wcześniej mu nic nie było spłonął w pożarze.
:haha:
Dobrze, że Zbyszek uratował syna. Swoją drogą to chyba pierwszy raz, kiedy widzimy, jak któryś z twoich simów prosi Kosiarza o pozostawienie kogoś przy życiu soft9

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: Miłowo

Postautor: Pacyfka » 11 lis 2015, 14:05

Gorąca relacja :P
„Och, jak przyjemnie, tak ciepło”
xD
Jacenty tak bardzo przejęty tym pożarem xD Miał szczęście że Zbyszek go wskrzesił :D
A Biedaki dalej się rozmnażają xD Może jak jedna z córek jest już nastolatką, to przynajmniej pomoże rodzicom przy młodszym rodzeństwie :D
Skoro sytuacja rodzinna Biedaków i tak wygląda jak wygląda, to głęboko liczę, że tym razem będą bliźniaki soft9 [2] :D


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości