Miłowo

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miłowo

Postautor: simunia » 10 wrz 2015, 21:18

Super relacja jak zawsze wiele się u cb dzieje i aż się chce grać jak tak patrze na twoje zdjęcia

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Miłowo

Postautor: Smustle » 10 wrz 2015, 23:35

Teofil to kopia Aleksandra :D
Zosia jest otwartą kobietą soft9
Niech się tylko na innych panów niż własny mąż za bardzo nie otwiera :P
Ach ten Hubert soft9 Nieładnie, kolego soft1 A jako dorosły się podziarał i z gołą klatą chodzi :P I nie ma głowy do interesów, niestety ;/
Lolita [*] Lech będzie miał teraz ciężkie życie, jeszcze rzeczywiście zacznie nadużywać browarów :(
Fajnie że Wiktor jest zielony :)
Widzę że obaj synowie Hektora i Arkadii odziedziczyli kolor włosów po mamie :)
Sielanka u Kaliente znając ciebie nie potrwa długo :P
Leon nie dał się nabrać krowokwiat, spryciula ;P
Biedna Wiola, teraz jej nie słuchają, a później będzie płacz i zgrzytanie zębów :/
Dobrze że chociaż Dobromir dobrze trafił (mam nadzieję że nie zabijesz Tekli :curious: )
Marta mimo młodego wieku, jest kobietą z ekhem... przeszłością :dotatusia:
I tylko na pieniądzach jej zależy, a to dzi...ewczyna soft9
Mam nadzieję że Zbigniew przejrzy na oczy zanim będzie za późno soft1
Bardzo nieładnie, że Lolita straszy swojego syna soft1
Roman vs ugniatacz, groźnie wyglądające starcie :doge: Dobrze, że obaj przeżyli xD
Diana to jakaś maniaczka czystości, idzie do restauracji i okna myje :facepalm:
Pani Zadecka soft9 Tylko gdzie jej słynna torebeczka :unsure:
Scholastyka xD Co ona tak bez przerwy pierdzi? I to przy ludziach jeszcze... A fe.
Pan Lama :D
Płonący kibel :haha: Nie kojarzę go z mojej gry, może dlatego że przeważnie wyburzam maxisowe parcele i stawiam gotowce przerobione z tych maxisowych przez innych xD Teraz przy okazji grania bez cc muszę się uważniej przyjrzeć Przedmieściu ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 11 wrz 2015, 5:37

Rudy kosmita tak ślicznie wygląda! <3
TO zdjęcie jest ekstra! :haha: Widzę, że w Miłowie zapanowała istna epidemia chorób psychicznych. soft9
Nie chcę nic mówić, ale Wiola nie powinna krytykować poczynań Marty Słomki. :P Marta przynajmniej nie zamierza (chyba) nikogo mordować. ;)
Scholastyka. :wat: Co za simka. Aż dziw, że ktoś w ogóle chciał z nią romansować. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 11 wrz 2015, 19:09

simunia pisze:Super relacja jak zawsze wiele się u cb dzieje i aż się chce grać jak tak patrze na twoje zdjęcia
Dziękuję, bardzo mi miło ^^
Smustle pisze: Sielanka u Kaliente znając ciebie nie potrwa długo :P
I tu cię zaskoczę, sielanka u nich utrzymała się wyjątkowo długo ;)
Galcia pisze:Rudy kosmita tak ślicznie wygląda! <3
Zasmucę cię, sama nie wiem czemu usunęłam mu włosy (tzn. teraz już ma ale jak był młodszy to nie miał :/), bo pierwotnie miał nieco inaczej wyglądać xD

#28
Maria Marzyciel zapaliła się podczas gotowania :wat:
Obrazek
Na szczęście wyszła z tego cało.

Sielanka u Kaliente ciąg dalszy :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Leon zapoznał się z Getrudą...
Obrazek

Nawet trochę za bardzo... soft9
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chyba się trochę zagalopował xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Filip Desperat jako dorosły ;)
Obrazek

Teresa i Weronika to już staruszki. Kobiety jednak nadal utrzymują ze sobą kontakt.
Obrazek
Obrazek

Wiola sama nieźle w życiu nabroiła i dobra z niej była krętaczka. Mimo to, dostawała szału na myśl, że ktoś inny chce żerować na jej majątku... Gdy dowiedziała się o zaręczynach Zbigniewa i Marty, chciała zrobić wszystko, aby nie dopuścić do ślubu.
Niestety Marta okazała się trudną przeciwniczką. Na żadne Krowokwiaty się nie nabrała, Wiola w wściekłości pobiła się z nią soft9
Obrazek

pomimo to, Marta zamierzała postawić na swoim (chociaż wiedziała, że ciężko będzie żyć z teściową... xD) i poślubiła Zbyszka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jednak zaraz po weselu Wiola dała Marcie popalić soft1
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zbyszkowi było smutno, że matka nie akceptuje jego związku...

Dobromir i Tekla są świetną parą ;)
Obrazek

A Marta w ciąży :O
Obrazek

pomimo to, nadal romansuje z Amarem, który to z kolei zamieszkał wspólnie z Eustachym. Przyjaciele nie lubią stałych związków...
Obrazek

Kazimierz Siodełko - wierny mąż Agaty, ojciec Janiny i Stanisława, wiceburmistrz SimCity, umiera...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tadeusz i Matylda Bajarz są nastolatkami. Teodor, ich ojciec, pracował jako nauczyciel. Przyszło mu uczyć własne dzieci... Z synem nie miał żadnych problemów, ponieważ Tadeusz był świetnym uczniem, ale już Matylda sprawiała niemałe problemy. Była kiepska w nauce, w takim wypadku posiadanie ojca nauczyciela jest jeszcze gorsze... Dziewczyna zawsze była poniżana, a jej brat wyróżniany. Przez to nie miała dobrych relacji ani z bratem, ani ojcem. Jej jedynym wsparciem była matka i wujek Andrzej.
Tadeusz zakochał się w Oliwii Promyk (tak serio to Olaf Promyk, ale zmieniłam imię xD).
Obrazek

A to mała Karina Bertino :curious:
Obrazek

I rodzinka w komplecie.
Obrazek

:dotatusia:
Obrazek

Scholastyka była po prostu leniwa. Miała niby pracę, ale zarabiała tam tyle, co nic, a poza tym nawet nie chciało jej się tam pracować. Nie zamierzała wykorzystywać Diany (która przecież była jej najlepszą przyjaciółką), ale dobrze jej było siedzieć w domu i robić co chciała xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Romans zakończył się tragicznie :/ Scholastyka była w ciąży...
Obrazek
Obrazek
Dziewczyna nie chciała dziecka, to była dla niej katastrofa...

Najgorsza była jednak reakcja Eustachego...
- Posłuchaj mnie. Jestem w ciąży...
Obrazek

- Tak, tak, tak...
Obrazek

- Zaraz, chwila... ŻE CO?!
Obrazek

- Ty chyba sobie nie myślisz, że ja ci będę dzieciaka wychowywał?!
Obrazek
Obrazek

- Ale to jest też twoje dziecko!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

- Co mnie to obchodzi!! Nie, wiesz co, wychodzę...
Obrazek
I tak Scholastyka została sama. Nawet alimentów nie mogła u niego wyprosić...

Jedynym wsparciem była dla niej Diana.
- Poradzimy sobie, zobaczysz. Będę ci pomagać z dzieckiem.
Obrazek

Scholastyka w ciąży je za dwóch xD
Obrazek

Ale kultury to ona się nigdy nie nauczy :/
Obrazek

I Miłowo ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 11 wrz 2015, 21:29

Lubię tę sielankę u Kaliente, polubiłem ich rodzinkę!

Życie Ernesto i Orlando jest naprawdę bardzo smutne :(

Liczę, że wbrew pozorom Hubert okaże się być simem, który przełamie fatum niezbyt szczęśliwego życia przedstawicieli rodziny Biedaków.

Nie wpadłbym na to, że Leon okaże się za sprytny na krowokwiatowy podstęp Wioli – jednak nie jestem jasnowidzem :P


Marta Słomka jest u Ciebie naprawdę wyrachowana! W dodatku nawet ona nie dała się przechytrzyć Wioli :O

Diana i Renato mogą być całkiem fajną parą, zastanawiam się jednak, czy Diana nie okazuje zbyt dużo serca Scholastyce...

Jestem też ciekawy z kim ostatecznie zwiąże się Gertruda :curious:

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Miłowo

Postautor: Bart » 11 wrz 2015, 22:50

Rany boskie! Dwa tygodnie Cię nie ma, a tu tyle się dzieje.. :P
Nie ogarniam nic z tego co się u Ciebie dzieje, ale nie mogę odpuścić Twoich relacji, bo są niesamowicie ciekawe.. soft9
Chyba jeszcze z kilka razy muszę zaległe relacje przeczytać, by wszystko ogarnąć :D
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Miłowo

Postautor: Lenna » 12 wrz 2015, 15:17

Bart, dzięki i cieszę się, że podejmujesz trud zrozumienia tego wszystkiego soft9 Ja sama się czasem gubię we własnych zdjęciach, bo mam tam istny armagedon soft1

Dobra wiadomość jest taka, że zdjęcia które pokazuję są już nieco świeższe (z kwietnia) i bardziej zbliżone do mojej obecnej gry, ale zła wiadomość jest taka, że dałam dopiero 1/3 wszystkich zdjęć soft1 (ponieważ pstrykam coraz więcej fotek i każdy Sim jest obfotografowany 83682845 razy XD)

#29
Maria przeszła na emeryturę (pracowała jako kucharka) i teraz ma jeszcze więcej czasu na kłótnie z mężem... :/ Małżonkowie się już wręcz nie znoszą, ale nie rozwiodą się ze względu na Mariusza.
Obrazek
Obrazek

Hektorowi trochę przybyło na wadze, czas to naprawić xD
Obrazek
(przy okazji duch Krystyny z Napoleonem)

Romans Leona i Gertrudy trwa.
Obrazek
Obrazek
Mimo to znajdzie jeszcze czas na spotkanie z Jowitą. Raz z jedną, raz z drugą...

Zbyszek bardzo cieszy się, że zostanie ojcem.
Obrazek

Marta spróbowała sama zrobić obiad...
Obrazek

Z marnym skutkiem xD Żadna z niej kucharka.
Obrazek

Wiola kocha swojego syna, ale nie ma już pojęcia, jak przekonać go, że jego żona jest fałszywa...
Obrazek
Obrazek

- Pożałujesz tego, że pojawiłaś się w tym domu!
Obrazek
Wiola i Marta w pewnym stopniu były bardzo podobne do siebie. Obie sprytne, żadna nie potrafiła przechytrzyć drugiej... to było ciężkie starcie xD

Nadszedł dzień porodu.
Obrazek

Narodziły się bliźnięta :O Judyta i Jacenty.
Obrazek

Zbigniew od razu pokochał swoje dzieci.
Obrazek
Obrazek

Ale z Marty była już średnia matka. Niby jej dzieci były dla niej ważne, ale wolała zajmować się czymkolwiek innym, niż zmienianiem pieluch i słuchaniem ich płaczu...
Obrazek

Wiola została babcią. Ciężko w to uwierzyć...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ignacy musiał odejść. Niestety śmierć go złapała w takim miejscu, że bugi były murowane :facepalm:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ciekawa sytuacja - Urszula Uczeń płakała, mając w chmurce urnę :O
Obrazek

Janina jest bardzo dobrą mamą.
Obrazek

Czesio jest już starszy ;)
Obrazek

Nadeszła ta chwila, której Scholastyka najbardziej się obawiała... poród.
Obrazek
Obrazek

Tak na świat przyszedł Grzegorz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety Scholastyka była tak bardzo przerażona tą całą sytuacją, że wpadła w depresję poporodową... Nie chciała tego dziecka, mimo, że Diana miała jej pomagać przy jego wychowaniu, nie mogła patrzeć na nie, denerwował ją jego płacz...
Dziewczyna nie wytrzymała i zrobiła najgłupszą rzecz w swoim życiu. Pragnęła pozbyć się tego dziecka, żeby było jak najdalej od niej... zabrała je i podrzuciła pod pierwszy lepszy dom, a następnie uciekła. Nie mogła przecież zostawić je u Diany, była jej przyjaciółką, nie mogła jej tak wykorzystać. Ale po tym, co zrobiła, wiedziała, że nie może do niej wrócić. Przyjaciółka pewnie by dostała szoku, gdyby się dowiedziała, co zrobiła...
Dlatego Scholastyka zamieszkała w starej, maleńkiej chatce pod laskiem... nie było jej stać na nic lepszego, poza tym, była tak biedna, że nie stać jej było nawet na jedzenie...
Jej stan psychiczny był bardzo zły.
Obrazek

...

Gdy Ludwik Melodyjka siedział wygodnie w domu i czytał ulubioną książkę, usłyszał nagle płacz dziecka przed domem. Kiedy wyszedł, nie mógł oczom uwierzyć - pod drzwiami leżało niemowlę, jedynie z karteczką z imieniem i nazwiskiem.
Obrazek

Ludwik nie wiedział, jak ktoś mógł tak po prostu zostawić dziecko... chciał znaleźć jego rodziców, ale mały Grześ był taki uroczy...
Obrazek

Zabrał go do domu.
Obrazek

Zofia była w niemałym szoku, widząc cudze dziecko.
Najpierw zajęła się nim...
Obrazek
Obrazek

...ale potem zrobiła mężowi awanturę.
- Co ty sobie wyobrażasz?! To dziecko nie może u nas zostać!
Obrazek

- Ono potrzebuje domu! Nie możemy tak po prostu oddać Grzesia do sierocińca...
Obrazek

- Grzesia?! Och, widzę, że traktujesz go już jak własnego syna! Przypominam ci, że to nie jest nasze dziecko!!
Obrazek
Marian przysłuchuje się kłótni xd

- Wiem. Ale dopóki nie odnajdziemy jego prawdziwych rodziców, on powinien u nas zostać...
Obrazek
Zofia w końcu uległa mu. Ale zdecydowanie nie była zadowolona z tej sytuacji. Ledwo radziła sobie z własnymi dziećmi, miała już wszystkie dość, harowała jak kura domowa. A teraz przyszło jej opiekować się jeszcze Grześkiem...

+ Bonus
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 12 wrz 2015, 16:09

To takie głupie, żeby nie rozwodzić się dla "dobra dziecka". Co innego jeśli małżonkowie z myślą o dziecku chcą się dogadać (każdy powód do dogadania dobry), ale jeśli małżeństwo ma polegać na wzajemnej niechęci i potajemnych kłótniach, wówczas traci to sens :(

Wiola i Marta chyba będą musiały nauczyć się tolerować siebie nawzajem :P Choćby dla dwójki nowych domowników ;)

Ula zdecydowanie za młodo zaczęła zamartwiać się myślą o śmierci :P

Scholastyka okazała się być tak... No brak mi słów na nią! Jedyne co dobrego mogę o niej powiedzieć, to że zamieszkała w jednym z moich ulubionych maxisowych domów :D

Zofia miała prawo nie czuć w sobie sił na zajęcie się Grzesiem, ale chyba dobrze, że za namową Ludwika postanowiła to zrobić.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miłowo

Postautor: simunia » 12 wrz 2015, 16:53

No no ciekawie się robi w tych rodzinkach

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 13 wrz 2015, 13:39

Z Marty Słomki musi być twarda sztuka, skoro zdecydowała się wstąpić na wojenną ścieżkę z teściową. soft9
Super, Diana będzie teraz mieć na głowie dwa pasożyty. :D
Mariuszowi na pewno będzie lepiej z rodzicami, którzy nieustannie na siebie wrzeszczą, niż gdyby się rozwiedli... tiaa... <_<
Judyta? Bardzo ładne imię. :D
Scholastyka marnie skończyła, ale jakoś nie potrafię jej żałować. Spodziewałam się tego, że porzuci dziecko, ale sądziłam, że odda je na wychowanie Dianie.
Czekam, aż Zofia wybuchnie i zostawi Ludwika. :( Szkoda, że ich związek się sypie, jakoś tak pasują do siebie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Miłowo

Postautor: Smustle » 13 wrz 2015, 14:18

Maria to zapalona kucharka :P
Sielanka u Kaliente potrwa długo? To mnie zaskoczyłaś xD
Leon, nonono. Faktycznie suę zagalopował soft1
Filip ma szeroooki nochal :P
Nie pamiętam kto to Teresa i Weronika, a nie chce mi się sprawdzać xD
Wiola i Marta - trafił swój na swojego :doge:
Dobromir to syn Wioli?
Kazimierz Siodełko niech spoczywa w pokoju (albo w kuchni :P)
Olaf, tfu Oliwia Promyk xD ma śmieszną fryzurę :D
Nie pamiętam kto to rodzina Bertino
Scholastyka, odpowiedzialnością to ona nie grzeszy soft1
I poczuciem higieny ani dobrym wychowaniem również :P
Mimo tragiczności sytuacji, nie potrafię się nie śmiać z tego zdjęcia z kloszem na łepku xD
Ludwik to taki dobry samarytanin. Nie każdy by chciał się zajmować nie wiadomo czyim dzieckiem. Chociaż z drugiej strony nie powinien dodatkowo obciążać Zofii... Ciekawe co z tego wyniknie :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Miłowo

Postautor: Bart » 13 wrz 2015, 14:31

Maria pewnie liczy na przedwczesną śmierć swojego męża.. :cwaniak:
No tak, Wiola kompletnie nie wygląda jak babcia
Te tancerki hula zawsze mnie rozwalają.. :P
Właśnie za takie rzeczy kocham TS2.. :wub:
Szkoda Scholastyki. Chodzi o tą chatkę niedaleko domu Biedaków?
Ciekawe jak postąpią Ludwik i Zosia..
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 13 wrz 2015, 15:24

Dziękuję za komentarze <3
Smustle pisze: Nie pamiętam kto to Teresa i Weronika, a nie chce mi się sprawdzać xD
Teresa i Ryszard to adoptowane dzieci już śp. Kingi i Arnolda (a Kinga to córka Andżeliki i Damiana), a Weronika i Wiola to córki Wiktorii (która to była córką Szczepana i Liliany), i przybrane córki Kingi i Arnolda, bo Wiktoria się nimi nie opiekowała (Ryszard, Teresa, Weronika i Wiola są takim przybranym rodzeństwem). Ludwik i Henryk to adoptowane dzieci Teresy, a Halina i Cezary to jej rodzone dzieci z Alojzym. Mam nadzieję że wszystko jasne, bo to trochę poplątane xD
Smustle pisze: Dobromir to syn Wioli?
Tak ;)
Smustle pisze: Nie pamiętam kto to rodzina Bertino
Potomkowie Diny, Roman jest synem Benito i Adeliny (Adelina - córka Krystyny, wnuczka Diny) i bratem Renato. Roman z Dagmarą mają dzieci: Bernardo i Karinę.
Bart pisze:Chodzi o tą chatkę niedaleko domu Biedaków?
Tak :)

Jak coś jest jeszcze niejasne to śmiało pytać :P

#30
Tomasz wygląda przez okno myśląc o liściach soft1
- Przydałoby się zrobić z nimi porządek...
Obrazek

A może zauważył coś innego?
Obrazek

Nie wytrzymał i poszedł po nocy grabić liście X'D
Obrazek
Obrazek

Paweł i Maria jak zwykle się o coś kłócą...
Obrazek

I takie tam z życia - Maria czyta książkę kulinarną ;)
Obrazek

Jej mąż, jak to miłośnik fitnessu, z samego rana musiał pobiegać xD
Obrazek
Obrazek

Odwiedził ich Tadeusz Bajarz, kolega ze szkoły Mariusza.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mariusz to wzorowy uczeń.
Obrazek

Burmistrz SimCity, Stanisław Siodełko, ukradł im niewidzialną gazetę soft1
Obrazek

Wieczorem znowu zaczęły się kłótnie...
- Do niczego się nie nadajesz! Jak mogłam wyjść za ciebie za mąż?!
Obrazek

Mariusz ma serdecznie dosyć kłótni rodziców. Szczerze mówiąc, wolałby, żeby się rozwiedli, niż żeby tak to wyglądało...
Obrazek
Obrazek

Duchy, a w tle - cmentarz soft9
Obrazek

Następny dzień był bardzo smutny. Stary Tomasz umarł...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pamiętacie Martę, Martynę i Weronikę Marzyciel (Marta i Martyna - córki Marka i Klementyny)? Kobiety miały bardzo spokojnie życie, wszystkie osiągnęły sukces zawodowy - Marta została słynnym naukowcem, Martyna architektem, a Weronika miała pracę związaną z muzyką. Jednak żadna z nich z nikim się nie związała - trzy przyjaciółki wolały być same i tak się zestarzały.
Weronika była bardzo przyjazną osobą, utrzymywała kontakt ze swoim przyszywanym rodzeństwem - Ryszardem, Teresą i Wiolą, oraz zaprzyjaźniła się z praktycznie całą rodziną Marzycielów, wszyscy ją znali i lubili jako dobrą "ciocię".
Pewnego razu gdy Martyna bawiła się kolejką xD, nagle zapaliła się :O
Obrazek

Całe szczęście dzięki pomocy siostry i straży pożarnej, udało jej się przeżyć.
Obrazek
Obrazek

Następny dzień dla odmiany był bardzo zimny xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Renato spróbował naprawić telewizor, niestety niezbyt mu to wyszło xD Mechanik z niego żaden, ale za to dobry sportowiec - zrobił karierę w sporcie.
Obrazek
Obrazek

Leon Lotario ciągle wymyka się z domu i ma w nosie pouczenia ojca...
Obrazek

Raz nawet do domu odwiozła go policja.
Obrazek

Całe szczęście następnego dnia mial urodziny i sam mógł o sobie decydować...
Obrazek
Obrazek
Niestety Jowita, jedna z jego dziewczyn XD, chciała udać się na studia, myślała, że Leon wybierze się wraz z nią - wydawało jej się, że to poważny związek. Ale Leona nauka nie obchodziła, zadeklarował, że on na żadne studia iść nie będzie. Jowita bardzo się zdenerwowała, i ostatecznie zerwali ze sobą.

Gertrudę, obecnie swoją jedyną dziewczynę, Leon postanowił przedstawić ojcu.
Obrazek
Obrazek

Później poszli się "zabawić" w jacuzzi :dotatusia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bartłomiej Biedak długo nie potrafił sobie nikogo znaleźć. Cały czas przejmował się sytuacją w domu - kłótniami rodziców...
W końcu stwierdził, że to ich sprawa i on powinien zadbać o swoje życie. Tak poznał Monikę Piechur.
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Halina i Cezary, rodzone dzieci Teresy i Alojzego, są już dorośli.
Obrazek
Czarek znalazł sobie nawet pracę w polityce.

Halinka podjęła ważną decyzję. Postanowiła zaadoptować dziecko, tak jak jej mama zaadoptowała jej braci - Ludwika i Henryka.
Obrazek
Obrazek
Wkrótce w ich domu miał się pojawić nowy członek rodziny!

Kolejne rodziny w następnej relacji :P
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miłowo

Postautor: simunia » 13 wrz 2015, 16:52

No no no dobrze, że zaprzestałaś uśmiercać tych simów obecnie również gram w Miłowie

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 13 wrz 2015, 17:00

Coraz częściej mnie zaskakujesz – w relacji pożar i porażanie prądem, a mimo to jedyna śmierć w tym odcinku była spowodowana starością ;)

Stanisław to polityk z krwi i kości, a tu proszę, gazety kradnie! Bardzo nieładnie :D

Gertruda i Leon są interesującą parą. Jestem ciekawy, co dla nich szykujesz, bo coś czuję, że oni sielanki nie zaznają. Liczę za to na sielankę u Bartłomieja Biedaka!

Halinka na pewno będzie bardzo dobrą matką :)

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Miłowo

Postautor: Smustle » 13 wrz 2015, 22:36

Ledwo jedną relację skomentowałam, a tu już następna xD
Ach ten Tomasz, szalooony soft9 Co tam straszny duch, liście zgrabić trzeba! :D
Paweł i Maria chyba się będą kłócić do zakichanej śmierci... Zresztą i tak im niewiele czasu zostało.
Chociaż widzę żyją aktywnie, więc na plus (najgorsze jest stetryczenie starcze :P)
Burmistrz kradnie, nonono, nieładnie (choć jest to dość realistyczna sytuacja... pomijając fakt że jest to niewidzialna gazeta soft9 )
Mariusz jest tak przejęty kłótniami rodziców że nie zwraca uwagi na ducha
Rip Tomasz, kto teraz będzie liście grabił :(
Fajnie że Marzycielki spełniły swoje marzenia (fajna gra słów :P )
Nie wiedziałam że kolejka może się zapalić :O
Dobrze że nikt nie zginął w tym pożarze.
Najpierw gwałtowne ocieplenie, a zaraz potem epoka lodowcowa soft9
Co oni tam mają za sprzęt na dworze? :doge:
Chińszczyzna! xD Uwielbiam jak moi simowie zostawiają te pudełka gdzie popadnie :/
Renato dostał porządnego kopa ;P
Leon nie zasługiwał na Jowitę, bardzo dobrze że zerwali ze sobą (y)
Pewnie jedna Gertruda mu na długo nie wystarczy...
Fajnie że Bartłomiej znalazł dziewczynę :) Monika, Monika, dziewczyna ratownika :D Już chyba jedną Monikę miałaś o ile dobrze pamiętam.
Halinka kontynuuje rodzinną tradycję, uroczo ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 14 wrz 2015, 10:44

A to niedobry burmistrz. soft9 Pewnie ujawniono jakiś skandal z jego udziałem i nie chciał, żeby mieszkańcy Miłowa się dowiedzieli, dlatego biegał od domu do domu i kradł niewidzialne gazety. :D
Już myślałam, że uśmiercisz trzy staruszki na jednym ogniu, a tu taka niespodzianka! :P
Halina widzę z rozmachem, mogła zacząć od kota, a nie od razu dziecko adoptować. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 14 wrz 2015, 17:26

Dziękuję za komentarze :sweet:
simunia pisze:No no no dobrze, że zaprzestałaś uśmiercać tych simów obecnie również gram w Miłowie
O, to jeszcze nie taki koniec uśmiercania :devil: , ale faktycznie, teraz zdecydowanie mniej tych śmierci ;)
Smustle pisze:Monika, Monika, dziewczyna ratownika :D Już chyba jedną Monikę miałaś o ile dobrze pamiętam.
Tak, akurat tak się złożyło - była już Monika Dziecina, czyli mama Diany ;)
Galcia pisze:A to niedobry burmistrz. soft9 Pewnie ujawniono jakiś skandal z jego udziałem i nie chciał, żeby mieszkańcy Miłowa się dowiedzieli, dlatego biegał od domu do domu i kradł niewidzialne gazety. :D
:haha:

#31
Ryszard Melodyjka podczas przygotowywania naleśników flambirowanych, nagle się zapalił :wat:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Udało mu się wyjść z tego cało ;)

Jego syn, Maciek, jako dorosły podjął pracę jako naukowiec.
Niestety wiąże się to z wczesnym wstawaniem xD
- Jeszcze pięć minut...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ale nie ma lekko, wstać trzeba xD
Obrazek

A to pokoik dzieci Ludwika i Zosi - Anetki i Mariana, oraz Grzegorza ;)
Obrazek
Obrazek

I po małym remoncie.
- Mamooo, Grzesio śmierdzi!
Obrazek

Zofia, mimo początkowej niechęci, bardzo polubiła Grześka.
Obrazek

Latająca pielucha soft9
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zosia jednak nie żałowała, że zgodziła się na to, aby dziecko u nich zostało.

Obrazek

Tutaj Zofia z Mariankiem ;)
Obrazek

Ludwik ćwiczy charyzmę potrzebną do awansu, Ledwo co wyrabia się z pracą i dziećmi...
Obrazek

Marian miał urodziny.
Obrazek

Miał je także i Grześ ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Stan Scholastyki był coraz gorszy...
Obrazek

W końcu kobieta umarła z głodu.
Obrazek
Obrazek

Jowita Obrót udała się na studia. Była bardzo uzdolniona, więc szybko je zdała i wróciła do domu (niestety żadnych zdjęć z tego nie mam, nie wiem jakim cudem :O ).

Zbigniew i Marta mają mnóstwo roboty z wychowaniem dzieci.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A to Dobromir ;)
Obrazek

Wiola bynajmniej nie miała zamiaru odpuścić Marcie. Cały czas się kłóciły...
- Jak możesz tak wykorzystywać mojego syna?! Wiem, że go zdradzasz...
Obrazek
Obrazek

- Och, daj spokój, sama pewnie nie jesteś święta! A twój głupiutki Zbyszek uwierzy mi we wszystko! Nic nie zrobisz... Dla niego jestem jego ukochaną, grzeczną żoną!
Obrazek

- Jak śmiesz?!
Obrazek
Obrazek

Marta nic nie zrobiła sobie z tego i zaraz potem umówiła się z Amarem xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Sytuacją u Langeraków zainteresowała się opieka społeczna. Nauczyciele martwili się o złe oceny Lecha, chłopiec na dodatek często przychodził do szkoły niewyspany i wykończony, niektórzy nawet zauważyli siniaki na jego ciele. Całe szczęście (lub nie), zanim ktokolwiek interweniował, Lech miał urodziny i dom dziecka już mu nie zagrażał.
Obrazek
Obrazek

Nie zmieniło to stosunków w domu, Igor mógł jeszcze bardziej bezkarnie znęcać się nad synem...
Obrazek
Obrazek

Związek Tadeusza i Oliwii kwitł i wyglądało na to, że są bardzo udaną parą ;)
Obrazek
Obrazek

Teodor i Eliza byli już starzy, nadeszła pora także na Andrzeja.
Obrazek
(na zdjęcie załapała się jeszcze Matylda)

Urodziny miały także Klaudia i Agnieszka xD (o ile pamiętacie, są w tym samym wieku co Andrzej).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(Agnieszka w czerwonym, Klaudia w fioletowym)

Obrazek

Janina nadal bardzo kocha swoją ciocię Alinę i ma z nią lepsze kontakty niż z własną matką...
Obrazek

Jej córeczka Ula jest już starsza.
Obrazek

I jak się okazało, czas Agaty się skończył...
Obrazek

Ale to nie koniec. Tego samego dnia zmarła Alina...
Obrazek

...do której Mroczny przybył zza ściany soft9
Obrazek
Alina i Agata do końca życia się nie pogodziły i krótko mówiąc nie przepadały za sobą.

Leszek załatwił swoim dzieciom szkołę prywatną.
Obrazek

W następnej relacji rodzina Bertino i Diana Dziecina ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 14 wrz 2015, 20:34

A to ciekawe, cudze dziecko obudziło w Zofii instynkt macierzyński. :P Scholastyka przynajmniej nie będzie w przyszłości bruździć w życiu Grzesia.
Biedny Lech. ;( Lolita jest (była) najmniej lubianą przeze mnie simką - to wszystko jej wina <_<
Widać, że w rodzinie sami politycy, trzy mównice obok siebie - co oni tam debaty urządzają? :D
Ten Kosiarz nad talerzem z rakami! :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 15 wrz 2015, 13:13

Dziękuję za komentarz ;)

Dzisiaj trochę sielanki :P

#32
Bernardo i Karina Bertino, jak to w rodzeństwie, czasem się kłócą, ale nie jest źle :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Roman i Dagmara pielęgnują swoją miłość :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Karinka, ta urocza dziewczynka (nawet się zrymowało XD), to tak naprawdę diabeł wcielony :devil:
Nie ma to jak potrollować na Centrum Ludzi.
Obrazek
Ciekawe, na kogo ona wyrośnie...

I takie tam z życia ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Roman ma pracę jako obibok. Nie jest to dobrze płatna praca, ale wystarczy, aby utrzymać rodzinę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzieci niestety nie mogą pochwalić się dobrymi ocenami...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do Kariny wpadła koleżanka - Aneta Melodyjka.
Obrazek

- Gdy dorosnę, będę miała bogatego męża i kupę forsy!
Obrazek

Bernardo znalazł sobie nową przyjaciółkę - Janinkę Gostek.
Obrazek
Obrazek

Tym razem Romek w kuchni ;)
Obrazek
Obrazek

Karinie narobiły się zaległości w szkole...
Obrazek

Następnego dnia wpadli do nich babcia z dziadkiem - Adelina i Benito.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Diana Dziecina długo poszukiwała swojej przyjaciółki Scholastyki. Gdy ta zniknęła bez śladu, Diana naprawdę się wystraszyła, martwiła się o nią i o jej dziecko. Jednak mijały kolejne tygodnie i wyglądało na to, że już nigdy jej nie odnajdzie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Odwiedził ją przyjaciel, Igor Langerak. Prawdę mówiąc, była ona jego jedyną przyjaciółką...
Obrazek

Niestety ale związek Diany z Renato zaczął się psuć. Po pierwsze, mieli odmienne charaktery. Diana nie chciała się pakować w stałe związki, nie chciała mieć dzieci i tak dalej. Za to Renato myślał, że się z Dianą ożeni i stworzą rodzinę...
Po drugie, Diana nie była wobec niego do końca szczera. Przeżyła krótkie zauroczenie samotnym Edwardem Ćwirem, właściwie był to tylko pocałunek, ponieważ Edward ciągle był załamany po stracie żony i nie chciał nowego związku.

Nie ma to jak bawić się samolocikiem z papieru soft1
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Diana poznała Halinę Pacynkę.
Obrazek
Obrazek

Wykorzystała laleczkę voodoo, aby uczynić z niej najlepszą przyjaciółkę :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ale rachunki same się nie zapłacą...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Postanowiła wyrwać się z domu i odwiedzić (Sekretną) Kuchnię Zuzi ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Spotkała tam niezrównoważoną psychicznie Simkę, która podziwiała przyprawy na szafce soft1
Obrazek
Obrazek

Następnie nieznajoma Simka zaczęła zaczepiać kucharkę XD
Obrazek

Diana przygotowała swoje popisowe danie - ma zamiar wziąć udział w zawodach kulinarnych ;)
Obrazek

Zjawiła się tam też Antonina Biedak.
Obrazek

Kucharka i dziwna Simka nie mogły się dogadać, doszło do rękoczynów xD
Obrazek

Pamiętacie pana od tępienia robaków? Tym razem znów przygotował te swoje płatki soft9
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie chcę wiedzieć co jest w tych płatkach...
Obrazek
Obrazek

Oczywiście to Diana wygrała :P
Obrazek
Obrazek

Kucharka i tamta Simka pobiły się ze sobą soft9
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości