Miłowo

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Miłowo

Postautor: Lenna » 14 sie 2015, 21:58

Postanowiłam wreszcie otworzyć temat z losami mojego Miłowa i pokazać wam moje wielopokoleniowe rodziny i wszystkie historie, które się tutaj zrodziły :P
Niestety, na początku mojego grania nie wiedziałam, że zrobię z tego relację, więc ilość i jakość zdjęć jest straszna... Dlatego pierwsze relacje będą raczej w formie tekstowej, ponieważ mimo wszystko chcę jakoś wam te historie streścić, a ze zdjęć dam, co mam.
Kolejny problem to jak już wspomniałam jakość zdjęć - przez moją głupotę (gdy zainstalowałam UC, nie skapnęłam się, że trzeba zmienić ustawienia w opcjach, zapomniałam o tym) pierwsze fotki są małe i brzydkie :( I niestety takie będą przez pierwsze relacje, a potem jeszcze dłuuugo będą bardzo średnie, robione przyciskiem C... Przepraszam za to :(

Pierwszy post jest postem organizacyjnym

Obrazek


Drzewo genealogiczne
Obrazek

Drzewo genealogiczne na familyecho.com
http://familyecho.com/?p=QQN5B&c=m24epd ... 5404652158


Simowie
Żyjący:
Rodzina Ćwir
Spoiler:
Rodzina Marzyciel
Spoiler:
Rodzina Kaliente
Spoiler:
Rodzina Lotario
Spoiler:
Rodzina Lotario (2)
Spoiler:
Rodzina Biedak
Spoiler:
Rodzina Przyjemniak
Spoiler:
Rodzina Melodyjka
Spoiler:
Rodzina Melodyjka (2)
Spoiler:
Rodzina Odgromnik
Spoiler:
Rodzina Moneta-Sztylet
Spoiler:
Rodzina Langerak
Spoiler:
Rodzina Hak
Spoiler:
Rodzina Sim
Spoiler:
Rodzina Uczeń-Siodełko
Spoiler:
Rodzina Dziecina
Spoiler:
Rodzina Bertino
Spoiler:
Rodzina Mendoza
Spoiler:

Zmarli:
Rodzina Ćwir
Spoiler:
Rodzina Marzyciel
Spoiler:
Rodzina Marzyciel (2)
Spoiler:
Rodzina Kaliente
Spoiler:
Rodzina Lotario
Spoiler:
Rodzina Biedak
Spoiler:
Rodzina Desperat
Spoiler:
Rodzina Przyjemniak
Spoiler:
Rodzina Melodyjka
Spoiler:
Rodzina Odgromnik
Spoiler:
Rodzina Moneta-Sztylet
Spoiler:
Rodzina Langerak
Spoiler:
Rodzina Biedak (2)
Spoiler:
Rodzina Próchno
Spoiler:
Rodzina Czarownik
Spoiler:
Rodzina Hak
Spoiler:
Rodzina Sim
Spoiler:
Rodzina Uczeń-Siodełko
Spoiler:
Rodzina Muszka
Spoiler:
Rodzina Dziecina
Spoiler:
Rodzina Ósemka
Spoiler:
Rodzina Grosik
Spoiler:
Rodzina Bertino
Spoiler:

Żeby was nie zniechęcić, mały spoiler - misz-masz aktualnych wydarzeń w mojej grze :P
Spoiler:
Pierwsza relacja - wkrótce :)
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, 20:06 przez Lenna, łącznie zmieniany 106 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Miłowo

Postautor: Dolce_Lamiya » 14 sie 2015, 22:06

Lenna :)
Czysta gra CC, to jest to! :)
Zdjęcia w misz-maszu są takie klimatyczne. Pokazują dwójkę jaka to świetna gra. Naprawdę :)
Błagam wstaw szybciutko pierwszą relację. Masz stałego czytelnika! :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 15 sie 2015, 9:06

Nareszcie! <3
Imponujące drzewo. :sweet: Jak widzę te wszystkie znane nazwiska, aż się łezka w oku kręci. Tyle wspólnie przeżytych chwil... :D Widzę, że część historii poprowadziłaś tak samo jak ja, ale reszta jest zupełnie odmienna. ^^
Nie przejmuj się słabą jakością zdjęć - ja w swojej dwójkowej grze w ogóle ich nie robiłam i teraz nawet bym nie miała z czego sklecić relacji. :P
Czekam niecierpliwie na pierwszą część!
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 15 sie 2015, 12:25

Super, że wystartowałaś z tematem :) Bardzo mnie cieszy, że zobaczymy losy całego Miłowa, a nie tylko jednej lub dwóch rodzinek z tego kultowego miasta!

Jestem bardzo ciekawy czyich dziedziców widzimy w misz-maszu zdjęć, nie mogę się doczekać relacji!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 15 sie 2015, 14:42

Dziekuję za komentarze :P

Jak ostrzegałam - zdjęcia małe, słabej jakości i do tego niewiele ich jest (brakuje mi wielu zdjęć z urodzin itp.)
Pierwsze relacje będą w takiej formie jak poniżej, ale potem prawdopodobnie będę je dzielić na rodziny.

#1
Jak można się było domyślić, Don porzucił Kasandrę przed ołtarzem. Zdecydowanie nie był gotowy na małżeństwo. Niestety, biedna Kasandra myślała że to prawdziwa miłość i bardzo to przeżyła...
Obrazek

Za to jej ojciec, Mortimer, gorąco romansował z Diną, która już zupełnie go omotała. Nie chciał nikogo słuchać - ślepo wierzył swojej ukochanej...
Obrazek

A tu rodzinna kolacja :)
Obrazek

A co u Dona? Po rozstaniu z Kasandrą czuł się wolnym facetem i w wolnym czasie zajmował się m.in. podglądaniu Niny i Diny przez teleskop soft9
Obrazek
Obrazek
Niestety, Dina nakryła go na podglądaniu i w ten sposób zerwała z nim - nie chciała być ze zboczeńcem XD (nie mam zdjęcia)
Don miał chyba pecha, ponieważ Kasia również go zostawiła. Nakryła go na całowaniu się z Niną...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dina dalej spotykała się z Mortimerem - dla pieniędzy, oczywiście...
Ale kto by pomyślał że wyjdzie go powitać w samej bieliźnie :dotatusia:
Obrazek
Obrazek
(a w tle Rod Humble i jego komputerek)

Obrazek

W nocy do sióstr Kaliente zakradł się złodziej. Policjantowi nie udało się go złapać :(
Obrazek

Balbina Biedak miała inne problemy - była prawie bez grosza przy duszy, do tego okazało się, że spodziewa się dziecka ze swoim zmarłym mężem!
Obrazek

U Przyjemniaczków także nie było za wesoło. Gdy tylko Marysia wychodziła do pracy, Daniel spędzał gorące chwile z Kasią Langerak...
Obrazek
Tego dnia Daniel postanowił pójść z Kasią na całość. Niestety, Marysia wróciła wcześniej z pracy... i zastała męża w łóżku ze swoją sprzątaczką!
Obrazek
Obrazek
(żebyście wy widzieli wściekłość Marysi soft9 wyglądała, jakby miała wyjść z siebie XD)

Reakcja bliźniaczek:
Obrazek
Obrazek

Tego było już za wiele. Marysia zdecydowała się rozwieść z Danielem i wyrzucić go z domu...
Obrazek
Obrazek
(Daniel uciekał z domu w samej bieliźnie XDDD szkoda że nie mam zdjęcia)

Od tej pory Marysia sama musiała radzić sobie z wychowaniem córek. Niestety, ważniejsza była dla niej jej praca w polityce i nie zawsze miała dla nich czas...
Obrazek

Andżelika była jej ukochaną córeczką, zawsze miała dobre oceny, lecz Marysi nie podobało się to, że spotyka się z Damianem.
Obrazek

Liliana sprawiała same problemy... imprezy, nocne ucieczki z domu... Jej rodzice nie zauważali, że faworyzują Andżelikę i być może dlatego ich druga córka się buntuje...
Obrazek

Doszło w końcu do tego, że Liliana miała wszystkiego dość i uciekła z domu. Na szczęście, Marysia szybko zadzwoniła na policję i ją odnaleziono.
Obrazek
Marysia po części zrozumiała swój błąd, że zaniedbywała swoją córkę, ale to nie wiele zmieniło - i tak z powodu pracy nie miała dla niej czasu... Do tego odkąd Daniela nie było w domu, było jeszcze gorzej.
Daniel wyprowadził się do tego białego domku w tym rzędzie, gdzie mieszkają Kaliente i Lotario. Zamieszkał razem z Kasią, z którą się zaręczył, ale ostatecznie nie zdecydował się na ślub - bał się, że ślub zepsuje ich związek, tak jak było w jego związku z Marysią.

Rodzice Marysi, państwo Próchno, zdecydowali się wprowadzić do jednego z domów w Miłowie - niedaleko miejsca zamieszkania swojej córki.
Aby nie czuć się samotni, Karolina przygarnęła psa z ulicy - Maksa (Max, któremu spolszczyłam imię)
Obrazek

Znaleźli sobie także hobby - Karolina bardzo polubiła kulinarię i sztukę. Nauczyła się dobrze gotować, tak, że nawet zdecydowała się wziąć udział w zawodach kulinarnych.
Obrazek
(pan od tępienia robaków przygotował płatki soft9 ja bym od niego nic nie zjadła)

Obrazek
Obrazek

Jak już wspomniałam, oprócz gotowania Karolina zajęła się także sztuką - w tym lepieniem garnków oraz szyciem.
Obrazek

Jej mąż, Honoriusz, znalazł sobie inne hobby - majsterkowanie :P W wolnym czasie odnawiał stare samochody, dzięki czemu zarabiał na dom, ale oprócz tego podjał pracę w architekturze.
Obrazek
(tak w ogóle bardzo lubiłam nimi grać - testowałam za ich pomocą dodatek Czas wolny :P)

Rodzina Hak wprowadziła się do domu niedaleko rodziny Próchno.
Obrazek

Jeśli chcecie wiedzieć co u Marzycielów, to niewiele się u nich wtedy działo...
Dariusz został porażony prądem podczas próby naprawienia komputera... na szczęście przeżył xD
Obrazek

I na koniec Miłowo
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 15 sie 2015, 15:14

Ciekawe czy jest gdzieś na Świecie gracz, który próbował uratować małżeństwo Przyjemniaczków. :D
Może to były... robaczane płatki? soft9 Też bym się bała próbować.
Karolina i Honoriusz to bardzo miłe małżeństwo. ^^ Niestety gdy nimi grałam, Honoriusz bardzo szybko zszedł z tego świata. :(
Chcę więcej, więcej. :kocia:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 16 sie 2015, 11:48

O, mój Max :D!

Bardzo przyjemnie patrzy się na twoją rozgrywkę, przypomniały mi się czasy, gdy sam grałem w Miłowie... :)

Niecierpliwie czekam na kolejne części! ;)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 16 sie 2015, 13:15

Dziękuję za komentarze :)

#2
Kolejny niespokojny dzień u Ćwirów
Obrazek
Kasandra, po odejściu Dona, znalazła pocieszenie u Dariusza. Spędzała z nim coraz więcej czasu i w końcu odkryła, że to on jest jej pisany. Ich związek przerodził się w miłość :P
Aleksander nadal bardzo cierpiał z powodu zniknięcia matki, Belli. Nie chciał jej zapomnieć i bardzo pragnął, aby wróciła...
Mortimer już pogodził się z jej odejściem. W końcu ma teraz Dinę...
Obrazek
Obrazek
Zdecydował się wykonać ten ważny krok i oświadczył się jej. Oczywiście Dina się zgodziła - przecież o to chodziło od samego początku :P
Co ciekawe, w tym samym czasie Dariusz zaręczył się z Kasandrą. Wychodziło na to, że ojciec i córka będą mieli ślub tego samego dnia :P

Kasandra także zajmowała się swoją pracą i zdobywała kolejne awanse.
Obrazek

Nadszedł dzień urodzin Aleksandra :) (które obchodził w piżamie... ale to już szczegół X'D)
Obrazek
Obrazek
(po prostu nie urządzam przyjęć urodzinowych - mam zbyt dużo Simów i za dużo zachodu z tym)

Wkrótce odbył się ślub Mortimera i Diny. Dina stała się oficjalnie panią Ćwir i zamieszkała u nich.
Obrazek

Małżeństwo trzeba uczcić :dotatusia:
Obrazek
Obrazek

Niedługo po tym było wesele Dariusza i Kasandry :P
Obrazek
Kasandra stała się macochą dla Szczepana, ale próbowała mieć z nim przyjazne stosunki. Niestety, Szczepanowi nie bardzo się podobało, że jego ojciec związał się z nową kobietą.

A teraz przejdźmy do rodziny Kaliente i Lotario...
Odkąd Dina się wyprowadziła, Nina czuła się trochę samotna w swoim domu. Don, którego zostawiły wszystkie dziewczyny (XD) i została mu tylko Nina, zgodził się, aby ta zamieszkała u niego.
Obrazek

:D
Obrazek
Obrazek

Nina przygarnęła kotka - Napoleona
Obrazek

W rodzinie Biedak Balbina zaczęła rodzić!
Obrazek
(przy okazji Błażej podrósł)
Obrazek
Na świat przyszedł mały Marcin Biedak :P (nie mam zdjęcia)

Z kolei Liliana Przyjemniaczek nadal sprawiała swojej matce same problemy... Policja była częstym gościem w ich domu.
Obrazek

Liliana, zamiast iść do szkoły, wagarowała sobie i m.in. pływała w basenie ze swoim chłopakiem XD
Obrazek

U rodziny Próchno, Honoriusz dostał kartę wstępu do sekretnej parceli.
Obrazek
Obrazek

Praca nad samochodem opłaciła się. Od tej pory staruszkowie mają własne auto :P
Obrazek
Obrazek

Maks został opryskany przez skunksa :(
Obrazek
Obrazek

Hakowie też rozwijają swoje hobby :P Jan stał się zapalonym miłośnikiem natury soft9
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jakaś wiedźma zrobiła czary mary na parceli XD
Obrazek

I zbiorowe łowienie ryb soft9
Obrazek
Obrazek
Ciekawostka: na zdjęciu widać aż 3 Simów, którzy w przyszłości będą członkami relacji :P

Na parcelę przybyły aż dwie wiedźmy jednocześnie O.o
Obrazek

Lucyna Hak stała się nastolatką!
Obrazek
Lucyna bardzo zainteresowała się literaturą - czytanie książek i oglądanie filmów stało się jej pasją XD

A co u Daniela Przyjemniaczka? Cóż... Kasia zaszła w ciążę!
Obrazek
(Kasia z tyłu - nie mam lepszego zdjęcia)

A tu już poród :curious:
Obrazek
Urodziły się bliźnięta - Karol i Klara (brak zdjęcia)
Co ciekawe, dzieci miały blond włosy :wat:

Niedługo po tym, Daniel się zestarzał.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 16 sie 2015, 14:45

Skoro Mortimer i Kasandra zaręczyli się w tym samym czasie, to może i w tym samym czasie dorobią się bobasa :P

Podziwiam, że ogarnęłaś te wszystkie rodzinki! Podejrzewam, że zobaczymy sporo ciekawych zawirowań :)

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Miłowo

Postautor: Bart » 16 sie 2015, 16:50

Od zawsze komentowałaś prawie wszystkie relacje na forum i dziwiłem się, że nie masz własnej, i bardzo się cieszę, że wreszcie postanowiłaś ją założyć, bo z Twoich opowieści w dwójkowych tematach wiedziałem, że musi być ciekawie! I się nie myliłem! :D

Pamiętam, że w swojej grze też hajtnąłem Dinę i Mortimera, potem mieli bliźniaki i Morti nauczył jedną mówić i zaraz umarł.. -_- Później Dina nawiązała romans z Aleksandrem i tez mieli dziecko, aż zachciało mi się do nich znowu zaglądnąć.. soft9

Wszystko u Ciebie wygląda interesująco i pozwoliłem sobie zrobić spoiler zaglądając w drzewo genealogiczne i wszystko wygląda bardzo obiecująco! Nie mogę się doczekać kolejnych relacji i oczywiście będę zaglądał! ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 17 sie 2015, 1:35

Skoro dzieci Daniela i Kasi miały blond włosy... to może to wcale nie były dzieci Daniela? :D
Wygląda jak zebranie członków sekty. soft9

PS. U mnie też Dina miała bliźnięta z Mortimerem. Uwiodła go podstępem, ale i tak się z nią nie ożenił. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Miłowo

Postautor: Darkling » 17 sie 2015, 10:08

Fajnie że ktoś postanowił zrobić relacje ze znanymi rodzinami z Miłowa. ^^ Sam zastanawiałem się nad założeniem tematu z Dziwnowem, w którym ostatnio dużo grałem, ale nie byłoby tam zbyt wielu ładnych zdjęć. xD

Ja tam zawsze Mortimera zostawiam w spokoju, natomiast Dina bierze ślub z Landgraabem. :P

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 17 sie 2015, 12:27

Lion pisze:Skoro Mortimer i Kasandra zaręczyli się w tym samym czasie, to może i w tym samym czasie dorobią się bobasa :P
Zgadłeś :D
Bart pisze:Pamiętam, że w swojej grze też hajtnąłem Dinę i Mortimera, potem mieli bliźniaki i Morti nauczył jedną mówić i zaraz umarł.. -_-
Bo Morti to zbyt długiego życia nie ma... :(
Galcia pisze:Skoro dzieci Daniela i Kasi miały blond włosy... to może to wcale nie były dzieci Daniela? :D
Haha, no na szczęście, to jednak są dzieci Daniela :P Myślę, że odziedziczyły kolor włosów po jego matce - Dianie (chociaż w dwójce jest ona tylko w drzewie genealogicznym). W ogóle fajne jest to dziedziczenie genów w grze :D
Darkling pisze:Fajnie że ktoś postanowił zrobić relacje ze znanymi rodzinami z Miłowa. ^^ Sam zastanawiałem się nad założeniem tematu z Dziwnowem, w którym ostatnio dużo grałem, ale nie byłoby tam zbyt wielu ładnych zdjęć. xD

Ja tam zawsze Mortimera zostawiam w spokoju, natomiast Dina bierze ślub z Landgraabem. :P
Z chęcią poczytałabym losy twojego Dziwnowa :P
Co do Diny - też na początku myślałam o Landgraabie, ale w końcu postanowiłam nie mieszać w losy Miłowa rodzin z Lazurowej Promenady itd.

#3
Nie, to nie efekt przejedzenia obiadem. Dina jest w ciąży!
Obrazek

...oraz Kasandra!
Obrazek

...i Nina! soft9
Obrazek

Ale wróćmy do Diny. Ciąży nie było w planie. Dina zamierzała tylko ożenić się z Mortimerem i zgarnąć jego majątek. Nie chciała mieć dzieci. Ale skoro już tak się stało... Nie miała innego wyjścia, jak pogodzić się z faktem, że będzie mamą.
Obrazek

Mortimer był bardzo szczęśliwy, że zostanie ojcem raz jeszcze. Bardzo dbał o Dinę i nie mógł się doczekać narodzin swojego dziecka...
Obrazek

...niestety nie było mu dane doczekanie porodu :(
Obrazek
Obrazek

Dina od tej pory miała być samotną matką
Obrazek

Nadszedł ten dzień! :P
Obrazek

Na świat przyszła Krystyna Ćwir :P
Obrazek
Co ciekawe, miała brązowe włosy :wat:

W tym samym czasie u Marzycielów...
Obrazek
Obrazek

Kasandra również została mamą!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chłopczyk dostał na imię Marek

Nina Kaliente miała wpadkę z Donem. Jak to w małym miasteczku, zaczęły się plotki, że Nina i Don żyją ze sobą bez ślubu... Z tego powodu (oraz z powodu dziecka) Don zaręczył się z Niną, chociaż oboje nie byli pewni, czy tego chcą...
Ślub miał się odbyć zaraz po narodzinach dziecka - Nina nie chciała wyglądać jak beczka na własnym weselu :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie ma to jak jeść przypalone jedzenie... Don na pewno nie nadaje się na kucharza, nawet w mikrofalówce nie umie sobie przyrządzić jedzenia XD
Obrazek

A tu już poród :curious:
Obrazek
Urodziła się dziewczynka - Sara Kaliente

Balbina Biedak zajmowała się przede wszystkim swoimi dziećmi. Mały Marcin rósł i trzeba było go nauczyć podstawowych umiejętności ;)
Obrazek
(tak wiem, napromieniowe dziecko i łóżko na korytarzu XD nie miałam na nie miejsca... to znaczy, na łóżko, nie na dziecko soft9 tak w ogóle to prawie napisałam "napromieniowane łóżko" XDD)

Damian starał się częściej spędzać czas z Błażejem, pomimo, że swojej mamie sprawiał mnóstwo problemów. Ale czy mały Błażej wyrośnie na dobrego Sima, czy może będzie brał przykład ze swojego starszego brata...?
Obrazek

Damian nabawił się pryszczy XD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Co ciekawe, jego dziewczyna, Andżelika, również miała ten problem...
Obrazek
Obrazek

Marysia, pomimo braku czasu, czasami zajmowała się domem.
Obrazek

Nawet Liliana czasem pomagała - chociaż jej się nie chciało xD
Obrazek

Andżelika znalazła sobie pracę dorywczą w Oceanografii!
Obrazek

A Marysia w końcu zmieniła grupę wiekową.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Daniel Przyjemniaczek, mimo późnego wieku, musiał opiekować się i wychowywać dwójkę dzieci. Przeszedł na emeryturę, dzięki czemu miał więcej czasu dla rodziny, oraz na swoje nowe hobby - sport.
Kasia również była dobra mamą, oprócz tego zawsze dbała, aby w domu było czysto :P W wolnym czasie Kasia zajmowała się fitnessem.
Obrazek

soft9
Obrazek

Państwo Próchno, mimo tylu spędzonych lat razem, nadal się kochali.
Obrazek
Obrazek

Ale niestety... ich czas nadszedł.
Obrazek
Obrazek

Karolina się załamała po śmierci Honoriusza :(
Obrazek

Jakby tego było mało, już następnego dnia odszedł Maks...
Obrazek
Obrazek

Esmeralda Hak znalazła sobie pracę jako Sportowiec - sport w ostatnim czasie stał się jej nowym hobby :P
Jej córka, Lucyna, oprócz literatury zainteresowała się muzyką i tańcem - zapragnęła być w przyszłości słynną baletnicą :P
Obrazek
Obrazek
Nina Roman, Simka od hobby, przyszła wręczyć Lucynie kartę członkostwa i przy okazji zrobiła taką słodką minę :curious:
Obrazek
Obrazek
(w ogóle podobna do Diny trochę)
Obrazek

Tak to jest, jak żona w pracy i nie ma się co jeść XD
Obrazek

W następnej relacji - studia i kolejne śluby :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Miłowo

Postautor: Galcia » 17 sie 2015, 14:49

Zgadzam się, dziedziczenie genów w dwójce jest genialne. ^^
Potrójna ciąża? 8D Lepiej być nie mogło.
Morti! ;( Dlatego ja go zawsze szprycuję eliksirem młodości.
Ostatnio przeglądałam zdjęcia z podróży poślubnej moich Dona i Niny Lotario - moim zdaniem dobrana z nich para. ^^
Biedna Karolina, nawet pies jej już nie pozostał. :(
Ciekawa jestem, kto się chajtnie w następnej relacji. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Miłowo

Postautor: Dolce_Lamiya » 17 sie 2015, 14:55

Co tak szybko te relacje? :O
Tyle tutaj ciąż, zdrad i innych miłosnych zawirowań, że nie nadążam :D
A co ta Kasia Langerak ciągle w tym stroju sprzątaczki? Oddali jej go jak odchodziła z pracy? XD
Tak mi żal Karoliny. Zapewne ona za kilka dni odejdzie :(
Czekam na więcej :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Miłowo

Postautor: Lion » 17 sie 2015, 17:50

Wielokrotnie robiłem Dinie i Mortiemu wspólnego dzieciaka i nie wiedzieć czemu, zawsze(!) rodził się w brązowych włosach :P

Tyle się dzieje, dobrze że dałaś drzewo, bo pewnie niedługo nie tak łatwo będzie się połapać ;)

Cieszę się, że rodzą się nowi simowie - im ich więcej, tym więcej przygód może się wydarzyć... :curious: Już nie mogę się doczekać, aż podrosną!

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Miłowo

Postautor: Bart » 17 sie 2015, 18:35

Jedna relacja i tak dużo się wydarzyło.. soft9
Wszystkie cztery kochanki Dona urodziły dzieci w tym samym czasie :P
No tak, Morti zawsze odchodzi w idealnych momentach..
Ciekawe gdzie Lothariowie i Marzyciele znajdą miejsce na pokój dla dziecka w tych mały klitkach :wat:
Aż, mi się przypomniały stare dobre czasy, gdy jeszcze dwójka dominowała i razem z siostrą graliśmy Balbiną, i ogarnialiśmy 3-dzieci + usiłowaliśmy znaleźć jej jakiegoś faceta. A, z brakiem miejsca na kolejne dzieci radziliśmy sobie poprzez dobudowywanie kolejnych pięter do domu. Z tego co pamiętam to doszliśmy do 4-piętrowego różowego klocka.. :sweet: :aww:
Największą wadą dwójki było to, że okres dorosłości był strasznie krótki.. Od pewnego czasu nie wyobrażam sobie gry bez modu na więcej dni życia..
Jana Haka podczas jednej z moich pierwszych gier utopiłem w basenie :P

Kiedy możemy się spodziewać nowego wyglądu Kasandry? I innych simów zresztą też, Kasia mogła by już zdjąć te łaszki pokojówki soft9
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 18 sie 2015, 16:58

Galcia pisze: Ostatnio przeglądałam zdjęcia z podróży poślubnej moich Dona i Niny Lotario - moim zdaniem dobrana z nich para. ^^
No u mnie tak pięknie nie będzie... soft9

Z brakiem miejsca to właśni jest kłopot XD Na początku dobudowywałam piętra, albo jak było miejsce to małe chatki obok domu XD, ale głupio to wyglądało więc z tego zrezygnowałam i teraz po prostu dostawiam łóżka byle gdzie soft1
Zmiany wyglądu się nie doczekacie... Simów Maxisowych nie ruszam, zostawiam ich takimi jacy są, poza tym, mam już taki styl gry, że jak wybieram Simowi ubranie, to on już będzie w tym chodził zawsze soft1 Mam zbyt dużo Simów, żeby bawić się w przebieranki codziennie... Co do Kasi - po prostu ten strój uwielbiam i dlatego go nie zmieniłam :curious: XD Wiem, mam dziwne zasady
Relacje szybko, ponieważ mam tyle materiału, że inaczej nigdy się z tym nie uporam XD A akcja idzie szybko, ponieważ mam mało zdjęć z danego okresu, a zdjęć dorastania dzieci to już w ogóle mi brak :/
A połapać to się będzie trudno, ostrzegam... i czasem mam baaardzo dziwne pomysły soft9

#4
Damian, Szczepan, Andżelika i Liliana wybrali się wspólnie na studia! :) Zamieszkali w akademiku
Szczepan cieszy się, że dostał się na studia. Ma nadzieję, że zdobędzie wykształcenie, aby potem zarobić na swoją rodzinę - myśli o poważnym związku z Lilianą...
Obrazek

- Wiesz, Damian... Ja się właściwie zastanawiam, co ty chcesz robić w przyszłości? I właściwie jak ty się na studia dostałeś i po co?
Obrazek

- Głupi jesteś. Dla dobrej zabawy, oczywiście... no i dla Andżeliki. A pieniądze to nie problem. Mam plan.
Obrazek

- Naprawdę nie mogę uwierzyć, że mam spędzić z tobą studia. Nie mogłaś wybrać innej uczelni?
- Daj spokój. Lepiej zajmij się nauką, Liliana.
Obrazek

Liliana wybrała się na studia ze względu na Szczepana, i podobnie jak Damian, dla zabawy... Ale studia to nie tylko imprezy. To także dużo nauki, czego chyba nie przewidziała XD

Przez ciągłe kłótnie z siostrą, Liliana dostaje załamania psychicznego :/
Obrazek
Obrazek

soft9
Obrazek

Damian oświadczył się Andżelice, do tego w tym samym czasie Szczepan zaręczył się z Lilianą. Obie pary postanowiły, że ślub odbędzie się zaraz po studiach.
Ale niestety... Liliana została wywalona z uczelni. Prawie wcale się nie uczyła, więc to nic dziwnego...
Obrazek

Szczepan poznaje nowe osoby i próbuje się zaprzyjaźnić ;)
Obrazek

Damian dostał "warunek", więc, żeby go nie wywalono jak Lilianę, postanowił podciągnąć się trochę... W ten sposób udało mu się zdać semestr, i to nawet z wyróżnieniem! Ale niestety, sukces uderzył mu do głowy, i następny semestr oblał po całości... wydalono go z uczelni :/
Obrazek

Ostatecznie na studiach zostali tylko Szczepan i Andżelika, którzy bardzo się zaprzyjaźnili ze sobą.
Obrazek

Oboje zdali z wyróżnieniem ;)
Obrazek
Andżelika i Damian zamieszkali u Biedaków, a Szczepan i Liliana u Marzycielów

Aleksander Ćwir dostał pryszczy... koszmar nastolatków :/
Obrazek
Obrazek
Aleksander ma teraz w domu same problemy. Nienawidzi Diny, a teraz to ona jest jego macochą i musi ją znosić... Na dodatek teraz ma młodszą siostrę Krystynę, za którą również nie przepada...
Wciąż wierzy, że uda mu się odnaleźć Bellę i wszystko się ułoży...

Tak jak zaplanowano, Szczepan i Liliana pobrali się.
Obrazek

A Kasandra jest znowu w ciąży!
Obrazek

W tym samym czasie odbył się ślub Niny i Dona
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Niestety... ich związek już tak piękny nie był. Don i Nina pasowali do siebie, ale oboje nie potrafili długo wytrwać w stałym związku... ślub w ich wypadku nie był dobrym pomysłem. Don na własnym weselu zaczął flirtować z Diną! W ten sposób odnowili swoją znajomość... Dina znów czuła się nim oczarowana.

A Sara trochę podrosła
Obrazek

Marcin Biedak także urósł.
Obrazek

I kolejny ślub, Damian i Andżelika! XDDD
Obrazek
Obrazek

- Wiecie, że kilka lat temu Bella Ćwir została porwana przez kosmitów? Tak przynajmniej mówią, ale trudno w to uwierzyć. Podobno Nina i Dina mają z tym jakiś związek... ale co ja tam wiem.
Obrazek

Karolina Próchno musiała wreszcie odejść z tego świata... :( Dokładnie dzień po śmierci Honoriusza
Obrazek

Lucyna Hak odwiedziła tajną parcelę
Obrazek
Obrazek

I jeszcze takie tam tańce xd
Obrazek

+ Bonus
Obrazek
Mały błąd z Karolem Langerakiem soft9

W następnej relacji... będzie się działo soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Miłowo

Postautor: Bart » 18 sie 2015, 18:39

No tak, Damian i Lilianka zdecydowanie nie nadawali się na studia.. :D
btw. Marysia została sama w tej wielkiej chacie, a Andżelika będzie musiała się gnić u teściowej? :wat:
Ale w sumie dzięki temu większa patologia będzie.. soft9
Biedny Aleksander.., ale moim zdaniem powinien się zająć szukaniem przyszłej żony żeby przedłużyć ród Ćwirów, a nie martwić się pryszczami..
Ciekawe kogo jeszcze zapłodni Don.. :sweet:
Na początku myślałem, że tam w tle idzie Mroczny :P
Szkoda Karoliny.., Lucyna powinna się brać za Ćwira, dużo kasy będzie :aww:
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miłowo

Postautor: Lenna » 19 sie 2015, 18:33

Bart pisze: btw. Marysia została sama w tej wielkiej chacie, a Andżelika będzie musiała się gnić u teściowej? :wat:
Ale w sumie dzięki temu większa patologia będzie.. soft9
Ta sprawa rozwiąże się w dzisiejszej relacji :cwaniak:
A Don zapłodniłby połowe miasta, gdyby nie to, że... a zresztą, zapraszam:

Dzisiaj długa relacja, ale za to obfita w patologię wydarzenia

#5
U Ćwirów było coraz gorzej. Dina i Aleksander nie mogli siebie ścierpieć, kłótnie były na porządku dziennym.
Dlatego też Aleksander tak bardzo pragnął powrotu swojej matki. Co noc penetrował niebo teleskopem, prowadził różne badania, wziąż wierząc, że dokona swego.
Jego dociekliwość nie została niezauważona...
Kosmici postanowili pozbyć się Aleksandra, który "wiedział zbyt dużo"...
Obrazek
Tak! Aleksander został porwany przez kosmitów, i to nie byle jakich, tylko krewnych Niny i Diny ;)
Niestety, to siostrom Kaliente nie było na rękę. Dina z początku się ucieszyła - w końcu marzyła o tym, aby Aleksander zniknął :D Mogła zgarnąć jego część majątku...
Po chwili namysłu - jednak nie.
Nina i Dina są już podejrzane o zniknięcie Belli - jeśli teraz zniknie Aleksander, podejrzenie padnie na nie, ponieważ wszyscy wiedzą, że Dina lekko mówiąc za Aleksandrem nie przepada...
Dlatego Dina raz jeszcze poprosiła o pomoc swoją siostrę i razem skontaktowały się ze swoimi kosmicznymi krewnymi z prośbą o "oddanie" Aleksandra XD
Tym sposobem Aleksander wrócił cały i zdrowy do domu, zanim ktokolwiek się zorientował, że go nie ma - wyczyszczone mu tylko pamięć z kilku ostatnich godzin...
Od tej pory Aleksander przestał tak desperacko szukać Belli. Był tam... Przeżył swoje, chociaż tego nie pamięta... Nigdy się nie podda, ale w pewnym stopniu zrozumiał, że szanse na jej odnalezienie są małe.
(szkoda, że nie mam zdjęć do tej historii)
Całe to wydarzenie nie wpłynęło jednak na relację Diny z Aleksandrem - nadal się nienawidzili.
Na dodatek Dina, mimo, że wróciła do romansu z Donem, znalazła sobie jeszcze jednego kochanka - ich sprzątacza, Antoniego Piechura
Obrazek
Obrazek
Spotykali się często i Antoni myślał, że to związek na poważnie... Niestety, bardzo się mylił - dla Diny był on tylko przelotnym romansem, obchodziły ją tylko pieniądze, a w tej kwestii Antoni niewiele mógł zaoferować...
Obrazek
Obrazek

Marysia Przyjemniaczek czuła się samotna, odkąd jej córki się wyprowadziły. Próbowała znaleźć sobie przyjaciół, ale mimo wszystko jej dom wydawał się teraz taki pusty...
Obrazek
XD

Liliana zaszła w ciążę!
Obrazek

...Nina także! soft9
Obrazek

... i Andżelika! XDD
Obrazek

Wracając do Liliany - przypominam, że zamieszkała u Marzycieli i Kasandra w tym czasie również była w ciąży...
Obrazek

Tutaj Liliana:
Obrazek
Szczepan znalazł pracę w biznesie, a Liliana w muzyce, którą miała zacząć po urodzeniu dziecka.

Kasandra głaszcze się po brzuchu z myślą o jedzeniu... przerażające XDD
Obrazek

I zaczął się poród...
Obrazek
Urodził się chłopiec - Piotr (brak zdjęcia)

Niedługo po tym rodzić zaczęła Liliana...
Obrazek
Na świat przyszła Wiktoria Marzyciel. Szczepan i Liliana bardzo kochali córeczkę, ale niestety, nie było dane im się długo nią nacieszyć...

Jak wygląda historia:
Pewnego razu Liliana próbowała przyrządzić obiad dla rodziny, ale niechcący wywołała pożar... Szczepan próbując ją ratować, sam się podpalił i oboje zginęli w tej samej kuchni, w której lata temu zginęła Marlena - matka Szczepana... Wiktoria została sierotą :(

A jak to wyglądało naprawdę:
Obrazek
Obrazek
:devil:
(jakbym wiedziała, że będę robiła z tego relację, to bym zadbała, aby to wyglądało przekonująco i to naprawdę była kuchnia...)

Dariusz był dziadkiem Wiktorii, ale miał wystarczająco problemów z wychowaniem własnych dzieci... Nie miał czasu, aby opiekować się jeszcze Wiktorią...
Obrazek

...na dodatek się zestarzał xD
Obrazek
Obrazek

Tragedia goni tragedię... czyli przejdźmy do Biedaków
Damian miał pracę jako przestępca, z tego powodu Andżelika trochę martwiła się o ich rodzinę i dziecko, które miało się wkrótce urodzić. Sama podjęła pracę w Oceanografii.
Jakby tego było mało, Damian miał "genialny" pomysł na łatwą gotówkę. Fałszował pieniądze... W ten sposób miał coraz więcej problemów z prawem...
I nadszedł ten dzień...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak! :P Andżelika i Damian mieli teraz bliźnięta - Kingę i Jakuba.
...
Basen u Biedaków był nieużywany od czasu, kiedy utopił się tu Sławomir Biedak. Balbina bała się tego basenu, ale Damian i Andżelika stwierdzili, że to głupi przesąd, śmierć Sławomira to przypadek i nikomu się nic nie stanie, jeśli sobie w nim popływają...
Obrazek

I... niestety...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(przemilczmy to, że drabinka zniknęła :cwaniak: )
Od tej pory basen jest uważany za naprawdę przeklęty...
Nastąpił problem - co z bliźniętami? Balbina nie miała prawie pieniędzy, do tego wychowywała własne dzieci...
Z pomocą przyszła Marysia - pomimo, że była stara, zechciała opiekować się osieroconymi wnukami. Miała duży dom, jednym problemem był jej wiek. Marysia przygarnęła do siebie dzieci - Wiktorię, Kingę i Jakuba. Jako że była stara i sama nie dałaby sobie rady, zatrudniła opiekunkę "na pełen etat" - Olgę Familię, która zamieszkała u niej, więc miała zapewniony dom i wyżywienie, na dodatek dostawała za to sporo kasy. W zamian za to opiekowała się dziećmi (brak zdjęcia).

A u rodziny Lotario...
Don ciągle psuł prysznic. Aż się pani majster wkurzyła XD
Obrazek

Don wciąż romansował z Diną... Dina wiedziała, że robi źle w stosunku do siostry, ale Don wmawiał jej, że tak naprawdę nie kocha Niny i się rozwiedzie...
Obrazek
Obrazek

Nina także zdradziła Dona. Jej kochankiem został sprzątacz - Rudolf Czarownik.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Poród! :P
Obrazek

I oto ich nowe dziecko - Bruno Lotario
Obrazek

Niestety, ale oboje byli beznadziejnymi rodzicami... nie potrafili się dobrze zająć dziećmi...

Ci się całują, a tu dziecko płacze na podłodze!! soft1
Obrazek

W ogóle ich nie pilnują. Sara je karmę Napoleona :facepalm:
Obrazek
Niedługo potem Sara zmieniła grupę wiekową.

A Nina romansuje dalej...
Obrazek

Niestety doszło w końcu do tego, że Nina i Dina nakryły Dona na zdradzie XDD
Obrazek

- To koniec! Nie będziesz mnie zdradzał na prawo i lewo!
Co z tego, że ona też go zdradza  :curious:
Obrazek

- Ale kochanie, proszę, nie rób mi tego...!
Obrazek
I tak Don i Nina się rozwiedli...

Nina postanowiła porozmawiać z siostrą. Przeprosiły się nawzajem - obie zostały oszukane przez Dona...
Obrazek

- Nie możemy tak łatwo mu odpuścić. Za coś takiego trzeba się zemścić...
Obrazek
Obrazek

I tak siostry uknuły swój plan  :devil:
Obrazek

Jak wygląda historia:
Gdy dzieci poszły spać, siostry zapaliły kuchenkę i zawołały tam nic niespodziewającego się Dona... Gdy tylko wszedł, zamknęły za nim drzwi. Jednak obie nie wiedziały, że Sara obudziła się, i podglądała, co robi jej mama i ciocia... od tej pory Sara bardzo bała się swojej mamy
Obrazek
A Don spalił się, według planu xD

A jak to wyglądało naprawdę:
Obrazek
Obrazek

Jedynie u Haków spokojnie...
Jan gotuje obiad XD
Obrazek
Obrazek

Lucyna znalazła pracę dorywczą jako tancerka. Awanse przychodziły jej z łatwością...
Obrazek

...a że miała także dobre oceny, została prymuską :P
Obrazek

Karol Langerak podrósł i teraz Daniel uczy go grać
Obrazek
Obrazek

Karol średnio się uczy - woli grać w piłkę zamiast tracić czas na naukę, ale za to Klara jest najlepszą uczennicą w klasie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak, wiem, mam chore pomysły soft9
Ostatnio zmieniony 20 sie 2015, 1:19 przez Lenna, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości