Joseph's Asylum

Awatar użytkownika
Vogue
Posty: 350
Rejestracja: 16 gru 2013, 21:51

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Vogue » 15 lut 2015, 20:43

Urocze dziecko <3

A żeby żaden z potencjalnych ojców nie czuł się urażony to proponuję nadać po obu imionach XD choć myślę że ojcem jest Jackob. :D
av by jackob

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Jackob » 15 lut 2015, 20:57

Boje się.
Mam nadzieję, że dziecko Smisia. :x
Mary taka biedna bez mąki, teraz będzie miała dziecko do dusztulenia.
Trochę boję się o Mary. Przez te kilka dni albo sama na zdjęciach albo z mąką. Nie ma romansów lub kłótni z nikim. :c

Proponuję imię Joseph Junior. czy coś.
Jak będą kolejne dzieci w asylum (tea + lunon) to będzie Joseph Junior II itd. :doge:

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Joseph's Asylum

Postautor: aesthetea » 15 lut 2015, 21:04

Proponuję imię Renatka. :doge:

Na żadnym innym epizodzie chyba nie płakałam ze śmiechu, a na tym tak. Hm co Luno ma do smisia? o: Vog na rowerku, czyzby następna ofiara? Jak na razie wszyscy żywi i zdrowi.
Obrazek


Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Kasim Hazim » 15 lut 2015, 21:05

Jak Herbata mogła odgapić ode mnie kule...
A ten poród taki stresujący, że się ześmierdłem!
No i czyje to dziecko hmmm? XD Ja się boję!
Może niech Sasha zdecyduje o imieniu dla małej? W końcu to jej berbeć. :doge:
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Cain » 15 lut 2015, 21:09

Rekles to przede wszystkim nie powinna być naga. A jest. Nie ma dołu stroju i tylko koszulą przykrywa swoje wdzięki. :doge:
Vog jest zapewne wykorzystywany jako darmowa pomoc domowa. :swelol:
A co Majka robi z tą mąką, do myszki sobie aplikuje? :grumpy:
O BOŻE ROMANS TEA I LUNONA JEST TAKI ROZWALAJĄCY :( XDDDDDDDDDDDDDDDDD PRZECIEŻ ONI DO SIEBIE PASUJĄ JAK KORWIN I BYCIE PREZYDENTEM. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ok, koniec z "XD" bo mi "D" już się psuje. :cojapacze: Czy to przebite serce nad głową tea i jej macanie się po brzuchu oznacza, że upolowała serce Lunona i je zjadła? A może po prostu ma z nim dziecko-wpadkę? Wróżka Laura prosi o kontakt, by wyjaśnić tę sprawę.
Szkoda mi Smisia, no ale co ja zrobię. Niech się biją z Vogiem, będzie więcej widzów na tym Twoim TLC.
Chciałbym zapytać, czemu Kasim paraduje w tych spodenkach po domu i to jeszcze przed Lunonem. Przecież Kasim to grubas, a Lunon trochę niegrubas, więc halo, będzie mu wstyd, że jest taki chudziutki a Kasim taki pulchniutki lol
W sumie to myślę, że wszyscy mają pojawienie się raksusa w pupie. XD A tekst nad zdjęciem z nią powinien być raczej taki: "..." a nie jakieś JAK SIĘ BAIWCIE. ; /
O BOŻE JAK SIĘ SMIŚ WYCYRTOLIŁ JAKA CIOTKA O JA WALE HAHAHAHAHAAHAHA
Miej uczucia. Duchy też coś muszą jeść. Np. pączusie wypełnione miłością. :doge:
A ten Jackob co sobie myśli, że co, że jak powie, że tydzień był koszmarny, to tak naprawdę jest? :doge: TO SIĘ KURDE MYLI.
Umiejętności vogalne Voga mnie zachwycają, no bo jak można brzmieć jak nienaoliwiona klapa od kibla.
PSZECIESZ SASHA JEST W CIĄŻY VOG, CO TY VOG ROBISZ, NIE WOLNO JEJ SPORZYWAĆ ALKOHOLU -,-,-,--,-,-.-.-
Myślę, że tea nie lubi wyróżniać się, więc nazwanie jej ciałem "c" jest obrazą. Skoro nie lubi się wyróżniać, to jej po prostu nie widać, więc Kasim nie powinien był jej zauważyć. :grumpy:
Jackob nadal w tym okropnym dresie :( XD
Smiś patrzy na Herbatę jak na powaloną trochę XD
BOŻE MINA LUNONA JEZUS XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (D mi się naprawiło)
Dżejkop jest za młody, Sasha powinna być skazana (skażona) za pedofilie!
Czy te kajdanki to nawiązanie do 50 twarzy Greya? :cwaniak:
Taka depresja i to jeszcze przed porodem, to źle wpływa na dziecko! Możliwe też, że Sasha napiła się trochę proponowanej przez Voga ciecz(ki)y i ma teraz wyrzuty sumienia. ;/
OMG TULĄ SIĘ, PEDAUY. A Vog największy.
Czym Majka przykleiła tę kanapkę do talerza? Niemożliwe, żeby nie spadła nie będąc przyklejoną. O tak. Porozmawiajmy o tym. O istocie grawitacji w simsach.
Czyszczenie kałuży <3333333333333333333
Ależ ta Elektra jest zboczona! Żeby na niebie widzieć takie rzeczy, no niedoczekanie. :doge:
To zdjęcie z gili gili bardziej wygląda na to, że Sasha znęca się nad Vogiem. :cojapacze:
gili gili wywołało poród. w kuchni.
Najlepszy cytat milenium <3
Heh, może to Kasim jest ojcem dziecka a nie Vog czy Jackob i dlatego się tak stresuje. Nie chce biedak dziecka utrzymywać i w ogóle mieć z nim cokolwiek wspólnego. :swelol: No i Kasim sam jest jeszcze mentalnie dzieckiem, ale fizycznie to gnijące próchno.
Ta kanapka to pewnie dla dziecka. :doge:
Smiś tam w tle przeżywa to wszystko, bo żałuje, że nie zdążył dokonać aborcji na tym dziecku. :doge: On też obawia się konsekwencji swoich czynów. ;_;
Jacy wszyscy ulżeni, że poród się udał. :grumpy: Ja to bym płakał ze smutku. :< Ciekawe kto się dzieckiem będzie zajmował, pewnie wszyscy spierpapierniczy dolą i nie będą chcieli tego dziecka. Jak to jest czuć się niekochanym już od najpierwszych dni życia?
Sasha trochę zszokowana tym, że właśnie dziecko urodziła. :doge: Jakby się go nie spodziewała, no zupełnie!
Obrazek XDDDDDDDDD czemu się uśmiechają? bo drzwi są pedofilem. :| Niech Sasha czuwa nad dzieckiem.

Zaproponowałbym Ci, żebyś nazwała dziecko moim imieniem, ale to dziewczynka, więc nie. :grumpy: Nazwij ją Elżbieta II. Tak. To idealne imię. Czemu? Bo ja tak mówię.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Sasha » 15 lut 2015, 21:09

a tu zonk, to dziecko żadnego z was, tylko niepokalane poczęcie.
proponuje dać dziecku na imię Anastazja, tak dla beki.
Majeczka bez worka mąki to nie Majeczka, proszę przywrócić dostawy mąki!
zatruta kawa, może to ona powoduje łysienie i depresję? Kasim ma rację, lepiej jej nie pić.
Vog śpiewa i potem chce pić, cały on <3
wzrok Lunona jest przerażający.
chalo nie uznaje królestwa Leszna, nie będę matką żadnego dziedzica. to jest tylko moje dziecko! proszę spadać.
Vog pysiaczku, dziękuję za kanapkę. na Ciebie zawsze można liczyć.

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Dolce_Lamiya » 15 lut 2015, 21:16

Jak zwykle świetna relacja :)
Coś długo żyją ci simowie. Chyba jednak za długo i śmierć zapuka do tego domu :)
Proponuję aby dziewczynka miała na imię (losuję w kalendarzu) Brygida :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Joseph's Asylum

Postautor: ollie » 15 lut 2015, 21:20

Proponuję imię dla tej dziewczynki Nasturcja Sasha Joseph :cojapacze:

Sikam XDDDDDD

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Shanzo » 15 lut 2015, 21:41

Mnie się wydaje, że to dziecko jakiegoś listonosza. Spójrzcie tylko na jej skórę... ; /
Już myślałem, że doszło do czegoś w krzakach, a to tylko ujęcie z góry... Shippuję ich . ! *-* xdd
Kasim, ty się do matury ucz, a nie na kanapie "rosiądź się". Też się martwię o Majkę... Może teraz zajmie się dzieckiem, zamiast workiem mąki. Chociaż, nie... Nic, tylko czekać, aż wparuje tam opieka społeczna :) XD Comming soon.

Imię dla dziecka... Szkoda, że Wieniec to rodzaj męski ; / W takim razie proponuję Juzefina.
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Joseph's Asylum

Postautor: ollie » 15 lut 2015, 21:43

Nasturcja lepsze Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Niebezpieczny » 15 lut 2015, 22:23

Jak zawsze cudowne, najlepsza relacja na forum XDDD
Podejrzewam niepokalane poczęcie przez insimenatora, id ojca: Sasha :cojapacze:

Najlepsze imię to Anastazja, która cały czas będzie przygryzać dolną wargę <3
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Joseph's Asylum

Postautor: ollie » 15 lut 2015, 22:34

A może Grażyna :doge:

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Lunon » 16 lut 2015, 9:05

Widzę, że mój romans kwitnie.
Słodziaki.
To w końcu kto jest ojcem tegoż dziecka? .-.
Najlepsze imię dla tegż malca to JUZIA.

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Sasha » 16 lut 2015, 9:46

Anastazja Juzefina :doge:

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Eq » 16 lut 2015, 19:20

Jestem ciekawy, kto jest ojcem tego dziecka. Jackob Team :doge:
No, i co do imienia dziecka - może nick jakiejś użytkowniczki? :P

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Levkoni » 19 lut 2015, 12:26

Jaka relacja świetna! I jeszcze z forumowymi gwiazdami ;p Że tak pójdę za przykładem pewnych artykułów w Chwili dla Ciebie (chyba) - "cały wieczór mieliśmy ubaw".

Moja propozycja imienia dla dziecka to Bożena IV. Dlaczego czwarta? Bo ostatnio żeby zapamiętać numer parkingu B4 wraz ze znajomą nazwaliśmy ten parking Bożena Czwarta :doge:
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Joseph's Asylum

Postautor: msreckless » 08 mar 2015, 16:05

ah niemoc twórcza, ah niemoc do życia. :grumpy:
kolejny raz bardzo wszystkim czytającym dziękuję za komentarze, każdy jeden to łezka wzruszenia na mojej twarzy. <3

#6
zapytalismy Saszę, jak się czuje jako swieżo upieczona matka Anastazji Juzefiny.
Sasz: JAK MACIE CZELNOSC PYTAĆ MNIE O TO WOLAŁABYM URODZIĆ MOPSA NIŻ TO RÓŻOWE COS-

Obrazek

Smisiu: mamy przesrane.
Jackob: mamy przesrane.

Obrazek

tea: ale bez zdjęć mi tu ja taka nieumalowana

Obrazek

Smisiu: no i potem idziemy do niej, i mówimy, że obydwoje jestesmy bezpłodni, a ta ciąża to przez kosmitów. deal?
Jackob: deal.

Obrazek

Vog: wysmienita krew, niezwykłe walory smakowe zawarte w czerwonych krwinkach doprawione lekko metalicznym smakiem hemoglobiny z dodatkiem gorzkich leukocytów pobudzają moje kubki smakowe do odczuwania rozkoszy
halo policja. mamy wampira/wariata w asylum.

Obrazek

Jackob kolejny raz w ostatnim czasie budzi się w nocy z koszmarami. to pewnie lęk przed ojcostwem. :cojapacze:

Obrazek

Anastazja Juzefina: mam przesrane.

Obrazek

tea: weź tu trochę po lewo, oo dobrze, tam na srodku masz syf jeszcze, no tu tu weź

Obrazek

Kasim: na co się patrzycie?
Kasim: tak, wymieniłem kulę na gąbkę
Kasim: nasze miejsce spotkań to zlew

Obrazek

Lunon: w sumie to jestem całkiem maczo. taki męski. arr

Obrazek

konkurs "kto pierwszy mrugnie przegrywa", te emocje, wybuchy, poscigi.

Obrazek

*buczenie* biedny Smis, znowu skrzywdzony przez los i przegrany

Obrazek

Sasza: JESTEM USPOSOBIENIEM ZŁA BĘDĄCYM TU TEGO PO TO BY ZISCIŁO SIĘ PIEKŁO OSTATECZ-
Lunon: może kawy? też z rana tak się czuję

Obrazek

Anastazjo Juzefino, tak będzie wyglądało twoje życie. opuszczona, głodna, w smrodzie. </3

Obrazek

herbata: *wewnętrzne wut*

Obrazek

Sasza: hej hej Kasim, co tam zasłaniasz tymi plecami? czemu zastawiasz drzwi??

Obrazek

spójrzcie na ta smutną minkę. jak tu nie wrzucić kuponu na skarpetki do h&m'u. :c

Obrazek

Mary Jane: ROWEEEERKU, nie rób mi tego, ja cię KOCHAŁAM!!

Obrazek

Sasza: *siorbie niewzruszona*

Obrazek

druga ofiara diabelskiej maszyny. Mary Jane, osierociła trzy worki z mąką. całe swoje życie była #teamVogue. poswięcała swoje zdrowie i czas wolny, by nocami grabić liscie za domem. kiedy wszystkie liscie były zgrabione, leżała na wysuszonej trawie i oglądała chmury porównując je do narządów płciowych. będziemy pamiętać.

Obrazek

minuta ciszy w tej traumatycznej chwili.

Obrazek

Sasha dała sobie spokój z mężczyznami przygarniając miotłę o imieniu Juzef.

Obrazek

Kasim: okej chopaki to co z tym robimy?

Obrazek

tea: kłekłehheughehegue-

Obrazek

Sasha: skoro teraz jej nie ma, może zostaniemy najlepszymi przyjaciółmi?
Vog: *ryk pięćset*

Obrazek

tea: KŁEKUEKEUEHEUEGEUGEHKKAOUCHKOEUAHEK

Obrazek

Smisiu: AAA ZNOWU ON ZNOWU DOSTANĘ OKLEP BIERZ DZIECKO TYLKO NIE MNIE PROSZĘPROSZĘ

Obrazek

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obrazek

Anastazja: wszystkich was kiedys zgłoszę do prokuratury!!

Obrazek

weee~

Obrazek

to kto jest w końcu tym ojcem? B|

Obrazek

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Lunon » 08 mar 2015, 16:24

Dlaczego tylko ja czyszczę ten kibel? ;(
I tak w właśnie jestem super męski!
Tylko dlaczego paraduję w samych gaciach ;_;

Minuta ciszy dla Mery [*]
dobrze, że nie padło na mnie :doge:

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Niebezpieczny » 08 mar 2015, 16:42

Juzefinka to cały tatuś :)

Wyczuwam gejromans i to nie jednostronny :cwaniak:

Myślałem że w 2 nie ma opcji karmienia piersią Obrazek

Demoniczny rowerek śmierci i przeznaczenia powraca :doge:
Biedna Mary ;( Na zawsze w naszej pamięci [*]

Kasim jakie portki :dotatusia: :cojapacze:
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Cain » 08 mar 2015, 16:43

Serio, Sasza nie wolałaby urodzić mopsa, Anastazja Juzefina jest przynajmniej łysa, mops owłosiony, potem musiałaby do końca życia wyciągać z myszki kłaki psa. :grumpy: Potem trauma do końca życia. Je obiad i nagle sobie z buzi wyciąga jakiegoś włosa, i teraz podstawowe, filozoficzne pytanie: SKĄD ON SIĘ TAM WZIĄŁ? Nom ja też nie wiem
Smisiu i Jackob, no obydwaj mają takie mordy jakby Sasha w bólach porodowych ciągnęła ich za skórę głowy ;( XD No sorry, takie życie.
W ogóle to się zastanawiam, że to raczej dziwne, to pojawianie się Herbaty w relacjach, prawdziwa tea w ogóle nie pozwoliłaby sobie robić zdjęć gdziekolwiek.
Jackob na pewno jest bezpłodny przez te jajościski z Ejcz ęt Emu :onajego: Co do Smisia to nie wiem, nie wiem, potrzebuję jakichś dowodów, by to potwierdzić.
Piszesz o tej krwi jakbyś sama była jej koneserką... Obrazek Enyłej, ładna fotka Voga, on taki niepewny na niej, prawie jakby sam był ojcem małej Anastazji. A co do wampira/wariata - obstawiam drugą opcję. Jemu od początku tak pedofilsko z oczu patrzy.
JACKOB MA WYSYPKE NA TYM CIELE JAKBY MIAŁ UCZULENIE NA DZIECI, A MOŻE TO TYLKO EBOLA
Ja też miałbym przesrane, gdybym był dzieckiem Sashy i jeszcze trzymał mnie Smisiu na rękach. :grumpy: Boże, cóż za strach w oczach Juzki. Każda sekunda byłaby wypełniona niepewnością co do mojego dalszego egzystowania w takim domu wariatów.
O BOŻE LUNON ZAWSZE WIEDZIAŁEM ZE JESTES BIERNY NO ALE ŻEBY TAK Z TEA TO RAZ, A DWA JESZCZE PODCZAS CZYSZCZENIA KIBLA, I TRZY JESZCZE W KIBLU PRZY WEJŚCIU, NO SORRY XDXDXDDDDDDD
Ta gąbka Kasima jest brudna, całkiem tak, jakby już sobie umył miejsca intymne. Obrazek
COŚ TEJ MĘSKOŚCI NIE WIDAĆ, LUNON XDDDDDDD Ale klata i sześciopak, szanuję. Ja aż takiej zapadniętej nie mam.
Ta gra na mruganie jest nieprawdziwa, bo tea nie spojrzałaby w oczy nikomu, tylko schowała się pod kołdrą. Obrazek Wszyscy jednak wiemy, że asylum to bajka, więc w bajkach wszystko jest możliwe.
Przepraszam bardzo, Smiś to jest pokrzywdzony przez ten kolor włosów i tę fryzurę, no prosze Cie :) XD
Sasza: JESTEM USPOSOBIENIEM ZŁA BĘDĄCYM TU TEGO PO TO BY ZISCIŁO SIĘ PIEKŁO OSTATECZ-
Lunon: może kawy? też z rana tak się czuję
Z rana? Lunon sie tak codziennie czuje i nie ma żadnej poprawy, może wizyta w sanatorium w Czarnobylu rozwiązałaby ten problem raz na zawsze. Dla obu - dla Sashy i Lunona.
W smrodzie i głodzie, ale łóżeczko to Juzka ma ładne.
Cain: *wewnętrzne wut* W sumie to zawsze wiedziałem, że w Vogu i Kasimie tkwi iskierka tęczowego gejostwa (pleonazm?), ale nie spodziewałem się, że wybuchnie tak nieoczekiwanie :O
Vog musiał przeczyścić się po bara-bara z Kasimem. (W sumie to to co napisałem jest dwuznaczne, ale mniejsza z tym XD) Dlatego ten drugi zasłania drzwi, bo to trochę nieprzyjemny widok. :cojapacze:
Ja bym wrzucił kupon na darmowe Laysy i jeszcze dał w mordę, ale nie wiem, nie wiem
Mary Jane: ROWEEEERKU, nie rób mi tego, ja cię KOCHAŁAM!!
Niestety tutaj nie jest tak kolorowo i rowerek już Majeczki nie kochał, wiec postanowił się jej pozbyć. :doge:
Niewzruszone siorbanie Saszy, o jezu <3
Miejsce pochówku takie trafione że o borze, to tak jakbyś tam wyrzuciła martwego płoda. :grumpy: Zero szacunku dla zwłok. Ale te doniczki z wodą co symbolizują? Wieczne sikanie racz jej dać panie?
Ja bym na miejscu Voga wywalił ten rowerek w pipu, ale czego oczekiwać po takim kimś jak on...
Boże, Sasha ma nowego kochanka <33333 Już nie mogę doczekać się tego licznego potomstwa zmiotek i szufelek <3
okej chopaki to co z tym robimy?
A: Jemy na żywca.
B: Jemy na martwo.
C: Kamieniujemy, bo dziecko pochodzi z nierzadniczego związku. TAK CHCE BUK

Oj chyba kłak tego mopsa, którego Sasza wolała urodzić, dostał się do układu oddechowego Herbaty. Cóż. Rzycie.
Sasha to chce najlepszych przyjaciół z Vogiem, ale tylko friends with benefits ( ͡° ͜ʖ ͡°) No a on nie chce, bo jest interested in men. ;/
NIE WIEM CZEMU TEN ŚMIECH TEA TAK MNIE ROZWALA :( XDDDDDDDDDDDD
Smisiu w tej relacji pokazał swoją pippomiddletonowatą stronę. Tak, ja też oddałbym dziecko, byleby mnie zostawili w spokoju. Dzieci są bez wartości. Jak dobrze, że nasi rodzice tak nie myśleli... :grumpy:
Cóż to za łapanie za dupsko, nie na mojej warcie. Przynajmniej dzięki temu dowiadujemy się nowych rzeczy - i tak Kasim ma kanciaste ramionka, a Vog ciemniejszą skórę pod pachami.
Tea i tak ma prokuraturę gdzies, pokazuje to, ostentacyjnie ziewając przed tym biednym i skaranym przez los dzieckiem.
O Boże, urodziny Juzki! AJM SOŁ EKSAJTED Obrazek
Jackob ojcem, no nie wierzę. Przecież on jest bezpłodny od jajościsków z Ejcz ęt Emu. :| Ale skoro dziecko takie brzydkie po nim, to nie mam wątpliwości, że to jego dziecko. ;(

Kc mocno za relację :*
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość