Joseph's Asylum

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Verion » 07 lip 2015, 20:50

Ach ten cud narodzin <3. Podejrzewam że na końcu wszyscy zginą i zostaną tylko ich dzieci w Asylum i te będą kontynuować tradycję xD.

Vosim Hazue się rozpadł :(. I do tego Kasim w ciąży :O! I Cain pierwsze co zrobił to wchodzi na hotmyszki.pl no ja nie nie mogę!
Sasha będzie mogła się podzielić swoją wiedzą macierzyńską z Kasimem teraz. A zajmie to 10 sekund xD.

Mieliśmy do tej pory dwa zgony przez rowerek, jeden przez kibel i jeden przez basen. A kiedy kogoś walnie satelita albo zaatakuje mordercza lodówka xD?

Już biegnę pod siedzibę AsylumTV i będę stać trzy tygodnie! A w międzyczasie poczekam na kolejny odcinek, bo ten był świetny :D!
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Jackob » 07 lip 2015, 22:01

Ciekawe jak sprawdzi się Kasim jako samotna matka. Instynkt macierzyński ma od zawsze, powinien dać radę.
Cain taki wygadany, a sam zaraz zgrzeszy u jakiegoś osobnika płci męskiej. :doge:
Lunon: przecież ci mówię, że Magda Gessler, kreatorka smaku i stylu. właścicielka kilkunastu restauracji. gotują u niej najlepsi kucharze w kraju. Magda Gessler ma jedną zasadę - ma być smacznie jak u mamy. dba nie tylko o smak potraw, ale o każdy szczegół, który zachwyca najbardziej wymagających gości.
Leszno to odpowiedź na wszystko~

Vogue - na zawsze w naszych sercach
Cain pisze: Może to łóżko ktoś Jackobowi zabielił tymi nieznanymi substancjami? B)
Obrazek

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Joseph's Asylum

Postautor: bluekuba » 12 lip 2015, 17:29

Nie ma to jak dopiero teraz nadrobić całą relację soft9
Vosim Hazue :C Ciąża Kasima :o Szok i niedowierzanie.
Cain doszedł huhu! Nie wiadomo czy to dobrze czy źle, może teraz będzie z Kasimem :cwaniak:
Dzieci w psychiatryku to lubię <3 Teraz to #teamAnastazja!
Matko twoja relacja jest świetna i nie zastąpiona! ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Cain » 12 lip 2015, 17:49

Cain doszedł huhu!
No pewnie, ja lubię to robić, szczególnie lubię dochodzić do Asylum ^^
Nie wiadomo czy to dobrze czy źle, może teraz będzie z Kasimem :cwaniak:
CHALO, KASIM JEST ZUŻYTY PRZEZ VOGA, JA TYLKO NOWYCH MODELI SIE TYKAM.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Joseph's Asylum

Postautor: msreckless » 15 lip 2015, 10:21

atmosfera w domu Joseph's Asylum robi się coraz bardziej napięta. kto dotrwa?

#9
Cain: powiedzieć ci jak po hiszpańsku jest łechtaczka?

Obrazek

Saszy udzielają się ciążowe hormony Kasima

Obrazek

Anastazja: MAME CZY CIE DO RESZTY POWALI-

Obrazek

Kasim: nie patrz na barek nie patrz na barek nie patrz na barek

Obrazek

Męscy Mężczyźni: Ekspresje Twarzy i Fantazyjne Bokserki książka autorstwa duetu Lunona i Caina

Obrazek

Jackob: WSZYSCY UMIERAJĄ A JA JESZCZE ŻYJĘ B)

Obrazek

Kasim przetestował nielegalny środek na aborcje, który Anastazja sporządziła z resztek makaronu z serem i osadu z zlewozmywaka. niestety Anastazja ma trzy lata, więc nie umie przygotowywać środków na domową aborcje.

Obrazek

Smis: tak w ogóle, to tęsknie za moją hodowlą okoni. z nimi zawsze czułem się pełnym człowiekiem.
Sasza: ja w sumie bym zjadła gofry z dżemem brzoskwiniowym.

Obrazek

*Gang Albanii w tle*

Obrazek

Cain: no i na co się patrzysz, leszczyńska pało? porządnego człowieka pijącego kawę nigdy nie widziałeś?

Obrazek

Sasza: i co ja znowu zrobiłam
Sasza: ...

Obrazek

Cain: ANASTAZJAAAA

Obrazek

Lunon po wyjściu z tej wanny już nigdy nie był tym samym człowiekiem. nigdy.

Obrazek

Lunon: SMISIU NAWET O TYM NIE MYŚL BRZYDZĘ SIĘ TOBĄ

Obrazek

Cain: ja cię priszę, że niby taka straszna jesteś?
Cain: bu, jestem rax i jestem duchem tralala jestem straszna
Cain: sratatata!!

Obrazek

Lunon: CAIN OSTRZEGAŁEM CIĘĘ

Obrazek

Kosiarz: boże jaki przegryw xDDDDD

Obrazek

Cain, nieoficjalnie mówi się, że zmarł zabity przez rax w ramach zemsty ze przedrzeźnianie jej. znany z tego, że nic nie zdążył w asylum osiągnąć, bo zmarł w drugim dniu pobytu. biegły w językach obcych, szybko nawiązywał kontakty z młodszymi, jednak w stosunku do innych uczestników bywał oschły.

Obrazek

klepanie się po brzuchu też nie sprawi że poronisz
Kasim: a może jednak

Obrazek

Jackob: *sniff sniff*
Jackob: kretyństwo czuję

Obrazek

Anastazja odkryła w sobie fascynacje światem istot wodnych i promieniotwórczości.

Obrazek

Jackob: wcale nie trzymam śrubokręta pierwszy raz w życiu ja wiem jak się tym posługiwać jestem wykształconym hydraulikiem
Jackob: mechanikiem
Jackob: wszystko jedno

Obrazek

Smisiu: kim jesteśmy? dokąd zmierzamy? czy wszechświat się rozszerza? czym jest czas?

Obrazek

Jackob: HUEHUEHUEHEHEUEHUE TO PIES

Obrazek

Kasim: z czym ja mam te ziemniaki zjeść

Obrazek

Lunon: panie dostawco serdecznie dziękujemy jest pan naszym wybawieniem. ^^

Obrazek

rodzinka w komplecie. :doge:

Obrazek

kto by się tego spodziewał

Obrazek

Anastazja: MAM JUŻ 8 LAT CZEMU ONI TRAKTUJĄ MNIE JAK DZIECKO
(to nie tak że przed chwilą miałaś 3)

Obrazek

Kasim: odkąd Vogue nie ma muszę sam się przykrywać kołderką. :c

Obrazek

Anastazja: w sumie, mogłabym teraz uciec
Anastazja: ale nikt nie nauczył mnie chodzić, mówić i korzystać z nocnika
Anastazja: przeklęci

Obrazek


----------

1. śmierć Caina pokrzyżowała mi plany. :| 2. propozycje imienia dla dziecka Vosim Hazue poprosimy!!

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Sasha » 15 lip 2015, 11:17

CAAAAAAAIN [*] Borze, płaczę jak na drugim zdjęciu. Się nabył w Asylum w wuj.
Czemu Kasim chce się pozbyć dziecka? Przecież na pewno będzie cudowne. Jak Anastazja. Czemu ona w ogóle starała się pomóc mu w aborcji? Boi się, że ktoś jej odbierze zaszczytny tytuł pomiotu szatana?
To ja jednak zrobiłam ten dżem brzoskwiniowy. I tak wole truskawkowy. I wolałabym naleśniki niż gofry, no ale ok. Mam nadzieję, że to nie jakieś kolejne zachcianki ciążowe (!!!)
Anastazja skoro tak bardzo lubi Gang Plebanii to proponuje żeby zrobiła sobie jakieś modyfikejszyn skaryfikejszyn. Właśnie sobie przypomniałam, że to moje dziecko. Dobra żartowałam, niech nie robi.
"no i na co się patrzysz, leszczyńska pało? porządnego człowieka pijącego kawę nigdy nie widziałeś?" CAIN TAK BARDZO PORZĄDNY.
Kasim jedzący ziemniaki to jakiś fake. Kasim nie je ziemniaków. Z NICZYM.
Anastazja jako dziecko przeraża mnie jeszcze bardziej. Teraz może więcej. To straszne.
SKŁADAM PETYCJE O WSKRZESZENIE CAINA.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Eq » 15 lip 2015, 11:42

BOŻE PŁACZĘ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Cain jest mistrzem, drugi dzień w Asylum i już zginął, haha XDD
Kiedy nam w końcu potwierdzisz, kto jest ojcem Anastazji? :/

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Joseph's Asylum

Postautor: ollie » 15 lip 2015, 12:08

Cain XDDDDDDDD

Anastazja i Kasim chyba zawiązali sojusz, hmm... Bo czemu niby miałaby mu pomagać przy aborcji? Rax się mści :doge: Proponuję imię dla dziecka kasima Hazim I Juzef :swelol: Asylum straciło kolejnego członka ( :doge: ) co będzie dalej? Mam wrażenie, że wygra Anastazja :/

Czekam na następne odcinki :cojapacze:

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Verion » 15 lip 2015, 13:17

Ja proponuje podążyć tą samą logiką co przy Anastazji xD - niech będzie Krystian Józef (Anastazja Józefina) xD.

Eq - ja wciąż upieram się że to Jackob jest ojcem, przecież mają podobne rysy twarzy.
BTW - To zdjęcie "rodzinka w komplecie" miało sugerować że na tym zdjęciu jest ojciec i matka Józefiny czy że po prostu rodzinka Asylum w komplecie :cwaniak:?

Wieeedziałeeeem xD! Idealnie strzeliłem z tym kiedy napisałaś że Asylum cię zaskakuje, że Cain umarł już pierwszego dnia (w tym przypadku drugiego ale i tak xD). Mieszkańcy Asylum zaczynają świrować, Kasim stara się o aborcję, a Józefina dorosła i zacznie siać terror xD. I rax wykończyła Caina zza grobu, to było genialne xD. Skoro Cain pokrzyżował ci plany to może pomyślisz żeby kogoś jeszcze do Asylum wsadzić ( :cwaniak: )?

No po prostu świetne, czekam na kolejny odcinek :D!
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Cain » 15 lip 2015, 16:29

Och, no ja oczywiście w formie, ale wiesz, rekles, nie postarałaś się, bo ja się praktycznie do dzieci nie zbliżam gdy nie muszę. :/ A wątpię, że poczułem nagłą potrzebę podzielenia się z Anastazją "łechtaczką" po hiszpańsku. ;____;
SASZY TO JEST KURDE ZIMNO I DLATEGO PŁACZE, TO PO PIERWSZE, BO JEJ NIE UBIERZESZ, ULICZNICO JEDNA :( Ale Kasimowi obok to nie przeszkadza, ba, jego nawet ponętne kształty Saszy nie ruszają. W końcu on jest into myszoskoczki.
JEZU SASZA MOGŁA SIE ZESRAĆ NA ANASTAZJE, ALE BYŁABY BEKA XDDDDDDDDDDDD tzn dla Saszy nie dla Anastazji
Bardzo mądrze Kasim, ciąża to nie jest odpowiedni okres na korzystanie z uroków barku. Ale górną część ciała Kasima jakoś tak wygina w kierunku barku, czyżby to Hazim miał ochotę na parę łyków tajemniczej, czerwonej substancji?
[spoiler]SWOJĄ DROGĄ ROZWIĄZAŁEM SEKRET BRAKU UBRANIA SASZY, HA! ta czerwona substancja w kubkach to zabarwiona woda po praniu ubrań Saszy, jej sukienka się odbarwiła i ło, teraz dziewka nie chce się pokazać w takiej, bo jest brzydka B) sukienka nie Sasza[/spoiler]

Następne ujęcie trochę ciekawe, a gdyby pobawić się zdjeciem...:
Obrazek Obrazek
CUDOWNIE :aww:


A oto fragment z naszej najnowszej książki B)
On stał na zewnątrz łazienki, a ja zwyczajnie zajmowałem sedes. Nie wiedziałem, jak długo potrwa ta bolesna obstrukcja, jednak w głowie miałem jedną myśl: on też chce skorzystać z łazienki. Ma rozwolnienie...
Od zawsze wiedziałem, że dopasowywaliśmy się jak nigdy wcześniej - w końcu przeciwieństwa się przyciągają. On głupi, ja mądry, on przystojny - ja nie. Ta różnica pokazała się nawet teraz, gdy ja miałem zatwardzenie, a on sraczkę. To była cudowna chwila; wiedząc, że te różnice tak niesamowicie nas łączą, poczułem naszą miłość jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Tak, to było przeznaczenie.
Przy takich rozmyślaniach ból zaczął odpływać w nicość. Przypominałem sobie te wszystkie chwile - nasze pierwsze spotkanie w męskiej toalecie, wspólna kolacja w jednym z leszczyńskich barów i jego napad torsji na stacji kolejowej w Przemyślu. To były cudowne chwile - spędzaliśmy razem tyle czasu, a teraz...? Byliśmy oddzieleni drzwiami łazienki. Wspomnienia i uczucie do Lunona zaczęły znikać i powoli wychodziły ze mnie, równomiernie ze stolcem, który był gdzieś tam, na dole. Uczucie błogiego spokoju zastąpiło inne, nieznane mi do tej pory, gdyż nigdy nie doświadczyłem go w tym związku. Gdy obstrukcja minęła, wstałem powoli z sedesu i z wyraźnym poirytowaniem w głosie krzyknąłem:
- TY BŹDZIĄGWO, PAPIER SIĘ SKOŃCZYŁ!

Dziękuję, resztę możecie przeczytać w książce Męscy Mężczyźni: Ekspresje Twarzy i Fantazyjne Bokserki B)


Niech się ten Jackob nie cieszy, ja go tam jeszcze przyszprycuję to będzie mnie błagał o życie. Tak mu poszerzę te wszystkie rurki z Ejcz Ęt Em że się popłacze. <_<
To nie był środek na aborcję i Kasim doskonale o tym wie - zgodnie ze swoją wiarą nie mógłby popełnić aborcji, gdyż byłby to grzech ciężki i śmiertelny, a Buk nie wybaczyłby mu go nigdy. Dlatego też Kasim zgasił światło, żeby pan Buk nie patrzył i z pełną świadomością tego, co robi, zjadł trutkę na Caina przygotowaną przez Anastazję, by zabić siebie i dziecko w "nieszczęśliwym wypadku". Niestety wszystko poszło się pieprzyć i trutka na Caina zabiłaby tylko Caina, a na Kasima zadziałała bardziej niż uspokajająco. :cwaniak:
Na miejscu Smisia to ja bym tęsknił za tą reklamą proponującą powiększenie przyrodzenia, bo chętnie by z niej skorzystał, a on próbuje odwrócić uwagę od siebie (i przyrodzenia) gadając o okoniach lol. Reakcja Saszy jest odpowiednia i ja też bym zjadł gofry, ale nie z tym dżemem. :doge: W ogóle to:
Obrazek

co to kurde jest, czy Ty im rekles piekłaś stopy na grillu? soft1
O JAKIE DŻEJKOB MA ŚMIESZNE MOKASYNKI O W MORDE XDDDD A Anastazja jest tępa chyba po nim, no sorry, pilot mogący wysadzić ten cały pierdzielnik w powietrze jest zaraz obok niej, a ona podryguje do Myszki nad głową... :facepalm:
Ups plot twist piję tutaj kawę, tak naprawdę kawy nie znoszę i nie lubię jej pić, jak mogłaś mi to zrobić :(((((((( ps moja wypowiedź taka, jakiej użyłbym w rzeczywistości. Brawo.
O, POWRÓCIŁA SUKIENKA SASZY <3 No właśnie, co zrobiłaś Sasza, jak mogłaś się ubrać, rekles teraz będzie smutno ;(
Czy Anastazja sra karaluchami? CZYM JĄ TA MATKA KARMI KURDE
Lunon nigdy nie był tym samym człowiekiem, racja. Ta wanna wygląda jak żywcem wyjęta z Silent Hill. Dodatkowo też dziwnie bym się czuł, gdyby wanna atakowała mnie strumieniami jakiejś białej substancji, tak jak Lunona atakowała i nadal próbuje na zdjęciu to zrobić. ;_;
CZEMU WSZYSCY ATAKUJĄ TAK SMISIA, ON JEST FAJNY TYLKO CZĘSTO PO RYJU DOSTAJE :( XD Cieszę się z bohaterskiej postawy Lunona, bo zareagował właściwie na taką propozycję Smisia, przecież przy dziecku nie wolno bajabongować sie.
kolejny plot twist, w Asylum mam łyse pachy a przecież ja pach nie gole lol ;/
Dzięki Lunon za ostrzeżenie, ale żadnego nie dostałem i teraz swoje słowa możesz sobie wsadzić tam, gdzie Smiś chciał wcześniej wsadzić coś Tobie, ale Anastazja była w pokoju.
RAX SRAX, TY MAŁA LATARNICO, JA CIE KIEDYS DOPADNE ZA TĘ ŚMIERĆ :(((((((((((((((((
Boże, faktycznie ze mnie taki przegryw, drugi dzien w Asylum a ja już leżę i to jaka śmierć! Umarłem obok śmieci i karaluchów jak menel <3

A teraz, tak współcześnie:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WNYIcwgfsPg[/youtube]
;(

Cain, nieoficjalnie mówi się, że zmarł zabity przez rax w ramach zemsty ze przedrzeźnianie jej. znany z tego, że nic nie zdążył w asylum osiągnąć, bo zmarł w drugim dniu pobytu. biegły w językach obcych, szybko nawiązywał kontakty z młodszymi, jednak w stosunku do innych uczestników bywał oschły.
Dam to sobie na tablicę nagrobną :aww:, z małym wyjątkiem:
Cain, nieoficjalnie mówi się, że zmarł zabity przez rax w ramach zemsty ze przedrzeźnianie jej. znany z tego, że nic nie zdążył w asylum osiągnąć, bo zmarł w drugim dniu pobytu. biegły w językach obcych, szybko nawiązywał kontakty z młodszymi, jednak w stosunku do innych uczestników bywał oschły.
B) POZA TYM HALO WSKRZEŚ MNIE
Kasim po domowych trutkach na Caina próbuje wszystkiego. Patrzcie, oto co dzieje się z człowiekiem oszalałym z rozpaczy w związku ze stratą tatusia swojego dziecka, która ma w brzuchu. No patrzcie.
Jackob: kretyństwo czuję
CHYBA SWOJE, PARÓWO
Wiesz, że Anastazja wcale nie odkryła takiej fascynacji? XDDDDD Słyszałem gdzieś, że zapachem fekaliów można sobie niezłą fazę wkręcić więc kto wie co ona tam robi :swelol: ps nie próbowałem
Co Jackob robi tym śrubokrętem, gdzie on grzebie? Czemu nie ma przy nim Saszy? Bo jeśli grzebie w myszce (komputerowej jakby co) to raczej powinna tam być, ona jest ekspertką od myszek.
Smisiu: kim jesteśmy? dokąd zmierzamy? czy wszechświat się rozszerza? czym jest czas?
z serii i'd say:
Smisiu: kim jesteśmy? dokąd zmierzamy? czy pod wpływem defekacji koniec układu pokarmowego się rozszerza? czym jest czas?
JACKOB, TAAAAK, BRAWO, SIKAJ DALEJ NA PODŁOGE PODCZAS GDY CENNY LAPTOP FIRMY EJPUL JEST NA KRAWĘDZI BIURKA I JEST ABOUT TO (sry zapomnialem jak to po polsku) ROZBIC SIE. rureczki sreczki a jak cos do czego przychodzi to laptopa ma w dupie, a rureczki na dupie.
KASIM NO NIE WIEM, NAJLEPIEJ ZE ZWŁOKAMI CAINA ZJEDZ TE ZIEMNIAKI, TO I TO BĘDZIE STRASZNE DO STRAWIENIA. :grumpy:
czemu ten dostawca perfidnie patrzy się w cycki Lunona ;_; jestem zazdrosny
Och, rodzinne zdjęcie i urodziny Anastazji :aww: A teraz przeanalizujmy je.
reakcja Saszy: Obrazek reakcja Dżejkoba: Obrazek reakcja Kasima: Obrazek reakcja Smisia: Obrazek reakcja samej zainteresowanej: Obrazek no i wreszcie reakcja Lunona: Obrazek Pięknie :')
NIE TRUDNO O OSIĄGNIĘCIE DNA GDY TWOJĄ MATKĄ JEST SASZA, sry Sasza i Anastazja XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Lepiej, żeby traktowano tutaj Anastazję jako dziecko niż jak dorosłą, inaczej miałaby kazdej nocy stosunki z Kasimem, walki ze Smisiem i hipsterowanie z Lunonem, fu. :grumpy:
Kasim: odkąd Vogue nie ma muszę sam się przykrywać kołderką. :c
<3 A wiesz Kasim, że Vog nie musi tego robić? W piekle jest za gorąco na kołderki B)
Nikt nie nauczył Anastazji mówić? :aww: BŁAGAM ZRÓB Z NIEJ TAKĄ DZIEWCZYNKĘ Z AUTYZMEM CZY COŚ <3 <3 <3

ładna relacja, poza moją śmiercią ofc :(((((((((((((((( bardzo mi przykro z tego powodu. beze mnie znowu będzie w ASylum burdel.
a dziecko nazwij Abel na moją cześć ^^ W KOŃCU MI SIĘ NALEŻY HALO

a i wskrześ mnie. ;///////////////
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Mint » 15 lip 2015, 18:52

Heueueueu co tu się wyprawia. :doge: :haha: :swelol: :rotfl:

PS: Też chcę do Asylum! ;(

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Verion » 15 lip 2015, 20:06

Ja pierwszy się zgłosiłem! Idź na koniec kolejki xD!

Tak w ogóle - komentarze Caina to jak "Joseph's Asylum - After(Party) Show Review"
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Smustle » 15 lip 2015, 21:44

Jak to możliwe, ze nie komentowałam jeszcze piekła na simowej ziemi Asylum?
Aa, już wiem. Zawsze w myślach komentowałam, a że mam przedwczesna sklerozę szybko zapominałam przetransportować moje przemyślenia do ramki na komentarz xD

Dżizas krajst jakie zwrotnice akcji :O
Cain, o nie [*] Płakłam z gorzkiej i wszechogarniającej rozpaczy :ryczy:
Ale z drugiej strony, sam się pchał do tego wariatkowa przybytku szczęśliwości, więc niech cicho siedzi i się cieszy że drugiego dnia, a nie pierwszego :P
Anastazja to brzydal :doge: Nie wdała się w mame w sumie dobrze, łatwiej się Sashy jej wyprzeć Jakimś cudem chodzi i mówi i myśli chociaż ją nikt nie nauczył. Ale to pomiot szatana, więc ma szatańskie umiejętności xD Co do korzystania z kibla to pewnie nie umie, co zresztą jest powszechne w Domu Juzefa soft1
Ciekawe co będzie jak szkoła się zacznie... O ile Anastazja w ogóle tam pójdzie xD Coś czuję, że nie tylko mieszkańcom Asylum się oberwie za głupotę niegodziwości jakich się dopuścili względem Anastazji :curious:

Zaczęłam czytać relację nie będąc jeszcze częścią forumowej społeczności i było śmieszne i super i omatko genialne, a teraz kiedy rozumiem w dodatku niektóre (ż)aluzje to jest jeszcze lepiej i bardziej omatko.

Także w stronę rekles lecą podziwianka i łorszipki :nod: jakkolwiek dziwnie to nie brzmi iks de
i ustawiam klepsydrę żeby odmierzała czas do kolejnej relacji ;)

PS. Dziecko nazwij Adelajda albo Kalafior soft9
Ostatnio zmieniony 15 lip 2015, 21:54 przez Smustle, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Kasim Hazim » 15 lip 2015, 21:46

Boże [*] Anastazja ma szczęście, że jeszcze nie dożyła nalotu opieki społecznej. : /
Cain R.I.P [*] Kto by przypuszczał, że tak szybko? Nawet zwariować nie zdążył... Cóż, jestem za jego wskrzeszeniem. xD
Vogue jest wyrodny, nie dość, że zostawił mnie ciężarnego, to jeszcze nie przykrywa mnie już kołderką - nie dostaniesz nigdy znicza na grób, kolego, o nie! xD

Co do imienia dla dziecka, już mówiłem, chcę Hazima albo Hazię! Moje dziecko w końcu, więc inni niech się sami zapłodnią i swoje dzieci nazywają!
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Column15 » 23 sie 2015, 14:10

Przeczytałem wszystko :haha:
Coś widzę że od miesiąca tu cicho. :(
#kiedyjosephsasylum
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Joseph's Asylum

Postautor: simunia » 30 sie 2015, 18:27

to jest super śmieszne i wgl bardzo mi się podoba czekam na część dalszą

Awatar użytkownika
Plamula
Renciści
Renciści
Posty: 122
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:54

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Plamula » 08 sty 2016, 18:45

Nie mam zielonego pojęcia czemu, ale przegapiłem całą historię Asylum. Może kiedy się najbardziej rozkręcało miałem długą przerwę z forum, a kiedy już wróciłem, ciężko było mi się zabrać za czytanie..

W każdym razie dzisiaj przeczytałem wszystkie (nie)liczne odcinki za jednym zamachem i nawet nie wiesz jak mi to poprawiło humor soft9 Mam nadzieję, że to na tym nie skończy się historia i będziesz to dalej ciągnąć?

W kwestii scenariusza, ogólnie jest świetnie pisany, bo co chwilę się śmieję na głos, może dlatego, że to o faktycznych osobach i sobie to jakoś bardziej uzmyslawiam, ale brakuje mi nieco jakiegoś zwrotu akcji - fakt co chwila ktoś umiera, rodzą się dzieci - ale to już oklepane i nie wzbudza szczególnego napięcia, czekam na jakiś mega obrót wydarzeń który dotknie wszystkich uczestników (nie chcę rzucać bezsensownymi pomysłami ale wiesz, jakiś spisek, morderstwo, natural diseaster która zniszczy posiadłość, czyjaś ucieczka poza mury Asylum soft9 )

Hah, licze że to nie koniec i czekam na wiecej. No i mam nadzieję, że Caina to serio wskrzeszysz :doge:

P.S. .....za tydzień mamy ferie więc ten :doge:

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Joseph's Asylum

Postautor: msreckless » 06 maja 2016, 16:53

nie, to nie jest żart. TO JEST PRAWDZIWY POST. Z PRAWDZIWĄ RELACJĄ. kiedy fraza "rekles, kiedy asylum?!?!" zaczynała ewoluować w forumowy mem, ja powracam z nowym sprzętem i lekko odmienionymi mieszkańcami psychiatryka. chciałam was bardzo serdecznie przeprosić za tak długą nieobecność, jednak w pewnym momencie przeszła być ona zależna tylko ode mnie i od mojego lenistwa. no więc.

***
~previously on Joseph's Asylum
Kasim zachodzi w ciąże z Vogiem, który umiera tragiczną śmiercią basenową. Smiś i Sasha rozpoczynają sekretny romans. Cain zostaje zamordowany przez ducha rax w swoim drugim dniu pobytu w Asylum. Anastazja Juzefina obchodzi urodziny.

***
w Psychiatryku zapadła kolejna noc. nie skończyła się ona jednak dla naszych bohaterów dobrze. zostali oni obrabowani. ukradziono m.in. ubrania, włosy Sashy, godność Kasima.

Obrazek

Kasim postanowił zahibernować na czas ciąży

Obrazek

kiedy w domu nie ma do jedzenia nic oprócz karaluchów więc musisz ssać swoje ramię

Obrazek

Sasha: ja nie wiem o co wam chopaki chodzi

Obrazek

Smis czasami myśli, że jego życie jest tak puste jak ta lodówka

Obrazek

Anastazja widziała za dużo

Obrazek

Smiś: Zdrowaś Maryjo Łaśkiś Pełna Pan z Tobą Błogosławionaś Ty

Obrazek

Sasha: ANASTAZJA CZEMU ZNOWU BAWIŁAŚ SIĘ FARBAMI W WANNIE

Obrazek

Smis: nice ;)

Obrazek

Anastazja: matka słuchaj bo wiesz pszypau jest

Obrazek

:wub:

Obrazek

karaluchy wydają się mieć szczęśliwsze życie niż niektórzy stąd. przynajmniej są razem. Sasha z tęsknoty za romansem i bliskością postanawia dać tej uroczej dwójce stawonogów żyć.

Obrazek

nikt nie był chętny do podjęcia się nauczania Anastazji w domu, więc jedzie ona terroryzować pobierać edukacje w szkole

Obrazek

Jackob: śmierć to taka kusząca rzecz

Obrazek

update [2]: nadal zgon

Obrazek

Smis: cojestwtejzupiepowiedzszybkobozeswiety
Jackob: :>

Obrazek

czy chcemy wiedzieć co było w tej zupie?

Obrazek

zacieranie śladów?

Obrazek

Anastazja: JA PANI COŚ POWIEM JAK NASTĘPNYM RAZEM NIE WYSADZI MNIE PANI W TAMTYM LESIE TO JA NA PANIĄ DONIOSĘ SŁYSZY PANI POZWĘ PANIĄ

Obrazek

nadzieja matką głupich.

Obrazek

SZOKUJĄCE. ZADOWOLONY CZŁOWIEK. W ASYLUM.

Obrazek

tea: nie przejmuj się mną, nawet nie zasłaniam ci telewizora, ja tylko popłaczę bo zrobiły mi się zakola

Obrazek

pseudo-hipiso-?? Vogue już się nie boi że zostanie wysadzony przez Anastazję w powietrze, więc może wszystko

Obrazek

Kasim: JA ŻYJĘĘĘ AUUUUUU

Obrazek

Lunon: jezu jaki ty kretyn jesteś miałeś przeć dopiero po piątym skurczu

Obrazek

przed Anastazją otworzyły się tajemnice wszechświata.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jackob: just do it
Smiś: to jest bardzo stresujące
Lunon: jesteś silna, wiem, że dasz radę. jeszcze raz, i oddychaj. brawo. jesteś piękniejsza z każdym dniem.
Sasza: ...to na aborcje już za późno?

Obrazek

Dziecko: nie chcę na ciebie patrzeć akuku hihi

owoc związku Vosim Hazue przyszedł na świat w formie blondwłosej dziewczynki, na razie bezimiennej.

Obrazek

Dziecko: co to ma niby znaczyć

Obrazek

Smiś: o boże to jest dziecko Voga WEŹ TO ODE MNIE JESZCZE SIĘ ZARAŻĘ

Obrazek

czyżby Sasha miała instynkt macierzyński?!?!

Obrazek

i znowu umarł.

Obrazek

obudz mn obudz mn w srodku NIE MOGE OBUDZIX RATUJ MNIE

Obrazek

czyżby Dziecko cię zainspirowała Sasza? :>

Obrazek

Smis: zostaw mnie kobieto, nierządnico, Buk do mnie przemówił i zmieniam swoje życie, koniec z nami rozpustna lafiryndo

Obrazek

Vog: kap kap kap hihi

Obrazek


dajcie mi się rozkręcić obiecuję
Ostatnio zmieniony 06 maja 2016, 17:06 przez msreckless, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Joseph's Asylum

Postautor: aesthetea » 06 maja 2016, 17:03

<3

Miło widzieć powrót ukochanego domu wariatów. Kasim widzę kiepsko się trzyma, mam nadzieję, że nie zejdzie zaraz. Widzę vogowi w zaświatach odmieniło się i postanowił zmienić stylówę. Może to nadzieja, że po śmierci jednak coś tam na nas czeka. Także więc czekam na ciąg dalszy i mam nadzieję, że dziewczynka poczęta testosteronem jakoś wyżyje. .-.
Obrazek


Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Joseph's Asylum

Postautor: Kasim Hazim » 06 maja 2016, 19:19

Jeny, co ten ja, nic tylko zgonuję, nie zdziwię się, jak w końcu padnę. : /
Sasha i instynkt macierzyński? Ta, pewnie już planuje jak zabić moje i Voga dziecko.
Jackob próbuje zabić Smisia! :o Niech go tylko Anastazja dopadnie...
Hmm a co z imieniem dla dziecka? Może Tomasza, na cześć Voga, albo inna Angela Beata. XD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości