Rodzina Punkcik-Landgraab - Żegnaj, studenckie życie!

Żegnaj, studenckie życie!

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku

Postautor: Dziub-Dziub » 24 cze 2015, 12:46

Świetne focie!
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku

Postautor: Kapitan Indra » 18 lip 2015, 18:32

Wracam z kolejną porcją zdjęć Punkcikowej rodzinki. Dopiero dzisiaj udało mnie się złożyć z tego jakąś sensowną relację.

Podczas gdy Marcel bawił się z Łapą, Glenda ze skrzywioną miną pomyslała sobie:
- "Chyba własnie straciłam psa na rzecz tej przerośniętej szmacianki..."
Obrazek
Dla rozładowania swych emocji związanych z całym procesem zdobywania eliksiru, postanowiła popracować trochę w ogrodzie.
Obrazek

Przeprowadzka
Tymczasem w domu trwała gorączkowa rodzicielska narada.
Henryk: - Ewuniu, nie wiem, co o tym myśleć... Nasza Glenda wywołała znikąd jakiegoś chłopca i twierdzi że to jej... jej...
Obrazek
Lucky Mama: - Wiem, wiem, Heniu, że to jej Wymyślony Przyjaciel, Marcel. Faktycznie, chłopak ma tak na imię, a co do tego Wymyślonego Przyjaciela, to... różne rzeczy w życiu widziałam, i nie zapomnij, że nasza prawnuczka w przyszłości będzie wampirem... Najważniejsze, że ten Marcel to miły, pomocny i wesoły chłopak i lubią się z Glendą i Łapą, a nas stać na utrzymanie jeszcze jednego dziecka.
Obrazek
Henryk: - No dobrze, ale może powinniśmy pomyśleć o nieco innym domu, skoro rodzina nam się w taki niespodziewany sposób powiększa...
Obrazek
Lucky Mama: - Też o tym pomyślałam... zajmę się tym. Może tym razem bliżej centrum, co? Bo tak to trochę odizolowani jesteśmy na tej wysepce no i rodzice moich podopiecznych mają trudności z dojazdem...
Obrazek
Henryk, jak zwykle, zgodził się z żoną, bo wiedział, że to rozsądna osoba i nieprzemyślanej byle głupoty nie powie.
Ewa szybko znalazła odpowiedni dom. Poszukała po specjalnych forach i migiem uporała się ze wszystkim.
Obrazek
Kilka dni później, wieczorem, Państwo Punkcikowie, Łapa, Marcel i wiewiórka ziemna Glendy przeprowadzili się do nowego domu.
Obrazek
Henryk już biega... musi wypróbować siłownię umieszczoną w piwnicy...
Obrazek
...Marcel dołączył do niego i ćwiczy, żeby pozbyć się brzucha Wymyślonego Przyjaciela i podobać się Glendzie...
Obrazek
... Glenda przebrała się, jak zwykle, w niestosowny strój wizytowy i zrobiła kilka baletowych wygibasów przy drążku...
Obrazek
...Łapa chrapie na nowym posłanku...
Obrazek
...a Ewunia oczywiście pichci pierwszą kolację w nowej kuchni.
Obrazek
Glenda zniechęciła się do ćwiczeń baletowych, wykonywanych w sukience wizytowej, i już zdążyła powiesić w nowym pokoju swoje pamiątkowe zdjęcie z Helgą...
Obrazek
I zadowolona z siebie odpoczywa po podróży przez pół miasta.
Obrazek
Następny dzień. Niedziela. Łapa wreszcie pojęła, na czym polega sztuczka "Wstań".
Obrazek
Glenda nagrodziła psinę.
Glenda: - Proszę, Łapa! Jaka z ciebie mądra psinka. Jak pięknie nauczyłaś się stawać na dwóch łapkach. Masz, nagrodę.
Łapa, w myślach: - Łapa mądra psinka! Też cię kocham, moja pańciu. A teraz już daj ten herbatnik...
Obrazek
Ewa rozmawia z Marcelem.
Lucky Mama: - Zapisałam cię do szkoły, do klasy Glendy. Powinieneś dać radę, bo widziałam, że jako lalka siedziałeś na krześle albo na biurku, jak odrabiała lekcje.
Marcel: - Dam radę, pisać chyba umiem...
Obrazek
Po rozmowie Ewunia wzięła się za przetwory na zimę...
Lucky Mama: - Truskaweczki i malinki... w słoiku dla mojej małej dziewczynki... la la la...
Obrazek
Lucky Mama: - No, i gotowe!
Obrazek
Na kolację zrobiła pizzę.
Obrazek
Wieczorem Glenda dostała swojego ataku szaleństwa. Niewielkiego, na szczęście. Chciała się tylko lekko poddusić.
Glenda: - Grhh! Arlgh! Bleubleee!
Obrazek
Ale szybko jej przeszło, bo zobaczyła, że samonapełniająca miska Łapy jest pusta.
Glenda: - Moja psinka nie ma co jeść? Nie może tak być! Glenda zaraz da kochanej Łapie jej pyszne chrupki.
Obrazek
Po kolacji postanowiła nauczyć Łapę dawania głosu na komendę.
Glenda: - Łapa! Daj głos! O tak! Hau, hau, hau!
Łapa, przyglądając się jej z zainteresowaniem: - Mm?
(myśli sobie przy okazji: - Glenda, moja kochana pańciu. Zupełnie nie tak się szczeka, nie tak...rozumiem, że chcesz się nauczyć ze mną rozmawiać, ale to, co wyprawiasz, jest bez sensu).
Obrazek
Niestety, tutaj do porozumienia nie doszły.
Marcel poszedł spać...
Obrazek
... a Henio wrócił z pracy okutany w zimowe ciuchy, bo to jesień, zimno wieczorami już się robi.
Obrazek
Poniedziałek rano.
Przypalone gofry autorstwa Glendy. Miały być śniadaniem dla rodziny.
Obrazek
Niestety, nawet Lucky Mama nie potrafiła podnieść ich jakości, ze smutkiem musiała wywalić je do kosza... a tak się cieszyła, że córka wreszcie wzięła się za gotowanie...
Obrazek
Łapa, przed nową budą, znowu torturuje i obślinia swoje zabawki.
Obrazek
Glenda, znowu odstrojona, uczy się przed wyjściem do szkoły.
Glenda: - Widzisz, Marcel, zapomniałam powtórzyć sobie te francuskie czasowniki...
Obrazek
Marcel jednak długo nie dał jej się uczyć. Sprowokował przyjazne lanie poduszkami przed lekcjami. Marcel contra Glenda.
Ciągle jeszcze myśli jak Wymyślony Przyjaciel, nie może się przestawić na to, że jest normalnym Simem.
Marcel: - A masz! I jeszcze raz! Powiedz po francusku: "Oberwałam poduchą!"
Obrazek
Glenda: - Marcel, przestań! Nie mogę iść do szkoły cała w piórach!
Marcel: - Dobra, dobra, kończymy zabawę.
Obrazek
Glenda: - Ja nie mogę iść do szkoły cała w piórach, ale ty możesz jak najbardziej! A masz!
Obrazek
Glenda: - Haha! Glenda sprytna!
Obrazek
Glenda: - A masz! I jeszcze raz! I wygrałam!
Marcel: - Tak, tak, wygrałaś!
Nagle słychać Lucky Mamę: - Dzieci! Autobus przyjechał!
Obrazek
Szybko przerwali zabawę. Na dworze padało, jak to jesienią, więc Marcel biegł do autobusu pod parasolem.
Obrazek
Glenda też wyjęła swój zielony parasol. Wreszcie też ubrała się stosownie do pogody, w kurtkę nieprzemakalną. W tle listonosz zostawia pocztę.
Obrazek
Glenda i Marcel w autobusie. Czy to nie dziwne, że w każdym świecie kierowcą jest zawsze ten sam gostek? Przyspawany do autobusu chyba jak kierowca w starych zabawkowych samochodzikach. :P Miałam taki.
Obrazek
Pozostawiona sama na gospodarstwie Ewa (Henryk wyjechał wczesnie do pożaru),kontempluje zawartość skrzynki pocztowej.
Lucky Mama: - O, zawiadomienie od matki Daisy, że jej nie przyprowadzi, bo wyjeżdżają... a to od Goldbeardów, drugiego chłopca przyprowadzą, w wieku szkolnym. Hm, może Glenda by mu w odrabianiu lekcji pomogła?
Obrazek

Na tym dzisiaj skończę. Mam jeszcze kilka, ale nie są uporzadkowane.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Dodo » 18 lip 2015, 19:32

Nadrobiłam dwie relacje - fajnie, że Glenda ożywiła Marcela, ale też się na początku nabrałam, że owym członkiem rodziny będzie ten kotek :P Łapa jak zawsze mnie rozbraja, uwielbiam ją po prostu, te jej myślowe dialogi, jak ze starych filmów z serii I kto to mówi? ;)
Jak zwykle Glenda mnie powala swoją niestosownością stroju do sytuacji, a ten atak samoduszenia - obśmiałam się serdecznie.
Spalone gofry - cóż, Glenda musi się postarać, trening czyni mistrza, nie każdy od razu będzie Superchiefem :)
Kocham Lucky Mamę za to jej ciepło i zaangażowanie w rodzinne życie.
Lucky Mama: - Truskaweczki i malinki... w słoiku dla mojej małej dziewczynki... la la la...
Rozumiem, że śpiewając tę słodką piosenkę miała na myśli swoją córkę, że to dla niej te owocki ^^
Czekam na ciąg dalszy, widzę, że wydarzenia powoli, acz konsekwentnie zmierzają do tych losów Glendy, które już znamy. Z przyjemnością obejrzę te stare zdjęcia :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Guuki » 20 lip 2015, 20:50

Przecież Glenda do tej miski dla psa wlewa mleko z charakterystycznego dla serii kartonu. :D
Świetna relacja. Najbardziej uśmiałem się z tej przyśpiewki Lucky Mamy, hah.
Glendowa mina na pierwszym rozwala, jak zawsze. A ciekawe jak Marcel będzie radził sobie w szkole.
Miło było zobaczyć tę zwariowaną rodzinkę. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Kasim Hazim » 21 lip 2015, 1:45

Fajny ten nowy domek. ^^
Ciekawe jak Marcelowi pójdzie w szkole. :P
Czekam na ciąg dalszy.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku

Postautor: Lenna » 25 lip 2015, 18:14

Nowy domek wygląda całkiem fajnie ^^
Glendowa mina <3 <3
Hahahahaha xD

W ogóle super relacja, czekam na więcej :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Rodzina Punkcik-Landgraab - Przeprowadzka

Postautor: Kapitan Indra » 26 lip 2015, 20:02

Cieszę się, że dalej śledzicie losy mojej rodzinki.
Dzisiaj robiłam porządki na dysku i znalazłam taki oto nieostry i kiepskiej jakości filmik z 2009 roku, z początków gry Glendą i Matthew w Riverview. Stary domek meblowany przez Varsaviankę, a państwo Landgraab tańczą :) Westchnęłam sobie do wspomnień...

youtu.be/cIP3Yt4zoHo
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Guuki » 26 lip 2015, 20:18

Widać, że oboje uwielbiają tańczyć. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Dodo » 27 lip 2015, 0:01

No nie mów, Indra, że masz takie archaizmy jak filmik z początków gry Glendą... aż się łezka w oku zakręciła, Glenda i Matthew tańczą w swoim malutkim domku w Riverview...
Te kocie ruchy Matthew... :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Galcia » 31 lip 2015, 12:37

Haha, Lucky Mamy nic nie rusza! Wizyta wampira z przyszłości - meh. Ożywienie wymyślonego przyjaciela - nudy. :D
Nowy dom jest uroczy, ale na zdjęciu wygląda, jakby był mniejszy od poprzedniego (może to tylko wrażenie).
Marcel nie ma zbyt inteligentnego wyrazu twarzy. :D Ale jak pisać umie, to i maturę zda, i na studia się dostanie. :rotfl:
Moja teoria jest taka, że ci kierowcy autobusów to roboty, które są dołączane jako domyślne wyposażenie pojazdu. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Stara-Raszpla » 01 sie 2015, 22:36

tak się zastanawiam.. czy ty grasz tą rodzinką od nowa, czy dajesz zdjęcia stare.. czy jak ?? bo przyznam się bez bicia wcześniej nie sledziłam dość dokładnie tematu
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Kapitan Indra » 06 sie 2015, 23:18

Raszplo - to jest taka historia: kiedy zaczynałam przygodę z Landgraabami, po premierze TS3, to stworzyłyśmy z Varsavianką Glendę i Matthew jako młodych dorosłych. I grałam nimi i na starym forum wrzucałam zdjęcia ich i ich rodziny. A potem wpadłam na pomysł, żeby jeszcze pokazać życie Glendy od dziecka, i to jest nowy zapis, z Glendy rodzicami i Glendą od niemowlaka do nastolatki w tej chwili. I mam teraz dwa zapisy - Glendy potomków, już czwarte pokolenie, którymi sobie gram, i ten nowy zapis z Glendą nastolatką. Chcę te jej losy doprowadzić do momentu, kiedy poznała Matthew, a potem wstawiać dawne zdjęcia, znane ze starego forum, co już niedługo się stanie :) A czasami, jak coś znajdę - jak ten stary filmik z tańczącymi Glendą i Matthew, to wrzucam tu jako ciekawostkę :) Teraz jasne? :D
Galcia pisze:Haha, Lucky Mamy nic nie rusza! Wizyta wampira z przyszłości - meh. Ożywienie wymyślonego przyjaciela - nudy. :D
Tak, bo Lucky Mama sama żłopie eliksir młodości, poza tym wiele już w swoim życiu widziała, to i wampirza prawnuczka jej nie ruszy (zresztą Helga jest podobna do Glendy, tylko kolory ma nie te, więc trudno nie uwierzyć), a Wymyslonego Przyjaciela sama miała jako dziecko, to i w to uwierzy. W tej rodzinie to biedny Henryk jest tym mocno stąpającym po ziemi :D Nie mógł przeboleć tego Marcela wyłaniającego się z nicości. Ale teraz przynajmniej wiadomo, że Glenda może i jest szalona, ale nie zawsze gadając do siebie gadała do siebie, tylko czasem do Marcela :D
Galcia pisze:Nowy dom jest uroczy, ale na zdjęciu wygląda, jakby był mniejszy od poprzedniego (może to tylko wrażenie).
Bo jest mniejszy, ale lepiej rozplanowany niż poprzedni, w którym było mnóstwo niepotrzebnych pokoików z np. samą wieżą stereo :facepalm:
Galcia pisze:Moja teoria jest taka, że ci kierowcy autobusów to roboty, które są dołączane jako domyślne wyposażenie pojazdu. :P
No to mówię - jak byłam dzieckiem, miałam taką zabawkę - koparkę na korbkę. I tam był kierowca, przyspawany na stałe do siedzenia, nie można go było wyjąć - tu musi być podobnie :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Dodo » 13 sie 2015, 2:02

Kapitan Indra pisze:kiedy zaczynałam przygodę z Landgraabami, po premierze TS3, to stworzyłyśmy z Varsavianką Glendę i Matthew jako młodych dorosłych. I grałam nimi i na starym forum wrzucałam zdjęcia ich i ich rodziny.
Dodam tylko od siebie, że najpierw miałyśmy prowadzić tę rodzinkę razem, kiedy przychodziłam do Indry, potem jednak ja przestałam mieć czas na Simsy i tylko oglądałam zdjęcia z Indrowej rozgrywki. Ale spoko, podoba mi się to, co z tą naszą wspaniałą rodzinką robisz, jak prowadzisz jej losy i jak wplatasz w nie rozmaitych Simów od forumowiczów, Simów istniejących w grze i pobranych z różnych miejsc :) Trzymaj tak dalej.
Poza tym wspomniałaś niedawno, że tworzysz nową wersję drzewka - kiedy je wstawisz?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Kapitan Indra » 14 sie 2015, 20:39

Claddagh pisze:Poza tym wspomniałaś niedawno, że tworzysz nową wersję drzewka - kiedy je wstawisz?
A o, proszę, masz, niecierpliwa koleżanko Varsavianko. Aktualne drzewko rodziny dostępne na pierwszej stronie tematu :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Guuki » 14 sie 2015, 21:32

Wow, imponujące to drzewko. Tylu Simów, pozazdrościć. :)
Miło mi, że wplotłaś w losy Landgraabów Dave'a, Haydena i Hugo.
Ciekawie wykombinowałaś ze zdjęciem tego wilkołaka, Tristana: twarz normalna i twarz bestii. :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Kapitan Indra » 14 sie 2015, 22:11

Dziękuję :) Muszę jeszcze tak samo zrobić z Haydenem i Luną, oni u mnie też byli wilkołakami ^^ Fajnie, że to zauważyłeś :)
Guuki pisze:Tylu Simów, pozazdrościć. :)
A, tak, teraz gram na przemian na cztery domy ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Dodo » 16 sie 2015, 16:24

No nareszcie! Aktualne drzewko.
Coś ty zrobiła temu Tristanowi? Zwilkołaczył się? :D Ale w sumie fajny pomysł.
A trojaczki Helgi i Hugo śliczne.
Tylko szkoda, że nazwisko Landgraab jest w zaniku :( Widzę Brannenów, Graylingów, Ramiarów, Rushmore'ów i Snape'ów... jedynie w Martinie i Murrayu nadzieja, bo to mężczyźni, oby mieli synów... Bo niby jest Julie, Antha i Savrina, ale to kobiety, nie przekażą nazwiska, chyba że sobie zafundują potomstwo bez ślubu :mysli: No i Lillian, ale ona jest Plumbotem, na dzieci raczej nie ma co liczyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Column15 » 17 sie 2015, 12:52

Jaka fajna relacja ^^ Czekam na więcej :)
(Patrząc na drzewo genealogiczne można wywnioskować że Nadja wciąż żyje i jest młoda, w pełnej formie... :D)
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Kapitan Indra » 17 sie 2015, 22:46

Column15 pisze:Jaka fajna relacja ^^ Czekam na więcej :)
(Patrząc na drzewo genealogiczne można wywnioskować że Nadja wciąż żyje i jest młoda, w pełnej formie... :D)
Wiesz, tutaj wszystko jest możliwe - a tak serio to po prostu nie mam zamiaru póki co próbować znowu wprowadzać jakichś zawirowań z Nadją, ona już swoją złą rolę odegrała, ale logiczne chyba jest, że skoro była równolatką Lucky Mamy, to dawno nie żyje, bo minęło już cztery pokolenia od Glendy... Swoją drogą Glenda jako duch potrafi jeszcze rodzinkę czasami odwiedzić :P
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Rodzina Punkcik-Landgraab od samego początku - Przeprowa

Postautor: Dodo » 19 wrz 2015, 23:51

Indra, wiesz już, kiedy kolejna relacja? Bo tak czekam i czekam... :P
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości