Na planie serialu

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Na planie serialu

Postautor: SF ZENIT » 14 mar 2017, 22:45

Witam. Postanowiłem w tym temacie przedstawić życie bohaterów serialu "Nadzieja na miłość" od kuchni, Jak wiadomo, na planie serialu życie wygląda inaczej, niż w normalnej rodzinie. Jak wygląda życie aktorek, wcielających się np. w postać Melanii Cyran albo Władysławy Jagiellonki?
Zapraszam do relacji:
Obrazek
To pierwsze zdjęcie wykonane na planie do VII sezonu serialu. Wczoraj padł pierwszy klaps, przez dwa dni zrealizowano 20 scen (z 54 :) )
Dzisiaj była kręcona scena w domu Gierymków. Jest pierwsze pomieszczenie w serialu, nie będące studiem. Zdjęcia realizowane były w domu, stojącym w Sunset Valley. Pokój został specjalnie umeblowany w starym stylu:
Obrazek
Dalsze zdjęcia były realizowane w studiu "Sunset1". Mamy tu znane dekoracje przedstawiające dom Melanii Cyran, Łucji i Renaty czy Władzi. Na zdjęciu dom Łucji i Renatki. Łucja rozmawia z Milą a Renatka ogląda telewizję (program pod tytułem "Jak przejąć świat")
Obrazek
Studio "Sunset1" widziane z "góry". Dziś w tym miejscu jest zbudowana dekoracja dawnego mieszkania Haliny Łuszczak (tak, przez 20 odcinków Halina wychodziła z tego szarego prostokąta) obecnie zajętego przez nowych sąsiadów. Więcej informacji wkrótce. Zapraszam do oceniania
Obrazek
SF ZENIT
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Na planie serialu

Postautor: SF ZENIT » 19 mar 2017, 11:58

Dzisiaj kolejna porcja fotorelacji
Dziś zajmiemy się studiem "Sunset1"
Budynek składa się z trzech poziomów. Na każdym z nich znajdują się studia. Ciekawe, czy tak to sobie wyobrażaliście :)
Poziom 0:
Obrazek

Opis pomieszczeń:
1- Green box, magazyn, część dekoracji przedstawiającą wejście do piwnicy
2- Korytarz z windą, łączący studio i garderobę
3- Garderoba
4- Pralnia
5- Korytarz
6- Dawna kuchnia Bronka
7- Dawny salon Bronka
8- Pomieszczenie, które miało pełnić rolę łazienki Bronka, jednak nigdy nie zostało wykończone (przez cały czas pełni rolę magazynu)
9- Piwnica Mili Cyran
10. Dawna piwnica Łuszczakowej, obecnie magazyn
11. Część hotelowa, o której później :)

Poziom 1
Obrazek

Opis pomieszczeń:
1- Dawny salon Łuszczakowej, obecnie zamieszkany przez nowych sąsiadów (o czym w sezonie VII :) )
2- Dawny korytarz w domu Łuszczakowej
3- Kuchnia Haliny
4- Łazienka Haliny (również niewykończona)
5- Pokój Haliny (niewykończony, ale fotel jest :) )
6- Znowu korytarz przy windzie, tym razem mamy fragment Green boxa, i toaletę (a w serialu tam niby ktoś mieszka, tylko nie wiadomo kto)
7- Garderoba na pierwszym piętrze, kiedyś często używana, teraz rzadziej
8- Sławetny korytarz, gdzie Mila sprząta wycieraczkę
9- Korytarz w mieszkaniu Mili, któż go nie zna :D
10- Kuchnia Mili, z najlepszym piecem i oknem na świat (odcinek 26 xD)
11- Łazienka Mili (wykończona, pomieszczenie bez zmian od pierwszego odcinka)
12- Mały pokój Mili, oj działo się w nim trochę, oj działo
13- Pomieszczenie serialu - pokój Mili, który przeszedł zmiany w porównaniu do pierwszego odcinka (o tym też kiedyś trochę historii)

Poziom 2
Obrazek

Opis pomieszczeń:
1- Jedyny, większy wolny fragment studia. To tu nagrywano scenę mieszkania zastępczego (odcinek 5), scenę urzędu (odcinek 16)
2- Korytarzyk w mieszkaniu dziewczyn (był nawet w jednym odcinku)
3- Kuchnia i salon dziewczyn. Obecnie po remoncie, tam też się działo xD
4- Sypialnia dziewczyn. Tam też kręcono scenę (odcinek 9)
5- Znowu korytarz
6- Magazynek, łączący dom Władzi z resztą świata
7- Toaleta Władzi (druga umeblowana w serialu ;) )
8- Korytarz Władzi. To tu stoi jej lodówka xD
9- Kolejny korytarzyk, niepełniący żadnej funkcji (a takich kilka jest)
10- Kuchnia i salon Władzi, pomieszczenie, które też się zmieniło
11. "Klatka schodowa" Władzi

To by było na tyle. Dzisiaj zostały rozwiane wszelkie tajemnicę studia "Sunset1". Została tylko część hotelowa i piwnice. Ale o tym kiedyś tam :D
Do zobaczenia :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Na planie serialu

Postautor: Lenna » 19 mar 2017, 13:16

Super, że pokazujesz serial od strony produkcyjnej :D Kurczę, ale pokręcony ten blok, trochę inaczej go sobie wyobrażałam, a tu pokojów pokoików w bród xD
Masz jakąś tendencję do niewykańczania łazienek :doge:
Przynajmniej już wiemy, gdzie stoi sławna lodówka Władzi xD
Czekam na więcej :D
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Na planie serialu

Postautor: SF ZENIT » 19 mar 2017, 23:12

Dziękuje z opinię, na Ciebie Lenna zawsze można liczyć :)
Następna relacja już nie długo, także będzie wesoło :D
Pozdrawiam
SF ZENIT
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Na planie serialu

Postautor: SF ZENIT » 23 mar 2017, 15:19

Trzy lata temu w studiu „Sunset1” zebrała się grupa, która miała za zadanie nagrać pierwszy odcinek nowego serialu Nadzieja na miłość. Zadanie nie było łatwe, aktorzy dopiero zaczynali współpracę, nie do końca było wiadomo kto ma grać jaką postać. Znane było, kto jest Milą Cyran a kto Władzią, ale jeszcze wtedy nie do końca wiedziano, że Władzia zostanie ekspertem kulinarnym, Renatka będzie zawzięcie walczyć o fotel burmistrza, a Łuszczakowa zakocha się w Bronku.

Obrazek
Łuszczakowa przychodzi pożyczyć Apap od Cyranowej – tak zaczął się pierwszy odcinek serialu


Pierwszy odcinek nie ma konkretnej fabuły. Jest chaotyczny, jak to zwykle w pierwszych odcinkach bywa. Łuszczakowa pożycza Apap, przychodzi potem do Mili, ta dzwoni do Władzi, która nie odbiera. Chaos, prawda? Potem Mila i Halina próbują znaleźć Władzię. Halina w tym celu jedzie do miasta (czasy, kiedy Łuszczakowa ma motor), Mila idzie do Bronka. Ten wypowiada sentencje Jak trzeba robić, to każdemu się nie chce. Potem ten tekst zostaje jego flagowym powiedzeniem.
Mila spotyka również Renatkę w pralni. Jest to chyba jedyny odcinek, w którym pralnia jest wykorzystywana zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Potem Mila z Haliną wspólnie zastanawiają się gdzie jest Władzia. Poszukiwana przychodzi w końcu, okazuje się, że spała.


Obrazek


Władzia dzieli się plotkami o rodzinie Ginterów i Katajki. Jednak na rozwinięcie tych postaci trzeba poczekać do odcinków 16 i 25. Pierwszy odcinek serialu kończy się praktycznie tak, jak się zaczął. Łuszczakowa pyta się Władzi Ma pani Apap?, Władzia odpowiada na to A to jest jakie? (kolejny jej sławetny tekst), Łuszczakowa krótko opisuje, Mila wstaje i wydaje z siebie krótki ryk i lecą napisy końcowe.
Po emisji pierwszego odcinka nastał czas ciężkiej pracy. Zmieniono czołówkę, program do montażu. Pracowano również nad zmianą charakteru serialu. Porównując pierwszą serie do szóstej, widać ogromną różnice. I nie chodzi tu tylko o to, że przebudowano dekorację, wprowadzono obraz panoramiczny, czy lektora. Zmieniono proces pisania scenariusza i realizacji fabuły. Każda postać na dzień dzisiejszy niesie ze sobą coś charakterystycznego.


Obrazek
Pokój Władzi pojawia się dopiero w odcinku nr 4


Pierwszy sezon był w ogóle nie regularny. Odcinki pojawiały się od marca do listopada 2014. Wtedy też ustalono, że sezon zawiera 5 odcinków. Dzisiaj serial jest produkowany dalej w tym samym studiu. Niestety, w związku z tym, że od odcinka 9 serial jest nagrywany na innym sprzęcie, nie zachowały się zdjęcia z realizacji sprzed dziewiątego odcinka. Dlatego zostają kadry.

ObrazekObrazek
Pokój Mili przed i po przebudowie studia. Do odcinka 6 nagrywano w starych dekoracjach, od odcinka 7 pokój został powiększony


Kiedy padał pierwszy klaps studia były ciasne. Nagrywano tradycyjną metodą, bez jazdy i łagodnego ruchu kamer. Kamera się mieściła. Kiedy w 4 odcinku (Imieniny) wprowadzono nagrywanie ze „statywu” (klawisz TAB), okazało się, że realizacja zdjęć w tych studiach graniczy z cudem. Dlatego w sezonie II pojawiło się nowe studio (za wyjątkiem pierwszych scen z odcinka 6, które były kręcone wcześniej, w momencie kiedy nie ustalono jeszcze, że odcinek 5 kończy sezon I i od II sezonu nadajemy regularnie). Od tego momentu można zrealizować scenę, na przykład obiadu (stół się już mieści).

Obrazek


Od jakiegoś czasu pojawiały się plany przeniesienia produkcji do nowej hali zdjęciowej (która jest przede wszystkim szersza), jednak zrezygnowano z tego. W następnych sezonach, część scen będzie kręcona poza studiem „Sunset1”. Ale to już melodia przyszłości.
W dalszych relacjach skupimy się na zmianach, jakie przeszło nasze studio

Pozdrawiam,
SF ZENIT
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Na planie serialu

Postautor: Lenna » 23 mar 2017, 16:20

Yay, uwielbiam takie wspominanie :D
Łuszczakowa przychodzi pożyczyć Apap od Cyranowej – tak zaczął się pierwszy odcinek serialu
:love: XDDDDDDDDDDD
Niestety, na Twoim kanale nie mogę znaleźć 1 odcinka, oglądanie serialu zaczęłam od 2. Zupełnie o tym już zapomniałam, że tego odcinka brakuje.
I bez obrazy ale pamiętam że moją pierwszą myślą przy oglądaniu pierwszych odcinków było "co za rak" xD Bo wykonanie było po prostu słabe, chociaż same postacie polubiłam, i w życiu bym nie przypuszczała, że serial stanie się jednym z moich ulubionych :D Przeszedł tyle zmian, rozwinął się i w ogóle.
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Na planie serialu

Postautor: SF ZENIT » 23 mar 2017, 18:18

Lenna pisze:
23 mar 2017, 16:20
Niestety, na Twoim kanale nie mogę znaleźć 1 odcinka, oglądanie serialu zaczęłam od 2. Zupełnie o tym już zapomniałam, że tego odcinka brakuje.
Pierwszy odcinek był tak fatalny, że został usunięty :) Na jego temat powstanie następna relacja. Praktycznie nic się w nim nie dzieje, lepiej zacząć oglądanie od odcinka 2. Pierwszy sezon jest tragiczny, ale ja z tym serialem się "rozwijam". Dzięki za opinię, kolejna relacja wkrótce :)
Pozdrawiam
SF ZENIT
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Na planie serialu

Postautor: SF ZENIT » 18 kwie 2017, 22:08

Wywiad z Renatą Raczuchową
Obrazek
Odgrywa pani postać Władysławy Jagiellonki w serialu Nadzieja na miłość. Jak znalazła się pani na planie serialu?
To było tak. Szukano aktorów do nowego serialu. Zaangażowano mnie w momencie, kiedy nie znano jeszcze tytułu, ani nawet nie było scenariusza do pierwszego odcinka (śmiech). Wtedy dostałam rolę w serialu.

Jak miał wyglądać serial, kiedy Panią zaangażowano?

Nijak (śmiech) To miała być telenowela – 120 odcinkowy serial o trzech emerytkach, ja miałam być jedną z nich. Ale twórcy na szczęście porzucili ten pomysł, kosztem innego.

Dlaczego „na szczęście?”

Bo wtedy na pewno nie grałabym takiej roli. Moja postać byłaby pewnie bardziej stonowana. Władzia początkowo miała być typową ciemną osobą, która ma problemy z czytaniem itp. Zmieniono pomysł na mnie, w sumie nie wyobrażam sobie grać przez 120 odcinków kobiety, która jedynie co potrafi powiedzieć to „dźwi”

Co najbardziej lubi Pani w swojej roli?

Nieprzewidywalność, o to uwielbiam. Po Władzi można się wszystkiego spodziewać (śmiech). To ona zorganizowała sylwestra, w następnym odcinku była instruktorką nauki jazdy, potem uczyła jak jeść zdrowo. W tym serialu każdy czymś się wyróżnia. To jest piękne

Jesteśmy już po emisji szóstego sezonu. Czym będzie różnił się następny od swojego poprzednika i czym nas zaskoczy?

Oj zaskoczy, zaskoczy, jak każdy (śmiech). Na pewno podstawową i najbardziej rzucającą się w oczy różnicą będzie brak Łuszczakowej i Bronka. Te dwie postacie odeszły z naszego serialu. Jednak spokojnie, będą nowe postacie, na pewno nie zastąpią Bronka i Haliny, ale też są niezłe. W poprzednim sezonie nie było żadnych zmian, poza wyprowadzką dwóch bohaterów. W nowym sezonie też się ktoś wyprowadzi, jednak nie mogę powiedzieć kto.

Ile nowych postaci się pojawi?

Kilka, nie powiem dokładnie, bo nie potrafię zliczyć.

Obrazek
Renata Raczuchowa dziś i kiedyś

Czy Władzia będzie robiła jakieś rewolucje?

Przyznam, że tak. Nie będą to tak wielkie jak chociażby nauczanie społeczeństwa, żeby nie używali cukru, ale będzie ciekawie. Powiem tyle, w tym sezonie zepsuje mi się lodówka.

Czy mimo 65 lat, dalej czuje się Pani na siłach grać w tym serialu?

Gdzie to, że tak odpowiem językiem Władzi (śmiech). Wiek to tylko cyfry, praca na planie dodaje mi sił. Dla przykładu, Irena Cedler grająca Łuszczakową ma ponad 86 lat. I grała do końca

Kiedy zobaczymy nowe odcinki serialu?

Oj nie wiem tego. Stan na dziś jest taki, nagrane 4 odcinki, zmontowane 2, jeden czeka na nagranie i montaż. Myślę, że do końca tygodnia skończą się zdjęcia. Chociaż dla mnie się skończyły, bo w ostatnim odcinku nie występuje.

Miejmy nadzieję, że te 4 odcinki z panią będą równie genialne, jak poprzednie

„Do stu raczuchów”, piąty też będzie śmieszny. Zresztą, nie każdy odcinek musi być śmieszny, są też takie refleksyjne
Dziękuje za wywiad i do następnego razu.
Bardzo proszę i również dziękuje. Pozdrawiam czytelników
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Na planie serialu

Postautor: SF ZENIT » 29 kwie 2017, 12:35

Wywiad z Hanną Kleiner
Obrazek
Odgrywa Pani główną rolę w serialu. Jak wspomina Pani początki? Czy było łatwo?


Pewnie, że nie. Pierwszy sezon był jednym wielkim doświadczeniem. Odcinki emitowane bardzo chaotycznie, nagrywane równie w ogromnych odstępach. W pierwszym sezonie nie wiedzieliśmy do końca, kto jest kim. Nawet scenariusze miały dużo „białych plam” w fabule. Teraz to wszystko jest lepsze.

Z czym?

A z tym, że jak ma być dana scena w serialu, to wiadomo co do kogo należy. Przykładowo, scena obiadu rodzinnego – Władzia będzie zabawiać towarzystwo, Mila z Łucją będą sobie dogryzać, Łuszczakowa przekręci połowę informacji. Dawniej nie wiadome było, co kto robi, ba - w pierwszych odcinkach Mila i Łucja miały dobre relację

Na ile jest Pani podobna do Mili Cyran, Pani Haniu?

Ja i Mila jesteśmy całkowitymi przeciwieństwami (śmiech). Mila ma trochę cech negatywnych, ale przez to jest śmiesznie. Ja bardzo lubię te postać, ale z taką sąsiadką bym nie wytrzymała.

Dlaczego?

Przecież przy takiej kobiecie nic się nie da zrobić. Wiecznie sprząta „wycieraczkę”, jak ktoś wejdzie do bloku, siedzi sama w domu, ogląda telewizję. Gdzie tu życie?

Ale ma przy sobie przyjaciółkę, jaką jest Władzia

Niby tak. Ale czasami, mam wrażenie, że jej nie docenia. W serialu może aż tak tego nie widać, ale coś czuje, że najchętniej to Mila by się na nią obraziła i nie odzywała się do Władzi

Czy w następnym sezonie stanie się coś, co źle wpłynie na Milę?

Ależ oczywiście. Mila dozna takiego szoku, że jej zdrowie będzie poważnie zagrożone. Ale z jakiego powodu i co będzie dalej dowiedzą się państwo w następnym sezonie

Podobnie jak Renata Raczuchowa, Pani też nie chce nic zdradzić

Obowiązuje nas ten sam kontrakt (śmiech)

Czy Mila odnajdzie kiedyś szczęście w postaci drugiej połówki?

Z Milą jest jeden problem, jej serce dalej należy do Andrzeja, jej zmarłego męża. Nie będzie łatwo. Ale może kiedyś zrozumie w końcu, że nie może być sama na zawsze. Trochę ją to przytłacza. Proszę spojrzeć chociażby na odcinek „Wspomnień czar”. Małżeństwo Cyranów wygląda naprawdę sympatycznie.

Czy w następnym sezonie czekają nas niespodzianki ze strony Mili?

Oczywiście, Mila trochę poprzeszkadza (śmiech). Będzie co oglądać.

To co, nie zostało nam nic innego jak zachęcić widzów do oglądania nowego sezonu serialu Nadzieja na miłość?

Nic nam nie zostało (śmiech). Do zobaczenia wkrótce na ekranie
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Na planie serialu

Postautor: SF ZENIT » 02 maja 2017, 22:23

Co nas czeka w VII sezonie serialu Nadzieja na miłość?

Siódmy sezon serialu tuż tuż. Na chwilę obecną zmontowane są 3 odcinki z 5., nagrane są 43 sceny z 54. Czyli jak widać bliżej końca niż dalej. Przed ekipą realizacja ostatniego odcinka sezonu, który będzie się bardzo różnił od reszty - w całości zostanie zrealizowany poza studiem "Sunset1". Co nas czeka w nowym sezonie? Przede wszystkim nowe sytuacje i osoby. I nie mam tu na myśli tylko nowych sąsiadów Mili (których zobaczymy w pierwszym odcinku sezonu), ale również poważne zmiany w fabule. W tym sezonie nastąpi kolejny zwrot w historii naszego serialu (może i nie tak bardzo spektakularny jak odejście Łuszczakowej z serialu). Ale spokojnie, Łuszczakowa jest często wspominana. Mila jej nie zapomni.
Patrząc na poprzednie sezony serialu i zmianę jakie serial przeszedł, mogę powiedzieć, że te postacie w pewnym sensie stały się moją codziennością, oswoiłem się z nimi do tego stopnia, że często widzę taką Władzię w pączkarni, Milę w autobusie która będzie zwracała uwagę pasażerom i itp.
Wiele śmiesznych sytuacji będzie w następnym sezonie, tym czasem koniec pisania. Czas montować dalej. Tak jak mówię, termin emisji zostanie podany w najbliższym czasie.

Pozdrawiam, :hej:
SF ZENIT
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Re: Na planie serialu

Postautor: SF ZENIT » 20 cze 2017, 23:40

5 odcinków, 54 sceny, 352 pliki wideo (czyli de facto można powiedzieć, że 352 razy padło słowo akcja), 15 aktorów, 12 różnych pomieszczeń i lokalizacji, 2 różne studia nagraniowe, i niezliczona ilość godzin przy nagrywaniu, montowaniu i renderowaniu – to tylko niektóre liczby podsumowywujące VII sezon serialu.
Obrazek

Mila i Władzia poznają nowego sąsiada. Oczywiście Władzia załapała kontakt od razu. Gorzej z Milą

Chlebem i solą, czyli nowi sąsiedzi
Zaczęliśmy od odcinka 31., w którym poznajemy małżeństwo Rakoszów. Rajmund i Wiesława wraz z dziećmi przeprowadzili się właśnie z Rogatki (a raczej zostali eksmitowani). Rodzina Rakoszych charakteryzuje się brakiem podstawowych zasad kultury, co widać najbardziej po Rajmundzie. Wiesia próbuje nawiązać kontakt z Milą, jednak bezskutecznie.

Obrazek

Interwencja w postaci Melanii już w drodze. "Tu trzeba interweniować"...
Obrazek

...bo kto śmiał przerwać sen Melanii Rozalii Cyran?

Czy dla nowych asfaltów warto cierpieć?
W odcinku 32. Władzia trafia na remont ulicy, przy której mieszka. Nie może tego wytrzymać, dlatego przeprowadza się do Mili, która ma z tym więcej kłopotów niż pożytku. Mila dostaje szału, kiedy to Władzia po nocach organizuje „schadzki”. Punktem kulminacyjnym, kiedy nerwy puszczają jest fakt, że Władzia zeżarła jej całe zapasy z lodówki. Wtedy Władzia zamieszkuje śmietnik.

Obrazek

Władzia w spokoju gotuje sobie obiad (kolejny w tym dniu), kiedy na Banacha remontują

Obrazek

Mila pokazuje metraż. Trochę tu ciasno

Problemy z prawem na Saperowej? Czemu nie
Mila należy do osób, dla której wyrażenie „obywatelski obowiązek” znaczy więcej niż cokolwiek. Dlatego kiedy słyszy burdy pod śmietnikiem od razu interweniuje Niestety nie jest świadoma, kogo dzięki temu załatwi na cacy i kto dzięki niej będzie miał zapisaną kartotekę policyjną.

Obrazek

Kiedy słyszysz, że ktoś dewastuje ci śmietniczek...

Obrazek

...i postanawiasz natychmiast interweniować...

Obrazek

...idziesz do ich rodziców, ale oni cię olewają...

Obrazek

...idziesz do przyjaciółki, ale ta cię olewa bo zepsuła jej się lodówka...

Obrazek

...a ostatecznie oni robią sobie ognisko i dzięki tobie lądują na komisariacie



Co zrobić gdy masz dość sąsiadki? Łucja zna na to sposób
Wystarczy podjąć odpowiednie kroki. Najpierw należy dogadać się w końcu ze swoim facetem, że przecież możecie razem zamieszkać. Potem trzeba znaleźć współlokatora dla Renatki. A to już nie będzie proste. Cały blok wie, dlaczego po Bronku dalej stoi pustostan – nikt dobrowolnie nie chce się wprowadzić, przez Milę. Cyranka zresztą ma załamanie nerwowe, ratuje ją tylko informacja, że Łucja się wyprowadza. Chwila nie trwa wiecznie, w końcu dowie się gdzie

Obrazek
Obrazek

Mila jak tylko się dowiedziała, od razu poszła pożegnać sąsiadkę

Ty też marzysz o sakramentalnym tak? Ale nie wiesz co ma być przed tym? Też masz telefon do Grażynki?
Wystarczy zaprosić swoją ukochaną do restauracji. Tylko uważaj, czy w krzakach nie czai się na was Mila, albo w tym przypadku Renatka. Nie na darmo jej koleżanka Grażynka była w prokuraturze. Ale mniejsza, kiedy pada to sakramentalne tak (chociaż to jeszcze nie wesele) to chyba wszystko będzie szczęśliwe. Ale nie na długo, jeśli matce pana Młodego zachce się dostać zawału akurat na te okoliczność

Obrazek

Kolacja we dwoje jest super

Obrazek

Ale we troje jest jeszcze lepsza

W jakim stanie będzie Mila?
Tego dowiemy się po wakacjach. Dokładna data emisji nowego, już VIII sezonu nie jest jeszcze znana. Ale można przewidywać okolicę końca sierpnia i początku września. Tymczasem dziękujemy za wspólne emocje podczas oglądania serialu. Na bieżąco w tym temacie będą się pojawiały zdjęcia z planu filmowego, produkcja nowego sezonu jest planowana na lipiec. A zatem do zobaczenia
SF ZENIT

Obrazek
Czy nie wyglądają cudownie? Tak kończy się sezon VII (oczywiście z tych pozytywnych informacji)
Obrazek

Awatar użytkownika
SF ZENIT
Posty: 91
Rejestracja: 08 kwie 2016, 19:06

Na planie serialu

Postautor: SF ZENIT » 08 gru 2017, 23:53

8.12.2017
TO JUŻ JEST KONIEC! NADZIEJA NA MIŁOŚĆ PRZECHODZI DO LAMUSA!
Obrazek
Po 3 latach emisji serial ostatecznie schodzi z anteny

Dzisiaj została podjęta decyzja o zakończeniu produkcji serialu Nadzieja na miłość. Tym samym nie poznamy dalszych losów rodziny Cyranów. Wyemitowanych zostało 38 odcinków. Planowane były kolejne, niestety okoliczności temu nie sprzyjały. Sezon VIII nie został ukończony, wyemitowano tylko 3 odcinki, dalsze 2 nie zostały wyprodukowane. Zapytacie się więc, po co wprowadzono postać Johna i Adeli? Ich wątek miał być rozwinięty w następnych odcinkach

Renata Raczuchowa, serialowa Władzia Jagiellonka, nie kryje zdziwienia - Zawsze coś było nie tak, nie po raz pierwszy przerwano nam produkcję sezonu- wspomina aktorka - nie pierwszy raz mówiono nam, że mogą nas zdjąć. Ale nie sądziłam, że zdejmą nas akurat teraz, przecież w tym roku wyemitowano ponad 15 odcinków, ten sezon miał mieć 5, co dało by w sumie 20 odcinków na rok. Trochę to smutne - wspomina aktorka.


Obrazek
Renata Raczuchowa wcielała się w postać Władzi od 3 lat

Zdziwienia nie kryją również inni aktorzy. Halina Krasna, związana z produkcją od pierwszego odcinka w rozmowie z nami wspomina, że grana przez nią Renatka nie podobała jej się - Trochę mnie ogłupiała, nie czułam się za dobrze w tej roli. Jednakże losy Renaty miały się diametralnie zmieniać, właśnie od 39 odcinka, który jak na złość nie powstał - żali się.

Największą poszkodowaną jest bez wątpienia Hanna Kleiner - główna bohaterka.
Przyzwyczaiłam się do Mili. Szkoda, że nie opowiemy jej historii do końca. Pamiętam, że gdy opracowano już scenariusz na cały serial, powstawały dyskusje w Zenicie na temat kontynuacji. Miała nosić inny tytuł, ale bohaterowie mieli pozostać ci sami. Ale co tu teraz kontynuować, skoro sam serial nie doczekał się porządnego zakończenia.

Obrazek
Hanna Kleiner grała Melanie Cyran

Tego samego zdania jest Raczuchowa - Gdybyśmy wiedzieli, że serial zakończy się akurat na tym odcinku, może jego fabuła była by chociaż trochę bardziej zbliżona do odcinka pożegnalnego. Z drugiej strony mamy zakończenie otwarte, możliwa jest dalsza realizacja. Ale jak znam życie, to na początku będzie się o tym wspominać, a potem nikt już nie będzie o tym myśleć. Serial po prostu umrze.

Obrazek
Kadr z ostatniego odcinka. Z perspektywy czasu pogrzeb jest symboliczny

W ostatnim odcinku serialu pojawiła się Halina Łuszczak. I jak na ironię, to jej wątek zamknął serial.
Taka decyzja została podjęta - wspomina reżyser serialu - Też nie jestem zadowolona z tego faktu, jednak co robić? Serial nie miał bardzo złej oglądalności, ale hitem też nie był. Był jednym z ostatnich sit - com realizowanych teraz. Czy gdybyśmy wiedzieli, że to ostatni odcinek, to czy była by pompa? Myślę, że nie. Może i nawet lepiej, że kończymy tym wątkiem. Tylko trochę szkoda, że niektórzy aktorzy się w nim nie pojawili, jak na przykład Łucja z Kubą.


Serial Nadzieja na miłość miał swoją premierę w marcu 2014 roku. Do listopada 2017 wyemitowano 38 odcinków. Nie ma planów kontynuacji serialu.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości