Aroad Street

Awatar użytkownika
brtk
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca

Aroad Street

Postautor: brtk » 04 lip 2017, 1:15

AROAD STREET

Uwaga! Do prawidłowego wyglądu apartamentów potrzebne jest użycie triku z tego poradnika. Dwójka nie wczytuje prawidłowo całej parceli, ucina część od drogi do chodnika i trzeba samemu przez edycję parceli tę drogę naprawić. Wystarczy kod moveobjects on, nie trzeba specjalnie zmieniać typu parceli.

Apartamenty w The Sims 2 to coś co daje nam namiastkę otwartego świata. Chciałem pójść o krok dalej i stworzyć coś przynajmniej pozornie nowego. Stąd narodził się pomysł na stworzenie ulicy domów z zewnątrz takich samych, umeblowanych różnie,
podzielonych drogą, z możliwością odwiedzania sąsiadów po drugiej stronie drogi - tak jak za czasów Trójki. Sami oceńcie efekt. Nie wstawiam zdjęć wszystkich wnętrz, tylko tych lepszych hehe, resztę odkryjcie sami ; )

Chciałem żeby wnętrza były surowe i monotematyczne do pewnego stopnia - jak to wnętrza domów do wynajęcia.

POBIERZ
PAMIĘTAJ O WYASFALTOWANIU PODJAZDU

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

WYGLĄD ULICY JEST MINIMALNIE ZMODYFIKOWANY, CO NIE WPŁYWA NA CAŁOŚCIOWY ODBIÓR PARCELI.
czego jeszcze szukasz

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści

Re: Aroad Street

Postautor: aesthetea » 04 lip 2017, 1:23

Nowoczesny więc od razu ode mnie na plus, meble w moim stylu.
Dodałabym więcej takich ozdobnych pierdół np w kuchnii, bo z tego zdj wynika, że jest dość pusta. Czasami też coś kolorystycznie mi nie podpasowuje(tho grywam głownie w trójkę więc mam spaczone to tym, że tam łatwo manipulować sobie kolorystycznie).

No ale w dwójkę nie grywam więc nie pobiorę. :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 04 lip 2017, 13:26

Wow, KTOŚ jeszcze buduje i WSTAWIA :swelol: No to ja nie będę grzybiarką i skomentuje :P
Kuchnia wygląda świetnie, mimo tego że tylko jedno zdjęcie bo z rzutu nie wiele widać. Świetne kolory. Takie idealne do wprowadzenia i puste na graty lokatorów. Szkoda, że takie małe bo jedynie dla pary lub singla.
To dziwne, że grafika jest taka piękna, krawędzie takie gładkie i ostre, a drzewa w oddali wyglądają jak z gry z 1999.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca

Postautor: Lunon » 07 lip 2017, 20:04

Bardzo ciekawa forma bryły. Te przeszklone ściany wyglądają fantastycznie.
Jedynie do czego mogę się przyczepić to niezbyt przemyślany kształt okien w sypialni i kuchni.
Dobrze, że we wnętrzach postawiłeś na jakieś intensywne akcenty kolorystyczne, bo te szarości na ścianach i podłodze są trochę przytłaczające.
Ciekawy pomysł na położenie i w ogóle wygląd kuchni.
Śliczne radyjko <3

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf

Postautor: Smustle » 07 lip 2017, 20:36

Nie przepadam za futurystycznymi bryłami, ale na te nawet da się patrzeć. Wnętrza bardzo fajne, maxismatchowe z ładnymi obiektami. Podoba mi sie że apartamenty są na poprzecznej ulicy.
Obrazek

Awatar użytkownika
książę

Postautor: książę » 09 lip 2017, 12:52

Nie jestem zwolennikiem segmentów „kopiuj-wklej” - chyba nikt z nas nie chciałby mieszkać w takim getcie. Ale gra to utopia, więc nie będę tego rozpatrywał w kategorii wady. Same domki są ładne, ale niefunkcjonalne - brak łazienki na parterze, drzwi wejściowe które otwierają się na kanapę et cetera to duże minusy. No i te smętne, miniaturowe baseniki... :)

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista

Aroad Street

Postautor: alpaka terapeutyczna » 01 paź 2017, 17:45

ocenię ogólny układ budynków i wygląd zewnętrzny bo nie znam się za bardzo na architekturze wnętrz i brak mi oka estetycznego
ogólnie sam pomysł czterech domków w takiej jakby osobnej uliczce bardzo mi się podoba, choć gdyby na wjeździe stał szlaban to byłoby bardzo w stylu "osiedle dla nowobogackich na przedmiesciach krakowa"
podpisuje sie pod opinia ksiecia w kwestii kopiuj wklej, byloby bardzo dobrze gdyby te domy byly utzymane w jednakowym stylu i mialy podobne wymiary, lecz roznily sie od siebie bryłą.
Bardzo mi się spodobał ten uszklony pokój z widokiem na ulicę na zdjęciu nr 2 - mało to daje prywatności, ale wygląda spoko :doge:
no i fajnie wygląda ten współczesny modernistyczny design.
pozdrawiam cieplutko.
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew