BISTRO Łucja

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

BISTRO Łucja

Postautor: ollie » 01 lip 2018, 23:54


Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

BISTRO Łucja

Postautor: Lenna » 02 lip 2018, 1:34

Najbardziej podoba mi się bryła i te czarne kolumny (?) zewnątrz. W środku jak dla mnie kolory są trochę dziwne i sztuczne, szczególnie to drewno wygląda na takie przejaskrawione i neonowe, tak samo ta czerń jest... bardzo czarna? XD Chociaż sam zamysł kolorystyki mi się podoba. No i ogólnie rozplanowanie i urządzenie jest super :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

BISTRO Łucja

Postautor: Lunon » 03 lip 2018, 15:49

Rzeczywiście widok z ulicy bardzo ciekawy i taki trochę introwertyczny. Tylko jakość tych neonów woła o pomstę do nieba ;-;
Fajne są te pomarańczowe akcenty wśród tej czerni, która też jest w sumie w różnych odcieniach, gdzieś nawet szarawa. Ładnie się to prezentuje. Cały budynek dzięki tym przeszkleniom i rytmie kolumn wydaje się lekki, mimo ciężkiego koloru. Super ^^

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

BISTRO Łucja

Postautor: Dolce_Lamiya » 03 lip 2018, 19:43

Neony z polskimi znakami prezentują się o wiele lepiej niż te słabej jakości w języku simlish.
Budynek przypomina mi taką budowlę, która była dość stara i odremontowano ją na hipsterskie bistro :doge:
Wnętrza całkowicie moja bajka. pomimo tego, że kolorystyka jest dość ciężka, to budowla prezentuje się jak to ujął Lunon lekko.
Prezentacja również na plus i czekam na Twoich więcej prac (a w szczególności tych do TS2 :doge: )
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

BISTRO Łucja

Postautor: Shattered » 09 lip 2018, 10:56

Z zewnątrz budynek bardziej przypomina mi jakiś klub nocny. Czemu podłoże jest czarne?
Pierwsze zdjęcie wnętrza ze schodami przypomina mi wnętrze biblioteki.
Szkoda, że na dole nic nie ma. Trochę zmarnowane miejsce.
Wszystko ładnie pasuje do siebie w środku, ale wciąż nie jestem przekonana czy chciałabym jeść w takim miejscu. Przerobiłabym je na klub nocny :doge:
No i fakt, jak inni już zauważyli, bardzo ładne zdjęcia które dobrze pokazują parcelę :)
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość