Hearth and Home

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Hearth and Home

Postautor: Cain » 20 gru 2014, 18:47

Hearth and Home

Domowe Ognisko


Obrazek


Hearth and Home nie jest moim dziełem, ale bardzo polubiłem tę parcelę w grze, kiedy jeszcze grałem w trójkę. :P Dlatego postanowiłem się z Wami nią podzielić. Jest to moja pierwsza opublikowana parcela, mam więc nadzieję, że się Wam spodoba.

Hearth and Home to mała, przytulna parcela mieszkalna (20x30) z dużym ogrodem, czterema sypialniami (dwie są dla dwóch par Simów, pozostałe dwie dla dwójki dzieci i np. babci), salonem, kuchnią, dwoma łazienkami i malutką pralnią. Będzie to idealne miejsce do cichego życia dla Waszej simowej rodzinki!

Parcela zawiera CC; i trochę akcesoriów ze Store. Lista CC jest załączona w pliku .rar.
Potrzebne dodatki: K, P, NzTŚ, CPR i .
Potrzebne akcesoria: -

PS. Ściany nie są takie same na zdjęciach - zachowałem kolory, ale jest inne pokrycie, bo chciałem dać linka do pobrania tych ścian... tylko tumblr, na którym się znajdowały, został zablokowany hasłem. soft1

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



POBIERZ

Po więcej zapraszam także na mojego Simblra, gdzie również dzielę się swoimi parcelami. Na razie jest jedna, ale planuję opublikować dwie z czwórki.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2016, 23:15 przez Cain, łącznie zmieniany 1 raz.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Hearth and Home

Postautor: Kasim Hazim » 30 sty 2015, 2:22

Wszystko ładnie i pięknie. Bryła mi się podoba, wnętrze też. Jedynie usunąłbym lampę w pokoju dziecięcym, a tak wszystko jest tak jak powinno być. ^^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Hearth and Home

Postautor: Lunon » 27 lut 2015, 9:22

Nie lubię, kiedy umykają mi ciekawe tematy ;_;

Fantastyczna parcela!
Widać, że skupiłeś uwagę na najmniejszych detalach.
Wszystko jest tak starannie poupychane- to ma swój niepowtarzalny urok.
Piękne, spokoje kolory elewacji.
Wnętrza starannie umeblowane, ciepłe.
Aż chciałoby się wprowadzić tam jakąś rodzinkę.
Zakochałem się w tym ogrodzie.
Robisz fantastyczną robotę architekta!

Awatar użytkownika
Plamula
Renciści
Renciści
Posty: 122
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:54

Re: Hearth and Home

Postautor: Plamula » 26 maja 2016, 1:51

Przeglądając tematy zupełnie przypadkiem natknąłem się na tę pracę :doge: i przyznam szczerze, że zaczepiło się oko na paru pomieszczeniach! :-)

Z zewnątrz bryła prezentuje się bardzo przyjemnie i sprawia wrażenie odpowiednio wyważonej. Pastelowe odcienie elewacji dosyć fajnie współgrają z otoczeniem i domek w pewien sposób wtapia się w pejzaż za nim. Podoba mi się, że konstrukcja wyraźnie dąży do symetrii, ale kilka elementów wyłamuje się i zaburza tę myśl.

Ogród raczej nie zachwyca, zwyczajne rozmieszczenie przypadkowych roślin i dekoracji. Trochę brakuje mi w tym pewnej ciągłości, może jakiegoś relatywizmu. Kilka fajnych elementów takich jak kurnik czy ule trochę ratują to miejsce.

Wnętrza wydają mi się odpowiednio umeblowane, ale sprawiają wrażenie takich lekko pustych, jakby nikt w nich nie mieszkał - mam na myśli mało drobnych dekoracji, które jednak w domu porozrzucane są raczej wszędzie. Szczególnie przeszkadza mi to w kuchni i łazience. Pod względem kolorystycznym świetnie spisałeś się z kuchnią, różnice są bardzo subtelne, ale fajnie to wygląda. W łazience gorzej, bo po prostu ten kolor jest dosyć drażniący. Sypialnia to niestety wielka klapa .-. Chciałeś pójść na całość i zaakcentować pomieszczenie mocnymi kolorami i choć nie przeszkadzałoby mi tak bardzo samo zestawienie koloru ścian i pościeli, to obraz z kobietą totalnie deharmonizuje całą koncepcję, nie wygląda to dobrze. O wiele przyjemniejszym miejscem jest salon, który wydaje się staranniej przemyślany.

Nie jest to raczej dom moich marzeń, ale miejsce wydaje się bardzo miłe, przytulne, a ponadto odpowiednio wysmakowane. :-)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość