Prezenty od Maxisa

Dział poświęcony pierwszej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Prezenty od Maxisa

Postautor: Bang Bang » 04 lut 2014, 9:24

W końcu znalazłem stronę, gdzie są obiekty, które można było pobrać ze strony The Sims, nim przestała istnieć. Są tam między innymi: szafa do przetrzymywania składników z abrakadabry, piłkarzyki, automat z napojami, który ponoć może zabić (chyba :P ), odwrócone schody w kształcie łuku z gwiazdy, obiekty z edycji Double Deluxe, stoiska z jedzeniem (McDonald) i troszkę obiektów dekoracyjnych. Żeby co po niektóre rzeczy pobrać, trzeba mieć odpowiedni dodatek :P Obiekty same się instalują do folderu Downloads, jakby wam się coś nie spodobało. Większość obiektów jest z opisem po polsku prócz podajże dwóch pierwszych i ostatnich. Trzy ostatnie obiekty trzeba samemu wrzucić do folderu Downloads. Nie dziwcie się, jak niektóre rzeczy Wam się nie pojawią, ponieważ są już w dodatkach :P Miłego pobierania :) Dzielcie się swoimi uwagami ;)

Link do strony: http://www.simechoes.org/simechoes1/max ... jects.html
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Prezenty od Maxisa

Postautor: rgx97 » 04 lut 2014, 22:56

Gdybym wiedział o tych obiektach, kiedy jeszcze grałem... Niektóre wyglądają bardzo ciekawie. ^^

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Prezenty od Maxisa

Postautor: Pappy » 10 lut 2015, 16:37

Jezu jak ja długo tego szukałem ;_; dzięki, skorzystam na pewno ;w;
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości