The Sims - Pytania

Dział poświęcony pierwszej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

The Sims - Pytania

Postautor: Bang Bang » 25 sty 2014, 21:40

Tutaj możecie zadawać nurtujące Was pytania dotyczące serii The Sims :)
_________________

1.Ja mam takie pytanie, chodzi mi o sytuację z okładki, czy jest ona możliwa, da się tak zajść potwora?Wszystkie inne sytuacje z okładek są osiągalne. :sweat:

Obrazek
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims - pytania

Postautor: rgx97 » 25 sty 2014, 22:51

Odpowiedź na pytanie nr 1
Można stać się takim potworem wypijając purpurowy eliksir zrobiony przy użyciu stołu doświadczalnego Alchemik pochodzącego z dodatku Światowe Życie. Taki sim niszczy sprzęty na parceli, a potem powraca do normalnej postaci. :>
Jednak nie ma takiej animacji, która jest ukazana na okładce. Wątpię, aby zwykły sim mógł cokolwiek z nim robić.

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: The Sims - pytania

Postautor: Sebosz » 23 lut 2015, 17:36

2. Da się jakoś wywołać tajemniczego gościa? Umarł mi sim na działce, więc wprowadziłem nowego, ale nie przyszedł drugi raz i sim nie ma różdżki, magimonów itd :(

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: The Sims - pytania

Postautor: Darkling » 23 lut 2015, 18:39

2. Niestety chyba nie można sprawić, by Tajemniczy Gość znowu pojawił się na działce i zostawił drugą paczkę. Ale według mnie to nie powinien być wielki problem, bo wszystkie przedmioty, które dostajemy, można kupić. Natomiast różdżkę Sim może zdobyć na dwa sposoby: "stworzyć" w tej maszynie do robienia zaklęć (którą dostajemy w tej paczce) albo kupić od Tajemniczego Gościa w Abrakadabrowie. ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość