Muzyka z pierwszej generacji

Dział poświęcony pierwszej generacji Simów.
Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści

Muzyka z pierwszej generacji

Postautor: aesthetea » 28 gru 2013, 20:35

Nie przypadła mi zbytnio do gustu, jak dla mnie zbyt klasyczne. :P Jedynie uwielbiam jedną piosenkę z trybu budowania.

Ciekawostka: w TS3 Wymarzone Podróże była użyta piosenka(a może więcej? nie jestem pewna) z Makin Magic
Obrazek

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista

Re: Muzyka z pierwszej generacji

Postautor: Bang Bang » 28 gru 2013, 20:40

^Tak, była użyta, we Francji
Co ciekawe muzyka z jedynki, z trybu kupowania została użyta w SimCity i można ją usłyszeć w trakcie podglądu na megawieżę. Także muzyka z radia z jedynki została użyta w szalonych latach z 3. ;)
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści

Postautor: rgx97 » 28 gru 2013, 20:53

Bang Bang pisze:[...]Co ciekawe muzyka z jedynki, z trybu kupowania została użyta w SimCity i można ją usłyszeć w trakcie podglądu na megawieżę. [...]
Nie tylko. Słychać ją także podczas podglądu niektórych sklepów.
W sumie sporo dźwięków zostało wykorzystanych w SimCity, m.in. ścieżka z dodatku Gwiazda w zamożnych sklepach, jedynkowa telewizja w niektórych domach lub muzyka latynoska w rezydencji burmistrza.

Z The Sims najbardziej lubię muzykę z podglądu otoczenia. Jest taka... odprężająca. ;)

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser

Postautor: salberg » 28 gru 2013, 23:17

....
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 22:24 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

Śliwka

Postautor: Śliwka » 29 gru 2013, 18:59

Muzykę z jedynki najbardziej pamiętam. Nic dziwnego, była najbardziej klimatyczna i wpadała w ucho. Uwielbiałam muzykę w Abrakadabrowie i jak ładowała się okolica show biznesu.
Ah no i ta z trybu budowania ^^

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści

Postautor: rgx97 » 29 gru 2013, 21:25

Absentee pisze:[...] Zarówno ta muzyka z dzielnicy showbiznesu [...] jest wspaniała i przemyślana, kojarzyła się z wybiegiem i gwiazdorstwem. [...]
Jako ciekawostkę dodam, że jeden z tych utworów pojawił się w kilku odcinkach Spongeboba Kanciastoportego kiedy wątek dotyczył sławy i wielkiej kariery. :>
Śliwka pisze:[...] Ah no i ta z trybu budowania ^^
W The Sims 2 jest stacja radiowa, w której znajdują się te wszystkie melodie. Jej nazwa to bodajże New Age.

Awatar użytkownika
Darkling

Postautor: Darkling » 30 gru 2013, 13:22

Muzyka z jedynki jest najlepsza. <3 Może to dlatego, że z tą muzyką mam najwięcej wspomnień i zawsze chętnie jej słucham. :P W dwójce i trójce soundtrack jak dla mnie jest już trochę nijaki. Jeszcze tylko muzyka z samej podstawy dwójki budzi we mnie jakiś sentyment. ;)

Awatar użytkownika
Pappy

Postautor: Pappy » 30 gru 2013, 18:08

Muzyka z jedynki jest w kij klimatyczna :P Najlepsza jest z Abrakadabry i podstawy, najlepsze na widoku Abrakadabrowa i SimLane :p Te soundtracki z Gwiazdy i Wakacji też z klimatem ale nie podobają mi się tak bardzo :D

Aż sobie sięgnę po grę ^^
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Sebosz

Postautor: Sebosz » 30 gru 2013, 20:04

Jedynka i trójka mają super muzykę ^^ Ale chyba rzeczywiście z Abrakadabry jest najlepsza :3

Awatar użytkownika
Mikowey

Postautor: Mikowey » 23 mar 2015, 19:00

Jedynka i podstawa Dwójki mają najlepszą muzykę na świecie <3

Muzyka z trójki jest przeciętna, często ją słyszę w serialach tam gdzie jej miejsce soft1

Awatar użytkownika
Pappy

Postautor: Pappy » 02 kwie 2015, 15:57

teaplease. pisze:Ciekawostka: w TS3 Wymarzone Podróże była użyta piosenka(a może więcej? nie jestem pewna) z Makin Magic
Przejrzałem folder z muzyką, w Wymarzonych Podróżach dochodzą 4 utwory z Abrakadabry. Jednen utwór z trybu podglądu Abrakadabrowa a reszta z budowania i kupowania w miejscach mieszkalnych z Alei Wiązów. :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime