Dziwne, bardzo dziwne wydarzenia...

Dział poświęcony pierwszej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Majka Ćwir

Dziwne, bardzo dziwne wydarzenia...

Postautor: Majka Ćwir » 13 gru 2016, 16:16

A teraz może podzielimy się dziwnymi zdarzeniami, które przytrafiły nam się w jedynce?

Awatar użytkownika
Jhud

Re: Dziwne, bardzo dziwne wydarzenia...

Postautor: Jhud » 13 gru 2016, 16:25

W sumie nie u mine per se, ale jak grałem ze znajomą w jej jedynkę przez Team Viewera to ten gość co nam na początku przynosi te magiczne pierdółki w Abrakadabrze pewnego dnia się zaciął w samym kącie parceli na ileśtam simoych dni. Po prostu stał i się gapił. Najgorsze w tym wszystkim było to że co parę sekund ta dziwna muzyczka jak coś złego się dzieje (KOSZMAR DZIECIŃSTWA) grała praktycznie bez przerwy, wtf. (o ta nuta: https://www.youtube.com/watch?v=4djJULQHnR0)
Straszne to było. Potem pewnego simowego dnia nagle teleportował się do wanny w domu simów i... wyszedł.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
sunray96

Postautor: sunray96 » 17 gru 2016, 16:31

U mnie kiedyś pod domem pojawiła i zacięła się kostucha, nic nie można było z nią zrobić. I też grała ta creepy muzyczka. A że byłam wtedy mała to bardzo się wystraszyłam i nie chciałam grać :D
Ostatnio zmieniony 17 gru 2016, 20:40 przez sunray96, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Majka Ćwir

Postautor: Majka Ćwir » 17 gru 2016, 16:55

sunray96 pisze:U mnie kiedyś pod domem pojawiła i zacięła się kostucha, nic nie można było z nią zrobić. I też grała ta creepy muzyczka. A że była wtedy mała to bardzo się wystraszyłam i nie chciałam grać :D
No i wcale się nie dziwię, niektóre dźwięki były przerażające, powaga! :)