Za co kochamy The Sims?

Dział poświęcony pierwszej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Pappy

Za co kochamy The Sims?

Postautor: Pappy » 12 lut 2015, 19:38

Oczywiście mówiąc The Sims mam na myśli pierwszą generację, nie całą serię. :P

A co w tej części sprawiło że ją polubiliście?

Ja nie będę się rozdrabniać, podam takie najważniejsze:
  • Zabawne animacje - na przykład taniec podczas ugniatania winogron do nektaru albo nieudane występy w Abrakadabrowie.
  • Każdy dodatek trzeba mieć - nie ma takiego dodatku, który wydaje się w kolekcji zbędny. Każdy ma całe mnówstwo funkcji których nie odkryłem do dziś. :P
  • Klimat i jego uzupełnianie niesamowitą muzyką. Weźmy na przykład mieszkanie w Abrakadabrowie, przy okazji posiadanie smoka, bycie czarodziejem i słuchanie muzyki z trybu kupowania w Abrakadabrowie - po prostu wszystko idealnie się łączy, nie ma takich rzeczy które nie pasuję do dodatku (jak np. w dwójce -czarodzieje do dodatku z blokami <_< ), wszystko oddaje jego klimat.
  • Przyjemne NPC - Takie jak Misiek, Rekin, Panna Stanisława albo najlepszy Smutny Klaun. ;_;
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
PoProstuAnia

Re: Za co kochamy The Sims?

Postautor: PoProstuAnia » 20 lut 2015, 11:15

Dźwięki wydawane przez Simów :) simlish w żadnej innej odsłonie nie był tak pełny zabawnych brzmień. Chociaż piski wydawane przez dzieci mogły być męczące.
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia

Postautor: simunia » 30 sie 2015, 12:50

Ja bardzo lubię tą odsłonę simsów za klimat i dodatki. No i simlish z tej generacji był super.
Obrazek

Damon <3

Awatar użytkownika
Mikowey

Postautor: Mikowey » 02 gru 2015, 13:39

Klimat, oryginalność, brak tego zepsucia, które widać np. w najnowszej części. Czuć, że ta gra jest zrobiona z prawdziwą pasją. Bardzo fajnie czerpie się z niej radość, czego nie można powiedzieć o Czwórce. ;)