Strona 1 z 2

The Sims - Pogaduszki

: 09 lis 2013, 20:53
autor: Kapitan Indra
Zapraszam do luźnej pogawędki o pierwszej odsłonie gry The Sims :)

Re: Pogaduszki o The Sims

: 22 gru 2013, 22:13
autor: simunia
pierwsza seria the sims jest bardzo klimatyczna i mimo, że potrzeby szybko simom spadają to i tak lubię w ta serię grać. Sporo czasu spędziłam z the sims 1 i mile wspominam te czasy.

Re: Pogaduszki o The Sims

: 26 gru 2013, 19:10
autor: KąsaczPL

Re: Pogaduszki o The Sims

: 24 lut 2014, 20:00
autor: Bang Bang
co do zielonego smoka, z którym ludzie mają problemy - na grafice jest żółty smok, nie widać tego? XD jest jedynie lekko ciapnięty zielonym na grafice, pewnie światło :P
to przez to pojawiły się te długie spekulacje :P a jak chcecie bardzo zielonego, to se ściągnijcie takiego z neta :)
Obrazek

jest już drugi odcinek kucyków pony w jedynce XD
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=swnJM5J3Uts[/youtube]

pierwszy:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EZG1K1-2omo[/youtube]

Re: Pogaduszki o The Sims

: 15 mar 2014, 21:27
autor: NyanCat
Haha, super te kucyki. :sweet:
Mało grałam w jedynkę, i jedynym dodatkiem w który grałam było światowe życie :haha:
Moja starsza siostra grała w jedynkę mając 4 - 5 lat :wat: Cały czas płakała, bo chcąc zrobić jedzenie dla simów całe domy spalała, razem ze simami. Całe miasteczko w płomieniach :ryczy:
Hmm... może dlatego nie przepada za jednynką. ;)

Re: Pogaduszki o The Sims

: 24 kwie 2014, 22:24
autor: simunia
Ja obecnie jak oglądam retro simsy u Niezapominajki to naszło mnie by pograć w 1 i ją zainstalowałam dzisiaj i bardzo fajnie mi się gra. W 1 tak szybko się nie awansuje i wszystko jest takie trudniejsze do osiągnięcia. Gra nie jest nudna. Ja zawsze simy uczę gotowania tak do 3-4 poziomu.

Re: Pogaduszki o The Sims

: 25 kwie 2014, 0:00
autor: Bang Bang
Simuniu jak miło, że zagrasz, nie zapomnisz o fotkach? ^^
Ja, jak mi się zechce, to zagram, ale jak na razie myszka mnie kieruje na trójkę :curious:

Re: Pogaduszki o The Sims

: 25 kwie 2014, 8:23
autor: simunia
Nie zapomnę o zdjęciach spokojnie ;). A z 1 zostanę na dłużej mam taką nadzieję. Raz w 1 grałam 3 miesiące także możliwe, że tym razem uda mi się, dłużej grać.

Re: Pogaduszki o The Sims

: 28 maja 2014, 17:06
autor: NyanCat

Re: Pogaduszki o The Sims

: 22 sie 2014, 2:23
autor: Jackob
Znalazłem na tumblr. do pobrania ikonkę na pulpit The Sims w "lepszej jakości" :P

Obrazek

Pobierz

Re: Pogaduszki o The Sims

: 22 sie 2014, 16:23
autor: Kasim Hazim
Uwielbiałem The Sims. Gra mojego dzieciństwa. xD I w sumie człowiek nie patrzył wtedy na grafikę, a bardziej na grywalność, wszystkie wspaniałe opcje itp. Szczerze to mimo wielu ograniczeń, to przy tej części człowiek mógł spędzić dużo czasu i mu się nie nudziła. Eh, z chęcią bym sobie ponownie zagrał w tą część gry.

Re: Pogaduszki o The Sims

: 25 sie 2014, 18:19
autor: GamerTR9
Ja ostatnio grałem i to już nie to samo, gdy byłem dzieckiem bardziej mi się podobała i miała więcej walorów, teraz już trochę mniej ale klimat nadal ma świetny :)
------------
Mam dla was gratkę z pewnego znanego czasopisma o grach :)
Obrazek

// Połączyłem posty. ~rgx97

Re: Pogaduszki o The Sims

: 26 sie 2014, 10:06
autor: GamerTR9
Kolejne znalezisko w archiwach CD-Action, tym razem recenzja podstawy The Sims
Obrazek

Re: Pogaduszki o The Sims

: 13 lis 2014, 18:39
autor: simunia
Bardzo fajna recenzja. Ja wczoraj trochę pograłam sobie Nowakami i obecnie maja oni już 2 synów. Fajnie jest tak czasami od czasu do czasu powrócić do gry w 1 i odpocząć od tych już ulepszonych simów, w których wszystko się coraz to łatwiej osiąga. W 1 fajne jest to że nie jest to takie łatwe.

Re: Pogaduszki o The Sims

: 26 gru 2014, 22:39
autor: salberg
Jedynka to nieśmiertelna gra. Tyle w temacie. Żałuję, że teraz tyle osób ją pomija. Soundtrack jest świetny, gra ma klimat...

Niestety ma tą samą wadę co czwórka. Bez dodatków jest pusta i ograniczona. Jedynkę jednak usprawiedliwia to, że była pierwszą grą w serii, a czwórka została wydana 14 lat później...

Re: Pogaduszki o The Sims

: 28 gru 2014, 13:20
autor: eris234
EA powinni wydać TS1:Pełna Kolekcja w wersji cyfrowej na Originie do pobrania z darmo. Skoro dali na Originie całą kolekcję dwójki, to z jedynką tym bardziej mogliby tak zrobić. :)

Re: Pogaduszki o The Sims

: 29 gru 2014, 15:05
autor: deepblue
O ile wiem, utracili oni już prawa do pierwszej części, przynajmniej tak czytałem. W sumie nie wiem dlaczego, bo starsze Simcity 2000 jest jeszcze na Originie i dobrze się trzyma.

Re: Pogaduszki o The Sims

: 31 gru 2014, 1:49
autor: Levkoni
Dziwna sprawa z tą pierwszą generacją. Gdzieś też czytałem o problemach z prawami, ale kto je w takim razie posiada? Dziwne też jest to, że gra ma tyle lat, a nigdy nie była dodana do żadnego czasopisma...

Re: Pogaduszki o The Sims

: 06 lut 2015, 23:49
autor: Dimond
Levkoni pisze:Dziwna sprawa z tą pierwszą generacją. Gdzieś też czytałem o problemach z prawami, ale kto je w takim razie posiada? Dziwne też jest to, że gra ma tyle lat, a nigdy nie była dodana do żadnego czasopisma...
Trzeba by było zajrzeć do oryginalnego pudełka z TS, które jeszcze wtedy było chyba pudłem a nie keep-casem. Ja niestety mam Double Deluxe. Wydaje mi się, że EA zainteresowała się simami dopiero po premierze Światowego Życia, prawa do TS1 (podstawy) ma oryginalna firma Maxis - może jakiś udział procentowy Willa W. i 1-2 producentów, którzy już tam nie pracują. A licencje są często na czas określony.
Hah, śmieszna sprawa, bo kiedyś pisałem/dzwoniłem do obsługi klienta (i nie tylko) w EA Poland, Origin, itp. jeden konsultant zapewnił mnie, że nie mają kopii pudełkowych (miałem na myśli zafoliowane wówczas)... hah, nawet pobiegł się zapytać, ale i tak zapewnił mnie, że całe TS1 można pobrać na Origin. Jak żyję, tak pierwszej serii jeszcze nigdy tam nie widziałem. Ostatecznie uzbierałem wszystkie części szperając po aukcjach na allegro. Są nawet tanie (ba, oryg. zafoliowaną Balangę można było dostać swego czasu w Empiku).

Re: Pogaduszki o The Sims

: 10 lut 2015, 16:29
autor: Pappy
Ostatnio kupiłem sobie zestaw Triple Deluxe + dodatki, wszystko w ładnym metalowym pudełku (NO szkoda że po niderlandzku xD), szkoda tylko że gra nie działa na Win8.1 ;_; *depresja*